Drukke zomer voor honkballers Derde zege op rij zeiljacht Alinghi Belangrijke dag in verschiet voor dammers PWG en schakers HWP Liefers wordt superhaas Gebrselassie 19 ]ondscoach Eenhoorn stippelt route naar Olympische Spelen uit Greene niet naar WK indoor Groenewold actief op NK sprint Turnster stopt door medicijnen Ultimatum voor renstal Minardi Comeback Mike Tyson gaat door uitslagen Skeelercyclus Zeeland Cup in juni van start Hoondert wint tiende kartrace wb woensdag 19 februari 2003 „«fflmdovan Riet HAARLEM - Komende zomer is Nederland meer internatio- usltophonkbal te zien dan ooit ifvoren. De liefhebber kan ach- k elkaar naar het World Port foumament. het Europees jjinpioenschap en het olym- kwalificatietoernooi. m het Nederlands team van ondscoach Robert Eenhoorn „rden het cruciale weken. In let najaar speelt de ploeg nog |(t wereldkampioenschap op tuba. ienhoorn wil met Oranje naar ^Olympische Spelen van 2004 ia Athene. „Dat is mijn voor- saamste doel", maakte de ex- tor League-speler gisteren iuidelijk bij een persconferen tie in Haarlem. De organisatie !in het EK en het olympisch trvalificatietoernooi, in een jeciale stichting onderge bracht, verwacht dat het Neder- ^ds team „wel eventjes twee teerde finale haalt", maar voor Eenhoorn is dat nog geen uitge hakte zaak. foor hem is de route naar de pelen het belangrijkst. Neder- indmoet om te beginnen bij het g(11-19 juli) bij de eerste zes êndigen. Die klassering geeft Kht op deelname aan het kwa- •icatietoernooi, dat aanslui- 1(23-27 juli) plaatsvindt. Bij evenement moet Oranje -.„ipmen of tweede worden om Bolympisch ticket te bemach- Honkballers zouden dus bij t winnen van de kwartfinale het EK gas kunnen terugne- gnmet het oog op de olympi- jiecampagne. „De mensen die g kennen, weten dat ik niet Kei om te verliezen, maar in laad is de kwartfinale voor bepalend", zei Eenhoorn, et is geen zekerheidje meer dat (ederland 'eventjes' de Euro pe titel verovert. Bij het EK an 2001 in Duitsland kreeg tanje al een waarschuwing. In e poule verloor het team van Rusland en in de kwartfinale iedwong het Kroatië op het nip- ertje (8-7). lok landen als Frankrijk en Tsjechië zijn in opkomst. „Op papier zijn Nederland en Italië nog altijd de twee sterkste lan den van Europa, maar andere naties zijn sterk in opkomst. Er is geen enkele garantie dat wij de Spelen halen", bleef Een hoorn voorzichtig. De coach laat niets aan het toe val over. Het spel van elke te genstander wordt op video vast gelegd. Eenhoorn onderhandelt ook al met de clubs van de Ne derlanders die in Amerikaanse dienst zijn. De competitie in de VS gaat komende zomer ge woon door. De bondscoach weet pas over enkele weken of hij kan beschikken over honkballers als de jonge pitcher Alexander Smit (Florida Marlins). Eenhoorn selecteert 24 spelers, van wie vijftien uit de Neder landse hoofdklasse. Die trainen nu al met elkaar. Eenhoorn is lo vend over de medewerking van hun clubs. Al voor het World Port Tournament (WPT) in Rot terdam (26 juni-6 juli) krijgen ze vrij. Met medewerking van sportkoepel NOCNSF hebben de honkballers bovendien de zomer vrijaf van werk en studie. Dat Nederland zich in eigen land kan plaatsen, ziet Een hoorn als een belangrijk voor deel. In de speelsteden Haarlem, Amsterdam en Rotterdam kan Oranje waarschijnlijk rekenen op volle tribunes. De EK-loting is ook gunstig. Nederland zit in poule A met België, Frankrijk, Kroatië, Tsjechië en Zweden. De andere poule bestaat uit Duits land, Engeland, Griekenland, Italië, Rusland en Spanje. Ne derland opent het EK op 11 juli tegen België in Haarlem. Voor de organisatie zijn de honkbaltoernooien een belang rijke test voor het wereldkampi oenschap dat in 2005 in Neder land plaatsvindt. In geen geval wil zij verlies draaien. Voorzit ter Bert Paalman voorspelde daarom dat het sobere toernooi en worden. Geen openingscere monie en de gasten moeten zelf reis en verblijf betalen. Het Ne derlands team kan zich op het EK al plaatsen voor het WK in 2005 als het bij de eerste vier eindigt. ANP Gert-Jan Liefers (links) maakt vrijdag het tempo voor Haile Gebrselassie bij diens wereldrecordpoging op de twee mijl. foto Olaf Kraak/ANP door Gerrit Hendriksen RIJSWIJK - Haile Gebrselas sie doet vrijdag bij indoorwed- strijden in Birmingham een aanval op het wereldrecord op de 2 mijl. De befaamde Ethio pische atleet, tweevoudig olympisch kampioen, heeft zijn Nederlandse collega Gert- Jan Liefers gevraagd hem daarbij als tempomaker be hulpzaam te zijn. De beste mondiale prestatie staat met 8.09,66 op naam van Gebrselassies landgenoot HailuMekonnen. Manager Jos Hermans behartigt de belan gen van beide lopers. „Het was Haile opgevallen dat Gert-Jan de laatste tijd een flinke pro gressie heeft geboekt. Vooral het verbeteren van het Neder lands record op de 3000 meter (7.45,54) was ook internatio naal van hoog niveau", zei Hermens. De voormalige toploper voeg de er aan toe dat Gebrselassie een 'superhaas' zocht die hem na 2000 meter kan laten door komen in 5.00 minuten. „Het zijn er niet zoveel in de wereld die dat kunnen. Zo zijn we uit gekomen bij Liefers. Het is een prachtige uitdaging voor hem de tempohardheid van een re cordrace te ervaren. Dat heeft hij nodig om in de toekomst het stapje naar de wereldtop te kunnen maken," Gebrselassie wil bij het WK in door (ook in Birmingham 14- 16 maart) en bij het WK out door (Parijs 23-31 augustus) een titel halen. In de Franse hoofdstad kan het Ethiopische fenomeen voor de vijfde keer in zijn loopbaan wereldkam pioen op de 10.000 meter wor den. Na de zomer gaat hij zich voor bereiden op een wereldrecord poging op de marathon. Ge brselassie debuteerde vorig jaar in Londen, als snelste ooit, op deze klassieke afstand met een tijd van 2.06.35, minder dan een minuut boven de beste mondiale verrichting. ANP RALEIGH - Olympisch kampioen Maurice Greene kan niet deelnemen aan de WK indoor atletiek, die van 14 tot en met 16 maart in Birmingham plaatsvinden. Hij kampt met een zweepslag in zijn kuit en kan daardoor dit indoorseizoen niet meer in actie komen. De houder van het wereldrecord indoor op de 60 meter blesseerde zich zaterdag tijdens een invitatie wedstrijd in Fayetteville. Greene richt zich nu volledig op het outdoorseizoen. RTR GRONINGEN - Renate Groenewold heeft zich aangemeld voor de Nederlandse kampioenschappen sprint, komend weekeinde in Groningen. Voor de schaatsster van TVM is sprinten zeker niet haar specialiteit. Groenewold beschouwt het toernooi dan ook als een nuttige training. Voor de all roundster zijn er dit seizoen nog twee toernooien; de wereld bekerfinale in Heerenveen en de WK afstanden in Berlijn. ANP BOEKAREST - Voormalig wereldkampioene turnen Sabina Cojocar moet haar carrière voortijdig beëindigen na jaren lang medicijngebruik. De Roemeense (17) kreeg de pillen we gens een aangeboren cholesterolgerelateerde ziekte, maar de werkzame stof is niet geschikt voor tieners. „Ik nam de pillen op doktersrecept, hoewel ik me slechter en slechter ging voe len", verklaarde Cojocar. „Uiteindelijk moest ik mijn sportie ve activiteiten stop zetten." Volgens de Roemeense dokter Danciulescu is het middel (Zookor) te zwaar voor tieners en vooral bedoeld voor spier- en leverproblemen bij volwasse nen. Cojocar won twee jaar geleden goud met het Roemeense team op het WK in Gent. RTR LONDEN - Als Minardi niet snel met geld over de brug komt mist het autoraceteam van Jos Verstappen mogelijk de eerste wedstrijd van het nieuwe grandprixseizoen, op 9 maart in Melbourne. Dat heeft Tony Purnell, een van de hoge bazen van motorenleverancier Ford gezegd. Paul Stoddart, team baas van Minardi, moet de bij Ford bestelde Cosworth-moto- ren onmiddellijk betalen. „Als je iets wilt kopen en niet op tijd betaalt, krijg je het niet", legde Purnell uit. Voorlopig is hij nog optimistisch; „Stoddart heeft even wat strubbelingen maar meestal komt alles bij hem toch op zijn pootjes terecht. Ford had vorig jaar problemen met Arrows dat niet aan de be talingsverplichtingen voldeed. Stoddart verklaarde maan dag dat Minardi zeker is van deelname aan de eerste vier races, omdat hij net een eerste aanbetaling de deur had uitge daan. AFP/SID LAS VEGAS - Het comebackgevecht tussen de Amerikaanse profbokser Mike Tyson en zijn landgenoot Clifford Etienne gaat toch door. Het duel vindt zaterdag in Memphis plaats. Maandag had de 3 6-jarige ex-wereldkampioen Tyson zich of ficieel afgemeld wegens griep. Bij het opstaan gisterochtend voelde hij zich volgens zijn manager een stuk beter en herriep hij zijn beslissing. Het gevecht tegen Etienne wordt Tysons eerste optreden na de knock-outnederlaag tegen de Britse WBC-wereldkampioen Lennox Lewis. Door een overtuigen de zege op Clifford Etienne hoop 'Iron Mike' een revanche te gen Lewis af te dwingen. DPA van onze sportredactie ll'CKLAND - Het Zwitserse jicht Alinghi heeft ook de derde nee om de America's Cup ge wen. De uitdager staat nu Kt 3-0 voor tegen de boot van ïcamNieuw-Zeeland. Het jacht (atals eerste vijf races heeft ge wen, is eindwinnaar. hdebaai van Auckland hadden k Zwitsers gisteren aan de fi- uhnog een voorsprong van 23 Konden op de concurrent. De kreeg zeven minuten oorde start van weerdeskundi- 0 nuttige informatie over de «volgen koers. Daaraan dank- «de bemanning de zege, vond umlid Murray Jones. „Soms ïtkken we ons eigen plan, maar reestal volgen we de experts. I) hebben meer informatie en aertijd om die te bestuderen." bdeze informatie niet naar de maar naar de Nieuw- deelnemers was ge- £an, hadden zij gewonnen, Knnoedt Jones. „Dan was het Fop Fonteijne behaalt eerste overwinning Z1ERIKZEE - Marathon schaatser Fop Fonteijne uit Burgh-Haamstede heeft zijn eerste overwin ning behaald van dit sei zoen, De veteraan zege vierde maandagavond 'nat in Den Haag in de ze vende wedstrijd van het Open Westlands mara- •honkampioenschap. Hij vverd dit seizoen al twee heer tweede. Al vroeg in de wedstrijd demareerde de Schouwse schaatser. Hij pakte een gaatje van ruim honderd meter en hield dat lang vast „Vanuit het peloton werden er wel pogingen gedaan om het gat dicht te •ijden, maar ik kon elke aanvalafslaan. In de laat ste ronde slonk mijn voor sprong nog wel. Ik had bij ce finish nog maar 25 me ter over Het was dus kantje boord." Na zijn overwinning staat Fon- •oijne vijfde in het alge meen klassement. voor ons heel moeilijk gewor den." Maar Team Nieuw-Zee- land verwachtte de beste wind aan de linkerzijde van het par koers, terwijl de Alinghi met de genoemde voorkennis de rech terkant koos. De verliezers erkenden dat de Zwitsers de betere koers hadden uitgestippeld, maar overwegen desondanks niet iets grondig te veranderen. „Ik denk niet dat het bij ons zo slecht is", aldus schipper Dean Barker. „We heb ben niet de indruk dat we iets heel slecht doen." ANP RILLAND - De kalender voor de Zeeland Cup skeeleren is rond. Het circuit bestond vorig jaar uit zeven wedstrijden, maar dit jaar staan er negen op de kalender. Nieuw zijn twee wedstrijden op Schouwen-Duiveland, die aan het einde van het seizoen wor den verreden met als afsluiting de Ronde van Schouwen-Dui veland, een klassieker over 42 kilometer op zaterdag 20 sep tember. Kees de Goffau uit Ril land, de initiatiefnemer van de Zeeland Cup, is blij met de uit breiding. „Het geeft het circuit meer uitstraling. De sponsoring is ook vrijwel rond. We hadden vorig seizoen één sponsor, maar dit jaar worden de centjes door meerdere geldschieters bij el kaar gebracht." Westkapelle en Axel zullen ook komend seizoen naast de wed strijd voor de Zeeland Cup een wedstrijd voor het nationale circuit organiseren. Dat bete kent dat de top van de skeeler wereld twee keer in Zeeland in actie zal komen. De Zeeland Cup staat open voor de C-eate- gorie, veteranen en vrouwen. De B-rijders en junioren mogen eveneens starten en meestrijden om de dagprijzen, maar komen niet in aanmerking voor het eindklassement. De kalender voor de Zeeland Cup ziet er als volgt uit: 18 juni: Krab- bendijke, 25 juni: ZK tijdrijden in Oostburg, 19 juli: Oostburg, 6 au gustus: Oostkapelle, 8 augustus: Westkapelle, 16 augustus: Goes, 6 september: Axel, 19 september: Zie- rikzee, 20 september: Ronde van Schouwen-Duiveland. Futsal Paul Motwani (links) is één van de belangrijke pionnen in het schaakteam van HWP, dat zaterdag de topper tegen Eindhoven speelt. foto PetetNicolai door Koen de Vries VLISSINGEN - Denksportend Zeeland staat voor een belangrijk weekeinde. De dammers van PWG 's-Gravenpolder kun nen zich zaterdag plaatsen voor de ereklas se. Het enige obstakel naar het hoogste niveau van Nederland is het tiental van Rin- sumageest dat op bezoek komt in 's-Gra venpolder. De schakers van Het Witte Paard uit Sas van Gent zijn nog niet zo ver, maar kunnen zaterdag wel een belangrijke stap zetten richting promotie naar de meester klasse door naaste concurrent Eindhoven te verslaan. Teamleider Walter Cardon van HWP is zich ervan bewust dat er zaterdag in de Roselaer in Sas van Gent heel wat op het spel staat. Zijn ploeg en Eindhoven gaan na vijf speel ronden met 8 uit 5 aan kop. „Ik ga niet zeg gen met wie we zullen spelen", zegt Cardon mysterieus. Hij weet dat schakend Brabant dezer dagen de PZC doorneemt en wil geen geheimen verklappen. „Wat ik wel kan ver tellen is dat we met een sterk team voor de dag zullen komen." Als Cardon kan beschikken over alle sterke spelers, heeft hij een luxeprobleem. In dat geval heeft hij wel vijftien schakers die het het tiental uit Eindhoven lastig kunnen ma ken. Belangrijk is in elk geval dat de topdrie van HWP aanwezig is. De Schot Paul Mot wani, de Belg Geert van der Stricht en Cardons zoon Helmut zijn met voorsprong de sterkste schakers van HWP en kunnen aan de eerste drie borden de basis voor de zege leggen. Feit is dat alle spelers van HWP graag te rugkeren naar het hoogste niveau van Ne derland. Cardon senior: „De eerste keer de gradeerden we uit de meesterklasse zonder punten, de tweede keer hadden we kansen om niet te degraderen en nu zijn we weer sterker geworden. We hebben met Bart Mi- chiels en Koen Leenhouts twee jeugdspelers die snel heel sterker worden. En in het twee de hebben we Bart Gernaert, Camiel Gre- goir, die veel talent hebben." Op papier is Eindhoven iets sterker dan HWP. De Brabanders hebben een gemiddel de elo-rating van 2380, HWP heeft tien pun ten minder. Maar dat zegt niets, denkt Car don. „Jeugdspelers zijn in werkelijkheid sterker dan hun rating aangeeft. Die loopt altijd flink achter bij hun werkelijke ni veau. Ik denk dat het zaterdag alle kanten op kan." De wedstrijd HWP-Eindhoven wordt zaterdag gespeeld in De Roselaer in Sas van Gent en begint om 13.00 uur. Dammen Voor sommige dammers van PWG 's-Gra venpolder wordt hun wedstrijd in het duel met Rinsumageest (bij Dokkum) de belang rijkste uit hun carrière. Nog nooit is een Zeeuwse damploeg in de competitie zo hoog gekomen als het tiental_uit Zuid-Beveland. De vraag is dan ook of de dammers opge wassen zijn tegen de immense spanning die het treffen met zich meebrengt. ,Ik vergelij k het een beetje met de nationale bekerfinale die PWG een jaar of vijf, zes ge leden speelde, ook tegen Rinsumageest", zegt Daaf Kasse, één van de topscorers aan de kant van 's-Gravenpolder. Hij vormde toen een viermansteam, samen met Johnny de Leeuw, Arjo Kousemaker en Piet Karre- gat. De Friezen wonnen toen met 6-2 en hebben nog drie spelers van toen in de gele deren. Dc vraag is ook hoe sterk Rinsumageest za terdag achter de borden verschijnt. Op zijn sterkst is het een te vrezen tegenstander. Thuis versloeg de ploeg in de vorige compe titieronde Hij ken DTC. de enig overgeble ven concurrent van 's-Gravenpolder. In ver re uitwedstrijden kon het team tot twee keer toe echter slechts negen man op de been brengen. „Als ze compleet zijn, wordt het een lastige opgave", vreest Daaf Kasse. „Ik schat ze dan sterker in dan wij. Ze hebben zeven spe lers van klasse. Op zich is het een slechte zaak als ze niet compleet naar s-Graven- polder komen, maar het is toch een beetje waar we op hopen. Het zou de opdracht een stuk makkelijker maken." De wedstrijd tussen PWG s-Gravenpolder en Rinsumageest wordt gespeeld in ge meenschapshuis Ons Dorpsleven in 's-Gra- venpoldev on begint om 12.00 uur. Goes. Tweede klasse (A21): Biezentrap- pers 1/ADO-SSV '65 3 7-7, Kloetinge 1- SSV '65 2 4-7, CV De Flora 1 -Matisse 311 4, Apollo '69/Snackbar Grote Markt 1- Amigo's/De Post 17-8, SSV'654-Pubbles 2 7-6, Biezentrappers 2/Pekaar en Part ners-Pubbles 1 3-13. Stand: 1. Apollo '69/Snackbar Grote Markt 18-48; 2, Ma tisse 3 18-38, 3. Pubbles 2 19-37; 4. SSV '65 418-36; 5. SSV '65 1 18-35; 6. Pubbles 1 19-27; 7 Amigo's/De Post 1 19-24; 8 SSV'65 319-23; 9 Biezentrappers 1/ADO 18-2110 CV De Flora 119-20; 11SSV '65 2 18-17; 12 Kloetinge 1 19-16; 13 Biezen trappers 2/Pekaar en Partners 18-4. Karten Middelburg. Zeeuwse bedrijvencompe- titie. Stand na tien races-1 Hoondert; 2. RISA Ram; 3. Van Gilst; 4. Arnestein; 5. Technomarine;6 Van Staveren;7. Meca- no.nl; 8. Cyber Hobby; 9 Hans Verkerk Keukens. Schietingen 7-6 6-7 6-2, Ljubicic (Kro) - Henman (GBr/5) 6-4 6-2, Kafelnikov (Rus) - Lopez (Spa) 6-2 6-0, Ferrero (Spa/1) - Arthurs (Aus) 7-6 7-6. Dubbel, eerste ronde: Cor- retja/Costa (Spa) - Ancic/Hemmes (Kro- /Ned) 7-6 4-6 6-2, Damm/Suk (Tsj/2) - Pa- Ia/Schalken (Tsj/Ned) 6-4 6-3. Memphis. Mannen, 690.000 euro. Eerste ronde: Morrison (VSt) - Ferreira (ZAf/4) 7-5 6-4, Norman (Zwe) - Daviden- ko (Rus/7) 4-6 opgave Davidenko, Taino (VSt) - Carlsen (Den/8) 6-7 6-4 6-4, Fish (VSt) - Variet (Fra) 3-6 7-6 6-4. Vrouwen, 170.000 euro. Eerste ronde: Coetzer (ZAf/3) - Roesch (Dui) 2-67-6 6-1, Gullick- son (VSt) - Lee-Waters (VSt) 6-3 3-6 7-5, Goloviznina (Rus) - Ospina (VSt) 6-2 6-3; Stevenson (VSt/4) - Stosur (Aus) 3-6 7-6 7-6, Obata (Jap) - Webb (Can) 6-4 6-0. Buenos Aires. Mannen, 380.000 euro Eerste ronde: Nalbandian (Arg/2) - Vicen te (Spa) 6-3 7-5, Coria (Arg/8) - Acasuso (Arg) 6-3 3-66-2. Bogota. Vrouwen, 170 000 euro Eerste ronde: Dulko (Arg) - Dominguez (Spa) 7-5 6-2, Kaljoeznaja (Rus) - Garcia (Esp) 6-2 6-2, Cargill (VSt) - Perebijinis (Oek)3-67-6 6-4. Verenigde Senioren 's-Heerenhoek. Eer ste hoofdvogel N. Schouwenaar, Juli ana, tweede hoofdvogel loting; eerste zijvogel A de Jonge, Soranus; tweede zijvogel C. Jeremiasse, Zorgvlied; derde zijvogel H. de Jonge, Soranus II; vierde zijvogel loting; eerste kal H. van Leeu wen, Ravenstein; tweede kal J. de Jonge, Soranus; derde kal A. Rijk, ADLM; vierde kal loting. Meeste kleine vogels L. van Gessel, Concordia; J. Wouterse, Victoria. Verenigde Sociëteiten Kwadendamme. Eerste hoofdvogel P Wagenaar, Raven stein; tweede hoofdvogel W. Remijnse, Edele Handboog; eerste zijvogel A. Coo- mans, Sint Andries; tweede en derde zij vogel P. Wagenaar, Ravenstein; vierde zijvogel A. Dekker, Doel naar Hoger; eer ste kal C. de Rooy, Victoria; tweede kal C. Jeremiasse, Zorgvlied; derde kal P Wa genaar, Ravenstein; vierde kal R. Bou- wense, Sint Sebastiaan. Vliegende vogel Jac. Joogstrate, Doel naar Hoger. Mees te kleine vogels St. Kopmels, Victoria. Soranus II Heinkenszand. Wip 1: eerste hoofdvogel F. Koens, Spes Nostra; twee de hoofdvogel H. Koens, Zeelandia; eer ste zijvogel J. van de Guchte, Zorgvlied; tweede zijvogel F. Koens, Spes Nostra; derde zijvogel B. Vermeulen, Zorgvlied; vierde zijvogel F. Koens, Spes Nostra; eerste en tweede kal P. Vette, Concordia; derde kal J. van de Guchte, vierde kal B. Vermeulen, beiden Zorgvlied. Meeste kleine vogels L. de Hond, zeven, Soranus II. Vliegende vogel B. de Jonge, Spes Nostra Wip 2: eerste hoofdvogel H. Koens, Zeelandia; tweede hoofdvogel J. van de Guchte, Zorgvlied; eerste zijvogel C. Hamelink, Soranus.tweede zijvogel H. Koens, Zeelandia; derde zijvogel P. Osse- waarde, Doel naar Hoger; vierde zijvogel J. van de Guchte, Zorgvlied; eerste kal C. de Jonge, Soranus II; tweede kal J. van de Guchte, Zorgvlied, derde kal H. Koens, Zeelandia; vierde kal F. Koens, Spes Nos tra. Meeste kleine vogels, zes, A Boon man, Eensgezindheid. Supercup Tussenstand. Poule 1: Sint Sebastiaan 2 14-22, Zeelandia 1 14-16, Doel naar Hoger 114-15, WillemTell 114- 14, Ravenstein 12-13, Zorgvlied 14-12, Sint Sebastiaan 1 12-8, Victoria 1 10-4. Poule 2: Diana 12-24, Spes Nostra 14-20, Doel naar Hoger 2 12-12, Edele Hand boog 8-10. Willem Teil 2 12-10. Sint Se bastiaan 3 14-10, Victoria 2 8-6, Zeelan dia 212-0. Kruisfinales: Sint Sebastiaan 2 - Spes Nostra, Diana - Zeelandia 1 Sportprijsvragen Lucky Day 3026. 6 7-14-15-18-20-22-25- 29-44-45-51 57 64-66-69-71-76-77-78 (onder voorbehoud). Tennis Rotterdam. Mannen, 800 000 euro. Eer ste ronde: Krajicek (Ned) - Robredo (Sp^H Voetbal Gouden Gids Divisie: GA Eagles-TOP 2 2, Veendam-Cambuur L 1-4, WV- Stormv 2-1, Eindhoven-Fortuna S. 1-0 ADO Den Haag 19 16 1 2 49 52-13 Emmen Heracles GA Eagles Volendam Helmond Sp Den Bosch Cambuur L. TOP Eindhoven Veendam Sparta Stormv. Haarlem VVV MVV Dordrecht Fortuna S. 20 14 19 13 19 10 20 11 20 10 19 10 19 6 3 45 41-20 4 41 48-25 4 35 41-27 7 35 33-30 6 34 47-32 6 33 33-21 20 10 1 9 31 39-39 20 8 4 8 28 31-41 9 25 22-29 8 23 26-34 4 10 22 33-39 1 12 22 20-29 4 10 19 17-38 3 12 18 24-40 4 12 16 18-31 3 13 15 20-40 5 13 11 18-35 Wielrennen Lucena. Ruta del Sol. Derde etappe, Se ville - Lucena: 1 Pascual Llorente (Spa) 166 km in 3.32.25,2. Rebellin (Ita) 0.08,3 Valverde (Spa) 0.09, Algemeen klasse ment: 1Pascual Llorente 12.24.43,2. Re bellin 0.08,3. Valverde 0.09. Laigueglia. Trofeo Laigueglia. 1. Pozzato (Ita) 183 km in 4.53.13, 2. Sacchi (Ita), 3. Baldato (Ita). MIDDELBURG - De karters van Hoondert hebben de tiende race in de Zeeuwse bedrijven- competitie gewonnen. Het team uit 's-Heerenhoek bleef de con currenten RISA Ram en Van Gilst voor. Na de eerste wissels lagen de teams nog dicht bij elkaar. Van Gilst ging aan kop, gevolgd door RISA Ram, Hoondert, Ar nestein en Van Staveren. Hoon dert passeerde eerste RISA Ram en ging tien minuten later ook voorbij Van Gilst, om de koppo sitie in het restant van de wed strijd niet meer af te geven. De snelste tijd van de race was met 41,08 seconden voor Ruud Teurlings van RISA Ram.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 19