a granny PZC lU\l£ liiyi \Jc-ca tty TUvilXjt AAy <U. kt+ytl FAMILIEBERICHTEN Begrafenisverzorgino Dorcas Hui Soms is een tweede huis geen luxe Geef om vrijheid Twee kleine voetjes, twee kleine handjes... Zo mooi, klein en zacht... Konden ons niet pakken ze moesten ons laten gaan. Nu alleen nog een afdruk., een onuitwisbare herinnering... het bewijs van jouw bestaan... Op 14 februari heb ik jullie losgelaten, ben ik gegaan naar de zon, de sterren en de maan. Thijs Karei Alexander O 14 februari 2003 14 februari 2003 Mijn pappa en mamma zijn Frédérique Coers-Colsen en Ruud Coers Mijn zusjes zijn Lotte en Esmée Parelmoerboog 9 4533 BB Terneuzen We nemen afscheid van Thijs op don derdag 20 februari om 10.30 uur in de Emmaüskerk van de Elisabethparochie Alb. Thijmstraat 2 te Terneuzen. Aansluitend brengen we hem naar de zuiderbegraafplaats aldaar. Lieve Thijs, Vaanvef kleine man met je stoere naam. We maffen je zien ats een fonkelende ster naast de maan. Je fie6t voor altijd een plekje gekregen in ons fiart. Opa Lex en Oma Riet Tante Cecile en Ome Hans, Iris en Sanne Ome Jeroen en Tante Ody, Sander Tante Susan en Ome Maarten, Licke en Jens £y iy cyi OmX Vlij VJty-ity fltdtA^ue, iotU ty ÉWi cywty. vut TtuilXc w-it ddX vuitla. T-vw- ty VJlttuy. ty jAcgutllyt lu>. ty Jtyyift*. \]ox>/jX ty. iCulitlt HmuI ty. Ksyydlt fiAyji ty {■vttUt ty dt lolydtAty Heden overleed geheel onverwacht in zijn slaap, mijn geliefde zoon. onze broer, zwager en oom JAN CORNELIS VAN DER MAALE Jankees Hij overleed 16 februari 2003 op 39-jarige leeftijd op zijn huisadres Adriaen Lauwereyszstraat 105 te Middelburg Kapelle: P. Slager-Meulpolder Krabbendijke: Sjaak van der Maale Dini van der Maale-van Stee Yerseke: Attie Koole-van der Maale Piet Koole Koudekerke: Peter van der Maale Sanny van der Maale-Eckhardt Goes: Marijke Cabboort-van der Maale Johan Cabboort Wilhelminadorp: Willy Paauwe-van der Maale Piet Paauwe Middelburg: Elly Bruinooge-van der Maale Piet Bruinooge Oost-Souburg: Conny Bruggeman-van der Maale André Bruggeman Kapelle: Tonny van der Maale Neven en nichten Correspondentieadres: C. D. Vereekeplein 34. 4421 CA Kapelle Op vrijdag 21 februari kunt u met ons om 13.15 uur in een korte herdenkingsbijeenkomst afscheid nemen van Jankees in dorpscentrum "De Wemel", Dorpsplein 1 te Wemeldinge. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvin den op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in "De Wemel". Verswaren van der Maale Dorpsplein 26 te Koudekerke is wegens familie-omstandigheden gesloten. Met spijt vernemen wij het overlijden van JEF STEIJNS Meer dan 25 jaar was hij bestuurslid van onze vereniging. Vooral om zijn archeologische kennis en activiteiten werd hij gewaardeerd. Een heemkundige met hart en ziel in Oost Zeeuws Vlaanderen. De kring wenst echtgenote en kinderen veel sterkte toe. Oudheidkundige kring "De Vier Ambachten" Met droefheid ontvingen wij het bericht van het overlijden van JEF STEYNS Hij was een fijne collega en vriend. Altijd bereid om te helpen. Zijn wilskracht en gedrevenheid waren voor ons een bron van inspiratie Rust zacht Jef. Wij wensen Lisette, kinderen, kleinkinderen en fami lie veel sterkte in het verwerken van dit grote verlies. Oud-collega's van de St. Jozef Mavo Hulst. "Zo dapper en strijdlustig zul je in onze gedachten blijven Verdrietig, maar ook dankbaar dat een langer lijden hem bespaard is gebleven, hebben we toch nog on verwacht afscheid moeten nemen van onze broer, zwager, oom en pleegvader clU'«se i/t' S/ft)/ in de leeftijd van 63 jaar. Nieuwdorp, t Goes 18 december 1939 17 februari 2003 Eindhoven: M. de Kok Rotterdam: P. Prins Berkel Enschot: T. Prins-de Groot A. de Groot Kapelle: J. Moerdijk-de Kok P. Moerdijk Nieuwveen: W. Moerdijk M. van Leeuwen Middelburg: P. Moerdijk E. Moerdijk-Malawauw Hansweert: H. Moerdijk I. Moerdijk-Turk Kapelle: H. Hoekstra-Moerdijk B. Moerdijk Goes: J. Waterman-Moerdijk R. Waterman Middelburg: M. Stevense Correspondentieadres: P. Moerdijk, Bruelisstraat 65, 4421 CN Kapelle Er is gelegenheid om afscheid van Wisse te nemen op donderdag 20 februari van 19.00 tot 19.30 uur in het rouwcentrum, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst wordt op vrijdag 21 febru ari om 13.30 uur gehouden in de aula op de algemene begraafplaats. Geldeloozepad te Goes. Aansluitend vindt de begra fenis plaats op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde aula. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschou- H4&te we zullen je aanwezigheid "misse?... Leinie Bal Irene, Robin, Huub. Marleen Stevense Veel gelukkige jaren waren we samen samen waren we één. Maar nu jij er niet meer bent moeten we verder... dus alleen. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven geven wij u kennis dat plotse ling uit ons midden is weggenomen, mijn lieve zorg zame vrouw, onze lieve moeder en oma LENA VAN CADSAND-VAN BEMMELEN 1 januari 1933 f 17 februari 2003 Gendringen Oost-Souburg Oost-Souburg: C. van Cadsand Vlissingen: Jolanda en Lex Michelle Vlissingen: Barbara en John Ricardo, Lorenzo 4388 GL Oost-Souburg, 17 februari 2003 Adriatischezeestraat 26 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 21 februari om 12.00 uur in de aula van het crema torium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, alwaar aansluitend de uitvaartplechtig heid gehouden zal worden. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula van het crematorium. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Haar betrokkenheid bij onze familie was groot Heden bereikte ons het droeve bericht dat is overle den onze lieve zus, schoonzus en tante ELIZE MARIA DUBOIS Maastricht: Jacques Dubois Ingrid Dubois Sluitman Breda: Leon en Marysc Schreuder-Dubois Maud en Puck Amsterdam: Eric Dubois Pemette de Sauvage Nolting Emilionlaan 11 6213 GL Maastricht Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer mr. J. W. DE BEIJL Wij wensen zijn echtgenote en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur Ring Middelburg van de Koninklijke Notariële Beroepsorganisatie Lieve oma SCHAKEL Je was als een kaars vol licht, warmte en gezelligheid. Die is nu opgebrand maar haar uitstraling zal blijven tot in eeuwigheid. Andor, Willeke en Sven Ilona, Arie en Bjom Anna, Eva, Vera Tot ons groot verdriet is geheel onverwacht overle den, mijn broer, zwager en oom P. F. DE FEIJTER Oost-Souburg: J. de Feijter W. M. de Feijter-v. d. Luijster Middelburg: Joop en Jolanda Rolf, Pauline Amemuiden: Peter en Annemarie Vlissingen: Jan en Aupai Oost-Souburg: Anneke en Wim Esther Joris Oost-Souburg, 17 februari 2003 woensdag 19 februari 2003 Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van mijn geliefde zwager en onze oom PIET DE FEIJTER Yvonne J. C. van Houdt-Vollewens Linda Bitici-van Houdt Nijazi Bitici Ginette van Houdt Robert van Dam We zullen je zondags missen. Jan en Caty Flip, Toos en Carmen Tot ons leedwezen vernamen wij dat op 17 februari 2003 is overleden de heer PIETER FRANCOIS DE FEIJTER in de leeftijd van 75 jaar. De heer De Feijter was ruim 35 jaar in dienst, toen hij op 1 oktober 1987 als kapitein le klas eervol werd gepensioneerd. Wij denken aan hem terug als een gewaardeerd medewerker en een fijne collega. Ons medeleven gaat uit naar zijn familie. Namens het Provinciaal Bestuur en de medewerkers van de Provinciale Stoombootdiensten in Zeeland De directeur, H. E. C. M. Thomaes Vlissingen, 18 februari 2003 Heer, ik geef me aan U volkomen Lied 513 Evang. Liedbundel Met grote droefheid geven wij u kennis dat, thuis in alle rust is overleden mijn lieve, zorgzame man, onze dierbare vader en lieve opa JACOBUS DE VOS in de leeftijd van 80 jaar. Krabbendijke: T. P. de Vos-Hoogesteger Hoogvliet: Jan en Maria Ghani, Lueda Vlissingen: Piet en Joke Jolanda, Johan Krabbendijke: Ella en Jürgen Marijke, Dominic 18 februari 2005 Burg. Sandbergstraat 6, 4413 CM Krabbendijke. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W. J. van de Griend, wordt vrijdag 21 februari om 13.00 uur gehouden in gebouw "De Rancke", Kerkepad 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvin den op de algemene begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf is er vanaf 12.30 uur in "De Rancke" gele genheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Onze bijzondere dank gaat uit naar Dr. Van Lieshout, de Thuiszorg, de vrijwilligsters van de N.P.V. en de Wijkverpleging voor de goede zorg en begeleiding. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom JACOBUS DE VOS echtgenoot van Tannie Hoogesteger Wij wensen Tannie, kinderen en kleinkinderen sterkte toe. Middelburg: L. C. Vogel-de Vos Krabbendijke: J. de Vos J. de Vos-van Houdt Middelburg: J. de Vos-Boone Neven en nichten Krabbendijke. 18 februari 2003 Een lieve buurvrouw is van ons heengegaan MARIA KODDE-FRANCKE Wij wensen de familie veel sterkte toe. Wim en Janny Kees en Matty Bram en Anneke Frans en Yvonne Nico en Ina Arie en Leny Piet Bert en Tanny Pau en Corrie Rie 'Wanneer i/^eenmaal 6engestorven mijn Cieve kinderen, mees dan niet ontdaan. Ilfmocfit in 't léven zoveelgoeds verwerven. Qods liefde heeft steeds om mij heen gestaan. If bid dat Qod mij 't afscheidCicht zat maken, scheiden vanjuttie zatmoeidjkzijn en dat ikop een morgen zat ontwaken in 'zvarme ticht van 's hemels zonneschijn. Na een leven van dankbaarheid nam God tot Zich, onze lieve moeder, oma en omi en onze vriendin Wiffu'fmiiia de Jonge weduwe van Pieter Leendert Jaspers eerder weduwe vanAart de Zeeuw in de leeftijd van. 89 jaar. Hoek van Holland: Peter en Carolien de Zeeuw-ten Hagen M ariska Arthur en Margret Michel Maarten Miriam en Peter Sanne Anouk Den Haag: Bobs en Rob dejongh-de Zeeuw Chris en Sandra Stiff Middelburg: Rens en Trijnie Schout-Goverse Middelburg, 18 februari 2003 J. Roggeveenhuis, Noordsingel, kamer 302 Correspondentieadres Chris. Weenigstraat 9,3151 CV Hoek van Holland Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 22 febru ari van 11.00-11.30 uur in het rouwcentrum "Middel burg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Aansluitend zal om 12.00 uur een korte meditatie gehou den worden, in de aula van het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk. 3 te Middelburg. Na tfe plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula van het crematorium. Met droefheid delen wij u mee dat door de Heere uit onze familiekring is weggenomen mijn geliefde zwager en onze altijd meelevende oom en oudoom ABRAHAM DE KORTE in de leeftijd van 91 jaar. Middelburg: W. de Korte-Wisse Meliskerke: W. Wisse M. Wisse-de Korte Sint Laurens: M. Marinissen-Wisse M. Marinissen Meliskerke: P. Wisse W. M. Wisse-de Visser Koudekerke: P. de Visser-Wisse P. de Visser Biggekerke: S. Wisse C. J. Wisse-Wouters Meliskerke: J. Wijkhuis-Wisse K. Wijkhuis Aagtekerke: M. Sinke-de Korte J. Sinke Aagtekerke: W. de Korte M. P. de Korte-Westerbeke Aagtekerke: P. de Korte C. de Korte-Wisse Aagtekerke: S. de Korte L. de Korte-Westerbeke Aagtekerke: A. de Korte J. de Korte-Verhulst Achterneven en -nichten Middelburg, 17 februari 2003 Verzorgingshuis Eben-Haëzer Correspondentieadres: W. de Korte Geschieresweg 8, 4363 NP Aagtekerke Gelegenheid tot condoleren op donderdag 20 febru ari van 18.30 tot 19.00 uur in verzorgingshuis Eben-Haëzer, Koudekerkseweg 147 te Middelburg. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 21 februari op de begraafplaats te Aagtekerke om ca. 10.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaat- weg 17 te Aagtekerke. Geen bloemen. Met droefheid delen wij u mee dat door de Heere is weggenomen onze geliefde oudoom en buurman ABRAHAM DE KORTE in de leeftijd van 91 jaar. Oom Bram nam onder ons een grote plaats in. De Heere heilige deze roepstem aan ons aller hart. Peter en Ellen de Korte-Faasse Marije, Willem, Willine, Rianne, Pieter Jos en Wilma de Korte-Wouters Wiebe, Pauline, Pieter, Agnes, Carolien Wilma en Marcel Wagemaker-de Korte Lotte, Lisa, Ann Albert de Korte Abi en Mark Dekker-de Korte Gabriëlla, Erwin, Bas, Marle Wim de Korte en Anke de Dreu Martha en Johan Maljaars-de Korte Bart, Wout Sam de Korte en Esther van Koeveringe Leunie de Korte Bram de Korte Johan de Korte en Lydia Overtveld Mark de Korte Huib de Korte en Karola Eggebeen Maaike de Korte Aagtekerke, 17 februari 2003 Enige en algemene kennisgeving Heel bedroefd moeten wij afscheid nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma KLAZINA VAN DER KRAATS weduwe van Antoon Verlaan 11 december 1909 17 februari 2003 Namens de kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Sluis, 17 februari 2003 Correspondentieadres: M. van Os, Hoogstraat 19, 4524 AA Sluis. Gelegenheid om afscheid te nemen van moeder vrijdag 21 februari 2003 om 11.15 uur in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oost burg. U kunt de familie condoleren in Rozenoord te Sluis om 13.30 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats om 15.00 uur in het crematorium "Blauwe Toren", te Brugge. Dag mevrouw VAN GELDER Ik zal je missen. Bedankt voor alle fijne jaren. De Here is mijn herder Verdrietig, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat na een zorgzaam leven zacht en kalm van ons is heenge gaan onze lieve grootmoeder, overgrootmoeder en bet-overgrootmoeder THONA DE HAZE weduwe van Adriaan Marinus de Smit in de gezegende ouderdom van 100 jaar. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij in Zorgcentrum Cleijenborch heeft mogen ondervinden. Goes: C. P. Koster-de Smit t Kamperland: Hans Koster Nel Koster-de Bruin Johan en Alexander Vlissingen: Thonia Koster Pamela, Pascal en Demery Nieuwdorp: Hennie Koster Walter Davidse Glenny Colijnsplaat, 18 februari 2003 Zorgcentrum Cleijenborch Correspondentieadres: Molenweg 13 4493 AA Kamperland Onze oma is opgebaard in het Monuta Stiltecen trum, dr. Maasstraat 4a te Colijnsplaat. Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 20 fe bruari van 18.30 tot 19.00 uur. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden vrijdag 21 februari om 13.15 uur in het stiltecentrum, waarna om ongeveer 14.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Be graafplaats, Veerweg te Kamperland. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het Monuta Stiltecentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. "Door de tranen van het heden gloort de glimlach van de herinnert ADRIAAN GAST Brouwershaven De betrokkenheid van velen, dichtbij, maarc' afstand, bij het afscheid van Ad hebben wij a<;L steun ervaren. De brieven, kaarten, bloemen en aanwezig^ zovelen waren hartverwarmend zovelen waren hartverwarmend. Dank namens ons allen. Februari 2003 D. Gast-vanD;i en familie Voor alle belangstelling, zorg en medeleven u haar ziekte, inzonderheid bij het langdurig verblijft ziekenhuis en Ter Weel en na het overlijden van lieve tante JO NIEUWENHUIZE betuigen wij u onze welgemeende dank. Familie vandeifaj Yerseke, februari 2003 De aan ons toevertrouwde begnfaj wordt met persoonlijke zoiguii»^ Wij verzorgen geen creeps Tel: 0118 (Mi: Hugo de Grootlaan 53 - 4334 AT Midddfei Kiew^flVdopt adoptagrannyil of 0228 592824 JII ISiHSSSUND - Een nieuwe hulpvorm Wie zorgt voor een kind als de ouders dat even niet kunnen? Dan is het geweldig dat mensen als u die zorg overnemen. Wilt u meer weten over zo'n tijdelijke cuderrol? Kijk dan op www.pleegzorg.nl of bel 0800 - 022 34 32. Ouders voor even Mijn vriend zit elke avond te chatten. Zou hjj een ander hebben? Bel of mail eens met Korrelacie. Wij geven informatie, hulp en deskundig advies. Bel: 0900- I 450 of mail: vraag@korrelatie.nl Korrelatie. Meer dan u denkt. Support our fight for humt "9* 020 626 44 36 www.amnesty.nl giro 454000

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 16