11 Angstzweet over schooljeugd VOLVO XC90 OPEN HUIS PZC ■Ni Huisartsenpost Oostburg blijft gewoon bestaan Kloosterbos wordt snel recreatiegebied Antonius en De iRedoute denken verder over fusie 13 Grijs Heikant ,vj| uit eten ünedancen Danceparty in ink Kalashnikov in Terneuzen Wijkraad Hulst dringt aan op maatregelen INTRODUCTIE BEZOEK ONS Hobbytentoonstelling is voor herhaling vatbaar Diefstal uit woning Biervliet Meisjes halen geld op voor Mikke Traas wint ook persprijs Doseerpaal klaar voor trucjes Broers schuldig aan geweldpleging weekenddiensten agenda vrijdag 14 februari 2003 'c^S nciKANT - Senioren in Hei- jut nillen in hun eigen dorp Jatacelessen en yoga kunnen j,tn Ook met een groep uit ia» of daguitstapjes maken, va „t hoog op hel prioriteiten- Db Bit, in het project Uw Dorp slid centraal van de Stichting Wei- er „«voorouderen (SWO) kun- ll® 55-plussers hun wensen lies init over activiteiten die in eigen dorp moeten worden opgezet. Het project heeft tot doel te in- 2(jj Lariseren wat voor activitei ten senioren in de kleine kernen i rteresseert. aan welke cursus- 1 - 0f activiteiten behoefte be at. In Heikant zijn vragen- ij pulieren verspreid. SWO gaf ilt! daarin zelf voorbeelden van ac- jj, feiten en cursussen om ou- eren een idee te geven van wat n ai jogehjk is en hen te prikkelen, or!;^ Afkonden ze ook activiteiten n,is| ^dragen Het vragenformu- Sadöï; ter en de informatiemiddag ar p ©ren toegespitst op de onder rand jeipen sport en beweging, re- natie, educatie, cultuur en troejs creatief. ita'fc frthet onderzoek blijkt volgens ialsft rojectleidsterE. Verstraten dat jnderde ouderen, meer in het zonder de wat jongere oude- ..:ii een duidelijke wens bestaat Af^j (,(n linedancelessen te kunnen ïietsv rolgen in Heikant, ra Ook de voorkeur voor yogales- mt'r sen sprong eruit. Op het recrea- kor iere vlak kwam aan het licht «dij at de Heikantse ouderen eens hei Si; paag uit eten willen met een cheofi poep, onder begeleiding willen inkelen of een stad bezoeken, oii ijemaast bestaat onder de ou- t te si {«ren ook grote belangstelling an poor het volgen van een cursus fes- et ei Ce meeste activiteiten voor ou- jntdit! «ren zijn gecentreerd in Hulst, orzo'ji feel senioren uit de kleine ker- boord een kunnen of willen hier niet lij!,i: im meedoen, omdat ze geen on» ervoer hebben of omdat ze een obby dicht bij huis wensen, Ijarom wil SWOin samen wer- argir ing met de plaatselijke oude- heeftt «nbonden, de zo gewilde n bei» ctiviteiten in de dorpen zelf e kuis ipzetten. Verstraten: „De wen- i met!! Rn van de Heikantse senioren niets» men redelijk. Die kunnen al- «maal gerealiseerd worden, te Kginnen in het voorjaar." JanH j orden IERNEUZEN - Onder het mot- i'Dance Hall' houdt jongeren- mtrum Kalashnikov in Ter- •uzen op zaterdag 22 februari in danceparty. eland; Achter de draaitafel staan de in vaarti eeuws-Vlaanderen redelijk ere,ra bekende dj's Chani en Dace. Ze coltei draaien veel verschillende mu- ,-geróü rêkstijlen, van dans via olds- d. Tc-_ co! tot hard style. Het dans- !st in Kalashnikov begint om .00 uur. dat: door Frank van Cooten HULST - De schoolgaande jeugd van het Reynaertcollege zorgt voor angstzweet op het voorhoofd van de bewoners van de wijk Langs de Linie. De be woners vatten het verkeersge drag van de leerlingen op fiet sen, brommers en te voet samen als 'aan de kant, want wij ko men eraan'. Deze problematiek wordt aan gekaart in het concept-wijk- plan van de wijkraad Langs de Linie. „Behalve irritatie levert dit vooral onveiligheid op. De leerlingen wachten na school tijd elkaar op. Wellicht dat hier bepaalde 'wachtzones' voor ge maakt kunnen worden." De wijkraad draagt een oplos sing aan om de onveilige situa ties bij de school aan te pakken. Aan de Zandstraat moet een ex tra fietsers/voetgangersuitgang komen. Daarnaast moet de leer lingen duidelijk worden ge maakt wat wel en niet kan. Ook moeten plaatsen worden aange wezen waar leerlingen op el kaar kunnen wachten. Gedurende korte tijd moet ver volgens streng worden gecon troleerd op naleving van de verkeersregels. Daarna moet periodiek op het verkeersge drag worden gelet. Om de problemen rondom de schooljeugd aan te pakken, is volgens de wijkraad daad krachtiger en meer optreden van de politie nodig. „Een wijk waarin alle scholen voor voort gezet onderwijs van de hele ge meente gehuisvest zijn, moet aanspraak kunnen maken op een speciale aandacht van de politie en de gemeente." MMR-project De wijkraad vat haar plannen voor de buurt samen als MMR- project (Multifunctionele ruim te Moerschansschool-Rey- naertcollege). Dit project be staat uit een aantal onderdelen. Snelheidsremmende en veilig- heidsverhogende maatregel op de splitsing Poorterslaan-Li- niestx-aat. Een parkeervoorzie ning tegenover het Reynaertcol lege naast de Nachtegaaldreef. Overdag voor ouders die hun kind naar basisschool Moer- schans brengen en halen en 's a- vonds voor de gebruikers van het Reynaertcollege. Ouders die hun kinderen mo menteel naar basisschool Moer- schans brengen zorgen volgens de wijkraad immei's voor on overzichtelijke situaties. „Zij parkeren hun auto zo dicht mo gelijk bij de ingang, half op het zebrapad, in een bocht of half op de stoep. Met name bij slecht weer, wanneer meer kinderen woitlen gebracht, is dit een be hoorlijk probleem." Ook moet een multifunctioneel gebouw worden gebouwd nabij basisschool Moerschans. Dit is bedoeld voor de realisatie van voor- en buitenschoolse op vang, ouderenactiviteiten, jeugdopvang en vergader- an nex activiteitenruimte voor de wijkraad en voor de basis school. Voor de vex-keersveiligheid moeten alle kruisingen en split singen gelijkwaax-dig worden gemaakt. De Zoutestraat blijft de enige vooxrangsweg. Volgens Th. de Rijcke, locatie directrice Gildenstraat van het Reynaertcollege, wordt mo menteel met de gemeente ge- sproken over het verkeersveili ger maken van de de omgeving van deze school aan de Gilden straat. Hiervoor is een verkeersplan Poorterslaari,in de maak. In dit plan staan maatregelen om de omgeving voor met name scho lieren verkeersveiliger te ma ken. De oude jazzclub Summertime van Terneuzenaar Frank Koulen gaat tegen de vlakte. door Wout Bareman ZELZATE - De provincie Oost- Vlaanderen zet vaart achter de plannen om het Kloosterbos in de grensstreek tussen Zelzate en Wachtebeke in te richten als een natuurrecreatiegebied. Na jaren van ondei'handelen heeft het provinciebestuur het negentig hectare grote bos voor bijna één miljoen euro van de Gentse openbare welzijnsdienst (OCMW). Het domein Chalmet, midden in het bos, krijgt een grondige opknapbeui-t. Aan de rand van dat domein staat de vexpauperde dancing Summertime, die tien jaar gele den de deuren sloot. Saillant de tail: decennia geleden opende de legendarische Frank Koulen van jazztempel Porgy Bess in Terneuzen daar een tweede jazzclub, die hij toen al tot Sum- mertime doopte. De laatste ja ren was het gebouw eigendom van de Zelzaatse staalreus Sid- mar. Die heeft opdracht gegeven tot sloop. De oude Summertime moet plaatsmaken voor uitbrei ding van het bos. Het Kloosterbos, waarin een oude duinenheuvel verwijst naar de tijd dat de Westei'schel- de nog tot Zelzate reikte, ligt er al jai'en vei-waarloosd bij. Op veel plaats liggen sluikstox-ten en ook de sparren en andere bo men zijn nauwelijks onderhou den. Het Zelzaatse provincie raadslid Freddy De Vilder pleitte al jaren voor een op waardering van de 'gx-oene long' in de Kanaalzone. In '53 kocht de afdeling Zelzate van de Soci- aliste Partij (nu SPA) 2,5 hecta re van het natuurgebied aan om er een kampeerterrein, een jeugdherberg, een speeltuin en een feestzaal te vei~wezenlijken. Advertentie ofvo it de! ize a SL00STERZANDE - De be- DfzijJJ Huren van de verzorgingshui- hooi": Mn Antonius (Kloosterzande) «i De Redoute (Sas van Gent) maal- ha I REDACTIE ZEEUWS-VLAANDEREN da'.* Willem Alexanderlaan 45 vk Postbus 145 aaror:-: I 4530 AC TERNEUZEN isubaa Tel: 10115) 645769 staler.! Fax: 10115)645742 etaaltó Email: redtern@pzc.nl p?nnyvan Gremberghe Ichef) - Wout Bareman Raymond de Frel Rene Hoonhorst René van Stee <j;j hits Bakker (sport) choO>>Baudeloo 16 d-lfei' 4560 AB HULST Tel: (0114) 372776 [ax:(0114) 372771 Email; redhulst@pzc.nl Sheila van Doorsselaer INTERNET Jj wvw.pzc.nl E-mail: web@pzc.nl beslissen komende maand of zij verder gaan met fusiebespre kingen. Het Oostburgse zorgcentrum De Burght trok zich vorige maand terug uit de besprekin gen, omdat onderzoek uitwees dat er - concludeerden directie en bestuur van de West- Zeeuws-Vlaamse instelling - weinig meerwaarde in vergaan de samenwerking zit. De direc ties van de twee andei'e tehuizen gooien de handdoek niet in de ring, benadrukte Antonius-di- recteur M. van de Kieboom gis teren nogmaals. Holding Hij verwacht dat Antonius en De Redoute in de nabije toe komst fusei'en of verder gaan als holding. Directeur Van de Kieboom: „Ik ga er vanuit dat er ook met twee instellingen veel voordelen te halen zijn bij een vergaand sa menwerkingsverband. Maar het bestuur van De Redoute en onze Raad van Toezicht moeten de komende maand eerst for meel een definitief standpunt bepalen." De directeur wil niet op de za ken vooxmit lopen, maar laat doorschemeren dat volgende maand waarschijnlijk wordt besloten tot nader onderzoek naar de beste manier om samen te werken: in fusieverband of in een holding of op andere wijze. Hij verwacht dat vervolgens vóór de zomer een besluit kan worden genomen over het te vormen samenwerkingsver band. T/M ZATERDAG 15 FEBRUARI VAN 10.00 -17.00 UUR VRIJDAG TOT 21.00 UUR VOLVO for life C&ICAPPENDIJK AUTO'S TERNEUZEN B.V. Mr. F.J, Haarmanweg 49 4538 AN Terneuzen Tel. 0115-697455 www.cappendijk.nl door Peter Oggel HOEK - Om de paar jaar houdt de Stichting Welzijn voor Oude ren (SWO) in Hoek een hobby tentoonstelling, maar gezien het succes acht een woordvoer der van de Stichting een jaar lijkse hobbybeurs heel wel mo gelijk. Gistei-en stonden er in de Iris straat in het SWO-onderkomen De Lovenhoek en in de biblio theek zeker twintig hobbyisten om de resultaten van hun vrije tijdsbesteding te tonen en daar desgevraagd tekst en uitleg bij te geven. „We hebben deze tentoonstel ling tot dusver elke twee jaar georganiseerd, maar bij vol doende animo is het wellicht mogelijk naar een jaarlijkse ac tiviteit te gaan", aldus de woordvoerder. Gistermorgen had de expositie - met onder meer aquarellen, koekblikken, bloemschikken, maar ook oude merklappen, vingei'hoedjes, oude schooiat- tributen en speculaasplanken - een besloten karakter, speciaal voor bezoek van de bewonei's van verzorgingshuis Vremdie- ke. Gistermiddag stonden de deu ren open voor alle belangstel lenden. En het was druk, meldt de SWO-zegsman. door René van Stee OOSTBURG - Het voortbestaan van de huisartsenpost (hap) in het Antoniusziekenhuis in Oostburg staat niet ter discus sie. Dat bleek gisteravond tij dens de opiniërende raadsver gadering in Oostburg, waar hap-coördinator M. de Meijer tekst en uitleg kwam geven. Zi] noemde de geruchten dat de voorziening verdwijnt volledig uit de lucht gegrepen. De Meijer verklaarde dat het aanbod van de hap wordt afge stemd op de vraag, die in de af gelopen drie jaar is vastgesteld. Gemiddeld blijkt er over een jaar genomen (met piekbelas- tingen, met name in het toeris tenseizoen, en rustigere perio des) anderhalve arts nodig om het werk te doen. Het gevolg is dat de consulten die Belgische artsen op de hap verrichten, straks worden opgevangen door de twee West-Zeeuws-Vlaamse huisartsen die nu nog alleen vi sites rijden. De zaak is volgens De Meijer in een stroomversnelling geraakt omdat de Belgische artsen hun contract hebben opgezegd, on der meer omdat ze het te druk hebben met hun eigen praktij ken. „Als zij niet waren gestopt, waren we niet met drie man blij ven draaien. We wilden dit eerst rustig op een rijtje zetten, maar de huidige situatie vraagt om een snelle verandering", ant woordde De Meijer op een vraag van PvdA-raadslid R. Evers. De vermindering van het aantal artsen op de hap is ook ingege ven door financiële motieven. Omdat een consult bij de hap in Oostburg duurder is dan elders, onder meer vanwege de uitge strektheid van het gebied, wordt wellicht een samenwer kingsverband opgezet met de hap in Terneuzen. Dat zou een aanzienlijke kostenbesparing kunnen opleveren. „Een eventuele samenwerking met Terneuzen wordt ook ge zocht om in te spelen op toe komstige ontwikkelingen, om dat binnen enkele jaren twee West-Zeeuws-Vlaamse huisaxd- sen stoppen en we de dienstver lening op een of andere manier op peil moeten blijven houden", voegde De Meijer er aan toe. Ook de spoedeisende hulpverle ning komt volgens haar niet in gevaar, omdat bij een ambulan ce-oproep in dringende geval len kan worden teruggevallen op het ambulancepersoneel. Die bepalen ook of er een arts wordt bijgeroepen. De vrees van J. Quaak (CDA) dat dit uiteindelijk het einde van de hap in Oostburg betekent, wees ze resoluut van de hand. „Ieder een die in Oostburg terecht kan, kan dat in de toekomst ook", al dus De Meijer. Vei'der verzeker de zij C. Bolijn (D&T) dat de hap 's avonds en in het weekend be mand blijft. De suggestie van J. Meijer (Nieuw West) en B. Basting (D&T) om meer grens overschrijdende samenwerking te zoeken, deed volgens haar niet ter zake omdat dit een zaak is van de zorgverzekeraars en niet van de hap. BIERVLIET - Uit een woning aan de Zuidlangeweg in Bier vliet zijn tussen eergistermiddag twaalf uur en gisterochtend half negen goederen weggenomen. Onbekenden hebben beeldapparatuur en huishoudelijke spullen gestolen. De waarde is niet bekend. OOSTKAPELLE - De zesjarige Renée IJzendoorn en de acht jarige Meggie Dreessen uit Oostkapelle vonden het zo erg dat veel watervogels voor de Zeeuwse kust onder de olie zaten, dat ze besloten actie te voeren. De meisjes uit de groepen 3 en 4 van basisschool De Knotwilg in Oostkapelle gingen door weer en wind de huizen in het doi'p langs om geld op te halen voor vogel- en egelopvang De Mikke in Middelburg. Ook aan de directi-ice van de basisschool vroe gen ze of ze een brief mochten verspreiden onder de leerlin gen. Een paar dagen later gingen ze op school met de pot rond. De actie leverde 55 euro op. Het bedrag is overhandigd aan M. van Dijk van De Mikke. MIDDELBURG - Rinaldo Traas, de kok van het Roggeveen huis in Middelburg, heeft ook de persprijs van het blad Sai- sonnier gewonnen. De juiy vond zijn inzending van interna tionaal niveau. Traas, die eerder deze week ook al gekozen werd tot beste instellingskok van Nedei'land, was na de uit slag door het dolle heen. Het is voor het eerst dat een instel lingskok de prijs wint. GOES - De doseerinstallatie aan de Verbartelweg in Goes doet het weer. Eind vorig jaar ontstonden problemen toen slimme automobilisten niet doorreden tot de installatie, maar stopten op de filelussen voor de ingang van Motel Goes. Deze lussen moeten er voor zorgen dat de enti'ee van het m otel altijd vrij blijft. Als op de lussen een file ontstaat, schakelt de installatie over op de zogeheten versnelde afhandeling, waarbij de wachttijd wordt verkort. Toen steeds meer automobilisten stopten op de lussen om zo een hoge wachttijd te voorkomen, sloeg de in stallatie op hol. Nieuwe lussen en tellers moeten dit soort pro blemen in de toekomst voorkomen. SINT-MAARTENSDIJK - Twee broei'S uit Bergen op Zoom (32 en 31 jaar) zijn gisteren in hoger beroep schuldig bevonden aan openlijk geweld in Sint-Maartensdijk. Zij kregen van het Haagse gerechtshof echter geen straf opgelegd. Een 26-jarige man uit Ossendrecht is vrijgesproken van openlijk geweld. Het drietal was op 15 maart vorig jaar betrokken bij een vechtpartij met een 47-jarige man, die evenals de verdachten uit Ix-ak afkomstig was. Het vermeende slachtoffer zei met een stoelpoet en spade geslagen te zijn. Voor dit geweld zijn de drie mannen door de politierechter in Middelburg veroor deeld tot een boete van 250 euro. In hoger beroep eiste de aan klager bij het gerechtshof tegen de twee broers een boete van vijfhonderd euro en een week voorwaardelijke celstraf. De Ossendrechter hooi'de de aanklager vrijspraak eisen omdat zijn aandeel in de vechtpartij onduidelijk was. De man zei slechts de ruzie te hebben willen sussen. Aanleiding voor het geweld was onenigheid over een schuld van de 47-jarige man aan de oudste van de twee broers. foto Charles Strijd De camping voldeed niet aan de regels en moest worden geslo ten; de feestzaal bleef al die ja ren - vooral in de weekends - een geliefde pleisterplaats voor bos- wandelaars. De provincie heeft nu opdracht gegeven het hele bosgebied in te richten als na tuurrecreatiegebied. Het ligt hemelsbreed nauwelijks vijf ki lometer van het grote, floreren de provinciaal domein Puyen- broek. zaterdag 15 en zondag 16 februari 2003 CENTRAAL ALARMNUMMER 112 Huisartsen: Midden- en Oost- Zeeuws Vlaanderen (Terneuzen, Hoek, Philippine, Sluiskil, Sas van Gent, Axel, Zaamslag, Klooster zande, Hulst, Koewacht, St. Jansteen en Clinge), vr. 17.00-ma. 08.00 uur: Voor dringende huisartsenzorg en huisbezoe ken: Huisartsenpost De Honte, Wielin genlaan 2, Terneuzen in ziekenhuis De Honte), tel. 0115 643000. West Zeeuws-Vlaanderen (Oostburg, Aardenburg, Zuidzande, Biervliet, Hoofdplaat, IJzendijke, Breskens, Groe- de, Schoondijke, Sluis en Cadzand), vrij. 17.30-ma. 08.00 uur: Huisartsenpost Antoniusziekenhuis, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg, tel. 0117 455565 (ook voor dringende huis bezoeken). Tandartsen: West-Zeeuws-Vlaanderen: D. Balk, Koninginnestraat 10, IJzendijke, tel.(0117)301760. Spreekuurzat. en zon.12-12.30 uur. Oost-Zeeuws-Vlaanderen: H Mulder. Weststraat 1, Axel, tel. (0115) 564389. Spreekuren zat. 10-10,30 en 18-18.30, zon. 12-12.30 uur. Apotheken: Kanaalzone (Sas van Gent, Philippine, Hoek, Sluiskil, Terneuzen, Axel en Zaamslag): Dienstapotheek Kanaalzone, Oostelijk Bolwerk 12a, Terneuzen, tel 0115 615690. Gemeente Terneuzen: Dienstapotheek Terneuzen, Van Steen bergenlaan 27, Terneuzen, tel. 0115 626010. Voor spoedrecepten 24 uur be reikbaar. Hulst: Apotheek Reynaert, Steenstraat 7, tel. (0114) 311156, zat. 10.00-17.00, zon. 12.00-17.00 uur. Voor spoedrecepten 24 uur bereikbaar Apotheek Hulst, Dubbele Poort 7, tel. (0114) 314255, zat. 10.00-17.00, zon. 12.00 17.00 uur. Voorspoedrecepten 24 uur bereikbaar. Ook voor recepten van huisartsenpost Terneuzen/Hulst. Oostburg en Zuidzande: Apotheek Oost burg, Burchstraat 16, tel (0117)452170. zat. 10-12.30 en 13-1630. zon. 11.30- 12.30 en 17.30 en 1830 uur. Dierenartsen: Terneuzen, Axel, Zaamslag: Dierenkliniek J. Kop, Bastionstraat 3, Ax el, tel. 0115-561488. Spreekuur, zat. 11.00-12.00 uur- Hulst en Hengstdijk: J. J. L. M. Kop. Axel, tel (0115) 561488. Spreekuur, zat. 11-12 uur. Bastionstraat 2, Axel. IJzendijke: Dierenarts van de Vijver, tel. (0117) 301388 bgg. (0117)348424. Spreekuurzat. 13enzon. 12 uurindedle- renkliniek, Terneuzen: J P de Vos en A. Burm, dierenkliniek 'De Ottenhorst', Van Diemenstraat 83, tel. (0115) 619628. Spreekuur zat. van 12 30- 14.00 uur. Kliniek voor gezelschapsdieren 'De Steenberghe', Van Steenbergenlaan 7, Terneuzen. Dierenarts P. de Vos, Zat. en zon. uitsluitend behandeling van spoed- patiënten na telefonische afspraak, tel. 0115(696425). Breskens, Aardenburg, Oostburg en Sluis: 'Dierenartsencentrum West', G.A.M. de Bruijckere en E.G. van Bruinessen-Kap- senberg. Afspraken via telefoonnr. 0117 454484. Oostburg: J. P. J. v. d. Vijver, Sirius 1, Oostburg, tel. (0117)452103. Sas van Gent: E. O. M. David, Westdam 54, tel (0115) 453800, spreekuur zat. 11.00-12.00 uur St. Jansteen e.o.: A.E. de Bruyn, Brouwerijstraat92, Kapel- lebrug, tel. (0114) 312701. Spreekuur 11.00- 12.00 uur. Dierenambulance Zeeuws-Vlaanderen, alarmnummer (0115) 442161. Thuiszorg: Stichting Thuiszorg Zeeuws-Vlaande ren, voor spoedgevallen dag en nacht bereikbaar: West-Zeeuws-Vlaanderen: Telefoonnummer (0117) 456500, Ka naalzone: Telefoonnummer (0115) 674500, Oost-Zeeuws-Vlaanderen: Tele foonnummer (0114) 383500. Stichting Provinciale Kraamzorg Zee land, kraamcentrum Zeeuws-Vlaande ren, dag en nacht bereikbaar via tel. (0113) 224022. Pastorale dienst: Oost-Zeeuws-Vlaanderen, zon. 12 - ma 24 uur: Bereikbaar via mobielnummer 06 22398801 West-Zeeuws-Vlaanderen, 10.00-13.00 en 16.00-19.00 uur: Bereikbaar via mobielnummer 06 20403610. Midden-Zeeuws-Vlaanderen: Bereikbaar via mobiel nummer 06 53997850. l STREEKACTIVITEITEN AXEL - Gregoriuscentrum 13.30 uur: Bil jarten Kanaalzone; De Halle, 14.00 uur: Kaarten en biljarten, creatief handwerken; 16.00 uur: Zitgym- nastiek; Trefpunt, 9.30 uur: Koersbal; 13.00 uur: Kaarten en biljarten; 14.00 uur: Bingo; De Boemerang, 20 00 uur: Kaar ten, CLINGE - Malpertuus, 13.30 uur: Kaarten bieden en jokeren; 13.30 uur: Koersbal; 13,30 uur: ANBO bingo; GRAAUW - Gemeenschapshuis, 13.45 uur: Koersbal; HEIKANT-'tHeike, 13.00 uur: Biljartenen pieren; Cafe Du Commerce, 20.00 uur: Kaarten; HOEK - De Lovenhoek, 13.30 uur: Biljar ten, kaarten en volksdansen; 19.30 uur: Gezelschapsdansen; HULST - De Lieve, 9.00 uur: fysio gym. 13.00 uur: Biljarten Kanaalzone; 13.30 uur: Bridge en KBO informatie over beta lingsverkeer; Den Dullaert, 19.30 uur: Sportgala; Kanti ne HVV'24, 20.00 uur Kaarten; KLOOSTERZANDE - Hotel van Leuven, 19.30 uur: Kaarten DeTroefslag; KOEWACHT - De Vlaschaard, 10.00 uur: Volksdansen; 13.00 uur: Biljarten, OOSTBURG - Tienercentrum Time Out, 15.00 18.00 uur: Soos voor tieners vanaf 12.00 uur: PHILIPPINE - De Schotse Hoek, 18.30 uur: Modelbouw; SAS VAN GENT - De Speye, 19.00 uur: Grutmoole volksdansen; SLUISKIL - Het Meulengat. 13.30 uur: SWOS gym en volksdansen, kaarten, ca nasta, biljarten heren; ST.JANSTEEN - Café de Kroon, 14.00 uur: Kaarten; De Warande, 19,00 22.00 uur: Jeugdsoos in teken van Valentijn; TERNEUZEN - De Veste, 13.30 uur: Soos voor mindervaliden Ons Verzetje, biljar ten en klaverjassen; Sporthal 't Zwaantje. 9.00 uur: Bowls; 't Schelpenhoekje. 19.0021 00 uur: Disco voor jeugd van 8 tot en met 13 jaar; WATERLANDKERKJE Dorpshuis, 20.00 uur: Toneelvoorstelling 'Het Zottekot' door de Waterlanders; ZAAMSLAG - Dorpshuis, 13.00 uur: Kaarten en biljarten; ZANDSTRAAT De Straete, 19.30 uur: Jeugdsoos;

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 43