PZC 16 FAMILIEBERICHTEN ARSÈNE THEOPHILE CYRILLE BUYSSE ƒ3 n 1 Ja, ik collected vrijdag 14 februari 2003 Jochem heeft een broertje! GILLES ADRIAAN GESCHIERE (roepnaam Swen) Opa en oma Bouterse-Hollestelle Serooskerke, 11 februari 2003 Veel te vroeg overleden. Oud-voorzitter, medeoprichter en goede vriend van j dekanonploeg GERARD VERRIJZER I We zullen je missen. Leden van de T.C. Artillerie Vlissingen Tot onze droefheid is uit onze familiekring wegge nomen mijn geliefde schoonzoon en broer, onze zwager en oom LEVIEN BAKKER echtgenoot van Saar Scheele Zaamslag: J. Scheele M. Scheele-Dieleman t Axel: Wim en Cathrien Bakker-Scheele Alphen a/d Rijn: Paulien en Piet Goosen-Scheele Axel: Willem en Wilma Scheele-Post Zaamslag: Tanneke en Piet Jansen-Scheele Neven en nichten Verdrietig en verslagen hebben wij afscheid moeten nemen van onze goede vriend LEVIEN BAKKER Kees en Gré Meerman Arnemuiden, 12 februari 2003 LEVIEN BAKKER Cliënt van ons Activiteitencentrum in Terneuzen is na een periode van ziekte toch nog onverwacht overleden. Wij wensen de naaste familie veel kracht en sterkte toe. Medewerkers en cliënten zullen hem missen. Stichting Zorg Lichamelijk Gehandicapten Goes L. van der Hoest, algemeen directeur Wanneer je terugblikt in het leven blijkt alles snel te gaan. Het duurde allemaal maar even dat ritme van een lach en een traan. Alles moest je uit handen geven, het levenstempo werd te zwaar. Maar één ding is altijd gebleven, dat is de liefde voor elkaar. Bedroefd laten wij u weten dat, na een hard werk zaam leven, rustig in zijn slaap van ons is heenge gaan onze pa, opa, broer en schoonbroer JAN VAN DE SANDE in de leeftijd van 66 jaar. Clinge: Jan en Kristel van de Sande-Nuyts Elly en Evert Joerie Sharon Clinge: Kees en Siebyla van de Sande-van Gessel Ingeborg Lorenzo Halsteren: Judith en John de Martelaere-van de Sande Nathalie Leonardo Le Bourget: Bets en Serge Roy-van de Sande I Jzendijke: Bram van de Sande t Jo van de Sande-Pieters Hulst, "De Blaauwe Hoeve", 12 februari 2003 Correspondentieadres: 's-Gravenstraat 161, 4567 AD Clinge. Pa is opgebaard in het uitvaartcentrum van Dela, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, waar u af scheid van hem kunt nemen op zondag 16 februari van 18.00 tot 18.45 tiur. De afscheidsdienst is op maandag 17 februari om 10.50 uur in de kapél'van "De Blaauwe Hoeve", Truffinoweg 2 te Hulst, waarna de begrafenis volgt op de begraafplaats te Clinge. Er is gelegenheid de familie persoonlijk te condole ren na de afscheidsdienst in de kapel. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wegens sterfgeval is de Garage van de Sande op Clinge tot en met maandag 17 februari GESLOTEN Intens verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar dat een moeizame laatste weg is geëindigd, laten wij aan allen die hem kennen weten dat hij er niet meer is, mijn lieve man, onze zorgza me vader en opa MARINUS JAN ADRIAAN BEILO oud-rector van de toenmalige Rijksscholengemeenschap "Scheldemond" te Vlissingen Heinkenszand, Middelburg, 29 juli 1927 12 februari 2003 M. Beilo-Zeijlemaker Ronald Beilo Margot Beilo-de Kroo Joris Anne Cesar Robbert Walter Beilo Mona Beilo-Cense Stefano Chanella Boulevard Bankert 450 4382 AC Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen maandag 17 fe bruari van 9.45-10.15 uur in het rouwcentrum Over toom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsheb ben om 11.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in het rouwcentrum te Vlissingen. Liever geen bezoek aan huis. Na een moeilijke laatste levensperiode is op de leef tijd van 75 jaar helaas overleden mijn enige broer en onze oom MARINUS JAN ADRIAAN BEILO Allen die hem gekend hebben beseffen welke leegte hij achterlaat. In de komende tijd wens ik zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte toe. Vlissingen: P. A. Bil Annemarie Bil en kinderen Oudelande: Ruud Bil Peggy de Neef Vlissingen, 12 februari 2003 Wij vinden geen woorden om het te zeggen, hoe wij je zullen missen, allemaal. Het diepste gevoel is moeilijk uit te leggen. Het hart spreekt een niet uit te spreken taal. Groot is de leegte die hij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve echtge noot, onze vader en opa echtgenoot van Corrie van Eijkeren Geboren op 25 januari 1925 te Biervliet, overleden op 13 februari 2003 te Oostburg. Biervliet: C. Buysse-van Eijkeren Breskens: Eric Buysse Marleen van Schaick Ingmar en Femke Ingeborg en Ivo Biervliet: Theo Buysse Christian Buysse-Haverbeke Astrid Judith Jantien IJzendijke: Frank Buysse Marianne Buysse-Doens Marjolein Tom Breskens: Luc Buysse Caroline Buysse-Cammaert Bart Pieter Familie Buysse Familie Van Eijkeren 13 februari 2003 Beukelstraat 25, 4521 BE Biervliet Gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 16 februari a.s. van 19.00-20.00 uur in het mortuarium van het Antonius Ziekenhuis te Oostburg. De plechtige Uitvaartdienst, waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 18 februari a.s. om 10.00 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw Onbevlekt Ontvangen te Biervliet, waarna aansluitend de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. Wij namen kennis van het overlijden van de heer A. T. C. BUIJSSE De heer Buijsse is jarenlang als gewaardeerd lid van onze beheerscolleges voor onze bank actief geweest. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte. Directie, medewerkers en beheerscolleges Rabobank West-Zeeuws-Vlaanderen Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van de heer M. J. A. BEILO De heer Beilo heeft zijn langdurige onderwijscarrière aan Scheldemond in 1986 afgesloten als rector. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, familie en vrienden veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Namens bestuur, directie en medewerkers van Stedelijke Scholengemeenschap Scheldemond Drs. F. van der Avert Voorzitter Centrale Directie Bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden hem is bespaard gebleven, geven wij u kennis dat zacht en kalm van onze zijde is weggenomen onze lieve man en vader MARINUS DEKKER in de leeftijd van 78 jaar. C. Dekker-de Koeijer Johan Dekker 12 februari 2003 Bernhardstraat 2, 4401 ET Yerseke De dienst van Woord en Gebed, die geleid zal worden door Ds. J. F. Ezinga, wordt maandag 17 februari om 13.00 uur gehouden in het verenigings gebouw Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er in bovengenoemd gebouw vanaf 12.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Heden is overleden op 78-jarige leeftijd onze broer, zwager en oom MARINUS DEKKER J. Dekker-Marijs J. Dekker K. Dekker-Kleinepier A. Dekker T. Dekker-de Kam P. Christiaanse G. Dekker W. Dekker-Maljaars A. Dekker-Siereveld N. Dekker-de Groot A. Dekker J. Dekker-Maljaars P. Dekker J. Dekker-Moens W. Dekker H. Ridderbos J. Dekker-Huisken H. Huisken 12 februari 2003 Als iets liefs ons verlaat, blijft toch de liefde. Verdrietig, maar zeer dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van ADRIANA VAN LIERE sinds 1997 weduwe van Pieter Meertens Axel, 25 november 1917 Terneuzen, 12 februari 2003 Zij blijft met heel veel goede en mooie herinneringen in onze gedachten. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Oud-Beijerland: Ellie de Jonge-Meertens Huug de Jonge Mare en Rian, Felix Marie-Jeanne en Edward Terneuzen: Edwin Meertens Addy Meertens-Drabbe Saskia en Thijs Jelmer en Emma Terneuzen: Linda Stockman-Meertens Fons Stockman Hoek: Karei Meertens Jenny Meertens-Dekker Arwen en Adam Rowen en Fanny Zaamslag: Heidi de Moor-Meertens Ingo de Moor Correspondentieadres: E. R. Meertens, Churchilllaan 444, 4532 MD Terneuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen in het mortu arium van streekziekenhuis "De Hon te", Wielingen laan 2 te Terneuzen op maandag 17 februari van 11.15 tot 12.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op maan dag 17 februari om 14.00 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. waarna aansluitend de ter aardebestelling zal plaatsvinden. Hierna is er gelegenheid tot condole ren in het Churchill Hotel, Churchill laan 700 te Terneuzen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen heb ben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij moeten afscheid nemen van onze buurvrouw mevrouw FEIJ Wij zullen haar missen. Wij wensen de familie veel sterkte. mevrouw Koeijers-Bustraan mevrouw Geerse-Jansen familie Goedhart mevrouw Mesu mevrouw van de Broeke familie Besuijen familie Westerbeke familie Jansen Rinus van de Dorpel Carla en Ronald Ploon en Sanny Joop en Marianne Guus en Inke Paul en Christien Frank en Irene Hans en Monique Rust nu maar uit. Je hebt je strijd gestreden. Je hebt 't als een moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden. Wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Dankbaar dat verder lijden hem bespaard is geble ven geven wij u kennis dat toch nog onverwacht is overleden mijn lieve stille man, onze lieve vader, grootvader en trotse overgrootvader ADRIAAN BAL in de leeftijd van 85 jaar. Oost-Souburg: A. T. Bal-Groeneveld Middelburg: Ad en Annie Fabian en Tessa Justin Cindy en Patrick Roy Menno Oost-Souburg: Jan en Marleen Sheila en Gert Reona Myra Veronique (in herinnering) Ramon en Daniëlle 4388 RA Oost-Souburg, 12 februari 2003 Gouwestraat 25 De crematieplechtigheid zal plaatshebben maandag 17 februari om 13.00 uur in het crematorium Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Geen bezoek aan huis - Geen bloemen. Verdrietig geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma JOHANNA PIETERNELLA BATUS weduwe van Jacob van de Ketterij in de leeftijd van 86 jaar. Biezelinge: C. van de Ketterij A. C. van de Ketterij-van Iwaarden Jim Ilona Oost-Souburg: Jacques Romano Ricardo Kapelle, 13 februari 2003 Zorgcentrum "Cederhof" Onze dank gaal uit naar allen die haar liefdevol verzorgd hebben. Correspondentieadres: Oude Havenstraat 6, 4421 HX Biezelinge Een korte bijeenkomst zal worden gehouden maan dag 17 februari om 10.30 uur in Uitvaartcentrum Monuta de Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen, waarna aansluitend om 11.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Vliss ingen. Voor de bijeenkomst is er gelegenheid tot afscheid- nemen in voornoemd Uitvaartcentrum van 10.00 tot 10.15 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Uitvaartcentrum. Heden vernamen wij het bericht van het plotseling overlijden van onze schoonzuster en tante J. P. VAN DE KETTERIJ-BATUS Middelburg: C. Schuijer-van de Ketterij Neven en nichten De Heer en Mevrouw Tonny Dellaert-van Waes De Heer en Mevrouw Alex van Waes-Van Hulle Mevrouw Annick van Waes en Mevrouw Margo Hoogstad haar kinderen Mejuffrouw en de Heer Evelyn van Waes en Jeroen Muskee Mejuffrouw Hélène Dellaert De Heer en Mevrouw Peter Aertgeerts-van Waes De Heer en Mejuffrouw Werner Dellaert en Annika Hofstede De Heer Christophe van Waes Mejuffrouw Frédérique Huysman De Heer Lenco De Backer Mejuffrouw Debby De Backer J haar kleinkinderen Mejuffrouw Eline Aertgeerts J haar achterkleinkind delen u met diepe droefheid het overlijden mee van mevrouw WERNER VAN WAES geboren Marie-Madeleine Gevaert geboren te Gent op 7 mei 1914 en overleden te Terneuzen op 8 februari 2003 De plechtige uitvaartdienst en bijzetting in de fami liegrafkelder heeft plaatsgevonden in familiekring op donderdag 13 februari 2003 te Westdorpe. Correspondentieadressen: Graafjansdijk BI20, 4554 LB Westdorpe Graafjansdijk BI 14. 4554 LB Westdorpe De Lannoylei 7, B-2930 Brasschaat Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum Ter Reede" is overleden onze moeder, schoonmoeder en oma NEELTJE JOHANNA DE BRUIJNE-LAMEIJN in de leeftijd van 90 jaar. Oegstgeest: Ed de Bruijne Schiedam: Jolanda en Marlc Vlissingen: Wim de Bruijne Nettie de Bruijne-Deurwaarder Nieuw- en Sint Joosland: Marlies Vlissingen, 11 februari 2003 Correspondentieadres: Familie de Bruijne, Groenewoud 39, 4381 HC Vlissingen. Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op maandag 17 februari van 12.45 tot 13.15 uur in her uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrie weg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvin- den om 14.00 uur in het crematorium aan de Wes telijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg, ik heb genoeg geleden. Wel voor hen clie ik achterlaat, vaarwel en wees tevreden. Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma JANNEKE ELISABETH MEIJER weduwe van Abraham Rouw in de leeftijd van 95 jaar. Na een zeer liefdevolle verzorging in verzorgingshuis 'Vremdie/ce'. Een woord van dank aan het personeel is hierbij op zijn plaats. Terneuzen: A. J. Rouw en J. M. Rouw- Remijnsen Ab en Brenda Hennie en Sumatra - Kevin Heerhugowaard: J. C. Rouw t en M. Rouw- Duvievier Ab en Ann - Roger, Simon Terneuzen: C. J. Rouw en C. Rouw- Kammina Carolien en Paul - Terens, Cortm Erik en Brigit - Joey, Nigel Ronald Terneuzen: C. H. Herrebout-Rouw en H. Herreboui Krijn en Resi - Yarmo Annelies en Finny Inge en Werner - Bas, Manon Koudekerke: W. A. Rouw en L. Rouw-Simonse Ab en Karin Elian en Rene - Jan-Willem Valkenswaard: J. Willemsen-Meijer en L. Willemsen Marjan Terneuzen: J. Meijer en S. Meijer-Huisen Cor en Bianca Elles en Jacco Hoek, 13 februari 2003 Correspondentieadres: A. J. Rouw, Oostelijk Bolwerk 562, 4531 GX Terneuzen. De uitvaartplechtigheid wordt gehouden op maan dag 17 februari om 11.00 uur in de Aula op de Zui derbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen, waarna aansluitend de begrafenis volgt. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de Aula. Lieve FRANS We zullen je missen! Wij wensen mw. Boin, familie en vrienden hee sterkte toe bij het verwerken van dit verdriet. Henk, Jo, Iris, Jan, Marjan, Peter, Wim, Sien en Hans Ans, Juan, Johan, Leuni, Ingrid, Monique, Ineke, Joyce, Mirjam, Jolien, Mieneke, Lilian, Leontine en Merie Afd. Tulp Huize den Berg, Goes Dankbetuiging Voor de vele blijken van belangstelling en het harteli medeleven na het overlijden van onze lieve zorgzsf moeder, schoonmoeder en oma MAATJE HENDRIKSE-GELUK betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen klein- en achterkleinkinderen Februari 2003 Oud Heiligeweg 14307 LA Oosterland Na een werkzaam leven, vol zorg en toewijding voor haar gezin en allen die haar dierbaar waren, is in alle rust van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, zus en schoonzus MARIE JOSEPHA EMMA DE KRIJGER weduwe van Foort Verstelle Philippine, 5 april 1914 t Terneuzen, 8 februari 2003 Rotterdam: Wim Verstelle Tilly en Egon, Amy, Devon Angelique, Vanity Hellevoetsluis: Rosa Leich-Verstelle Coen Leich Jessica en Roy Stefan en Meiko Philippine: Coba van Jole-Verstelle Theo van Jole Theo Jacco en Karen Oostburg: Frans Verstelle Goretti Verstelle-der Weduwe Isabella en Remco Philippine: Rien Verstelle Christiane Vancronenburg Terneuzen: Foort Verstelle Dinny Verstelle-Eggebeen Stephanie en Michel Melanie en Niek Debbie en Chris Sanne Rotterdam: Lily van Winsberghe Familie De Krijger Familie Verstel lo Kasteelstraat 16, 4553 BB Philippine Volgens de wens van moeder heeft de begrafenis in besloten kring plaatsge vonden. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zo danig beschouwen. Dat moet toch Kunnen? Enkele uurtjes actief voc^j Nationale Collecte Hei#- ziekten P Bel ons nu. Alle bi pen! Onze van 16 t/m 22 februari 2003I. Meer informatie: wwv/.nfgvAj en www.hersenstichtlng.nl j Meld u aan als eollee of organisator: (030)297110 Geef gehoor aan roep van de ooievaJ Vogelbescherming Nederig mogelijk vogelsoorten vnj en na laten leven Meer weten? Kijk op www.vogelbescnemi v

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 16