i l Oil Vinegar: voor het betere culinaire genieten Intrigerend 'oud papier' bij Kunsthandel Laurentius Uren zoet bij Antiekhandel De Pagter Vrolijken ontspannen winkelen bij jou jou De Wok van Vrouwenpolder: vriendelijk, vers, verrukkelijk! Esprit Partnershipstore Versluis Willeboer is Maatwerk in Raamwerk Het Kinderpaleis: een droom van een winkel De Leeuw Schoenmodes: modische, trendy schoenen in idem behuizing A L PZC donderdag 13 februari 2003 advertentie l(j Middelburg - Bij dé culinaire ca deaushop van Zeeland is het goed toeven. Ga eens langs bij Oil Vinegar en proef de Mé- diterranée! De sfeer bij Oil Vinegar, de in ok tober 2002 geopende culinaire ca deaushop in hartje Middelburg, is uitgesproken zonnig. In de lucht hangt de geur van kruidige olijfolie, frisse dressings en verrukkelijke ta- penades: overal staan kleine schaal tjes met kant en klare producten waarvan men naar hartelust kan proeven. Oil Vinegar is gespeciali seerd in olijfolie en azijn en hieraan gerelateerde produc ten: diverse dres sings, mosterd, krui denmengsels, olijven etcetera. De produc ten zijn smaakvol ver pakt en uitermate ge schikt als cadeauarti kel. Ook fraai zijn de handbeschilderde serviezen, oliekrui ken, olijfboten (smal le, ranke aardewerken 'bootjes' waarin olij ven zich prachtig la ten presenteren) en charmante roestvrij stalen 'oliekannetjes'. Niets is lekkerder dan ambachtelijke pasta: bij Oil Vinegar heeft u de keuze uit over heerlijke soorten, met onder andere zalm, knoflook en basilicum, peper en chocola (zeer verrassend!). Voor de doe-het-zelvers onder u zijn er pro fessionele pastamachines. Er is een klein maar fijn wijnassortiment en een mooie collectie kookboeken, zo wel voor de beginner als de doorge winterde mediterrane kookfanaat. In prachtige glazen vaten presen teert Oil Vinegar diverse soorten olijfolie en azijn, die ter plekke in prettig geprijsde glazen kannetjes of van huis meegebrachte flessen kun nen worden getapt. Nieuw bij Oil Vinegar is een pro ductlijn met handverzorgingspro ducten op basis van olijfolie en een frisse keukenspray. Op 15 februari a.s., tussen 12.00 en 16.00 uur, kunt u proeven van diver se kleine gerechten, klaargemaakt met producten uit de winkel. Oil Vinegar, Langeviele 25 Middelburg Tel: 0118- 674077 Middelburg - De keuze is enorm, de sfeer gemoedelijk. Bij An tiekhandel De Pagter is het prettig snuffelen naar meubilair, stofferingen woonaccessoires. Middelburg-Theo en Frans Laurentius, gerenommeerd kunsthis torici en -handelaren te Middelburg, zijn gespecialiseerd in et sen en tekeningen van oude meesters, waaronder werken van Rembrandt. Kunsthandel Laurentius is geves- op prachtig papier afgedrukte lino- tigd in het statige, 17de eeuwse leumsnedes met fijne siermotieven Huis 's-Hertogenbosch, aan de zijn ronduit schitterend. Vlasmarkt. De entree is letterlijk royaal, via een elegant bordes, door zware houten deuren, naar een ein deloos lange, me tershoge hal. Op de grond de originele marmeren tegelvloer. Eeuwenoude houten plafonds met hand- gesneden siermotie ven dragen bij aan de koninklijke sfeer. honderd werken die 40 jaarge; den ook al zeldzaamheden vrair waaronder De aardappeleters Van Gogh - Van 21/9 - 18/10: expositie,, werken van landschapsetser der Homan - Van 22/11 -13/12: expositiei.su In een legpuzzel van oude panden middenin Middelburg presenteert Antiekhandel De Pagter een grote hoeveelheid antiek en reproantiek meubilair, woonaccessoires en cu riosa van over de hele wereld. De keuze aan verschillende stijlen is groot. Met simpelweg rondkijken in de diverse toonzalen is de bezoe ker al gauw een flinke tijd onder de pannen. De vele ruimtes hebben ie der een ander soort plafond en vloer en ademen daardoor elk een eigen sfeer. Het is soms kruip door, sluip door, door oude gangen met antieke tegelvloeren en een knusse binnentuin met houten tuinmeubi lair. De Pagter houdt niet van poes pas, maar wel van het op een open, sfeervolle manier presenteren van mooie, interessante spullen. En dat voel je. De antiekzaak in Middel burg heeft twee ingangen, waaron der een in de Herenstraat. Steek de Herenstraat over en stap eens bin nen bij De Pagter Interieurs. Hier voert een gezellige Engelse land huisstijl de boventoon, met zitmeu belen, gordijnstoffen, behang, ac cessoires en serviezen van interna tionale topmerken als Ralph Lau ren, Baxter, Mulberry, Duresta en Bridgewater. Ook het herstofferen van meubilair wordt door De Pagter verzorgd. De winkels in Middelburg zijn ook iedere eerste zondagmiddag van de maand geopend. In Veere bevindt zich de derde ves tiging van De Pagter. Deze is iedere zondag geopend. Op de website van Antiekhandel De Pagter (altijd up-to-date!) kunt u zich reeds thuis oriënteren op de vele mogelijkheden. Voor üw ge mak! Antiekhandel De Pagter, Herenstraat 9/ Segeerstraat 8, Middelburg Tel: 0118-634133 Kaai 53, Veere Tel: 0118-501854 www.antiekhandeldepagter.nl Theo en Frans Lau rentius zijn gespecia liseerd in etsen en tekeningen ("oud pa pier") van oude meesters, waaronder Rembrandt. In hun inspirerende werk omgeving werken zij gestaag aan het op bouwen van intrige rende collecties en doen water- merk- en papieronderzoek voor musea. Theo Laurentius publiceer de diverse boeken en ontwikkelde een nu wereldwijd toegepaste me thode om werken van Rembrandt op hun echtheid te toetsen. Frans Laurentius is, evenals zijn vader, een begenadigd kunstenaar. Zijn In een ruime salon worden regel matig lezingen gehouden en expo sities ingericht, die uw bezoek zeer waard zijn. Zo ook dit jaar: - Ter gelegenheid van zijn 40-jarig bestaan presenteert Kunsthandel Laurentius van 23/3 -19/4 de expo sitie 'Honderd zeldzaamheden': Het Walchersch Pijprokers^ van kunst en curiosa die betiti" king heeft op pijproken-door* eeuwen-heen Kunsthandel Laurentius Vlasmarkt 51, Middelburg Tel: 0118-641805 Esprit is een internationaal bedrijf dat kleding, accessoires en life sty le producten vervaardigt en in 44 landen verkoopt. In korte tijd is Esprit in Nederland één van de bekendste modemerken geworden. In Zeeland vindt u Esprit partner shipstores in Middelburg, Vlissin- gen en binnenkort in Goes. Goes opent op 27 februari met spe ciale openingsacties. Op een op pervlakte van bijna 300 m2 worden er 3 dameslijnen verkocht. Esprit women brengt mode voor de spor tieve vrouw. Ede speelt in op de laatste nieuwe hippe city trends. Met Esprit collection richten we ons meer tot de Nederlandse zaken vrouwen. Uiteraard vindt u er ook aangepaste accessoires en shoes. De nieuwe lente- en zomercollectie vindt u reeds in Middelburg en Vlis- singen. Esprit casual brengt 12 collecties per jaar. Elke maand zijn er nieuwe leveringen. Loop zeker eens een keertje binnen bij Esprit in Middelburg, Vlissingen en uitkijken naar de nieuwe winkel in Goes. Je gaat er gegarandeerd met een leuke aankoop weer vandaan! Esprit partnershipstore Middelburg - Markt 53 B Vlissingen - Wolstraat 128 Goes - Lange Vorststraat 94 Vrouwenpolder - Vietnamees Specialiteitenrestaurant Vietnam heeft zijn aanbod aan overheerlijke gerechten uitgebreid met een uniek wokbuffet. Plaats van actie: een ingenieuze Hij adviseert u daarbij graag. Bin- woktafel met vier branders. U nen enkele minuten geniet u van maakt, na het nuttigen van een een hemels geurend, vetarm, super voorgerecht, een keuze uit de vele vers en daardoor zeer gezond ge- Middelburg - Versluis Willeboer staat in Zeeland en tot ver daar buiten bekend als dé leverancier van vlakglas en kunststof- en aluminium kozijnen, onder andere door hun uiterst vakkundige, klantgerichte en flexibele werkwijze. verse producten uit het wokbuffet, waaronder diverse soorten vlees en vis, fruit en knapperige groenten. De chef blancheert de producten, om ze vervolgens te roerbakken in een weinig olie, met of zonder knof look. De chef voegt naar wens één van vier verschillende sauzen toe. recht, dat vergezeld gaat van witte rijst, nasi of mihoen. Ook voor vege tariërs is het wokbuffet een uit komst. Deelnemen aan het wok buffet betekent onbeperkt combi neren van verse ingrediënten en heerlijke sauzen: u kunt zo vaak naar de woktafel lopen als u wenst. De chef maakt iedere keer weer een geheel nieuwe creatie voor u klaar, terwijl u wacht. Wokken brengt een vriendelijke, levendige sfeer met zich mee, die ook voor kinderen zeer aantrekkelijk is. Gedurende de maand februari biedt De Wok van Vrouwenpolder u het wokbuffet aan tegen zeer aantrekkelijke prijzen: van maandag t/m donderdag betaalt u 11,99, 'n het week end 13,99. Kinderen wokken voor 7,-. Een gerecht uit de wok is, doordat het niet vet of zwaar is, ook zeer geschikt als lunchgerecht. Voor 8,50 neemt u deel aan het lunch- buffet. Ook bij Vietnamees Specialiteitenrestau rant Vietnam: a la car te lunchen of dineren, afhaalservice, cate ring (min. 20 pers.), Vietnamese bouillon fondue (per 1 maart, onbeperkt genieten, min. 2 p., re serveren gewenst). Vietnamees Specialiteiten restaurant Vietnam Schoolstraat 1, Vrouwenpolder Tel: 0118-593507 Middelburg - Nieuwe kleren kopen moet een feest zijn en dat is het bij kinderkledingspe- cialist Jou Jou, zowel voor ou ders als hun kroost. Laat het voorjaar en de zomer maar komen! Kinderkledingspeciaalzaak Jou Jou is er klaar voor: in vrolijke, zeer apart vormgegeven rekken (knusse huisjes met beeldschone aan hun trekken. Zeer gewild dit jaar en uiteraard aanwezig is jeans. Jou Jou voert kleding van merken als McGregor, Jottum, Diesel, Re play, Zizibo en Eager Beaver; mer ken die garant staan voor veel com fort en langdurig draagplezier. Bij een fraaie nieuwe outfit horen natuurlijk te gekke schoenen: Jou Jou heeft een uitgebreid aanbod van verantwoorde, modieuze kin- dacht. Jou Jou heeft verstand zaken en geeft u graag advies. Jou heeft diverse trendy modes cessoires voor kinderen, zoals r;. pe zonnebrillen, kettingen en a- bandjes, riemen en hoofdbanden Kleding kopen voor kinderen te flink vermoeiend zijn, zowel vw de ouders als voor de kinderent Voor de kleinste bezoekers b Jou Jou daarom een speciale, pergezellige spet! hoek ingericht, lekker gespeeld te worden terwijl papja en mamma een b ze maken uit de me collectie. Ook voor een orijf neet cadeau-idee Jou Jou het juist: adres: erzijncadea.1 bonnen verkrijgbaar waarvan u de waarde zelf kunt bepalen, Jou Jou heeft kleditj in de maten 50; tot en met 176, m kinderen tot ons veer 14 jaar. geveltjes) hangt de voorjaars- en derschoenen van bijvoorbeeld Tim zomercollectie 2003. De kleuren berland, Dolce Gabbana en Petits zijn sprankelend en levendig, maar Shoes, in alle kleuren van de regen- J°u J°u Kinderkleding ook liefhebbers van zachte pastel- boog. Kindervoeten zijn nog in de Segeersstraat 26, Middelhui5 tinten en wit komen ruimschoots groei en vragen om bijzondere aan- Tel: 0118-640481 De medewerkers van Versluis Willeboer houden middels cur sussen hun vakkennis continu op een hoog peil. Versluis Willeboer is ISO-9002- en VCA-gecertifïceerd en streeft boven alles naar top kwaliteit. Vakmanschap en een col legiale werksfeer staan eveneens voorop: de veelzijdigheid, klantvriendelijkheid en flexibiliteit van de medewerkers garanderen een optimale dienstverlening. Glas biedt de vrijheid om te bepalen waar en hoe licht in een ruimte bin nenvalt. Het creëert sfeer, ruimte, openheid en comfort. Een juiste toepassing van glas brengt mensen met elkaar in contact. Kozijnen zijn bepalend voor het comfort en aanzien van gebouwen en woningen. In zowel kunststof- als aluminiumuitvoering zijn kozijnen het "raamwerk" voor architecten en ontwerpers. Kozijnen, verkrijgbaar in diverse uitvoeringen en materi alen, zijn medebepalend voor het karakter van een huis of gebouw. Kwaliteitskunststof kozijnen, ramen en deuren herkent U aan het VKG- keurmerk. Zowel op het gebied van vlakglas als van kunststof- en aluminium kozij nen is Versluis Willeboer de spe cialist bij uitstek. Kortom: Versluis 8: Willeboer levert Maatwerk in Raamwerk, of het nu gaat om nieuwbouw of renovatie, gebouwen of woningen. Grote vakkennis, ruime ervaringen een ef ficiënte werkmethode dragen zorg voor zorgvuldig, punctueel en geheel volgens afspraak uitge voerde opdrachten. U bent bij deze van harte uitgenodigd eens een kijk je te komen nemen in de fraaie showroom van het bedrijf. Versluis Willeboer Arnesteinweg 27, Middelburg Tel: 0118-629056 www. versluisenwilleboer. nl Middelburg - Het winkelpand defront. In de beide zaken van De van De Leeuw Schoenmodes Leeuw (een in Middelburgen een in aan de Langeviele in Middel- Goes) lopen exterieur en interieur r. qua stijl naadloos in elkaar over. burg heeft een drastische ma- Centraa( hierbij staat het perfect ke-over ondergaan. Het resul- presenteren van een collectie top- taat: een schitterende, ruime, schoenen, van merken als Diesel, zeer lichte ruimte. DKNY, Dr. Martens, Dolce Gabba na en, nieuw dit seizoen, Camper. Plexiglas en hout domineren het In de kleurige sprookjesboek met minimalistische interieur en de prachtige, handbeschilderde wan- aandacht gaat automatisch daar den, presenteert De Leeuw een uit- naartoe waar deze ook hoort: de gebreide collectie kinderschoenen, schitterende collectie trendy en Ook deze collectie (met onder an- modische schoenen. Deze wordt dere schoenen van Hupsakee, Osi- onder andere aangelicht door een mo, Bunnies en Agata del Prada de groot aantal lampen dat zich boven Ruiz) loopt in de pas met het huidi- het plexiglazen pla fond bevindt, waar- door de zaak baadt in het licht. Centraal in de ruimte zorgt een prachtige, openge werkte lamp voor precies het juiste speelse effect in het verder strakke interi eur. De Leeuw Schoenmodes tekent persoonlijk voor zo wel ontwerp als uit voering hiervan. De Leeuw is in Zee land sinds jaar en dag toonaangevend in schoenmode en neemt nu ook op ar chitectonisch gebied een bijzondere plaats in aan het schoenmo ge modebeeld en ook hier zijn tren dy en modisch de kernwoorden. De nadruk ligt echter te allen tijde op een perfecte pasvorm en hoge kwa liteit. Het deskundig personeel van De Leeuw Schoenmodes dient u graag van advies. De Leeuw Schoenmodes Langeviele 2, Middelburg Tel: 0118-650249 en Lange Vorststraat 67, Goes Tel: 0113-232166 Middelburg - Het Kinderpaleis aan de Middelburgse Potten- markt is een verrukkelijke snuffelwinkel voor iedereen die dol is op mooi, verantwoord kinderspeelgoed, leuke hebbe dingetjes, feestartikelen, ver- kleedkleren, vrolijke kinder haarmode, potten en pannen voor in de kinderkeuken en nog veel meer. Deze in Middelburg unieke winkel werd voorjaar 2002 geopend en mag zich verheugen in een grote belangstelling van zowel kinderen als volwassenen. In Het Kinderpa leis kijk je je ogen uit en altijd vind je er wel iets van je gading. Het hangt en staat er vol met prachtig kinderspeelgoed, gemaakt van di verse materialen waaronder hout en blik, honderden vrolijke hebbe dingetjes, mobiles, fluitjes, vin gerpopjes, springtouwen, houten loopkarretjes, lampions, kindermu ziekinstrumenten enzovoort. De poppenhuizen, de kinderfornuizen en de daarbij behorende potjes en pannetjes zijn beeldschoon, even als de stoere houten brandweerka zerne. Natuurlijk ontbreekt Bob de Bouwer niet, evenmin als Winnie de Poeh, Bert en Ernie en Nijntje. Een Abraham of Sarah in de fami lie? Een geboorte- of huwelijks feest? Het Kinderpaleis heeft alles in huis om ieder feest tot een groot succes te maken, organiseert knut- selfeestjes (voor kinderen vanaf 5 jaar), speurtochten en clownfeest jes en verhuurt themaverkleedkis ten en houten ooievaars. die outfit hebben waarmee je een di.t/m vr. 9.30-17.30 u., za. 9-3* verpletterende entree maakt? Je 17.00 u. vindt er prachtige kleding (ook voor volwassenen!) die je in een mum Je hebt een verkleedpartij, maar van tijd omtovert in het typetje van Het Kinderpaleis niks om aan te trekken? Wedden je wensen, met alles erop en eraan. Pottenmarkt 22, Middelhui dat ze bij Het Kinderpaleis precies Openingstijden: ma. 13.00-17.30 u., Tel. 0118-638351

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 16