Dorst wil altijd en overal winnen gebaat bij winst tegen Kloetinge Greeve/Schouw in halve finale Topschutters van Hoek en Kloetinge )lijven nog achter 19 Middenvelder voelt zich op zijn plaats bij hoofdklasser Kloetinge Hock is cillCCIl LoETINGE - De hereniging ijjna drie jaar geleden verliep liet zonder slag of stoot. Kloe- jn„e en Emiel Dorst konden bij iun hernieuwde kennismaking naar moeilijk aan elkaar wen- lfn. „We hebben op het randje ebalanceerd". herinnert Dorst ich. Het lijntje brak echter niet. jflukkig maar, zo beseft de 32- irige middenvelder nu. „Ik ben ipmijn plaats bij deze club." uitslagen Wielerronde in Bruinisse Knock-out is bokser fataal Koop en verkoop uyy auto razendsnel via yyyyw.AutoTrack.nl (0ü) AutoTrack.nl Sloop twee torens Wembley begonnen agenda zaterdag 8 februari 2003 LtrJan Dagevos ijn eerste avontuur bij Kloe ke dateert van zestien jaar deden. Emiel Dorst liet Duive- nid voor wat het was en besloot ijn geluk te beproeven in de ndelijke jeugd bij Kloetinge. og voordat de competitie ech- rwas begonnen, rezen er twij- èls bij de technische staf van de evelandse club en kreeg Dorst et advies terug te keren naar liveland. „Als het aan mijn ader had gelegen, hadden ze ns daar nooit meer gezien", ertelt. Dorst. „Maar ik wist wat raan spelers rondliep en voel- e me niet minder. Ik had zoiets an ik zie wel waar het schip trandt." torst ging de strijd aan en joeide uit tot een spits van laam en faam. Het vormde de entree voor een carrière in het betaalde voetbal, die hem langs K Vlissingen, VCV Zeeland, N'AC.Tubantia (België), RBC en K)P0ss voerde. Hij moest door ie jaren heen altijd vechten toorzijn plaats, maar omdat hij »p vrijwel elke positie uit de ïoeten kon, kwam hij toch aan ro'n 200 competitiewedstrij den. „Ik heb alleen nog nooit op joel gestaan", zegt Dorst. Oude nest Dp zijn 29e moest hij het prof- metier vaarwel zeggen. TOP Oss bleek niet over voldoende mid delen te beschikken. Dorst keer- le terug op het oude nest, bij loofdklasser Kloetinge. En toe- ral of niet: in de voorbereiding png het wederom mis. Dorst lotste met trainer Diederik Gensch, toen die hem in de be- erwedstnjd tegen RBC links- lack wilde laten spelen. Dorst: „Ik voelde me nergens te goed voor. Ik wilde ook best als het om de punten zou gaan op die positie staan, maar niet meer in oefenwedstrijden, toernooien of bekerwedstrijdjes. Ik had het op de training voor de wedstrijd al een beetje zien aankomen en bij de bespreking in de Raayberg werd het bevestigd. Tja, toen heb ik mijn hand opgestoken en gezegd dat ik dat niet wilde. Het werd vervolgens even stil." Wouter Labrujère kreeg in de bewuste ontmoeting met RBC de rol van linksback toebedeeld en Dorst belandde op de reser vebank. Dat bleef geruime tijd zo. Slechts een enkele keer mocht Dorst als invaller opdra ven. „Voor vier of zes minuten ja", herinnert Dorst zich. „Op een gegeven moment had ik het helemaal gehad. Ik was het zat en was van plan om mijn spullen bij Kloetinge in te leveren. Ze lagen al in mijn auto, maar toen ik in de kleedkamer kwam en het wilde vertellen tegen de spe lers kon ik het niet uit mijn strot krijgen. Ik vond ook dat ik dat eigenlijk niet kon maken tegen over de spelers." De ommekeer kwam vervolgens in de wedstrijd tegen Spaken burg Labrujère was gebles seerd geraakt en Dorst mocht eindelijk van het begin opdra ven. Hij scoorde in dat duel tweemaal. Inmiddels is Dorst aan zijn derde seizoen bezig bij Kloetinge en vormt de ruggen graat van de ploeg. „Met Diede rik is alles goed uitgesproken. We halen het nog wel eens op en moeten er om lachen. Later heb ik tijdens een wedstrijd zelfs nog wel eens tegen Diederik ge zegd dat hij me maar even links back moest zetten. Ik zag dat Wouter het heel moeilijk had, dus ik dacht: laat mij daar maar even staan en zet Wouter dan linkshalf. Ik bedoel maar. In het belang van het team wilde ik heus wel op die positie spelenIk was zeker niet dat verwende jongetje, die uit het betaalde voetbal kwam en het wel eens even ging vertellen." Hij heeft door de jaren heen veel respect voor zijn trainer en diens aanpak gekregen. „Diede rik lost alles met woorden opEn het kan nog zo slecht zijn, hij haalt altijd nog het positieve in iemand naar vorenVeel j ongens bij Kloetinge hebben daar baat bij. Op het trainingskamp gaf hij aan Erik de Groene een appel met een rot plekje erop. Erik moest vervolgens zeggen wat hem opviel aan die appel. Nou ja, Erik zei dus dat er een rot plekje op zat. Volgens Diederik reageren inderdaad de meeste mensen zo, terwijl die appel toch voor 90 procent gaaf is. Ty pisch Diederik. Zo gaat-ie met mensen om." „Van mij zou hij best eens uit zijn slof mogen schieten, dus dat hij iemand op zijn flikker geeft. Persoonlijk houd ik daar wel van. Natuurlijk hoeven er ook weer geen borden door de kleed kamer te vliegen, dat werkt niet. Ach, misschien heeft het wel te maken met mijn verleden. Als je in het betaalde voetbal hebt ge zeten, ben je broodvoetballer geweest." Geld is voor Dorst, die tegen woordig interieurbouwer is, overigens nimmer de drijfveer geweest. De middenvelder is vooral een liefhebber, maar wel eentje die altijd en overal wil winnen.„Vorig seizoen zei Ar no Melaard na een verloren wedstrijd dat er belangrijker dingen in het leven waren. Ik heb 'm gezegd dat hij dat voort aan maar niet meer moest zeg gen, zo vlak na een wedstrijd. Natuurlijk zijn er belangrijkere dingen in het leven dan voetbal, niemand hoeft mij dat te vertel len, maar na een nederlaag zit ik kapot. Dan zit het nog in mijn hoofd. „Toen ik pas bij Kloetinge zat, schold ik nogal eens op de trai ningen. Niet dat ik een hekel had aan mensen, maar ik wilde ze op hun fouten wijzen. Zo was ik het gewend, maar niet ieder een kon daar goed tegen. Ben ik er maar mee gestopt, anders wa ren er misschien maar twee spe lers overgebleven. Toch merk ik nu dat er verbetering in zit. De groep wordt volwassenen" Na een moeilijke aanloopfase lijkt Kloetinge dit seizoen zijn draai gevonden te hebben in de hoofdklasse A. Vandaag moet de status van subtopper in de derby tegen Hoek worden be vestigd. „Ik heb met Kloetinge nog nooit van Hoek gewonnen", zegt Dorst. „Het wordt tijd dat daar eens verandering in komt Zo'n derby is prachtig. Dat ge joel langs de kant van die sup porters van Hoek, heerlijk. Voor mij werkt dat zeker niet nade- lig" Toch is het maar de vraag of Dorst vanmiddag in de basis be gint. De middenvelder kampte met een knieblessure, miste de laatste competitiewedstrijd te gen Kozakken Boys en trainde afgelopen week pas weer voluit mee met de groep. „Ik kan me voorstellen dat de trainer het elftal laat staan", zegt Dorst. „Goh, zo maak ik het de trainer natuurlijk wel erg gemakkelijk hè?" Dan na een korte stilte: „In dat opzicht ben ik wel veran derd. Dit had ik vroeger nooit gezegd, dan wilde ik altijd voet ballen." door Jan Dagevos HOEK - Er staat voor Hoek van daag in de thuiswedstrijd tegen Kloetinge meer dan alleen pres tige op het spel. Het duel is ook beslissend voor de titelrace. Bij verlies lijkt het kampioenschap verder weg dan ooit voor de Zeeuws-Vlaamse zaterdag hoofdklasser. „Als we bovenin mee willen blijven doen. moeten we winnen", beseft interim trainer Patrick Naudts. De Belg heeft het kampioen schap in de hoofdklasse A nog niet uit zijn hoofd gezet. Het gat met koploper Quick Boys, dat vier punten meer heeft dan Hoek, is overbrugbaar. „En als uiteindelijk mocht blijken dat de hoogste plaats onhaalbaar is, moeten we voor een ereplaats gaan", vindt Naudts. „Dat zijn we verplicht ten opzichte van de supporters, de sponsors en het bestuur." Hoek moet het vanmiddag doen zonder de langdurig geblesseer den Musa Kanu en Patrick de Guchteneire. Bart Poppe tobt met een spierblessure in het dij been. terwijl Djamel Buyse een schorsing uitzit. Naudts: „Ik houd nog vijftien héél goede voetballers over. Ik heb er veel vertrouwen in. Er is afgelopen week met overtuiging getraind. De duels tegen Kloetinge zijn de twee mooiste wedstrijden van het seizoen, veel strijd, publiek en spanning. Daar doe je het als voetballer allemaal voor." Naudts maakt na het ontslag van trainer Angelo Nijskens zijn debuut als trainer. „Het is best wel spannend zo'n eerste keer. Ik laat het allemaal v/el op me afkomen. Ik doe in elk geval mijn stinkende best, maar het zijn toch de jongens die het moe ten doen." Kloetinge Emiel Dorst onderschept de bal in de wedstrijd tegen Ter Leede. foto Willem Mieras Voor trainer Diederik Hiensch is het moeilijk om te bepalen waar zijn elftal staat. De Beve- landse formatie kon pas afgelo pen week weer serieus trainen. De week ervoor vielen twee trai ningen uit vanwege de sneeuw val. „Het is een moeilijke perio de om in vorm te raken", zegt Hiensch. „Toch heb ik er wel vertrouwen in. We hebben dins dag en donderdag gelukkig weer goed kunnen trainen. En ik moet zeggen dat de derby altijd wel leeft bij ons. Iedereen staat op scherp." Kloetinge kan in de uitwed strijd van vandaag geen beroep doen op Arno Melaard. Hij brak vorige week zijn arm op de trai ning. Zijn vervanger is Niels Lo- dewijk. Emiel Dorst is een vraagteken. Hij kampte met een knieblessure en kon de afgelo pen periode niet voluit trainen. Hiensch zegt dat zijn ploeg vol op de winst zal spelen in Hoek. Kloetinge wil zich definitief nestelen in de topvijf. Daar naast is de wedstrijd belangrijk voor de strijd om de tweede-pe- riodetitel. Kloetinge is daarin kansrijk. De Bevelandse ploeg heeft één punt minder dan kop loper Quick Boys, Terneuzen Terneuzen wacht morgen in Ur- mond de uitwedstrijd tegen IVS. De Limburgse formatie is een directe concurrent in de strijd tegen de degradatie. IVS haalde uit vijftien duels veer tien punten, Terneuzen staat met elf punten uit zestien ont moetingen op de laatste plaats. „De opdracht is simpel", zegt oefenmeester Dimitri Mbuyu van Terneuzen. „We zitten niet meer in de fase dat we nog kun nen rekenen of naar excuses kunnen zoeken. We moeten per se winnen en dat geldt eigenlijk voor de komende drie, vier duels. De manier waarop dat ge beurt, is niet belangrijk. Het gaat om die drie punten." Terneuzen moet het in Limburg stellen zonder Nico van der Meer (hij is herstellende van een kleine spierblessure) en Danny Magito (geschorst). Mbuyu: „De druk is groot voor de spelers. Ik ben benieuwd hoe ze daar mee om weten te gaan." Bridge loorRudyBoogert VLISSINGEN - Ze waren vorig seizoen al beiden clubtopscorer W ondanks een matige start otaan ze ook dit seizoen weer Bovenaan het topschutterslijst- van hun club. Rieno van Oost loek) en Erik de Groene (Kloe- ige) staan vanmiddag tegen- pelkaar in de spits in de eni- Zeeuwse hoofdklassederby. lun stijlen lopen sterk uiteen. Ji Oost is het Belgische equi- lent van Juul Ellerman: ten- r,lichtvoetig, een duveltje uit doosje. De Groene is de Ne- rlandse variant van Jan Ceu- lemans: robuust, standvastig, en krachtmens. Hoe contraste rend de stijlen ook zijn, beide le- feren het gewenste resultaat op: doelpunten. Alleen blijven de cijfers van het tweetal dit sei zoen ver achter bij die uit de vo- igecompetitie. Sn Oost maakte tot nu toe in resüen wedstrijden acht doel- nnten Een jaar geleden stond lij na evenveel duels al op veer- kn treffers. De Groene staat nu pnegen doelpunten, terwijl hij orig seizoen na zestien duels al eventien keer in de roos had ge goten. Het jaar daarvoor fond hij op hetzelfde moment 'P zestien doelpunten. Hoewel lun clubs productiever dan ooit 'ijn (Hoek en Kloetinge scoren ngeveer twee keer per wed- rijd), blijven de topschutters log achter. Olympiakos loost trainer Katanec BBAEUS - De Griekse voetbal club Olympiakos Piraeus heeft Uain.er Katanec gisteren met onmiddellijke ingang op straat l«et. De 39-jarige Sloveen had ,n verontwaardiging uitge sproken over de enorme druk jaaronder hij moest werken. |a nee riep donderdag dat hij ets begreep van de gestresste "ding bij de mensen rond de u "De enorme psychose rond titelstrijd is niet goed voor de rs en ook niet voor mijzei voormalige profvoetballer. I P )ater k°n hij inrukken, ympiakos, tweede op de rang- 'R stelde de Rus Oleg Protas- 0V aan als trainer. SID Hun 'doelpunten-rating' in de hoofdklasse is niettemin voor beeldig. De Groene maakt ge middeld elke 119 minuten een doelpunt, Van Oost doet er slechts drie minuutjes langer over. De 48 treffers van De Groe ne in tweeënhalf seizoen Kloe tinge en de 25 treffers van Van Oost in anderhalf seizoen Hoek zijn allebei zo'n dertig procent van de totale productie van hun club. Tijdstip De verdeling van het tijdstip van scoren levert wel opmerke lijke verschillen op. Wellicht aardige handvatten voor Johan Mücher (Hoek) en Niels Lode- wijk (Kloetinge), die morgen waarschijnlijk de bewaking van de spitsen voor hun rekening nemen. Mücher moet het beste tot het laatst bewaren. Zijn tegenstan der De Groene is namelijk een echte diesel. In het eerste half uur scoort hij slechts spora disch, in het tweede halfuur al iets vaker, maar in het laatste halfuur gaan alle remmen los. Meer dan de helft van zijn 48 treffers (25 om precies te zijn) maakte De Groene in het laatste halfuur van de wedstrijden. Met een absolute piek in het laatste kwartier: daarin maakte hij 14 van zijn 48 treffers (dertig pro cent). Voor Niels Lodewijk zou het zware werk als mandekker van Van Oost er dan al op moeten zitten. De Belgische spits, gebo ren in een piepkleine parochie genaamd Kleit, verdeeld zijn doelpunten vrij regelmatig over zijn wedstrijden, maar hij is op z'n gevaarlijkst in het halfuur na de rust. Daarin maakte hij tot nu toe 12 van zijn 25 doelpun ten. Zijn minste doelpunten maakt hij opmerkelijk genoeg in het laatste kwartier van de wedstrijd (slechts 3). Andere voeten Volgens de cijfers is de kans dat beide spitsen morgen in Hoek tot scoren komen niet zo groot. Die kans was groter geweest wanneer het duel in Kloetinge zou worden gespeeld. Van Oost maakte dit seizoen immers zes van zijn acht doelpunten bui tenshuis, terwijl De Groene zes van zijn negen treffers op het ei gen Wesselopark maakte. De doelpunten moeten morgen dus van andere voeten komen. door Willy van Leeuwen GOES - Virgil Greeve en Marcel Schouw hebben zich giste ren geplaatst voor de halve finales van het dubbel 3 van de Zeeuwse indoorkampioen schappen tennis in Goes. Het als vierde geplaatste koppel was de meerdere van de Zeeuws-Vla mingen Dominique Asselman en Michel Verberkmoes; het werd 11-6 Het winnende koppel speelt in de halve eindstrijd tegen de fa vorieten Dimitri van Hoof en Thijs Slagboom. In het dubbel 4-schema werden de favorieten René Lindenbergh en Rikkert van de Wel verrassend uitge schakeld door het in goede vorm verkerende duo Ilco van Belzen en Joost Oranje. Van Belzen en Oranje hadden eerst al Menno Kole en Remco Paauwe teruggewezen met 10-6 en zegevierden daarna ook nog eens met 9-6 over Lindenbei-gh/ Van de Wel. Hierdoor staan ze morgen in de finale. Boudewijn Ruisaard en Remy Tax bereikten de laatste vier in VLISSINGEN - De Ronde van Bruinisse keert terug op de Zeeuwse wielerkalender. Op vrijdag 30 mei wordt er voor het eerst sinds lange tijd weer een criterium voor elite- en neo-amateurs verreden. Het is daarmee de derde wieler ronde op Schouwen-Duiveland na Zierikzee (16 augustus) en Burgh-Haamstede (2 augus tus). het dubbel 5. Ze versloegen Ro nald Haze en Leo Nou wen over tuigend met 12-5. Roelof van Gilst en Niels de Water bewezen hun plaatsing in het dubbel 6. Ze wisten Michiel Ketting en Abe Kuijl af te troeven met 8-6 en staan nu in de halve eind strijd. Bij de vrouwen werden er ook enkele halve finalisten bekend. In het enkel 5 liet Marjon Snoek van zich spreken. Ze won met 9-4 van Annemarie Hoosemans en speelt de halve finale tegen Karlijn Agten. Dewi Klap speelt de halve finale in het enkel 6, JAKARTA - Een jonge Indone sische bokser, Yonanes Fransis- cus (20), is donderdagavond overleden, nadat hij twee dagen eerder een knock-out had opge lopen. Fransiscus stierf in het ziekenhuis aan een hersenbloe ding. Het zwaarvedergewicht ging knock-out in een duel met landgenoot Slamet Nizar. De wereldboksbond WBC, een van de drie mondiale professio nele boksfederaties, had in de cember 2001 nog de voorzie ningen bij bokswedstrijden in Indonesië gehekeld. De bond gaf het land zes maanden de tijd om vooral de kwaliteit van de medische faciliteiten te verbe teren. Door die beslissing moch ten Indonesische boksers zes maanden geen wedstrijden af werken die door de WBC wer den georganiseerd. De dood van Fransiscus is de negende in het Indonesische boksen sinds 1990. AFP Advertentie De autosite voor heel Nederland nadat ze Nathalie de Schepper wist uit te schakelen met een nipte 6-5-zege. Haar volgende tegenstandster is Tamara Uit- terhoeve. Verrassing Sophie de Schepper zorgde voor een verrassing door Jacky Steehouwer, als vierde ge plaatst, aan de kant te schuiven met 8-6. Ciska van de Linde en Ria van der Meyden plaatsten zich als eersten voor de finale in het dubbel 5-6 40+. Ze waren met 9-5 de baas over Annemarie Hoosemans en Irene Roozen- burg. Dewi Klap speelt in het dubbel 6 haar tweede halve finale. Sa men met Chantal van As won ze met 10-5 van Marlou Spykers en Esther Zuijdweg, waardoor ze in de halve finale Chantal Bruijnzeel en Marjan van de En- de zullen moeten verslaan om te kunnen doordringen tot de fina le. LONDEN - De sloop van de twee karakteristieke torens van hel 'heilige' voetbalstadion Wembley in Londen is gisteren begonnen. Het startsignaal werd gegeven dooreen reusachtige graafmachine, de Goliath, die in een van de twee witte stadiontorens dook. De sloop moet volgende week klaar zijn. Sinds september vorig jaar zijn andere delen van het wereldbe roemde stadion met de grond gelijkgemaakt. Het oude stadion maakt plaats voor een nieuw, dat plaats moet bieden aan 90.000 voetballiefhebbers. De nieuwe arena, waarvan de kosten zijn be groot op 1,146 miljard euro, moet begin 2006 worden opgeleverd. foto David Davies/EPA Terneuzen. Woensdagcompetitie BC Luctor et Emergo. A-lijn: 1. HH. Pieters 58,33%, 2. HH. Simpelaar/De Rijck 57,14%, 3. Mevr. Zorge/dhr. Klap 54,46%. B-lijn: 1HH. Lichteveld/Ramondt 59,72% 2. Ds. Cornelis/Nieskens 57,29%, 3. Echtpaar Speelman 57,14%. C-lijn: 1. Ds. De Jonge/Vermunt 58,93%, 2. Echtpaar Molenaar 58,33%, 3. Echtpaar Bayle 57,74%. Sportprijsvragen Tennis Davis Cup Wereldgroep, eerste ronde. Arnhem Nederland - Zwitserland 1-1 Schalken - Kratochvil 6-3 7-5 1-6 4-6 6-4, Sluiter - Federer 2-6 1-6 3-6. Sydney. Australië - Groot-Brittannië 2-0. Philippoussis - Mackin 6-3 6-3 6-3, Hewitt - Bogdanovic 7-5 6-16-2. Sevilla. Spanje - België 2-0. Ferrero - Christophe Rochus 6-3 6-2 7-5, Moya - Malisse 7-6 6-1 7-6. Boekarest. Roemenië Frankrijk 0-2. Voïnea - Grosjean 2-6 3-6 6-7, Pavel - Es- cudé 6-7 2-6 6-7. Ostrava. Tsjechië - Rusland 1-1. Novak - Davidenko 6-4 4-6 6-1 6-1, Stepanek - Joetsjni 6-3 6-7 7-6 2-6 3-6. Zagreb. Kroatië - Verenigde Staten 1-1. Ljubicic - Fish 7-5 6-36-4, Ancic - Blake 1-6 2-6 6-7. Helsingborg. Zweden - Brazilië0-1. Vinci- guerra - Kuerten 1-64-6 4-6 Buenos Aires. Argentinië Duitsland 2-0. Gaudio - Schüttler 6-2 6-3 6-0, Nalbandi- an - Burgsmuller6-1 7-67-5. Parijs. Vrouwen, 585.000 euro. Kwartfi nales: Dementjeva (Rus) - Hantuchova (Slw/2) 7-5 6-3, Daniilidou (Gri/8) - Dokic (Joe/4) 6-1 6-3, Serena Williams (VSt/1- Husarova (Slw) 6-3 6-3. Mauresmo (Fra/3 - Serna (Spa) 7-6 6-4 Hyderabad (Ina) Vrouwen. 140 000 eu ro Halve finales Toeljaganova (Oez/5) Morigami (Jap) 2-6 6-3 6-2, Tanasugarn (Tha/2) - Pennetta llta) 7-5 6-4 Belgrado Challenger, 25.000 euro Kwartfinales: Van Scheppingen - Chi udinelli (Zwi) 6-4 6-2. Goes. Zeeuwse indoorkampioenschap pen. VE 5: Marjon Snoek-Annemarie Hoosemans 9-4, Dewi Klap-Nathalie de Schepper 6-5, Sophie de Schepper-Jac- ky Steehouwer 8-6. VD 3: Delfsma/Ket- ting-Hillebrand/Van der Steen 9-7. VD 5-6 40+: Van de Linde/Van der Meyden- -Hoosemans/Roozenburg 9-5, Van As- /Klap-Spykers/Zuijdweg 10-5. VD 7 17+: Olijdam/Suerink-Hoornick/Ridderhof 11-7, Mansier/van de Zande-Boersma- /Janssens 11-4, De Fouw/Franse- -Mansier/VandeZande9-7. ME 5: Emiel Gideonse-Rene van Gassen 6-5. ME 6 45+. Rens de Klerk-Rene Broerse 5-3. ME 7 17+: Quinten van de Vrie-Sjaak Tramper 7-0. ME 7 45+: Bram Huys-Hans Westdorp 13-5. MD 3: Gree- ve/Schouw-Asselman/Verberckmoes 11-6. MD 4: Van Belzen/Oranje-Kole/Paauwe 10-6, Van Belzen/Oranje-Lindenbergh/Van de Wel 9-6. MD 5: Ruisaard/Tax-Haze/Nouwen 12-5 MD 5-6 45+: De Klerk/Schouw- -Van Belzen/Broerse 10-8. MD 6: Van Gilst/De Water-Ketting/Kuijl 8-6 MD 7 17+: Koens/Vlug-Van Eenennaam/Stokx 11-7, De Jonge/Kwaak-Koens/Vlug 12-5. MD 8 17+: Heijnsdi|k/Krijger-Van de Klip/Slimmen 14-3. GD 3: Ganse- man/Asselman-Dijkstra/Dijkstra 9-5. GD 5: Snoeck/Atoon-De Booy/Aarts 9-8. GD 6: Van Aken/Van 't Hof-Van Boven- /De Bakx 10-5. Rolstoel: Johan Kooma n-Eline Eenhoorn 16-2. Voetbal Eredivisie: FC Zwolle-Willem II0-3. Eerste divisie: TOP-Veendam 0-0, MVV- Eindhoven 2-3, Fortuna S.-Sparta 1-1, Emmen-Volendam 2-0, Heracles-VVV 1- 0. Stand aan kop: Emmen 19-44, ADODen- Haag 17-43, Heracles 18-38, GA Eagles 17-33, Helmond Sp 18-33, Volendam 19- 32, Den Bosch 17-30, Volleybal Bedrijfscompetitie Hulst. Eerste klasse mannen: Suntmarkt-Brandax 3-0, Mat- thijs-Kole Luctor 0-3, BVH Rhodos-Par ty Max/Smash 2000 2-1, BVH Avest- a-CVC Doolaege 3-0 Stand: 1. Stunt- markt 1 20-52; 3 BVH Avesta 19-36; 3. Party Max/Smash 2000 19-35; 4. BVH Rhodos 19-33; 5. Kole Luctor 20-31; 6. Brandax 19-16, 7. CVC Doolaege 19-13; 8. Matthijs 19-13. Tweede klasse man nen: De Troubadour-Stuntmarkt 2 2-1, Stuntmarkt 2-ABN/Amro 2-1. Am- bulo-ABN Amro 3-0. Stand: 1. De Trou badour 16-37. 2. Stuntmarkt 2 15-35; 3. Ambulo 16-26, 4. ABN/AMRO 16-16. 5. Kole Luctor 2 15-0 Eerste klasse vrou wen- Cerestar Benelux-VVC Rhodos 3-0, Ferket en de Maat-Voorwaarts 2-1 Zaman Sport-Vroome 3-0, Verhulst- -Van Waterschoot 1-2 Stand: 1 Vroome 20-41, 2 Zaman 20-39; 3. Van Waterschoot 20-39; 4. Cerestar 20-37; 5 Voorwaarts 19-27; 6. Ferket en de Maat 20-25; 7. Verhulst 20-19; 8. WC Rhodos 19-9. Tweede klasse vrouwen: Jong Morres-SC Morres 1 1-2, CVC/Boehlé- -Van Wesemael 0-3, SC Morres 2-Hau- lez 0-3, PC Place-Total de Beule 1-2. Stand; 1. SC Morres 1 18-49; 2. Total de Beule 18-32; 3. Haulez 18—31; 4. Jong Morres 19-27; 5. SC Morres 2 19-26; 6. PC Place 18-24; 7. Van Wesemael 19-19; 8. CVC/Boehlé 19-13 Derde klasse vrou wen: De Sterre-De Bruijn 2-1Tènce-SC Morres 3 1 - 2, 't Hoeksken-Wentzler Pau wels 0-3. Stand: 1. Wentzler Pauwels 20-43; 2. SC Morres 3 20-38; 3. Tence 20-37; 4. De Sterre 20-31; 5. 't Hoeksken 20-22; 6. De Bruijn 20-9. Wielrennen Ronde van Langkawi Achtste etappe. Kuala Lumpur-Seremban: 1 O'Grady (Aus) 112,5 km in 2 48,56, 2. Perdiguero (Spa), 3. Khalilov (Ven). 4. Ytting Bak (Fra 5. Vanhaecke (Bel). Algemeen klasse ment: 1 Danielson (VSt) 25.49,02, 2 O'Grady 0.01, 3. Matveyev (Oek) 0.07, 4. Brown (Aus) 0.11, 5. Munoz (Col) 0.14. Ster van Bessèges. Derde etappe, Ni- mes-Les Fumades: 1. Steels (Bel) 156,2 km in 3.57.50, 2. McEwen (Aus), 3. Kirsi puu (Est), 4. Eisel (Oos), 5. Olivier (Fra), 6. Riebenbauer (Oos). Algemeen klasse ment: 1. Baldato (Ita) 12.01.15, 2. Skelde (Den) 0.05,3. Bouyer (Fra) 0.06,4. Scheir linkx (Bel) 0.12, 5. Pineau (Fra) 1.12, 6. Van de Walle (Bel) 1.14. zaterdag— Biljarten Eindstrijd hoofdklasse driebanden klein Zeeuws-Vlaamse Biljartbond (ZVB). Lo catie Café De Kroon in Hulst. Aanvang 11.00 uur Eindstrijd tweede klasse driebanden groot Zeeuws-Vlaamse Biljartbond (ZVB). Locatie Café De Kroon in Hulst. Aanvang: 11.00 uur. zondag Biljarten Eindstrijd hoofdklasse driebanden klein Zeeuws-Vlaamse Biljartbond (ZVB). Lo catie: Café De Kroon in Hulst. Aanvang: 11.00 uur, finalepartij omstreeks 16.3f> Eindstrijd tweede klasse drieband* groot Zeeuws-Vlaamse Biljartbonu (ZVB). Locatie: Café De Kroon in HulSi. Aanvang: 11.00 uur, finalepartij or streeks 16.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 73