>k IÉ} Eerste verkoop vergunning van een Strandpaviljoen CJP YOUR CULT GUIDE Monuta De Voorzorg Dank u wel voor uw steun! www.cjp.nI/uit:agenda Word 3 weken gastgezin! Bel 0118-627974 ropakinderhulp.nl Help het geluk 'n handje: collecteer voor Kinderhulp! zaterdag 8 februari 2003 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat 620 *Ss Mensen in Nood De mensen, de inzet, de kracht GirO 667 Den Haag Tel.070 3l3 62 00-www.menseninnood.nl Mensen in Nood maakt deel uit van Cordis e meest uitgebreide uitgaansagenda van Nederland voor alle informatie over film, theater, expo of muziek. KORTING INFORMATIE AANBIEDINGEN Voor een waardig afscheid Uitvaartverzorging Schouwen-Duiveland Voor algehele begrafenissen en crematie Begrafenis- en crematieverzekering Vervoer binnen- en buitenland 0111 -462600 J. W de Keyzer Hogezoom 144 4325 CM Renesse Naar wij begrepen hebben vindt de eerste verkoop van een vergunning tot het oprichten van een strandpaviljoen HEDENMORGEN, 8 FEBRUARI 2003, plaats op strandpaviljoen "De Schaar" bij de duinovergang "De Rotonde" te Westenschouwen. Het betreft vanmorgen dan ook de inschrijving op de vergunning van dit paviljoen. Het geheel begint om 11.00 uur. VERVOLG FAMILIEBERICHTEN Een lief mens is van ons heengegaan. Ver weg van ons, maar toch zo nabij, is onverwacht en vredig overleden, onze lieve moeder, oma en over grootmoeder weduwe van C. Boeij in de leeftijd van 89 jaar. Hagestein: Jan en Rie Goes: Ad en Atty Zevenhoven: lna en Frank St. Pancras: Kees en Tineke Nisse: Maaike en Rob Klein- en achterkleinkinderen Kapelle, 7 februari 2003 'Zorgcentrum "Cederhof", r Corresponden tieadres Vivaldipad 9, 4462 JA Goes. Onze dank gaat uit naar allen die haar liefdevol verzorgd hebben. De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 11 februari om 14.00 uur in de Hervormde kerk, Kerkweg 9 te Wemeldinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats te Wemeldinge. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de koor kerk van voornoemde kerk. In plaats van kaarten De Heer is mijn herder, mij zal niets ontbreken. Na een langzaam verval van krachten en na een lief devolle verzorging in verpleeghuis "De Poort", is rustig ingeslapen mijn lieve moeder, onze oma en "groot" oma HENRIËTTE JACQUELINE KLUPPER-HARTING 30 mei 1910 t 4 februari 2003 Vlissingen Vlissingen An en Jerry Senior-Klupper klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Familie j. Senior-Klupper (an Sofat 225 Postbus 3671 Curagao, Ned. Antillen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op .maandag 10 februari van 10.00 lot 10.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrie weg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsheb ben om 11.00 uur in het crematorium aan de Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Uitvaartverzorging Janneke den Besten r-J dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359 Kaylii-m, in lieve herinnering C7I< staar omhoog en zoeU. naar jow in het donker van de nacht. Ok stel me voor dat jij daar bent en datje naar me lacht. C7k sluit mijn ogen en beleef een intens moment. Cfl< weet gewooii; ik voel gewoon datje dicht bij ons bent. Liefs, papa en mama Kaylirm Kylie T-isckei* 8 j-ebman 2002 8 februari 2003 Geef gehoor aan de roep van de grutto Vogelbescherming Nederland wil zoveel mogelijk vogelsoorten vrij en zelfstandig laten leven. Zoals de grutto, die onze èn uw hulp hard nodig heeft. Word daarom lid en ontvang, naast een fraai welkomst pakket, regelmatig het magazine VOGELS. JCBF; Meer weten? Kijk op V-** www.vogelbescherming.nl Vogelbescherming NEDERLAND UITVAARTVERZORGING Uitvaartzorg en -verzekeringen (voorheen "De Voorzorg-Sinke") Voor een persoonlijk afscheid geheel naar eigen wens. Uitvaartcentra beschikbaar in Vlissingen en Middelburg. Kantoor en uitvaartcentrum Industrieweg 20,4382 NA Vlissingen tel.0118-41 27 60. Dag en nacht bereikbaar voor geheel Walcheren. "onze naam is veranderd; nn-e dienstverlening; blijft als reilmmvd" Gediplomeerde uitvaartleiders: Vlissingen: Rikus van Zalen, Middelburg: Pieter J. Meerveld. Koudekerke: Peter van Tiel en Anke van Tiel-Wattel Naar wij begrepen hebben heeft het gemeentebestuur van S chou wen-D uiveland hiertoe besloten na de publiciteit van de afge lopen dagen. Nog steeds is de gemeente ervan over tuigd dat de echte democratie is: "iedereen moet de kans krijgen een strandpaviljoen te exploite ren." Wij, als zogenaamd belangstellenden, hebben bij de gemeente de gegevens opgevraagd van dit paviljoen. Voordat men gaat bieden wil men uit zakelijk oogpunt uiteraard een aantal gegevens. Wij ontvingen de volgende gegevens: In te schrijven op: de vergunning van strandpaviljoen "De Schaar". Omzetmogelijkheden: onbekend, de ondernemer weigert zijn omzet gegevens openbaar te maken, maar men denkt "veel". Personeelsbestand: Na langdurig posten van een aantal mensen vermoedt men ongeveer tien, inclusief de ondernemers. (UWV/GAK weigert iedere mede werking.) Winstmogelijkheden: Gezien bovenstaande wat moeilijk in te schatten, maar men beweert met stellige zekerheid "ruim voldoende". Bijzonderheden: De eventuele koper verplicht zich de boete, welke de gemeente wenst op te leggen aan "De Schaar", hoogte ca. 45.000 vanwege een meningsverschil uit het verleden, te betalen. Gezien de winstmogelijkheden is dit peanuts. Wegens het te verwachten succes van deze inschrijving hebben wij uit het geruchtencircuit vernomen dat de gemeente overweegt om ook voor andere vergunningen veilingen te organise ren. Gedacht dient te worden aan terras vergunningen, horeca-vergunningen, (iedereen moet tenslotte een horecazaak kunnen beginnen) en campingvergunningen (zo krijgt immers ieder een een kans een camping te starten). Wij kunnen ons niet voorstellen dat het verweer van deze ondernemers, dat deze vergunningen meestal gekoppeld zijn aan de eigendomsrechten van de onroerende zaken, indruk zal maken op het gemeentebestuur. Uiteraard zult u begrijpen dat de ver koop van vergunning strandpaviljoen "De Schaar" heden morgen om 11.00 uur op dit paviljoen, slechts symbolisch plaats zal vinden. De eigenaren van dit paviljoen, de familie van der Wekken wenst nog geen plankje van het paviljoen, nog geen zandkorrel van hun vergunning, te verkopen. Voorafgaande aan deze symbolische verkoop zal de VSSK, Vereniging Strandpaviljoenhouders Schouwse Klist een persconferentie geven, waarin opening van zaken zal worden verstrekt. Voor alle belangstellenden zijn dan exemplaren van de ontwerp-nota strand paviljoens beschikbaar. Het Nationaal Fonds Kinderhulp komt al vele tientallen jaren op voor kinderen met minder kansen. Het succes van ons werk is sterk afhankelijk van de opbrengst van onze jaarlijkse landelijke collecte. Dit voorjaar is het weer tijd voor die collecte. En we kunnen er nog wel wat collectanten bij gebruiken. Collecteren voor Kinderhulp kost hooguit een paar uurtjes. Maar voor een heleboel kinderen in Nederland kan uw inzet een wereld van verschil betekenen. Helpt u mee? Bel 0570 611899. NATIONAAL FONDS KINDERHULP Brinkpoortstraat 32,7411 HS Deventer, tel: (0570) 61 18 99, telefax: (0570) 64 56 02, internet' www.kinderhulp.nl, e-mail: info@kinderhulp.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 62