Personeelsconsulent PZC Provincie Zeeland financieel economisch medewerker (v/m) bv MAGAZIJN MEDEWERKER Hampshire Productiechef EEN TEAMLEIDER Wlaf afbouw Kraanverhuur Potter B.V. Kraanmachinist voor mobiele kraan Café Bar Boschhoek de groene vlieg vertegenwoordiger (m/v) zaterdag 8 februari 2003 Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen: moderne industriegebieden en havens, kilometers strand, woningkeuze in alle sectoren, fietspaden volop en geen files. Het provinciaal bestuur doet zijn best om dit zo te houden en te verbeteren; daar toe heeft het ongeveer 1000 werknemers in dienst. Directie Welzijn, Economie en Bestuur zorgt voor de ontwikkeling en uitvoering van het provinciaal beleid op de terreinen welzijn, economie en bestuur. De directie is onderverdeeld in drie beleidsafdelingen en een afdeling bedrijfsvoering. Afdeling Bedrijfsvoering biedt ondersteu ning aan de drie beleidsafdelingen op het gebied van personeelszorg, financiën, be drijfsvoering, ICT, documentaire informa tievoorziening, tekstverwerking, secreta riaat en algemene facilitering. Bij de afdeling werken 30 personen. De cluster Financiën en Bedrijfsvoering van deze afdeling verricht taken op het ge bied van: planning en control, financiële administratie, subsidiewerkzaamheden, fi nanciële werkzaamheden t.b.v. Europese projecten, bijdragen leveren voor de be groting, jaarrekening en budgetbewaking en administratieve organisatie. Bij de clus ter is een zevental medewerksters werk- Sollicitatie Heb je belangstelling voor deze functie en meen je aan de gestelde eisen te voldoen dan kun je jouw sollicitatiebrief, onder vermelding van vacaturenummer 03/02, sturen aan de directeur Welzijn, Economie en Bestuur, de heer dr. S. Knigge, Post bus 153, 4330 AD Middelburg. De sollicitatietermijn sluit op vrijdag 21 februari 2003 om 12.00 uur. Voor andere functies en meer informatie over de provincie Zeeland: www.zeeland.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs ge steld. Bij de afdeling Bedrijfsvoering van directie Welzijn, Economie en Bestuur (WEB) is een vacature ontstaan voor (een voltijd functie) De bestanddelen van de functie - je verricht werkzaamheden in het kader van de planning controlcyclus binnen de directie WEB en verzorgt daarbij de afstemming van de werkzaamheden rond planning control w.o. de werkbegroting, periodieke managementrappor tages, bestuursrapportages e.d. Je vertegenwoordigt de directie in de be- heersgroep planning control en verzorgt het decentraal applicatiebeheer. - je ondersteunt het management en medewerkers van de directie bij de verdere verbetering en beschrijving van de werkprocessen. - je verricht financieel-administratieve werkzaamheden o.m. voor Europese pro gramma's en projecten, w.o. het opstellen van subsidiebeschikkingen, voor schotbetalingen en je levert een bijdrage aan voortgangsverslagen, accoun tantscontroles etc. - je levert een bijdrage aan de periodieke managementinformatie aan het ma nagementteam van directie WEB (analyses, trends e.d.). Je signaleert bijzon derheden in de salarisbudgetten van de directie en attendeert de directeur WEB daarop en adviseert over de financiële consequenties van formatie mutaties. - tenslotte verricht je werkzaamheden voor de begroting, jaarrekening en perio dieke budgetbewakingsrondes. Wij zoeken een enthousiaste collega die beschikt over een afgeronde HBO-opleiding op fi nancieel economisch terrein. Wij vinden ervaring met MS Excel en Word 2000 een must. Wij gaan er vanuit dat je affiniteit hebt met zaken rond administratieve organisatie en interne controle. Verder verwachten wij dat je een teamplayer bent met een flexibele werkinstelling, die ook in staat is zelfstandig te werken. Tenslotte verwachten wij van je dat je beschikt over een servicegerichte instel ling, goede contactuele eigenschappen, een goede beheersing van de Nederlandse taal en accuraat kunt werken. Werkervaring is voor deze functie niet op voorhand vereist maar strekt wel tot aanbeveling. Ons aanbod Een afwisselende functie in een plezierige en informele werkomgeving. Een sala ris van minimaal €1.896.81 bruto per maand en dat afhankelijk van opleiding, capaciteiten en ervaring maximaal €2.954,36 bruto per maand bedraagt (het maximum van salarisschaal 9, norm 1-10-2002); de functie wordt overigens nog definitief gewaardeerd en daarbij is een waardering op niveau 10 niet uitgesloten (maximum salarisschaal 10 is €3.239,28 bruto per maand). Goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals het ziektekostenverzekeringspak ket van de Interprovinciale Ziektekostenregeling (IZR), studiefaciliteiten, gedeelte lijk betaald ouderschapsverlof, een kinderopvangregeling, een pc-privé- en fiets- privé - en bedrijfsfitness regeling, het pensioenpakket van het ABP, 8% vakantie uitkering en een structurele eindejaarsuitkering van 4% van het jaarsalaris. Nadere informatie over deze functie kun je inwinnen bij het hoofd van de afdeling Bedrijfsvoering, de heer M.J. Krombeen telefoon (0118) 631307 of bij diens waarnemer de heer Drs. N.R. Landsman (0118) 631646. HANDELSMAATSCHAPPIJ Ons bedrijf te Nieuwe Tonge, gespecialiseerd in de productie, verwerking en afzet van oliehoudende zaden en plantaardige oliën vraagt: Voor zo spoedig mogelijke indiensttreding een Bovengenoemde functie vereist dat u zowel in teamverband, als zelfstandig kunt werken, verantwoordelijkheidsgevoel heeft en nauwkeurig bent. Verder bent u flexibel, toont eigen initiatief en heeft u oog voor hygiëne. Ook dient u in het bezit te zijn van een heftruckcertificaat. Kennis van de Engelse taal is een pre. Functie-eisen: Laden en lossen van goederen en het in ontvangst nemen van de goederen in het magazijn; Orders gereed maken voor verzending hetgeen o.a. inhoudt het zonodig ompakken en mengen van partijen olie; Het beheren en op orde houden van het magazijn; Voorraad controle Eenvoudige magazijn administratie; Alle voorkomende werkzaamheden. Voor nadere informatie m.b.t. deze functie belt u met: Mevr. H. Bouman Dhr. V. Verkammen, tel.: 0187-657060 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan de directie,Postbus 45, 3244 ZG Nieuwe-Tonge INN - CITY TERNEUZEN City Churchill Hotel Terncuzcn hebben zich per 1 februari aangesloten bij Hampshire Hospitality l-eisure. Bij deze jonge en snel groeiende hotelgroep hebben zich reeds 14 hotels in de Benelux aanges loten. Ter versterking van onze teams zijn wij tip zoek naar: Assistent Front-Office Manager Ervaring in leidinggevende functie binnen de hotelleric. Kennis van hotelreserveringsystemen is een pré. Aanspreekpunt voor gasten. Representatief en een goede kennis van de Duitse en Engelse taal. Opleiding MHS/HHS. Receptioniste) Die samen met een jong en enthousiast team het visitekaartje wil zijn van ons hotel. Wij zoeken een commercieel ingestelde perstxin met gevoel voor detail, kwaliteit en gastvrijheid. De ideale kandidaat heeft ervaring in een hotel )reccptie, is meertal ig, flexibel ingesteld en beschikt over minimaal een MBO opleiding, bij voorkeur MTKO of MHS. Medewerker bediening Leeftijd 18-30 jaar. bij voorkeur met ervaring in de horeca. Verzorgt bedieningswerkzaamheden in bar en restaurant en is tevens liereid om wisselende- en weekenddiensten te werken. Wij bieden: - Verantwoordelijke baan in ccn jong en enthousiast team - Doorgroeimogelijkheden binnen de twee hotels - Uitstekende salariëring waarin inbegrepen een Tunnel abon nement indien nodig - Mogelijkheden voor liet volgen van opleidingen er ("Hampshire College") Interesse? Schrijf een brief met CV en pasfoto voor 21 februari 2003 naar Hampshire Hotel - Churchill Terneuzen t.a.v. Mevr. M. Schclfhorst Postbus 209, 4530 AE Terncuzcn Nederland. TcL +31 (0)115-621120 www, bampsbircbolels. nb'cburcbiü of front-oJficeQcburcbiUbotel-terneiizen.nl In Zuid-Holland en Zeeland biedt Zuidwester aan mensen met een verstandelijke handicap een netwerk van voorzieningen. De individuele vraag van de cliënt vormt hierbij het uitgangspunt. Dit vraagt om professionele medewerkers die voortdurend meedenken en mee veranderen, Werken binnen Zuidwester betekent werken met een doel. Maar ook de mogelijkheid om jezelf, bijvoorbeeld door middel van interne opleidingen, verder te ontwikkelen. Daarnaast biedt Zuidwester een eigentijds pakket aanvullende arbeidsvoorwaarden. Je sollicitatie kun je binnen 10 dagen sturen naar: Zuidwester, t.a.v. de sector personeelsmanagement, postbus 16, 3240 AA Middelharnis. Telefoon 0187 483888, toestel 125. pm@zuldwester.org Uiteraard staan alle vacatures open voor zowel vrouwen als mannen Het saloris en overige arbeids voorwaarden zijn conform de CAO Gehandicaptenzorg Zuidwester beheert voorzieningen in Brielle, Goes, Hellevoetsluis, Middelharnis, Oud-Beljerland, Oude Tonge en Spljkenisse HERHAALDE OPROEP Binnen Zuidwester zijn we voor de afdeling P en O op zoek naar kandidaten voor de functie van Fulltime functie De functie Als personeelsconsulent is het je belangrijkste taak om het management en leidinggevende te informeren, te adviseren en te ondersteunen bij de uitvoering van het personeelsbeleid binnen hun regio/afdeling. Minstens zo belangrijk is het ontwikkelen, implementeren, onderhouden en controllen van het totale personeelsbeleid binnen Zuidwester. Bijvoorbeeld door deelname aan project- en werkgroepen, maar ook door het vertalen van signalen/opmerkingen uit de praktijk in voorstellen tot (aanpassing van het) beleid. Daarnaast ben je vraagbaak voor medewerkers bijvoorbeeld op het gebied van arbeidsvoorwaarden, arbeidsomstandigheden, loopbaanbegeleiding etc. De kandidaat Als je een relevante opleiding op HBO niveau hebt afgerond, b.v. HBO-PA dan beschik je over een prima theoretische basis. Daarnaast is het een ver eiste dat je ervaring hebt met werkzaamheden op het gebied van perso neelsmanagement, je goed met mensen kunt omgaan maar ook oog hebt voor het zakelijke aspect. Vanzelfsprekend beschik je over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en heb je ervaring met adviesprocessen. Je bent accuraat, komt afspraken na en kan zowel zelfstandig als in teamverband functioneren. Humor, relativeringsvermogen, onder tijdsdruk kunnen werken en flexibiliteit in je handelen zijn belangrijke eigenschappen om in deze functie succesvol te zijn. Omdat je regelmatig zult reizen is een rijbewijs noodzakelijk. Informatie Voor meer informatie over deze vacature kun je contact opnemen met Bonno Keijzer, manager P&O a.i., telefoon 0187 483888 toestel 127 of met Piet Knöps, personeelsconsulent, telefoon 0187 483888 toestel 272. Een informatiepakket is op verzoek verkrijgbaar bij de afdeling Personeel en Organisatie (pm@zuidwester.ora). Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Eerdere reflectanten worden uitgesloten van de sollicitatieprocedure. KEN B.V. FRUIT- EN GR0ENTEC0NSERVEN/CANNED FRUITS AND VEGETABLES C. Oostrom's Conservenfabrièken B.V. is een organisatie gericht op het produceren en ontwikkelen van groente- en fruitconserven welke zijn verpakt in blik en glas. Onder de merknaam Coroos of als private label leveren wij onze producten aan een groot aantal Europese grootwinkelbedrijven. De kwaliteitseisen worden geborgd via de gecertificeerde HACCP- en BRC-systemen. Het bedrijf behoort tot de belangrijkste producenten van Europa. Door vernieuwing is de organisatie permanent in ontwikkeling. Er wordt voornamelijk geïnvesteerd in hoogwaardige moderne bedrijfsapparatuur. De structuur van het bedrijf kenmerkt zich door korte lijnen en openheid. Momenteel zijn circa 160 mensen bij de onderneming in dienst. Tijdens een gedeelte van het jaar wordt er gewerkt in ploegendienst. In deze periode wordt het personeelsbestand uitgebreid met meer dan 200 medewerkers. Wij zijn op zoek naar een: De functie: Op de afdeling productie staan diverse productielijnen geïnstalleerd waarmee een breed assorti ment groente en fruit producten kan worden geconserveerd. Als productiechef geeft u leiding aan 10-25 medewerkers en rapporteert u aan de bedrijfsleider. U bent verantwoordelijk voor kwaliteit en efficiency van één of meerdere productielijnen. Hierbij hebt u de controle over het gehele pro ductieproces van grondstofvoorbewerking tot aan conservering. Als chef bent u een teamcoach, u begeleidt en motiveert uw medewerkers om gezamenlijk tot optimale prestaties te komen. De voorwaarden: U bent iemand voor een industriële omgeving, in het bezit van een MBO plus niveau met affini teit voor techniek en levensmiddelentechnologie. U hebt bewezen leidinggevende capaciteiten. Doelgerichtheid, initiatief en stressbestendigheid zijn vanzelfsprekend. Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor de Groenten- en Fruitverwerkende Industrie. Uw sollicitatiebrief met C.V. kunt u binnen 10 dagen zenden aan: C. Oostrom's Conservenfabrieken B.V., t.a.v. de heer K. J. Wieringa, Postbus 614420 AC Kapelle. ZORGCENTRUM DE VLIEDBERG TE OUDDORP In verband met de toenemende zorgzwaarte "van onze bewoners, gekoppeld aan de visie van De Vliedberg", en de toekomstige veranderingen/wijzigingen binnen Zorgcentrum De Vliedberg zoek wij: voor minimaal 32 uur per week. Functiedoel: Onder supervisie van de zorgmanager leiding geven aan één afdeling zorg 30 personeelsleden). Mede organiseren en bewaken van de cliëntenzorg. Maaki dienstroosters en zorgt voor een adequate personeelsbezetting. Functie-eisen: - Opleiding verpleegkundige A, B, of HBO-V. - Bij voorkeur enige jaren ervaring. - Affiniteit met oudere mensen. - Aantoonbare leidinggevende capaciteiten. - goede contactuele vaardigheden. A rbeidsvoorwaarden: - De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO verpleeg- en verzorgingstehuizen. - Gelet op de identiteit van onze instelling verwachten wij van de kandidaten een positief christelijke instelling. - Wc voeren een actief scholingsbeleid. Sollicitatie: Meer informatie tot deze functies zijn verkrijgbaar bij de heer P. Mctskc, zorgmanager. Schriftelijke sollicitaties kunt u tot 24 februari 2003 richten aan de heer J. van Beek, directeur van Zorgcentrum De Vliedberg, Hoge Pad 2, 3253 BJ Ouddorp, tel. 0187-685500. biedt verzorging aan 93 bewoners waarvan 30 bewoneers met aanvullende verpleeghuiszorg. 9 verpleeghuisbewoners en kortdurende opname. Ook wordt het flankerend ouderenbeleid in de gemeente Gocderecdc verzorgd zoals middagopvang, uilbrengmaaltijden en alarmering. Het zorgcentrum heeft 58 aanleunwoningen, waar ook extramurale zorg verleend wordt. Postbus 3114 4800 DC Breda Tel.: (076) 587 92 39 Fax: (076) 571 65 51 Voltaweg 3 4338 PS Middelburg Tel.: (0118) 63 50 42 Fax: (0118) 64 13 95 G&P Afbouw is reeds meer dan 20 jaar gespecialiseerd in het installeren en afwerken van systeemplafonds, scheidingswanden en projeclvloeren. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste Allround Ervaren Timmerman Wij denken aan kandidaten van 20 - 35 jaar met een afgeronde Lbo-opleiding, bij voorkeur bouwkunde, die zich het gebruik van onze moderne afbouwmaterialen eigen willen maken. Enthousiasme en een flexibele instelling vinden wij erg belangrijk. Daarnaast verwachten wij van u dat u zowel zelfstandig als in teamverband kunt werken. De juiste kandidaten bieden wij een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de CAO voor Stukadoors, Afbouw en Terrazzo. Indien u geïnteresseerd bent kunt u schriftelijk solliciteren bij G&P Afbouw B.V. Voltaweg 3 4338 PS Middelburg. Statenhove II 24, 4336 CB Middelburg Tel. 0118-612378. zoekt voor haar vestiging in Middelburg l.b.v. groot rijbewijs en hijsbewijs. Liefst enige jaren ervaring. Uw telefonische of schriftelijke reactie graag z.s.m. sturen naar bovenstaand adres. te Oostkapelle zoekt Barkeeper en medewerkers bediening (m/v) Voor komend seizoen zoeken wij enthousiaste en vlotte medewerkers. Flexibele werktijden en goede ver diensten bij verschillende werkcontracten (4 tot 38 uur per week). De succesvolle kandidaat voor barkeeper moet in een leidinggevende rol kunnen functioneren. Interesse? Neem dan contact met ons op: Boschhoek, Vroonweg 14356 ES Oostkapelle 0118-581749. E-mail: boschhoek@compaqnet.nl WIL JE WERKEN AAN ALLE MERKEN? Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een: 1e AUTOTECHNICUS of een: AUTOTECHNICUS Jouw profiel: - Klant- en servicegencht - Flexibele instelling - Enige jaren ervaring Wij bieden de juiste kandidaat een prima salaris en een prettige werksfeer. Vind je het leuk om te sleutelen aan tal van soorten auto's in een jong gemotiveerd team? Schrijf naar onderstaand adres t.a.v. de directie of bel. Gerbrandystraat 4 4384 NH Vlissingen tel.: 0118-464644 AUTOBEDRIJF MURRE STERK IN ELK MERK De Groene Vlieg is een zelfstandig dienstverlenend bedrijf actief in biologische en geleide gewasbescherming in de akkerbouw, met vestigingen in Nieuwe Tonge en Dronten. De belangrijkste activiteiten zijn aardappelmoeheidsonderzoek, met de bijbehorende persoonlijke advisering aan de telers, toepassing van de steriele insecten techniek tegen de uien- vlieg, signalering van wortelvliegen en grondonderzoek naar andere schadelijke aaltjes. Om ons marktaandeel te vergroten zoeken wij een enthousiaste voor de regio zuidwest Nederland voor 32-40 uur per week. De nadruk van de werkzaamheden ligt op het opbouwen van relaties met telers. In deze zelfstan dige functie wordt in de toekomst ook leiding gegeven aan de veldmedewerkers in de regio. Een deel van de werktijd zal worden besteed aan veldwerk: het nemen van grondmonsters en ophalen van vliegenvangsten. Functie-eisen zijn: opleiding op MBO/HBO-niveau, bijvoorbeeld MAS, HAS of een commerciële opleiding met aantoonbare kennis van en ervaring met de akkerbouw eigen intiatief, pioniersmetaliteit commerciële instelling goede contactuele eigenschappen woonachtig in werkgebied in bezit van een auto Aanvankelijk geldt de aanstelling tot 31-12-2003, bij gebleken geschiktheid cq na het behalen van voldoende rendement, volgt een vast dienstverband Nadere inlichtingen te verkrijgen bij dhr. T. W T. Sijperda, tel. 0187.65.18.62. Zie ook www.degroenevlieg.nl. Schriftelijke sollicitaties vóór 20 februari a.s te richten aan de Groene Vlieg, t.a.v. dhr. T. W. T Sijperda, Duivenwaardsedijk 1 3244 LG Nieuwe Tonge.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 42