QEUA Zeeuws-Vlaanderen Respect bestaat uit meer dan alleen beleefdheid Huis PZC Wl Fysiotherapeut(e) Smid Sport- k Cezondheidsinstituut; 35 representatieve m/v epseke b.v. Storings-Onderhoudsmonteur Productie-operator DELTA\ HU leerling operatie-assistent m/v Ie of 2e Autotechnicus PTA Goes B.V. Ed Zorgcentrum "Vremdieke' TEAMLEIDER zaterdag 8 februari 2003 Bij de SVRZ, verpleeghuis Ter Valcke, zijn zowel bewoners als medewerkers mensen met individuele wensen en behoeften. Daar houden wij graag rekening mee. Met ons meerkeuze- sysfeem arbeidsvoorwaarden kunt u zelf kiezen. In overleg kunnen bijvoorbeeld extra vakantiedagen of kinderopvang worden afgesproken. Daarvoor ruilt u dan andere arbeids voorwaarden in, bijvoorbeeld een stuk van het bruto loon of de eindejaarspremie. U bepaalt zelf hoe u het wilt. Volgens ons logisch, want dat mensen hetzelfde werk doen, wil nog niet zeggen dat ze op dezelfde manier beloond willen worden. In Verpleeghuis Ter Valcke in Goes wonen 157 cliënten; voornamelijk ouderen die door psychogeriolrische of somatische problemen behoefte hebben aan verzorging en onder steuning. Ter Valcke beschikt over onder andere een afdeling neurologi sche revalidatie en een afdeling orthopedische revalidatie. Ter Valcke maokl samen met acht ondere zorg instellingen in Zeeland deel uil van de Stichting voor Regionale Zorg verlening. De SVRZ ziet het als haar verantwoordelijkheid daar waar mogelijk aan Ie sluiten op de (wijzigende) behoeften en wensen van de ouder wordende mens. U kunt uw schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen na hel verschijnen van deze advertentie sturen naar Verpleeghuis Ter Valcke, t.o.v. mevr. A. v.d.Bosch-v.d.Meij, P&O-fundionaris, Valckeslotlaon 200, 4461 SE Goes. U kunt ook mailen naor bosch@Iv.svrz.nl. Ter Valcke waar DE MENS IEMAND IS parttime, 16 uur per week Als fysiotherapeut(e) onderzoekt, begeleidt en behandelt u de bewoners van het verpleeghuis en van de verpleegunits in de verzorgingshuizen, alsook de cliënten van de dagbehandeling. U voert de behandelingen uit en bespreekt het resultaat met de patiënt. U informeert de verwijzend arts over het verloop van de behandeling en adviseert ten aanzien van de eventuele voortzetting ervan, het doen van nader onderzoek of het wijzigen van het behandelplan. In deze veelzijdige functie verleent u ook fysiothera- peutische zorg aan de leden van onze (geriatrische) fitnessgroepen, Tenslotte staat u mee in voor de organisatie van de bedrijfsfysiofitness voor ons personeel. In deze taakstelling bent u ook steeds beschikbaar voor het waarnemen van collega's. Wij gaan ervan uit dat u beschikt over een voltooide Hbo-opleiding fysio therapie. U dient met een grote mate van zelfstandigheid te kunnen werken, echter wel binnen multidisciplinair verband. Het beschikken over goede contactuele eigenschappen is uiteraard een belangrijke voorwaarde. Nadere informatie wordt graag verstrekt door Ad Poelman, Hoofd paramedisch, of door Koos Kempe, beiden bereikbaar van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00-16.00 uur via telefoon op 0113-240347. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en niet gehonoreerd. Wij vragen vanwege uitbreiding op ocatie Westerzicht 388 in Vlissingen een of meer enthousiaste medewerker(s) lesgever(s) in Witness, Aerobic, Steps, StreetDance, Calonettix en TaiBo Wij vragen: Man Vrouw die de sport een warm hart draagt en daarin graag les wil geven en legeleiden in ons sportinstituut. Opleiding in een of meerdere van deze orten is gewenst. Bereidheid tot volgen van eiding is verplicht. Wij bieden: Een gezellige werksfeer waarin het aantal werken uren/dagdelen is af te spreken. Een goede (bij)verdienste. Reactie: or 15 februariAlleen door brief met pasfoto ar onderstaand adres. Iedere sollicitant krijgt gesprek. port- Gezondheidsinstituut Smid esterzicht 388,4385 BN in Vlissingen t.n.v. Sollicitatie P. Smid. Groothandel in stuntreclame Door explosieve groei op zowel nationaal als op internationaal niveau zoeken wij voor de locatie R'dam voor onder andere Sales, promotie, klantenservice, marketing, leidinggeven, administratief, secretarieel Bel voor een afspraak ma. t/m vrij. 09-17 uur 010-4146929. Ervaring is geen vereiste. Training en begeleiding is aanwezig. Postbus 42 - 4400 AA Yerseke - HOLLAND - Telefoon: 0113 57 19 18 - Fox: 0113 57 26 40 - Email: endy@zeelandn«|j Endy bv is een op de internationale pet-food markt opererend productiebedrijf. Wij hebben ons gedurende de laatste 25 jaar gespecialiseerd in het produceren en verpakken van mineralen voor vogels en duiven. Op dit gebied hebben wij een toonaangevende positie verworven. Om de positie van Endy bv te verstevigen en verder uit te breiden zijn wij op zoek naar dynamische teamspelers voor de volgende functies; Wij denken aan een gedegen vakman die zelfstandig storingen verhelpt, onder houd uitvoert en machines kan omstellen. U heeft een opleiding op LTS-C niveau met enige jaren ervaring of MTS-WTB. Kandidaten met kennis van electro genieten de voorkeur. Voor informatie over deze vacature kunt u contact opnemen met Christian Poppe, telefonisch op bovenstaand telefoonnummer of per e-mail: cpoppe-endy zeelandnet. nl Als Productie-operator wordt u binnen ons productieteam verantwoordelijk voor het controleren, instellen en afstellen van de productie- en inpakmachines. In voorkomende gevallen kunt u de taken van andere teamleden overnemen. Onze gedachten gaan uit naar iemand die ervaring heeft in een soortgelijke functie; die niet bang is zijn handen uit de mouwen te steken, ervaring heeft met het in- en afstellen van machines en met het werken met een heftruck. U dient zowel in teamverband als zelfstandig goed te kunnen functioneren. Wij bieden u een uitdagende en aantrekkelijke baan met regelmatige werktijden, een prettige werksfeer en een salaris in overeenstemming met de functiè. Uw reactie kunt u opsturen naar Endy b.v., Postbus 42, 4400 AA Yerseke, ter attentie van Remco Kloet of per e-mail: rkloet-endy@zeelandnet.nl. Uw reacties zien wij graag binnen 14 dagen tegemoet. Endy bv is een opd internationale petfooj markt opererend pro ductiebedrijf. Wij ben ons gedurende g laatste 25 jaar gs speciaiiseerd in r= produceren en y? pakken van minerc? voor vogels en duive-. Op dit gebied hebt? wij een toonaor.cf vende positie ys- worven. Recentelijk hebben ons toegelegd op productie van volta? gebakken snacta biscuits voor hond?, katten, knaagdieren? paarden. DELTA is een gezond en sterk expanderend bedrijf en biedt buitengewoon interessante functies, waarbij verantwoordelijkheid, ruimte voor eigen initiatief en vrijheid om te ondernemen centraal staan. DELTA N.V. richt zich met circa 1.500 medewerkers op de levering van een integraal producten pakket. Zij verzorgt voor Zuidwest Nederland de distributie van elektriciteit, gas, water, radio- en televisiesignalen en telecommunicatie- en milieudiensten. Ook de productie van water en elektriciteit behoort tot haar activiteiten. De organisatie is een zeer actieve speler in de liberaliserende energie markt, waarin zij zich heeft ontwikkeld tot een succesvolle en markt gerichte partij. DELTA Utility Services (DUS) maakt onderdeel uit van de divisie Energie en is belast met het beheer en het onder houd van warmtekrachtinstallaties. Het gaat hier om installaties die doorgaans geplaatst zijn in de industriële en agrarische sector. Onder andere de installaties bij Seasun en Lamb Weston Meijer en tientallen kleinere warmtekracht installaties. Tot de hoofdtaken van DUS behoren: Het bewaken van processen van en rond de warmte krachtinstallaties; De registratie en analyse van procesgegevens; Het optimaliseren van de installaties, Onderhoudswerkzaamheden en inspecties; Storingsopvolging en reparaties. Voor deze afdeling zoeken wij kandidaten voor de functie: Servicemonteur Warmtekrachtinstallaties Tot je kerntaken behoren: Uitvoeren van inspecties en onderhoudswerkzaamheden aan warmtekrachtinstallaties (stationaire gasmotoren en turbines), windmolens en warmtepompen; Storingsanalyse en het doen van voorstellen ter verbetering; Oplossen van storingen, uitvoeren van reparaties en het opstellen van rapportages hieromtrent; Uitvoeren van inspecties en onderhoud aan rookgasreinigers; Onderhouden van contacten met klanten en toeleveranciers; Coördineren (voorbereiding, planning) van door derden uit te voeren werkzaamheden; Deelname in de wacht- en storingsdienst. Profiel: Om voor deze functie in aanmerking te komen, verwachten wij dat je: Beschikt over een afgeronde mbo-opleiding, bij voorkeur richting A0T, SWTK, werktuigbouw of energietechniek, aangevuld met voor de functie relevante vervolgcursussen; Meerdere jaren ervaring hebt in zelfstandig storing zoeken en storingsanalyse en in het onderhouden van warmte krachtinstallaties; Aantoonbare affiniteit ervaring hebt met de diverse disciplines die in het werkveld voorkomen (werktuigbouw, elektro- en procestechniek); Bij voorkeur ervaring hebt in werkvoorbereiding en aan sturing van werkzaamheden; Bekend bent met de regelgeving over veiligheids- en milieuaspecten; Beschikt over goede communicatieve eigenschappen; In het bezit bent van Rijbewijs BE; Bereid bent functiegerichte opleidingen te volgen. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden dat gebaseerd is op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven; Een pensioen- en ziektekostenregeling; Mogelijkheden voor verdere ontwikkeling, waaronder opleiding en trainingen; Volop ruimte voor eigen inbreng en initiatief in een informele organisatie met korte lijnen; Het maximum te bereiken salaris in deze functie ligt op circa 2.580,= bruto per maand. Als standplaats geldt Middelburg, hoewel overwegend van huis uit gewerkt zal worden. Informatie: Nadere informatie over deze vacature kun je verkrijgen bij de chef DELTA Utility Services, Mare Veenhoven, telefoon nummer: (0118) - 88 21 46. Interesse? Belangstellenden kunnen hun sollicitatie, voorzien van een CV, binnen 14 dagen richten aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van het secretariaat van de afdeling Personeel Organisatie. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Postbus 5048 4330 KA Middelburg tel. 0800-5150 Internet: http://www.delta.nl e-mail: vacatures@delta.nl De Stichting ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen bestaat uit Thuiszorg en Ziekenhuis Zeeuws-Vlaanderen en woon zorgcentra Emmaus en Coensdike. Ons doel is alle inwoners van Zeeuws-Vlaanderen goede gezondheidszorg bieden. Dankzij de inzet en het enthousiasme van meer dan 2000 medewerkers kunnen we kwaliteitszorg garanderen. De operatieafdeling heeft weer een opleidingsplaats voor een gemotiveerde leerling. Werken en opgeleid worden tot Het ziekenhuis heeft alle algemene specialismen in huis. Het ziekenhuis diagnosticeert, behandelt, verpleegt en verzorgt de patiënten op drie locaties in de regio: De Honte in Terneuzen, Antonius in Oostburg en Liduina in Hulst (polikliniek). DE OPLEIDING: De opleiding duurt 3 jaar en start in april-mei of september- oktober 2003 (er zijn dus 2 instroommomenten) met het theoretische gedeelte. Dit deel wordtverzorgd door het Erasmus Medische Centrum (EMC). De kosten die u daarvoor maakt worden vergoed door het ziekenhuis. Tijdens het tweede deel van de opleiding, in Terneuzen, wordt u ingezet bij het omlopen, assisteren en instrumenteren bij alle specialismen. U verricht ook bereikbaarheidsdiensten. Zeeuws-Vlaanderen UW INBRENG: Voor de opleiding leerling operatie-assistent heeft u minimaal een HAVO-diploma met scheikunde, natuurkunde en biologie of een vergelijkbaar diploma (MEAO. MTS) nodig. WIJ BIEDEN U: De salariëring is gebaseerd op de leerlingschalen van werknemers die een basisopleiding volgen (Ie leerjaar 1.037,- bruto per maand, voor zover het minimum (jeugd)loon niet hoger ligt). Na het volbrengen van de opleiding wordt u een fulltime betrekking op de afdeling aangeboden. Van toepassing is de CAO Ziekenhuizen. De opleidingsstandplaats is Terneuzen, INUCHTINGEN: Inlichtingen worden verstrekt door de heer M. Gaudesaboos, hoofd operatiokamors of de heer P. van Ecken, o.k.-assistont/praktijkbegeleider, tel. 0115-6886 97. SOLLICITATIES: Uw sollicitatiebrief met CV dient uiterlijk 2 weken na verschijnings datum van deze advertentie in ons bezit te zijn. U kunt deze richten aan Ziekenhuis Zeeuws-Vlaanderen, Dienst Personeel en Organisatie, t.a.v. mevr. A.A.G. van Vlaenderen, personeelsfunctionaris, Wielingenlaan 2,4535 PA Terneuzen, of via e-mail: A. Van. Vlaenderen@zzv.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Autobedrijf PTA Goes BV is dealer van het auto merk Peugeot op Goeree Overflakkee, Walcheren en Noord en Zuid-Beveland met vestigingen in Goes,Vlissingen en Middelharnis. Wegens sterk toegenomen verkoop van en service aan ons merk Peugeot zoeken wij voor onze vestiging in Vlissingen een: m/v Technici die weten waar ze voor staan en die naast normale werkzaamheden zoals onderhoud en het oplossen van technische problemen ook bereid zijn door het volgen van cursussen zich verder te specialiseren in ons merk Peugeot. Wij bieden je een prettige werkkring in een modern geoutilleerd autobedrijf. Wanneer je enthousiast bent over één van deze functies kun je schriftelijk solliciteren of gewoon even binnenlopen en vragen naar Leo Vos. Goes Westhavendijk I48 4463 AE Tel.: (0113) ro fO o cr~ Middelharnis Kastanjelaan 41 -43 3241 BH Tel.: (0187) 48 30 94. Vlissingen Pres. Rooseveltlaan 768 4382 NB Tel.: (0118) 42 04 20. th JE VOELT JE LEKKERDER IN EEN PEUGEOT. PEUGEtf De Protestantse Stichting Ouderenzorg Terneuzen verleent vanuit de zorgcentra "Bachten Dieke" en "Vremdieke" zorg op maat aan 210 ouderen. Overige dienstverleningen zijn o.a. acute noodopvang, restaurantfuK- tie, externe maaltijdvoorziening, dagopvang voor ouderen en dagop vang voor ouderen met psychische problemen. Wij streven ernaar het zelfstandig functioneren van onze bewoners zoveel mogelijk te bevorderen door zorg op maat te verlenen. Het werkklimaat in onze zorgcentra wordt getypeerd door respect, openheid en betrokkenheid. Onze organisatie bestaat uit mensen met spint en enthousiasme; /w' j sen die uitdagingen niet uit de weg gaan en open staan voor elkaar. I In Zorgcentrum "Vremdieke" ontstaat door een wijziging in onze 019$ nisatie een vacature voor: voor 32 tot 36 uur per week. Wij zoeken een gemotiveerde teamleider met kennis en vaardigheden op HBO werk- en denkniveau. Tevens beschikt u over managementvaardigheden en ervaring in het teruggeven en het aansturen van veranderingsprocessen. In Vremdieke bent u verantwoordelijk voor een afdeling waarin u coa-] chend en motiverend uw medewerkers aanstuurt. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Voor aanvullende informatie over deze functie kunt u contact opne- men met de heer G. Smits, locatiemanager, tel. nr. 0115 - 441453 Uw sollicitatiebrief zien wij met belangstelling tegemoet en verzoek u deze binnen 14 dagen te verzenden naar Zorgcentrum Vremdietë t.a.v. de heer L.G. van Driel, Irisstraat 30, 4542 EE te Hoek

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 40