i Accountmanager junior schilder, <3eef gehoor aan de roep van de kluut X De Stichting Zorg Lichamelijk Gehandicapten I biedt zorg- en dienstverlening aan kinderen, jongeren en mlwassenen met een lichamelijke of meervoudige functiebeperking. De stichting ziet mensen met een functiebeperking als burgers die recht hebben op het maken van eigen keuzes. De ZLG ziet het als haar belang rijkste taak om daartoe de voorwaarden te creëren De mogelijkheden en wensen van de cliënt en de daartoe beschikbare middelen zijn daarbij altijd maatgevend. De ZLG vindt dat cliënten recht hebben op vraaggestuurde zorg van hoge kwaliteit en dat de dienstverlening voor wonen, werken/dagbesteding en vrije tijd geboden wordt op momenten, plaatsen en wijze die aansluiten bij wat zij willen Uitgangspunten daarbij zijn: Zelfbeschikkingsrecht De cliënt als burger Individuele diversiteit Rechtvaardige verdeling. In en vanuit diverse locaties wordt in geheel Zeeland, waar mogelijk in samenwerking met derden door 200 medewerkers vorm gegeven aan de vragen Ij van ongeveer 250 cliënten. tranferpunt voor de zorg in Zeeland: www.zz.nl l 7oolcnrl' Kern van de functie:: Ondersteunen van cliënten met een functiebeperking bij het realiseren van de afspraken, zoals zijn vastgelegd in het zorgplan. De begeleider is de eerstverantwoordelijke voor de coördinatie en uitvoering van de (individuele) zorgverlening, welke ligt op psychosociale of pedagogische begeleiding en verzorging. We zoeken iemand die beschikt over een diploma SPW-4 of gelijkwaardig het een uitdaging vindt om samen met collega's nieuwe projecten op te zetten in het kader van dagbesteding voor cliënten bereid is de werkzaamheden af te stemmen op de wensen van de cliënten, waarbij het accent ligt op ondersteuning bij dagbesteding, training en maatwerk kan werken vanuit het ondersteuningsmodel en vindt dat de vraag van de cliënt richtinggevend is bij de organisatie van de zorg- en dienstverlening kennis heeft van en ervaring met het werken met zorgplannen ervaring heeft met netwerkontwikkeling m.b.t. cliënten kennis heeft van Microsoft Word '97 ervaring met het werken met cliënten met NAH is een pré. Arbeidsvoorwaarden conform CAO Gehandicaptenzorg. De functie van activiteitenbegeleider is ingedeeld in FWG-functiegroep 35 (minimaal 1.414,- tot maximaal 2.051,- bij fulltime dienstverband). Ook wordt een meerkeuzesysteem arbeidsvoorwaarden (o.a. kinderopvang, spaarloon regeling, (ver)kopen dagen, pc-privé, aanvullend pensioen e.d.) geboden. Het betreft in eerste instantie een contract voor 1 jaar. Bij gebleken geschikt heid zal het contract omgezet worden in een contract voor onbepaalde tijd. Voor inlichtingen kunt u bellen met dhr. J. van Tilburg, teamcoördinator, telefoon 0115-648148 of 06-15597873. Reageren: Indien u in aanmerking wilt komen voor bovenstaande functie, dan verwachten wij dat uw schriftelijke reactie vóór 17 februari 2003 in ons bezit is. Sollicitaties s.v.p. richten aan Viazorg, Postbus 293, 4460 AR Goes met vermelding ZLG-ACZV in de linkerbovenhoek van de envelop. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op dinsdag 25 februari 2003. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wordt weekendverkoper (m/v) bij Morres Wonen. Werken bij Morres levert jou heel wat op: je verdient wat bij en je doet commerciële ervaring op in een prachtige woonwinkel. Goede adviseurs zijn van groot belang. Het begeleiden en adviseren van onze klanten is dan ook je hoofdtaak. Dus: informeren, offreren en natuurlijk verkopen. - Ben je commercieel en verkoopgericht - Beschik je over goede contactuele eigenschappen - Werk je graag in een enthousiast team - Ben je flexibel en initiatiefrijk Bel, mail of schrijf!!! Morres Wonen B.V. t.a.v. Annemiek de Deckere Postbus 22, 4560 BB Hulst Tel.: 0114-388116 Email: pz.morres@morres.nl Miiiï Vanwege de vele opdrachten zoekt Schildersbedrijf Frans den Ouden een gemotiveerde die bereid is zich te bekwamen in het schildersvak. Praktijkervaring is een pré, maar niet vereist. Ben je geïnteresseerd? Schrijf of bel dan, binnen - weken na het verschijnen van deze advertentie Frans den Ouden Schildersbedrijf Odinstraat 26 4421 U Kapellc HtllL1' I tel.: 0113-343496 Vogelbescherming Nederland wil zoveel mogelijk vogelsoorten vrij en zelfstandig laten leven. Zoals de kluut, die onze èn uw hulp hard nodig heeft. Word daarom lid van Vogelbescherming Nederland. Meer informatie? Kijk op www.vogelbescherming.nl of bel 030-6937777 Vogelbescherming NEDERLAND nebus loyalty U kent het wel: punten sparen voor cadeaus, als u tankt of winkelt in de supermarkt. Nebus Loyalty BV ontwikkelt en voert deze spaarsystemen uit. Nebus is onderdeel van het Neckermann-concern en de Karstadt-Quelle groep. Deze organisatie telt zo'n 112.500 medewerkers en behoort tot de grootste handelsondernemingen in Europa. Nebus verleent haar diensten aan de zakelijke markt. Denk hierbij aan spaarprogramma's en databasebeheer voor grote ondernemingen, zoals benzine maatschappijen, supermarkten en financiële instellingen, in met name Nederland, België, Duitsland en Zwitserland. Bij Nebus Loyalty BV werken meer dan 150 medewerkers. Het hoofdkantoor zit in Hulst. Nebus Loyalty BV breidt steeds verder uit. Bij nieuwe diensten, markten en klanten passen ook nieuwe collega's. Voor de afdeling Marketing en Sales zijn we op zoek naar een: m/v fulltime Je bent hét aanspreekpunt voor de account. Met jouw communicatieve vaardigheden breid je onze dienstverlening bij de bestaande klantrelaties uit. Daarnaast bouw je met jouw team relaties op met nieuwe klanten. Klanten zijn tevreden nadat jij hun vragen hebt beantwoord en voor eventuele problemen zoek je een passende oplossing. Deze oplossing ligt vaak intern, zodat je ook binnen de organisatie een belangrijke communicatieve rol hebt. Onze spaarcatalogi spelen een grote rol in je werkzaamheden. In samenspraak met de klant help je mee om een passend assortiment samen te stellen. Je hebt een analytisch en creatief vermogen. In je functie stel je je flexibel op en ga je accuraat, stressbestendig en zelfstandig te werk. De Nederlandse, Duitse en Engelse taal beheers je goed in woord en geschrift. De accountmanager die we zoeken heeft een Hbo-opleiding afgerond, richting Commerciële Economie. Ben jij de collega die wij zoeken? Herken jij jezelf in het bovenstaande profiel? Dan ben jij wellicht de collega die wij zoeken. Naast een passend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden biedt Nebus Loyalty BV een prettige werkomgeving met enthousiaste collega's. We kennen een jonge cultuur met een "hands-on" mentaliteit. De functie is op ons hoofdkantoor in Hulst. Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer R. Zweedijk, telefoon 0114 - 381 620. Interesse? Stuur dan een sollicitatiebrief met C.V. voor 22 februari a.s. naar Nebus Loyalty BV, Postbus 700, 4560 AS Hulst t.a.v. Ilona Ekkebus, Personeelszaken. Vermeld op de envelop de functie. Een psychologische test kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 37