sfiz PZC (0t) AutoTrack.nl activiteitenbegeleider www.pzc.nl/dating Stichting Ter Weel PZC Word jij onze nieuwe enthousiaste collega?! op de mens WIJ ZIJN OP ZOEK NAAR BEZORGERS (M/V) IN I:§ VVV Walcheren en Noord-Beveland Ué De autosite voor heel Nederland zaterdag 8 februari 2003 Stichting Ter Weel omvat twee zorgcentra, één in Krabbendijke en één in Goes. Beide zorgcentra bestaan uit een gecombineerd verpleeghuis en een verzorgingshuis. In Goes is bovendien een dagbehandeling psychogeriatrie gevestigd. Wij bieden zorg aan veelal oudere mensen met een somatisch, psychogeriatrisch of psychiatrisch ziektebeeld (bijzondere zorg). In onze zorgvisie staat de cliënt centraal. Vandaar dat wij werken in kleine multidisciplinaire teams, waarin elke mede werker een eigen inbreng heeft. Voor het verpleeghuis zoekt het team activiteitenbegeleiding voor unit 7 (PG) een: 20 uur per week De functie voorbereiden van activiteiten; begeleiden van cliënten bij activiteiten; observeren, rapporteren en overdragen van informatie aan/over de cliënten; mede zorg dragen voor het beheren van materialen en middelen; bereidheid 5 dagen gemiddeld per week te werken, verdeeld over alle dagen van de week (dus incl. weekenden). Jouw bagage diploma activiteitenbegeleiding MBO/SPW of gelijkwaardig; affiniteit met ouderenzorg; inspirerende, creatieve en representatieve persoonlijkheid; zowel zelfstandig als in een team kunnen werken; flexibele, warme, belevingsgerichte instelling en goede communicatieve vaardigheden; muziekinstrument kunnen bespelen is een pré. Ter Weel biedt: uitdagende functie met ruimte voor eigen inbreng en creativiteit; dienstverband voor onbepaalde tijd; salaris conform de CAO V&V; aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een eindejaarsuitkering en een spaarloonrëgeling; gedegen inwerkperiode; prettige werksfeer in een informele organisatie. Herken je jezelf? Stuur dan een sollicitatiebrief met curriculum vitae voor 22 februari a.s. naar Zorgcentrum Ter Weel, afdeling P, O O, Joannaplantsoen 1, 4462 AV te Goes. Voor meer informatie over de vacature kun je contact opnemen met Ineke de Man, coördinator activiteitenbegeleiding, tel. 0113 - 216878. Algemene informatie over Ter Weel kun je vinden op www.terweel.nl. Deze vacature wordt gelijktijdig in- en extern geplaatst. Stichting Huisartsgeneeskunde Zeeland Postbus 50 4420 AC Kapelle tel. 0113-344057 fax 0113-344005 e-mail:s.h.z.@zeelandnet.nl De centrale huisartsenposten te Zierikzee, Goes en Vlissingen zullen, naar verwachting medio eind maart 2003, de diensten buiten kantooruren voor een grote groep huisartsen op Schouwen-Duiveland, Noord- en Zuid-Beveland en Walcheren gaan verzorgen. Een eerste sollicitatieronde heeft een groep enthousiaste kandidaten opgeleverd. Voor de regio's Walcheren en Noord- en Zuid-Beveland hebben wij een aantal uren waarvoor wij nog op zoek zijn naar meerdere doktersassistenten medisch centralisten (m/v) (minimumaanstelling 8 uur/week) In deze functie zult u: - de eerste opvang van patiënten op de post verzorgen; - patiënten telefonisch te woord staan; - de urgentie van de gezondheidsklachten bepalen; - assisteren bij het spreekuur; - alle voorkomende werkzaamheden op de post verrichten. We denken hierbij aan mensen met het diploma: - doktersassistente of - verpleegkundige of - een andere (para-) medische opleiding bij voorkeur met minimaal twee jaar werkervaring. Die daarnaast uitgerust zijn met onderstaande kwaliteiten: - zelfstandig en flexibel functioneren in wisselende situaties; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden; - bereid en in staat om in teamverband te werken; - bekend met en bereid tot protocollair werken; - humor en relativeringsvermogen. We bieden u een (parttime) baan voor de duur van een jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Ziekenhuizen, functiewaarderingsgroep 40, periodiek 1 De posten zijn open: maandag t/m vrijdag: 18.00-08.00 uur zaterdag, zondag en feestdagen: 08.00-08.00 uur Voor meer informatie kunt u maandag 10 februari bellen met mevrouw M. de Bliek, tel. 0113-344057. Reacties - met vermelding van de locatie Goes of Vlissingen - kunt u sturen vóór 15 februari 2003 naar: Stichting Huisartsgeneeskunde Zeeland t.a.v. sollicitatiecommissie Postbus 50 4420 AC Kapelle De selectieprocedure vindt plaats in week 8. Het bezorgen van ons dagblad is een uitdagend ochtendkarwei voor jong en oud. Er staat een goede beloning tegenover. Naast de ruime vergoeding zijn er diverse extra's zoals: vakantiegeld startpremie aanbrengpremie voor abonnees en bezorgers gratis regenpak gratis krant Interesse? Neem contact op met de afdeling Binnendienst Distributie, telefoon 0800-0235111 (tijdens kantooruren), of kijk op internet: www.deleukstebijbaan.nl De minimumleeftijd is 15 jaar. 5WS&S VVV Walcheren en NoordBeveland is een regionale VVV organisatie, met 8 VVV vestigingen binnen de gemeenten Veere, Noord -Beveland en Vlissinget Voor versterking van ons team zijn wij op zoek naar: Informatiemedewerker voor onze vestiging in Wissenkerke (Noord -Beveland gemiddeld 32 uur m/v Vakantiekrachten 24-40 uur m/v goede kennis van de Duitse taal, en zo mogelijk Engels en Frans Wij vragen. minimaal 4 weken beschikbaar (in geval van vakantiekrachten) veel affiniteit met de recreatiebranche Wij bieden: een boeiende en afwisselende werkomgeving leuke collega's in een hardwerkend team salariëring volgens de ANW normen Inlichtingen zijn verkrijgbaar bij Anita Vleugel, tel.: 0118-561818. Schriftelijke reacties naar: VW Walcheren en Noord-Beveland, t.a.v. mw. A. Vleugel, Postbus 8,4357 ZG Domburg Of per e-mail: a.vleugel@vwwnb.nl Wij ontvangen uw reactie graag zo spoedig mogelijk, uiterlijk binnen 10 dagen Bekijk de primeurs van de AutoRai nu al op AutoTrack.nl. 0 doi VL Yli iPOj am lin<

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 10