Keeper vreest voor carrière PZC 4 Ilyo de Loos hekelt KNHS-regel Smile Services boekt zeventiende zege op rij HVV'24 heeft punten nodig voor lijfsbehoud Manfred Bisschop moet door blessure lijdzaam toekijken Morres laat dt winst glippen agenda uitslagen 1 vrijdag 7 februari 2003 TERNEUZEN - In de tweede klasse van het zondagvoetbal breekt voor HW'24 een belang rijke periode aan. De midden moter speelt zondag tegen SV Triborgh de eerste van een serie van drie uitwedstrijden. Eén klasse lager staat de topper tus sen Patrijzen en Breskens op het programma. Met de 4-0-nederlaag van twee .weken geleden tegen koploper Internos kwam voor HW'24 een eind aan een reeks van vijf wedstrijden zonder nederlaag. De stand op de ranglijst geeft nog altijd geen reden om in pa niek te geraken, maar zo groot is de voorsprong op de concurren tie niet dat lijfsbehoud al vrij wel vaststaat. Zondag speelt HVV'24 in Tilburg tegen Tri borgh, dat met 14 punten uit 11 wedstrijden de achtste plaats inneemt. Triborgh klopte HW'24 eerder dit seizoen in Hulst met 4-0. De Zeeuws-Vla mingen kunnen zondag geen be roep doen op Kees Duitemeijer (geschorst) en Percy Verlinden. In de derde klasse van het zon dagvoetbal is Breskens na twee nederlagen op rij toe aan een overwinning om in het spoor van koploper Moerse Boys te kunnen blijven. Vooraf staat vast dat de ploeg van trainer Ri- nus Zegers zondag voor een moeilijke opgave staat. De te genstander is tenslotte Patrij zen, dat één punt minder heeft dan de Bressiaanders, maar ook twee wedstrijden minder heeft gespeeld. Steen gaat op bezoek bij RSC en Hontenisse komt op eigen veld in actie tegen Dom- burg. Van de drie Zeeuws-Vlaamse vertegenwoordigers in de twee de klasse van het zaterdagvoet bal spelen Terneuzense Boys en AZVV morgen thuis. Voor Zaamslag staat een uitwed strijd op het programma. Ter neuzense Boys. dat de zesde plaats inneemt, treft in Dau- wendaele de huidige nummer negen. AZW krijgt bezoek van Rillandia, de nog altijd ongesla gen koploper die twee punten meer heeft dan Arnemuiden. Een zware opgave dus, maar niet onmogelijk zoals in de uit wedstrijd (2-2) bleek. Zaamslag staat in Zevenbergen de con frontatie met Seolto te wachten. door Eddy van der Hooft KLOOSTERZANDE - Een on geluk komt kennelijk nooit al leen. Moest-ie in de competitie in twaalf wedstrijden al 32 te gendoelpunten incasseren, vo rige week brak hij op zijn werk ook nog eens een middenvoets beentje. Honlenisse-doelman Manfred Bisschop (35) zal daar om de komende wedstrijden lijdzaam moeten toekijken hoe de zondag-derdeklasser een laatste poging doet om zich te handhaven. „Misschien zit voor mij de competitie er al op. Zes weken gips, daarna revalideren: zo optimistisch zie ik het niet De ervaren keeper zegt zelfs voor zijn verdere carrière te vre zen. Tenslotte is hij niet meer een van de jongsten en baart zijn blessure hem meer zorgen dan hem lief is. Op de eerste foto's was niets te zien, zegt hi jEn ook nu staat de aard van zijn blessu re nog niet voor de volle honderd procent vast. „Omdat ik zoveel last kreeg, word ik behandeld alsof mijn middenvoetsbeentje gebroken is. Hoe dat afloopt weet ik niet, maar ik sluit niet uit dat er wat meer aan de hand is...." Als dat het geval is, zo ver onderstelt hij, „zou het wel eens het eind van mijn loopbaan kunnen zijn; zo jong ben ik nu eenmaal niet meer." Tegenslag Na het thuisduel met Patrijzen kwam de klad er echter in en leed Hontenisse acht nederla gen op rij, vooraleer op eigen veld nog eens een puntje gepakt werd tegen Grenswachters (0-0). De doelman zoekt de oor zaak van het tegenvallende sei zoen in een opeenstapeling van factoren. „We hebben een paar maal ongelukkig verloren", kijkt hij terug. „Maar we heb ben ook te maken gehad met scheidsrechterlijke beslissin gen die in ons nadeel uitvielen. Zoals thuis tegen Dosko, toen we op jacht waren naar de ge lijkmaker, maar vervolgens ten onrechte een strafschop tegen kregen. Toen gingen de kopjes ook naar beneden en werd het nog 0-5." Echt weggespeeld is Hontenisse ook nooit, meent Bisschop, wiens carrière ooit bij Graauw begon en hem ook nog een sei- Hij is niet de eerste, weet hijdie van nabij meemaakt hoe snel het kan verkeren in de voetbal lerij. Was Hontenisse vorig jaar nog de onbetwiste kampioen van de vierde klasse, dit seizoen is er één van louter tegenslag. De verwachtingen waren vooraf niet al te hooggespannen, maai de ploeg van Rudy Rietjens zou zich dit seizoen op een hoger ni veau wel moeten kunnen hand haven. Op de eerste speeldag van de competitie werd RCS op 2-2 gehouden en een week later werd Patrijzen (thuis) met 1-0 verslagen en zag het er naar uit dat Hon ten isse de prestaties van vorig jaar dit seizoen een ver volg zou geven. zoen bij Koewacht bracht. Goes en Moerse Boys waren een maatje te groot, maar tegen - bijvoorbeeld - Breskens en Steen had Hontenisse meer ver diend dan een nederlaag. „Te gen Breskens waren we na de rust beter en tegen Steen kwa men we pas heel laat op achter stand." Natuurlijk, geeft hij toe, is dom me pech niet de enige ooi-zaak voor de huidige positie op de ranglijst. Er is méér aan de hand. „We krijgen kansen zat, maar benutten ze niet. Vorig jaar creëerden we ons soms tien kansen en scoorden we altijd wel één of twee keer. In feite is dat het grote verschil. Plus na tuurlijk het feit dat we te ge makkelijk een doelpunt tegen krijgen." Bisschop wijst vervolgens ook op de vele blessures waarmee de selectie geconfronteerd is ge weest en nog geconfronteerd wordt. „Wilco Broekhoven is bijvoorbeeld het hele seizoen nog niet beschikbaar geweest. En zo breed was de selectie al niet." Concurrentie Gevreesd moet dan ook worden dat Hontenisse tot een bij voor baat kansloze degradatiestrijd is veroordeeld. Bisschop: „Ik denk dat we reëel moeten zijn. Misschien mag ik het niet hard op zeggen, maar echt veel hoop heb ik niet meer. Het verschil is ook al zo groot. We moeten sowieso al drie keer op rij win nen om de achterstand te over bruggen en dan mag de con currentie geen enkel punt pak ken." Juist omdat handhaving een moeilijk verhaal wordt is het voor Bisschop het belangrijkste, dat de sfeer goed blijft. „We moeten proberen er het beste van te maken", zegt hij. „Zon der al te veel irritatie onderling, want dat werkt volgend jaar al leen maar door." Mocht het zo ver komen dat de- gx-adatie onafwendbaar wordt, dan moet Hontenisse in de vier de klasse een nieuwe start ma ken, met een gedeeltelijk ver jongde ploeg. Luc Vermeerssen en Edward Tieleman hebben hun afscheid al aangekondigd, maar mogelijk doet nog een aantal oudgedienden een stapje terug. Bisschop zelf hoopt nog een jaartje door te kunnen gaan, maar is daarbij uiteraard af hankelijk van de aard van zijn huidige blessure. „Er zit best wel wat uit de jeugd aan te ko men", besluit hij. ..Met die gas ten zou het volgend jaar in de vierde klasse toch moeten luk ken om er een goed seizoen van te maken." Manfred Bisschop: „Misschien mag ik het niet hardop zeggen maar echt veel hoop heb ik niet meer." foto Charles Strijd door Rinus Verberkmoes AXEL - Wentzler/Pauwels heeft zich in de eerste klasse van het regionale futsal net boven de rode streep gewerkt door met 4-2 van Meermarkt/Goethals te winnen. Vervaet bleef nog wel in de hoek waar de klappen vallen. Deze keer bleek Arrow met 8-3 te sterk. Hekkensluiter was en bleef Ci- nerent/De Bokx dat nu in Max Korting zijn meerdere moest er kennen: 2-4. Première/Zaman zorgde er met een 6-3-overwin- ning op Ploegaert voor dat kop loper Smile Services deze week nog geen kampioen kon worden Smile Services won overigens wel zijn zeventiende duel op rij. Red Roadhouse werd in Hulst met 11-1 verslagen. Red Roadhouse-Smile Services 1-11 (1-3): De cijfers spreken voor zich. Smile Services gaat zonder puntverlies op de titel af. Red Roadhouse was de zeven tiende tegenstander in successie die werd ingepakt. Deze keer door treffers van Barry van dei- Hooft (3x), Menno den Dekker, Michel de Vries, Michel van Craenenbroek, Danny van de Velde, Hensley Victorina (2x), Ryan de Regt en Paul Tjan- Asem. De goal van Red Road house kwam op naam van Me- rijn Taelman. Première/Zaman-Ploegaert 6-3 (2-2): Ploegaert had geen wis sels op de bank en zakte naar mate het duel vorderde condi tioneel weg. Première/Zaman maakte daar dankbaar gebruik van en liep uit naar een dikver diende zege door doelpunten van Peter Bouman, Tristan van Acker en Angelo Verbraeken (allen 2x). Voor de equipe uit Philippine scoorden Tim my Goossens, Edwald Marteijn en Tonny Goossens. Cinerent/De Bokx-Max Kor ting 2-4 (0-2): Ondanks dat het verschil in behaalde punten groot is, had Max Korting moei te met de hekkensluiter. De thuisploeg, die veel spelers door blessures miste, knokte hard voor een puntje. Ondanks dat bleven de Terneuzenaren op nieuw met lege handen achter, omdat ze slechts twee keer scoorden via Marcel Ricciardi en Jimmy Coone. Voor de eq- van coach Job ZwegersseW Nikki de Wolff, Carl de \ty Peter Cambeen en Dennish jens raak. Arrow-Vervaet 8-3 (3-l):^J blijft azen op de derde stek»] rangschikking. De ploeg W in de i-ace via doelpuntend Michel van den Bosch (3x)J ge Merckx (3x), Gino Vint- Wouter de Neijs. Voor dep;, uit Kloosterzande schoter,; chem Vervaet, Jochem Schi mans en Eugenio Alvarez rl Meermarkt/Goethals-Wenii ler/Pauwels 2-4 (2-2): markt is in een moeilijke pej de terecht gekomen en moei vijf man verder. Dit gemis - spelers brak ook nu op. M een 2-0-achterstand wasojj zet in 2-2, kreeg de ploegï deksel alsnog op de neus.?] de winnende serie trefferszi den Wim Delaere (2x), Hrj de Rijk en Marcel Verscha Theo Goethals en Danyl widjan scoorden tegen. HULST - Na de 4-3 van DlJ j de Fouw leek de overwint- voor Morres/Controlec bic handbereik. De futsallers1 Hulst konden de voorsprong gen Schouwse Boys echter» vasthouden. De bezoek scoorden in de slotfase nogè' t keer (4-6) en stegen daanb'fi naar de tweede plaats in dee ste klasse. n De twee Zeeuwse ploegenspe den een enerverend ij d Schouwse Boys nam via Ri b van Welt de leiding, maarï:l' res leidde via Fred Ver-wei® b schitterend doelpunt van Rr 8 Zegers bij de rust met 2-1.1 tf ley Wolters zorgde na de.*r echter voor 2-2 en 2-3, aj Morres antwoordde opisj B via Zegers en Mario de Pc.Cl 4-3. De overwinning leek V e: res op dat moment niet mee I; kunnen ontgaan, et' Schouwse Boys toonde w111 kracht. Van Welt, Wolten B Marco Jonker bepaalden eindstand op 4-6. _vrijdag_ Basketbal .zaterdag— Atletiek Berlaereloop, Locatie: terrein voetbal vereniging Koewacht. 14.45 uur: jeugd. 15.00 uur: 4, 8 en 15 kilometer. Inschrij ven: kantine voetbalvereniging Koe wacht. ■0 Basketbal Vrouwen. Promotiedivisie: JRC Boxtel- Orca's, The Jumpers-Jugglers, Black Eagles-Quo Vadis, Cangeroes-Rotter- dam, Akrides-Baros. Derde divisie: Agathos-Schijndel, BC Vlissingen 2- Jumping Crabs (20.30 uur). High Five 2- Vossenberg. Mannen. Tweede divisie: PSV 2-High Five, Black Eagles-Den Dungk, Virtus-EBBC 3. Derde divisie: Jumping Crabs-BV Rooi, Migliore-Vol- harding. High Five 2-Attacus 2. Eerste klasse: Condor-Vossenberg, ABC- Starz'81. Jongensjunioren. Hoofdklas se: BC Vlissingen-Attacus (18.45 uur). Jongenskadetten. Hoofdklasse: BC Vlis- singen-Den Bosch (17.00 uur). Bfl Dammen KNDB-clubcompetitie Hoofdklasse: DES Lunteren-PWG 's-Gravenpolder. Tweede klasse D: Middelburg-Den Haag. Locatie: Wijkcentrum Sint Lau rens. Aanvang: 12.00 uur. BB Paardensport Dressuur LR en PC De Gouwe Reyers. 9.00 uur: paarden klasse B. 11.30 uur: paarden klasse LI. 13.15 uur: paarden klasse L2. 15.00 uur: paarden klasse M1. 17.30 uur: paarden klasse M2. 18.30 uur: paarden klasse Z1. Locatie: manege De Gouwe Reyers aan de Gapingseweg 1 te Serooskerke (Walcheren). Zeeuws KNHS kampioenschap springen RV Hulst. Pony's. 9.00 uur: klasse B, 9.30 uur: klasse L. 10.00 uur: klasse M, 10.30 uur: klasse Z en ZZ. Gevolgd door de tweede manche klasse M, Z en ZZ, met aansluitend huldiging van de kampioe nen. Paarden. 13.30 uur: klasse B. 14.00 uur. klasse L. 15.45 uur: klasse M. 16.30 uur: klasse Z en ZZ. Gevolgd dopor de tweede manche klasse L, M, Z en ZZ. met aansluitend huldiging van de kampioe nen. Locatie: Hippisch Sportcentrum Manege Heikant, Vylainlaan 30 te Hei kant. BB Schaken Open snelschaakkampioenschap Schouwen-Duiveland. Locatie: MFC-ge- bouw, Huijbertstraat 35 te Zierikzee. Aanvang: 13.00 uur. Vrouwen Promotiedivisie. BV Lely-Shar- klets. Mannen tweede klasse: Volhar ding 2-Mevo'80 (18.45 uur), Marathon- Scheldesport2 (19.45 uur). Bü Biljarten Kampioenschap vierde klasse bandsto ten district Zeeuws-Vlaanderen. Loca- Jie:' Café Rue du Nord in Walsoorden. Aanvang: 19.00 uur. BB Dammen PZDB-clubcompetitie. Eerste klasse: PWG 's-Gravenpolder 4-Middelharnis. Aanvang: 19.30 uur. BB Paardensport Dressuur LR en PC De Gouwe Reyers. 19.00 uur: paarden klasse B. Locatie: Ma nege De Gouwe Reyers Gapingseweg 1 te Serooskerke (Walcheren). BB Tennis Zeeuwse indoorkampioenschappen. Locatie: TSI-hal in Goes. Aanvang: 17.30 BB Voetbal Eredivisie: FC Zwolle-Willem II. Eerste divisie: TOP-BV Veendam, MVV- FC Eindhoven, Fortuna Sittard-Sparta, Emmen-FC Volendam, Heracles-VVV. Tafeltennis ■H Vrouwen. Eerste divisie: Red Stars-SAR- /Keukenvisie (Venray). Tweede divisie: SAR/Keukenvisie 2-Vice Versa (Klooster zande, 16.00). Vierde divisie: Vrienden- sc-haar-RdT (Gouda), US 2-MZ (Amster dam). Mannen. Tweede divisie: Scylla 3- 'tZand (Leiden). Derde divisie: Spaarne- Arnemuiden (Haarlem). Jongens. Kam- pioensgroep: Unicum-'tZand (Geldrop), Be Quick'62-MZ (Zwolle). Landelijk B: Amstelveen-Arnemuiden. Landelijk C: Smash'76-Belcrum (Sint-Annaland). Meisjes. Landelijk A: SAR/Keukenvisie- Red Stars (Kloosterzande, 15.00). Lande lijk B: Kluis-Arnemuiden (Geleen), Never Despair-Smash'76 (Den Bosch). BB Tennis Zeeuwse indoorkampioenschappen. Locatie: TSI-hal in Goes. Aanvang: 9.30 Voetbal Eredivisie: SC Heerenveen - AZ, RKC - PSV, RBC - De Graafschap, Roda JC - Vi tesse. Eerste divisie. ADO Den Haag - FC Dor drecht, Cambuur L. - Haarlem. Zaterdagvoetbal Hoofdklasse A: Marken-Rijnsburgse Boys, Ter Leede-Excelsior M., Kozakken Boys-Volendam, Quick Boys-Noordwijk (15.00), Hoek-Kloetinge, Scheveningen- Katwijk, Capelle-Lisse. Eerste klasse C: Altena-Rijsoord, Oostkapelle-Groote Lindt, Achilles Veen-Kogelvangers (15.00), GJS-Oranje Wit (15.00), Wilhel- mina'26-SSV'65, Roda Boys-Schellui- nen. Tweede klasse E: Noad'67-Tholen- se Boys, AZVV-Rillandia, Tern. Boys- Dauwendaele, 's-Heer Arendskerke-Ar- nemuiden, Dinteloord-Kapelle, Seolto- Zaamslag. Derde klasse A: Apollo'69-Se- rooskerke, De Meeuwen-ZSC'62, Yerse- ke-Veere, Nieuwdorp-GPC (15.00), VCK- MZVC (15.00). Derde klasse B: WHS-De Alblas, Gravendeel-Zwaluwe, Duive- land-VVC'68, Klundert-Drechtstreek, Pe- likaan-FSV, Sliedrecht-Bruse Boys. Vier de klasse A: DFS-SPS, Colijnspl. 8oys- Wemeldinge, Cadzand-Wissenkerke, Borssele-Nieuwland, Heinkenszand- Brouwershaven, Spui-Mevo. Vierde klasse B. Smerdiek-Halsteren, Wolfaartsdijk-DSE, SKNWK-WIK'57, Chrislandia-Krabbendijke, DVO'60-Vre- derust (15.00), Hoedekenskerke-SC Sta- venisse. Indien niet anders vermeld, aanvang 14.30 uur. Juniorenvoetbal A-junioren, derde divisie: Zeelandia Mid- delburg-Papendrecht, WSC-Dongen, OJC Rosmalen-BSC, Sarto-lnternos, Wil- helmina-Baronie, Halsteren-Voab. B-junioren, derde divisie: Theole-WSC, Internos-RCS (13.00), Voab-Longa, WV- VZ-Nuenen, BSC-Terneuzen (14.45), Bra- bantia-OJC Rosmalen. Indien niet anders vermeld, aanvang 14.30 uur. Vrouwenvoetbal Eerste klasse C: Nootdorp-Zwart Wit'28 Tweede klasse A: Spijkenisse-Kloetinge (15.00), Lisse-Wieldrecht, RKDEO-Wit Rood Wil, Tricht-Zwaluwen, Berkel-De Meeuwen (15.00), Stedoco 2-Jodan Boys. Derde klasse: Rijsoord 2-Smerdiek (10.30), GVV63-SC Everstein, GJS-Peur- sum, Nieuwdorp-SV Capelle (11.15), Sleeuwijk-WIK'57 (12.30), ZSC'62-Oost- kapelle 2 (12.00). Volleybal Vrouwen tweede divisie C: Alcom/Capelle-Rijnmond 2, De Schal- mers-Mikro Electro/ Roosendaal, Spi- vo-Utrecht 2, Ekspalvo-Morres/Hulst, Visade/Voorburg-Volley/Meerkerk. Der de divisie: VOY-Fusion, Sarto-Vollido, Odulphus-Mikro Electro/Roosendaal, Sliedrecht Sport 2-Kwiek, Tïmmers/Vol- ley Zuid-De Burgst, Wik/Univé-Rowi- do/DDL. Eerste klasse C: Cometo-Mikro Futsal door Lucien Roelandt TERNEUZEN - Het Hippisch Sportcentrum Heikant staat zaterdag in het teken van het kampioenschap voor de spring ruiters van de Koninklijke Ne derlandse Hippische Sportfede ratie (KNHS) regio Zeeland. Het is voor de zesde maal op rij dat de Ruiterclub Hulst de orga nisatie in handen heeft. De kampioenen weten zich ver zekerd van een startbewijs voor het NK. Het staat al bij voorbaat vast dat de regio Zeeland in de klasse ZZ paarden op de titel strijd in Ermelo ontbreekt. Oor zaak hiervan is de nieuwe KNHS-regel, die bepaalt dat op het kampioenschap ruiters slechts in twee opeenvolgende klassen mogen uitkomen. Die maatregel is genomen om de amateurs tegemoet te komen. Zij klagen al jaren steen en been over de ongelijke strijd die ze met de profs moeten voeren. De regerende Zeeuwse ZZ kam pioen Ilyo de Loos is één van de ruiters die de dupe is van deze KNHS-regel. De prof uit Hulst heeft op dit moment paarden in de klassen L, M, Z en ZZ lopen en was daardoor genoodzaakt een keuze te maken. De Loos heeft besloten zijn topper Nadir zaterdag op stal te laten. „Het is een onzinnige maatregel die niks uithaalt", zegt Ilyo de Loos. „Ik kom nu uit in de klasse M en Z dus blijft de strijd tussen de profs en de amateurs be staan. Bovendien is onlangs tij dens het dressuurkampioen- schap bewezen dat het ook niks uitmaakt. De veertienjarige Stephanie de Frel liet toen de twee internationals en profs Laurens van Lieren en Thamar Zweistra mooi achter zich." De Loos is van mening dat de KNHS in deze ook wel wat meer rekening kan houden met de sponsors. „Zonder sponsors ben je als ruiter nergens. Ik rijd voor vier verschillende sponsors. De ze regel zorgt ervoor dat ik men sen teleur moet stellen. Ik laat nu Nadir thuis, omdat ik dan met drie paarden kan uitkomen en de meeste van mijn sponsors tegemoet kan komen. Eigenlijk te gek voor woorden Realistisch Ilyo de Loos komt in de klasse Z met Oraniki aan de start. Wat zijn kansen betreft is De Loos realistisch. „Met Oraniki heb ik een uitstekend seizoen achter de rug. Ik reken me dan ook tot de kanshebbers. Maar een balkje is snel gevallen en dan kun je het vergeten, want de concurrentie is groot." Cindy Perdaen en Margreet Walraven zijn voor De Loos de gevaarlijkste concur renten. Beide amazones hebben bovendien twee ijzers in het vuur om favoriet De Loos te be strijden. In de klasse M gaan Ilyo de Loos en Sandy den Exter als favorie ten van start. Zij dienen af te re kenen met de jeugdige talenten Dennis Evertse en de zusjes Yvonne en Ingrid Jakobse. Vooral Dennis Evertse met Oblige zou wel eens een onover komelijke hindernis voor de routiniers kunnen betekenen. De klasse L is met veertig com binaties en kanshebbers als Dennis Evertse, Conny Wisse, Anouk Kort, Piet Huige, Nadine Strijdonck, Sandy den Exter, Nadine Timmerman en Rob Ter- borg bijzonder sterk bezet. Electro/Roosendaal 3, VVS'92-Sic Pug- no, Dynamo'70-Morres/Hulst 2, Rijn mond 3-Ardito, Savok-Sarto 2. Tweede klasse A: DVO 2-Rowido/DDL 2, Spivo 2-Fusion 4, Intermezzo-Kwiek 2, Bernis- se-MVC, Futora-Blijdorp'95, Timmers- /Volley Zuid 3-Volley/A. Tweede klasse E: CVC-YVC, Rowi-Sic Pugno 2, De Sterre-Udenhout 2, VVR-De Burgst 2. Derde klasse E: Diomedon 2-Mytilus, Dynamo'70 2-Morres/Hulst 3, Ardito 2-Zuvo 3. Derde klasse F: Cometo 2-AVC87, Rowi 3-Groene Ster 2, Gavok-Sic Pugno 3, T raai it-De Burgst 3, Zuvo 4-Voko 4 Mannen tweede divisie C: Alcom/Capel- le 2-Sliedrecht Sport 2, Fikszo/Krimpen- Wea/Mevo'80, Ekspalvo 2-Tonegido/ Voorburg 2, Rijnmond 2-Taurus, Vrevok 2-Spivo. Derde divisie: Vollido 2-Vol- lido, Goirle-Jola/Olympus, Mikro Elec tro/Roosendaal 2-Fusion, Rowi-Mor- res/Hulst, Atak'55-Rijnmond 4, Voko-S- chovocomca. Eerste klasse C: Houtboe tiek/A-De Burgst, De Sterre-Spirit, VVS'92-Mytilus, Dynamo'70-Sic Pug no, Zuvo-Fusion 3, Timmers/Volley Zuid-Rijnmond 5. Tweede klasse A: YUM-Volley Voorne 2, Holy-Fusion 4, Rijnmond 6-Vovero, Intermezzo-Kwiek, Futora-Rowido/DDL 2, Timmers/Volley Zuid 2-Volley/A. Tweede klasse E: SDC -De Burgst 2, Spivo 2-AVC87, Mikro Electro/Roosendaal 3-Kwiek 2, Apollo- '72-Sic Pugno 2, De Zebra's-Olym- pus'69, Volley/Quick-Volley/A 2. Twee de klasse F: Cometo-De Kikkers, VVS'92 2-Mytilus 2, Dynamo'70 2-Morres/Hulst 2, Mikro Electro/Roosendaal 4-Morres- /Hulst3. Derde klasse A: DVO 3-Wea/Me- vo'80 2, Spivo 3-Fusion 5, Gavok 2-MVC, Bernisse-Schovocomca 3, Rijn mond 7—Vollido 3. Derde klasse E: Savo- k-AVC'87 2, VVS'92 3-AVC87 3, Mikro Electro/Roosendaal 6-Ardito 2, De Ster- re 2-Mikro Electro/Roosendaal 5, Bok- -Voorwaarts. Waterpolo Mannen. Derde klasse: DSZ-Schelde (21.00). District. Eerste klasse: Aegir Stormvogel 2. Tweede klasse: Ganze- SWNZ 2 (19.15 uur, Goes) Derde klasse. Scheldestroom-Nuenen (19.00 uur, Ter- neuzen). Mannenjeugd: Arethusa-Schel de Junioren: Stormvogel-TRB/RES (15.15 uur, Vlissingen). SBC2000-Schel- de Aspiranten: Stormvogel-Zuidwest hoek (14.30 uur, Vlissingen), SBC2000 B- Schelde A, Hieronymus A-Schelde B. Vrouwen. District. Eerste klasse: PSV 3- Schelde. Derde klasse: Ganze-Treffers (18.30 uur. Goes). BB Wielrennen Fysio For You Mountainbike Challenge. 13.00uur:jeugd7-8jaar; 13.01 uur: jeugd 9-10 jaar; 13.02 uur: jeugd 11-12 jaar; 13.30 uur: jeugd 13-16 jaar; 14.15 uur: mannen B-categorie (35+); 14.16 uur: vrouwen; 15.15 uur: mannen A-catego- rie (17+). Locatie: Boswachterij Wester- schouwen. BB Zaalhandbal Mannen. Regioklacse C: EMM-Vd Voort- /Quintus 3 (Nassaulaan Middelburg, 21.00 uur). Vrouwen. Eerste klasse G: MOK-Vires et Celeritas. Zaalkorfbal Overgangsklasse B: Wit Blauw-Tjoba, Avanti-Excelsior, Koag-KCC. Eerste klas se G: TOP-Albatros (19.35), Maassluis- RWA, HKC-Swift (18.25). Derde klasse A: Ondo-Oranje Nassau (16.05), Vr'schaar B-Or. Zwart, DSO-Ventura Sport, Seolto- Vios W (14.45). Derde klasse B: Olympia S-AII Ready (19.00), DVS-Reeuwijk, Kor- bis-NIO, Togo-Good Luck (17.50). Vierde klasse A: Scheldevogels-BKC (13.20), At las-KVK (16.20). Reserve vierde klasse A: TOP 3-Volhar ding (17.15), Olympia W-Tjoba 5 (16.10). Reserve vierde klasse B: Luctor-Storm vogels 2 (13.10) Reserve eerste klasse G: TOP S 4-Tjoba 2, HKC 2-Swift 2 (17.10). Jeugd. Overgangsklasse D: Oranje Wit Swift (16.50). zondag BS Basketbal Vrouwen. Promotiedivisie: BC Vlissin- gen-Wildcats (16.15 uur). Derde divisie: Barons 2-BV Souburg. Mannen. Tweede divisie: Dunatos-BC Vlissingen, WSC- Barons. Derde divisie: Barons 2-Den Bosch 4. Eerste klasse: Barons 3-BV Sou burg. Biljarten Eredivisie driebanden: GSA Schiphol- Ockenburgh. Locatie: BC Osdorp, Am sterdam. Aanvang: 13.00 uur. Persoonlijk kampioenschap bandsto ten vierde klasse, district Schouwen- Duiveland. Organisatie: BV De Graan- beurs. Locatie: Huis van Nassau Aan vang: 12.00 uur. Finale ca. 15.30 uur. Kampioenschap vierde klasse bandsto ten district Zeeuws-Vlaanderen. Loca tie: Café Rue du Nord in Walsoorden. Aanvang: 13.00 uur. Finalepartij: 16.00 BB Paardensport Dressuur RV de Braanjenhoek. 9.00 uur; paarden klasse B. 11.44 uur: pony's klas se B. 11.28 uur: paarden klasse L1.14.16 uur: paarden klasse L2. 15.40 uur: paar den klasse M2.17.20 uur: paarden klasse Ml. 19.16 uur: paarden klasse Z1 en Z2. Locatie: Manege De Braanjenhoek in Ka- pelle. Rugby Tweede klasse zuid: Tovaal-Te Werve. Aanvang: 14.00 uur. Locatie: sportpark Het Schenge in Goes; Oemoemenoe- RCE/PSV. Aanvang: 14.00 uur. Locatie: sportpark Voorborch in Middelburg. BB Tennis Zeeuwse indoorkampioenschappen. BB Voetbal Eredivisie: Ajax-Feyenoord, FC Gronin- gen-FC Twente, FC Utrecht-Excelsior, NEC-NAC. Eerste divisie. Stormv./Telstar-FC Den Bosch. Zondagvoetbal Hoofdklasse B: Meerssen-Gemert, Schijndel-TOP, OJC Rosmalen-JVC Cuijk, IVS-Terneuzen, UNA-Panningen, TEC-Vinkenslag (14.00), UDI'19-Deurne. Tweede klasse'E: SVW-Noad (14,00), In- ternos-DFC, SC Gastel-Rood Wit, SCO- Unitas'30, Dongen-Oosterhout, SV Tri- borgh-HVV'24. Derde klasse A: Grens- wachters-Zierikzee, Patrijzen-Breskens, RCS-Steen, Dosko-Goes, Hontenisse- Domburg, Moerse Boys-Zeelandia Mid delburg. Vierde klasse A: Clinge-Renes- se, Hulsterloo-Aardenburg, Walcheren- RIA W., Noormannen-Vlissingen, Axel- Oostburg, IJzendijke-Zeeland Sport. Vijfde klasse A: Corn Boys-SDO'63, Hoofdplaat-Sluis, Koewacht-Schoondij- ke. Vogelwaarde-Philippine, Terhole- Biervliet, Sluiskil-Groede. Vijfde klasse B: Lewed. Boys-WVV'67, Kwadendam me-Hansw. Boys, Robur-Ouwerkerk, FC Bergen-LuctoPès, Jong Ambon- Dreischor, Vivoo-Volharding. Vijfde klasse C: DSE-Vosmeer, Cluzona-SC Kruisland, Kaaise Boys-FC Moerstraten, Lepelstr. Boys-NVS, VES'35-SC Wel berg, Rimboe-Val Aan. Indien niet anders vermeld, aanvang 14.30 uur. Vrouwenvoetbal Eerste klasse C. KFC'71-Buitenveldert 2. Derde klasse: Madese Boys-Noad, Inter nos-Berkdijk, RKDVC-SC Olympus, Kaai se Boys-Desk, Dongen-DIA, LF RKC-Ter- neuzen (10.00). BB Waterpolo Mannen. Bond: Tweede klasse: Dokke- laers-Stormvogel. District. Derde klasse: Dokkelaers 2-Bruinvis. Zaalhandbal Mannen. Regioklasse C: WIK-Westlan- dia, Rijnstreek-Dios, Hercules-DES'72 3. Eerste klasse G: Ambiance/Delta Sport- Wings (Onderdak Zierikzee, 14.00 uur), Roda'71-ETC, Snelwiek 2-EDH, HVL-Sa- turnus. Tweede klasse: Olympus-Satur- nus'72 (Baskensburg Vlissingen, 13.15 uur). Derde klasse: GSC-WIK 2 (Sport- punt Zeeland Goes, 13.15 uur). Vijfde klasse: GSC 2-WIK 3 (Sportpunt Zeeland Goes, 14.30 uur). Vrouwen. Eerste klasse G: Velo-EMM, ASC95-EHC, Snelwiek-Gemini 2, Satur- nus'72-Hellas 4. Tweede klasse: GSC- DES'72 2 (Sportpunt Zeeland Goes, 12.00 uur). Derde klasse: Olympus-Savo- sa 2 (Baskensburg Vlissingen, 12.00 uur). Junioren: Ventura 2-EMM. MM Zwemmen Zeeuwse hoofdklasse deel 4. Locatie: Sportfondsenbad Vlissingen. Aanvang: 14.15 uur. Deelnemende verenigingen: ZV Stormvogel Vlissingen, Luctor et Emergo Middelburg, ZC Koewacht, ZV Scheldestroom Breskens. Organisatie: ZV Luctor et Emergo, Middelburg. Zeeuwse competitie deel 3. Eerste klas se. Locatie; Zwembad Goes. Aanvang: 09.45 uur. Deelnemende verenigingen: De Bruinvis Sas van Gent, De Schelde Terneuzen, Zeelandia Reimerswaal, De Ganze Goes. Organisatie: De Ganze, Goes. Zeeuwse competitie deel 3. Tweede klasse. Locatie: Zwembad Reynaertland te Hulst. Aanvang: 13.15 uur. Deelne mende verenigingen: De Bevelanders Kapelle, De Otters Axel, De Honte Kloos terzande, Onderdak Zierikzee. Organisa tie: De Honte. Kloosterzande. District Zuid 1. Tweede klasse: Amigos- /De Post-SSV'65 4 8-6, Matisse 3-SSV65 5-6, SSV'65 2-CV De Flora 4-2, SSV'65 3- Kloetinge 11-0, Pubbles-Biezentrappers- /ADO 6-4, Pubbles 2-Biezentrappers 2/Pekaar en Partners 18-7. Stand: 1. Apollo'69/Snackbar Grote Markt 16-45, 2. Matisse 3 16-38, 3. SSV'65 1 17-35, 4. Pubbles 2 17-34, 5. SSV'65 4 16-30, 6. Pubbles 17-24, 7. Biezentrappers/ADO 17-20, 8. SSV'65 3 17-19, 9. Amigos/De Post 17-18, 10. CV De Flora 17-17, 11. Kloetinge 17-16, 12. SSV'65 2 16-14, 13. Biezentrappers 2/Pekaar en Partners 16- 1. Terneuzen. Regionaal futsal. Eerste klasse: Première/Zaman-Ploegaert 6-3, Arrow-Vervaet 8-3, Meermarkt/Goe- thals-Wentzler/Pauwels 2-4, Cinerent/De Bokx-Max Korting 2-4, Red Roadhouse- Smile Services 1-11. Stand: Smile Servi ces 17-51, Première/Zaman 17-38, Max Korting 17-24, Arrow 17-31, GTI 16-24, Ploegaert 17-24, Red Roadhouse 17-20, Meermarkt/Goethals 17-20, Wentzler- /Pauwels 17-17, Vervaet 17-16, DPO Drie wegen 16-13, Cinerent/De Bokx 17-6, Derde klasse: Deto Jeans-Atoom Boys- /de Kraag 3-3, Mega Chalet-D.I.T. Tech niek 0-5, Schelde/Grens bv-Benny. Sport 4-0, Curamus-Kafe Anverse 2-15. Stand: 1Schelde Grens bv 17-48; 2. D.I.T. Tech niek 17-46; 3. Marine Service 16-34; 4. Ka- fe Anverse 17-24; 5. Deto Jeans 17-23; 5. Benny Sport 17-22; 7. Mega Chalet 17-20; 8. Atoom Boys/de Kraag 17-16; 9. Ceres- tar 16-12; 10. Curamus 17-0. Vierde klasse: FC Vatitec-Schipper/Ad- hanco 6-3, Flux Electro-Reham/de Griete 4-14, Smit-Unitron 7-2. Stand: 1. Dow 3 13-30; 2. 't Zwaantje 12-29; 3. Smit 14-29; 4. Flux Electro 12-19; 5. Reham/de Griete 13-19; 6. FC Vatitec 12-16; 7. Schipper/Adhanco 13-16; 8. Unitron 13- 14; 9. Broomchemie 12-12; 10. Deur waarder M&T 12-0. Skiën Sankt Moritz. WK alpine. Mannen, com binatie (afdaling+slalom)-1. Miller (VSt) 3.18,41, 2. Kjus (Noo) 3.18.48,3. Aamodt (Noo) 3.18,54, 4. Bourgeat (Fra) 3.18,59, 5. Zurbriggen (Zwi) 3.18,97, 6. Larsson (Zwe) 3.19,82, 7. Defago (Zwi) 3.19,99, 8 Rocca (Ita) 3.20,10, 9. Llorach (Fra) 3.20,75,10. Schönfelder (Oos) 3.21,30. Bad Gastein. Wereldbeker snowboard, cross. Vrouwen: 1. Anthonioz (Fra), 2. Nobs (Zwi), 3. Duboc (Fra), 4. Ruby (Fra), 5. Kellenberger (Zwi), 6. Günther (Oos). Mannen: 1. Delerue (Fra), 2. David (Fra), 3. Duclos (Fra), 4. Sachot (Fra). 5. Ebner (Dui), 6. Briant (Fra). Sportprijsvragen Uitslag Lucky Day, d.d. 06-02-2003. 1 -5-6-11 -14-18-23-24-30-36-38-40-42-47- 49-50-54-63-68-74. Toto: 2-2-2-1-1-1-2-1-3-3-1-3-1. Tennis Midland (Michigan). ITF vrouwen, 75.000 euro. Eerste ronde: Taylor (VSt/3)-Noorlander (Ned) 6-2 3-6 6-2. Goes. Zeeuwse indoorkampioenschap pen. VE 4: Saskia Oranje-Marije van Bel- zen 13-2, VE 5: Stephanie Pauwels-lnge Dierickx 13-3, Kimberley Goudt-Ellis Freyser 7-4, Karlijn Agten-Chantal van As 10-4,VE 6: Sophie de Schepper-Es- ther Kole 10-7, VE 7 17+. Tanny van de Velde-Chantal Bruijnzeel 7-6, VE 8 17+: Marlen Eversdijk-Danielle Tolhoek 10-4, Bianca Theunissen-Wilma Maas 10-3, Ilse de Mol-Gadicha de Koek 10-4, VE 8 40+: Ineke Mansier-lneke van der Bijl 13-5, VD 6: Bruijnzeel/Van de En- de-Markusse/Stols 9-7, VD 7 17+: Oran- je/Oranje-Houtepen/Sanderse 11-8, Van Kemena/De Vries-van de Ende/ Koens 10-6, VD817+:Gorsse/Gorsse-De Feyter/Lefevre 13-4, ME 3: Mare Felius- Duncan Blackman 8-7, Johnny Quaak-Tom Felius 9-3, Donovan Black- man-Thijs Slagboom 6-5, ME4:Pr Maandag-Ferry Sonnemans12-4T Martijn Hendriksen-Jeroen vanKC-is berg 9-4, Rikkert van de Wel-Jerc? M liet 9-5, ME 6: Sander van As-Dii, van de Meij 10-5, ME 7 17+:Stefr Vries-GertSlimmen9-6;RuudKïi 1 lenn Fabri 11-3, Ton Snijders-:' Ganzeman 11 -6, ME 7 45+: HanslL tel Quinten van de Vrie 8-5, MD 717t;J veld/Veerhoek-Ars/Wijnands 9-ï L Keeken/De Marco-Kouveld)VeiiPe 13-3, MD 7-8 45+: GideonseVri03 Stoujtesdijk/Uitterhoeve 11-4,HOi: njj Heijnsdijk/Krijger-Kaat/Tolhoek mf GD 3: Atoon/Huis in 't Veld-EudL ma 9-6, GD 4: Oranje/Ore:^1 Blaeij/Flohil 17-3, GD 6: Blok/Nodsie De Reu/de Reu 13-3, Olijdam/Of: ogj Jansen/Maat 13-5, GD 7 17+ C«i. Joosten-Koens/Altena 9-6, GD i' Harthoorn/van der Does-LefevriS"3 13-4, Boersma/Jaspers-Picaso.'' als ger 10-7, Rolstoel: Ronald An-:be( Eenhoorn 9-6, Johan Kooman-?.-/ij- Ars 8-7. 'JC -Ik Wielrennen w Bentong. Ronde van Langkawi. Zevende etappe, Kuantan - Bent" Ve Brown (Aus) 196 km in 4.14.26,2 jen dy (Aus), 3. Andresen (Den), 4. PeTOjgj ro (Spa), 5. Aug (Est), 6. VancM (Bel). Algemeen klassement:)?: d' son (VSt) 23.00.06, 2. WohlberpJOlOi 0.03, 3. Matvejev (Oek) 0.07,4. Oi (je (Aus) 0.11,5. Brown (Aus), 6. MunK 0.14. Palmanova. Challenge Mallorca. Vijfde dag, Magaluf - Palmanova; linga(Ned) 149kmin3.55.55,2.Gor fern (Spa), 3. Flecha (Spa) 1.18, 4.ftë (Ita) 1.52, 5. Valverde (Spa), 6.SirL (Dui), 19. Voskamp 4.58,21. Schrr' PP Veneberg 13.19, 48. Boven 272 niet Pronk 27.34, 55. Hoffman, 70. Vr voo Ven 27.46, 78. Van Velzen, 85. - Eindklassement: 1Valverde 18.10? Rodriguez (Spa), 3. Cabello (SpaUöpl1 tierez (Spa), 5. Perez (Spa), 24. S?oph 19.50, 28. Pronk 25.42, 30. Van»ken 25.54, 34. Löwik 35.13, 37. Vandf 40.46, 38. Hoffman 41.22. Zaalhockey Bov 'om Leipzig. WK zaal ^je a Vrouwen. Poule A: Tsjechië •■'•'ry 3-2, Oostenrijk - Trinidad Tob;-; e Wit-Rusland - Oostenrijk 4-2, Trinidad Tobago 3-0, Australië 19-2. Stand: 1. DuitsMfe (41-7), 2. Tsjechië 3-9 (11-41,3.0^ 3-3 (11-14), 4. Wit-Rusland 3-3*1 Australië 3-3 (11-25), 6. TrinidadS'Ö go 3-0 (5-17). Poule B: Nederlar-: f Afrika 7-0 (3-0). 15. Schopmar. )vVcr Schopman 2-0,19. Schopman3fji, corner), 24. Schopman 4-0 (straW*"3<l 27. Smabers 5-0, 33. Van Meer t-) bedt Romkes 7-0 (strafcorner). s Mexico 5-1Frankrijk - LitouwenJ'® land - Zuid-Afrika 9-2, Litouwen-Pf 9-0. Stand: 1. Nederland 3-9 2. Frankrijk 3-9 (14-3), 3. Litouwsf (18-9),4, Rusland 4-6 (16-10),5.Ze ka 4-3 (10-22), 6. Mexico 4-0(3-3HJ Mannen. Poule A: Canada - NieVJ land 7-2, Duitsland - Tsjechië 6-lJ seriand - Rusland 7-0, Duitsland-» seriand 9-6, Canada-Tsjechië 5-&J I. Duitsland 4-12 (48-9), 2. Canif (20-14), 3. Zwitserland 4-6 Ij 4. Tsjechië 4-4 (23-20), 5, RusM (3-26), 6. Nieuw-Zeeland 3-0 .J Duitsland naar halve finales. Poule B: Frankrijk - Nederland 5-3 II. Van Kessel 0-1,12. DurchonJ Gassner 1-2 (strafcorner), 26.03^ 2,34. De Snayer 2-3 (strafcorner!. leton 3-3 (strafbal), 38. Dag (strafcorner), 40. Daleton 5-3. Zuid-Afrika 9-4, Australië - V Staten 4-0, Polen - Australië W Afrika - Verenigde Staten 4-3. Polen 3-9 (14-3), 2. Frankrijk3-6I Australië 3-6 (9-6), 4. Nederland- 10), 5. Zuid-Afrika 3-3 (9-18), 6-Ve Staten 3-0 (4-15).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 46