Schoolbus blijft naar Hulst rijden PZC PZC 11 Df LEEST Sïr Derde kinderarts voor ziekenhuis Terneuzen Veel lof voor plan zondagse sluiting Gentsestraat Hulst Provinciaal overleg openbaar vervoer geeft opdracht aan Connexxion agenda Streekmuseum in IJzendijke zoekt spelletjes van toen en nu ^STEUNZOLEN 0800 - 0231 231 (GRATIS) 13 Geen slibdepot zonder verwerker Waterbedrijf Delta fuseert Spui wil zeskamp terug Verkeersactie op Reynaertcollege weekenddiensten Oud-wethouder kraakt verhoging ozb in Sluis vrijdag 7 februari 2003 HnnrEugène Verstraeten HULST - De kans is groot dat er na 15 maart vanaf Zuiddorpe toch een 'schoolbus' via Koe wacht, Heikant en Sint-Jan steen naar Hulst blijft rijden. Het provinciaal Overleg Plat form Openbaar Vervoer gaat het vervoersbedrijf Connexxion I"STREEKACTIVITEITEN AXEL-Gregoriuscentrum 13.30 uur: Bil jarten Kanaalzone; 14.00 uur: Bingo; De Halle, 14.00 uur: Kaarten en biljarten, cre atief handwerken; 16.00 uur: Zitgymnas- tiek; Trefpunt, 9.30 uur: Koersbal; 13.00 uur: Kaarten en biljarten; CLINGE - Malpertuus, 13.30 uur: Kaarten bieden en jokeren; 13.30 uur: Koers bal; Café de Landbouw, 20.00 uur: Kaar ten; GRAAUW - Gemeenschapshuis, 13.45 uun Koersbal; HEIKANT - Zaal Maton, 20.00 uur: Free Country Dancers gevorderden; 20.30 uur: Free Country Dancers beginners; 't Heike, 13.00 uur: Biljarten en pieren; HENGSTDIJK - Horecacentrum de Vogel, 19,30 uur: Kaarten; HOEK - De Lovenhoek, 13.30 uur: Biljar ten, kaarten en volksdansen; 19.30 uur: Gezelschapsdansen; HULST - De Lieve, 9.00 uur: Engelse les; 9,30 uur: Fysio gym; 13.00 uur: Biljarten Kanaalzone; 13.30 uur: Bridge;Den Dul- laert, 20.00 uur: Toneeluitvoering 'Plaza Suite' door ODI uit Vogelwaarde; KL00STERZANDE - Café de Kastanje, 21.00 uur: Boerenbal van carnavalsver eniging de Zuipcilinders; KOEWACHT - De Vlaschaard, 10.00 uur: Volksdansen; 13.00 uur: Biljarten; NIEUWVLIET - Stadsherberg, 20.00 uur: Jaarvergadering dorpsraad; OOSTBURG - Ledeltheater, 20.00 uur: Operette 'Grafin Mariza' door Zoma; OSSENISSE - Hof ter Nesse, 20.00 uur: Oefenavond country line dance; PHILIPPINE - De Schotse Hoek, 18.30 uur: Modelbouw; SAS VAN GENT - De Speye, 19.00 uur: Grutmoole volksdansen; 19.00 uur: Dansclub Lencor; 19.00 uur: Muziek school leerlingen showband Sas van Gent; SLUISKIL - Het Meulengat, 13.30 uur: SW0S gym en volksdansen, kaarten, ca nasta, biljarten heren; ST. JANSTEEN - Café de Kroon, 14.00 uun Kaarten; TERNEUZEN - De Veste, 13.30 uur: Soos voormindervaliden Ons Verzetje, biljar ten en klaverjassen; Sporthal 't Zwaan tje, 9.00 uur: Bowls; WALSOORDEN - Café Rue du Nord, 14.00 uur: Kaarten; ZAAMSLAG - Dorpshuis, 13.00 uur: Kaarten en biljarten; IJZENDIJKE - Het Streekmu seum in IJzendijke wil tijdens de voorjaarstentoonstelling van 1 maart tot 7 juni aandacht be steden aan spelletjes van toen en nu, voor jong en oud. Hiervoor is het bestuur op zoek naar oud speelmateriaal, antiek speelgoed maar ook prenten of schilderijen over dit thema. Wie nog iets in de kast of op zol der heeft en dit voor een poosje wil afstaan, kan dit inbrengen opdonderdag 13 en vrijdag 14 februari vanaf 13 uur. Belang stellenden kunnen ook bellen. De stichting Streekmuseum hoopt op veel inbreng uit de re gio, ook suggesties of verhalen zijn welkom. Want wie weet nog hoe er werd gebikkeld, met put ters, bolders, staonders en glad- ders? Hoe ging ook weer boom pje verlööpertje en hoe zag een echte 'ienkelbaone' eruit? Het Streekmuseum aan de Markt in IJzendijke is geopend van dinsdag tot en met zaterdag tussen 13 en 17 uur. opdracht geven deze busroute weer in de dienstregeling op ne men en daarover met een voor stel te komen. De bus moet, als het aan het Platform ligt, twee keer per dag gaan rijden en aansluiten op de lestijden van het Reynaertcolle- ge in Hulst. Aanvankelijk wilde Connex xion de huidige busdienst tus sen Zuiddorpe en Hulst schrap pen. Dat de verbinding nu waarschijnlijk toch gedeeltelijk gehandhaafd blijft, is te danken aan de druk die is uitgeoefend vanuit het Hulster Reynaertcol- lege en de dorpsraad Koewacht. Vooral in de winterperiode ma ken nogal wat scholieren uit Zuiddorpe, Koewacht en Hei kant gebruik van de bus om van en naar het Reynaertcollege in Hulst te reizen. „Het liefst hadden we natuur lijk gezien dat alles bij het oude was gebleven", zegt dorpsraad voorzitter E. van Waes. „Dat de buslijn gewoon gehandhaafd zou blijven. Maar we zijn ook realistisch genoeg om te begrij pen dat dit niet kan. We zijn al heel blij als nu toch de schoolbus blijft rijden." Met het openbaar vervoer om reizen via Axel naar Hulst bete kent per rit een kwartier langer onderweg zijn. „Dat lijkt niet veel, maar per week is dat wel tweeënhalf uur minder vrij e tij d en dus minder tijd voor huis- uur bereikbaar. Apotheek Hulst, Dubbele Poort 7, tel. (0114) 314255, zat. 10.00- 17.00, zon. 12.00 17.00 uur. Voor spoedrecepten 24 uur bereikbaar. Ook voor recepten van huisartsenpost Ter- neuzen/Hulst. Terneuzen, Axel, Zaamslag: Dierenkliniek J. Kop, Bastionstraat 3, Ax el, tel. 0115-561488. Spreekuur, zat. 11.00-12.00 uur. Hulst en Hengstdijk: R. T. Versol en J.C. Versol-ten Hoopen, Hengstdijk, tel. (0114) 682365. Spreekuur 13-14 uur. Plevierstraat 18, Hengstdijk. IJzendijke: Dierenarts van de Vijver, tel. (0117) 301388 bgg. (0117)348424. Spreekuur zat. 13 en zon. 12 uur in de die renkliniek. Terneuzen: J. P. de Vos en A. Burm, dierenkliniek 'De Ottenhorst', Van Diemenstraat 83, tel. (0115) 619628. Spreekuur zat. van 12.30- 14.00 uur. Kliniek voor gezelschapsdieren 'De Steenberghe', Van Steenbergenlaan 7, Terneuzen. Dierenarts P. de Vos. Zat. en zon. uitsluitend behandeling van spoed- patiënten na telefonische afspraak, tel. 0115(696425). Breskens, Aardenburg, Oostburg en Sluis: 'Dierenartsencentrum West', G.A.M. de Bruijckere en E.G. van Bruinessen-Kap- senberg. Afspraken via telefoonnr. 0117 454484. Oostburg: J. P. J. v d. Vijver, Sirius 1, Oostburg, tel. (0117)452103. werk", rekent Van Waes voor. „Meteen toen ik hoorde dat de buslijn Zuiddorpe-Koewacht- Hulst geschrapt zou worden ben ik brieven gaan schrijven en gaan rondbellen", zegt waarne mend rector J. Leegstraten van het Hulster Reynaertcollege. „In de nieuwe dienstregeling zaten ook nog wat andere pro blemen voor onze scholieren, maar dat wordt allemaal in orde gemaakt heeft Connexxion be loofd. En gezien het standpunt van het Platform heb ik er alle vertrouwen in dat ook het bus vervoer vanuit Zuiddorpe in or de komt. Ik heb twee ideeën ge opperd. Of de sneldienst uit Sas van Gent een kwartier eerder la ten vertrekken, die dan via Koe wacht blijft rijden, of twee keer Sas van Gent: E.O M. David, Westdam 54, tel. (0115) 453800, spreekuur zat. 11.00-12.00 uur. St. Jansteen e.o.: A.E. de Bruyn, Brouwerijstraat 92, Kapel- lebrug, tel. (0114) 312701. Spreekuur 11.00 - 12.00 uur. Dierenambulance Zeeuws-Vlaanderen, alarmnummer (0115) 442161. Thuiszorg: Stichting Thuiszorg Zeeuws-Vlaande ren, voor spoedgevallen dag en nacht bereikbaar: West-Zeeuws-Vlaanderen: Telefoonnummer (0117) 456500, Ka naalzone: Telefoonnummer (0115) 674500, Oost-Zeeuws-Vlaanderen: Tele foonnummer (0114) 383500. Stichting Provinciale Kraamzorg Zee land, kraamcentrum Zeeuws-Vlaande- ren, dag en nacht bereikbaar via tel. (0113) 224022. per dag een speciale 'schoolbus' inzetten vanuit Zuiddorpe via Koewacht en Heikant naar Hulst. Er wordt nu onderzocht wat het beste is. En ook of de busverbinding er het hele schooljaar moet zijn of enkel in de wintermaanden." Slecht weer Op dit moment telt het Rey naertcollege 44 leerlingen uit Zuiddorpe, 119 scholieren uit Koewacht en 58 kinderen uit Heikant. Een groot deel daar van komt vooral bij slecht weer met het openbaar vervoer. Daarnaast zijn er ook nog 184 leerlingen uit Sint-Jansteen. Gezien de korte afstand naar Hulst blijft het overgrote deel van die kinderen ook bij slecht door René van Stee HOOFDPLAAT - De verhoging van de onroerendezaakbelas- ting (ozb) in de gemeente Sluis met twintig procent is een doorn in het oog van oud-wethouder van financiën H. Thomaes van Oostburg. Thomaes noemt het pure geld verspilling dat 369.000 euro van de meeropbrengst (van de ozb) gebruikt wordt voor zaken als Sluis aan Zee, het Spuiplein en het Oranjeplein in Breskens en de opwaardering van Cadzand. „Afgezien van het feit dat ik die verhoging een slechte zaak vind, ben ik van mening dat de gemeente een veelte grote broek aantrekt. Het bouwen van 'pa leizen' voor het steeds verder uitdijende ambtenarenappa- weer vooral de fiets nemen. „Als het Platform wil dat er open baar vervoer blijft op het traject Zuiddorpe. Koewacht, Hulst, dat zijn wij natuurlijk bereid daar over te praten", zegt ver- voersarchitect R. Oosting van Connexxion. „We zullen dan vervolgens een voorstel doen, maar daar hangt dan ui teraard ook een financieel plaatje aan." Het is dan uiteindelijk aan Ge deputeerde Staten om te beslui ten wel of niet akkoord te gaan. Of het allemaal in kannen en kruiken komt voordat op 15 maart de nieuwe dienstregeling van Connexxion in gaat is nog niet helemaal zeker. „Het wordt kort dag", zegt secretaris F. Chervet van het Platform. raat is hiervan een goed voor beeld. Hetzelfde geldt voor het te pas en te onpas neerleggen en weghalen van verkeersdrem pels en de aanleg van mooie straten en pleinen. De gemeente moet het goede voorbeeld ge ven. Zo steun ik de actie voor la gere tarieven voor het fiets- voetveer, maar dan moet het geld niet aan de andere kant uit de zak van de burger worden ge klopt", vindt Thomaes. Hij noemt de speerpunten die de gemeente heeft geformuleerd, onhaalbaar en getuigen van grootheidswaanzin. Hij is het niet eens met het argument dat zulke investeringen moeten worden gepleegd om de econo mische ontwikkeling en de leef baarheid van de streek veilig te stellen. Die staat of valt volgens hem eerder met het behoud van basisvoorzieningen als winkels, banken, postkantoren en buslij nen in de dorpen. „Een tiental jaren geleden was de streek minstens zo leefbaar als nu. Toen waren we ook een van de goedkoopste gemeenten in Nederland en hadden we vele miljoenen aan reserves. Waar zijn die gebleven? Ik vermoed voor een serieus deel in de zak van Bhalotra." doorEdy de Witte HULST - De gemeente Hulst wil de Gentsestraat vanaf 1 april bij wijze van proef op zondagmid dagen van half drie tot vijf uur afsluiten voor het rijdende ver keer. Zo moeten bezoekers van Hulst veilig en plezierig kunnen winkelen. De ruim dertig bezoe kers van de informatieavond konden zich gisteren in die maatregel vinden. Het verkeer in de binnenstad heeft een negatieve uitwerking op het kooptoerisme, denkt de gemeente. Door de proef, die een half jaar duurt, wil zij een vrien delijk klimaat voor het winke lend publiek creëren. De gemeente kreeg gisteravond een compliment omdat ze de discussie met de betrokken be woners wil aangaan. „Dat was in het verleden wel anders", zei één van de aanwezigen. „Er waait dus duidelijk een andere wind in de Reynaertstad." Tij dens de informatieavond kwam de suggestie op tafel om de be zoekers zoveel mogelijk eerst de binnenstad in te loodsen. Daar door raken de terreinen voor het betaald parkeren in het centrum ook vol. Verwijssysteem De tip om via de zuidelijke in kom toch naar het 's Gravenhof plein te kunnen rijden door het éénrichtingsverkeer in de Frans van Waesberghestraat om te draaien, vonden de wethouders P. Weemaes en E.de Deckere zeer nuttig. Vanaf de Dubbele en Graauwse Poort blijft de bin nenstad ook bereikbaar. Om fi levorming zoveel mogelijk te vermijden zal Hulst buiten de stad al een duidelijk parkeer- verwijssysteem moeten plaat sen. Door goede aanwijzingen komen de automobilisten dan vanzelf gespreid op diverse par keerterreinen aan de rand van de stad terecht. Volgens de Deckere streeft de gemeente ernaar om dit jaar nog een parkeerverwijssysteem in te voeren. Een beetje flexibel om gaan met de afsluiting van de Gentsestraat vinden enkele on dernemers ook een overweging waard. „Want is het nodig om bij zeer slecht weer de Gent sestraat al vanaf half drie 's middags af te sluiten." Bij de splitsing Sationsweg Van der Maelstedeweg komt een afzet ting waar de bezoekers per soonlijk worden doorverwezen naar onder meer de beschikbare parkeerterreinen op het Haven- fort en Stationsplein. Na drie maanden volgt op ver zoek van de aanwezigen op de informatiebijeenkomst een eer ste evaluatie van de afsluiting van de Gentsestraat. In het kader van de toeristische ontwikkeling timmert Hulst nog verder aan de weg. De stad moet nog meer uitstraling krij gen via sfeerverlichting aan de poorten, restauratie van de fon teinen in de vest, plaatsing van nog meer verlichte 'vosjes' aan de muren en het in de schijnwer pers zetten van de bolwerken vanaf de vest, Bovendien pakt Hulst vanaf 1 april wekelijks een half jaar lang in het weekend uit met ac tiviteiten Vanuit de parkeergel- den krijgt de ondernemersver eniging Hulst Reynaertstad hiervoor van de gemeente 25.000 euro. De bezoekers van de avond kre gen te hoten dat de aan- en op merkingen die ze lieten horen, worden meegenomen in de uit eindelijke besluitvorming redactie zeeuws-vlaanderen Willem Alexanderlaan 45 Postbus 145 4530 AC terneuzen Tel: (0115) 645769 Fax: (0115) 645742 E-mail: redtern@pzc.nl Conny van Gremberghe (chef) Wout Bareman Raymond de Frel René Hoonhorst René van Stee Frits Bakker (sport) Baudeloo 16 Postbus 62 4560 AB hulst Tel: (0114) 372776 Fax: (0114) 372771 E-mail: redhulst@pzc.nl Sheila van Doorsselaer centrale redactie Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA vlissingen Tel: (0118) 484000 Fax:(0118)470102 E-mail: redactie@pzc.nl internet www.pzc.nl E-mail: web@pzc.nl Pastorale dienst: Oost-Zeeuws-Vlaanderen, zon. 12 - ma 24 uur: Bereikbaar via mobielnummer 06 22398801 West-Zeeuws-Vlaanderen, 10.00-13.00 en 16.00-19.00 uur: Bereikbaar via mobielnummer 06 20403610. Midden-Zeeuws-Vlaanderen: Bereikbaar via mobiel nummer 06 53997850. Advertentie Erkend door ziekenfonds en particulier verzekeraars. Zuidzandsestraat 11, Oostburg, tel.: 0117 - 45 46 34 Advertentie Lezersservice - bezorgklachten - informatie over abonnementen Het Terneuzense ziekenhuis heeft zeven specialisten aangetrokken, van wie er zes op de foto staan; vlnr A. Muylaert, B. Verwimp, W. Corijn, C. Reyneke, R. van Parys en (zittend) H. van Nuffel. foto Peter Nicolai door Harold de Puysseleijr TERNEUZEN - Ziekenhuis Zeeuws-Vlaanderen versterkt het specialisme kindergenees kunde met het aantrekken van een derde kinderarts en een kinder- en jeugdpsycholoog. De (voorlopig parttime) aan stelling van kinderarts W. Co- rijn maakt het mogelijk nieu we ideeën voor de praktijk van de kindergeneeskunde gestalte te geven. Zo wordt gedacht aan de invoering van een speciaal spreekuur voor kinderen met diabetes of astma. Kinder- en jeugdpsycholoog W. Adan is gespecialiseerd in de behande ling van dyslexie en andere leerstoornissen en interesseert zich daarnaast in gedragsbeïn vloeding. Ziekenhuis Zeeuws-Vlaande- ren heeft de medische staf in zijn totaliteit versterkt met ze ven specialisten- De artsen zijn gisteren tijdens een kennisma kingsbijeenkomst in Terneu zen voorgesteld aan personeel en relaties van het ziekenhuis. Waar de meeste ziekenhuizen in Nederland moeite moeten doen om vacatures voor me disch specialisten in te vullen, slaagt ziekenhuis Zeeuws- Vlaanderen er volgens direc teur- patiëntenzorg J. van der Heide vooral door de ligging aan de grens met Vlaanderen uitstekend in de medische staf op peil te houden en uit te brei den. Organisatie Dat heeft te maken met het feit dat bij onze zuiderburen nog altijd sprake is van een over schot aan specialisten. Die ko men bovendien graag in Zeeuws-Vlaanderen werken, omdat de gezondheidszorg in Nederland zo goed georgani seerd is, verklaarde psychiater R. van Parys gisteren bij de voorstelling van de nieuwe specialisten. Van Parys is met collega-psychiater H. van Nuffel de enige van het zeven tal die al vele jaren in Zeeuws- Vlaanderen werkt. Beiden zijn namelijk al lang verbonden aan het instituut voor geeste lijke gezondheidszorg Emer- gis. Door de reorganisatie van de geestelijke gezondheids zorg en de realisatie van een Regionaal Geestelijke gezond heids Centrum (RGC) integre ren de psychiatrische afdeling van het ziekenhuis en Emergis. Zodoende gaan Van Parys en Van Uffel deel uitmaken van de medische staf van het zieken huis. Het RGC krijgt stapsgewijs vorm, legde Van Parys uit. Aan het ziekenhuis wordt naar ver wachting begin volgend jaar een begin gemaakt met de aan bouw van een nieuwe vleugel waarin ruimte is voor het RGC (dagbehandeling en polikli niek) en een kliniek voor geria trie. De andere nieuwe specialisten zijn microbioloog A. Muylaert, anesthesioloog B. Verwimp en gynaecoloog C. Reyneke. Met uitzondering van de Zuid- Afrikaan Reyneke zijn alle specialisten afkomstig uit Bel gië. De medische staf van zie kenhuis Zeeuws-Vlaanderen telt nu vijftien Belgen op een totaal van 65 medisch specia listen. TERNEUZEN - De bewoners van buurtschappen rondom de Koegorspolder mogen niet worden opgezadeld met milieu problemen door vestiging van een slibdepot zonder slibver- werkend bedrijf in de buurt. Als Terneuzen verstoken blijft van een slibverwerker, moet de gemeenteraad overwegen een andere invulling aan de Koegorspolder te geven. Die oproep aan zijn mede-raadsleden laat P.Clijsenhoren, na dat staatssecretaris Schultz van Haegen van Verkeer en Wa terstaat de landelijke proef in Terneuzen ter discussie stelde. Als niet zeker is dat milieuvervuilend slib kan worden ver werkt tot redelijk schone grondstoffen moet ontwikkeling van een slibdepot worden opgeschort, stelt Clijsen. Zonder meerwaarde voor de Temeuzenaren kan slibverwerking be ter elders plaatsvinden. MIDDELBURG - Het waterbedrijf van Delta fuseert met Wa terbedrijf Europoort (WBE). Voor het einde van dit jaar moet de fusie afgerond zijn. Het nieuwe waterbedrijf zal in omvang het tweede op de binnenlandse markt zijn. De directies van beide bedrijven hebben overeenstemming bereikt over een onderzoek naar een fusie. Dat moet uitwijzen waar het nieuwe bedrijf gevestigd moet worden, hoe de part ners er financieel voor staan en hoe het sociaal plan eruit moet zien. Van gedwongen ontslagen zal geen sprake zijn. Het on derzoek dient voor de zomer klaar te zijn, zegt woordvoerster M. van Zuilen van Delta. De afzet van het nieuwe waterbedrijf komt op 170 miljoen ku bieke meter drinkwater en 70 miljoen kubieke meter indu striewater. De jaaromzet bedraagt 250 miljoen euro. Delta verkoopt drinkwater in Zeeland, Goeree-Overflakkee en West-Brabant aan 216.000 klanten. Ondanks het verschil in omvang krijgen Delta Water en WBE elk de helft van het nieu we bedrijf in handen. SPUI - De Belangengroep Spui wil bij de viering van Konin ginnedag op 30 april een traditie in ere herstellen: de zes kamp. Het bestuur poogt deelnemers te werven voor het eve nement. In Spui wordt jaarlijks uitbundig Koninginnedag gevierd. De zeskamp vormde vroeger een vast onderdeel van de dag. Bestuurslid Bram de Smet van de Belangengroep Spui kan zich niet meer herinneren waarom de zeskamp uit het programma is verdwenen. Maar hij herinnert zich wel de po pulariteit van het evenement. Vandaar dat de belangengroep de zeskamp terug wil. Zes ploegen met zes spelers (vier mannelijke en twee vrouwe lijke) zijn daarvoor nodig, vertegenwoordigende teams van Spui Bokende, Spui Terneuzen/Sparksstraat, Schapenbout, Magrette, Pootersdijk/ Graaf Jansdijk en van W Spui. Er wordt onder meer via de website www.spui.nl.nu geworven. HULST - Het Reynaertcollege in Hulst houdt begin maart sa men met de politie een verkeersactie op school. Op vrijwillige en vrijblijvende basis worden door de politie bromfietsen en scooters getest. Als iets niet in de haak is met de bromfiets, volgen geen sancties. „Maar de kans is natuurlijk aanwezig dat de politie later bij een controle wel zal optreden. En dat is maar goed ook. Sommige bromfietsen en scooters rijden echt veel te hard. Daar zijn de kinderen niet aan toe en de bromfiet sen zijn niet op hoge snelheden gebouwd", zegt J. van den Dries, locatiedirecteur van het Reynaertcollege aan de Zoute- straat. zaterdag 8 en zondag 9 februari 2003 CENTRAAL ALARMNUMMER 112 Huisartsen: Midden- en Oost- Zeeuws Vlaanderen (Terneuzen, Hoek, Philippine, Sluiskil, Sas van Gent, Axel, Zaamslag, Klooster- zande. Hulst, Koewacht, St. Jansteen en Clinge), vr. 17.00-ma. 08.00 uur: Voor dringende huisartsenzorg en huisbezoe ken: Huisartsenpost De Honte, Wielin genlaan 2, Terneuzen in ziekenhuis De Honte), tel. 0115 643000. West Zeeuws-Vlaanderen (Oostburg, Aardenburg, Zuidzande, Biervliet, Hoofdplaat, IJzendijke, Breskens, Groe- de, Schoondijke, Sluis en Cadzand), vrij. 17.30-ma. 08.00 uur: Huisartsenpost Antoniusziekenhuis, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg, tel. 0117 455565 (ook voor dringende huis bezoeken). Tandartsen: West-Zeeuws-Vlaanderen- I. J. Buize, Nieuwstraat 55, Oostburg, tel. (0117)453580. Spreekuurzat. en zon.12-12.30 uur. Oost-Zeeuws-Vlaanderen: E. M. M. Neve en E. Picavet, Wilhelmina- straat 52, St. Jansteen, tel. (0114) 312084. Spreekuren zat. 10-10.30 en 18-18.30, zon. 12-12.30 uur. Apotheken: Kanaalzone (Sas van Gent, Philippine, Hoek, Sluiskil, Terneuzen, Axel en Zaamslag): Dienstapotheek Kanaalzone, Oostelijk Bolwerk 12a, Terneuzen, tel 0115 615690. Hulst: Apotheek Reynaert, Steenstraat 7, tel. (0114) 311156, zat. 10.00-17.00, zon. 12.00-17.00 uur. Voor spoedrecepten 24 Oostburg en Zuidzande: Apotheek Oost burg, Burchstraat 16, tel (0117) 452170, zat. 10-12.30 en 13-16.30, zon. 11.30- 12.30 en 17.30 en 18.30 uur. Dierenartsen: Rondbellen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 43