De Koning verrast de kenners PZC Bridgen houdt de geest jong Wiemes kan titel net niet pakken Picavet toont haar vorm in Oostburg Problemen doemen op voor trimlopen Zeeuws-Vlaanderen BKC geeft winst in slotfase uit handen Biljarter pakt libretitel Polderman snel in Franse Alpen uitslagen Twee remises voor Provoost Ruime winst voor reserves Scheldesport agenda maandag 3 februari 2003 van onze sportredactie SLUISKIL - Leen de Koning van de organiserende biljart vereniging SBC heeft de titel in de eerste klasse libre van de Zeeuws-Vlaamse Biljartbond veroverd. Daarmee verraste hij menig insider, want bij de inge wijden gingen vooral Joke Breur en Bert Timmer als be langrijkste titelkandidaten van start in Het Meulengat in Sluiskil. Een andere gegadigde voor de eerste plaats, Robin Claerhoudt, meldde zich af. Joke Breur maakte de favorie- tenrol niet waar, omdat ze niet in de juiste vorm stak. Bert Tim mer bleef wel enigszins in het spoor van de leiders, maar kon nooit zijn stempel drukken op het verloop van de titelstrijd. De grote man was Leen de Ko ning. Vooraf werd hij wel door plaatselijk topbiljarter Louis Dallinga getipt als een belang rijke kanshebber. Geconfron teerd met die verwachting hield AIGUILLES - De Zeeuws- Vlaamse langlaufer Arnold Pol derman heeft bij wedstrijden voor de World Cup in het Franse Aiguilles een achtste plaats be haald. Polderman legde in zijn klasse (slechtzienden) de vijftien kilo meter af in 1 uur, 3 minuten en 42 seconden. Aan deze World Cup-wedstrijden in de Alpen doen zo'n 150 deelnemers mee uit twintig landen. Leen de Koning de boot een beetje af, al liet hij wel door schemeren in een uitstekende vorm te verkeren. ,,Op de trai ningen gaat het uitstekend. Maar tussen trainingspartijtjes en wedstrijden zit natuurlijk een wereld van verschil", liet De Koning weten. Toen Leen de Koning en Patrick Vasseur aan het eind van de middag in de finale tegenover elkaar stonden, bleek dat de thuisspeler een maat te groot was. In de aanloop naar de slot- partij had De Koning slechts twee punten in moeten leveren. In de eerste ronde dwong Geor ge Ruymbeeck hem tot een remise en in de vijfde ronde fi nishte Gerard Praet op gelijke hoogte met hem. Patrick Vasseur had bij het in gaan van de laatste ronde één verliespartij achter zijn naam staan. Dit betekende dat beide finalisten op hetzelfde aantal partijpunten konden bogen en dat de slotpartij tussen beiden dus beslissend was. De aanwe zigen gingen er eens goed voor zitten in de verwachting een enerverend treffen voorgescho teld te krijgen. Een echt aan trekkelijk schouwspel kregen de toeschouwers echter niet te zien. Leen de Koning schoot als een raket uit de startblokken en had binnen vijf beurten de partij grotendeels beslist door een voorsprong van ruim vijftig ca ramboles te nemen. De SBC- speler verslapte daarna nauwe lijks en maakte in dertien beur ten de 130 caramboles vol. Daarmee schreef hij de kortste partij in dit kampioenschap op zijn naam. Patrick Vasseur kwam in de finale tot een totaal van 79 caramboles. Patrick Vasseur (links) feliciteert Leen de Koning, die in Sluiskil de titel in de eerste klasse libre van de Zeeuws-Vlaamse Biljartbond voor zich opeiste. foto Peter Nicolai van onze sportredactie OOSTBURG - Tijdens de derde speedozwemwedstrijd voor zwemmers beneden de Schelde werden gisteren opmerkelijke resultaten geboekt. En dan vooral door ZCK-zwemster Mi chelle Picavet bij de meisjes ju nioren 5 en Lorenzo van Poele en Milou Geensen, die beiden voor De Schelde uit Terneuzen en in de minioren 6-categorie uitkomen. Michelle Picavet toonde in Oostburg haar goede vorm. Op alle drie de afstanden, de 100m rugslag, 100m vrije slag en 200m wisselslag, won Picavet overtuigend van haar naaste concurrenten. De twaalfjarige Lorenzo van Poele en zijn even oude clubgenootje Milou Geen sen uit Temeuzen wisten bij de oudste categorie bij de jongens en de meisjes alle titels op te ei sen op de 100m schoolslag en de 100m vlinderslag. Verrassend daarbij was de winst voor bei den op de vlinderslag, waarbij Van Poele zijn voorsprong wist te behouden op Marlon van Gremberghe van ZC Koewacht en Schelde-zwemmer Edwin de Jong. Milou Geensen wist haar titel te behouden op haar favoriete schoolslagafstand, waarbij Ma- rit Balledux van de organise rende vereniging De Bruinvis uit Sas van Gent verrassend tweede werd voor Ashley de Jong uit Terneuzen. Naast Michelle Picavet had ZC Koewacht nog een andere top per in de gelederen. Roderick van Doeselaar zorgde voor een verrassing op de 100m vrije slag bij de minioren 5. De als eerste geplaatste Bas van Houwelin- gen van De Schelde moest op die afstand genoegen nemen met een tweede plaats, ruim een se conde achter Van Doeselaar. Bas van Houwelingen was op de overige twee afstanden, de 100m rugslag en 200m wissel slag, echter wel de snelste zwemmer in zijn categorie en won deze afstanden dan ook overtuigend voor concurrent Van Doeselaar. Van Houwelin gen scoort daarmee hoog in het landelijke speedoklassement. In de jongste deelnemerscate gorie waren het bij de jongens Mitchel Kappetein van De Schelde en Michiel Pater van Scheldestroom uit Breskens die streden om de hoogste eer. Op de 100m rugslag was het Michiel Pater die met vier seconden ver schil als eerste aantikte, terwijl op de 50m vlinderslag Mitchel Kappetein zijn klasse bewees door het goud te pakken met tien seconden voorsprong op Michiel Pater. Bij de meisjes ging de strijd tus sen Iris Erpelinck van de Honte uit Kloosterzande en Rowie van de Velden van de Schelde. Het tienjarige z wemtalent uit Kloosterzande was op de 10Om rugslag de snelste, terwijl de kleine Rowie van de Velden op de 50m vlinderslag met een ver schil van slechts een halve se conde de titel opeiste. door Wim de Vos WESTDORPE - De last voor de organisatoren van de Zeeuws- Vlaamse trimlopen lijkt in de toekomst groter te gaan wor den. Sportief gezien zijn er vooralsnog geen problemen, met een gemiddelde van 150 lo pers per wedstrijd maakte een op dat punt tevreden voorzitter Roland de Bock van de stichting Sportpromotion Zeeuws- Vlaanderen tijdens de kalen dervergadering voor komend seizoen bekend. „Maar andere problemen doe men op", hield De Bock de aan wezige organisatoren voor. De voorzitter meldde dat Henny Mangnus van sv Aloy komend seizoen stopt met de uitslagen verwerking bij de verschillende wedstrijden. „Een goede uitslagenverwer king is een visitekaartje van een wedstrijd. Veel organisatoren doen een beroep op Mangnus, maar dat komt nu dus te verval len", zei De Bock. En omdat er vooralsnog geen al ternatieven beschikbaar zijn, kwam er niets anders uit dan dat de organisatoren dit zelf moeten gaan verzorgen. „We willen daarbij als stichting wel onder steuning geven, maar de organi satoren zullen zelf het werk moeten doen." De mogelijkheid bestaat daar door dat er wedstrijden van de kalender zullen verdwijnen. Camiel de Rooij organiseert bij voorbeeld jaarlijks een vijftal wedstrijden in Temeuzen, maar merkte op dat deze wedstrijden nu allemaal onder voorbehoud op de kalender staan. De Rooij: „Waar moet ik de mensen van daan halen? Ik kan ook niet alles zelf doen en daarom moet ik nog eens goed overwegen of ik al die wedstrijden nog wel kan orga niseren." Desalniettemin werd erin West - dorpe een druk bezette kalender voor komend seizoen vastge steld. Ook blijft het Runnerscri terium bestaan, waarvoor twaalf wedstrijden werden aan gemeld. De kalender voor komend 1« seizoen werd als volgt vas. steld: Juni. 12: Hulst (coopertest);2ö zendijke, Boulevardloop. Juli. 8: Groede-Oostburg-Gi^ 15: Eerste Zomerloop De Wit. gen (plaats nog niet bekend);: Caclzand-Bad Zomerloop; Nieuwvliet, Zomerloop. Augustus. 5: Zuidzande, Zoa loop; 12: Groede, Zomerloop;: Zuiddorpe, Boekweitloop; 19( dzand-Bad, Zomerloop; 27: 3 neuzen, Kreekloop. September. 11Hulst (cooperte) 13: Axel, Bevrijdingsloop; 14> tranchement, Dwars door Zwingeul; 20: Westdorpe, Cc cordialoop; 27: Axel, Appellor Oktober. 4: Oostakker (B), Dcc; door Oostakker; 11: Terne® Bodylineloop; 18: Axel, Eip kappersloop; 25: Terne® Bodylineloop. November. 1: Nieuw-Nait- Iiulsterlooloop; 8: Terne®-; Scheldoradoloop; 15: Heil® Jeff Thuy Memorial; 16: Cadzd Bad, Natuurloop; 22: H; (Braakman), Piet Spruit Men» al; 29: Axel, Ronde Kijkuit. December. 6; Terneuzen, Aöi singsmarathon; 13: Terne® Jumboloop; 14: Breskens, Ja Unlimitedloop; 20: Kieldrecb: Jules van de Walleloop; 27: Ai Eindejaarscross; 27: Breska Napoleonhoeve Kerstloop; i Bos van Erasmus Sylvesterlocc! 2004, Januari. 3: Heikant, Thuy Memorial; 10: Sint Jans® Steense Rattenloop; 17: Westdj pe, Eugene Vink Memorial;: Terneuzen, DOW-loop. Februari. 1: Cadzand-Bad.lt Marathon; 7: Koewacht, Beri reloop; 14: Sas van Gent, C: Boysloop; 21: Terneuzen, Üj Afbouwloop; 28: Terne® Scheldeloop. Maart. 6: Terneuzen, DOW-fc 7: Cadzand-Bad, Natuurloop;! Axel, De Omloop van Axel:. Sluis, Zwinstedenloop; 27: Ha 25 kilometer van Hulst. April. 3: WestdMpe Sluitingsa SSP; 8: Hulst (coopertest); Breskens, Paaskustloop; 16; V. zate (B), Lentejogging; 30: Occ burg, Koninginneloop. Mei. 22: Hulst, 75 kilometers fette. door Jan Roovers VLISSINGEN - De korfballers van BKC verspeelden zaterdag in de vierde klasse een 13-11- voorsprong in de topper tegen Stormvogels. Door het uitein delijk 13-13-resultaat bleven de Bressiaanders koploper met evenveel punten als Stormvo gels, maar met een duel minder gespeeld. Blauw Wit won in de zelfde klasse met 20-19 van At las. Stormvogels-BKC 13-13: Bij 11-13 in de voorlaatste minuut dacht BKC na een hectisch tref fen de volle buit binnen te halen. Bij het eindsignaal van scheids rechter Martin Koole stond ech ter een 13-13-eindstand op het scorebord. Volgens coach Mare Kolijn van BKC was die punten- deling het gevolg van een aantal betwistbare beslissingen van de Vlissingse arbiter. ,,Hij hielp Stormvogels in de slotminuut aan een gelijkspel", vond Ko lijn. Martin Koole was het daar niet mee eens en kreeg steun van be oordelaar Dennis Plantinga en Stormvogels-aanvoerder Jan Theune. Theune kon na 13-13 moeilijk anders, het rapport van Plantinga vermeldt een ruime voldoende voor de arbitrage. „Goed gefloten en terechte be slissingen in de slotfase", aldus Plantinga. De reactie van Kolijn was wel begrijpelijk. Bij winst lag de ti tel voor het grijpen en stond de ploeg op de drempel van de der de klasse. Nu volgt nog een drie tal wedstrijden waarin het kampioenschap zeker moet worden gesteld. „Met nog altijd een voorsprong van twee pun ten op Stormvogels moet dat lukken. Maar het hadden er vier kunnen en moeten zijn", meen de Kolijn. In de wedstrijd zelf zat BKC (op 10-9 na) steeds aan de goede kant van de score. De ploeg leek bij 5-8 het gat te maken en bij 11-13 als winnaar afgevlagd te worden. Niet dus, 13-13 houdt beide ploegen nog in de race om het kampioenschap. Scores Stormvogels: Jan Theune 6, Sander Koole en Jos Reijnierse bei den 2, Anita Adriaanse, Sabine Do- minicus en Marlc Passenier allen 1. Scores BKC: Jerry van Haneghem 5, Lilian van de Lijke, Michiel Roest en Carlo Hamelink allen 2, Karin Ko lijn en Danny Hamelink beiden 1. Blauw Wit-Atlas 20-19: De thuisploeg werd in de eerste helft (7-12) afgestraft voor zwak verdedigen en de bezoe kers lagen bij 9-14 in gewonnen positie. Maar binnen tien minu ten gaf Atlas de wedstrijd weg, sloot de thuisploeg bij 14-14 aan en ging 'erop en erover'. Dat re sulteerde in een 20-19-stand bij het eindsignaal. De wedstrijd Ondo-DSO in de derde klasse A werd na vijf mi nuten bij 1-1 gestaakt omdat het dak van sporthal De Voor- borch lekte. Het veld werd daar door glad en onbespeelbaar. van onze sportredactie EINDHOVEN - Biljarter Rudi Wiemes uit Terneuzen is tweede geworden in het kampioen schap tweede klasse libre van het gewest Zuid-Nederland 2, dat dit weekeinde in eetcafé Drents Dorp in Eindhoven werd gehouden. Wiemes stond na zes ronden in punten nog gedeeld eerste met Jeroen Jeurninck uit Geldrop, maar de Terneuzenaar had wel een lager moyenne. Beide spe lers ontmoetten elkaar in de fi nale en daarin leek Wiemes, sinds vorig jaar lid van de bil jartvereniging De Keizer uit Kerkrade, bij de stand 92-86 in zijn voordeel op weg naar de ti tel en plaatsing voor het Neder lands kampioenschap, later dit jaar in Oss. Door een klosbal werd de serie op 93 afgebroken, waarna Jeurninck met een serie van veertien caramboles de partij uitmaakte. De Brabander werd met twaalf punten, een moyenne van 5.34 (promotie) en een hoogste serie van 41 caramboles gewestelijk kampioen. Rudi Wiemes eindig de als tweede met tien punten, een moyenne van 4.15 en een hoogste serie van 36. Een aantal deelnemers kijkt geconcentreerd naar de kaarten tijdens het West-Zeeuws-Vlaams kampioenschap bridge. foto Peter Nicolai Eerste West-Zeeuws-Vlaamse kampioenschap is schot in de roos door Peter van Kouteren BRESKENS - Een paar veert igers gingen door voor jeugd, de 92-jarige Tine Rosseel was de nestor van het gezelschap en er werd bij vlagen met het mes op tafel ge speeld. Het eerste West-Zeeuws-Vlaams kampioenschap bridge was een schot in de roos. De laatste van de vier drives bracht weinig verandering meer in de rangschikking. Het tweetal Pietcrs en Schijve van de Bridge Sociëteit Oostburg ging met de wisselbeker naar huis. Het West-Zeeuws-Vlaams kampioen schap bridge kreeg in Breskens met een drive over zes ronden van 24 spellen zijn beslag. De BBC (Breskense Bridgeclub) tekende voor een perfecte afsluiting van een nieuw evenement, dat op initiatief van een aantal fanaten uit de streek op touw was gezet. „Er zijn in West-Zeeuws-Vlaanderen ze ven bridgeclubs, maar die werkten alle maal een beetje langs elkaar heen", zegt Bram Voogdt, de voorzitter van een in het leven geroepen werkgroep. „We hebben het plan opgevat om dat wat meer te coör dineren." De zeven bridgeclubs in Oostburg, Bres kens, IJzendijke, Aardenburg en Zuid zande leverden elk vier paren. In Breskens werden zes ronden afgewerkt. Tijdens de drie voorgaande drives werden zeven ron den gespeeld. Mede-organisator Bram de Ruijter: „Daardoor hebben alle paren een keer tegen elkaar gespeeld." Bridge - zo bleek maar weer - is niet zo maar een spelletje, maar denksport. De van tevoren gestoken kaarten resulteer den ook tijdens de laatste zitting tot bridge van behoorlijk niveau. De hogere leeftijd van het gros van de deelnemers vormde daarbij geen belemmering. Bram Voogdt: „Bridge is een sport waarvoor je nauwelijks lichamelijke inspanning moet leveren. Het gaat vooral om de geest." Die blijft door het vele spelen helder. Voogdt: „Er zijn mensen die drie, vier dagen in de week een uurtje of vijf bridgen. Die heb ben er dus bijna een dagtaak aan." En wie er dan nog geen genoeg van heeft, schuift aan om na te kaarten. Over gemis te kansen en interrupties van de scheids rechters Paul Pieters en Jaantje de Hullu. Voogdt: „Maar over een aantal drives zie je dat de besten toch boven komen drij ven. We wisten vooraf in grote lijnen wel al, wie er bij de eerste tien zouden eindi gen." De voorzitter van de werkgroep maakte na enkele handelingen op de computer de definitieve uitslag binnen tien minuten na afloop van het laatste spel bekend. Achter de mannen Pieters/Schijve legden de vrouwen Lampaert en De Ruijter beslag op de tweede plaats. Het mannelijke kop pel Buijze en Viveen ging met de derde prijs naar huis. Vrijwel unaniem werd uitgekeken naar hel vervolg op dit initiatief. Bram Voogdt: „Er is een wisselbeker, dus het staat vast dat we ermee doorgaan. We zullen tijdens een evaluatie in onze werkgroep alleen kijken of er een aantal veranderingen moeten komen. We willen het bridge in West-Zeeuws-Vlaanderen wat meer be kendheid geven. Het is een heel sociaal evenement. Dit was een mooie gelegen heid om de contacten tussen de clubs te verbeteren." Biljarten Zwemmen Sluiskil. Kampioenschap eerste klasse li bre Zeeuws-Vlaamse Biljartbond. Eind stand: 1. Leen de Koning (SBC Sluiskil) 12 matchpunten, algemeen gemiddelde 5,35, hoogste serie 38 caramboles; 2. Pa trick Vasseur (TMW Sluis) 10-4,97-29, 3. George Ruymbeeck (HBC/De Trouba dour) 9-4,12-25, 4. Bert Timmer ('t Bier winkeltje) 8-4,80-29; 5. Ronny Roets (Hof van Eede) 6-3,70-27; 6. Gerard Praet (Hof van Eede) 5-4,01-27; 7. Joke Breur (BW) 4-4,22-34; 8. Hugo Willaert (HBC/De Troubadour) 2-3,86-24. Volleybal Recreatieve competitie Sas van Gent. Vrouwen: Place du Marché-Stoffels Cleaning 0-3 (16-25,16-25,15-21), Espla- nada-Savok 2 0-3 (18-25,8-25,13-25), Es- planada 2-Swagemakers 0-3 (12-25, 12-25, 18-25), Place du Marché-Savok 2 0-3 (25-27, 22-25, 17-23). Stand: Stoffels Cleaning 11 -28, Swagemakers 11 -26, Sa- vok 2 11-22, Savok 1 11-15, Esplanada 11-14, Esplanada 2 11-9.5, Place du Mar- ché 12-2.5. Gemengd: Fabricom-C Line 3-0 (25-13, 25-14, 25-16), Garage Bode-Savok ABN/Amro 3-0 (regl.), 't Kliekske-Stoffels Cleaning 0-3 (20-25, 11-25, 9-25), Acke- Savok/Avesta 3-0 (25-16, 25-11, 27-25). Stand: Garage Bode 11-26.5, Fabricom 10-23, Savok/Avesta 10-19, Stoffels Clea ning 10-19, C Line 10-16.5, Savok ABN/Amro 11-16, Acke 10-15, 't Kliekske 10-6, Jeffrey's 12-0. ARNHEM - Bennie Provoost heeft in de halve finale van het Nederlands damkampioen schap opnieuw twee keer remise gespeeld. Vrijdagavond moest hij tegen hekkensluiter Eric-Jan van Reenen berusten in een gelijk spel. Zaterdag speelde de 17-ja- rige speler uit Aagtekerke een voortreffelijke partij tegen kop loper Alex Mathijsen uit Nijme gen. Hij bereikte een eindspel met een schijf meer, maar dat was niet voldoende voor de winst. TERNEUZEN - De reserves van Scheldesport boekten in de Zeeuwse basketbalcompetitie een riante 88-38-zege op Me- vo'70. De wedstrijd in Zierikzee werd gekenmerkt door eenrichtings verkeer. Bij de rust was het ver schil tegen de onervaren tegen stander al opgelopen tot twintig punten: 40-20. Erik-Jan van de Heuvel, specialist in afstands schoten. scoorde vijf driepun ters. Bas Dieleman groeide uit tot de absolute uitblinker. De guard van de Terneuzense bas- ketbalploeg werd topscorer met 35 punten. Oostburg. Uitslagen Speedo 3 onde Schelde. Mannen. 25m schoolslagri oren 1 /2 mix: 1Sjoerd van de Poeleü 25,82; 2. Rani Rootsaert (ZVS) 27,23 Diego de Meyer (BRU) 27,52. S schoolslag minioren 3/4: 1. Youns: Witte (ZCK) 55,23; 2. Toon MirrerlS! 55,70; 3. Justin van Heel (OTT) 5i! 50m schoolslag minioren 5: 1. Kt Dooms (SCH) 52,71; 2. Hugo KamplSf 1.01,93. 50m schoolslag miniore; 1 .Niek van Huffel (HON) 53,46; 2.Sit. Janse (HON) 57,64; 3. Jorg Verh; (HON) 57,97.100m rugslag minioreri Bas van Houwelingen 1.21,11; 2. R: rick van Doeselaar (ZCK) 1.24,01;3.St der Boidin (ZVS) 1.31,31. lOOmsck slag minioren 6: 1. Lorenzo van?:' (SCH) 1.30,46; 2. Marlon van Gt berghe (ZCK) 1.33,58; 3. Edwin de.. (SCH) 1.33,68.50m vlinderslag mini: 3/4: 1. Mitchel Kappetein (SCH) 39,": Michiel Pater (ZVS) 49,89; 3. Sebar Wemmers (ZVS) 55,25. 200m wisstó minioren 5: 1. Bas van Houweln 3.01,17; 2. Roderick van Does; 3.04,48; 3. Dennis Wolfert (SCH) 3.IÜ 100m vlinderslag minioren 6:1. Los van Poele 1.28,69; 2. Marlon vanG" berghe 1.32,43; 3. Edwin de 1.37,40. 100m rugslag minioren 3/' Michiel Pater 1.31,43; 2. Mitchel Ka;c ein 1.35,10; 3. Joris van Bunder 1.53,37. 25m rugslag minioren 1/2r 1Diego de Meyer 25,79; 2. Sjoerdvi; Poele (ZCK) 26,86; 3. Laura Reijml?- 27.69. 50m rugslag minioren 3/4: V' nes de Witte 1.03,40, 2. Dominiqui- Langevelde (ZCK)1.13,33; 3. Justin- Heel (OTT) 1.15,27. 50m rugslagir.' ren 5:1. Angelo de Meyer (BRU) 49,7 Kevin Doorns 53.01; 3. Jeroen de?.' (SCH) 58,80. 50m rugslag minioreni Steven Janse 47,92; 2. Jorg Verte 48,72; 3. Niek van Huffel 51.49 I! vrije slag minioren 5: 1. Roderick' Doeselaar 1.11,36; 2. Bas van Hou*? gen 1.12,04; 3. Dennis Wolfert 1.22,5 Vrouwen. 50m schoolslag minioren! 1. Anouk Burm (OTT) 54,34; 2. Ate Witte (SCH) 55,40; 3, Anouk vanGn berghe (ZCK) 55,63, 50m schoolst nioren 5:1. Kim Snouwaert (SCH) 57 2. Suzanne Eversdijk (OTT) 52,70;31 non Koene (SCH) 52,85. 50m school; minioren 6: 1. Stephanie Rijk iK 53,90; 2. Kimberley de Caluwe (S 55,84; 3. Lizanne Compiet (HON) K- 100m schoolslag minioren 5:1. Mie* Picavet (ZCK) 1.31,19; 2. Sylvia Dt (SCH) 1.37,03; 3. Lisa Alewijnse 1.41,12. 100m schoolslag minioreni Milou Geensen (SCH) 1.33,46; 2.W Balledux (BRU) 1.34,38; 3. Ashlev Jong 1.36,62, 50m vlinderslag minic 3/4:1Rowie van de Velden (SCH)4i 2. Iris Erpelinck (HON) 46,68; 3. Clairr ca vet (ZCK) 48,71200m wisselslagn oren 5: 1. Michelle Picavet 3.21,S Bianca de Pooter (SCH) 3.33,58; 3.. Alewijnse 3.43,38. 100m vlinderslag^ nioren 6:1Milou Geensen 1.36,34.16 rugslag minioren 3/4: 1. Iris Erpe 1.36,73. 50m rugslag minioren 3/4:1 Dieleman (SCH) 54,34. 50m rugslag: nioren 5: 1. Manon Koene 52,34. S rugslag minioren 6: 1 Stephanie' 48,88 100m vrije slag minioren 5:1 chelle Picavet 1.27,87. _maandag_ Biljart' Finale vierde klasse bandstoten ifc Zeeuws-Vlaanderen. Locatie: Rot. Nord in Walsoorden. Organisatie:^' Deelnemers: 1 B. van Stevendaa® de Kort (beiden De Kastanje Klooster de), 3. G. van Puyvelde (WBC Wad den), 4. F. de Kort (De Kastanjel.:, Trommelen (WBC), 6. G. Andriesö' Kastanje).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 32