Onze beste reclame staat deze maand in de Consumentengids. tf* Het kiezen van een mobiele telecom-aanbieder is altijd lastig. Om het u makkelijker te maken hebben alle aanbieders gezamenlijk besloten om onder leiding van de overheid een onafhankelijk onderzoek te laten uitvoeren. De uitslag staat in de Consumentengids van februari. NetwerkGarantie geven. Daarmee krijgt u tot een minuut beltegoed terug in het onwaarschijnlijke geval dat uw verbinding wegvalt. Een ander voorbeeld waarbij we onze collega's achter ons laten, is onze klantenservice. Er is geen mobiele aanbieder in Nederland die zo snel en adequaat Daarin kunt u uitvinden hoe de ver schillende aanbieders scoren op de vier belangrijkste onderwerpen. Te weten: verbinding krijgen, verbinding behouden, klantenservice en nummer- behoud. Eén geruststelling: volgens het onder zoek zijn alle mobiele aanbieders bijna even goed. Er is echter één provider die over de hele linie hoog scoort. U raadt het al, dat zijn wij. Zo zijn we bijvoorbeeld nummer één in 'verbinding krijgen'. Oftewel het succesvol con tact leggen. Het netwerk van Dutchtone is nu zo goed, dat we als enige in Nederland Onderzoek naar de kwaliteit van de mobiele telecom-aanbieders. Verbinding krijgen Verbinding behouden Klantenservice Nummerportabiliteit 1. Dutchtone 1. Vodafone 1. Dutchtone 1. Vodafone 2. 02 2. 02 2. Ben T-Mobile 2. Ben T-Mobile 3/4. KPN Mobile 3. debitel 3. Dutchtone 3/4. Vodafone 4. KPN Mobile 4. KPN Mobile 4. KPN Mobile 5. Ben T-Mobile 5. Ben T-Mobile 5. 02 5. debitel (Vodafone)* 6. 02 standen door vodafone gaven de resultaten van Vodafone een niet geheel representatief beeld van de kwaliteit van haar klantenservice. j vragen beantwoordt en oplost. En dan mogen we onze mensen van de Dutchtone-winkels natuurlijk niet ver geten. Die kregen in de Consumenten gids van afgelopen juli al het predikaat "meest klantvriendelijk". Wat niet betekent dat we nu rustig achterover kunnen leunen. Mobiele telefonie is voortdurend in beweging. Vandaar dat we continu zoeken naar verbeteringen om u het beste te kunnen blijven bieden. Nummer 1 zijn is leuk. Nummer 1 blijven vinden we eigenlijk veel belangrijker. Goed bezig, dutchtone www.dutchtone.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 6