PHILIPS ADMINISTRATEUR Respect bestaat uit meer dan alleen beleefdheid PZC W26 Met spoed gevraagd AUTOMONTEUR APK GARAGE VAN HALST KAMPERLAND BOVAG een fulltime commercieel logistiek medewerker Taxicentrale Renesse een centralist (v/m) 1e Automonteur Philips Lighting Roosendaal zoekt nieuwe collega's STOF F ELS (ambulant) objectleider m/v VESTIGINGSMANAGER m/v Enthousiaste collega's zaterdag 1 februari 2003 Wij zijn een universele BOVAG garage. Takel- en bergingsbedrijf We bieden je een afwisselende baan met goede ontplooiingsmogelijkheden aan, mogelijkheden tot bijscholing en prima secondaire arbeidsvoorwaarden. Inlichtingen bij de heer M. P. van Halst Garage van Halst, Veerweg 40-42, 4493 AS Kamperland Tel. 01 13-371234 Humares B.V. is de beheer maatschappij van een tien tal werkmaatschappijen welke zich bezighouden met het uitzenden en detacheren van technische vaklieden en specialisten in de technische en maritieme sectoren. Het huidige personeels bestand bestaat uit ongeveer 200 vaste en 2500 projectmedewerkers welke werkzaam zijn vanuit 42 vestigingen in Nederland en 11 vestigin gen in het buitenland. Werkmaatschappijen zijn: MainTec Contracting MainTec Bouw HUMARES MainTec Mobiele Techniek AREL Uitzendbureau Groninger Lascentrale NOVA Engineering Oceanwide International Oceanwide Netherlands De Humares Groep behoort tot de top-10 organisaties in haar sector en neemt in het technische segment de vierde positie in. Vanwege de sterke groei van de Humares groep zijn wij op zoek naar een De functie Als administrateur heeft u de dagelijkse leiding over een team van circa 10 medewerkers, die zelfstandig de administratie van de diverse werkmaatschappijen voeren. U bent verantwoordelijk voor de financiële administratie en draagt zorg voor de dagelijkse financiële planning. U ondersteunt het managementteam van Humares bij het op peil houden en op een hoger plan brengen van de administratieve organisatie. Gevraagd Voor deze functie zoeken wij een besluitvaardige, initiatiefrijke en stressbestendige man of vrouw die het vermogen heeft om hoofd- en bijzaken van elkaar te onderscheiden. U beschikt over de nodige ervaring in een soortgelijke functie en weet om te gaan met financiële pakketten. Uw opleiding ligt minimaal op HEAO- niveau. Voor deze functie zijn beheersing van de Engelse taal en de bereidheid om binnen Nederland te reizen een must. Geboden Deze functie zal voor de juiste persoon een afwisselende en zelfstandige uitdaging zijn, waarin ideeën en kennis op de juiste wijze worden gewaardeerd. Reacties U kunt uw schriftelijke reactie vergezeld van een uitgebreid CV voor 14 februari 2003 zenden naar: Humares B.V., t.a.v. mevrouw DJ.M. de Bruijn, HR-Manager Postbus 5014, 4380 KA Vlissingen E-mail: dorita@humares.com Voor verdere informatie zie onze website www.humares.com MERCURIO BENELUX B.V. INijverheidsweg 1B 4529 PP EEDE Telefoon: 00-31-(0)117-494251 Fax: 00-31-(0)117-494254 Mercurio Benelux B.V., gevestigd in Eede, Nederland, behoort tot The Mercurio Group welke haar hoofdvestiging heeft in Italië. Verder zijn er o.a. dochterbedrijven in Frankrijk, Duitsland, Ierland, Spanje, Portugal, Polen en Argentinië. De hoofdactiviteit van Mercurio is internationaal autotransport, waaronder bedrijfs- en personenwagens. Wij zoeken: Profiel: voor deze boeiende functie zoeken wij iemand die van aanpakken weet. - U heeft ervaring in het werken met MS-Office, waaronder Word, Excel. - Vanwege het internationale karakter van het bedrijf is een goede kennis van de Franse en Engelse taal vereist. - Aantoonbare affiniteit in de transport branche. - U heeft een service- en resultaatgerichte instelling. - U vindt werken in een klein team leuk, kernwoorden hierbij zijn: - Zelfstandigheid en verantwoordelijkheid - Goede contactuele eigenschappen. - U beschikt over een MBO werk- en denkniveau. Geïnteresseerd in een functie in een internationale omgeving en goede arbeidsvoorwaarden? Stuur dan uw brief met CV vóór 15 februari 2003 naar: Mercurio Benelux B.V. t.a.v. de heer Levard Nijverheidsweg 1 b NL-4529 PP Eede Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met mevrouw M. van Hullebusch, tel.nr. 00-31-(0)117-494251. vraagt locatie: Middelburg Taxicentrale Renesse is actief op het gebied van personenvervoer in alle vormen en stelt hoge eisen aan kwaliteit en dienstverlening. Voor onze centrale zoeken wij een flinke kracht, die bereid is om in wisselende diensten. Samen met collega's het 'hart' (de centrale) van de zaak te sturen en te leiden. Wat verwachten wij van u? - HBO werk en denkniveau - Goede sociale en communicatieve vaardigheden - Inlevingsvermogen, klantvriendelijk, flexibel en enthousiast - Samenwerkingsgerichtheid, maar ook zelfstandigheid - Stressbestendigheid - Bij voorkeur ervaring in soortgelijke functie Wat bieden wij u? - Uitstekend salaris passend bij deze functie - Doorgroeimogelijkheden Interesse? Schrijf dan snel een sollicitatiebrief: Aan de directie van Taxicentrale Renesse Postbus 8 4325 CR RENESSE Autobedrijf Kluyfhout Wij zoeken op korte termijn een Bij voorkeur in bezit van APK-2 diploma. Reacties (schriftelijk of telefonisch) binnen 10 dagen naar: AUTOBEDRIJF KLUYFHOUT Karreveld 4, 4371 GA Koudekerke, tel. 0118-551991 Philips Lighting Roosendaal is marktleider op het gebied van TL-lampen. Steeds weer gaan we voor de allerbeste kwaliteit! Daarom zoeken we nieuwe mensen die ons bedrijf sterk houden en nog sterker maken. Mensen die echte teamworkers zijn. Als jij dat bent, dan zorgen wij ervoor dat je alle kans krijgt om het beste uit jezelf te halen. Jouw inspanningen worden beloond. Gegarandeerd! Mechanisch Operators (Bedieningsvakmensen) Wat ga je doen? Als Mechanisch Operator ga je werken binnen een zogeheten zelfsturend team. Zo'n team is verantwoordelijk voor het hele proces van het produceren van lampen en/of glasbuizen. Samen met je collega's ben je verantwoordelijk voor het neerzetten van een goed resultaat door optimaal teamwerk. Je bewaakt het proces, je doet onderhoud, je lost problemen op en je denkt mee over verbeteringen. Als team ben je ook verantwoordelijk voor een aantal organisatorische taken zoals opleidingen en ziekteverzuim. Je gaat in 3- of 5-ploegen- dienst werken bij een toonaangevend bedrijf dat voorop loopt in de toepassing van nieuwe technologie en proces beheersing. Je krijgt alle ruimte om te laten zien wat je alle maal kunt en om je verder te ontwikkelen. Door gebruik te Wil je reagerenStuur dan zo snel mogelijk een korte brief met CV naar Philips Lighting BV, t.a.v. Personeelszaken, Postbus 1109, 4700 BC Roosendaal. E-mailen kan ook: roosendaal.personeelszaken@philips.com maken van vele opleidingsmogelijkheden kun je verder door groeien binnen ons bedrijf. Wat vragen we? Je hebt kennis en/of ervaring op MTS of LTS+ niveau inclusief VAPRO A of je bent bereid dit te halen. Een team- speler, een verantwoordelijke instelling, gevoel voor techniek, goed kunnen samenwerken en problemen kunnen oplossen zijn belangrijker dan werkervaring. Verder ben je iemand die niet snel tevreden is en probeer je je werk steeds beter te doen. Heb je interesse? Bel voor meer informatie Rogier Sander (3 ploegen) (0165-577544) of Berry Rops (5 ploegen) (0165-577711). Lt& mh fltwys beffef CLEANING de juiste koers in schoonmaken Voor het district Goes zijn wij op zoek naar een (25 uur/week) Ben jij een sterk gemotiveerd iemand die graag zelfstandig werkt cn houdt van onderne men? De baan Als objectleider bij Stoffels Cleaning ben je primair verantwoordelijk voor de dagelijkse uilvoering van de schoon maak werkzaam heden van jouw objecten. Je geeft direct leiding aan de voorlieden en aan de overwegend parttime werkende schoonmakers/sters. Je werk is veelzijdig en boeiend. Je onderhoudt intensieve contacten met opdrachtgevers en bewaakt het hoge kwaliteitsniveau van onze diensten. Je draagt zorg voor de conti nuïteit van de schoonmaakcontracten. Je verwerkt gegevens en houdt ook de financiële resultaten in de gaten. De werktijden zijn variabel van maandag t/m vrijdag. Het aanbod Een boeiende en zelfstandige baan in een collegiale en vriendelijke werkomgeving. Een salaris volgens CAO, een auto en mobiele telefoon van het bedrijf. De eisen, die we stellen aan de objectleider Je hebt al eerder met succes een organisatorische functie vervuld en je kunt goed lei dinggeven. Je hebt een leeftijd van minimaal 25 jaar. Bij voorkeur enige jaren werkerva ring in de schoonmaakbranche. Je beschikt over communicatieve vaardigheden, vindt het leuk om met mensen om te gaan en je hebt kennis van schoonmaakmelhoden en - technieken. Je bent zelfstandig, initiatiefrijk, flexibel en creatief. Je bent in het bezit van een rijbewijs BE. Alhoewel je onderdeel bent van een sterk gemotiveerd team werkje zelfstandig. Eersteklas organisatie en planning talent is een vereiste, alsmede vlot en duidelijk kun nen communiceren op verschillende niveaus. Durf jij de uitdaging aan om met Stoffels Cleaning de juiste koers in schoonmaken uit te zetten? Ben je geïnteresseerd in deze functie, stuur dan uw CV met sollicitatiebrief binnen 14 dagen naar: Stoffels Cleaning t.a.v. de heer N. Bloot Postbus 250 4330 AG Middelburg tel. 0118-624750 (lussen 09.00-12.00 uur) www.stoffels.nl De grootste superstore van Nederland zoekt voor haar nieuw te openen vestiging in Sluis die stevig in zijn schoenen staat Bristol is met bijna 100 vestigin gen het grootste winkelbedrijf op het gebied van schoenen, vrlje- tijds- en sportkleding. Maak nu de grote sprong en stap in de dynamische wereld van Bristol; een solide organisatie met een uniek marketingconcept. Wat wij van je verwachten: als vestigingsmanager ben je primair verantwoordelijk voor onder meer de omzetontwikkeling, winkelpresentatie en winkelvoorraad, de administratief-organisatorische kostenbewaking alsmede voor de planning van de personeelsbezetting. Je bent in staat leiding te geven aan een team fulltime en parttime medewerkers en rapporteert aan de verkoopleiding. Wat je ons kunt bieden: je hebt een opleiding op MBO-niveau, eventueel in combinatie met een vakgerichte opleiding. Aantoonbare ervaring (bij voorkeur) in de schoenen- en/of kledingdetailhandel, Je bent creatief, servicegevoelig en beschikt over goede contactuele eigenschappen. Jouw leeftijd ligt bij voorkeur tussen 25 en 30 jaar. Wat Bristol je biedt: een salaris dat overeenkomt met jouw functie. Ontplooiings mogelijkheden in onze open organisatie, ruimte voor initiatief en eigen inbreng. Een prettige werksfeer en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Jouw reactie: wij zien jouw schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, met belangstelling tegemoet. Je kunt deze sturen naar: BRISTOL BV, t.a.v. de afdeling Human Resources, Postbus 173, 1160 AD Zwanenburg, onder vermelding van: 'sollicitatie'. Je kunt ook reageren per e-mail: jobs@bristol-nederland.nl Verpleeghuiszorg kan anders Verpleeghuis Vliedberg goat verpleeghuiszorg op een andere wijze vormgeven. Kleinschalige woonvormen in de wijk waar zes cliënten gehuisvest zijn en 24 uur per dag multidisciplinaire zorg verleend wordt. De woningen komen in de wijk of kern van het dorp waar men altijd gewoond en geleefd heeft. De woningen worden per twee of vier bij elkaar gebouwd en bieden cliënten optimale zorg, woongenot en privacy. Samenwerking met andere zorgvormen en zorg aanbieders wordt nagestreefd. In het kader van integratie van alle rond de cliënt voorkomende zorg- en dienstverlening stoot u voor een uitgebreid en afwisselend lokenpakket. Naast zorgtaken zijn het aanbieden van en begeleiden bij activiteiten in het kadef van het dagelijks leven belangrijk. Daarbij horen huishoudelijke- en schoonmaaktaken, zo mogelijk samen met de cliënt, en activiteiten in het kader van onlspnnning. Dit alles met het uitgangspunt dat de cliënt zo veel mogelijk door kan gaan met leven zoals hij of zij dat thuis gewend was. Op dit moment zijn we volop in voor bereiding op deze veranderende zorg. Wij gaan ervan uit dat medewerkers meedenken en participeren in de werk groepen bij de uitvoering van deze plannen. Spreekt dit je aan? Dan hebben wij voor jou een baan! S V R Z VERPLEEGHUIS VLIEDBERG Verpleeghuis Vliedberg biedt somatische en psychogeriatrische cliënten een woonomgeving die aansluit bij hun eigen levensstijl. Daarnaast bieden we de mogelijkheid voor dagbehandeling, revalidatie en zorg aan bijzondere doelgroepen. In onze visie op wonen, leven en zorg binnen het verpleeghuis staat centraal dat cliënten zoveel mogelijk doorgaan met leven zoals men gewend is. Aspecten als zelfbeschikking, privacy en respectvolle bejegening worden hierbij als vanzelfsprekend ervaren. Naasten, kinderen, vrijwilligers en dieren worden hierbij nadrukkelijk betrokken. Doel is een open en slagvaardige instelling te zijn, waarbinnen de samenleving een belangrijke rol vervult in de dagbesteding van de cliënt. Om de visie van Vliedberg gestalte en vorm te geven, zijn gemotiveerde betaalde en onbetaalde medewerkers nodig. Kennis en kwaliteit van medewerkers worden zo optimaal mogelijk benut en medewerkers hebben zeggenschap over hun eigen werk en hetgeen daarmee samenhangt. Wij zoeken namens onze bewoners Verschillende dienstverbanden zijn mogelijk. Het gaat om contracten voor onbepaalde tijd. Wij vragen het volgende: respect voor de ouder wordende medemens en op die basis de zorg en ondersteuning willen verlenen bereid zijn de werkzaamheden af te stemmen op de wensen van de cliënten willen investeren in een goede samenwerking beschikken over goede contactuele eigenschappen geen job willen met kantoortijden een diploma verzorgende of een diploma SPW 3 (aanvullende interne scholing wordt geboden) of een diploma helpende Wij bieden: Een werkomgeving waar je je gekend voelt en waar je de mogelijkheid wordt geboden om je te ontplooien. Een werkklimaat dat gericht is op het mogen en kunnen leren van elkaar. Een werkplek waar je kennis en kwaliteit zo optimaal mogelijk benut wordt. De CAO Verpleeg en Verzorgingshuizen dient als basis voor de salariëring. Inschaling is afhankelijk van ervaring en leeftijd. Verschillende contractvormen zijn mogelijk. Nadere informatie wordt verstrekt door mevrouw Ester Hillebrand of mevrouw A. Torbarina, beide unithoofd, bereikbaar onder telefoon nummer 0118- 554333. Schriftelijke sollicitaties met CV dien je voor 21 februari a.s. te richten aan de afdeling PO&O van Verpleeghuis Vliedberg, Vlissingsestraat 19, 4381 RB te Koudekerke. E-mail vliedberg@svrz.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en niet gehonoreerd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 54