pply HAPRO Smaakmakend Werk PZC W24 Elke dag anders Werkvoorbereider m/v Artrose: groot onderzoek van start <11 j^asito Hé verplegende... Zin in een werkvakantie? e SHIFT MECHANIC PACKAGING ENGINEER (M/V) Ben jij de zekerheid diellilüzoekt? WINKELSLAGER VERKOOPMEDEWERK(ST)ERS VERSUJN BERT DINGEMANSE zaterdag 1 februari 2003 Hapro is een gevestigde naam op het gebied van zonnebanken en autodak* kotters. Inmiddels worden onze producten naar meer dan 30 landen geëxporteerd. Aan de basis van ons succes liggen de kwaliteits producten die gekenmerkt worden door een stijlvol design en innovatieve technieken. Kijk voor meer informatie op www.hapro.com Hapro International maakt deei uit van de succesvolle VOL Groep. Oeze bestaat uit 48 onafhankelijke werk maatschappijen met in totaal ca. 4000 medewerkers. Dé bedrijfscultuur wordt gekenmerkt door de gemeensc happelijke VDL-filosofie van 'menselijke meerwaarde'. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld Dat kan bij Hapro, één van de meest toonaangevende bedrijven van Zeeland. Elke dag met plezier naar je werk, omdat je volledig tot je recht komt in een sfeer van openheid, samenwerking en zelfontwikkeling. Een energiek bedrijf dat in alle opzichten goede vooruitzichten biedt. Ook aan onze nieuwe: De uitdaging De afdeling werkvoorbereiding verzorgt in een dynamische werk omgeving zowel de logistieke als de (arbeids-)technische voorbereiding van de productieactiviteiten. Eén van die productieactiviteiten is het vacuümvormen. Door de toenemende groei van deze productieunit is uitbreiding op de afdeling werkvoorbereiding hard nodig. Jouw inbreng Meedenken in het productieproces, projecten en orders inzetten en het begeleiden, beoordelen en bijstellen behoren tot jouw belangrijkste taken. Naast karakter, creativiteit en enthousiasme vragen wij voor deze functie een HBO-opleiding werktuigbouwkunde. Ervaring in een productietechnische werkomgeving is een pre. Ons aanbod Een leuke job in een werksfeer die open, informeel en direct is. Je krijgt de kans jezelf waar te maken in een bedrijf dat altijd in beweging is. Uiteraard staan daar een uitstekend salaris en aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden tegenover. Spreekt dit je aan? Stuur dan je sollicitatiebrief met CV naar Hapro International b.v., Antwoordnummer 5358, 4400 VK te Kapelle of mail naar: sollicitatie@hapro.com. Voor meer informatie over de functie kun je bellen met Johan Schut, tel. 0113-362362. ait]D:5acompany Hapro International b.v., Postbus 73, 4420 AC Kapelle, www.hapro.com Bent u betrokken bij de reumabe strijding? Dan is er belangrijk nieuws. Dankzij het Reumafonds, dat vijf miljoen gulden beschik baar stelde, kan een artroseon- derzoek van start gaan. Een on derzoek van voor Nederlandse be grippen ongekende omvang. Het onderzoek gaat tien jaren duren, 1000 patiënten doen mee. Waarom is dit onderzoek zo belangrijk? Van alle reumatische aandoenin gen komt artrose het meest voor. Er zijn in Nederland maar liefst 650.000 mensen die lijden aan artrose. Zowel mannen als vrou wen, in elke leeftijd maar vooral boven de 45 jaar. Meer weten over artrose? Bel de Reumalijn. Zie hieronder. Nationaal Reumafonds Voor vragen over (leven met) reuma: De Nationale Reumalijn 0900 - 2030300 (€0,10 pm) www.reumafonds.nl Giro 324 BUSINESS GROUP De regionale partner in organisatieadvies Quality Safety Apply Business Group is een snel groeiende adviesorganisatie dat haar dienstverlening met name richt op bedrijven in Zeeland en Brabant. Door de compacte samenstelling van onze organisatie zijn de lijnen kort en kunnen we snel en flexibel inspelen op vragen van onze klanten. Onze senior adviseurs onderscheiden zich door hun professionele kennis en met name praktische instelling. VP .V ■ASA De taken: Als adviseur zullen uw taken zich richten op alle aspecten van het Administratief, Bedrijfseconomisch en Fiscale vakgebied. Op verzoek van de klant zullen de werkzaamheden zowel op locatie als intern dienen plaats te vinden. Dit kunnen interim-opdrachten zijn, het uitvoeren van financiële audits, opzetten en uitvoeren van bedrijfsadministraties, salarisadministraties, e.d. Wij vragen: v> Een administratief gerichte opleiding op het niveau van SPD/HEAO -BE, aangevuld met enige jaren van ervaring. De flexibiliteit om allerhande werkzaamheden uit te voeren, ook als die beneden het opleidings-en/of ervarings niveau liggen. Een dienstverlenende instelling met uitstekende communicatieve eigenschappen Met name het zelfstandig kunnen werken op locatie bij de klant vinden wij uitermate belangrijk. Wij bieden: Een uitdagende en afwisselende functie waarbij de werkzaamheden worden uitgevoerd bij verschillende bedrijven met een grote diversiteit aan activiteiten. Een grote mate van zelfstandigheid en de mogelijkheid om zich verder te ontplooien middels opleidingen en het uitwerken van eigen ideeën, INTERESSE? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Patricia Molders van Apply Business Group. Stuur uw c.v. met begeleidende brief binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie aan: Apply Business Group, postbus 7, 4564 ZG Sint Jansteen. Tel. 0114-371111, fax. 0114-317324, E-mail-adres: info@apply-group.com facilitaire diensten ASITO is een toonaangevende facilitaire dienstverlener (schoonmaak en catering) in Nederland. Vanuit ruim 120 vestigingen zijn onze vestigingsmanagers verantwoorde lijk voor de dienstverlenende activiteiten van onze ca. 12.000 medewerkers. Kiezen voor Asito betekent kiezen voor kwaliteit, innovatie en betrokkenheid. Die belofte maken we waar door te investeren in onze mensen. In verband mei gestage groei van onze onderneming zijn wij op zoek naar een: Rechterhand van de vestigingsmanager voor het werkgebied Goes voor 32 uur per week of meer Als rechterhand van de vestigingsmanager geeft u leiding aan meerdere objectleid(st)ers. U draagt zorg voor hel orga niseren, coördineren en controleren van alle met de op drachtgever overeengekomen werkzaamheden en het behe ren van contractafspraken. U beheert de administratieve pro cessen en voorbereidingen. Door trainingen on the job leert u uw managementvaardigheden optimaal te ontwikkelen. Wij zoeken iemand met: Een MBO- plus of HBO diploma facilitaire dienstverle ning. U beschikt over leidinggevende capaciteiten en goede contactuele vaardigheden. U heeft een flexibele en dienst verlenende werkinstelling en u denkt mee met onze op drachtgevers. U beschikt over organisatietalent en u bent stressbestendig. Tevens beschikt u over een rijbewijs. Wij bieden u: Een zelfstandige en veelzijdige functie in een dynamische werkomgeving, waarbij u alle gelegenheid krijgt uw talen ten in de praktijk te brengen. Een passend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Voelt u zich aangesproken, stuur dan uw schriftelijke sollicitatie voor 14 februari a.s. naar: Asito B.V., Westhavendijk 158, 4463 AE Goes. Voor meer informatie omtrent de functie kunt u bellen naar: 0113-211210 en vragen naar mw. I. Claessens. Wil jij de Zonnebloem In 2003 helpen or gehandicapten een onvergetelijke vaka Slull je dan aan bij ons team van meer c ruim 6400 langdurig zieken er ie le bezorgen? n 6700 vrijwilligers. |||l* (zwaar) lichamelijk Meer informatie? de Zonnebloem' Lamb Weston Meijer V.O.F. is een joint-venture, ontstaan in 1994 die de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb Weston Inc. en de Nederlandse aardappelspecialist Meijer bundelt. Lamb Weston werd opgericht in 19 50 en is met een omzet van ongeveer USD 5 miljard, meer dan óOOO medewer kers en 16 productie locaties, wereldwijd nummer één op bet gebied van aardappelverwerking. Meijer startte in 1985 met aard- appelverwerking en is daarnaast sinds 1920 een succesvol aardap pelbuis met o.a. zelf ontwikkelde rassen. Met ruim 1000 medewer kers is Limb Weston Meijer een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Krumingen, Oosterbierum en Bergen op Zoom. Na recente uitbreidingen staal in Kruiningen nu één van de grootste en modernste, volledig geautomati seerde aardappelverwerkingsunit van Europa. Ons doel is dé leve rancier te zijn van diepgevroren aardappelproducten voor klanten die waar voor bun geld willen en veel waarde hechten aan kwali teit. Door haar innovatieve pro ducten, sterke marketing onder steuning, zelfontwikkelde techno logies. constante service en kwa liteit en een schone en veilige werk omgeving mag Lamb Weston Meijer grote internationale fastf- ood-, restaurant-, catering- en retailbedrijven lot baar klanten kring rekenen Ter versterking van onze afdeling Maintenance Repair in Kruiningen die uit zon 50 medewerkers bestaat zijn wij op zoek naar de volgende nieuwe collega's: (MA/) Als Packaging Engineer verricht je alle voorkomende elektrotechnische en werktuigkundige onderhoudswerkzaam heden op onze inpakafdeling Hiernaast doe je werk op gebied van besturings techniek. Je verricht werkzaamheden in het kader van het preventieve onderhoudssysteem en je doet voorstellen ter verbetering van de technische installaties Je werkt in dagdienst en volgens het rooster werk je weekend diensten, waarbij je de werkzaamheden plant en coördineert. Wanneer nodig zorg je voor het inlenen van extra personeel dat het weekendwerk onder Als Shift Mechanic verricht je alle voor komende controle-, onderhouds- en reparatiewerkzaamheden aan diverse productielijnen teneinde een goedé voortgang van het productieproces te kunnen waarborgen. Je bent op diverse afdelingen van ons bedrijf inzetbaar. De werkzaamheden verricht je zelf standig, of in samenwerking met andere collega's van de afdeling Maintenance en Repair en je rapporteert aan de Senior Mechanic. De werk zaamheden vinden in 4-ploegendienst plaats, waarbij je een gemiddelde werkweek van 33,75 uur hebt. jouw leiding en regie uitvoert. Voor deze functies gaan onze gedachten uit naar kandidaten met een afgeronde MBO-opleiding en ruime relevante werkervaring. Je hebt bij voorkeur kennis van elektrische en industriële installaties, je bent in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken en je hebt een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Wc "vragen" veel, waar ivc hebben dan ook wat Ie "bieden". Een zelfstandige en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf wel toekowsl en uiteraard hebben we een prima pakket arbeidsvoorwaarden. Als je geïnteresseerd bent verwachten we jouw sollicitatiebrief binnen 14 dagen Deze kun je richten aan: Lamb-Weston/Meijer V.O.F. t a v. afdeling Human Resources, Postbus 17, «16 ZG Kruiningen. www.lambweston.com Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. 'Met de formule van JUMBO: 'de zeven zekerheden', staat de consument meer dan ooit centraal. In elke JUMBO Supermarkt vindt onze klant een complete sortering met veel aandacht voor verse producten van uitstekende kwaliteit. De medewerkers van JUMBO vervullen elke dag met veel gevoel voor service hun taak. Daarom trekken onze winkels steeds meer bewuste consumenten aan die op zoek zijn naar een supermarkt met de laagste prijzen, een compleet assortiment en een hoog serviceniveau'. Voor ons filiaal in Middelburg zoeken wij kandidaten voor de volgende vacatures: m/v Het, jij interesse, kom dan langs of schrijf naar. JUMBO t.o.v. de heer H. Daems Sir W- Churchilllaan 49 4333 BB Middelburg tel. 0118 - 612844 Fulltime voor 38 uur per week Als rechterhand van de chef-slager ben je mede verant woordelijk voor een goed afdelingsresultaat, waarbij je werkt volgens de geldende H.A.C.C.P-normen. Voor deze functie zoeken wij kandidaten met minimaal een M.B.O-opleiding aangevuld met enige relevante werkervaring binnen een slagerij. Je beschikt over het S.V.O.-vakdiploma of bent hiermee bezig. Parttime voor 24 uur per week Als verkoopmedewerk(st)er ben jij verantwoordelijk voor een goed verkoopadvies aan onze consumenten. Je takenpakket bestaat uit het verkopen, presenteren en adviseren van brood, kaas en vleeswaren. WAT HEEFT JUMBO JOU TE BIEDEN: - een zelfstandige baan binnen een gezond bedrijf met een collegiale werksfeer - diverse opleidings- en doorgroeimogelijkheden - goed salaris in overeenstemming met de functie en C.A.O. - vakgerichte cursusmogelijkheden Bert Dingemanse makelaardij bestaat alweer ruim 5 jaar en heeft de afgelopen jaren een sterke groei doorgemaakt. Door o.a. de persoonlijke en "no- nonsense" aanpak van het enthousiaste en jonge team alsmede een 20 jaar plaatselijke ervaring besluiten veel opdrachtgevers de verkoop van hun onroerend goed door ons te laten uitvoeren. Naast makelaars-taxateurs o.g. het verkopen van onroerend goed profileren wij ons ook sterk in het aankopen en taxeren. Ons NVM kan toor telt, naast Bert Dingemanse, 5 medewerkers. Door de gewijzigde marktsituatie is er meer aandacht en tijd nodig om tot een goed verkoopresultaat te komen. Bert Dingemanse makelaardij wil tijd creeëren om het beste resultaat voor haar cliënten te behalen. Dit in combinatie met de sterke groei van het aan tal opdrachten en de opdracht tot verkoop van een groot meerjarig nieuwbouw project ("Mortiere") maakt uitbreiding van het team noodzakelijk. Wij zijn op zoek naar mensen voor de volgende functies: (assistent) makelaar (full time) Hij/Zij is verantwoordelijk voor een belangrijk deel van het proces rondom onze woningmakelaardij in samenwerking met de andere makelaars. Je zorgt voor een correcte, professionele aanpak in bezich tigingen, onderhandelingen, administratie en plan ning van promotie en verkoopactiviteiten. Een alerte en actieve houding bij acquisitie spreekt voor zich. Een goede communicatie met zowel opdrachtgevers als collega's is zeer belangrijk. fe profiel: Afgeronde HBO opleiding: In het bezit of stude rend voor het SVM diploma makelaar o.z.; Klantvriendelijk en een ambassadeur voor het bedrijf; Bereidheid tot het werken in het weekend en in de avonduren: No-nonsense mentaliteit; Pro actieve instelling en doorzettingsvermogen; Passen in een jong en enthousiast team pré's: je bent plaatselijk goed bekend en bent in het bezit van ervaring in de branche Wij bieden een zelfstandige functie met groei mogelijkheden in een prettige, dynamische, infor mele werksfeer, leuke collega's, een goed salaris en ruimte voor eigen initiatief binnen het kantoor. Commercieel binnendienst talent (full time) Indien de verwachte groei doorzet zullen wij op termijn ons binnendienst team uit willen breiden met een commerciële duizendpoot. Heb je interes se, HBO werk- en denkniveau, ben je commercieel en communicatief sterk dan nodigen we je uit om alvast via een briefje interesse kenbaar te maken. Wij zullen de brieven in portefeuille bewaren. Zodra de vacature concreet wordt zullen we geschikte kandidaten uitnodigen voor een gesprek. Voor de functie van (assistent-)makelaar zien we je sollicitatiebrief met CV graag voor 15 februari tegemoet. Je sollicitatie kun je richten aan: Bert Dingemanse makelaardij b.v. T.a.v. Mevr. B. van der Meijden Postbus 358 4330 AJ Middelburg Vanzelfsprekend worden alle reacties vertrou welijk behandeld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 52