Tl Jos Boone nu OELTA www.pzc.nl/regiolink De Klerk Accountancy WAL-FLEX B.V. W23 DELTA\ Roem van Yerseke Zeelan^sRoem SCHIPPERSKNECHT op de YE23 Steun het vernieuwende UNESCO Centrum Nederland De leukste banen in je buurt. Dactylo kent ze. VERSTEDEN LEIDINGSYSTEMEN BV REPRESENTATIEVE VERKOOPMEDEWERK(ST)ER JONGE A. A. DELTA is een gezond en sterk expanderend bedrijf en biedt buitengewoon interessante functies, waarbij verantwoordelijkheid, ruimte voor eigen initiatief en vrijheid om te ondernemen centraal staan. DELTA N.V. richt zich met circa 1.500 medewerkers op de levering van een integraal producten pakket. Zij verzorgt voor Zuidwest Nederland de distributie van elektriciteit, gas, water, radio- en televisiesignalen en telecommunicatie- en milieudiensten. Ook de productie van water en elektriciteit behoort tot haar activiteiten. De organisatie is een zeer actieve speler in de liberaliserende energie markt, waarin zij zich heeft ontwikkeld tot een succesvolle en markt gerichte partij. Zebra Gasnetwerk B.V. is een samenwerkingsverband tussen Essent en DELTA N.V. Zij verzorgt het transport, de instandhouding, de exploitatie en het beheer van de (hoge druk) gasttransportleiding van Sas van Gent tot Moerdijk. De werkzaamheden hiervoor worden -in een vijf-ploegendienst- gecoördineerd vanuit de controlekamer in Bergen op Zoom. Het selfsupporting team bestaat uit negen medewerkers die vanuit DELTA en Essent zijn gedetacheerd. Omdat er in het team een vacature is ontstaan, zijn wij op zoek naar een ervaren Mbo-er Werktuigbouw Kerntaken: Het verzorgen van het transport van hoogcalorisch gas in een hoge druk leiding (80 bar); Het toezicht houden op de bestellingen en de verbruiken van het getransporteerde gas; Het beheren van de afleverstations en afsluiterlocaties; Het zorgen voor het buitenbeheer van het netwerk; Het verzorgen van alle voorkomende administratieve werkzaamheden. Profiel: Om voor deze functie in aanmerking te komen, verwachten wij dat je: Beschikt over een mts-diploma, aangevuld met een opleiding zoals Middelbare Gastechniek of VaPro A/B; Kennis van en ervanng met pc-gebruik (Word, Excel, Access); Tekeningen kunt lezen en interpreteren; Accuraat, stressbestendig en flexibel bent; Zelfstandig genoeg bent om in een zelfsturend team te werken; Geen 8 tot 5 mentaliteit hebt; Binnen één uur ter plekke kunt zijn en Geen bezwaar hebt tegen consignatiedienst. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden dat gebaseerd is op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven; Een pensioen- en ziektekostenregeling; Mogelijkheden voor verdere ontwikkeling, waaronder opleiding en trainingen; Volop ruimte voor eigen inbreng en initiatief in een informele organisatie met korte lijnen. Informatie: Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met mevrouw N. Versteeg, Sector Personeels chef a.i., telefoonnummer (0118) 88 26 32. Interesse? Belangstellenden kunnen hun sollicitatie, voorzien van een CV, binnen 14 dagen richten aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van het secretariaat van de afdeling Personeel Organisatie. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Postbus 5048 4330 KA Middelburg tel. 0800-5150 Internet http://www.delta.nl e-mail: vacatures@delta.nl Door voortdurend marktgericht te opereren en te vernieuwen in productiemethoden, producten, verpakkingen en communicatie is Roem van Yerseke B.V. uitgegroeid tot één van de meest toonaangevende mossel-, oester- en kokkelveriverkende bedrijven in de wereld. Ons bedrijf brengt deze producten vers, geconserveerd en diepgevroren op de markt. De producten ivorden afgezet via de traditionele visgroot- en detailhandel, de horeca en het supermarktkanaal. Op dit moment hebben ivij een vacature voor de functie van: De functie: Het werk bestaat voornamelijk uit: het vissen op schelpdieren; het assisteren van de schipper bij de dagelijkse werkzaamheden en indien nodig hem vervangen; onderhoud plegen aan het schip. Buiten het seizoen ivorden ook andere iverkzaamheden in het bedrijf verricht. De kandidaat: Je hebt iverkervaring in een soortgelijke functie, bij voorkeur in de kokkel- enl of spistila-branche. Je bent minimaal in het bezit van het groot vaarbeivijs en het diploma SW6. Een BHV-diploma is geen voorwaarde, maar wel een belangrijke pre. Verwacht wordt datje bereid bent ook bij alle andere voorkomende productieiverkzaamheden assistentie te verlenen, meestal buiten het visseizoen. Met name bij aanvang van het seizoen is er een grote werkdhik en moet je zorgvuldig en accuraat kunnen blijven werken. Wij bieden: Een afwisselende baan in een bedrijf dat volop in beweging is. Dat gaat gepaard met een prima salaris en dito secundaire arbeidsvoorwaarden. Heb je interesse? Stuur dan binnen 14 dagen uiv schriftelijke reactie met CV naar: Roem van Yerseke B.V. t.a.v. mevrouw S. Dingemans Postbus 25 4400 AA Yerseke, tel. (0113) 577717 Telefonisch kan informatie over de functie ingewonnen worden bij: de heer D. W. Lindenberg, tel.:06-53180093. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Een open oog voor én onderwijs én bio-ethiek én zwart Afrika? Kent u geen angst om genuan ceerd mee te denken over onze wereld? Overweeg dan sympa thisant van het UNESCO Cen trum Nederland (UCN) te wor den. Juist nu hebben wij uw aandacht en steun nodig, het UCN is namelijk bezig zich drastisch te vernieuwen. Wat is de UNESCO eigenlijk? De UNESCO is de gespeciali seerde VN-organisatie voor On derwijs, Wetenschap en Cultuur. Hoofddoelstelling is het bijdra gen aan wereldvrede en veilig heid door internationale samen werking op de volgende werk terreinen: onderwijs, natuurwe tenschappen, sociale en mens wetenschappen, cultuur, com municatie en informatie. UNESCO Centrum Nederland (UCN) voert namens de UNES CO in ons land taken uit op het gebied van voorlichting en fond senwerving. Wat wil het UNESCO Centrum Nederland? Het UNESCO Centrum Neder land is reeds actief vanaf 1949 en richt zich vooral op voorlich tingstaken (75% van de tijd; doelgroep: het grote publiek) en fondsenwerving (25% van de tijd; vooral gericht op kleinscha lige ontwikkelingsprojecten op het gebied van onderwijs voor aanschaf onderwijsmateriaal, constructie scholen enz.). Een uit gebreid informatiepakket zen den wij u graag toe. "Maar... waarom zou ik sympathisant worden?" Omdat de wereld niet stil staat. Ook de Nederlandse samen leving verandert en vraagt ieders betrokkenheid. Wij geven graag vitale en actuele informatie, wil len graag op vele niveaus rele vante discussies bevorderen. Onze organisatie wordt daartoe drastisch vernieuwd. Er zijn ver gevorderde plannen voor het ver zorgen van de totale (media) voorlichting namens de UNES CO, ook wordt een geheel nieu we start gemaakt met de coördi natie van het Nederlandse UNESCO-scholennetwerk. Wij hebben de ambitie voor alle eigentijdse subdoelgroepen (bin nen de grote doelgroep van UNESCO) op maat gemaakt voorlichtings- en educatief ma teriaal te vervaardigen. Dat kan natuurlijk niet zonder de inbreng van vele nieuwe, bij on- zé doelstellingen betrok- ken geïnteresseerden. Wilt u meedenken? UNESCO Centrum Nederland Oranje Nassaulaan 5, 1075 AH Amsterdam Telefoon (020) 673 01 00 Fax (020) 673 95 31 Internet www.unescocentrum.nl E-m2iTinfo@unescocentrum.nl Dactylo kent jouw omgeving als geen ander. We kennen de bedrijven, de mensen, de gewoontes en spreken je taal. En hebben de leukste tijdelijke of vaste baan voor je bij een bedrijf dat bij je past. Management assistente m/v Voor een Beursgenoteerde onderneming zijn op zoek naar een kandidaat die samen met de Regiomanager een kantoor wil opzetten in de omgeving van Goes. De functie zal van een parttime baan uiteindelijk overgaan in een fulltime vast dienstverband. Wij zoeken een kandidaat met secretariële ervaring die mede structuur kan aanbrengen in (nieuwe) bedrijfsprocessen. Daarnaast ben je flexibel en een echte team-player. Info.- Dactylo Goes. Telefoniste m/v Voor een relatie in Middelburg zijn wij op zoek naar een ervaren telefoniste voor de periode februari/maart. Het betreft een baan voor 3 dagen per week. Info: Dactylo Middelburg. Monteur m/v Wegens uitbreiding zoeken wij voor onze opdrachtgever een allround monteur die affiniteit heeft met elektrotechniek. Daarnaast zoeken wij een flexibele kandidaat die goed met mensen om kan gaan. Deze baan gaat over in een vast dienstverband. Info: Dactylo Goes. Productiemedewerkers/heftruckchauffeurs m/v Voor diverse bedrijven in Middelburg en Vlissingen zijn wij op zoek naar gemotiveerde kandidaten die in het bezit zijn van een VCA-I diploma en/of een heftruckdiploma. Het betreft werkzaamheden voor langere tijd. Info- Dactylo Middelburg. Medewerker voorraadadministratie m/v Het betreft een fulltime baan voor de periode van februari tot september/ oktober. De eisen zijn: minimaal een havo-diploma, kennis van de Engelse en Duitse taal, bekend met tekstverwerking en spreadsheets (Word, Excel), goede typevaardigheid en accuratesse. De functie bestaat uit baliewerkzaam heden en voorraadadministratie. Info: Dactylo Middelburg. Bali-/magazijnmedewerker m/v Voor een handelsonderneming in Goes zijn wij op zoek naar een dienstverlende kandidaat die affiniteit heeft met elektrotechniek. De werkzaamheden bestaan onder andere uit: orderpicken, klanten bedienen en bestellingen afleveren. Info: Dactylo Goes. Bel meteen voor meer informatie of kom langs bij Dactylo in; Goes, Piet Heinstraat 10, 0113-230019 Middelburg, Gravenstraat 12, 0118-624000 www.dactylo.nl I^factylo Versteden Leidingsystemen B.V. is gespecialiseerd in het ontwerpen, produceren en installeren van glasvezelversterkte kunststofleidingsystemen voor zowel ondergrondse als bovengrondse toepassingen. Wij zijn op zoek naar medewerkers voor de volgende afdelingen: POLYESTERAFDELING Productiemedewerkers en pijpfitters LASAFDELING Lassers van thermoplasten MONTAGE-AFDELING Pijpfitters en monteurs voor het aanleggen van polyester leidingsystemen. Wij vragen van u: affiniteit met techniek; LBO/VMBO opleiding eventueel aangevuld met cursussen; flexibele werkinstelling; woonachtig te zijn in de regio; bereidheid tot het volgen van opleidingen Wij bieden u: na bewezen bekwaamheid een vast dienstverband; prima salariëring afhankelijk van kennis, capaciteit en ervaring; goede secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder een pensioenregeling Zij die ervaring hebben in thermoplasten en polyester genieten de voorkeur. De procedure: Uw schriftelijke sollicitatie, inclusief CV, kunt u richten aan de directie van Versteden Leidingsystemen B.V., Postbus 39, 4630 AA Hoogerheide onder vermelding van ref.nr. PLM01.03. JOS BOONE B.V. is een groeiend bedrijf, actief in watersport en scheepvaart. Voor onze watersportwinkel zoeken wij een: Onze voorkeur gaat uit naar iemand met: - verkoopervaring; - interesse in de watersport: - zeilervaring; - goede omgangsvormen: - kennis van de moderne talen; - technisch en administratief inzicht; - een leeftijd van 20-28 jaar. - HAVO MBO niveau Schriftelijke sollicitaties t.a.v. J. Boone, Maisbaai 1, 4331 HJ Middelburg. Winkelschip "Helena Maria" Maisbaai 1Jachthaven 4331 HJ Middelburg Telefoon (0118) 62 99 13, Fax 63 96 58 www.josboone.nl Accountants Belastingadviseurs De Klerk Accountancy is gespecialiseerd in zakelijke dienstverlening voor het midden- en kleinbedrijf. Naast de gebruikelijke administratieve dienstverlening zijn wij bij onze cliënten zeer intensief betrokken bij fiscale en bedrijfsadviezen. Op ons kantoor werken wij thans met een team van 8 personen. Door de voortdurende groei van ons cliëntenbestand beslaat thans behoefte aan een negende man of vrouw. Wij denken hierbij aan een Deze A. A. zal een deel van de werkzaamheden van de eigenaar en van de op het kantoor werkzame belastingadviseur overnemen. Door de diversiteit van ons cliëntenbestand en de grootte van ons kantoor bieden wij een interessante werkkring voor iemand met de juiste ambities. Telefonische informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de heer J. A. de Klerk A. A. of de heer J. C. Matthijsse F. B. Sollicitaties kunt u inzenden t.a.v. de heer J. A. de Klerk A. A. De Klerk Accountancy. Postbus 5192, 4380 KD Vlissingen. Telefoon 0118-416961e-mail deklerk.accountant@planet.nl. Personeelsbemiddeling In de divisie Productie van LétÉ is op korte termijn plaats voor een Meewerkend Voorman Groen m/v voor 36 uur per week De meewerkend voorman coördineert en verricht tezamen met een ploeg van gemiddeld 10 medewerkers alle voorkomende cultuurtechnische werkzaamheden binnen de eigen objecten. De functionaris verricht zijn werkzaamheden onder verantwoordelijkheid van een ambtelijk leidinggevende. Het takenpakket bestaat onder andere uit: - het beheren van het eigen gereedschap en een aantal machines; - lost eenvoudige, veel voorkomende storingen, zelf op; - vervangt in voorkomende gevallen collega's. Wij vragen: - een afgeronde LBO-opleiding op hoveniersgebied, eventueel aangevuld met vakgerichte cursussen; - aantoonbare leidinggevende kwaliteiten - goede contactuele eigenschappen; - in bezit van rijbewijs BE. Wij bieden: - een arbeidscontract voor één jaar met de mogelijkheid tot verlenging met een jaar. - een salaris overeenkomstig genoten opleiding en ervaring. Voor informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer J. Minderhoud (tel. 0118-633040). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 15 februari 2003 richten aan: WAL-FLEX B.V., t.a.v. dhr. J. L. Schonis, Postbus 280, 4330 AG Middelburg. Acquisitie aan de hand van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. WAL-FLEX B.V. is een organisatie, gericht op het werven van tijdelijk personeel, dat wordt gedetacheerd bij LétÉ LétÉ is een arbeids- integratiebedrijf, bestaande uit - een divisie Integratie, - een divisie Productie en - een ondersteunende divisie Stafdiensten. Doelstelling van LétÉ is om mensen met een afstand tot de arbeids markt te begeleiden naar - regulier werk, - gesubsidieerde arbeid of - passende activiteiten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 51