POELW1JCK W Persoonlijke zorg bij een moderne werkgever É^Y O www. pzc. n l/service PZC Fysiotherapeut(e) ALGEMEEN DIRECTEUR M/V Zeeuwse Bibliotheek W22 GC DE JONG CONSTRUCTION BV MEDEWERKER HARDERIJ financieel medewerker Zorgcentrum Poelwijck bestaat uit: assistent havenmeester m/v Stichting R.-K. en P.-C. Onderwijs 'De Linie' Algemeen Directeur (1 fte) m/v Beleidsmedewerker (0,5 fte) m/v zaterdag 1 februari 2003 Verpleeghuis Ter Schorre in Terneuzen biedt als werkgever kaders waarbinnen medewerkers hun keuzes hebben. Daarbij hoort een modern en zeer flexibel aanvullend arbeidsvoorwaarden pakket met mogelijkheden tot aanschaf van bijvoorbeeld een computer of een fiets of het sparen van verlof. Logisch eigen lijk, want dat mensen hetzelfde werk doen, wil nog niet zeggen dat ze op dezelfde manier beloond willen worden. Behoeftes liggen per fase in het leven immers anders...Wilt u hard werken en goed verdienen, wilt u wat minder uren draaien om meer bij de kinderen te zijn of wilt u investeren in uw carrière door een studie te volgen? Bij ons kiest u voor uzelf. U moet wel de instelling hebben om te pionieren in de zorg, om telkens weer nieuwe manieren te vinden om de mensen binnen Ter Schorre plezier in het leven te laten behouden. U weet wat uw drijfveren in het leven zijn en u bent oprecht geïnteresseerd in de zaken die ouderen bezighouden. Daarom spreekt het volgens ons voor zich dat u bij uzelf een warm hart voelt voor mensen en dat u enthousiasme en respect goed kunt combineren. Bent u geïnteresseerd in werken bij Ter Schorre? Moak dan een afspraak met uw toekomstige collega's en de organisatie. Bel voor een afspraak met mevrouw A. Philips of de heer R. Verwijs, bereikbaar onder telefoon nummer 015-678910. Ook als u nog vragen ovor de functie hebt, kunt u dal nummer bellen. U kunt uw brief met CV richten aan Ter Schorre, P0&0, Churchillloan 1200,4532 JK Terneuzen, Nederland. U kunt ook mailen noor tollenaar@ts.svrz.nl. Solliciteren Linnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en niet gehonoreerd Ter Schorre waar de mens iemand is Op fulltime basis Aan u de uitdagende taakstelling vorm en inhoud te geven aan de fysio- therapeufische zorg voor onze somatische en psychogeriatrische cliënten. Zij vragen om gespecialiseerd onderzoek, behandeling, begeleiding en advisering en ondersteuning bij het opstellen van een individueel behandel plan, wat de nodige eisen aan uw vakmatige expertise, inventiviteit en betrokkenheid stelt. Dit op basis van een ruime indicatiestelling van een arts. U informeert de verwijzend arts over het verloop van de behandeling en adviseert ten aanzien van de eventuele voortzetting ervan, het doen van nader onderzoek of het wijzigen van het behandelplan. Uw inzet is daarbij gericht op het realiseren van een zo groot mogelijke zelfstandigheid voor de bewoners Bij de behandeling maakt u gebruik van verschillende behandelvormen. Zo speelt u actief in op de speciale ontwikkelingen binnen uw vakgebied en participeert u in werkgroepen. Daarnaast geeft u informatie aan de cliënt en zijn/haar familie en geeft u advies aan verplegend en verzorgend personeel, o.a. op het gebied van (loop-) hulpmiddelen, rolstoelen en orthopedische hulpmiddelen. Al met al een veelzijdige functie waarin u volop kansen krijgt uw meerwaarde te tonen. Wij zoeken een enthousiaste fysiotherapeut(e) bij voorkeur met ervaring met fysiotherapeutische zorg aan somatische zieke en dementerende oude ren (al dan niet met multiple pathologie) die het uitdagend vindt om vanuit zijn deskundige inbreng de kwaliteit van leven van de cliënten binnen Ter Schorre te verbeteren U beschikt over een afgeronde HBO-opleiding fysiotherapie met inschrijving in het Big-register. Daarnaast strekt kennis van Neuro Development treatment of kennis van psychomotoriek bij demen terenden tot de aanbeveling. U bent in staat zelfstandig te functioneren aan de hand van een ruime indicatiestelling van de verwijzend arts. Wij bieden u goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een regeling kinderopvang en een aanvullend meerkeuzesysteem arbeids voorwaarden. Het salaris wordt u aangeboden conform de CAO V&V (Verpleeg- en Verzorgingshuizen) FWG 55, max. 3.173,04 bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Verder biedt Ter Schorre mogelijkheden tot aanvullende scholing en bijscholing in het kader van deskundigheids bevordering binnen uw vakgebied. CONSTRUCTION 8.V. FEDUR HIGH WEAR-RESISTANT PRODUCTS GC de Jong Construction BV is een productiebedrijf dat sinds 12 jaar gevestigd is te Zierikzee en waar een proces ontwikkeld is voor de productie van FEDUR® producten. FEDUR® is de merknaam voor hoog slijtvast staal dat verwerkt wordt tot buizen, bochten, spranten en dergelijke. GCC is ISO 9001 gecertificeerd en streeft naar een perfecte kwaliteit van de uit te leveren producten. Het product geniet grote bekendheid binnen de baggersector waarvoor complete leidingsystemen geleverd worden aan scheepswerven en baggerfirma's. Binnen de afdeling harderij zijn wij op zoek naar assistentie voor de hardingsmeester. De werkzaamheden omvatten het meten van het product vóór de warmtebehandeling, het hardingsgereed maken, het assisteren bij de besturing van de installaties en het meten van de maten na de warmtebehandeling. Op de arbeidsovereenkomst is de CAO voor het kleinbedrijf in de metaal van toepassing. GCC heeft per direct een vacature beschikbaar voor de functie medewerker harderij. De werkzaamheden omvatten: - assisteren van de hardingsmeester - controleren en registreren van de maatvoering - administreren van meetgegevens FUNCTIE-EISEN Opleiding: VBO of MBO of vergelijkbare opleiding Werkervaring tekening lezen vereist, omgang met PC (spreadsheets tekstverwerking) Rijvaardigheid: ervaring met vorkheftruck gewenst geen pre INFORMATIE Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer R. van Grootveld of de heer E. Aggenbach. Gaarne uw schriftelijke of telefonische reactie naar GC de Jong Construction BV, Deltastraat 23, 4301 RC Zierikzee, tel. 0111-414212, tel. 06-55371511 (na 19.00) fax: 0111-415876, e-mail: info@gcc-fedur.nl STICHTING PALLADIUM Stichting Palladium is een jonge welzijnsorganisatie in Vlissingen. De organisatie is actief in de wijken van Vlissingen met buurthuiswerkjongerenwerk en ouderenwerk. Daarnaast wordt een aantal projecten uitgevoerd. Bij Palladium zijn ruim 30 medewerkers werkzaam en ruim 600 vrijwilligers actief. Stichting Palladium zoekt een voor 28 tot 32 uur per week Deze medewerker draagt zorgt voor: de financiële administratie het opstellen van de concept jaarrekening financiële rapportages t.b.v. de organisatie hel opstellen van de begrotingen en meerjarenraming mede sturing geven aan de organisatie ontwikkelen van kwantiteits- en kwalitcitstoetsen Functie-eisen: HBO werk- en denkniveau enige jaren relevante werkervaring HBO-BE, SPD of vergelijkbare opleiding goede communicatieve vaardigheden Inschaling volgens de CAO-welzijn, minimaal schaal 28 en maximaal schaal 40 (max. 3.093 (gebaseerd op 2002) per maand bij een 36-urige werkweek) Inlichtingen bij: Mevr. H. Dikowski, tel. 0118-431926 U kunt uw reactie binnen 14 dagen sturen aan: Stichting Palladium Postbus 51 4380 AB Vlissingen De sollicitatiegesprekken zullen gehouden worden op 25 februari 2003 's middags vanaf 13.00 uur. ZORGCENTRUM VOOR DE REGIO - Verzorgingshuis met verpleeghuisafdeling en tijdelijke opvang te 's-Heer Arendskerke - Woonzorgcentrum Vorsvliet te 's-Gravenpolder. - Woonzorgcentrum Meuleweie te Wolphaartsdijk. - Seniorenwoningen in de gemeente Borssele. De stichting is gestart met een proces van totale nieuwbouw van het ver zorgingshuis, een 3e woonzorgcentrum, vervanging van seniorenwoningen en het ontwikkelen van een eigentijds zorgconcept in het werkgebied. Door het vertrek van de huidige functionaris ontstaat per 1 juni 2003 de vacature van: met een full-time dienstverband Functie-inhoud: Wij zoeken een gedreven persoonlijkheid, die in eerste instantie de nieuwbouw en de verdere veranderingsprocessen zal gaan aansturen; die eindverantwoordelijk is voor het functioneren van de totale organisatie; die de stichting vertegenwoordigt in diverse externe contacten. Functie-eisen: U heeft een relevante opleiding op HBO/academisch-niveau. U heeft ervaring in het managen van bovengenoemde processen. U kunt mensen enthousiasmeren. U bent een teamspeler, die samen met anderen succes wil boeken. U heeft financieel-economisch inzicht en een innovatieve instelling. U onderschrijft de protestant-christelijke grondslag van onze stichting. U bent bereid zich in het verzorgingsgebied te vestigen. Functiewaardering: Salariëring volgens F. W. G. richtlijnen en overige arbeidsvoorwaarden vol gens de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Informatie: Wilt U nadere informatie over de functie, dan kunt u contact opnemen met de huidige directeur: mw. A. W. Dales. Op werkdagen te bereiken tussen 09.00 en 16.00 uur, telefoonnummer 0113-561820. Schriftelijke sollicitaties kunt U voor 22 februari a.s. richten aan het bestuur van de Stichting Poelwijck, Slotstraat 15, 4458 BK 's-Heer Arendskerke, o.v.v. "Sollicitatie directeur". Szoiss 'figure V Figuurcorrectie- en Afslankinstituut Ter versterking van ons team zoeken wij: STUDIOMEDEWERKSTER (fulltime) werkzaamheden: begeleiden van cliënten bij voeding en beweging; maken van figuuranalyses; administratieve en receptiewerkzaamheden; huishoudelijke werkzaamheden; interne opleiding; vanaf 17 jaar; collegiaal en representatief. Graag voor eind februari 2003 schriftelijk reageren: instituut Swiss Figure t.a.v. Leonie van Dijke Lammerensteeg 9 4331 MB MIDDELBURG Tel.: 0118-633601 DELTA MARINA-KORTGENE vraagt een In onze drukke maar gezellige haven heeft onze havenmeester een assistent nodig voor de periode maart-oktober (parttime mogelijk) die voldoet aan de volgende criteria: Spreekt Engels/Duits, eventueel Frans, is een klantvriendelijke dienstverlener, kan overweg met de computer, is in staat kleine storingen te verhelpen en onderhoudswerkzaamheden uit te voeren en is bereid minimaal één dag in het weekend te werken. Wij bieden een leuke afwisselende baan met een beloning conform de HISWA CAO. Interesse? Schrijf een briefje naar Jetty de Vlieger, Postbus 16, 4484 ZG Kortgene of mail naar homeport@deltamarina.nl Postbus 16, DELTA 4484 ZG Kortgene tel. 0113-307171 e-mail: homeport@deltamarina.nl website: www.deltamarina.nl ARINA De Zeeuwse Bibliotheek is de grootste culturele instel-l ling in de provincie Zeeland en één van de toonaan gevende bibliotheken in Nederland. Zij vervult de taak van openbare bibliotheek in Middelburg, is de weten-j schappelijke bibliotheek voor Zeeland en heeft tevens de functie van Provinciale Bibliotheekcentrale De Zeeuwse Bibliotheek als ondernemer in kennis, cultuur en ontmoeting biedt naast informatie, educatie en' recreatie ruimte aan een diversiteit van culturele eve nementen. De Zeeuwse Bibliotheek leent per jaar' meer dan 750.000 publicaties uit en verleent specifieke! diensten aan onder meer onderwijs, bedrijfsleven, biblio theken, instellingen en particulieren. Bij de Zeeuwse Bibliotheek werken ca. 170 mensen, j De Zeeuwse Bibliotheek, afdeling Ondersteunende dienstverlening, vraagt ten behoeve van de sectie catalogus, bestel- en tijdschriftenadministratie een: Medewerker VUBIS helpdesk/catalogiseren (m/v) voor 30 uur per week in vast dienstverband. FUNCTIE-INFORMATIE: - noteren en beantwoorden van vragen van gebruikers en de bewaking van de voortgang van de afhandeling van vragen bij de helpdesk; - instructie van gebruikers, samenstellen van handleidingen en instructies en samenstellen en verspreiden van informatie; - inhoudelijke ontsluiting (classeren/trefwoorden); - titelbeschrijvingen invoeren en ontlenen; - vervolmaken van titelbeschrijvingen en het invoeren van bezitsgegevens; - diverse werkzaamheden. FUNCTIEPROFIEL: - relevante opleiding op MBO denk- en werkniveau en enige jaren ervaring; - enige relevante werkervaring in een soortgelijke functie; - accuratesse en analytisch denkvermogen - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; - kennis van en ervaring met de geautomatiseerde systemen VUBIS en PICA - kennis van en ervaring met Excel, Word etc.; - vermogen om onder tijdsdruk te functioneren; - goede communicatieve vaardigheden; - flexibele instelling en inzetbaarheid; - klantgerichte instelling. SALARIS EN ARBEIDSVOORWAARDEN: Het salaris bedraagt afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring minimaal 1.416,25 (schaal 6, aanloopniveau) tot maximaal 1.921,01 (schaal 7, functie niveau) bruto per maand bij een 30-urige werkweek (norm 01-10-2002). De arbeidsvoorwaarden van de Zeeuwse Bibliotheek worden afgeleid van de arbeidsvoorwaarden van de provincie Zeeland. De definitieve waardering van deze functie moet nog plaatsvinden. De Zeeuwse Bibliotheek wil een bijdrage leveren aan het wegwerken van de achterstand op de arbeidsmarkt van vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Daarom wordt aan leden uit deze prioriteitsgroepen uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. De Zeeuwse Bibliotheek kent een (beperkte) mogelijkheid tot kinderopvang. SOLLICITATIEPROCEDURE: Een afvaardiging van het personeel wordt bij de selectie betrokken. Inlichtingen worden verstrekt door de heer J.A.M. Raaijmakers, coördinator sectie catalogus, bestel- en tijdschriftenadministratie, telefoon: 0118-654263 of de heer C. Heijkoop, hoofd afdeling ondersteunende dienstverlening, telefoon: i 0118-654227. Schriftelijke sollicitaties kunnen tot en met 12 februari 20031 worden gericht aan de heer W. Kempees, afdeling personeelszaken, onder vermelding van vacaturenummer ZB/2003/02/01. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Kousteensedijk 7 4331 JE Middelburg postbus 8004 4330 EA Middelburg tel. 0118 65 40 00 fax 0118 65 40 01 www.zeeuwsebibliotheek.nl 1 De Linie verzorgt per 01-08-2003 onderwijs aan ca. 1700 leerlingen op 12 basisscholen, een school voor speciaal basisonderwijs en een school voor praktijkonderwijs. 1 De organisatie telt ca. 160 medewerkers. 1 De scholen van De Linie zijn gevestigd in de gemeenten Hulst en Terneuzen. 1 Het bestuur heeft besloten taken en bevoegdheden per 01-08-2003 vergaand te mandateren aan de algemeen directeur. Stichting R.-K. en P.-C. Onderwijs De Linie zoekt per 1 augustus 2003 a.s. een enthousiaste: Wij zoeken iemand die: ruime ervaring heeft in het onderwijs de religieuze grondslag van de stichting onderschrijft en deze verder vorm wil geven en uitdragen aantoonbare managementkwaliteiten bezit vanuit een heldere visie met overtuiging en daadkracht leiding kan geven aan de voorbereiding en uitvoering van het beleid van de stichting over goede sociale en communicatieve vaardigheden beschikt flexibel en stressbestendig kan omgaan met onverwachte situaties besluitvaardig is goed kan samenwerken mensen weet te inspireren en te motiveren gericht is op resultaat en kwaliteit een HBO/academisch- denk- en werkniveau heeft bij voorkeur de opleiding bovenschools manager heeft gevolgd of bereid is een dergelijke opleiding te volgen bereid is zich in de regio te vestigen Ter ondersteuning van de Algemeen Directeur zoeken wij per 1 augustus 2003 a.s. een enthousiaste: tevens plaatsvervangend Algemeen Directeur Wij zoeken iemand die: samen met de Algemeen Directeur het beleid van de stichting verder kan ontwikkelen en uitvoeren aantoonbare kennis en ervaring heeft op diverse beleidsterreinen binnen het onderwijs de religieuze grondslag van de stichting onderschrijft en deze verder vorm wil geven en uitdragen goed kan samenwerken over goede sociale en communicatieve vaardigheden beschikt mede sturing kan geven aan het directieberaad flexibel en stressbestendig kan omgaan met onverwachte situaties mensen weet te inspireren en te motiveren gericht is op resultaat en kwaliteit een HBO- denk- en werkniveau heeft bereid is zich verder te ontwikkelen door scholing en studie bereid is zich in de regio te vestigen Wij bieden voor beide functies: een actief meedenkend directeurenberaad secretariële ondersteuning voorgenomen nieuwbouw voor een goede werkplek bezoldiging overeenkomstig de zwaarte van de functies Procedure: De benoemingsadviescommissie bestaat uit leden van het bestuur, het directeurenberaad en de GMR. Een psychologisch onderzoek of een assessment kan deel uitmaken van de procedure. De sollicitatietermijn sluit 15 februari 2003. Informatie: Belangstellenden kunnen nadere informatie inwinnen bij: dhr. M. Evers, voorzitter Stichting De Linie telefoon: 0114 - 321492 dhr. E. van Veenendaal, voorzitter directeurenberaad De Linie telefoon: 0114 - 370884 (315807 privé) Een uitgebreide functieomschrijving is aan te vragen bij het secretariaat van de Linie: telefoon 0114 - 370886 Uw brief, vergezeld van een c.v., kunt u sturen naar: Bestuur 0e Linie, Postbus 135, 4560 AC Hulst

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 50