Kapitein Varen op zee... ...en toch regelmatig thuis E3 IHC FUNDEX Equipment® PZC W20 Werken en ontspannen...,dicht bij huis Sectorhoofd middelen m/v RUCPHEN Ben jij de zekerheid die WUB®® zoekt? V |teg www. pzc. n l/a u tos een 2e monteur een hulpmonteur zaterdag 1 februari 2003 Rucphen. Een typische gemeente met 22.600 inwoners in West-Brabant, op een steenworp van Antwerpen en Breda. Waar je nog eindeloos kunt ronddwalen in de bos- en heidegebieden (ruim 1.200 ha). Waar je kunt genieten van de vele sportfaciliteiten. De gezelligheid in de vijf kernen. Maar waar je ook prima kunt werken. In de land- en tuinbouw en het toerisme, bijvoorbeeld. Of bij een van de vele andere bedrijven. En natuurlijk bij de gemeentelijke organisatie zelf. Hier werken zo'n 185 mensen. Doorgaans dicht bij huis! De gemeente Rucphen kiest in haar organisatie voor flexibel inzetbare, initiatiefrijke en betrokken personeelsleden. De organisatie is thans ingericht volgens het vijfsectorenmodcl; Bestuurlijke Zaken, Middelen, Sociale Zaken. Welzijn en Gemeentewerken. Wij zoeken momenteel kandidaten voor de volgende vacature. voor 36 uur per week, (Functiecode: 4.0.00; Vacaturenr.: VHMI) Functie-eisen: Werk-en denkniveau op hbo/wo-niveau, blijkend uit een afgeronde relevante opleiding aangevuld met managementervaring. Tevens aantoonbare ervaring op het terrein van (strategische) financiële beleidsadvisering. Functieniveau: 13 (maximaal bruto per maand 4.903,--). Uitloopniveau: 14 (maximaal bruto per maand E. 5.391,--) onder voorwaarden. Voor verdere informatie over deze functie verwijzen wij naar onze website: www.rucphen.nl. Reageren: Uw sollicitatiebrief met curriculum vilae kunt u voor uiterlijk 14 februari 2003 zenden naar burgemeester en wethouders van Rucphen, Postbus 9, 4715 ZG Rucphen, onder vermelding van het vacaturenummer VHMI. NB: Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. gemeente Ia. j§ t f 'Met de formule van JUMBO: 'de zeven zekerheden', staat de consument meer dan ooit centraal. In elke JUMBO Supermarkt vindt onze klant een complete sortering met veel aandacht voor verse producten van uitstekende kwaliteit. De medewerkers van JUMBO vervullen elke dag met veel gevoel voor service hun taak. Daarom trekken onze winkels steeds meer bewuste consumenten aan die op zoek zijn naar een supermarkt met de laagste prijzen, een compleet assortiment en een hoog serviceniveau'. Voor ons filiaal in Middelburg zoeken wij kandidaten voor de volgende vacatures: m/v WINKELSLAGER Fulltime voor 38 uur per week Als rechterhand van de chef-slager ben je mede verant woordelijk voor een goed afdelingsresultaat, waarbij je werkt volgens de geldende H.A.C.C.P-normen. Voor deze functie zoeken wij kandidaten met minimaal een M.B.O-opleiding aangevuld met enige relevante werkervaring binnen een slagerij. Je beschikt over het S.V.O.-vakdiploma of bent hiermee bezig. VERKOOPMEDEWERK(ST)ERS VERSLIJN Parttime voor 24 uur per week Als verkoopmedewerk(st)er ben jij verantwoordelijk voor een goed verkoopadvies aan onze consumenten. Je takenpakket bestaat uit het verkopen, presenteren en adviseren van brood, kaas en vleeswaren. WAT HEEFT JUMBO JOU TE BIEDEN: - een zelfstandige baan binnen een gezond bedrijf met een collegiale werksfeer - diverse opleidings- en doorgroeimogelijkheden - goed salaris in overeenstemming met de functie en C.A.O. - vakgerichte cursusmogelijkheden Heb jij interesse, k0m dan langs of schrijf naar: JUMBO t.a.v. de heer H. Daems Sir W. Churchilllaan 49 4333 BB Middelburg tel. 0118 - 612844 Gemeentelijke organisatie De organisatie heeft vijf afdelingen: - Algemene Zaken; - Financiën; - Weg- en Waterbouw; - Interne Zaken en Burgerzaken; - Welzijn, Sociale Zaken en Personeel. De organisatiecultuur Op het gemeentehuis werken ongeveer 30 mensen. De sfeer is informeel en de lijnen zijn kort. Wil je meer informatie? Als je meer informatie wenst over deze functie, dan kun je contact opne men met dhr. M. Bom van de afdeling Financiën. Het telefoonnummer is 0187 - 60 80 77. Voor informatie over de proce dure kun je terecht bij dhr. J.J. de Geus, tele foon 0187 - 60 80 76. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. GEMEENTE DIRKSLAND Wil je een aantrekkelijke baan in een kleine, flexibele gemeentelijke organisatie? Dan biedt de gemeente Dirksland een interessante functie! Door het vertrek van een collega zoekt de gemeente Dirksland een: Medewerker Financiën - kassier m/v 36 uur per week Algemene informatie De afdeling Financiën is belast met taken op het gebied van financieel beleid/beheer, onderwijs en belastingen. Momenteel werken er acht mensen op deze afdeling. De functie Jij bent de spil van de kassiersfunctie. Je zorgt voor de administratieve verwerking van de bank- en girorekeningen. Je int de vorderingen op onze debiteuren. Zonodig zorg je voor dwanginvordering via onze deurwaarderskantoren of behandel je kwijtscheldingsaanvragen. Je let op de liquiditeits positie van de gemeente en zorgt voor het financiële betalingsverkeer. Je bent betrokken bij de interne controle op het betalingsverkeer en liquiditeitspositie. In de loop van het jaar wordt een nieuw financieel pakket ingevoerd. Wie zoeken wij Je bent een nauwgezet persoon met gevoel voor zowel automatisering als het omgaan met mensen. Je denkt en werkt op MBO-niveau. Dat blijkt ondermeer uit een (bijna afgerond) MBO-diploma (MEAO-ba of nieuwe stijl Boekhoudkundig Medewerker, MBA) en je bent bereid tot verdere vak studie. Bij voorkeur heb je voldoende ervaring met de werkzaamheden. Voor normaal gebruik hebben Word en Excel geen geheimen meer voor je. Door de omvang van onze afdeling is een col legiale opstelling een 'must'. Wat bieden wij Aanstelling geschiedt afhankelijk van ervaring en opleiding, in aanloopschaal 5. Doorgroei tot salarisschaal 6 (maximaal 2.213,00 per maand) behoort tot de mogelijkheden. De gemeente heeft de gebruikelijke arbeidsvoorwaarden (vakantiegeldtoelage, eindejaarsuitkering) en een flexibele werktijden-regeling. Bovendien wordt in 2003 met elke medewerker een persoonlijk ontwikkelplan (pop) opgesteld. Solliciteren Inspireert deze veelzijdige functie jou, ga dan nu de uitdaging aan. Jouw reactie zien we graag tege moet vóór 10 februari 2003. Richt je brief aan het college van burgemeester en wethouders van Dirksland, Postbus 10, 3247 ZG Dirksland, Mailen kan natuurlijk ook: j.degeus@dirksland.nl, of bel 0187-60 80 76. Goede monteurs m/v zitten bij ons al snel in de lift. ThyssenKrupp Monoliften verkoopt, installeert en onderhoudt trap- en platformliften in Nederland. De onderneming telt ca. 70 mede werkers en is één van de grootste leveranciers in deze sector. Trapliften vormen in veel gevallen een onmisbare oplossing voor mensen die ondanks een fysieke beperking thuis willen blijven wonen. ThyssenKrupp Monoliften biedt die oplossing met de Flow, een moderne traplift die op maat gemaakt wordt en in diverse varianten leverbaar is. ThyssenKrupp Monoliften zoekt aankomend en ervaren monteurs m/v die gaan werken als servicemonteur. Functie-eisen - Een opleiding op minimaal LTS-E niveau of een door ervaring verkre gen gelijkwaardig niveau. - Goede omgang met voornamelijk oudere en/of gehandicapte personen. Belangrijk Onze klanten zijn in het dagelijks leven vaak volledig afhankelijk van hun lift en rekenen er op dat deze te allen tijde goed functioneert. De wijze waarop je de liften onderhoudt en de manier waar op je met deze klanten omgaat zijn dus belangrijke factoren in het geheel. ThyssenKrupp Monoliften biedt: - Een aantrekkelijke functie met prima groeimogelijkheden. - Een vast dienstverband. - Een uitstekend pakket arbeidsvoor waarden, waaronder een onkosten vergoeding en een bedrijfsauto, die je ook privé kunt gebruiken. - Plaatsingsmogelijkheden in diverse regio's. - Eén gedegen praktijkopleiding en de mogelijkheid om vakgerichte cursus sen te volgen. Wil je met je carrière naar een hogere verdieping, stap dan nu bij ons in de lift en schrijf of mail naar mevrouw M. Doumenis. Voor meer informatie m.b.t. de functie omschrijving kun je contact opnemen met de heer L. Roos, 0180-530334. ThyssenKrupp Monoliften Postbus 752 2920 CB Krimpen aan den IJssel mdoumenis@thyssenkruppmonoliften.nl ThyssenKrupp Monoliften A ThyssenKrupp Elevator company Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op pnjs gesteld. De Clearwater Group is een jonge, dynamische rederij met een vloot van 5 moderne chemicaliëntankers. Wij vervoeren voor zowat alle bekende chemieconcerns een grote verscheidenheid aan chemicaliën. Met onze schepen bedienen we het gehele gebied van Noord-West Europa. Door de geavanceerdheid van onze schepen en de vrachten die yvij vervoeren bieden wij, zowel vanuit technisch als vanuit nautisch oogpunt, een uitermate interessante optie als officier aan boord van onze schepen. Clearwater group Postbus 229, 3350 AE Papendrecht 3 078 - 6410440, i 078 - 6413891 E-mail: Leonie@clearwatergroup.nl Elektronisch solliciteren...? Ga naar www.cIearwatergroup.nI Acquisities n.a.v. deze advertentie worden niet op prijs gesteld. jfflü nze activiteiten zijn wij op zoek Vanwege de uitbreiding van onze activiteiten zijn wij op zoek naar een: 4 De geschikte kandidaat heeft een maritieme opleiding op HBO niveau. Daarnaast dient hij/zij in het bezit te zijn van een chemicaliëncertificaat met ervaring aan boord van een chemicallëntankcr. Ben je op zoek naar een uitdaging met voldoende ruimte voor een regelmatig privé leven, dan is dit een job die jouw op het lijf is geschreven. Onze CAO waarborgt, met 7 weken op en 7 weken af, voldoende ruimte voor het plannen van activiteiten in de persoonlijke sfeer. Bovendien mag je rekenen op een prima beloning die past bij de zwaarte van jouw functie. Wil je meer weten..., neem dan contact op met Leonie Waardeloo. lste stuurlieden die deze mogelijkheid willen aangrijpen om te promoveren tot kapitein nodigen wij van harte uit om te solliciteren. De schepen van de Clearwater Group varen allen onder Nederlandse vlag met uitsluitend Nederlandse officieren. Verder beschikken wij over een van de meest vooruitstrevende CAO's in de branche, alle reden om eens verder te informeren naar je mogelijkheden bij de Clearwater Group. Taxicentrale Renesse zoekt en voor de vestiging Middelburg Taxicentrale Renesse is actief op het gebied van personenvervoer in alle vormen en stelt hoge eisen aan kwaliteit en dienstverlening. Voor het onderhoud van het materieel zijn wij op zoek naar ervaren monteurs voor onze vestiging in Middelburg. Werkzaamheden zijn: - onderhoud van het gehele wagenpark - bewaking van het onderhoudssysteem Gevraagd wordt: - ervaring met bedrijfswagens en personen-wagens - flexibele instelling - zelfstandig kunnen werken Wij bieden: - beloning volgens CAO-taxivervoer - afwisselend werk in een prettige werksfeer - standplaats Middelburg Uw sollicitatie graag binnen 10 dagen richten aan: De directie van Taxicentrale Renesse Postbus 8 4325 ZG RENESSE Nadere informatie over de inhoud van de functie kunt u krijgen bij de heer C. J. Ridders: telefoon 0111 -463100 of 06-14622513. IHC FUNDEX F.quipment B.V. is de specialist in het ontwikkelen en produceren van funderingsmachines en equipement met behulp van grondverdringende boortechnieken van het fabrikaat Fundex, en biedt daarnaast op fundcringsgebied revisie en service-aktiviteiten aan. Verder produceert IHC FUNDEX Equipment B.V. ook installaties l.b.v. klanten in de machinebouw en apparatenbouw. IHC FUNDEX Equipment B.V. is een zelfstandig opererende business unit van IHC Holland NV. Member of the IHC Caland Group. Ter versteviging van ons team, zijn wij op korte termijn op zoek naar een enthousiaste collega: Boekhoudkundig medewerker(ster). De functie: Het volledig verzorgen van de financiële administratie. Budgetteren. Maken van rapportages (zoals periodieke informatie, kwartaalrapportages en jaarrapportage). Wij denken aan: Een kandidaat met een MBO-opleiding (MBA of MEAO-BE) en enige jaren ervaring binnen een productieorganisalie in een soortgelijke functie. Ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking is een vereiste, waarbij I ervaring met Exact een pre is. Tevens bent u bekend met hel MS-Office pakket (Excel en Word). De kandidaat waar wij aan denken is accuraat, leergierig, stressbestendig, flexibel en heeft goede communicatieve vaardigheden. Vanwege doorgroeimogelijkheden in de toekomst, wordt bereidheid tot studie(SPD) gevraagd. Geïnteresseerd? Schrijf een korte sollicitatiebrief of E-mail binnen 2 weken na hel verschijnen van deze advertentie, ter attentie van de direktie aan: IHC FUNDEX Kquipment B.V. Postbus 83 4460 AB GOES T.a.v.: Direktie e-mail: infoihefundcx.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 48