dagen Vos PERSONEEL PZC imabo VAKwerk Orderverwerker/Verkoper M/V 15 februari 2003 Open dag van de zorg Commerciële mensen die carrière willen maken Informatie OPEN DAGEN KALENDER FEBRUARI stichting Jeugdzorg zeeland SECRETARESSE JEUGDBESCHERMING M'v Ai ywmi Werk aan de winkel! L'J M-TTf zaterdag 1 februari 2003 Voor onze showroom zoeken wij een fulltime Bouwmaterialenhandel Pilaar te Goes is een Logus-onderneming die actief is als toeleverancier van ruwbouw- en afbouwmaterialen voor zowel de zakelijke als de consumentenmarkt. Wij kunnen onze klanten perfect van dienst zijn in ons profcenter en onze eigentijdse showroom, waar wij badkamers, tegels, haarden en keukens presenteren. Door ons complete assortiment en de klantgerichte inzet van onze vakkundige medewerkers is Pilaar uitgegroeid tot een solide partner in bouw en afbouw. Deze gecombineerde functie bestaat urn Het maken van offertes Het uitwerken van orders (badkamers, tegels, haarden en keukens) Het administratief voorbereiden van projecten Het voorbereiden van projeetnacalculaties Meedraaien in het team van showroomverkopers Wij vragen: Relevante ervaring Affiniteit met onze kwaliteitsproducten Klantvriendelijkheid en klantgerichtheid Een representatieve uitstraling Kennis van automatisering Wat onze klanten belangrijk vinden, vinden wij logisch. Da's Logus. Wilt u graag actief mee werken aan het vervullen van de wensen van onze klanten, stuur dan uw sollicitatiebrief voorzien van c v. naar: Pilaar B.V. t.a.v. de heer C. de Looff, bedrijfsleider afbouw, post bus 82, 4460 AB te Goes. Of mail uw brief naar info@imabopilaar.nl. Logistics Het succes van Vos Logistics vertaalt zich in een groeiende vraag naar onze diensten. Voor ons nieuw Logistiek Centrum in de Braakmanpolder te Terncuzen zijn wij op zoek naar medewerker(slers) voor de volgende functies: Administratie Chauffeurs terminal-trekker Heftruckchauffeurs Machine-operators De Vos Logistics bedrijven vormen gezamenlijk een omvangrijk concern met diverse diensten. Vos Logistics zal begin april 2003 in Temeuzen een logistiek platform opstarten met uiteenlopende activiteiten op het gebied van opslag, verpakken, behandeling en (in tern) transport van granulaten. De functies: Administratie: - verwerking van orders in een geautomatiseerd systeem (trainingen worden verzorgd), ervaring met SAP en office-pakket een pre. - direct contact met klanten inzake planning, aanvragen en en after-sales services. - Toezicht op uitvoering en naleving relevante procedures door loodsmedewerkers. Chauffeurs terminal-trekker: - Uitvoering pendeltransportcn tussen de produktielocaties en onze logistieke terminal met trekker-bulkoplegger. - Kennis van hel reinigen, laden en lossen van bulkopleggers. - Minimaal vereiste rijbewijs B-E (chauffeursdiploma/ rijbewijs C-Eeen pre). Heftruckchauffeurs: - laden en lossen van vrachtwagens middels een heftruck. - correcte uitvoering van opdrachten conform opgestelde procedures tav veiligheid en kwaliteit. Machine-operators: - bediening van machines tbv verpakken en palletiseren van granulaat in zakken. - onderhoud machines vormt een belangrijk element (technische achtergrond een pre). Vos Logistics biedt: Primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden conform CAO Goederenvervoer Nederland (KNV): werken in een dynamisch team; Spaarloonregeling behoort tot de mogelijkheid; op termijn doorgroeimogelijkheden binnen een grote, internationaal ope rerende organisatie. Geïnteresseerd? U kunt binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie uw sollicitatiebrief met CV richten aan Vos Silo Logistics Temeuzen B.V. Postbus 259, 4530 AG Temeuzen. U kunt ook digitaal reageren naar het volgende adres: temeuy.en@voslogislics.com. Werken in de zorg in zeeland? Kijk op www.zz.nl Op www.zz.nl vindt u vacatures in de zorg in Zeeland met uitgebreide informatie. Wij zijn onder andere op zoek naar: ASSISTENT BEGELEIDER Voor 1 x 16-36 uur en 2 x 4-36 uur. Stichting ZLG, woonvorm De Ganzeveste, Goes VERZORGENDE VERPLEEGKUNDIGE Minimaal 22 uur of op oproep Locatie Ter Reede, Vlissingen RECEPTIONISTE TELEFONISTE Op oproepbasis Revalidatie Geneeskunde Zeeland, Goes Meer weten of solliciteren? kijk op www.zz.nl of bel: 0113 250073 ViaZorg werkt voor de zorg elan Financieel Adviesbureau Elan Financieel Adviesbureau vraagt Over jou Je werkt al enige jaren en hebt gezien dat je vertrouwen oproept en gewaardeerd wordt door je klanten. Ook heb je van huis uit altijd al interesse gehad in de financiële sector. Beleggingen, hypotheken, pensioenen en spaarvormen hébbèn je interesse en je overweegt een carrièrestap te maken naar de financiële dienstverlening. Die mogelijkheid doet zich nu voor bij Elan Financieel Adviesbureau, gelieerd aan AEGON. Over Elan Elan werkt landelijk en begeeft zich op de particuliere markt via bedrijven, internet en ook direct, in de advisering van onze klanten staan het pensioen en de hypotheek centraal. Daarnaast maken financieringen, beleggingsrekeningen en voorzieningen voor nabestaanden en arbeidsongeschiktheid deel uit van ons assortiment. Na het bereiken van onze minimale omvang wil Elan de organisatie verder uitbouwen met, naast ervaren adviseurs, ook commerciële mensen die hun carrière willen voortzetten in dë financiële dienstverlening. De opleiding hiervoor start per 7 mei 2003. De financieel adviseur (m/v) Elan heeft haar werkgebied onderverdeeld in regio's waarbinnen 6 adviseurs werkzaam zijn. De adviseur werkt van huis uit en heeft 's middags en 's avonds, van maandag tot en met donderdag, adviesgesprekken bij de klanten thuis. Gedurende de week is er zowel telefonisch contact als persoonlijke begeleiding van de regiomanager. Daarnaast is er iedere vrijdag een bijeenkomst van de regioteams, waarbij uitvoerig aandacht wordt besteed aan vaktechnische en commerciële vaardigheden. Bovendien zal de financieel adviseur worden begeleid in het behalen van vakdiploma's. Wij vragen van de kandidaat: Aantoonbaar commercieel succes; Heldere motivatie waarom de kandidaat werkzaam wil zijn in de financiële dienstverlening; De wil om vakdiploma's te behalen; Professionele en vriendelijke uitstraling; Verantwoordelijkheid en zelfstandigheid, maar wel een teamplayer; Opleidingsniveau: minimaal MBO. Elan biedt: De mogelijkheid jezelf te ontwikkelen door middel van eeri zeer intensief en continu opleidingsplan; Een werkomgeving waarin de kwaliteit van het advies, verkoopresultaat en plezier met je collega's vanzelfsprekend zijn; Een goed vast salaris en een uitstekende provisieregeling; Een auto van de zaak, een pensioenregeling, een ANW-hiaat regeling, een WAO-gat verzekering en een spaarloonregeling. Reageren Voel je je door bovenstaande omschrijving aangesproken en wil je per 1 mei 2003 een nieuwe uitdaging aangaan, stuur dan je schriftelijke sollicitatie naar Elan Financieel Adviesbureau, ta.v. mevrouw Sytske Hilde Postma, manager office support, Postbus 352, 8901 BD Leeuwarden of e-mail naar: s.postma@elanadvies.nl Voor meer informatie over onze organisatie en de vacature kun je contact opnemen met Elwin Eysker, Sales Manager, tel. (058) 844 45 50 of kijk op www.elanadvies.nl Regionaal Leerbedrijf VAKwerk Wat voorheen bekend stond als "De Bedrijfsschool van de Koninklijke Schelde Groep" heet tegenwoordig Regionaal Leerbedrijf VAKwerk. VAKwerk is het regionaal leerbedrijf voor de metaal en elektro. VAKwerk verzorgt voor veel bedrijven de opleiding. Wil je lasser, constructie bankwerker, draaier, onderhoudsmonteur of elektromonteur worden of heb je wel zin in een vak waar je met je handen aan de slag kunt? Meld je dan aan bij VAKwerk en wij zoeken samen met jou een passend bedrijf. Samen met dat bedrijf en het ROC Zeeland verzorgen wij dan je opleiding. Werken en leren...in je toekomst: investeren! Leren en werken Heb je minimaal een VMBO diploma meld je dan aan bij VAKwerk. Als je kiest voor VAKwerk sluit je een leerarbeidsover- eenkomst met een bedrijf in je eigen regio. Dit bedrijf besteedt de opleiding uit aan VAKwerk. Vakwerk biedt opleidingen in de volgende beroepengroepen: Lassen Plaat- en Constructie ,v. Verspaning M iMontage en Onderhoud Elektro Regionaal Leerbedrijf VAKwerk ijzersterk in vakopleiding Wil je meer weten? Bezoek dan onze Open Dagen op 7 februari 2003 van 18:00-21:00 uur op 8 februari 2003 van 10:00-13:00 uur Tijdens deze dagen zullen diverse lidbedrijven zich op een bedrijvenplein presenteren. Toegang via de hoofdpoort van de Koninklijke Schelde Groep, Glacisstraat 165 te Vlissingen. Regionaal Leerbedrijf VAKwerk Glacisstraat 165 4381 SE Vlissingen tel. 0118-482393 C— U bent welkom op: di. 28 januari informatie-avond sportklassen aanvang 19.30 uur ma. 3 februari voorlichtingsavond VW0+ aanvang 19.30 uur di. 18 februari afd. HAV0/VW0: inloop 18.45 uur start 19.00 uur do.20 februari afd. VMBO: inloop 18.45 uur start 19.00 uur za. 22 februari alle afdelingen: 10.00-12.00 uur Dé school voor LW00 SCHELDEMOND - HAVO en VWO* H Weyevlietplein 7-13 postbus 69 4380 AB Vlissingen tel. (0118) 479400 fax (0118) 479444 e-mail: postSscheldemond.nl internet: www scheldemond.nl Waar Talenten en Toekomst Tellen! Rotterdam: 30 januari 2003 13.00 - 17.00; 18.00 - 21.00 Erasmuspad 10, 3052 KP Rotterdam; tel.: 010 - 2855555 Amsterdam: 6 februari 2003 13.00 - 17.00; 18.00 - 21.00 Arlandaweg 173 - 175 1043 HR Amsterdam tel.: 020 - 6802828 Hout- en Meubileringscollege; opleidingen Hout, Meubel en Wonen; hmcollege.nl 8 feb 15 mrt Kunst en Economie: zaterdag 8 februari 2003 Kunst en Techniek: zaterdag 15 maart 2003 Wilt u ook adverteren in de Open Dagen Kalender? Bel dan 055-5388779 Stichting Jeugdzorg Zeeland is een provinciaal werkende algemene en multifunctionele instelling met vier kernactiviteiten te weten: jeugdbescherming, jeugd hulpverlening, pedagogische preventie en pleegzorg. Stichting j Jeugdzorg Zeeland stelt zich tot doel om in samenspraak met de jeugdigen, ouders, opvoeders en andere direct betrokkenen, een actieve en professionele bijdrage te leveren aan het voorkomen, I verbeteren en herstellen van problematische opvoedingssituaties. Voor het secretariaat van de afdeling Jeugdbescherming vragen wij per direct een: 36 uur per week (100%) Standplaats Middelburg - vacaturenummer: 03.01 De functie Als secretaresse Jeugdbescherming biedt u secretariële, administratieve en organisatorische ondersteuning aan de leidinggevenden en medewerkers van de afdeling. U bent onder meer verantwoordelijk voor: het opstellen en verzenden van (juridische) correspondentie en documenten; het registreren van cliënt- en hulpverlenïngsgegevens; het voorbereiden en notuleren van vergaderingen; het bewaken van termijnen; het verrichten van archief- en dossierwerkzaamheden; het aannemen van inkomende telefoongesprekken. Uw profiel U bezit een MBO-diploma (richting Secretarieel) en heeft kennis van admini stratieve processen en relevante automatiseringspakketten, zoals Microsoft Office. Ervaring met juridisch administratieve zaken is een pre. U heeft een dienstverlenende en klantgerichte instelling. Daarnaast bent u stressbestendig, kunt u prioriteiten stellen en beschikt u over organisatorische vaardigheden. Vanzelfsprekend beschikt u over een goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid. Algemene informatie en sollicitatie Stichting Jeugdzorg Zeeland biedt u in eerste instantie een arbeidsovereen komst voor één jaar, met de intentie tot het aanbieden van eén vast dienst verband. Stichting Jeugdzorg Zeeland streeft naar een evenwichtige perso- neelsopbouw, daarom gaat onze voorkeur uit naar mannelijke en/of allochtone collega's. Uw rechtspositie, salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn geregeld conform de CAO-Jeugdhulpverlening, aangevuld met een aantal aantrekkelijke j personele regelingen. Uw inschaling is afhankelijk van uw opleiding en ervaring, j U neemt deel aan het PGGM-pensioenfonds. Inlichtingen over deze functie zijn te verkrijgen bij de heer D.P. de Kraa, team leider Jeugdbescherming of mevrouw A.P van der Klip, secretaresse Jeugd bescherming. Beiden zijn telefonisch bereikbaar via het secretariaat Jeugd bescherming (0118) 67 76 10. Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae dient u, onder vermelding van het j vacaturenummer, uiterlijk woensdag 12 februari 2003 te richten aan mevrouw M.J. Meijers, afdeling P&O, Stichting Jeugdzorg Zeeland, Postbus 62, 4330 AB Middelburg Aquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ben jij op zoek naar een uitdagende baan? Wij zoeken een receptionist (M/V) Profielschets: - Je kan goed in teamverband werken, - Je kan goed omgaan met stress en bent flexibel. - Je bent respresentatief en spontaan. - Je denkt en bent gastgericht. - Je hebt kennis van de Duitse taal. - Je kan zelfstandig werken en denken. - Je hebt een opleding in de toeristische sector, of minimaal een MBO opleiding afgerond. HOTEL - CONGRESCENTRUM Brief met CV binnen een week naar: (per post of E-mail) Hotel de Zeeuwse Stromen T.a.v. Carolien Nagtegaal-Jansen Postbus 70 4325 ZH RENESSE 0111 - 462040 i nfo@zeeu wsesf romenn I www.zeeu wsestromennl Wij bieden jou een vaste baan met een salaris volgens horeca-CAO, goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals bedrijfsparen, bonusregeling en natuurlijk een prettige werksfeer in een jong, dynamisch bedrijf. Foto Verschoore is één van de toonaangevende filiaalbedrijven in de Foto- en Videobranche. In onze 1-UUR Kodak Express Fotocentrale worden dagelijks vele (APS) filmrolletjes vakkundig ontwikkeld afgedrukt. Ons bedrijf telt op dit moment 9 vestigingen. Werken bij Foto Verschoore verveelt nooit. De fotowereld is constant 4^® feaflHr ln beweging. Nieuwe -digitale- fototechnieken dienen zich aan. Foto Verschoore is een innovatief, modern bedrijf waar je volop kansen krijgt je talenten te ontwikkelen. Foto Verschoore is op zoek naar nieuwe medewerkers. Voor de vestigingen in Middelburg, Hulst (ook oP zondag opon) en Oostburg/Terneuzen zoeken wij: DIVERSE MEDEWERKERS M/V 20-38 UUR (voor ontwikkelen afdrukken van kleurenfilms, en verkoop van fotoartikelen) Zie je het zitten om Foto. Video en andere digitale producten te leren verkopen, kleurenfoto's te ontwikkelen in ons digitale minilab ol digitale foto's af te drukken vanaf internet? Ben je bereid je handen flink uit de mouwen te steken? Dan ligt hier je kans! Denk niet omdat je geen ervaring hebt dat je toch "geen kans maakt". Wanneer jij leergierig en serieus bent bieden wij je de mogelijkheid bij ons ervaring op te doen. Naast praktijkervaring bieden wij je tevens de mogelijkheid trainingen te volgen "on the job". Laat deze kans niet liggen en reageer! w'i zoeken: schoolverlaters personen met opleidingsniveau MAVO HAVO VWO MMO; personen met werkervaring In do detailhandel horeca mensen die affiniteit hebben met digitale foto en video apparatuur en met fotobewerkerklngsprogramma's (bv Photoshop) Wij bieden: een aantrekkelijke, uitdagende baan binnen een ondernemend en dynamisch bedrijf met oen uitstekende werksfeer. een startsalaris volgens CAO Detailhandel fotografische artikelen. Ons bedrijf is voortdurend in beweging. Mensen krijgen nieuwe functies, nieuwe filialen worden geopendwij hebben voortdurend behoefte aan nieuwe mensen. Wanneer bovenstaande functieomschrijving niet datgene inhoudt wat je zoekt, maar het lijkt je wel een uitdaging om bij ons bedrijf jezelf te ontplooien in een andere functie, schrijf dan een open sollicitatie. Reageren? Stuur binnen 8 dagen een brief met je persoonlijke gegevens (het liefst met recente pasfoto) naar. Foto Verschoore Fotospeciaalzaak, t.a.v. dhr. A.W. Verschoore. Postbus 2124, 4460 MC Goes. Graag duidelijk boven in do brief vermelden op welke functie/vestiging er wordt gesolliciteerd. Pe meest complete 1 Uur Fotowinkel GOES VLISSINGEN MIDDELBURG TERNEUZEN HULST ETTEN-LEUR ZIERIKZEE OOSTBURG SOUBURG

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 26