Monuta V PZC 16 Goes Voor een goed begeleid afscheid zaterdag 1 februari 2003 Dolgelukkig zijn wij met onze dochter MEIKE CAROLINA Meike is geboren op 27 ja nuari 2003. los en Marjolijn Boone Sandenburghlaan 71 4351 RM Veere Geboren JENS DE LAAT 29 januari 2003. Edwin en Wilma de Laat Nijverheidsstraat 28, 4458 AV 's-Heer Arendskerke Wij zijn heel erg blij en ge lukkig met de geboorte van onze zoon en broertje THOMAS Hij is geboren op 28 janu ari 2003. Bernd en Sigrid Haan- de Buck Willem Arondeusstraat 24 4333 DA Middelburg Tel. 0118-635611 H- Twinkle, twinkle little star jf Onze lieve kleindochter en nichtje is een engeltje geworden. DEWI -V~ Y Sas van Gent: jan en Henny Dubbeldam Amersfoort: Oma Koekie Palmerston North w (NZL): Marco en Linda Dubbeldam Ryan Lana jeroen 1 Philippine: Helena en Frank de Cooker- Dubbeldam 1 Jessy Shona Enige en algemene kennisgeving Onverwacht moeten wij afscheid nemen van een wereldgozer, onze pa BOUDEWIJN KAREL ELVE Sluiskil 7 mei 1952 t Terneuzen 29 januari 2003 Terneuzen: Layla Sander Kelshour Correspondentieadres: Rozenstraat 51, 4537 SC Terneuzen De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal plaatsvinden op dinsdag 4 februari om 11.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de hal van het crematorium. Boudewijn is in het mortuarium van streekzieken huis "De Honte", Wielingenlaan 2 te Terneuzen, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op zondag 2 februari van 16.00 tot 16.45 uur. Nadat hij 26 januari 2003 in zijn woonplaats Nunspeet geheel onverwachts is overleden, hebben we samen met zijn vrouw en kinderen, gisteren 31 januari 2003 afscheid genomen van onze broer en oom JAN CHRISTIAAN OLLEBEK Terneuzen, 4 maart 1936 Nunspeet, 26 januari 2003 Addie Suus en Cor Cobie en Jan Dennis en Ingrid Neven en nichten Oogstweg 38 8071 WS Nunspeet Als de loopbaan is verlopen, het doel bereikt met laatste kracht. Dan gaat de hemel voor haar open, Is zij voor eeuwig thuisgebracht. Voor ons vrij onverwachts is tot onze diepe droef heid van ons heengegaan onze moeder en oma IVONNA MARIA DE COCK in de leeftijd van 67 jaar. Amsterdam: Peter de Clerck en Hans Laernoes Aardenburg: Alexander en Katrien de Clerck- Lutters Daniëlle De families De Cock, De Clerck, Schaeken en Pauwels 4527 BX Aardenburg, 30 januari 2003 Wandeldreef 15 Met dank voor de goede zorgen aan het personeel van Emergis en ziekenhuis de Honte. De uitvaartmis zal plaatshebben op dinsdag 4 fe bruari 2003 om 10.30 uur in de parochiekerk van H. Maria Hemelvaart te Aardenburg waarna wij haar te rusten leggen op de R.K. begraafplaats te Aardenburg. Voorafgaande aan de uitvaartmis is er gelegenheid tot schriftelijk condoleren. Samenkomst aan de kerk om 10.15 uur. Degenen, die geen kennisgeving mochten ontvan gen, hopen wij toch te bereiken met deze adverten tie. Op de avond van haar 73e verjaardag is tot onze droefenis plotseling overleden mijn vrouw, onze moeder en oma KITTY KOELE echtgenote van Dr. J. van der Waal Geboren: 31 januari 1930 Amsterdam Overleden: 30 januari 2003 Terneuzen Hoek: jaap van der Waal Den Haag: Ido van der Waal Marie-Christine Trompenaars Jaco Amsterdam: jeroen van der Waal Anja Stigter Liselore Loesjka Rozenlaan 8, 4542 CT Hoek Kitty is thuis opgebaard, eventueel bezoek na telefo nisch overleg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 5 februari om 14.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Kitty hield van bloemen. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer CORNELIS JACOBUS BRIL Als secretaris van de cliëntenraad van Woonzorg centrum Emmaus heeft hij zorg gedragen van de vitaliteit van de medezeggenschap van de bewoners tot aan het einde toe. Wij zijn hem hiervoor zeer dankbaar en wensen zijn echtgenote, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit dierbare verlies te dragen. Raad van Bestuur van de Stichting ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen Leden cliëntenraad, bewoners, medewerkers en management Woonzorgcentrum Emmaus IJzendijke Wij hebben afscheid moeten nemen van onze ge waardeerde medebewoner en penningmeester CORNELIS JACOBUS BRIL We wensen zijn vrouw en verdere familie voor nu en in de toekomst heel veel sterkte toe. Namens Vereniging van Eigenaren van Residentie Emmaus Ijzendijke, 1 februari 2003 Heer Gij zijd mij een toevlucht geweest. Bedroefd geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in "Ter Weel" te Goes is overleden onze zorgzame en liefdevolle moeder en oma CATHARINA ELISABETH BAKKER weduwe van Hubregt Cornells Adriaan Poleij in de leeftijd van 79 jaar. Zwijndrecht: Nanny Beumer-Poleij James Beumer Lelystad: Huib Poleij Nolly Koldenhof Hugo Loes Noortje Rilland: Atte Poleij Marja Poleij-feurissen Juultje Kayla Abby Britney Anne, Merel Biddinghuizen: Frans Poleij Anne-Marie Poleij-de Kroes Mark Matthijs Goes, 29 januari 2003 "Ter Weel" Cor responden l i ead res Tweede Weg 14411 SC Rilland De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op maandag 3 februari om 13.00 uur in kerkgebouw De Levensbron, Valckenisseweg 12 te Rilland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in de zaal van bovengenoemd kerkgebouw. Door God thuisgehaald onze lieve zuster, schoon zuster en tante CATHARINA ELISABETH POLEIJ-BAKKER op de leeftijd van 79 jaar. Yerseke: J. Bakker t Yerseke: F. Bakker f E. Bakker-Mol Kamperland: L. de Putter-Bakker J. P. de Putter Yerseke: W. Bakker C. L. Bakker-de Koeijer 's-Gravenpolder: A. Bakker J. E. Bakker-de Leeuw Neven en nichten Goes, Ter Weel 29 januari 2003 Onverwachts is overleden onze vader, grootvader en overgrootvader ADRIAAN DE RIJKE sinds 29 juni 1985 weduwnaar van Johanna Brouwer op de leeftijd van 82 jaar. "Leer ons alzo onze dagen tellen dat wij een wijs hart bekomen Middelburg: Aagtekerke: Middelburg: Middelburg: Middelburg: Psalm 90:12 P. de Rijke C. de Rijke-Beekman J. de Rijke M. J. de Rijke-Lommers D. de Rijke S. J. de Rijke-Versluis W. de Rijke C. de Rijke-Janse j. S. S. Geuze-de Rijke A. J. Geuze Kleinkinderen en achterkleinkinderen 4332 BD Middelburg, 29 januari 2003 Veerseweg 133 Correspondentieadres: P. de Rijke, Essenlaan 9, 4334 BL Middelburg Gelegenheid tot condoleren D.V. op zaterdag 1 fe bruari van 14.00 tot 14.30 uur in de Ter Hooge- kerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. In deze kerk zal ook de rouwdienst worden gehou den op maandag 3 februari om 10.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk te Mid delburg om ca. 11.00 uur. Ook na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de aula op de begraafplaats. Heden overleed onze zwager en oom ADRIAAN DE RIJKE weduwnaar van Johanna Brouwer op de leeftijd van 82 jaar. Middelburg: L. Brouwer-Joppe Middelburg: J. Brouwer Middelburg: C. Bakker-Brouwer Biezelinge: M. Tramper-Brouwer J. Tramper Waarde: J. A. Brouwer M. C. Brouwer-van Pienbroek 's-Gravenpolder: P. Brouwer A. L. Brouwer-Allemekinders Waarde; M. Goud-Brouwer Jac. A. Goud Neven en nichten Middelburg, 30 januari 2003 En als ik doodga huil maar niet Ik ben niet echt dood moet je weten 't is maar een lichaam wat ik achter liet dood ben ik pas als jullie mij zijn vergeten. Met grote droefheid in ons hart, maar met dank baarheid voor alles wat hij voor ons is geweest en altijd zal blijven, zijn liefde en aandacht voor ons en anderen, geven wij u kennis dat van ons is heenge gaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoon vader en opa PIETER JACOBUS HAMELINK echtgenoot van Adriana Jannetje den Exter in de leeftijd van 83 jaar. Terneuzen: A. j. Hamelink-den Exter Terneuzen: Gerda Horst-Hamelink en Kees Horst Regina en Marco Eline, Maurits Werner en Ilona Axel: Magda Hamelink Mario en Josephine Sandra en Dirk-Jan Halsteren: Joop Hamelink en Elwi Hamelink-Wulffaert Sarina en Michel Anouska en Maikel Terneuzen: Gerrit Hamelink en Cobie Hamelink-Luteijn Robin en Tamara Bianca 31 januari 2003 Jan van Rompustraat 2, 4537 PK Terneuzen Gelegenheid tot afscheid nemen maandag 3 februari van 19.00 uur tot 19.30 uur in rouwcentrum "Terneuzen", Rooseveltlaan 6 te Terneuzen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 4 februari om 12.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de crematieplechtig heid in rouwcentrum "Terneuzen", Rooseveltlaan 6 te Terneuzen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met groot verdriet, maar dankbaar voor alle liefde en warmte die zij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat na een moedige strijd van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma PIETERNELLA HUBREGTSE 28 april 1918 f 30 januari 2003 Middelburg: Ton Hubregtse Loes Hubregtse-Damman Femke en André Gijs Tjeerd Meliskerke: Angelien Deelen-Hubregtse Frans Deelen Petra Dorpsstraat 13 4365 AL Meliskerke Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op dinsdag 4 februari a.s. van 13.15 tot 13.45 uur in het rouwcentrum aan de Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Aansluitend willen wij onze moeder aldaar geden ken in de aula van bovengenoemd rouwcentrum, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te St. Laurens. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. £ieve oma, Wal (>(ijft Sfc hel je niet verloren daarvoor qaf je mij teveel mat jij me zei dat Kijf ifc horen van wat ifc hen, hen jij een deel. Sic lean je overal nocj horen in wat ifc doe in wat ilc faal. fjij wa-s voor mij een zeqen, waarvan nel Spoor steeds verder cjaal. Bedanll, wat zal ilc t missen...., het fcofcfcelen fje maatje GPetra •Hits tranen een trap fconden houwen en herinncrinqen een hruq 'Dan [dom ifc hoocj de hemel in en nam ifc je mee tem Sic mis je sruq ■Anqeficn Lieve OMA, ook wij laten een traan vallen. Bedankt. iii De Beestenboel Met intens verdriet geven wij u kennis dat, na een leven van toewijding en oprechte zorg voor allen die hem lief waren, de Heere toch nog onverwachts van ons heeft weggenomen mijn innig geliefde, zeer zorgzame man, onze lieve vader, grootvader en overgrootvader MATTHEUS STEENPOORTE echtgenoot van Janna van der Werf in de leeftijd van 84 jaar. J. Steenpoorte-van der Werf A. Steenpoorte W. Steenpoorte-Schrader L. M. Steenpoorte J. Steenpoorte-Otte C. Steenpoorte H. J. Steenpoorte-de Bruine M. Dooge-Steenpoorle P. M. Dooge kleinkinderen en achterkleinkinderen 30 januari 2003 De Saele 4, 4307 LL Oosterland Gelegenheid tot condoleren maandag 3 februari van 19.30 tol 20.30 uur in de zaal van "De Saele" te Oosterland. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden D.V. dinsdag 4 februari in Dorps huis "Oosterhof', Sint joostdijk 27 te Oosterland, aanvang 13.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condo leren in "Oosterhof". Geen bloemen Met grote verslagenheid vernamen wij het plotselin ge overlijden van onze sympathieke overbuurman M. STEENPOORTE Wij wensen janna, haar kinderen en verdere familie veel sterkte met dit verlies. Vrouwtje en Herman Hanswijk Oosterland, 31 januari 2003 Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer M. STEENPOORTE Veel sterkte voor zijn echtgenote en familie. Namens de bewoners van de Saele en het bestuur Oosterland, 31 januari 2003 De Heer is mijn Herder Mij ontbreekt niets. Bedroefd omdat wij haar moeten missen, maar met een dankbare herinnering aan haar grote liefde en zorg voor ons, delen wij u mede dat is overleden onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder MARIA DAVIDSE-JOZIASSE weduwe van Pieter Johannes Davidse eerder weduwe van Cornelis Wilhelmus Davidse 1 12 mei 1918 Serooskerke (W) f 29 januari 2003 Middelburg 's-Gravenhage: Nelly en Sybolt van der Werf- Davidse Mare en Sandra Fleur Edward Mariek en John Lotte, Famke Sjoerd Maurits Enkhuizen: Leen en Willy Davidse-de Jager Ellen en Ivo Pieter Andries en Margit Hardinxveld- Giessendam: Wim en Karen Davidse-Brants Astrid Marleen Correspondentieadres: Paulaland 9, 2591 JC 's-Gravenhage Zij is overgebracht naar het uitvaartcentrum Monuta 'De Voorzorg', lndustieweg 20 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De rouwdienst zal worden gehouden op maandag 3 februari om 14.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te Sint Laurens. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben om 15.00 uur op de begraafplaats te Sint Laurens. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Geref. Kerk aan de Noordweg 372 te Sint Laurens. "De Heer is haar herder" Heden is toch nog onverwachts overleden mijn innig geliefde vrouw, moeder, schoonmoeder, oma en over-oma PIETERNELLA SINKE-MACHIELSE Ritthem f Oost-Souburg 5 april 1916 30 januari 2003 Oost-Souburg: W. Sinke Vlissingen: Piet en Els Edwin en Karin Kim Peter en Mirjam Heiloo: Lou en Willy Martijn Janneke en Jeroen Schoonhoven: Ko en Hilda Mark en Josje Davita, Jafet Robin en Bianca Sjoerd en Rosaliene Middelburg: Wilma Oranjeplein 244, 4388 AH Oost-Souburg Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 4 februari van 12.15 tot 12.45 in gebouw "De Ark" naast het kerkgebouw de "Open Haven" van de SOW-Ge- meente aan het Oranjeplein te Oost-Souburg. Om 13.00 uur zal in voornoemd kerkgebouw een dienst van Woord en Gebed gehouden worden. Aansluitend zal de begrafenis om 14.00 uur plaats hebben op de begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in gebouw "De Ark". Geen bloemen. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante PIETERNELLA SINKE-MACHIELSE Koudekerke: A. Machielse-Breel Ritthem: D. Schout-Machielse Oost-Souburg: J. Sinke M. Sinke-Bimmel neven en nichten 30 januari 2003 En wij beloofden elkaar trouw Tot de dood ons scheidde De dood was barmhartig Want onze scheiding duurde slechts kort. Na 16 december 2002 moest onze vader alleen verder. Pa overleefde ma, maar miste haar verschrikkelijk. Toch heeft pa dapper geprobeerd door te gaan met zijn leven. Hij maakte zelfs plannen voor de toekomst. Woensdagavond 29 januari werd KRIJN DIRK HUMAN weduwnaar van Anna Human-Stout overvallen door de dood. Twee keer afscheid nemen valt ons allen bijna te zwaar, alleen de wens dat pa en ma nu herenigd zijn brengt verlichting, maar nauwelijks troost... Moge die wens waarheid zijn, Peter Ingrid en Johnny Correspondentieadres: Westeindsedijk 9 4454 PW Borssele De crematieplechtigheid zal worden gehouden op maandag 3 februari a.s. om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Al wat Mij de Vader geeft, zal lot Mij komen: en die tot Mij komt, zal ik geenszins uitwerpen. Joh. 6:37 Heden heeft de Heere tot Zich genomen onze zeer; geliefde, altijd zorgzame vader, schoonvader, opa en oud-opa JAN ADRIAANSE sinds 9 mei 2002 weduwnaar van Leuntje Marinissen op de gezegende leeftijd van 90 jaar. Wij bewaren vele dierbare herinneringen aan hem. Hij verwachtte het Vaderhuis met zijn vele woningen. Sint Laurens: Jan en Joke Adriaanse Lilian en Sjaak Remy Nina Helga Jan Peter Judith en Vincent Sint Laurens: Kees en Jo Adriaanse Jan-Willem en Karin Julie Bas Floor Marcel en Tinca Len Louis Houten: Wim en Riet Adriaanse 31 januari 2003 Sint Laurens, Noordweg 479 Correspondentieadres: Noordweg 452 4333 KM Sint Laurens Op D.V. woensdag 5 februari 2003 wordt om 13.45 uur een rouwdienst gehouden in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. De begrafe nis vindt plaats om 15.00 uur, op de begraafplaats te Sint Laurens. Gelegenheid tot condoleren bestaat op 5 februari 2003, van 13.00 tot 13.30 uur, in de Ter Hoogekerk en na afloop van de begrafenis, eveneens in de Ter Hoogekerk. Geen bloemen. Heden overleed tot onze diepe droefheid op de leef tijd van 90 jaar onze geliefde broer, zwager en oom JAN ADRIAANSE echtgenoot van L. Marinissen f Middelburg: L. Adriaanse-Aarnoutse Arnemuiden: A. Adriaanse Neven en nichten Arnemuiden, 31 januari 2003 Enige en algemene kennisgeving Bedroefd delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in "de Redoute" is overleden onze moeder, schoonmoeder en oma SUZANNA MARIA STEENBEKE weduwe van Maurice Louis Vermandei *27-04-1910 128-01-2003 Zelzate: H. de Roo-Vermandei N. de Roo t Sas van Gent: U. A. Vermandei M. H. Vermandei Oderij Klein- en achterkleinkinderen Sas van Gent, 1 februari 2003. Correspondentieadres: Stationsstraat 41, 4551 EL Sas van Gent De crematieplechtigheid heeft gisteren in besloten kring plaatsgehad te Terneuzen. Hierbij geef ik u kennis van het overlijden van mijn vader Dr. JAKOB BRUST 22 mei 1901 f 29 januari 2003 Veere: Jaap Brust Met verslagenheid delen wij u mede, dat op 25 januari 2003 te Rotterdam is overleden de heer D. MARKWAT Een reeks van jaren heeft hij als bestuurslid/pen ningmeester deel uit gemaakt van het bestuur van woonzorgcentrum De Vliedberg te Rilland-Bath. Met grote betrokkenheid op de oudere medemens heeft hij deze taak vervuld. Wij wensen mevrouw Markwat met haar kinderen, klein- en achterkleinkinderen, die ook de overlede ne zo na aan het hart lagen, de kracht, troost, en sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Namens bestuur en personeel van "De Vliedberg" J. Hoekman Voor uw blijk van medeleven die wij zowel persoonlijl als schriftelijk mochten ontvangen na het overlijden vat mijn geliefde vrouw, onze geliefde moeder, schoon moeder, oma en overoma JANNETJE VREEKE zeggen wij u hartelijk dank. Uw reacties hebben ons goed gedaan. Grijpskerke, januari 2003 Familie Boogaafl Uitvaartzorg en -verzekeringen Wij regelen de uitvaart naar ieders persoonlijke wens Thuisopbaring met gebruik van koeling mogelijk Gratis advies en informatie over alle mogelijkheden en verzekeringen Monuta Uitvaartcentrum Goes, Zuidvlietstraat 37, Telefoon 0113 - 21 63 63 Voor melding overlijden dag en nacht bereikbaar: Tel. 0800 - 023 05 50, Meer informatie? www.monuta.nl Stiltecentrum voor Noord Beveland Dr. Maasstraat 4a, Colijnsplaat

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 16