PZC Dieleman zit even in een dipje Uitschieter verrast De Rijke Jessica Nijpjes prima bestand tegen de druk Stormvogel pakt de eerste overwinning Sturm uitgeschakeld n Grote Prijs Mathia 15 Volleyballer probeert inzinking bij Nesselande te boven te komen uitslagen Hoek niet naar Meto topscorer agenda wb dinsdag 28 januari 2003 •oorKoen de Vries jOTTERDAM - Ooit vertrok Hartijn Dieleman er met ruzie. J]1997 waren de verhoudingen jiisen de Goese volleyballer en club Nesselande dermate verstoord, dat hij beter kon ver- nekken. Dit jaar is de oud-in- itmational na omzwervingen in Sreda. Zwolle en Spanje weer iefdevol in de armen gesloten n de Rotterdamse club. Alles vergeven en vergeten, maar jal betekent niet dat het super nat. Dieleman moet zijn draai iog vinden en de club staat op !e ietwat tegenvallende vierde jlaats in de hoogste klasse van je vaderlandse competitie. Is Dieleman terug bij af? Dat Ortec Nesselande en Diele- san nog niet op topniveau acte- snj blijkt zaterdagavond in het iel met landskampioen Piet Zoomers/Dynamo. Op papier is st treffen in het Topsportcen- ram in Rotterdam een topper. Nesselande speelt naast Diele- jan met klassespelers als Mar io Klok, Sander Mulder, Arno Solkema en Joost van der Hoek. Dynamo heeft Mike van Je Goor, Bas van de Goor, de ioomlange Martin van der Horst (2.14 meter) en Sander Olsthoom op de spelerslijst -aan. let blijkt een papieren topper, rant Nesselande wordt door de loeg van ex-bondscoach Toon ierbrands in iets meer dan een ar in het pak genaaid: 16-25 S-25 22-25. Het zijn moeilij ke tij den voor de 3-jarige Martijn Dieleman. ïind vorig seizoen vond hij dat :ettijdwasombij Numanciauit ioria (centraal Spanje) te ver trekken. Hij had er drie jaar ge deeld, maar dat was minstens eén jaar te lang omdat zijn ont- sikkeling stagneerde. Contac- met andere clubs waren er dat moment nog niet. Even het erop dat hij aan de slag ion bij Crema uit de Italiaanse serie A2, maar toen die ploeg eemgeen contract aanbood, zag iet er somber uit. Kort voor de smpetitiestart toonde Nesse- inde interesse, zodat Dieleman Martijn Dieleman: „Ik moet keihard blijven trainen en geduld hebben." toch nog onder de pannen was. Hij moest er wel concessies voor doen. In plaats van twee keer per dag trainen kan hij dat nu maar één keer en ook op financi eel gebied heeft hij moeten inle veren. Zijn vriendin is in Spanje achtergebleven, wat hoge tele foonrekeningen tot gevolg heeft. En ook is hij nog op zoek naar het niveau dat hem in Spanje zo'n goede naam heeft bezorgd. Alleen tijdens een kersttoernooi in Maaseik en tij dens de Europa Cup op Tenerife toonde hij zijn ware gezicht. De huidige bondscoach Bert Goed koop heeft Dieleman niet goed genoeg bevonden om hem op te nemen in de selectie van 22 spe lers. Maar Dieleman zou Dieleman niet zijn als hij met keihard te rug zou vechten. „In de wed strijden gaat het nog nret goed, maar op de trainingen ben ik echt heel sterk. Ik denk dat ik nooit beter gespeeld heb", zegt hij na afloop van het duel in de VIP-ruimte van het Topsport- centrum. ,,Ik moet keihard blij ven trainen en geduld hebben. Uiteindelijk betaalt dat uit. Ik hoop dat dat morgen gebeurt, maar misschien is het pas vol gende week of volgend jaar. In elk geval gebeurt het een keer." Te veel druk Bij Nesselande heeft Dieleman het extra moeilijk, omdat trai ner/coach Guillermo Boogers hem niet het volledige vertrou wen geeft. De Goese diagonaal aanvaller moet concurreren met Aigenis van Putten. Niemand krijgt tijd van de coach om even in de wedstrijd te komen. Vanaf het eerste moment moet ge scoord worden, anders wordt de ander ingebracht. „Dat invallen legt me veel druk op. Wat mij be treft teveel", zegt Dieleman. „Ik moet het zelfvertrouwen terug zien te krijgen en dat is op deze manier extra moeilijk Toon Gerbrands heeft dat ook gezien. Toen hij Dieleman naar het nationale team haalde, dat later in 2000 in Sydney vijfde werd op de Olympische Spelen, wist hij dat hij een zeer getalen teerde en ook gedreven volley baller onder zijn hoede kreeg. „Ik wist al dat Martijn in een dipje zat, maar had verwacht foto Rob Kamminga dat hij er nu wel uit zou zijn Het duurt wel erg lang." „Volgens mij heeft Martijn zich te veel door zijn ambitie laten leiden. Hij had beter nog een poos in Nederland kunnen blijven om zijn niveau op te krikken en daarna naar het buitenland te gaan. Nu is hij terug waar hij be gonnen is en zit hij in een dip. Dat is op zich niet erg', maar het is wel zo dat het wel of niet op lossen van problemen beslis send is voor een carrière Mar tijn moet zich bij Nesselande bewijzen. Hij moet hier slagen, anders bestaat de kans dat hij nooit meer bij een buitenlandse club terecht komt." Wanneer Dieleman geconfron- terd wordt met de woorden van Gerbrands blijkt dat hij het er niet mee eens is. „De mensen kennen me nog steeds. Ik heb driejaar in het Nederlands team gespeeld. Iedereen zal beseffen dat het niveau dat ik toen haal de nooit ineens helemaal ver dwenen kan zijn. En je kunt ook buiten Nederland beter worden. In Spanje heb ik heel veel ge leerd. Bovendien heb ik nog veel contacten in Spanje. Wie weet komt er daar weer een club voor me." Spiegel Ook een andere opmerking van Gerbrands neemt Dieleman met een korreltje zout. „Ik heb ook nog een tip voor Martijn", sprak Gerbrands kort voordat hij met zijn ploeg terug naar Apeldoorn reisde. „Hij moet iemand zoe ken die hem af en toe een spiegel voorhoudt. Ambitie is goed, maar het moet geen blinde am bitie worden." Dieleman erkent dat zelfreflec tie in het verleden een probleem was, maar die tijd is voorbij. „Die spiegel staat nu misschien zelfs wel eens te veel mijn kant op. Ik heb de laatste jaren heel wat tegenslagen gehad en heb daarvan veel geleerd. Ik ben daardoor een stuk onzekerder geworden. Ik weet nu dat ik elke dag alles moet geven. Als ik dat doe ben ik gewoon een heel goe de volleyballer Dat ik nu slecht speel, heeft alles met vertrou wen te maken. Zes jaar geleden zei ik al dat ik alle tijd heb en ei genlijk is dat nog zo Mijn ou dere zijn verbaasd dat ik met zo veel onzekerheid kan omgaan Ik speel niet in de top, ik speel me deze zomer niet in de kijker in het Nederlands team en het is momenteel geen vetpot. Ik heb het goed gehad in Spanje en dat is nu even over. Maar het kan ook zo weer terugkomen." Tijd en rust zouden Dieleman en Nesselande zich ook moeten gunnen. Topprestaties worden pas aan het eind van de compe titie verwacht. De beste acht teams plaatsen zich voor de play-offs. Iedere ploeg begint weer op nul, iedere speler idem dito. Het zou voor Martijn Dieleman een geruststellende gedachte moeten zijn. door Lucien Roelandt VROUWENPOLDER - De ni veauverschillen waren groot tij dens de dressuurwedstrijd van de RV Sé-Ros. Een uitzondering hierop vormde de klasse Z2. Daarin konden alle deelnemers met één of twee winstpunten de piste van manege De Eendracht in Vrouwenpolder verlaten. Jes sica Nijpjes toonde zich met Maquiri de beste van dit sterke deelnemersveld. De druk op Nijpjes was groot. Als laatste starter wist de Mid delburgse dat ze door de goede prestat ies van haar voorgangers zich weinig foutjes kon permit teren. Geconcentreerd stuurde ze de goed bewegende Maquiri door de piste en liet de teller van de jury pas bij 199 punten stil staan. Dat was twee punten meer dan de tot dan toe aan de leiding gaande Sandra van der Hoofd met Ryan. Het leed voorde ama zone uit Gapinge werd enigszins verzacht, doordat zijn met haar tweede troef Loelap ook nog derde werd (193 punten). Een tweede plaats was er ook nog voor Sandra van der Hoofd in de klasse Ml. Daarin behaalde de Gapingse met Pretty Woman 160 punten. Carola Paauwe eis te met Reality (169 punten) de zege voor zich op. Marcel Bosch geniet in Zeeland vooral bekendheid als be kwaam jurylid. Met een perfect afgewerkte proef bewees de rui ter uit Poortvliet dat hij ook de praktijk van het dressuurrijden beheerst Hij reed Orfevere met 191 punten in de klasse Z1 naar het oranje erelint. Onder de maat waren de presta ties in de klasse M2. Slechts Martin de Kroo met Nevaro K wist een winstpunt te scoren. De hoogste score tijdens deze twee daagse was voor Emma de Koeyer. De Zuid-Bevelandse reed in de klasse B Otella naar het totaal van 179 punten. door Ko Mechielsen VLISSINGEN - De waterpo- loërs van Stormvogel hebben de eerste overwinning van het sei zoen in de tweede klasse be haald. De Vlissingse formatie won in Roosendaal van Hiero- nvmus: 7-9. De Schelde behaal de een mooie zege op ZPS 8-5. Hierdoor is de Temeuzense for matie, mede door het verlies van Wiekslag, in de derde klasse vijf punten los in de race om de titel. Hieronymus-Stormvogel 7-9: Nadat Hieronymus op voor sprong was gekomen, benutte Stormvogel een man-meer-si- tuatie en nam in de eerste perio de een 2-1-voorsprong. De Vlis- singere bouwden die marge aan het begin van de derde periode uit tot 2-5. De thuisclub kwam hierna sterk terug (4-5). Storm vogel benutte de kansen echter beter dan in voorgaande wed strijden en hield stand: 7-9. Scores Stormvogel: Joey de Beer. Ad van 't Westende en Jan Kees Mol (allen 2), Robin Juranek, Frank Leijnse en Gerco Koks (1). Vennen 2-Stormvogel 2 4-7: De Stormvogel-reserves hadden een goede start: 0-4. Ook in de tweede periode ging Stormvo gel goed door en liep uit naar 0- 5. Pas in de derde periode kon Vennen iets terug doen: 1-6. Stormvogel speelde een matige laatste periode zodat Vennen nog terug kon komen tot 4-7. Scores Stormvogel: Pim Bekkers en Gep Navest 2, Henk Riemens, Ceel Navest en Loek van 't Westende al len 1. Warande 3-Ganze 4-5: Een ge havend Ganze had een goede eerste periode: 1-3. Het gemis van drie basisspeler-s brak de Goese ploeg in de tweede perio de bijna op, 3-4. Ganze had een goede derde periode waarin het sterk verdedigde: 3-5, waarna Warande verslagen was. Scores Ganze: Piet Schop 2 en Maarten Buijs, Dennis van Rutten en Guido Vermeulen 1 Joop van den Oudenhoven ÏISSENKERKE - Veelvoudig imdwinnaar Gilles Sturm uit Serooskerke was in het libre- 'wmooi om de Grote Prijs Sier- jleisterspecialist J. Mathia een *11 de gevestigde namen die terden geëlimineerd. Cees Soone uit Oostkapelle en Sylvia Eckel uit Hansweert ondergin- ,'en hetzelfde lot in de A-groep. Wat niemand had verwacht, en iet slachtoffer zelf nog het ainst, gebeurde toch. Negen voudig winnaar Gilles Sturm l^ag na de tweede ronde al naar i-ris. Kees Davidse uit Melis- [ffirke, die de eerste ronde met de rieken over de sloot overleefde, «pletterde Sturm met de al- leggende cijfers 40-0 en re leveerde daarmee meteen de fnjs voor de hoogste partij met 13 33 voor zichzelf Sturm droop ontgoocheld af. Iraag is wie nu titelverdediger Srian Orij uit Colijnsplaat af- jöopt. Ongeslagen in deze ronde •leven Willem van Leeuwen uit Eapelle, Peter Minnaard uit •issenkerke, Brian Orij en Ton 3erns uit Goes, die bij zijn de- BOEK - De bekerwedstrijd die Boek vanavond in Hoogerheide *?en Meto moest spelen is op- "euwuitgesteld. De verlichting *niet van de vereiste kwaliteit, «uido van Schaik, vice-voor- -tervan Hoek: „Het is kenne- jjk niet mogelijk om op een «wdeweekse avond bij Meto te $elen. Wij gaan nu voorstellen f5 wedstrijd naar Hoek te ha- ;fn Maar wat Meto-voorzitter Bans van Hoek betreft, gebeurt niet. „De vorige keer werd bekerwedstrijd vanwege slechte weer afgelast. Wij ïbben er vervolgens niet om ^•Taagd om doordeweeks te Wen. Wij willen op zaterdag- «ddag voetballen, want dat «heelt ons ook nog eens hon- toeschouwers. Hoek is voor 10 een heel aansprekende te enstander." Bat duel in de vierde ronde van districtsbeker moet voor 8 jfaart worden gespeeld. Van ;:°ek' „Wij willen graag op za- 'riag 15 februari spelen. Dan ff een inhaalprogramma." buut in dit toernooi een sterke indruk achterlaat. De vier me definalisten zijn Johan Pro voost uit Meliskerke, Dirk Smits uit Kamperland en Kees Davidse en Ron Verburg uit Kloetinge. In de B-groep wordt vooral de onderlinge rivaliteit tussen de overgebleven Noord-Bevelan ders interessant. Jan Slabbers uit Wissenkerke, plaatsgenoot Ad Koster en Peter Tilroe uit Kortgene. Zij gaan voor toer nooiwinst maar strijden ook om de prijs voor de beste Noord-Be velander. Klaas Oostdijk uit Oost-Sou burg liet zien het dit jaar serieus te menen en gaat voor de toer nooizege. Hij pakte alvast de hoogste serie en de hoogste par tij tot nu toe, met 20 en 3.33. Er ik Francke uit Grijpskerke ver dedigt zijn titel echter met hand en tand. Ko Rijk uit Hoedekens- kerke, Jan Wondergem uit Oost kapelle en Jan Meerman uit Vlissingen completeren hier de kwartfinales. Morgen speelt de B-groep en donderdag de A-groep vanaf 19.30 uur de kwartfinales. Vrijdag wordt de strijd om de vijfde tot en met de achtste plaats afgewerkt en za terdag de kruiswedstrijden en de finales, vanaf 12.30 uur Podiumplaatsen voor A V-atletes DORDRECHT - Marieke Rie mens en Marije Jansen, beiden van AV'56, hebben goed gepres teerd bij indoorwedstrijden voor B-meisjes te Dordrecht. Riemens stond zelfs vier maal op de hoogste trede van het ere podium. Riemens was de snelste op de 50 meter sprint in 7.08 en op 60 m sprint in 8.27. Verder was zij de sterkste bij het verspringen met 4 meter en 93 centimeter en won zij het hoogspringen met 1 me teren 55 centimeter. Marije Jan sen stond vijf maal op het podi um met evenzo vele tweede plaatsen. Jansen noteerde op de 5 0 meter horden 83 seconden en op de 60 meter horden 9 .9 secon den. Op de sprintnummere moest zij twee keer haar meer dere erkennen in Marieke Rie mens. Ook tijdens het versprin gen was Riemens iets beter dan Jansen die met 4 meter en 90 centimeter slechts drie centime ter van de eerste plaats verwij derd bleef. Vincent de Rijke: „Het is geen must dat ik er dit seizoen vijftien maak." foto Ruben Oreel door Sven Remijnsen VLISSINGEN - Normaal gesproken valt de doelpuntenmachine die Vincent de Rijke heet stil zodra de winterstop ten einde is. Daar heeft de 26-jarige Vlissinger afgelo pen zondag eigenhandig verandering in ge bracht. Met vier treffers leidde de spits Wal cheren naar een 7-1-overwinning op Renes- Walcheren passeerde daardoor Vlissingen in de vierde klasse A en bleef in het spoor van Aardenburg, de koploper én de volgen de tegenstander die weliswaar drie punten meer heeft verzameld, maar ook een wed strijd meer heeft gespeeld. Samen met Jim my Pinas, die viermaal scoorde voor GPC Vlissingen, steeg De Rijke naar de gedeelde negende plaats in het topscorersklasse ment. Met elf goals heeft hij nu al zijn eindscore van de vorige voetbaljaargang geëvenaard. Het seizoen daarvoor trof hij vijftien keer doel, dus het bereiken van dat totaal is het volgende doel van De Rijke. De centrumspits, ooit bij RCS opgeleid als rechtsbuiten, is zijn doelpunten naar eigen zeggen na een week alweer vergeten Van het kwartet treffers tegen het zwakke Re- nesse was alleen de derde het onthouden waard. „Ik ging alleen op de keeper af en scoorde. Die was wel aardig, de rest was niet hoogstaand. Ik kreeg goede ballen aange speeld en stond steeds op de goede plek. De tegenstander stribbelde ook niet echt te gen." De Rijke, boekhouder van beroep, heeft dit seizoen slechts één wedstrijd doelpuntloos afgesloten. Hij scoorde in het openingsduel met Axel, raakte toen geblesseerd, kwam terug en bewees sindsdien weer vrijwel we kelijks zijn waarde voor Walcheren. „Vorig jaar begon ik met een hattrick binnen tien minuten, maar na de winterstop viel ik stil. Nu gaat het net andersom. Steeds één per wedstrijd en tegen Renesse ineens vier. Komende zondag reist het ingespeelde Wal cheren naar Aardenburg, dat eerder in Vlis singen met 4-1 werd verslagen. „Die wed strijd mogen we niet verliezen willen we blijven meedoen om het kampioenschap. Wij zijn favoriet, we weten dat ze te pakken zijn voor ons." De Rijke, die ook Vlissingen nog tot de titel kandidaten rekentstelt het teambelang na drukkelijk boven eigen succes. „Het is geen must dat ik er dit seizoen vijftien maak. Het is leuk om je naam in de krant te zien als je scoort, maar je leest zelden iets over iemand die een mooie assist heeft gegeven. Zonder Mike Geljon, mijn collega in de spits die de ballen vasthoudt, zou ik nooit de hoeken in kunnen duiken en zoveel kunnen scoren. Uiteindelijk gaat het maar om één ding: de overwinning." Het Zeeuws topscorersklassement ziet er als volgt uit: 1. Robbie van de Wijnckel (Breskens) en Adn van Hanegem (IJzendijke) beiden 17 doel punten; 3. Niek van Sprundel (Aardenburg) 14; 4. Arjan Koopmans (Rillandia) en Pat-riek Koppe- jan (De Meeuwen) beiden 13; 6. Mark Minder- houd (Noormannen), Marcel Lourens (Zeelandia Middelburg) en Mart in de Hamer (Nieuwdorp) al len 12; 9. Lunven Vermeer (VC Vlissingen), Vin cent de Rijke (Walcheren) en Jimmy Pinas (GPC) 11; 12. Come Nieuwerkerk (VCK). Martin Kie- senberg (ZSC'62), Patrick Ketting (WHS). Peter Willemse (Kapelle) en Jeroen van Ommen (GPC) allen 10; 17. Erik de Groene (Kloetinge), Jacky de Smit (Amemuiden), Frank Allaart (Serooskerke Jacco den Hamer (Zaamslag), Leon Goossen (AZVV), Ronald Zwager (Duiveland), Esud Os- manovski (Breskens), Adriaan van de Plasse (Kruiningen) allen 9: 25. Rieno van Oost (Hoek), Christiaan Boon (SSV'65), Tim Louwiesse (Ter- neuzense Boys), liaan Geense (Noad'67), Joel le Due (MZVC), Jean-Paul Harthoom (Apollo'69), Theunis-Henk van de Berge (Bruse Boys), Peter van de Linde (Oostburg) en Edwin Arens (Krui ningen) allen 8. Badminton Hoofdklasse: Papendrechtse 1-Sinar '75 1 6-2. Eerste klasse afd 8: Shuttle up 1- Terneuzen 11-7. Derde klasse afd 71: Zie- rikzee 1-Sinar '75 2 4-4, Sinar '75 3-Mara- thon 2 5-3, Marathon 2-Sinar '75 2 3-5, Marathon 1-Astroiden 1 7-1. Vierde klas se afd 72: Zierikzee 2-Den Ossaert 2 7-1, Den Ossaert 1-Schepnet 1 3-5, Zierikzee 3-DeSjuttel 1 1-7. Vijfde klasse afd 73: Si- nar'75 4-Marathon 3 5-3, Zierikzee 4-Kats 1 1-7, Marathon 3-Astroiden 27-1. Vijfde klasse afd 74: Kats 2-Pluumpje 1 2-6, Den Ossaert 3-Marathon 4 6-2, Rillandia 3-As troiden 3 7-1, Zesde klasse afd 75: Sjuttel 2 Terneuzen 4 3-5. Rillandia 4-Rillandia 5 6-2. Marathon 5-Astroiden 4 3-5. Jeugd, eerste klasse: Zierikzee 1-Sinar '75 1 4-4 Derde klasse: Wissenkerke 1- Rillandia 3 4-4, Marathon 2-Sinar '754 0 8. Vierde klasse: Wissenkerke 2-Sinar '75 6 2-6, Zierikzee 2-Sinar '75 5 7-1. Bowlen Paardensport Schaatsen Den Haag. Langebaanwedstrijden ge west Zuid-Holland 300 meter: Carlijn Souwens (Kapelle) 35.96 (pr). 500 meter: Carlijn Bouwens 60.02. Sportprijsvragen Lucky Day. d.d 27-01-2003 2-6-19-21-22-35-36-42-44-45-51-56-63- 64 69-71-76-77-79-80. Tennis Milaan. Mannen, 380.000 euro. Eerste ronde Hrbaty (Slw) Escude (Fra/7) 6-4 1-6 6-3, Stepanek (Tsj) - Novak (Tsj) 6-4 6-3, Nieminen (Fin/8) - Kratochvil (Zwi) 6-4 3-6 6-1, Mirnyi (WRu) - Carlsen (Den) 7-5 2-6 4-0 opgave Carlsen. Janvier jeugdcircuit Jongens D-poule N. Hermus-P. van Hoeve 13-3, A. v.d Vrie-L. van Hoeve 9-2, H. Putte-J. Eren treich 3-6, M Putte-R. Blank 5-5, E. v, d. Hoff-N. de Marco 10-3, T. Visser-D Alte na 10-2, F van Deijk-R. Versluis 6-1, E Stevense-H Meijer 10-0, Dubbels. N. Hermus/A. v.d Vrie-P en L van Hoeve 12-1, H. en M. Putte-J. Eren- treich/R. Blank 4-5 4-5, E. v.d. Hoff/T. Vis ser-N. de Marco/D. Altena 11-2, F. van Deijk/F. Stevense-R, Versluis/H. Meijer 8- 3. Meisjes B-poule. M. Meijer-M, Lénnee 2 7, M. de Haan-E. Gerritse 6-5, L. Korsmit- K. Dekker 6-5, A Weijts-A. Vos 3-5, L. Schraven-M. le Due 6-5, K. Cremer-M.Te- lussa 4 5 Dubbels: M Meijer/M. de Haan-M Lannee/E. Gerritse 2-9, L Kors- mit/A Weijts-K Dekker/A. Vos 4-7, L. Schraven/K. Cremer-M. le Duc/M. Telus- sa 7-4. Voetbal Schiedam. Nationale league klasse 2D. Gemini Zoetermeer-Grieks Rest. Delphi Vlissingen 0-3, Grieks Rest. Delphi Vlis- singen-Krijger Middelharnis 3-0, Grieks Rest Delphi Vlissingen-Pincode Rotter dam 1-2 Stand na 5 speeldagen 1 Grieks Rest. Delphi Vlissingen 37-26727, 2 Musis Future Schiedam 31-27173, 3. Hawkeye Den Haag 28-27014, 4. Yuck Fou Hellevoetsluis 20-25532, 5. Pincode Rotterdam 20-24572, 6. Krijger Middel harnis 18-24730, 7. BV Sassenheim 13- 24091,8. Gemini Zoetermeer 13 23631. Zondagvoetbal. Vierde klasse A Aardenburg 13 9 2 2 29 27-16 Walcheren 12 8 2 2 26 35-14 Vlissingen 12 8 2 2 26 35-17 Oostburg 13 7 2 4 23 30-19 Noormannen 14 7 1 6 22 30-28 IJzendijke 14 7 0 7 21 37-38 Clinge 13 5 2 6 17 16-26 RiaW 13 4 3 6 15 30-22 Axel 12 4 2 6 14 11-17 Zeeland Sport 12 3 4 5 13 22-26 Hulsterloo 12 3 1 8 10 21-29 Renesse 14 1 1 12 4 9-51 Waterpolo Simonshaven. Indoormenwedstrijd. Prestaties Zeeuwen. Enkelspan paar den- 1Corina Leijs (Biezelinge). 3 Chris tiaan Provoost (Domburg) Tweespan pony's: 2. Laurette Mieras (Wemeldinge Vrouwenpolder. Dressuur RV Sé-Ros Paarden klasse 22; 1 Jessica Nijpjes, Maquiri (Sé-Ros) 199, 2. Sandra van der Hoofd, Ryan (Sé-Ros) 197,3. Sandra van der Hoofd. Loelap, 193 KlasseZI; 1 Mar chel Bosch, Orfevere (Poortvliet) 191, 2. Arthur Vos, Bonaparte (Oranjezon) 185; 3. Elna Ridderbos, Castor (Sé-Ros) 182. Klasse M2: 1. Martin de Kroo, Nevaro K (Walcheren) 160; 2 Ilse de Jonge, Homerus (Weelr.) 152; 3. Marcelle de Kam, lbouche (Oranjezon) 151 Klasse Ml 1. Carola Paauwe, Rality (Z-Bev.) 169; 2 Sandra van der Hoofd, Pretty Wo man. 160; 3 Jessica van Nieuwenhuize, Orviel (Weelr.) 157 Klasse L2: 1 Kees Francke, Ulke (Gouwe Reyers) 172; 2 Beatrijs Rijken, Odessa C (Gouwe Ryers) 168; 3. Nadine Timmerman, Naobandian (Oranjezon) 165. Klasse LI: 1. Danielle de Waal. Udo (Allround) 170.2. MarliesNijs se. Image (Weelr.) 166, 3. Reineke Bon gers, Primera (Sé-Ros) 165. Bond, tweede klasse: Njord-Neptunus 9-8, GZCDonk-SVH 8-3, de Rijn-Waran- de 4-5, Hieronymus-Stormvoel 7-9. Derde klasse: BZC-Wiekslag 7-6, PZPC -de Devel 11-10, Zeester-Poseidon 5-8, Zeehond-Rotterdam 4-10, Schel de-ZPS 8-5 District, eerste klasse: Ven nen-Stormvogel 4-7. Tweede klasse: Warande 3-Ganze 4-5. Derde klasse: Scheldestroom-Nayade 1-13, Hierony mus3-Bruinvis 2-12 Vierde klasse: Wa rande 5-Ganze 2 10-7. Vrouwen Dis trict. eerste klasse: Schelde-Lutra 4-5. _dmsdag_ Voetbal Eerste divisie: VW-Fortuna Sittard, Em- men-Cambuur Leeuwarden, Veendam- ADODenHaag. Vriendschappelijk. Domburg-Zeeland SporL Aanvang: 19.30 uur. Zaalkorfbal Goes. Clinic met medewerking van de in ternationals Dennis Voshart en Leon Si mons. Aanvang: 18.30 uur. Locatie: Sportpunt Zeeland. Ebert opvolger van De Quelery VLISSINGEN - Trainer Tom de Quelery van Walcheren legt aan het eind van dit voetbalseizoen zijn functie neer. Hij is dan vier jaar oefenmeester geweest van de zondag-vierdeklasser. Beide partijen gaan in goed onderling overleg uit elkaar. John Ebert, de huidig A-junio- rentrainer van Oostkapelle en oud-speler van Walcheren, wordt de opvolger van de Quele ry. Ebert is nu nog A-junioren- trainer bij Oostkapelle. Ebert voetbalde in het verleden bij Walcheren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 15