Ja, ik collecteer sm PZC Familieberichten maandag 27 januari 2003 Op Gods tijd is gekomen en op Zijn tijd is gegaan; onze kleine dappere Hannah. Ze was zo teer en fijn, ze kón niet langer bij ons zijn. Hendrika Adriana 16-1-'03 22-1'03 dochtertje en zusje van Henk en Jacolien Don Corné Marieke Ambachtsstraat 66 4431 BG's-Gravenpolder Hannah is zaterdag in besloten kring> begra ven. ledereen die wij vergeten zijn een kaartje te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verdriet delen wij u mee dat de Heere van ons heeft weggenomen mijn lief kleinkind en ons nichtje Hannah 's-Gravenpolder: M. Moeleker-Zandee 's-Gravenpolder: Familie Z. Gecaj-Moeleker Ellewoutsdijk: Familie C. M. Moeleker van Leeuwen Zaterdag 25 januari hebben wij afscheid moe ten nemen van ons kleindochtertje en nichtje Hannah Kruiningen: D.A Don M. W. Don-Schrijver Samuel en Ineke Dirk. Jan Dick en Marinka Rianne 22 januari 2003 "The day is ended" De Schotse Hooglanden waren voor jou de mooiste plek op aarde. Gelukkig heb je er een paar keer mogen zijn. Deze laatste reis die je nu gaat maken. Zal zeker naar jouw eigen Hooglanden zijn. Na een geduldig gedragen lijden is toch nog plotse ling uit ons midden weggenomen mijn man, onze lieve zorgzame vader, schoonvader en lieve opa THEODORUS DE BRUIJN "Theo" echtgenoot van G. M. B. de Bruijn-Schimmel Op de leeftijd van 54 jaar. Nieuwerkerk: Truus de Bruijn-Schimmel Bruinisse: Mathieu en Corine Nathalie Lourentine Tholen: Rachèl en Dennis 4306 AG Nieuwerkerk, Esdoornstraat 39, 25 januari 2003. De plechtige uitvaardienst zal plaatsvinden op woensdag 29 januari a.s. in de Heilige Willibrordus Kerk, Hoge Molenstraat 86 te Zierikzee om 11.00 uur. Waarna de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 om 13.00 uur. De gelegenheid tot condoleren in Ons Dorpshuis te Nieuwerkerk, Poststraat 20 om 15.00 uur. Geen bloemen, i.p.d.v. 1 rode roos. Ojloo/ >^rvu x Rust nu maar uit jij hebt je strijd gestreden je hebt het als een moedig mens gedaan wie kan begrijpen wat je hebt geleden wie kan beseffen wat je hebt doorstaan. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel ver driet afscheid genomen van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve mama en lieve oma WILLY BOUDELING echtgenote van )an Boudeling Vrouwenpolder Anna Jacobapolder 10 augustus 1946 25 januari 2003 Anna Jacobapolder: Jan Boudeling Anna Jacobapolder: Freek en Rita Boudeling Annemiek, Evelien Tholen: Anja en Daan Goense-Boudeling Iris. Anna Jacobapolder: Jos Boudeling en Eliza Tak 4675 RJ Anna Jacobapolder Langeweg 3 De afscheidsdienst, welke geleid wordt door dominee J. van der Meulen, zal gehouden worden woensdag 29 januari om 13.50 uur in de Gerefor meerde Kerk. Langeweg 51 te Anna Jacobapolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Anna Jacobapolder. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Ons Dorpshuis", Langeweg 7 te Anna Jacobapol der. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Stil wachtend op Gods ontferming is van ons heen gegaan onze zus. schoonzus en tante WILLY BOUDELING-DE VISSER echtgenote van |an Boudeling in de leeftijd van 56 jaar. Is en Jeanne de Jager-Boudeling Theo en Rie Boudeling-Breure Fien en Pita Boudeling-den Hartog Bram en Koos Abrahamse-Boudeling Cees en Nelly Boudeling-de Visser Neven en nichten 25 januari 2003 Met droefheid maar met veel bewondering voor haar wilskracht hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons bestuurslid ANNY VRANCKEN Wij verliezen in haar een gewaardeerd vrijwilliger en bestuurslid. Ons medeleven gaat uit naar Jo. de kinderen en kleinkindern. Wij wensen hen kracht toe om dit verlies te dragen. Stichting Behoud Grote Kerk Terneuzen Stichting Terneuzen On Ice Werkgroep Kerstmarkt Terneuzen Tot onze diepe droefheid is toch nog onverwachts overleden onze geliefde en zeer gewaardeerde Ome GERARD VAN DE VREEDE Jan en Heieen Corrie en Sjaak Sam en Lenie Mart en Bianca Willy en Aart Peter en Wilma Sjaak en Leanne Louwra en Sjaak Wij wensen tante Truida en de kinderen veel sterkte toe. Bedroefd delen wij u mee dat is overleden onze ge liefde neef GERARD VAN DE VREEDE A. van de Vreede M. van de Vreede D. van de Vreede E. de Keijzer-van de Vreede Krabbendijke, 25 januari 2003 Leeg is zijn plaats, mooi zijn de herinneringen. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij u mede dat, zacht en kalm, is ingeslapen onze zorgzame broer, schoonbroer en oom IZAAK ABRAHAM VERGOUWE Sjaak in de leeftijd van 68 jaar. Breskens: Bram en Cor Vergouwe Breskens: Bep en Bertus Dierings-Vergouwe Oostburg: Riet en André Cornelis-Vergouwe Breskens: Piet en Suzy Vergouwe-van de Velde Neven en nichten 4511 XX Breskens, 25 januari 2003 Westlandstraat 23 De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd zal gehouden worden op donderdag 30 januari om 14.00 uur in de Ontmoeting naast de S.O.W. Kerk, Dorpsstraat te Breskens, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ontmoeting. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Lieve Ome SJAAK Nooit meer zitten op het bankje en praten over de plantjes. Nooit meer samen in de tuin. We zullen je misseen. Kusje Meivin en Isa Wij zijn bedroefd. Geestelijk bent u tot het einde bij ons geble\>en een voorbeeld hebt u ons meegegeven. Warme en dankbare herinneringen blijven bestaan, mama. u heeft het goed gedaan. Met dankbaarheid omdat we haar zolang in ons midden mochten hebben en bedroefd omdat zij nog zoveel voor ons betekende delen wij u mede dat, plotseling van ons is heengegaan mijn lieve levens partner, onze lieve zorgzame moeder, schoon moeder, groot- en overgrootmoeder EMMA CELINA VAN OPDORP weduwe van Clement Johan Waebeke levenspartner van Jaap den Hamer in de leeftijd van 78 jaar. Hoofdplaat: J. den Hamer Axel: Wies en Wim Allaarl-Waebeke Floofdplaat: Johan en Jenny Waebeke-Lucieer Hoofdplaat: Maria en Lier Platteeuw-Waebeke Hoofdplaat: Richard t en Corrie Waebeke-Willemsen Terneuzen: Johnny en Ria Waebeke-Vermeulen Hoofdplaat: Ronald Waebeke Clinge: Aloysius Waebeke Klein- en achterkleinkinderen Hoofdplaat, 25 januari 2003 Correspondentieadres: Oesterpad 1, 4513 AN Hoofdplaat De overledene is opgebaard in het Mortuarium van het Antonius Ziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag van 19.00-19.30 uur. De Uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd zal gehouden worden op donderdag 30 januari om 10.00 uur in de Parochiekerk van de H. Eligius te Hoofdplaat, waarna de begrafenis op de R.K. be graafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Zaal Martens. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Veel fijne herinneringen Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden Maar altijd in ons hart. Emmy en Theo Karin en Rinie Wilco, Sabine Anita en Ronny Dennis en Marlies Joeri Arvid en Marjan Tamara Jarno Alicia en John In het huis mijns Vaders zijn vele woningen. Johannes 142a Onze lieve moeder, oma en omi is nu Thuis. De hemelse Vader ontfermde zich over JACOMINA BAKKER-ROOSE echtgenote van Jan Bakker, overleden op 4 juli 1981 geboren te Zaamslag 22 juni 1919 overleden te Kloosterzande 24 januari 2003 Axel: Marijke Dieleman-Bakker en Pieter Dieleman Rian en Corné - Cris - Mariëlla - Robbert Jacqueline Tonnie Saskia en Joop - Julian - Joran Capelle aan den IJssel: Jan Bakker en Hilly Bakker-'Veenstra Erwin en Wilma Remco en Eveline Wilma en Anton Erik en Wendy Vogelwaarde: Ina de Pooter-Bakker en Jan de Pooter Jeroen en Wenckje Marieke en Toni - Sara - Sirma Hanneke en Marco - Niels - Sanne Zaamslag: Ria Openneer Bakker en Piot Openneer Lennard en Janneke Ruben en Léony Evelien Ewout Koudekerke: Corrie Kempe-Bakker en Rudy Kempe Koen Sjoerd Axel: Koos Bakker en Ella Bakker-Riekwel Thierry Angelique Spui: Wilma Leenhouts-Bakker en Frank Leenhouts Marjolein Nanda Bart Lieke Wij gedenken moeder in een samenkomst van Woord en Gebed in de gereformeerde kerk (vrijge maakt), Temeuzensestraat 32 te Zaamslag op woensdag 29 januari om 14.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Correspondentieadres: Bernhardstraat 35, 4571 JT Axel "De Heer is mijn Herder" Psalm 23 Bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden haar be spaard bleef, geven wij u kennis dal vol vertrouwen rustig is ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoe der, oma en zuster MAGDALENA PETRONELLA MOUTHAAN-AMSING weduwe van C. M. Mouthaan Huizen 30 november 1918 t Oostkapelle 25 januari 2003 Groenekan: Francis de Bruine-Mouthaan Joop de Bruijne Joost Marlien en Jeroen Port Elisabeth: P. F. Pols-Amsing Bilthoven: F. C. Amsing t Corresponden t ieadres Vijverlaan 42, 3737 RJ Groenekan Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 30 januari 2003 van 11.30-11.50 uur in de Zions- kerk. Duinweg te Oostkapelle waarna om 12.00 uur de Dienst zal worden gehouden. Aansluitend vindt om 13.00 uur de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats te Oostkapelle. Na afloop is er in de kerk gelegenheid te condole ren. Wat is mijn wereld wazig wat wordt mijn wereld klein ik kan mij niet herinneren wie jullie allemaal zijn soms zie ik iets bekends of voel ik wat vertrouwds en is het weer heel e\>en net zoals vanouds Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis dat toch nog onverwachts van ons is heengegaan onze zorgzame vader en opa PIETER MEIJER weduwnaar van Christina Schoe in de leeftijd van 85 jaar. Born: Adri Meijer Mieneke Meijer-Boogaard Vera en John Joeri Myrthe Eindhoven: Peter en Marsha Merel Oostkapelle: Evalien Wattel-Meijer Bram Wattel Maassluis: Marcel en Saskia Isabelle Kamperland: Cindy en Astrid Vlissingen: Els Meijer Middelburg: Lies Louwerse-Meijer Jan Louwerse Kimberley Middelburg, 22 januari 2003 Verpleegcentrum Jacob Roggeveen Correspondentieadres: Familie J. Louwerse, Lingestraat 60, 4355 NZ Middelburg We hebben onze pa en opa in besloten kring begra ven. Je wilde nog zoveel maar had niet meer de kracht. Je ziekte had je volkomen in zijn macht. Je was zo moe, je hebt je strijd gestreden. Al je zorgen en verdriet behoren nu tot het verleden. Rust nu maar uit. Bedroefd omdat wij haar moeten missen, maar met een dankbare herinnering voor al wat zij voor ons was, berichten wij u dat is overleden mijn dochter, zus en tante MONIQUE LIPJES-VAN DEN BRANDE L. van den Brande Edith en Walter Froment Jurgen en Karine Ben en Hennie van den Brande Esther en Robin Ingeborg en Philip Met veel verdriet nemen wij afscheid van onze lieve, dappere vriendin MONIQUE maar de herinnering is warm. Want sterft een mens. gedachtenis blijft leven in onsaltijd. Jeannie. Els en Pia We hebben haar moeten laten gaan na een jarenlan ge vriendschap. We zullen haar zo missen. MONIQUE Het verdriet is groot, maar met dankbaarheid en warmte kijken we terug. Jeanne en Piet Wanneer je verdriet hebt. blik dan diep in je hart en ontdek dat je verdriet hebt om datgene wat je vreugde schonk. Verdrietig zijn we bij het overlijden van WILLY TYBOUT in de leeftijd van 86 jaar. Yerseke: Jannie Tybout-Glerum Pluto 's-Heer Hendrikskinderen: Hubi Janse-GIerum Bram Janse Ellen en Eric, Buïn, Djuna Rudi en Jeane, Joëlle, Leanne Goes: Bob Glerum Martha Glerum-Herrijgers Diana, Jobine, Robert 24 januari 2003 Azalealaan 46. 4401 GV Yerseke Willy is opgebaard in het mortuarium van zorg centrum 'Vredelust' te Yerseke. alwaar dinsdag 28 januari van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. Ingang mortuarium via de Molenlaan. De crematieplechtigheid wordt woensdag 29 januari om 14.00 uur gehouden in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegen heid tot condoleren. Met verdriet nemen we afscheid van onze goede buurman WILLY TYBOUT Je muziek blijven we horen. Yerseke: Jan en Corry Kievit Maurik: Conny en Jeroen Yerseke, 24 januari 2003 Maar als ik dood ben, huil dan niet! Ik ben niet echt dood moet je weten, 't Is slechts mijn lichaam dat ik achterliet. Dood ben ik pas als jij mij bent vergeten. Verdrietig, omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden moch ten hewbben, geven wij uy kennis van het overlijden van onze moeder, groot- en overgrootmoeder TANNETJE MIJNSBERGEN-GELOK sinds 20 mei 1991 weduwe van Marinus Mijnsbergen op de leeftijd van bijna 89 jaar. Drachten: Riet en Fred Colijnsplaat: Truus en Leo (in herinnering) Goes: Riny en Sylvia Klein- en achterkleinkinderen 25 januari 2005 Schengestraat 30. 4461 EZ Goes. De crematiepolechtigheid za; plaatshebben woens dag 29 januari om 1 1.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Elk afscheid is de geboorte van een herinnering.... Dag, lieve Oma MIJNS Rust zacht Riny, Wanda Marieke, Michiel. Mathijs Cora, Peter Mark, Tim Mireille, Manfred Annelies, Niels Annet, Olaf Fleur Jolanda, Mark Leonie, Jos Steve, Jacomijn Joey Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zuster, schoonzuster en tante TANNETJE MIJNSBERGEN-GELOK Uit aller naam Familie Gelok Enige algemene kennisgeving Op zondag 26 januari is in vrede ontslapen Mw. C. P. VAN DE VOORDE-BUIJS in de leeftijd van 90 jaar. Vlissingen: Mw. A. de Plaa Koudekerke. 26 januari 2003 Correspondentieadres: Vredehoflaan 44-508, 4382 CK Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woens dag 29 januari om 10.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheidheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula van het crematorium. i s je ouder wordt niet meer weet waarjebem I ie mensen ziet. Als je en niet als je mensen ziet. maar ze niet echt meer herkent, als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Bedroefd om hel afscheid, maar dankbaar dat» haar zolang in ons midden mochten hebben, geia wij u kennis dat van ons is heengegaan onzeliaj zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en ova grootmoeder JOZINA DE REGT weduwe van Jannis Abraham van den Broeke in de gezegende ouderdom van 97 jaar. Na een jarenlang liefdevolle verzorging in verpleeghuis "De Stelle", afdeling Korenbloem Een woord van dank aan het personeel is hierbij op zijn plaats. Oostburg: J. C. van den Broeke M. van den Broeke-vanGrol Oostburg: Margo en Kees Debora Breskens: Joke en Hans Danielle Onno Sluis: Johnny en Ria Jordy Myron Oostburg: Carolien en Peter Amy Lizzy Oostburg, 24 januari 2003 Corresponden t iead res Finlandstraat 19,4501 KH Oostburg De afscheidsdienst. waarvoor u wordt uitgenodigd zal gehouden worden op woensdag,29 januari w 14.00 uur in gebouw "Pro Rege" aan de Oude Stal waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algo mene begraafplaats te Oostburg. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis g "Pro Rege". Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, geiieia deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met leedwezen ontvingen wij het bericht dat na 74 jaar trouwe lidmaatschap is overleden A. J. PIETERS erelid van de afd. Borsele van de FNV Bouw, oprichter van de vroegere afd. 's-Heerenhoek en Heinkenszand van de Bouwbond. Wij wensen familie veel sterkte. Liet bestuur van de afd. Borsele FNV Bouw Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van hel overlijden van ons erc-lid, de heer A. J. PIETERS Hij was één van de oprichters van onze vereniginj en sinds de oprichting in november 1941 lid va onze vereniging. Hij was sinds 1966 lid van verdiensten en vanü november 1968 ere-lid. Wij wensen zijn naaste familie alle sterkte toe on dit verlies te kunnen dragen. Bestuur en leden van de Scheidsrechtersvereniging Noord- en Zuid-Beveland met liefdevolle herinnering JAN DU BOIS Pa en Ma du Bois Nico, Sandra en Rémi van Vors - In herinnering PIETER BOUWMAN 1 27-01-1993 27-01-2003 M. F. Bouwman-Kleinepid i Kunnen? Enkele uurtjes actief voor de Nationale Collecte HmeradJ Psychische Ziekten! Bel ons nu Alle beetjes helpen! Onze collecteweek is van 't I 22 februari 2003. Meer informatie' www.nfgv.nl en www hersenstlchting.nl Meld u aan als collectant of organisator: (1 OM NOOIT TE VERGETEN... Uw gedachten over een uniek gedenkteken geven wij gi natuursteen. Vraag naar het fotoboek met vele voorbeelden Goes: Rolonde Ringbaan-West Telefoon (0113) 216555 Middelburg: Arnesteinweg 40 Telefoon (0118) 612579 Nu ook in Zoetermeer! www.grafgedenktekens.n ;edenkteken Zandee de Kuijper (uc oolc een skourvoom, uv Qoes'.j Oude Zandweg 2.4361 SK Westkapelle. Tel. 0118 571436. Fax01185?" Verrijn Stuartweg 10.4462 GE Goes. Tel. 0118 571436. Fax 0118 5714" E-mail: info@dominicus nl wwwdoaii»"* Plaats uw familieberichten in de PZC een leegte... alexandramarkusse ...vraagt om zorg en aandacht uitvaartverzorging bevelanden 0113 214291 06 10730321 walcheren 0118 629018 06 53397611 info@uitvaartinzeeland.nl www.uitvaartinzeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 8