Steen rekent af met tam Goes HVV'24 maakt zich geen illusies PZC Sluiskil verslikt zich in Corn Boys Belgische solist raast naar zege IJzendijke pakt volli buit in matig duel Aanvallende en bevlogen thuisclub boekt 2-1-zege Record De Ruyck De Schelde gaat riant aan kop uitslagen Terneuzen wint van Shuttle Up maandag 27 januari 2003 door Wim de Vos SINT JANSTEEN - Voor de competitie, bij zijn aantreden, deed Goes-trainer Leo van der Weijde een gewaagde uitspraak. .We gaan alleen voor het kam- j)ioenschap", zei hij strijdvaar dig. Gisteren, na de uitwedstrijd tegen Steen, was hij vooral een teleurgestelde trainer, omdat hij bezieling had gemist bij zijn spelers. En omdat de Zeeuws- Vlamingen wei bevlogen de strijd aangingen was de zege die Steen behaalde (2-1) volkomen verdiend. Zowel Steen als Goes zorgde vo- ige week nog voor een verras sing door één van de topploegen ie kloppen. Goes won van leider Moerse Boys en Steen versloeg Breskens. Er mocht gisteren dan ook een interessante wedstrijd worden verwacht. De realiteit was anders, omdat Goes geen moment in de wedstrijd was. ..We begonnen veel te tam aan de wedstrijd en omdat Steen veel feller was, hebben ze ons gedomineerd", oordeelde Van der Weijde, die ook klaagde over een zwakke voorbereiding. Zomerschoenen ..Als je kijkt dat we met de boot van één uur zijn gekomendan is dat veel te laat. Het staat een goede warming-up in de weg. En als ik dan ook nog eens zie welke schoenen de meeste spe lers hebben gekozenIk heb er maar één gezien met schoenen met pinnen, de rest liep op schoenen met korte noppen, op zomerschoenen. Dat kan toch niet op een veld zoals hier?" Zijn collega Ardian Lekaj had Scheidsrechter: A. van Gils (Uden- hout). Aantal toeschouwers: 150. Steen: Danny Oppeneer; Pascal Lensen, Michel Vink, Eddy van de Bosch, Michiel van de Bosch; Eric-Jan Naudts, Marco Ottjes, Wouter de Neijs, Serge Merckx (85. Gino Vinck); Werner Bisschop, Gino van de Broecke (54 Stijn Dobbe- laer) Goes: Peter Brussé; Jeroen Kolen, Mart. van de Guchte, Clarence Pahlad, Shannon Braafhardt; Ro- sanno Acton (90 Paulus Wagema- vooral genoten van het spel van zijn ploeg, hoewel de aanvallers veel kansen lieten liggen. Lekaj wilde het echter niet zo stellen. „Wat wil dat zeggen: kansen la ten liggen. We hebben kansen gecreëerd. En daar gaat het toch om in het voetbal. Mogelijkhe den scheppen is ook een kunst. Nou ja, dan mis je er wel eens één. Steen is nu eenmaal een aanvallende ploeg. Dat hebben we vandaag laten zien." Kansen waren er inderdaad vol op voor Steen, maar vooral Wer ner Bisschop had zijn vizier niet op scherp staan. Waar de top schutter de laatste jaren weinig problemen kende met doelpun ten maken, kon hij tegen Goes de weg naar het doel maar niet vinden. Vier reëele mogelijkhe den had de spits al gehad, voor dat hij er in slaagde de bal met een fraaie lob achter doelman Peter Brussé te krijgen. Dat was halverwege de tweede helft, toen de Zeeuws-Vlamingen al met 1-0 aan de leiding gingen. Eddy van de Bosch had uit een scrimmage de score geopend. Steen kreeg ook nog veel kansen om verder weg te lopen, maar omdat de score niet verder werd uitgebouwd leken de Zeeuws- Vlamingen in de slotfase nog in de problemen te komen. Niels Paardekooper profiteerde van een communicatiestoornis ach terin en schoot later ook nog een keer op de binnenkant van de paal. „Maar gelet op het ver toonde spel zou dat onverdiend zijn geweest", oordeelde Van der Weijde. Steen-Goes 2-1 (0-0). 48. Eddy van de Bosch 1-0,68. Werner Bissch op 2- 0, 72. Niels Paardekooper 2-1. Werner Bisschop (links) schiet voor Steen de beslissende voorsprong op het scorebord tegen Goes. kers), Lars Wolkenhauer (66. Mo hammed Azzagari), Niels Paardekooper, Serge Berrevoets Ernst Smit, Jacco de Kok (80. Maar ten Griep). foto Wim Kooyman I ERNEUZEN - Eerst Kurt Van- haverbeke, daarna lange tijd niets. Dat is het verhaal van de DOW-loop, die zaterdag in Ter- ieuzen werd gelopen. De Belg 'iep als vanouds in één lange so lo van start tol finish naar de overwinning. Bij de vrouwen ging de overwinning naar Trees Vermeersch uit Sas van Gent. Voor de wedstrijd was het jam- mer dat Vanhaverbeke geen echte tegenstand had in de vijf tien kilometer lange loop. De Belg is na een rustperiode van een paar weken weer helemaal terug en heeft als volgende op dracht de Berlaereloop in Koe wacht op zaterdag 8 februari. De Belg nam zaterdag gelijk na de start het initiatief en liep ver van de rest weg. In de eerste ki lometers had hij nog wel zijn landgenoot Kris Derveaux (de latere winnaar van de tien kilo meter) in zijn buurt, maar later liep hij solo naar de finish, zon der dat er ook maar één concur rent dichtbij kon komen. Aan de finish, na vijftien kilo meter, had Vanhaverbeke ruim twee minuten voorsprong op de nummer twee, Dirk Harnisfeger uit het Belgische Brugge. Jos de Koek uit Graauw liep ook een goede wedstrijd, zoals de laatste weken gebruikelijk is van deze atleet. In de Dow-loop greep hij net naast het erepodi um. Voor de strijd om de derde plaats moest hij de Belg Daniël van de Walle voor laten gaan. Trees Vermeersch was de sterk ste bij de vrouwen op de lange afstand. De atlete uit Sas van Gent liep net zo superieur als Kurt Vanhaverbeke bij de man nen. Ze had meer dan twee mi nuten voorsprong Voor de Belg Adriën de Groote liep de wedstrijd ongelukkig af. Na een val werd hij afgevoerd naar het ziekenhuis in Terneu- zen. Daar werd een gebroken dijbeen geconstateerd door Fred Rabout IJZENDIJKE - Het treffen tus sen de zondag-vierdeklassers IJzendijke en Axel was gisteren even grauw als het weer. Het was matig op alle fronten. De drie punten gingen uiteindelijk naar de thuisclub (2-1). Het begin was veelbelovend. Scheidsrechter Cisko Osma- novski uit Breskens had amper het beginsignaal gegeven of de bal lag al achter Axel-doelman Carlo de Deckere Michel de Ruysscher, op het laatste mo ment opgeroepen omdat Frank van de Vijver tijdens de war- ming-up moest afhaken, be diende uit een vrije trap Adri van Hanegem. De aanvaller kopte raak: 1-0. Een leuk vervolg bleef uit. Met name Axel bakte er in de eerste helft bijzonder weinig van. „Ik heb me rot geërgerd aan het veelvuldige balverlies", liet Ax el-trainer Henk Michels zich na afloop ontvallen. „Er kwam vrijwel geen enkele pass bij ons aan." IJzendijke-trainer Rob Liplijn vond het allemaal best. „We pakken verdiend de drie voor ons in deze fase van de competi tie erg belangrijke punten. Ook vorige week hadden we wat uit Vlissingen mee moeten nemen, maar toen zat werkelijk alles te gen." IJzendijke, waar Randal de Ja ger nog steeds in de ziekenboeg verblijft, begon sterk. Met name Martijn Rijckaert deed aan de linkerkant uitstekende dingen. Na de openingstreffer van Van Hanegem bracht hij diezelfde speler weer in stelling, maar de bal ging net naast. Even later zette Rijckaert Thijs Musson al leen voor Carlo de Deckere. De keeper hield IJzendijke met een fraaie reflex van een tweede treffer af. Axel kon daar weinig tegenover stellen. Pas rond de 30e minuut kwam de ploeg voor het eerst in de buurt van het doel van San- der Tazelaar. De IJzendijkse doelman tikte de inzet van Joep van de Broeke over. Een af standsschot van Siem Gans en een kopbal van Fonny Verstrae- ten leverden eveneens geen re sultaat op, terwijl aan de andere kant Thijs Musson en Adn^ Hanegem nog twee mogelijk den onbenut lieten. Reflex Na de pauze was het duelj van een minder gehalte Ai had wat meer greep op hetsp maar de eerste reële kans dit kwam was toch weer voor zendijke. Michel de Ruyssc) stuurde Thijs Musson richtj De Deckere. Diens uithaal goed, maar dat was ook dei flex van De Deckere die z ploeg in de wedstrijd hield. De 2-0 kwam er toch en wel 75 minuten. Adri van Haneg knalde snoeihard op de paai de terugspringende bal vielvi de voeten van Martijn Rijcka die zich niet bedacht en binne schoot. Pas in de negentig minuut kwam de Axelseaa sluitingstreffer tot stand chem Marcus ging meenaari ren en bracht met een sub| hakje de bal bij Joep van Broeke. De blonde spits knal raak. Verder kwam Axel a hetgeen ook niet verdiend weestzou zijn, IJzendijke-Axel 2-1.2. Adnuxl negem 1-0, 75. Martijn Rijdt 2-0, 90. Joep van de Broeke 2 Scheidsrechter: Cisko Osmanoq (Breskens) Gele kaarten: Midd Ruysscher, Martijn Rijckaenji den IJzendijke), Fonny Verstna Jochem Marcus (beiden Axel) k tal toeschouwers: 150. HULST - De RKHAV-at lete Brechje de Ruyck (ju- niore A) verbeterde afge lopen weekeinde in Gent haar persoonlijk record op de 400 meter. In een spannende finale met uitsluitend senioren j werd ze vierde in een tijd van 57.01. Haar persoon- 1 ij k record, dat op een bui tenbaan werd gelopen,! bedroeg 57.42. De wed-; strijd in Gent gold als voorbereiding op hetNKj in Gent op 15 februari. Ze j komt uit op de 800 meter, TERNEUZEN - De waterpo- loërs van De Schelde uit Terneu- zen waren zaterdag goed voor oen fraaie winst op ZPS: 8-5. Door dat resultaat staat de Zeeuws-Vlaamse ploeg mede door het verlies van Wiekslag 7-6 bij BZC) vijf punten los in de race om de titel. De vrouwen van De Schelde verloren met het kleinst moge- lijke verschil van Lutra: 4-5. Schelde-ZPS 8-5. De mannen- ploeg van De Schelde speelde oen rommelige wedstrijd, want blijkbaar neemt de spanning op weg naar het kampioenschap toe. Na een gelijkopgaande eer ste periode, waarin de Terneu- zenaren wel een 2-1 -voorsprong namen, kwam er even een betere fase. Daarin werd het al snel 4- 1 Bij die voorsprong sloeg de verkramping toe. ZPS maakte onmiddellijk gebruik en bracht de score terug naar 4-3 Met 6-5 aan het eind van de der de periode moest de laatste pe riode beslissen. De Schelde sprong in die cruciale fase het best met de kansen om en ein digde op een mooie 8-5-zege. Scores Schelde: Cees van Hou- welingen 4, Roderick Wonder- gem 2 en Michiel Wondergem en Chris van Roy en 1 Schelde-Lutra 4-5. Na de kans loze nederlaag van vorige week uit bij Lutra hadden de vrouwen van De Schelde in de return een .tardige start. Na de eerste pe riode stond het 2-1. Die voor sprong werd verspeeld in een matig vervolg. De Terneuzense ploeg kwam met 4-2 achter, vocht nog wel terug, maar kon de score niet meer ombuigen (4- 5). Scores De Schelde: Jessica Kos ter 3 en Brenda Post 1 Hulstenaren kijken na verlies tegen Internos weer naar beneden Atletiek door Peter van Kouteren ETTEN LEUR - HW'24 zag gisteren in Etten-Leur een ster ke reeks onderbroken. De Zeeuws-Vlamingen totaliseer den in de tweede klasse uit de laatste vijf wedstrijden dertien punten, maar gingen tegen kop loper Internos over de knie. De formatie van Eddy van der Hooft verloor kansloos met 4-0. Bij HVV'24, dat zich in het lin- kerrijtje handhaafde, wordt on danks de opleving rond de win terstop dan ook nog altijd naar de onderkant van de ranglijst gekeken. In Hulst telt de negen de plaats, omdat die handha ving inhoudt. Niks meer en niks minder. Als dat wordt bereikt, dan heeft de spelersgroep het goed gedaan. In dat opzicht waren de resulta ten van een paar rechtstreekse concurrenten niet bemoedi gend. SC Gastel naderde HVV'24 door een 2-0-zege op Noad tot op twee punten. Uni- tas'30, dat met 4-1 van het tot degraderen gedoemde Rood Wit won, staat inmiddels op een punt van de Hulster équipe. Dringen „Het wordt dringen voor die derde laatste plaats", stelde voorzitter Gerard van de Voorde vast. Eddy van der Hooft: „We zullen nog de nodige punten moeten pakken." Het progra mma voor het restant van de competitie is op papier niet in het voordeel van de ploeg uit Hulst. HW speelt in de res terende negen duels maar liefst zes keer op vreemde bodem. Van der Hooft: „En thuis is hoe dan ook altijd wat makkelijker." In het eerstkomende treffen, zondag op eigen veld tegen SVW, moet HVV'24 bovendien niet alleen Kieran O'Shea en Percey Verlinden missen, maar ook Kees Duitemeijer, die in de ontmoeting tegen Internos te gen zijn derde gele kaart aan liep. Dat is een aderlating, om dat de verdediger in zijn eerste seizoen in Hulst veel krediet heeft opgebouwd. Ingecalculeerd Maatje HVV'24 trof gisteren in Internos een opponent, die een maatje te groot was. De thuisploeg be schikte over een surplus aan in dividuele klasse en paarde dat aan prima positiespel. De be weeglijke spitsen waren sterk aan de bal en kaatsten uitste kend. Van de buitenste midden velders ging veel dreiging en diepgang uit. HVV'24 werd daardoor vanaf het eerste fluit signaal achteruit gedrongen „Het is gewoon een verschrik kelijk goede ploeg", berustte Van der Hooft. „Deze nederlaag was van tevoren ook ingecalcu leerd." Internos handhaafde met de ne derlaag de ongeslagen status. De Brabanders speelden in de eerste drie competitiewedstrij den gelijk, kwamen vorige week tegen Oosterhout in een bewo gen slotfase niet verder dan 3-3 en boekten ten koste van HW'24 de tiende zege. Inter nos, dat nooit hoger speelde dan de tweede klasse, viert deze zo mer het 75-jarig bestaan en wil dat opsieren met op de titel. De Brabanders, met elfhonderd le den en achttien seniorenelftal len één van de grootste amateurverenigingen in Zuid 1 spelen echter voor weinig pu bliek. Niet meer dan honderd vijftig trouwe aanhangers wa ren er getuige van dat hun club zich ruim een half uur lang stuk beet op de taai verdedigende Zeeuwen. Daarna nam de soms frivool spelende koploper ruim af stand. De spitsen Tom Laurijs- sen (die in de belangstelling van FC Dordrecht staat), Patrick van Drongelen (twee keer) en de jonge invaller Marruchen Zim merman tekenden voor de tref fers. Internos-HVV'24 4-0 (2-0). 34. Tom Laurijssen 1-0, 41. Patrick van Drongelen 2-0, 52. Patrick van Drongelen 3-0, 87. Marruchen Zim merman 4-0. Scheidsrechter: G.F. van Rooden (Papendrecht). Gele kaart: Van 't Geloof, Van Drongelen (Internos), Duitemeijer (HVV'24). Aantal toeschouwers: 125. HVV'24: Jean-Pierre de Keijzer; Norbert Baart, Harald Verschuren, Kees Duitemeijer, Hans Goethels; Davy van den Berg, Maarten Scheerders, Dimitri Verlinde, Tris tan van Acker (78. Evert van Dam me), Hans van Damme; Johnny Len sen. HVV-speler Hans van Damme (rechts) glipt door de verdedi ging van Internos. foto Con Clasquin door Peter Snelders TERNEUZEN De superioriteit van Sluiskil in de vijfde klasse van het zondagvoetbal is niet zo groot als werd verwacht. Na een sterke openingsfase begint de koploper nu punten te morsen. Na de nederlaag van vorige week tegen Hoofdplaat kwam de koploper gisteren niet verder dan een doelpuntloos gelijkspel tegen Corn Boys. De naaste achtervolgers profi leerden niet van die misstap. Al leen Vogelwaarde sluipt wat dichterbij door een riante 6-1- overwinning op Sluis. Vogelwaarde-Sluis 6-1 (2-1). Vogelwaarde was een maat te groot voor Sluis, al betekende dat niet dat Sluis werd wegge speeld. Tot de pauze kon de ploeg de schade beperkt houden tot 2-1. Al na vier minuten opende Arno Wauters op aange ven van Björn Vermeersen de score voor de thuisploeg. Nadat Kurt Martens voor 1-1 had ge zorgd bepaalde Björn Vermeer sen via een solo de ruststand op 2-1 In de t weede helft nam de thuisploeg afstand door doel punten van Arno Wauters (2x), Artjan Lambert (fraaie solo) en invaller Michel Nieuwelink, die eerder die dag ook in het tweede team productief was. Graauw-Philippine 1-1 (0-1). Een irritant duel. Na tien minu ten kwam Philippine aan de lei ding via Maarten de Groene. Drie minuten later kon Van Hoeve van Philippine vertrek ken wegens natrappen. Graauw werd daarna sterker, maar liet nogal wat kansen onbenut. Na de pauze slaagde de thuisploeg er in de 60e minuut wel in de ge lijkmaker te maken via Karei Steijaert. Daarna was de irrita tie niet van de lucht Dat resul teerde in een tweede rode kaart. Graauw-doelman Paul Staes mocht vertrekken nadat hij een speler van Philippine had neer gelegd. Kort voor tijd werd een treffer van Graauw afgekeurd en ontsnapte Philippine aan een nederlaag. Scheidsrechter Koen uit Bergen op Zoom gaf ook nog vier gele kaarten. Corn Boys-Sluiskil 0-0. Als er één ploeg verdiende te winnen dan was het Corn Boys. De Sas- senaars streden met meer over gave en waren ook gevaarlijker. Sluiskil ontsnapte aan een ach terstand toen Ricky Roeb de paal trof. Terhole-Schoondijke 1-1 (0-1). De hele wedstrijd waren de ploegen aan elkaar gewaa^ TDe amusementswaarde was hoog, omdat beide teams veel doel kansen kregenHet vizier van de aanvallers stond echter niet op scherp. Uit een fraaie aanval opende Schoondijke in de twin tigste minuut de score met Nor- bert Willemsen. Na rust hetzelf de spelbeeld. Net toen iedereen dacht dat Terhole met verlies genoegen moest nemen, scoorde William Freijzer in de laatste minuut met een afstandsschot 1-1. Blessure Koewacht-SDO'63 1-1 (1-1). Tegen de verhouding in kwam SDO in de 35e minuut op voor sprong door Dennis van Dries- sche. Nauwelijks drie minuten later werd het 1-1 door Bram Cornelissen. Het duel werd overschaduwd door een zware blessure van SDO-speler Danny Knol. Op slag van rust werd hij afgevoerd naar het ziekenhuis met een vermoedelijke breuk aan de enkel. Koewacht was ook na rust de gevaarlijkste ploeg, al kreeg SDO via uitvallen wel enige mogelijkheden. In de 64e minuut schoot Koewacht-aan valler Jeroen Hiele een straf schop naast. Hoofdplaat-Groede 3-0 (2-0). Een beter Hoofdplaat stond bij de pauze op 2-0 door doelpun ten van Alf Waatjes (na voorbe reidend werk van Cristof Sutin en Jo van den Ameele) en Pascal Pijcke, Toch liet Groede. dat steeds be ter in de wedstrijd kwam, kort voor rust een buitenkans liggen om de aansluitende treffer te scoren. Jean-Pierre Pielaet zag een strafschop door Hoofd plaat-doelman Conrad van de Velde gestopt. Vijf minuten voor tijd scoorde Cristof Sutin op aangeven van invaller Roy Verstraeten 3-0. Terneuzen. DOW-loop, 15 kilometer Mannen: 1. Kurt Vanhaverbeke (B) 51.42, 2. Dirk Harnisfeger (B) 53.50. 3. Daniel van de Walle (B) 54 43. 4. Jos de Koek (Graauw) 54.53, 5. Patrick Vlaminck (B) 55.09,6. Ivan Mees (B) 55.36.7. Rudy van Guyse (B) 55.37,8. Gino Deplae (B) 56.14, 9. Fons Warrens (Kloosterzande) 57.38, 10. Henk van Tatenhove (Terneuzen) 57.52. Vrouwen: 1. Trees Vermeersch (Sas van Gent) 1.11.09, 2. Annie Moens (B) 1.13.03, 3. Els Zweistra (Terneuzen) 1.23.44. 10 kilometer, mannen: 1. Kris Derveaux (B) 34.24,2. Nitin Klapwijk (Ax el) 35.32, 3. Dirk Christiaens (B) 36.18, 4. Peter Jansen (Sluiskil) 36.22, 5 Peter de Vet (Axel) 36.23. Vrouwen: 1. Cindy Mees (B) 44.56, 2. Zoe Jonckheere (B) 50.55,3. Cecile Mullaert (Biervliet) 51.33. 5 kilometer, mannen: 1. Danny De caestecker (B) 18.12,2. Jarno van Guyse (B) 18.36, 3. Edwin de la Ruelle (Koe wacht) 19.36, 4. Freddy Verstichele (B) 20.41, 5. Wim Oppeneer (Axel) 20.51. Vrouwen: 1. Haike van de Velde (B) 23.47, 2. Jessica Ocké (IJzendijke) 25.33, 3. Lieve Geldhof (B) 25 41. Bridge Zesde wedstrijd wintercompetitie bridgeclub Hulst. A-lijn: 1. Kirtt-Van Leeuwen 68,93 2. Baggen-Mast 58,21 3. echtpaar Veldhoen 57,86 B-lijn. 1. De Kort-Atkins 59,93 2 Melchers- -De Cock 58,86 3. Deiman-Van Leeu wen 57,83 C-lijn: 1. Smulders-Praet 63,39 2. Verstraeten-Lauret 63,10 3. Huijskens-Van Ombergen 58,93 D-lijn: 1. echtpaar Baumann 63,53 2. Borghstijn-Mattens 61,73 3. Daan- dels-Buter 58,67. E-lijn: 1. Van der Kley- -De Kint 61,46%, 2. mannen Steenbeek- -De Bruijn 60,94 3. vrouwen Steenbeek-De Bruijn. Bridgedrive BC Lamswaarde. A-lijn: 1 Jeanne van Cauteren/lreen van de Wie len 58,21%, 2. Luc Allaerts/George de Vijlder en Patrick Droesbeke/Hudo de la Ruelle, beiden 57,86, 3. Mien Biesbroec k/Etienne Schauwaert 57,14. B-lijn: 1. Justine Franken/RieSmulders 61,01%, 2. Fred Kerckhaert/Celina de Kort 60,71, 3. Jos de Kort/Millie Eggink 56,25. Futsal Hulst. Rayoncompetitie. Kosova-IZ- V/1BS6-3. Max Korting/Van de Voorde-I- ZV/IBS 2 7-3, Première/Zaman Sport 2-ADM/Lazarus 2-2, ING bank-Den Dul laert 13-3, 't Anker/Schelfhout-Chevy's 8-5, Neckermann/Stuntmarkt-De Smet 3-12, Morres/Controlec 3-Pabo 1-14. Stand aan kop. Pabo 18-48, Casteels/De Meerpaal 18-46, 't Jagershuis 17-40, Kosova 18-38, Chevy's 18-37, De Smet 18-34, Donckers 17-32, Rabobank 17-31, Neckermann/Stuntmarkt 18-30, 't Anker/Schelfhout 18-29. Judo Oostburg. Jeugdtoernooi Frans de Boe- vere. Poulewinnaars: Sabra de Vin, Kiki Vonck, Meivin Jurien, Mart Meyaard, Johnny Koekkoek, Ernit van de Noorden ne. Kylia van de Velde. Roy Reingout, Leonie de Pooter, Kirsten de Boever, Kenny Wullems, Sven Wisse, Lucas Ru bens, Peter van de Wege, Ina Aalbregse, Ruben Jurièns, Mark Helmers, Jeanneau Driessen, Aaron Bronnenberg, Milan de Boevere, Victor Adriaansens, Mike Hoe der. Boud Pieters, Romy Hamelink, Car men Foks, Yoice Jansen, Albert-Jan Ru elus, Esmaralda Fijnacker, Thomas de Ruijsscher, Niki van Waarschoot, J, de Block, Ruben Troost, Dennis Doens, Thom de Milliano, lan den Hamer, Robin de Putter, Martijn DHoore, Bonne Ver cruysse en Hazel van der Hage. Schaken Landau-jeugdtoernooi. B-groep (7 ron den): 1. Jan Breukelman 5,5 punten (27 wp), 2. Amra Dorjbajar 5,5 (25,5 vvpi Simon Provoost 5,5 (25 wp), 4 Afci Hoeve 5,0, 5. Debbie de Klerk, Eriïi Nassau 4.0,7. Daphne Huigh 3,5,8.Vi laas van Brande 3,0,9 Jeroen Wiela Kevin Leenaerts, Ingvar Nordin 2.G. groep (7 ronden): 1 Maarten He>tr 6,0 punten (32 wp), 2. MattisvanO selaar 6,0 (27,5 wp), 3. Robin Li 5,5,4. David de Feijter, MatthiasVanO Bossche 5,0, 6 James Gehrmann.F bert Jansen 4,5,8. Quinten Vollemaal geborg Jansen, Alex Pielaet. RictëS beek, Nino Bellenge, Nick Wegn Niels de Feijter 4,0. D-groep (10 ronden): 1 Roland Kas punten, 2. Sjaak Dieleman 8,5,3. Y seen Chaudhary 7,5 (64 wp), PieterAa 7,5 (61,5 wp), 5. Joeri de Bruijckere.W ter Schuurbiers 7,0, 7. Claire Volle® Thomas Geertse 6,5, 9. Roy van Go Frank van 't Hooft, Sophie de Gra Hans Risseeuw, Coen Mulder6,0 E-groep (12 ronden): 1 Quinten Djc mon 11,5 punten, 2. Coen Dieleman 1' 3. Rouslan Baratov 9,0 (84 wp), 4.3 Mulder 9,0 (82,5 wp). 5 Matthias Ci 8,5,6. Zeno Cant 6,5,7. Carlijn Braem.1 vin van den Dries. Arnout Jordens.Mi de Meijer, Marijn van Donkelaar6.0. Volleybal Sas van Gent. Recreatieve competi! Stoffels Cleaning-Savok 2 3-0 (25-2 26-24, 16-9), Esplanada-Savok 0 (9-25, 23-25, 20-25), Place Marché-Swagemakers 0-3 (20- 10-25, 18-25), Stoffels Cleaning-Esp nada 2-1 (17-25, 25-11, 25-19). St» Stoffels Cleaning 10-25, Swagemalf 10-23, Savok 2 9-16, Savok 11-15,1 planada 10-14, Esplanada 2 10-9,5,PI ce du Marché 10-2,5. Gemengd: Savok/ABN AMRO-Fabiica 2-1 (25-19,18-25,25-20), GarageBoC -Stoffels Cleaning 2-1 (22-25,25-2 25-14), Jeffrey's-Savok/Avesta 0-31 gl.), Acke-C Line 1-2 (25-15, 20-j 21-25). Stand: Garage Bode 10-23.5/ bricom 9-20, Savok/Avesta 9-19, Cli 9-16,5, Stoffels Cleaning 9-16, Sa k/ABNAMRO 10-16, Acke 9-12, 'tKI« ke 9-6, Jeffrey's 12-0 TERNEUZEN - Het eerstelen van badmintonclub TerneuH zorgde voor een knap results in de eerste klasse van het dis trict. Tegenstander Shuttle werd met 7-1 verslagen. Het duel werd ondanks de gr® uitslag gekenmerkt door ve spanning. Er werden maarli® zeven dnesetters gepeeld. Shuttle Up-Temeuzen 1-7. Ml M, Hoekstra-P van StraK 17-16, 8-15, 5-15; R. van< Giessen-N. Marsé 0-15, ló-j 7-15 VE: H. van den AndeH van de Water 3-11, 11-8,4"' W. Bakker-A. van Putten U-< 5-11, 7-11. GD: Hoekstra" den Andel-Van Straten/Va*1' Water 8-11,11-7.13—10; Vand? G i essen/Bakker-M arsé/Van Putten 13-12, 8-11, 8-11» Hoekstra/Van de Giessen-M? Straten/Marsé 15-4. <"!5' 10-15VD: Van den Andel/Ba*- ker-Van de Water/Van Pu,t 9-11,9-11.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 38