?zc \ZVV juicht te vroeg in derby Korfballers op tijd bij de les Monsterscore voor Steen-vrouwen tinaldo Schipper loor pech geveld i2 Scheldesport krijgt pijnlijke afstraffing Jan Breukelman sterkste jeugdschaker Terneuzense Boys na tegentreffer ontwaakt aamslag maakt kort voor het einde nog gelijk in Axel: 3-3 Hoek al ver rond met selectie Robin Francke houdt winst vast Tim Bogaart matchwinnaar Kostbaar verlies Terneuzen Dl Zeeuwse judoka wint toernooi Spui bedwingt de koploper Berden winnaar veldrit Heerlen ;0rPeterSnelders EBNEUZEN - Terneuzen jjlite gisteren een riante 9-0- maandag 27 januari 2003 se op Internos in de derde van het vrouwenvoetbal, i de vijfde klasse was Steen üd voor een monsterzege (0- ilop hekkensluiter FC Bergen, i na dertig seconden opende ceen de score. jva Eggermont maakte het honderste doelpunt voor Steen in deze competitie. In de thuis wedstrijd tegen deze tegenstan der won Steen eerder al met 29- 0. Clinge kon het niet bolwerken tegen titelkandidaat Alliance en verloor met 0-8. Hulsterloo komt op gelijke hoogte met Odio door een 2-0-zege op deze ri vaal. In de evenwichtige eerste helft kwam Hulsterloo met enig ge luk op voorsprong en na rust, toen Odio de druk opvoerde, scoorde de thuisploeg via een counter. Internos-Terneuzen 0-9. De eer ste helft was vrij rommelig. Toch had Terneuzen in die pe riode al het beste van het spel. Het werd 0-2 door afstands schoten van Mandy Heppener en Marcia Bosten. Invalster Kimberly Jeroense stond nog maar net in het veld toen zij de ruststand op 0-3 bepaalde. In de tweede helft liep het nog beter bij Terneuzen Door doelpunten van Mandy Heppener, Sophie Hooijmaijers, Petra de Braai (2) en Bianca de Meijer (2) werd het uiteindelijk 0-9. FC Bergen-Steen 0-25 (0-11). Doelpunten Steen: Roos de Wulf (6x), Maya Eggermont (5x), Sas- kia Blommaert (4x), Esther Ver dunnen (4x), Manon Bogaard (3x), Arianne Pieper (straf schop), Muriël van Looy en Sa- brina van de Ven. Hulsterloo-Odio 2-0. Cindy Robbrecht 1-0, Debbie Rob- brecht2-0. ar Aector Dooms IEL - Zes doelpunten, twee rafschoppen, een rode kaart, ipitale fouten en een pakkend jol in een onvervalste voetbal- rby. AZW tegen Zaamslag indigde zaterdag in Axel bo- endien in een terechte remise: .3,„De wedstrijd kon alle kan- mop", zei Jaap Goossen later, och overheerste bij de AZVV- ainer de teleurstelling. Ie Axelaars waren vlak voor jd op een 3-2-voorsprong ge wen door Rory Curran, maar :chten te vroeg. Jacco den Ha- erbenutte amper een minuut i:erkoelbloedig een strafschop jrZaamslag: 3-3. ap Goossen keek verbitterd rug op het moment dat aan de afschop voorafging. Jean boms nam snel een vrije trap Den Hamer in het straf- hopgebied. Jaap den Doelder «p in een reflex naar de jxirem, waarna de Zaamslag- is tegen de grond ging. De Kd leidende scheidsrechter R Loos aarzelde niet en legde ibalop de stip, ook al in de we lschap dat hij voor rust AZW a omstreden strafschop had rgeven. „Ik had mijn spelers jdens de rust nog zo gewaar- iuwd dat ze attenter moesten ijn op snelle spelhervattingen sn Zaamslag", verzekerde een angeslagen Goossen. ien man iaamslag-trainer Mare de [under concludeerde dat zijn !oeg het punt had verdiend, ïe hadden in het eerste half ur het beste van het spel en ibben voor dit resultaat hard iknokt." De prestatie kreeg nog iets meer glans, omdat Zaamslag de wedstrijd met tien spelers beëindigde. Aanvoerder Wim Duerink werd een kwartier voor tijd met zijn tweede gele kaart uit het veld gestuurd. Jaap Goossen gaf achteraf wel toe dat de uitslag terecht was. „Wat koop ik daarvoor. Ik had liever drie punten gehad. We hebben drie doelpunten cadeau gegeven." Maar ook Zaamslag deed mee aan het foutenfestival. Het moeilijk bespeelbare veld was daar voor een deel debet aan. Verder werd er aan beide kanten tactisch geblunderd. Uit de eerste de beste Axelse aanval mocht Jochem van Leeu wen, vrijgespeeld door Veli Ery- urük, oprukken naar het Zaamslag-doel. De middenvel der gaf doelman Bart Corstanje het nakijken: 1-0. Na die opste ker lieten de Axelaars het initia tief aan de tegenstander. Koen Goossen, individueel sterk, en Jean Doorns, kwistig strooiend met passes, kregen veel vrijheid op het middenveld. AZW-doelman Niels Meesen moest gestrekt naar de boven hoek op een vrije trap van Jean Dooms. Den Hamer kon door in grijpen van Van Leeuwen niet scoren uit de rebound. Van Leeuwen raakte daarbij gebles seerd en moest zich laten ver vangen door Rory Curran. Zaamslag kwam halverwege verdiend gelijk. De ongrijpbare Goossen, die op slag van rust ge blesseerd uitviel, werd ten koste van een overtreding gestopt. Jean Dooms nam de vrije trap hard en laag, waarop Peter Dieleman attent reageerde. De Axelse verdedigers keken toe cor Aector Doorns KNEUZEN - De basketbal- is van Scheldesport zagen za- in Terneuzen een goede trie in de eerste klasse onder raken door Condor. De ploeg ui Kerkdriel won afgetekend sel 83-55. De Terneuzense touwen deden het beter. Ze trsloegen Marathon in Vlissin- met 42-26. Een verzwakt lóorwaarts kwam in de Zeeuw klasse mannen tekort tegen farathon: 84-59. kheldesport-Condor 55-83 12-31): De Zeeuws-Vlamingen &en aanvankelijk tegen een •14-achterstand aan, maar sgvoor de rust stelde Schelde- irtorde op zaken: 32-31. De Visclub kon echter het niveau a de voorgaande wedstrijden vasthouden. Daarvoor •;rder te wisselvallig gespeeld. ®dor bleek een uitgekookte ^stander die de fouten goed strafte. In de derde periode she Scheldesport steeds ver sweg. Die inzinking kwam de l^egniet meer teboven. De sco- tvan Scheldesport werd ver bid onder Wladimir Diele- (15), Koen Bauwens (15) sMaurits van Aalst (14). "orathon-Voorwaarts 84-59 H-25): Voorwaarts speelde in jJDDELBURG - Handballer «naldo Schipper wordt dit sei- **n door pech achtervolgd. De tontvolle speler van EMM ■ste de voorbereiding vanwe- Reenschouder- en knieblessu- Zaterdagavond in de thuis- •dstrijd tegen DES'72 3 (39- l-winst) ging het weer mis. De ^udekerkenaar werd bij een ^'le tegenaanval zonder par- ^ogetorpedeerd en viel uit met *8 knieblessure. hzo'n acht minuten sloeg het •keihard toe voor Schipper, ^flankspeler werd op harde ^onderuitgehaald door een -dediger van DES'72. Op- •ttw was het mis met de rech- 'fknie EMM-trainer Rob de •fo°t: „Het is een streep door de «telling. We zijn weer terug bij moeten vanaf nu maar aan volgende seizoen denken." Alle hoop op een acceptabele pot werd vooraf al vergald. Vier spelers van DES 3 haakten voortijdig af wegens blessure leed. De derde garnituur van die ploeg werd in sporthal Nassau- laan met de neus op de feiten gedrukt. Na een kwart van de wedstrijd was het al 11-1. De belegering van EMM ging daar na onverminderd door. De rust stand was 16-2. De drang naar een grote uitslag was merkbaar. Iedereen smeet met zijn krach ten om het doelsaldo op te vijze len. Arno Wouters (tien treffers) en Vincent van der Meijden (ne gen) kwamen als winnaars uit de strijd Het werd uiteindelijk 39-11. Scores EMM Arno Wouters 10, Vin cent van der Meijiden 9, Jurgen Ver- maat 6, Edwin DavidLse 4, Jean-Ma- rte Toubiana en Sjoerd Jongepier 3, JSric Dinqemanse en Marcello Tax 2. hoe de aanvaller de bal aannam en de hoek voor het uitkiezen had: 1-1. Het doelpunt was kennelijk no dig om AZW wakker te schud den. De Axelaars namen uit een dubieuze strafschop opnieuw de leiding. De aanleiding vorm de een duel tussen Jurgen de Reu en Wim Duerink. Scheidsrech ter De Loos zag in de val van de AZW-speler een strafschop. Leon Goossen schoot zijn ploeg naar 2-1. In de tweede helft werd het spel rommeliger. Tot het doelpunt van Zaamslag viel. De vrij staande Peter Dieleman kopte een afgemeten voorzet van Da vid de Haan tegen het net: 2-2. Nadat Duerink met rood was weggestuurd, bracht de slotfase nog meer spanning. Zes minu ten voor tijd schoot Rory Cur ran, vrijgespeeld door de beste AZW-speler Wouter Kruisi- fikx, zijn ploeg naar 3-2. Een minuut later maakte Den Ha mer uit een strafschop gelijk: 3- 3. Aanslag Het ene puntje levert de Zeeuws-Vlaamse ploegen ove rigens te weinig op in de degra datiestrijd van de tweede klas se. Jaap Goossen krijgt ook nog te maken met een aanslag op zijn selectie. Marco Bolleman is gestopt, Peter van de Velde (mg) en Jochem van Leeuwen (knie) zi j n door blessures well icht voor lange tijd uitgeschakeld. Bij Zaamslag krijgen Jaap Pij- pelink en Wim Duerink een schorsing. Daartegenover staat de terugkeer van Erik Tissink. Ook heeft Randy Lauret van Terneuzen overschrijving ge vraagd naar Zaamslag. AZVV-Zaamslag 3-3 (2-1): 3. Jo chem van Leeuwen 1-0,22. Peter Di eleman 1-1,32. Leon Goossen (straf schop) 2-165. Peter Dieleman 2-2, 84. Rory Curran 3-2, 85. Jacco den Hamer (strafschop) 3-3. Scheids rechter R. de Loos (Tilburg) Rode kaart: Wim Duerink (Zaamslag) Gele kaart: Ferry van de Veeke, Ger- ben Steijaert (AZW), Jaap Pijpe- link (Zaamslag). Aantal toeschou wers: 300. AZW: Niels Meesen; Ferry van de Veeke, Romano van Ovenneire, Ger- ben Steijaert, Jurgen de Reu; Jo chem van Leeuwen (10. Rory Curran Wouter Kruisifikx, Joep Frusch, Jaap den Doelder: Veli Eryürük (68. Jacco Koekkoek), Leon Goossen (72. Corné Langendoen). Zaamslag: Bart Corstanje; Wim Duerink, David de Haan, Jaap Pij- pelink, Peter Oppenneer; Peter Ha melink (75. Joris Rademakers), Menno den Dekker, Jean Dooms, Koen Goossen (46. Nikky Klaassen); Jacco den Hamer, Peter Dieleman HOEK - Hoek-manager Patrick Naudts heeft met negen spe lers uit de huidige selectie een akkoord bereikt over volgend jaar. Zeker was al dat Arjan Human, Thomas Ragut, Franky Standaert, Johan Mücher en Djamel Buyse de hoofdklasser trouw blijven. Zaterdag voegde Naudts daar nog een viertal namen aan toe. Ook Jtirgen Belpaire, Björn Langeveld, Pa trick de Guchteneire en Wesley de Smet spelen volgend j£ar bij Hoek. HOEK - Na twee nederlagen op rij kwamen de voetballers van Hoek 2 zaterdag weer eens tot winst. Trainer Arie Dekkër sprak na de wedstrijd tegen Nieuw Lekkerland 2 van éep enerverende middag, die eindigde in een 1-0 overwinning. Er zat veel energie in de wedst ri j d zei Dekker na afloopIk heb vandaag twee ploegen gezien die vol op de aanval speel den." Hoek 2 won uiteindelijk omdat het net dat beetje meer geluk had dan de tegenstander. Nadat de eerste helft gelijkop was gegaan, nam de thuisclub halverwege de tweede helft een 1-0-voorsprong, toen Colih Struijck uit een hoekschap raak schoot. Daarna zette Nieuw Lekkerland nog wel aan voor een offensief, maar dat stierf fn schoonheid omdat Hoek-doelman Robin Francke van geen wijken wilden weten. Tien minuten voor tijd was al duidelijk dat Hoek drie punten aan zijn totaal mocht toevoegen. TIEL - De B-junioren van Terneuzen hadden weinig moeite om de volle winst te grijpen. Uit tegen TheoleBl werd het 4 -1 Voor de rust zag het daar overigens nog niet naar uit, omciat beide ploegen toen nauwelijks voor elkaar onder deden. Na rust was Terneuzen zo veel beter dat het snel zijn stempel op het duel kon drukken. Tim Bogaart zorgde met twee treffers voor 0-2. Daarna kwam Theole nog wel terug tot 1-2, maar door doelpunten van Sinan Coban en opnieuw Tim Bogaart werd het uiteindelijk 1-4. SLIEDRECHT - De D-junioren van Terneuzen leden in 'de strijd tegen dreigende degradatie een kostbare nederlaag te gen Sliedrecht D1In Sliedrecht werd het tegen de concurrerit 0-3Terneuzen had voor de rust al een aantal kansen laten lig gen toen Sliedrecht een 1-0-voorsprong nam. Ook daarna ble ken de Zeeuws-Vlamingen niet erg doelgericht. Nadat het in de tweede helft uit een counter 2-0 werd. tekende de neder laag zich snel af GROESBEEK - De judoka Sam van 't Westende uit Middel burg heeft het 16e internationaal judotoernooi in Groesbe'ek op zijn naam geschreven. Op dit sterk bezette toernooi, niet Engelse en Israëlische jeugdselecties, wist Van 't Westen'tfe zich uitstekend staande te houden. In zijn eerste vijf partijen domineerde de Middelburger. Hij won ze stuk voor stuk op ïppon. In de finale moest hij het op nemen tegen een Israëlische jeugdkampioen. Van 't Westemie hield het tot het einde toe spannend. Pas in het laatste gedeel - te van de wedstrijd maakte hij met een tai-otoshi een wazan, waardoor hij voor de vierde keer op rij het goud pakte in dit toernooi. De Zeeuwen Robbin van de Bor en Randy van der Broek wa ren op hetzelfde toernooi goed voor een derde plaats. Vlissingen zonder wissels. Die handicap brak de Axelaars in de slotfase op. De ploeg van coach Mischa van Waesberghe speelde in de beginfase te ontrustig. Na rust werd aan een inhaalrace begonnen. De achterstand van twintig punten werd gehal veerd, maar daarna moest Voor waarts de tol betalen voor de in spanningen. Ook kwam de ploeg in de problemen met de foutenlast. Marathon liep in de slotfase nog uit naar een geflat teerde winst. Topscorers bij Voorwaarts waren Tim Witte (24) en Robbert d'Hont (15). Marathon-Scheldesport 26-42 (14-14): De Scheldesport-vrou- wen lijken de opgaande lijn te pakken te hebben. Nadat vorige week koploper Voorwaarts werd verslagen, moest Mara thon er ook aan geloven. De ba sis voor de winst werd gelegd in een uitstekende tweede helft. Zo onderscheidden Marjolein Kruijsse en Chantal Schraa zich door veel rebounds te pakken. Nadia Bruurs forceerde in de derde periode met enkele drie punters de kloof. Verdedigend gaf een agressief spelend Schel desport weinig kansen weg. Marjolein Kruijsse blonk uit met 19 punten, gevolgd door Nadia Bruurs 10 punten. AZVV-aanvaller Veli Eryürük strijdt om de bal met Menno den Dekker, Jean Dooms en Jaap Pijpelink. foto Charles Strijd door Roeland Alders door Rinus Verberkmoes TERNEUZEN - Terneuzense Boys boekte in de herstart van de competitie een ruime 4-1 -ze- ge op Tholense Boys. Daarmee was trainer Henk Ottens uiter mate tevreden. „Het is belang rijk om zo te beginnen, zij het dat we wat meer hadden moeten scoren." Terneuzense Boys werd pas wakker na een onverwachte te- gengoal van Tholense Boys Maker van dat doelpunt was Ronny de Graaf, op aangeven van Michaël de Jong. De Thool- se vreugde bleek van korte duur. Zestig tellen na de openingsgoal maakte Tim Louwiesse handig gebruik van een aarzeling in de Thoolse afweer. De snelle tegen treffer zaaide verwarring. Vier minuten later was het opnieuw raak Jeroen van de Broeke zorgde voor 2-1. Met die stand op het scorebord maakte arbiter IJzerman uit Meteren, die alle kaarten op zak hield, een eind aan een vlakke eerste helft. Robbie Jonkman kwam na de rust in plaats van Jordi Goossen in het elftal. Enin die tweede helft kreeg de Thool se ploeg, die onder leiding staat van Romeo van Aerde, geen en kele kans meer. Terneuzense Boys had een idea le sparringpartner aan de tegen stander, die langzaam maar ze ker naar de slachtbank werd geleid De nekslag gaf Tim Lou wiesse na een klein kwartier spelen. Anrico van Hecke mocht als invaller het feestje pal na zijn wissel ook meevieren. Hij zorgde voor de 4-1-eindstand. Terneuzense Boys-Tholensc Boys 4- 1 (2-1). 23. Ronny de Graaf 0-1, 24. Tim Louwiesse 1-1, 28. Jeroen van de Broeke 2-1, 59. Tim. Louwiesse 3- 1, 77. Anrico van Hecke 4-1. Scheidsrechter: A. IJzerman (Mete ren). Terneuzense Boys: Ronald Gort, Me- vlud Eryürük, Jordy Goossen (46. Robbie Jonkman). Jeroen van de Broeke, Robert Rijnberg, Ayhan Atmaca, Ruud Hogesteger (58. An rico van Hecke), Ralp Zegers (73. Tim Buijsse), Ryan de Regt, Tim Louwiesse, Mario de Fouw. BKC heeft betere eindsprint dan Atlas: 19-13 door Jan Roovers TERNEUZEN - De korfballers van BKC boekten zaterdag de achtste zege op rij. Luctor uit Terneuzen leed na een reeks van negen gewonnen wedstrijden de eerste competitienederlaag. Uit tegen Fortis 5 werd met 8-7 verloren. Zaamslag verloor thuis van Blauw Wit (13-17). BKC-Atlas 19-13. In de eerste helft was de thuisploeg heer en meester. Het overwicht werd uitgedrukt in een tussenstand van 11- 5. „De combinaties liepen goed en aanval lend ging het lekker", keek coach Mare Ko- lijn terug op die periode. Het derde kwart was beduidend minder. De score viel stil, Atlas rook zijn kans en kwam sterk terug naar 12-11. Net op tijd werd die inhaalrace afgestopt. Scores BKC: Michiel Roest 6, Lilian van de Lijke en Carlo Hamelink 4, Danny Hamelink 2. Ellen Hamelink, Marielle Faas en Jerry van Hane- ghem 1. Zaamslag-Blauw Wit 13-17. Het venijn zat in de start. Na een eerste helft, waarin Zaamslag constant leide, sloot Blauw Wit de tussensprint kort voor en direct na de rust af op 7-9 Tien minuten later had de thuisploeg bij 12-10 een riant uitzicht op de eerste competitiezege. Die kwam er toch niet. Zaamslag had goede spelers op de bank als Ernst de Putter en Pieter Hame link, maar die werden te laat ingebracht. Kees Broerse had eerder ingegrepen en haalde daar na 12-12 de overwinning mee binnen: 13-17. Zaamslag had toen bijna twintig minuten niet gescoord. BKC, hier in de aanval, trok met een sterk eindschot de winst naar zich toe tegen Atlas. foto Charles Strijd Scores Zaamslag: Marco van Reeuwijk 7. Marcel van Zuidam 2, Inge van Zuidam, Debby Cerpen- lier, Sandra Hamelink en Frans Verpoorte 1 Fortis 5-Luctor 8-7. In een goede wedstrijd waren de verdedigingen baas over de aan vallers. De tussenstand bij de rust (4-4) maakte dat al duidelijk, de tweede helft gaf hetzelfde beeld te zien. Na 4-6 leek Luctor op weg naar de overwinning, na 7-7 miste Eric-Jan Dellebeke in de slotminuten een strafworp. Het doelpunt viel aan de andere kant. De Luctor-vrouwen scoorden zes van de ze ven doelpunten. Scores Luctor: Evelien van den Dool en Marjolein Durink 2, Sandra de Doelder, Petra Geene en Da vy Jonker. AXEL - Jan Breukelman uit Terneuzen heeft zaterdag het jeugdschaaktoernooi van de schaakvereniging Landau op zijn naam geschreven. De scha ker had net zo veel punten als de uit Mongolië afkomstige Belg Amra Dorjbajar en de Oostbur ger Simon Provoost. De eindoverwinning was voor Breukelman, omdat hij meer weerstandpunten had dan de naaste concurrenten. Bij dit jaarlijks terugkerende evenement deden zowel Zeeu wen als Belgen mee. Het toer nooi, dat dit keer 97 deelnemers telde, werd dan ook weer ruim schoots bezocht. In de hoogste categorie leek de strijd vooraf te gaan tussen de Terneuzenaar Jan Breukelman en de de Oostburgers Ab van Hoeve en Simon Provoost. Breukelman maakte de beste in druk tot aan ronde vijf, waarin hij tegen de onbekende Amra VLISSINGEN - Koploper Heinkenszand kwam in de vier de klasse van het zaterdagvoet bal tegen Spui niet verder dan een doelpuntloos gelijkspel. DFS (7-2-winst op Brouwer shaven) heeft daardoor de leider weer in zicht. Cadzand, dat met 6-2 van SPS won, en Borssele (2-1-winst op Wemeldinge) houden uitzicht op een plaats in de nacompeti- tie Cadzand-SPS 6-2. Cor Fiereten Peter Nieskens tekenden voor een verdiende 2-0-voorsprong bij rust, maar na de pauze speel den de bezoekers zeker ook mee. Michel Lisseveld tekende na zes minuten voor 2-1, Moktar Abid vier minuten later voor 3-1 en Johan Scheermeijer een kwar tier voor tijd voor 3-2. Het daarna aandringende SPS werd door Cadzand in de slotfa se prompt naar 6-2 gecounterd via treffers van Angelo Martlé in de 80e en 85e minuut en Jean- Pierre Vercouteren in de 87e mi- nuuut. Spui-Heinkenszand 0-0. De spanning vergoedde veel, maar in de sportieve wedstrijd kregen de toeschouwers geen enkele uitgespeelde kans te zien. Dorjbajar uit België speelde Breukelman verloor, zodat D&r- jabajar alleen aan de kop kwam Ook Ab van Hoeve kon het tegèn de Belg niet waarmaken, waar door het leek dat er een verras sende winnaar zou komen. Si mon Provoost zorgde echtér vooreen verrassende wending. Bij winst had de Oostburger z.yl f ook nog kans om eindwinnaar (e worden. In het verre eindspel trok hij aan het langste eind, maar tot zijn verbijstering kreeg hij vervolgens te horen dat Breukelman de meeste weer- standspunten had. Provoost werd derde achter Dorjbajar. In de C-categorie won de Belg Maarten Heyrman het toernooi. Spannend in deze groep was het wel. Heyrman had evenveel punten als de uit Koudekerk0 afkomstige Mattis van Does laar. De weerstandspunten wa ren in het nadeel van Van Doe selaar, zodat een tweede plaats het hoogst haalbare bleek. Bij de D-tjes was Souburg-spe ler Roland Kars weer superieur Nadat hij twee weken geleden Zeeuws kampioen was gewor den in deze leeftijdscategorie, was hij nu ook duidelijk de sterkste. De Goesenaar Sjaak Dieleman, die als enige een punt pakte van Kars, werd tweede. De E-groep leek van tevoren al beslist. Quinten Ducarmon uit Terneuzen was de topfavoriet. Die rol maakte hij ook waar door maar een half puntje te verliezen. Coen Dieleman, van de Goese schaakvereniging kwam nog wel dichtbij, maar moest genoegen nemen met een tweede plaats. HEERLEN - De Belg Ben Ber den, die een sterke periode doormaakt in het veldrijden, heeft zaterdag de internationale veldrit van Heerlen op zijn naam geschreven. De renner van Vlaanderen T-in- terim reed vanaf de derde rende alleen op kop. De Nederlander Richard Groenendaal kwam nog het dichtst in zijn buurt en werd tweede. Groenendaal reed lange tijd met de Arne Daelmans op een kleine halve minuut van Berden. In de slotronde wisselde de Belg nog van fiets, waarna Groenendaal afstand kon nemen. Berden bleef echter onbereikbaar. ANP

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 37