PZC DFS verhoogt druk op koploper stand in Souburg Meerdink toont zich een aanwinst Zierikzee houdt All Ready laat zich niet verrassen Delta Sport boekt zevende zege op rij Brouwershaven overmand door emoties na 7-2-nederlaag Eremetaal voor Van de Zande en Van Koeveringe Kwiek laat titel voor wat het is uitslagen maandag 27 januari 2003 -M» -M- ML door Pieter van Klinken het gisteren voor een teniad door Ben Hameeteman BURGH-HAAMSTEDE Met twee vingers in de neus heeft DFS zaterdag streekgenoot Brouwershaven andermaal pootje gelicht. Werd het tijdens de heenwedstrijd al 0-8 voor de oranjehemden, de return op Sportpark Van Zuijen kwam met 7-2 eveneens op hun naam. Omdat Ileinkenszand gelijk speelde, loopt de formatie van Edwin Kriens weer twee punten iri op de koploper. Het is bijna verbluffend dat de Brouwenaren ook zaterdag weer voldoende motivatie kon den opbrengen om binnen te lij nen te verschijnen. Eerst was er die waslijst van maar liefst ne gen afwezigen. „Zet er een kee perbij en je hebt een volwaardig elftal", sprak Brouwershaven trainer Arie Janse voor aanvang enigszins sarcastisch Maar met name de wetenschap dat tegen de nummer twee, DFS, zeer waarschijnlijk de twaalfde ne derlaag van het seizoen geleden zou worden, zou weinig reden moeten geven voor enig opti misme. Toch overheerste bij de Smal- stadvoetballers het onverzette lijke, de honger naar de bal. Het was de jongste van het stel die zaterdag in Haamstede in meer dere opzichten hiervoor sym bool stond. Toen DFS halverwe ge de tweede helft via een fraaie treffer van invaller Richard Kind op een 7-1-voorsprong kwam, pepte de zeventienjarige spits Jeffrey Overweele zijn team toch nog maar eens op: ..Kom op, dan maken wij er ge woon 7-2 van!" De daad bij het woord voegend zorgde Over weele drie minuten voor tijd ei genhandig voor dat tweede Brouwse doelpunt. Dat de hele situatie het de nog jonge en hartstochtelijke voet baller niet in de koude kleren was gaan zitten, bewees wel zijn houding na afloop. Gevraagd naar een reactie vanwege zijn opvallende rol, liet Overweele onverwacht en spontaan zijn emoties de vrije loop. Grote tra nen biggelden over de wangen ZUIDBROEK - De Delta Sport- atleten Evianne van de Zande en Arnout van Koeveringe kwa men met eremetaal terug uit het Groningse Zuidbroek. Bij de meisjes D2 won Van de Zande zilver op het onderdeel ver springen met een sprong van 4,53 meter. Van Koeveringe werd bij de studenten derde bij het hoogspringen met een sprong van 1,90 meter. Van Delta Sport deden vier atle ten mee en hun prestaties waren uitstekend. Bij de studenten liep Pieter-Jan Fioole een goede tijd op de 800 meter; zijn 2.01.71 mi nuten was goed voor de negende plaats. Arnout van Koeveringe sprong gedecideerd over 1,90 meter, maar zijn persoonlijk beste prestatie van 1,95 lukte net niet. De meisjes-D2-categorie telde 64 deelneemsters. Danielle Elfrink liep op de 60 meter 9.63 seconden wat niet voldoende was voor de finale. Even leek het verspringen voor Elfrink een debacle te worden, omdat zij be gon met twee ongeldige spron gen, maar haar derde en laatste poging was goed en de 4,08 me ter betekende de zeventiende plaats. Ook Evianne van de Zande begon het verspringen met een foutsprong, maar her stelde zich goed en mocht uit eindelijk de zilveren medaille mee naar Zierikzee nemen. Bij het hoogspringen ei ndigde ze op de zevende plaats met 1,40 me ter. Het verschil met de winnaar was slechts vijf centimeter. VLISSINGEN - De volleybal lers van Kwiek uit Bruinisse hebben in de tweede klasse de titelaspiraties laten varen en kiezen in het restant van de competitie vooreen roulatiesys teem waarbij iedereen aan spe len toekomt. Dat leidde tegen subtopper Ro- wido/DDL tot een 3-2-zege. Kwiek begon het uitduel voort varend en liep goed spelend door setzeges met 25-23 en 25- 19 naar een 2-0-voorsprong. Daarna leidden wissels, slechte pass en een opleving bij Rowi- do/DDL tot nederlagen op rij (25-17, 25-18). In de laatste set was er weer rust in de Kwiek- geiederen. Dat leverde de be slissende setzege op (15-10). en de stem stokte in zijn keel. Het was de ontlading na het zo veelste zwaarbevochten maar jammerlijk verloren duel. Na enkele diepe ademhalingen kwam dan toch het antwoord. „Hoe moeilijk ook, ik wil er al tijd voor blijven gaan. Ik ben de afgelopen twee maanden ge blesseerd geweest en ben deze week weer voor het eerst gaan trainen. Maar ik vond dat ik he lemaal niet in de wedstrijd zat. We hadden ook te veel overtre dingen nodig om DFS te kunnen stoppen." Overweele kon zijn emoties zelf ook amper verkla ren. Het waren in ieder geval geen vreugdetranen om zijn doelpunt. „Dat doelpunt maakt niks uit als je met 7-2 verliest. Het is misschien wel de moeilij ke situatie waarin Brouwersha ven zich nu bevindt. Dat trek ik me denk ik toch enorm aan." Ondanks de simpele zege van zojuist was DFS-trainer Edwin Kriens van mening dat het het begin betekende van een moei lijke komende periode. „We zul len rekening moeten houden met meer van zulke partijen. Het is moeilijk spelen met elf man achter de bal. Het is mak kelijker als je tegenstander ook wilt voetballen." Al met al is Kriens content over zijn eerste seizoen bij de zaterdag-vierde klasser. „De juiste mentaliteit was altijd een probleem bij DFS. En als die niet goed is, is iedere tegenstander moeilijk. Gelukkig gaat dat de laatste tijd beter. Nu kunnen we echt aan de doelstelling gaan werken om binnen één tot twee jaar derde klasse te voetballen. We hebben er de kwaliteiten in ieder geval zeker voor. Dit seizoen willen we al meedoen om de titel." Jury Waarschijnlijk met name van wege zijn optreden in de eerste helft, waarin hij twee keer scoorde, werd DFS-spits Mous se Magazi zaterdag door een 'onafhankelijke' jury bestem peld tot man of the match. Het was Anco van der Linde die na dertien minuten de score had geopend voor DFS. Na de her vatting tilde Bram Nortier de stand vlot naar 4-0. Michael Leyten, de libero van DFS, te kende even later voor 5-0. Ley ten speelde overigens een prima wedstrijd en maakte, objectief bezien, eigenlijk meer aan spraak op de titel die Magazi kreeg opgespeld. Arjan Visser redde in de tiende minuut de eer voor Brouwer shaven. Met dank aan de blun derende DFS-doelman Leander Rouw. Uit een penalty (overtre ding door Steef Kloet op Mousse Magazi) schoot Leyten zijn tweede van die middag binnen: 6-1. De hardwerkende invaller Richard Kind zorgde voor de 7- 1-voorsprong. De jonge Jeffrey Overweele maakte het doelsal do van de Brouwenaren uitein delijk nog enigszins dragelijker: 7-2. DFS - Brouwershaven 7-2 (3-0). 13. Anco van der Linde 1-0, 16. Mousse Magazi 2-0, 21. Mousse Magazi 3-0, 50. Bram Nortier 4-0, 53. Michael Leyten 5-0, 55. Arjan Visser 5-1, 60 Michael Leyten 6-1 (strafschop), 69 Richard Kind 7-1, 87. Jeffrey Over weele 7-2. Gele kaart: Pieter Krista- lijn, Jeffrey Overweele, Steef Kloet (allen Brouwershaven). Scheids rechter: A.C.W. van Dalen (Brakel). Aantal toeschouwers: 50. DFS: Leander Rouw; Bas Bitter (62. Marco van de Zande), Ronald Braam, Michael Leyten, Rene van der LindeHuib Nortier, Mariko Rouw, Bram Norlier; Remco Rotte (46. Richard Kind), Anco van der linde, Mousse Magazi. Brouwershaven: Meivin van Ast; Arnaud Steutel, Pieter Kristalijn, Steef Kloet, Ivo Fonteine; Sjoerd van de Hoek, Marcel Duinhouwer, Frank Kristelijn, Denny Jonker (66 Marijn de Boer); Jeffrey Overweele, Arjan Visser Manon Torensma (links) van All Ready gaat achter de bal aan in het duel met DVS. door Evelyn Pokorni ZIERIKZEE - Dat coach Harm Brandt kan blijven geloven in de titel, heeft All Ready in de return tegen DVS laten zien. De Zierikzeese korfbalploeg won zater dag met 15-11 van het team uit Hendrik Ido Ambacht. De wedstrijd in de derde klasse B van de zaalcompetitie was op papier in ieder ge val al spannend. DVS, een middenmoter, blijkt namelijk keer op keer in staat voor verrassingen te kunnen zorgen. Zo werd koploper Olympia S twee weken geleden door de korfballers uit Hendrik Ido Am bacht met maar liefst 7-13 terechtgewe zen. En ook All Ready zelf werd uit in no vember door hen verslagen, al waren de cijfers (16-15) niet echt overtuigend. Maar dat was de thuiswinst van All Rea dy op DVS in het vorige seizoen (14-13) ook niet bepaald De nederlaag in de uitwedstrijd destijds (16-10 voor DVS) was dat echter weer wel. Kortom, DVS is hoe dan ook een te genstander waarmee rekening gehouden moet worden, en zeker wanneer het om kostbare punten gaat. All Ready wil im mers de a fstand tot koploper Olympia tot een minimum beperken. En dat is afgelopen zaterdag in Sporthal Onderdak gelukt. All Ready-coach Harm Brandt kon met voldoening op de wedstrijd terugkijken: „All Ready speel de niet foutloos, maar we hebben strijd en motivatie laten zien. Vorige week (te gen Korbis) vond ikhetergmat, daarover hebben we deze week gesproken. En dat willen vechten voor elkaar, dat was er nu wel." Tot vlak voor de rust ging het gelijk op: met 7-6 werden de kleedkamers opge zocht. Daarna nam All Ready echter het initiatief en werd de voorsprong tot 11-7 vergroot. De thuisploeg viel stil, terwijl DVS wel drie keer wist te scorenMaar na de 11-10 werd de gretigheid van All Rea dy toch weer zichtbaar en bij 13-10 was het gedaan met de tegenstander die nog een keer de korf kon treffen (15-11). Een punt van kritiek voor Harm Brandt gold de arbitrage: „Een wat warrige scheidsrechter, je weet niet goed wat je aan hem hebt. De ene keer geeft hij een vrije worp vooreen overtreding, de ande re keer gebeurt er bij eenzelfde overtre- foto Marijke Folkertsma ding niets." Dat DVS, met name in het geval van het simuleren van overtredin gen, daar gemak van had vond de coach irritant en amusant: „DVS heeft twee jongens rondlopen die nogal irritant zijn. De scheidsrechter had daar moeite mee. Ik vind het sterk van ze dat ze daar ge bruik van weten te maken Olympia uit Spijkenisse blijft, met een punt voor op All Ready, koploper in de derde klasse. Good Luck werd in eigen huis met weinig overtuiging (8-9) versla gen door de concurrent van de korfbal lers uit Zierikzee. All Ready - DVS 15-11. Scores All Ready: Maurice Brul, Ronald Snoek beiden 4, Luuk van Eijken 3, Anouk van Tiggeloven 2, Manon Torensma, Ingrid Brul beulen 1 door Lucien Roelandt RENESSE - In de klasse Z2 toonde Stephanie de Frel klaar te zijn voor de strijd om het Zeeuws kampioenschap, dat zaterdag in Heikant wordt ge houden. De Koewachtse bewees dat tijdens de dressuurwed- strijd van de Schouwse Ruiters door de hengst Fernando in bei de proeven overtuigend naar de overwinning te sturen. Thamar Zweistra start zaterdag in het Hippisch Sportcentrum Heikant als uitgesproken favo riet voor de titel. Stephanie de Frel lijkt zich echter niet bij voorbaat bij het aan de interna tional uit Schore toebedachte meesterschap neer te leggen. Thamar Zweistra was welis waar niet aanwezig in manege Hofstede Grol in Renesse, maai de respectievelijk 193 en 196 punten waarmee de pas dertien jarige amazone met Fernando de oranje erelinten opeiste, be wees haar niet geringe klasse. Bovendien bewijzen de uitsla gen van het lopende seizoen dat de Zeeuws-Vlaamse amazone bepaald niet als een eendags vlieg moet worden gezien. Am per een jaar geleden werd Fer nando door eigenaar Joop de Jonge aan de jeugdige amazone toevertrouwd. Het vertrouwen van de vishandelaar en voorzit ter van de Stichting concours Hippique Zeeuws-Vlaanderen wordt door De Frel niet be schaamd. Aan de opbouw van het paard wordt serieus ge werkt. De hengst loopt goed in balans en de galopwissels wor den perfect uitgevoerd. Het achterwaarts gaan en de keer- wending vragen nog om bij scholing. „Maar daaraan wordt gewerkt", zegt De Frel. Barbara Mirck met B Ilbadenm uit Den Briel eindigde met 180 punten in beide proeven als tweede. Joyce Meerdink nam wegens verhuizing de overstap van de ruiterclub Oud-Beijerland naar de Schouwse Ruiters en zorgde voor de organiserende vereni ging meteen voor succes. De nu in Burgh-Haamstede wonende amazone eiste in de klasse Z1 met Ramazotti in beide proeven de overwinning op. Joyce stuur de de veel front vormende en goed bewegende fraaie zwarte Rubistein-zoon twee keer naar 187 punten. Antoinette Wisker- ke trok de progressieve lijn door De amazone uit Kapelle stuurde met respectievelijk 180 en 184 punten Ortello in beide man ches naar de tweede plaats. Ook Vicky Honig zorgde voor succes voor de thuisclub. De amazone uit Burgh-Haamstede behoorde tot enkele jaren gele den tot de Zeeuwse dressuurtop, maar moest noodgedwongen af haken omdat het haar aan een goed paard ontbrak. Maar Ho nig blijkt met haar nieuwe aan winst Bellissimo duidelijk op de weg terug. Zij stuurde bij haar eerste optreden in de klasse M2 de zevenjarige Kojak-dochter met respectievelijk 164 en 171 punten naar de hoogste eer Goed voor drie winstpunten. Hieke de Graaf uit Renesse stuurde Leolux met 158 punten beide keren naar de tweede plaats. In de klasse Ml gingen de Zuid-Bevelandse Carola Paauwe met Reality en Elze Sophie Wiskerke met West- veer's Reine met de overwinning strijken. In de eerste proef had Carola Paauwe aan 161 punten voldoende voor de zege. In de tweede manche nam Elze Sop hie Wiskerke op overtuigende wijze revanche. De Kruiningse stuurde Westveer's Reine naar 171 punten. Tien punten meer dan haar rivale Carola Paauwe. De 171 punten bleken voor El- ze-Sophie Wiskerke echter niet voldoende voor de hoogste dag score. Die eer ging naar Sandra van der Bijl uit Zonnemaire. De voor de Schouwse Ruiters uit komende amazone reed Indoc- tro-dochter Obsession met 176 en 172 punten in de klasse Ll twee keer naar de overwinning. OOST-SOUBURG - Zierikzee heeft zich gisteren enigszins hersteld van de blamerende 4-0- nederlaag op eigen veld tegen Dosko een week eerder. In Oost- Souburg hield de Schouwse derdeklasser RCS op 1-1. Voor Zierikzee het derde 1-1-gelijk- spel in uitwedstrijden op rij. De affiche van het duel in de derde klasse leek op voorhand leuk. RCS speelde dit seizoen nog maar vier wedstrijden thuis, maar won van geen van de bezoekers. Zierikzee had juist de meeste van de punten be haald in uitwedstrijden. Toch stond Zierikzee vier punten achter op RCS, zodat er voor RCS een mogelijkheid lag om eindelijk te winnen. De ploegen inspireerden echter in de eerste helft totaal niet. Er werd mat voetbal voorgescho teld, zonder veel kansen, zonder veel duels en vooral zonder be zieling. Zo troosteloos als het weer gisteren was, zo trooste loos was ook het spel. Slechts twee kansen zorgden voor een vleugje opwinding. De eerste kans was na een minuut of tien al, toenlstvan Bakx de bal tegen Zierikzee doelman Jaco van der Schee schoot. De laatste kans van de eerste helft was pas een halfuur later. Zierikzee-aanval- ler Michiel Tamerus gaf de bal vanaf links keurig voor op het hoofd van Patrick Roggeband die naast kopte. Aanvallend Na de rust kwamen er plots twee zeer gemotiveerde ploegen op het veld. Ineens werd het pu bliek getrakteerd op aanvallend voetbal, duels en bezieling; pre cies die dingen die in de eerste helft ontbraken. En ook vielen er eindelijk doelpunten. Na zes minuten combineerden de Zie- rikzee-spelers Colin van Oeve- ren en Patrick Verkaart zich langs Sander Schutte, Paul Rei- ter en Jiddo Lawalata, waarna Verkaart de bal naar Thomas Vos schoot die vanaf links RCS- goalie Arvid Pieterse passeerde: 0-1. Waar zo'n doelpunt doorgaans voor vertrouwen zorgt, zorgde het gisteren voor een bij Zierikzee. RCS was na doelpunt de ploeg die het maakte. Zierikzee kwam er leen nog maar aan te past™ spaarzame counters. Tien a nuten na het doelpunt van' trok Martin Janse de stands gelijk Na een kapitale fout vanZieii zee-uitblinker Patrick Rog band kreeg Istvan Bakx de in de voeten. Hij speelde door naarJanse die degelijk ker binnentikte. Voor Zierikzee was de oplu< ting na afloop niettemin gro Zeker bij Patrick Roggebai die uitblonk door zowel ven digend als aanvallend keihai strijd te leveren. „Wehebben] knokt voor wat we waard zij vertelde hij achteraf. „\br week hebben we slecht geve bald en vandaag wilden daarom sowieso punten hai RCS had dan wel meent diend, maar wij konden ze; lukkig in toom houden."Rog band zag ook in dat deaanra beperkt was. „Als weuiikoa met een counter, gaan erien nig mensen mee naarvoreni lijkt of we angst hebben weer balverlies te lijden, zo we alleen bij hoekschoppeni zijn allen in de aanval kunn Gelukkig hebben we zonogi één doelpunt kunnen maken Scheidend RCS-trainerHans Nooijer leek niet ontevredl „Zierikzee speelde ergcompa zodat wij er nauwelijks doi heen konden komen. Hetisja mer dat we toch met 0-1 acht kwamen, maar na dat doelpo pakten we het goed op. Gek' kig konden we nog gelijk ken." RCS - Zierikzee 1-1 (0-0). 51 fl mas Vos 0-1, 61. Martin Janse Gele kaart: Paul Reiter, DaanKÏ (beiden RCS), Remco van derffl ken, Martin van der Schee en Eno Nelissen (beiden Zierik Scheidsrechter: M.J.C. Kom (Etten-Leur)Aantal toeschouw 125. Zierikzee: Jaco van der Schee;Ra co van der Wekken, Barry Hu Martin van der Schee, Richardi Baaien; Robin van Welt (75. En Nelissen), Colin van Oeveren, li mas Vos, Patrick Roggeband; chiel Tamerus, Patrick VerkaartI Benjamin Verivest). doorWim Kakebeeke DEN HAAG - Bestaan er nog wel lastige klussen voor Ambi ance/Delta Sport? Met speels gemak fladderen de pupillen van John Jansen door de compe titie. Alsof de concurrentie niet bestaat. Gisteren was het weer eens raak in Den Haag. Gedeci deerd werd HVL op het pijn- bankje gelegd: 16-27. Pech was er voor Erwin Schaalje. De Zie- rikzeeënaar viel kort na de pau ze uit met een liesblessure. Delta Sport is aan een opmerke lijk goede periode bezig. Sinds begin december verloor de ploeg geen duel meer. Alleen de verliespartijen tegen Roda'71: 18-15 en koploper Wings:31-27 vormen de negatieve uitschie ters in het succesvolle seizoens- boek. Het staatje met achter eenvolgende zeges werd giste ren in sporthal Loosduinen uit gebouwd naar zeven. Door de zegereeks staat Delta Sport aardig vast op de tweede plek. Het moet in de vijf reste rende duels vreemd lopen, wil die tweede plek aan de neus van Delta Sport voorbijgaan. Kop loper Wings komt nog wel naar Zierikzee maar Jansen rekent niet op al te veel wonderen in slotfase van de competitie. „We hebben onder elkaar afge sproken dat we sowieso voor die tweede plek gaan. Het seizoen wil ik zo goed mogelijk afoo wen. Wie weet geeft die rtea plek nog wel recht op promo of een beslissingsduel.Va HVL liggen de kaarten anda Die kunnen de plek welven) ten na de dikverdiende neö laag op eigen bodem. In Loosduinen kvvamHVLeri gen de blauwhemden niet aan pas. Een kwartiertje mocht thuisploeg zich mengen in strijd om de winst. Desneiie 3-voorspong van HVL zette i dereen toch even scherp Vooi de cirkel van HVL was meed genloos in de afronding. Dedel king van de Schouwen® stonden voor een comple raadsel. Jansen was even bas dat de tactiek niet zou werka maar dat bleek achteraf ong( grond. De beoogde tactiekuitd eerste wedstrijd (20-16-wins Sport) werkte wel degelij Vanuit de dekking werdHV onder druk gezet. Achterin kn gen de verdedigers steeds m« grip op het spelletje van thuisploeg. Ook voorin stoi het vizier weer op scherp. Abso lute uitblinker aan de rechts kant was Guido de Graaf. D linkshandige opbouwer schw er gisteren tien binnen Scores Delta Sport: Guido de Gri 10, Lars van Zwieten 4, Jimmy Si mans en Envin Schaalje beidft Guust Sluijs en Francois Verrrp beiden 2, Ricky Evertse, Tommy™ west en Bob van Lint beiden 1 Biljarten Burgh-Haamstede. Persoonlijk kampi oenschap libre eerste klasse district Schouwen-Duiveland. Eindstand: 1. Martin Capelle (BV Even Buiten) 6 ge speeld-12 punten, 5.16 moyenne, hoog ste partij 8.12, 49 hoogste serie; 2. Jan Eickenboom (Windenburg) 6-10, 8.07, 10.00,47,3. Arie Streefkerk (Windenburg 6-8,5 80.6.50,41;4. Paul Bodbijl (DOS) 6-6, 5.06, 6.82, 36, 5. Nico Tuinman (Windenburg) 6-4,4.20,5.41,42.6. Jaap Goudzwaard (Windenburg) 6-2, 3,63, 6.82, 30; 7 Toon Rijnberg (Onder Vrien den) 7 6-0,4.16,33. Volleybal Joyce Meerdink sloeg met Ramazotti een dubbelslag in de klasse Z1 Ze won beide proeven in Renesse. foto Marijke Folkertsma Zierikzee. Recreatieve competitie. Poule A. vc Lob - Wea/Mevo'80 3-0, Zeelandia Big Boss 3-0 Stand: 1. Zeelandia 13-36, 2. vc Lob 14-35,3. Café De Stulp 13-24,4. Big Boss 14-20,5. Wea/Mevo'80 15-17,6 ATLAS Korstanje 14-9, 7. Duiveland Vastgoed/Kwiek H3 13-2. Poule B' connexxion - Praktijk Jan/Cluzo- na 0-3, HCR De Kroon/Wiska - Zeelandia 2 0-3, Café De Vlinder - 't Vegertje 1-2, Sgravo-de Verfbron - Stars of Life 1-2 Stand: 1. HCR De Kroon/Wiska 17-43, 2 Praktijk Jan/Cluzona 16-35,3. 't VegeJ 16-33, 4. Profile Tyrecenter RinusW 15-32,5 Zeelandia 2 15-27,6. Starstfi fe 15-23,7. Café De Vlinder 16-14 nexxion 17-13, 9 Sgravo-de Ve-'W 17-11,10 Wea/Mevo'803 16-9. Poule C Zeelandia 3 - MOLAGR0* Stadscafé De Banjaard WOZ1-1* LAS/Korstanje 2 - Marleco/Cluzomj Stand: 1 MOL AGRO 15-40,2. M#*® /Cluzona 2 15-34, 3. ATLAS/Korsta* 15-32, Schilder de Oude/Kwiek l»W 5. WOZ 15-22, 6. Stadscafé De Banf» 15-16, 7. Zeelandia 3 15-13. 8. Sg^ DEK verkeersopleidingen W- Wea/Mevo'80 jeugd 14-4. Poule DA: Wea/Mevo'80 Dames -u* tief in gezondheid 2-1, HCR De /Wiska Dames - Duckhams /Cluzona 0-3, Kwiek/Sporthuis Z«r' D1 Bolle Dier&Tuin/Wik 3-0, DRS*1 Mazda Legemaate 3-0, DRV ao- tants/Wik 3 - Wea/Mevo'80 Meisjes Stand: 1 DRS/Wik 2 15-42,2 DucW* motor olie/Cluzona 16-30, 3. MaK» gemaate 16-30,4. DRV accountant™ 3 15-29,5. Wea/Mevo'80 Dames 1/^. CZ actief in gezondheid 15-' Kwiek/Sporthuis Zierikzee D1 l* Wea/Mevo '80 Meisjes 16"14'Jrs"n, Dier&Tuin/Wik 1 17-14, 10. HL" Kroon/Wiska Dames 15-11

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 28