BV Souburg de sterkste in derby EMM laat steekjes vallen PZC RCS blijft wachten op thuisoverwinning Pech blijft Rinaldo Schipper dit seizoen achtervolgen 18 Basketbalsters BV Vlissingen verslaan Que Vadis Back zorgt voor winst Hansweerste Boys Sinar kansloos na uitvallen Ivanka Visser Monsterscore van rugbyclub To vaal in thuiswedstrijd: 73-0 Van 't Westende pakt goud op bezet toernooi uitslagen agenda wb maandag 27 januari 2003 door Jeremy Deug VLISSINGEN - De basketbal sters van BC Vlissingen hebben met 63-53 gewonnen van Que Vadis. Het tweede team verloor van BV Souburg: 45-67. Het eer ste mannenteam van BC Vlis singen won eveneens. BC Vlissingen-Que Vadis 63-53: Vlissingen begon strek aan de wedstrijd met fanatiek en ge concentreerd basketbal. Dit re sulteerde in een 9-0-voorsprong na zes minuten. Na deze flitsen de start kwamen de gasten lang zaam maar zeker terug. Toch konden de Vlissingse vrouwen met een 31-25- voorsprong rus ten. Na de pauze liep die ploeg zelfs uit naar 54-38. Que Vadis verkleinde daarna de marge weer en bezorgde BC Vlissingen een aantal spannende slotminu ten. Toch boekte de thuisploeg uiteindelijk een 63-53-over- winning. Scores BC Vlissingen: Yolanda Joos- se 20, Nanon Doeland, Cindy Kole 9, Linda deMey 8, Immie Pattikawa 7, Marjolijn van den Bosse 6 en Astrid Franke 3. BC Vlissingen 2-BV Souburg 45-67: De derby tussen BC Vlis singen 2 en BV Souburg was al na vijf minuten beslist. Koplo per BV Souburg stond toen al op een 17-2-voorsprong dankzij Suzan Plas, die onder het bord niet af te stoppen bleek. Daarna deed BC Vlissingen 2 eindelijk wat terug en via afstandsscho ten werd het 17-25. BV Souburg gaf onder impuls van Ilse Rijn berg opnieuw gas en liep uit naar 22-38 bij rust. In de tweede helft werd er aan Souburgse kant besloten tot een andere verdedigingsstrategie en dat pakte niet helemaal goed uit. De vrouwen uit Vlissingen kwamen terug tot 39-51. BV Souburg viel toen weer terug op de eerde re verdedigingstrategie en be reikte de 67-45-eindstand. Scores BC Vlissingen 2: Marjolein de Dreu 10, Charlotte Wierikx 9, Eli- sa Kuipers 9, Romana de Ridder 8, Dorien de Witte 4, Linda de Paauio 3 en Ilse Bos 2. Scores BV Souburg: Ilse Rijnberg 22, Suzan Plas 18, Esther Vendrik 11, Nicoline Craste 9, Machteld Sle- ketee 2, Judy Slager 2, Jacqueline Kooistra 2 en Wendy Kasander 1 Mannen Virtus-BC Vlissingen 64-83: Vlissingen moest even op gang komen, maar na deze matige start speelden de mannen uit Vlissingen gedisciplineerd bas ketbal. Bij rust leidden ze met 41-35. Direct na de pauze bouw den de Vlissingers met oogstre lend aanval sspel een voor sprong op van 15 punten. Door het opzettelijk maken van veel fouten probeerde Virtus er nog iets aan te doen, maar Nieuw- kamp werkte daar niet aan mee Hij schoot met scherp vanaf de vnje-worplijn. Na 33 minuten had Vlissingen zelfs een voor sprong van 25 punten. Scores BC Vlissingen: Danny Kas ander 25, Arno Franke 14, Jeroen Nieuwkamp 14, Erwin Hilbert 11, Stefan Schrier 6, Sander Klap 5, Jef frey van Driel 4, Niels Wisse 3 en Rak his Agnoe 1 Black Eagles-BC Vlissingen 91-47: Het jongensteam uit Vlissingen begon matig aan de wedstrijd, er zaten te veel gaten in de verdediging. Bij rust ke ken de Vlissingers al tegen een 39-15-achterstand aan. Na rust werd er feller gebasketbald, maar de ploeg was niet in staat om de marge te verkleinen. Scores BC Vlissingen: Timothy Pau- lissen 17, Tristan Volker 12, Wilfred Klap 6, Gilles Dingemanse 4, Radj- kumar Poetai 3, Soeverein van de Gaag 3 en Jeremy Deug 2. door Pieter van Klinken OOST-SOUBURG - RCS heeft gisteren weer geen thuisoverwinning geboekt, de ploeg wacht nog op de eerste. Zierikzee was de ploeg die voor het derde gelijkspel (1-1) zorg de op sportpark De Alblas in Oost-Souburg. Beide ploegen speelden de eerste helft onge ïnspireerd. Slechts twee kansen zorgden voor wat opwinding. De eerste kans was na tien minuten, toen schoot Istvan Bakx de bal tegen Zierikzee-doelman Jacco van der Schee. De tweede kans van de eerste helft was pas een half uur later. Zierikzee-aanval- ler Michiel Tamerus gaf de bal vanaf links keurig voor op het hoofd van Patrick Rogge band die naast kopte. Na de pauze kwamen er namelijk plots twee zeer gemotiveerde ploegen op het veld. Ineens werd het publiek getrakteerd op aanvallend voetbal, duels en bezieling; precies die dingen die in de eerste helft ontbraken. En ook vielen er eindelijk doelpunten. Na zes minuten combineerden de Zierikzeeënaren Colin van Oeveren en Pa trick Verkaart zich langs Sander Schutte, Paul Reiter en Jiddo Lawalata, waarna Verkaart de bal naar Thomas Vos schoot die vanaf links RCS-goalie Arvid Pieterse pas seerde: 0-1. RCS was na dit doelpunt de ploeg die het spel maakte. Zierikzee kwam er al leen nog maar aan te pas tijdens spaarzame counters. Tien minuten na het doelpunt van Vos trok Martin Janse de stand weer gelijk. Na een capitale fout van Zierikzee-uitblin- ker Patrick Roggeband kreeg Istvan Bakx de bal in de voeten. Hij speelde snel door naar Janse die de gelijkmaker binnentikte: 1-1. RCS-Zierikzee 1-1 (0-0). 51 Thomas Vos 0-1, 61. Martin Janse 1-1. Gele kaart: Paul Reiter, Daan Kloet (RCS), Remco van der Wekken, Martin van der Schee en Erwin Nelissen (Zierikzee). Scheids rechter: M.J.C. Koevoets (Etten-Leur) RCS: Arvid Pieterse; Paul Reiter, Sander Schutte, Yoessef Afkia, Asraf Elhrouz (80. Regilio Pinas), Istvan Bakx, Jiddo Lawalata, Alivin van Ham, Ha rold Vermeule; Daan Kloet (66. Wessel Vermeulen), Martin Janse. Een duel om de bal tussen een speler van RCS (rechts) en een speler van Zierikzee. foto Ruben Oreel door Aector Doorns VLISSINGEN - Koploper Hansweertse Boys had gisteren in de vijfde klasse B van het amateurvoetbal tegen FC Ber gen over geluk niet te klagen. In blessuretijd zorgde Juul Back voor de zwaarbevochten 3-2- winst. Luctor '88 klopte Ouwcr- kerk met 3-1- cijfers. Jong Am- bon maakte geen fout tegen Vi- voo: 0-4. FC Bergen-Hansweertse Boys 2-3: Een zwaarbevochten zege voor Hansweertse Boys. Hans weertse Boys kwam door een strafschop van Rinze Back op 1- 0, maar Ceasar Yeral scoorde meteen daarna de 1-1. Nog voor de rust zette Michael van Hees Bergen op een 2-1-voorsprong. In de tweede helft tekende Rinze Back, weer uit een strafschop, voor de gelijkmaker: 2-2. Toen de puntendeling in het zicht kwam besliste Juul Back in blessuretijd de wedstrijd in het voordeel van Hansweertse Boys. Ouwerkerk-Luctor '881-3: Ser ge de Blaey en Ruud van Leeu wen scoorden in de eerste helft voor een sterker Luctor. Het werd nog erger voor de thuis club toen na rust De Blaey de 0- 3 scoorde. Erwin van der Maas deed voor Ouwerkerk iets terug, maar het bleef bij 1-3. Vivoo-Jong Ambon 0-4: Jong Ambon was de betere ploeg. Het overwicht werd voor de rust al gestalte gegeven met treffers van Martin Waisappy en Paulo da Silva Gomes. In de tweede helft breidden de Middelbur gers de score uit tot een royale 4- 0-winst. Paulo da Silva Gomes en Nico Pentury (uit een straf schop) maakten het kwartet vol Kwadendamme-Volharding 2- 1: Een gelijkspel had de verhou dingen juist weergegeven, maar op de valreep greep Kwaden- damme toch de winst. De wed strijd kwam na rust pas op gang. Toen vielen ook de doelpunten. Rob van Eekelen zette Volhar ding op 1-0, maar uit een hoek schop kopte Ronnie van Hoepen Kwadendamme naar 1-1. In blessuretijd kwam de winst via een treffer van Henry Beulens alsnog terecht bij de thuisclub. Robur-WVV'87 3-0: Een mak kelijke overwinning voor Ro- bur. Dennis Weijers en Gerard Tibbe zetten Robur op een 2-0- voorsprong. Na rust bepaalde Weijers uit een: strafschop de stand op 3-0. Lewedorpse Boys-Dreischor 2- 2: Met de puntendeling konden beide ploegen tevreden zijn. Een hoekschop van John Steijns ging via doelman Dennis van Westen tegen het net: 1-0. Vlak voor rust scoorde Ruben Blok 2- 0. In de tweede helft kwam Dreischor via treffers van Jaimv Tichelman en Frank van der Helm langszij: 2-2. MIDDELBURG - Door een blessure van Ivanka Visser in de tweede set van haar enkelspel was Sinar'75 op slag kansloos voor een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen ESPE Pa- pendrechtse in de hoofdklasse van de districtscompetitie bad minton. Na de eerste set met 11-6 verlo ren te hebben, maakte Visser a de tweede set bij de stand 6-6 een ietwat ongecontroleerde be weging bij het net. Daardoor verdraaide ze haar knie. Nood gedwongen moest zij de strijd staken. Alleen Marcel van Asperen en Eveline van der Hof wonnen in deze laatste wedstrijd van het seizoen hun enkelspel. Van As- peren klopte Wim Baardman met 12-15 en 5-15 en Van der Hof was duidelijk te sterk (0-11 j en 4-11) voor Angela de Ruyter. ESPE-Papendrechtse-Sinar'75 6-2. ME: Erik Marton-Bas Codée 15-5, 15-7; Wim, Baardman-Marcel van Asperen 12-15, 5-15. VE: Ange la de Ruyter-Eveline van der Hof 0-11, 4-11; Inge Spier-lvanka Vis ser (opgave Visser bi] 11-6 en 6-6). GD Baardman/Spier-Van Aspe- ren/Van der Hof 11-6, 11-9. AID: Marton/Baardman-Codée/Van As peren 8-15,15-9, 15-6. door Hans Markusse VLISSINGEN - De Goese Rug byclub Tovaal haalde flink uit tegen hekkensluiter Gouda. De Goesenaren veegden de tegen stander volledig van de mat. In 7le minuut kwam het totaal aan uitgevallen Gouda-spelers op vier en besloot de scheidsrech ter het duel te beëindigen. Op dat moment leidde Tovaal met 73-0. Tovaal-Gouda 73-0: Tovaal had niets te duchten van het zwakke Gouda, dat met dertien nederla gen vast op de laatste plaats staat van de tweede klasse zuid. Erik Vis opende de score al in de vierde minuut. Halverwege de eerste helft leidde Tovaal al met 21-0 door try's van Jacco Kors- tanje en Niels van Harn en drie conversions van aanvoerder Egon Geeratz. Met de weten schap dat het doelsaldo nog wel eens beslissend kan worden, ging de thuisclub stug door en via try's van Egon Geeratz (2) en Koen Spaas en Niels van Harn stond er bij rust een 49-0-voor- sprong op het bord. Twee Gou da-spelers keerden na rust niet terug en Tovaal buitte het nu merieke overwicht ondanks het uitvallen van Erik Vis en Caesar GROESBEEK - Sam van 't Wes tende heeft het 16e internatio naal judotoernooi Groesbeek op zijn naam geschreven. Op dit sterk bezette toernooi - de En gelse en de Israëlische jeugdse- lecties waren er - hield Van 't Westende zich uitstekend staande. In zijn eerste vijf partijen domi neerde hij en won hij steeds op ippon. In zijn finale moest hij het opnemen tegen de Israëli sche jeugdkampioen. Van 't Westende hield het tot het einde toe spannend, pas in het laatste gedeelte van de wedstrijd maakte hij met een tai-otoshi een wazari waardoor hij voor de vierde keer op rij in 2003 het goud pakt. Robbin van de Boren Randy van der Broek haalde beide een derde plaats op dit toernooi. Biljart Luikenaar moeiteloos uit. Met Bram Bruijnes op de positie van Erik Vis en Jan Moelker als ver vanger van Caesar Luikenaar duurde het niet langvoorTovaal de smaak van het scoren weer te pakken kreeg. Na een sterk op treden van Maghiel Hanse en Bert Bakker in de line-out was het voor Jacco Korstanje een koud kunstje om te scoren en vijf minuten later was Korstan je opnieuw succesvol: 59-0. De Gouda-spelers waren niet bestand tegen het Goese geweld en moesten machteloos toezien hoe Sander Verheul en Bram Bruijnes de score verder op voerden tot 71-0. Geeratz con verteerde ook de laatste try en evenaarde daarmee het record van Jan Moelker, die op 13 okto ber 1991 in het uitduel tegen RCC 2 ook 28 punten voor zijn rekening nam Toen kort daarna nog twee uitgebluste spelers van Gouda naar de zijlijn strompelden, restte scheids rechter Adriaanse niets anders dan het duel tien minuten te vroeg af te fluiten. Scores Tovaal: 4. Erik Vis 7-0, 18. Jacco Korstanje 14-0, 21. Niels van Harn 21-0, 16. Egon Geeratz 28-0, 29. Koen Spaas 35-0, 34. Egon Gee ratz 42-0, 40. Niels van Harn 49-0, 48. Jacco Korstanje 54-0, 53 Jacco Korstanje 59-0, 65 Sander Verheul 66-0, 67. Bram Bruijnes 73-0. Scheidsrechter: JW Adriaanse (Til burg). Aantal toeschouwers: 75. Oemoemenoe-Hookers 0-24: Oemoemenoe kwam sterker voor de dag dan in het duel tegen Breda en maakte het Hookers knap lastig. De voornaamste concurrent van Tovaal kwam al snel op een 7-0-voorsprong, maar daarna hadden de Middel burgers het grootste gedeelte van de eerste helft het initiatief. Vanuit een interceptie kwamen de gasten nog wel goedkoop aan een tweede try In de tweede helft zag het er lang naar uit dat Oemoemenoe de spanning vol ledig terug kon brengen. Acties van Tannequi Descazaud en de ingevallen Martijn Boogaard strandden vlak voor de trylijn en Hookers maakte weinig aan stalten om op jacht te gaan naar het bonuspunt. Vijf minuten voor het einde kwam de derde try van Hookers uit de lucht val len en in de allerlaatste minuut kneep Hookers er over de blinde kant nogmaals een keer succes vol tussenuit. door Wim Kakebeeke VLISSINGEN - Het vrouwen- handbalteam van EMM gaf de wedstrijd tegen ASC'95 in de slotfase uit handen. Ineens ging het van kansrijk (10-8) naar kansloos (18-10). GSC verloor - enigszins ingecalculeerd - van Roda'71. Bij de mannen won GSC en verloor Olympus. Vrouwen ASC95-EMM 18-10: Wat er al lemaal fout ging in het laatste kwartiertje was voor trainer Jos Aertssen een raadsel. EMM bleef tot driekwart van de wed strijd goed bij: 10-8. ,,We heb ben het daama achterin wegge geven", wist de oefenmeester. De afwezigheid van Angela van de Bergh was een aderlating voor de gasten Vooral aanval lend miste EMM kracht. Scores EMM: Maria Terra en Anouk CastenmiV.er3, Danielle Carol 2, Pe- tula Brasser en Christian Ramstijm. GSC-Roda'71 2 4-9: De ver schillen waren duidelijk terug te vinden op het fysieke vlak. GSC kon wel leven met een ver- liespartij. Roda'71 staat niet voor niets tweede op de rang lijst. De Rotterdammers maak ten goed gebruik van de lengte en de kracht binnen de ploeg. Tot tevredenheid van coach Huib Quinten bleef de schade beperkt tot vij f treffers. Olympus-EMM 2 10-23: De Middelburgse reserves zijn dit seizoen een klasse apart. Door de verjonging in de hoofdmacht zijn veel routiniers afgezakt. In de resultaten is dat goed terug te vinden. Ook in de tweede ont moeting met de equ ipe van Hans Dierikckx was het klassever- schil te groot..Misschien zijn ze wel twee klassen beter," zei Die rikckx. „Hier is geen kruid te gen gewassen dit seizoen." Re- nate Hendrikse nam de meeste treffers voor haar rekening. Mannen Olympus-Oliveo 16-28: Olym pus is op de trainingen zelden compleet en dat speelt de for matie de laatste weken behoor lijk parten. Zeker in de afwer king hapert het bij de Vlissingse ploeg. Tegen koploper Oliveo betekende dat einde verhaal. „We trainen te weinig samen", gaf aanvoerder Louis Vermeu len toe. „Aan de andere kant speelt de leeftijd een grote rol. We zitten nu eenmaal op een leeftijd waarbij ons werk be langrijker is." Aan een klasje lager wil Vermeulen nog niet denken. „We krijgen Spirit en Roda'71 2 nog, dus wie weet." GSC-MOK 27-13: Aan de con centratie zal bij GSC nog ge werkt moeten wordenOver drie weken moet het immers gebeu ren tegen WIK 2 in eigen huis. De thuisploeg kreeg voor de pauze zeven tegentreffers te verwerkendat was te veel tegen de hekkensluiter. Trainer Jaap Quinten: „In de pauze is daar toch even over gebabbeld. Ik ben niet boos geworden, maar heb even de puntjes op de i ge zet." De preek werkte wel. Jaap Quinten zag z'n ploeg simpel weglopen naar dubbele cijfers. Een handballer van Olympus legt aan voor een schot. foto Ruben Oreel door Wim Kakebeke MIDDELBURG - Handballer Rinaldo Schipper wordt dit sei zoen door pech achtervolgd. De talentvolle speler van EMM miste de voorbereiding vanwe ge een schouder- en knieblessu re. Zaterdagavond in de thuis wedstrijd tegen DES'72 3 (39-11) ging het weer mis. De Koudekerkenaar werd bij een snelle tegenaanval zonder par don getorpedeerd en viel uit met een knieblessure. Na zo'n acht minuten sloeg het lot keihard toe voor Schipper. De flankspeler werd op harde wijze onderuitgehaald door een verdediger van DES'72. Op nieuw was het mis met rechter knie. EMM-trainer Rob de Groot: „Dit is een streep door de reke ning. We zijn weer terug bij af. We zijn al met de gedachten bij het volgende seizoen. De jeugd moet veel meer speeltijd krij gen. Ook Rinaldo hoort daar- bij." Alle hoop op een acceptabele pot werd vrijdag al vergald dooi de Papendrechters. Vier spelers van DES haakten voortijdig af wegens blessureleed. De derde garnituur werd in sporthal Nas- saulaan met de neus op de feiten gedrukt. Van de positieve erva ringen in eigen huis (24-29) was Teamcompetitie district Walcheren/de Bevelanden. Klasse B1 Driebanden klein: Schelde- zicht 1-ALM. 1 2-5; Onda 1-VEGABV 1 2-5; B.V.Jacobs 1-OBK15-2; De Herberg 1-LBV 1 5-2; De Sportvisser 1 -VEGABV 2 3-4; B.V Zierikzee 1-LBV 2 5-2. Klasse B2A: Avontuur 1-Scheldezicht 2 7-0, De Sportvrienden 1-Delta 1 0-7; ALM 2-De Sportvisser 2 5-2; OBK 2-De Herberg 2 7-0; Onda 2-De Vier Linden 1 2-5. Klasse B2B:OKK1-OHGL1 5-2;DOSov. 1-OBK 3 2-5; De Toekomst 1-Onda 3 5-2. Klasse Cl Libre kl.en kader 38/2: VE GABV 4-VEGABV 6 7-0; Districtsteam Wal/deBev 1-Windenburg 2 5-2; VE GABV 5-DOSnieuwk. 17-0; Windenburg 1-ReHaWe 1 7-0; VEGABV 4-VEGABV 5 7-0. Klasse C2A: Delta 2-De Sportvisser 3 3-4; 't Raedthuys 2-ScheIdezicht 3 7-0; Onda 4-Avontuur 2 5-2. Klasse C2B: OH- GL 2-'t Raedthuys 3 4-3De Toekomst 3- OBK 4 2-5; VEGABV 7-ReHaWe 2 2-5; Dampoort 1-'t Raedthuys 3 2-5. Klasse C3:OHGL4-DeHerberg37-0;HIO2-SNA 1 3-4; OBK 5-OHGL 3 2-5; TOG 2-ALM 3 5-2 Klasse C4A; Delta 4-VEGABV. 8 5-4; Scheldezicht4-OKK 2 7-2; De Vier Linden 2-LBV 5 0-9; ALM 4-Dampoort 2 4-5; DO- Sov 2-TOG 3 7-2; De Herberg 4-De Toe komst 4 4-5. Klasse C4B: HIO 3-Avontuur 3 2-7; De Sportvisser 4-Delta 5 4-5; Scheldezicht 5-De Herberg 5 4-5; Onda 5-TOG 4 6-3; ReHaWe 3-ALM 5 8-1 Klasse C5: De Her berg 6-'t Raedthuys 4 2-7; Scheldezicht 6-Onda 6 4-5. Bowling zaterdagavond niet veel meer over. De gasten kwamen op alle fronten tekort. Na een kwart van de wedstrijd was het al 11-1. De belegering van EMM ging hierna onver minderd door. De ruststand was 16-2. De drang naar een grote uitslag was merkbaar. Iedereen smeet met z'n krachten om het doelsaldo op te vijzelen. Arno Wouters (tien treffers) en Vin cent van der Meijden (negen) kwamen als winnaars uit de bus. Het werd 39-11 Scores EMM Arno Wouters 10, Vin cent van der Meijiden 9, Jurgen Ver- maat 6, Edwin Davidse 4, Jean-Ma- rie Toubiana en Sjoerd Jongepier 3, Eric Dingemanse en Marcello Tax 2. Bowling Vereniging Middelburg. Maan dagleague: Glazenwasserij zuid - van Akkeren 3-1, E- property - Hertel service 0-4, Imtech - Kapsalon Duck 4-0, Pets place - Fine line tattoo 4-0, Computer service - Spruyt 0-4, Euro cars - Pelgrim 1-3, Proshop - Kwik kwek kwak 3-1. Stand na 51 games: Imtech 47 5, Pets place 45, Glazenwasserij Zuid 43.5, Pro shop 41, van Akkeren 41, Computer ser vice 39.5, Spruyt 38, Hertel service 38, Euro cars 28.5, Kwik kwek kwak 27.5, Pel grim 25.5, E-property 25, Kapsalon Duck 24, Fine line tattoo 11. Dinsdagleague: Risa bevest. - Rechter hand 2-2, Suzuki - Pulse audio 0-4, Boog aard-van der Zwan 3-1, Hoveniersbedrijf Souburg - Lammers 1-3, Toyota de Jon ge - The unknown 2-2 Stand na 48 games: Pulse audio 44, van der Zwan 44, Toyota de Jonge 42 5, Suzuki 41. Boog aard 31, Rechterhand 29, Lammers 27, Hoveniersbedrijf Souburg 26.5, Risa be vest. 21.5, The unknown 13 5 Woensdagleague de Voogd - Schrobbe- lerke 0-4, Morena - Vergo sport 3-1, Her- wegh - Auto Louwerse 4-0, Johns - M&O bedr. 0-4, Timmermans - Zandee en de Kuyper 1-3 van Kampen schoenen Taekwondo 1-3, Full house - Theo maakt 't 0-4, Poseidon - Biggekerke 4 0 Stand na 51 games: Herwegh 50, Schrobbeler ke 46, Morena 45, van Kampen schoenen 42.5, Full house 42, Poseidon 40.5, de Voogd 39, Theo maakt 't 37, Zandee en de Kuyper 34. Taekwondo 32, M&O bedr. 31, Timmermans 24.5, Johns 22, Vergo- sport 22, Biggekerke 21 5, Auto Louwer se 14 Donderdagleague: De rekening Fonsies 0-4, Kruitmolen - Eastman 4-0, Auto Ram - EPZ 3-1, Wondergem - EPZ 2 3-1. Stand na 48 games: Wondergem 47, Kruitmolen 42. Fonsies 39, Auto Ram 29.5, De rekening 27.5, EPZ 24, Eastman 24, EPZ 2 23. Futsal 5-1, Bij de Punt - Taxicentrale 7-7 Stand Domburg 14-35, Alfonds/zuidwest fc gen 14-34, Taxicentrale 14-32, Oostfc- pelle 14-24, Murre/de Visser 1421 Hebusport 14-21, Arnemuiden 14-17. Westkapelle 14-15, Jong Ambon 1413 Bijdepunt 14-10,Emergo 14-10, VZV/Hy- drofa 14-10. Tweede klasse: Toma-0r- top 3-5, VZV/Hydrofa 2 - vv Hebusponi- 11. De dwaes - WE A 5-9, fc Laurens I Oostkapelle 2 12-8, Cafe 't Fust - Garde ren/Dekker 5-2. WZP - Schinkel assursr- tie 8-4. Stand vv Hebusport 16-46, VV? 15-31, Ontop 15-31, Café 't Fust 16-2: Oostkapelle 2 14-24, WEA 16-24. Schir- kei assurantie 16-19, Garderen/Dekte 15-18, fc Laurens 16-18, VZV/Hydrofa! 15-15, Torna 16-13, De dwaes 14-3. Derft klasse: Vanuus/ABC decor - PSVW11. Domburg 2 - Café Stout 13-4, Schintö assurantie 2 - Baderie 3-7, Draadtó- bers - VAW 2-1, Garderen/Dekker 2 Woontrend Zeeland 4-5, Thermo pre ducts - Akkerdaas kado 5-3. Stand: PSVW 15-42, Domburg 2 13-25, Schinkel assv rantie 2 15-25, Akkerdaas kado 16-23. Woontrend Zeeland 14-22, Baderie 15 22, Garderen/Dekker 2 14-21, Vair, uus/ABC decor 14-19, VAW 14-18. Draad krabbers 15-18, Thermo products 1313 DTP/café Stout 16-8. Vierde klasse-EPZ BVR groep 3-3, Varian/Chrompack Hebusport 2 4-12, Uiterton - Dekker" ramper 8-6, Dauwendaele 2 - VPV 1-8 Stand: Uiterton 15-35, SSVW 14-34, VZ V/Hydrofa 3 14-31, VPV 15-29, EPZ 16-26 vv Hebusport 2 15-25, Dekker/Trampe' 15-20, BVR groep 15-19, De stoof 14-14. Varian/Chrompack 15-11, fc Laurens 2! 15-10, fc Dauwendaele 2 15-2. Vijfde klasse: fc Miniatuur - Café Albatros 12-2, De goede vrienden - NDWadvocaten65, Torna 2 - Atofina 3-15, Vanuus/ABCdecot 2 - Westkapelle 3 9-4, VAW 2 - Gouwe gheyt 6-3, Uiterton fc Zeeland 8-1 Stand: Uiterton 2 14-31, Atofina 14-30,1; Miniatuur 14-30, Goede vrienden 14-28. VAW 2 15-26, Café Albatros 14-21, West kapelle 3 15-19, Gouwe gheyt 14-16,To- - ma 2 14-15, Vanuus/ABC decor 214-12,Ic Zeeland 14-11, NDW advocaten 14-5. JudoI Langstraat Toernooi in Kaatsheuvel. Resultaten judoka's Capital Sports.Eer ste plaats: Jelle Klap (26 kg, 1995-19S8 Tweede plaats: Femke Klap (28 ij 1995-1996), Jimmy Baumann (34 k} 1992-1993) Derde plaats. Machiel vac Dijk (34 kg. 1992-1993), Pim van Mei- kerk <38 kg. 1989-1990-1991), Tessav? Meerkerk (40kg. 1992-1993). Tafeltennis Walcherse Bedrijven Tafeltennis Vere» ging. Eerste Klasse: Archipel Schok" Provincie 24-6, Provincie 1 -Bruna Loei 7-3 Stand: Provincie 1 8-64, Bruna LM" 1 7-41, Archipel Scholen 8-37, Bntf Loek 2 8-37, Provincie 2 7-14. Twee* klasse Drukkerij Meulenberg-Zeds'1- Seaports 5-5, Meppers-Thuiszorg Vft- cheren 9-1. Stand: Meppers 6-38, land Seaports 7-35, Thuiszorg Wald* ren 7-33. Drukkerij Meulenberg 5-2- Derde Klasse: Advocatenkantoor Bros us-Bouwgroep Peters 5-5. Stand: Bnf Loek 3 8-57, Advocatenkantoor 8ros>4 8-40, Bouwgroep Peters 8-38, Hogfj school Zeeland 7-34, Werkhoven Mo'- tage 7-21. Regio Walcheren. Eerste klasse: Hebus port - Westkapelle 3-5, VZV/Hydrofa - Alf onds/zuidwest negen 7-11, Emergo Domburg 6-10, Oostkapelle - Arnemui den 4-3, Jong Ambon Murre/de Visser _maandag_ Dammen PZDB-clubcompetitie. HoofdklaS* Aagtekerke - Middelburg. Aanvan? 19.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 18