Kloetinge stelt Hiensch gerust PZC Hectisch dagje in derde klasse PZC Terneuzen verliest de tweede finale Aardenburg neemt de koppositie over Gemert achterhaalt Meerssen aan de kop jjevelandse hoofdklasser kruipt omhoog na zwaarbevochten zege 15 Katwijkse derby eindigt onbeslist maandag 27 januari 2003 swb door Aector Dooms VLISSINGEN - Aardenbuig deed gisteren goede zaken in de vierde klasse A van het zondagvoetbal. De koploper won zelf niet 2-1 bij Noor mannen. terwijl Vlissingen in Westdorpe tegen RIA W op een 2-2-gelijkspel bleef ste ken. In de onderste regionen hielden Hulsterloo en Zee land Sport elkaar in even wicht: 2-2. Clinge versloeg Oostburg met 2-1Walcheren was veel te sterk voor Renes- se: 7-1. De Noormannen-Aarden burg 1-2: De thuisclub kwam goed uit de startblokken, maar Aardenburg opende na twintig minuten de score via Ronnie Tresonie. Vijf minu ten later scoorde Arjan Quaak 0-2 De thuisclub liet zich niet ontmoedigen door de achterstand. Vlak na rust kreeg De Noormannen een strafschop, maar Jacky Min- derhoud zag zijn inzet ge stopt door doelman Arjan Worst. De Noormannen kreeg een kwartier voor tijd loon naar werken. Mark Minderhoud verkleinde de achterstand tot 1-2, maar daar bleef het bij. RIA W-Vlissingen 2-2: Een aantrekkelijke wedstrijd met een terechte eindstand Na een kwartier werd Geert- jan de Smet binnen de zes tienmeterlijn onderuitge haald. Arjan de Meij zette de strafschop om. 1-0. Vlissin gen kwam via een treffer van Martijn Jansen langszij: 1-1. Op slag van rust namen de Vlissingers de leiding via een schitterend genomen vrije trap van Roepesh Bhagola: 1- 2. In de tweede helft gingen de Zeeuws-Vlamingen op jacht naar de gelijkmaker Tien minuten schoot Darryl Rawidjan uit een voorzet van Pepijn de Smet zijn ploeg verdiend naar 2-2. Clinge-Oostburg 2-1: Een gelijkspel was een betere uit slag geweest, maar daar had Clinge geen boodschap aan. Oostburg dicteerde voor rust de wedstrijden nam in die fa se volkomen terecht een voorsprong door Robert Be- zemer, maar Peter Drumont scoorde uit een strafschop de gelijkmaker: 1-1 In de twee de helft was het duel meer in evenwicht Rudy Luijcks schatte een voorzet van Bert Buijs op de juiste waarde, waardoor de winst (2-1) bij de fortuinlijkste ploeg te rechtkwam Hulsterloo-Zeeland Sport 2- 2: In de slotminuut schoot Roel Schreurs Zeeland Sport verdiend langszij: 2-2. De eerste helft hadden de Vlis singers het beste van het spel en kwamen via een treffer van Joris Beilo op een 1-0- voorsprong. Op slag van rust stelde Kenneth Mangnus aanvaller Winand van Haelst in staat om 1-1-te scoren. Na rust werd de thuisclub ster ker. Kenneth Mangnus brak door de Vlissingse verdedi ging en maakte er 2-1 van. In de slotfase voerde Zeeland Sport de druk op. Het offen sief leverde via Schreurs een verdiend punt op voor de Vlissingers. Walcheren-Renesse 7-1: Eenrichtingsverkeer. Vin cent de Rijke had met vier doelpunten een groot aan deel in de zevenklapper. Walcheren kende een blik- semstart. Imke Kuijper en tweemaal De Rijke zorgden voor een 3-0-voorsprong. Renesse scoorde via Michel Lagendijk tegen: 3-1. De Rij ke bracht nog voor de rust de stand op 4-1 In de tweede helft liep de thuisclub dank zij doelpunten van Mike Gel- jon, Michel van Dalen en De Rijke uit naar een 7-1- over winning IJzendijke-Axel 2-1: Adri van Hanegem opende in de tweede minuut al de score voor IJzendijke. Een kwar tier voor tijd bracht Martijn Rijckaert de marge op twee de doelpunten Vlak voor tijd deed Joep van de Broeke nog iets terug, maar de tijd was te kort voor Axel om de gelijk maker nog te binnen te prik ken. bor Jan Dagevos gXlETïNGE - Nu het afscheid Kt rasse schreden nadert, is hij unhet rekenen geslagen. Kloe- jnge-trainer Diederik Hiensch uil op 1 maart als hij naar het Engelse Sunderland vertrekt lo'n dertig punten hebben ver sneld. Het zou betekenen dat aterini-trainer Joost Folmer iel karwei in de hoofdklasse in etiekkelijke rust kan afmaken. jfatdat betreft was het duel met [bzakken Boys zaterdag van mciaal belang. Bij winst zoude ositie in de middenmoot ver- evigd worden en zou het mo tel van de troepen na de af straffing tegen Quick Boys (5-1) seerwat opgekrikt worden. Bij ten nederlaag daarentegen zou den de verschillen op de rang- jst kleiner worden en zou de fcelandse ploeg gedwongen cjn voorlopig naar onderen te fajken. Het werd uiteindelijk ten zwaarbevochten 2-1-zege, laardoor Kloetinge opklom aarde zesde plaats met 23 pun- 5tn uit zestien duels. In de hem Dg vier resterende wedstrijden (drie keer uit en eenmaal thuis) moeten daar minstens nog ze- ten punten bij komen. „Dat zou lekker voor Kloetinge, voor Joost Folmer en voor mezelf njn". aldus Hiensch. ,,Ik wil er ilies aan doen om de boel zo soed mogelijk achter te laten." ïleoefenmeester bekende zater dag dat hij hierover de afgelo pen periode wel eens in de rats beeft gezeten. Dat was bijvoor- beeld het geval in oktober, toen iajmidden in de onderhandelin gen zat met Sunderland en Kloetinge niet echt goed draai de. In de afgelopen week knaag- dehet ook weer aan Hiensch. De 5-1-nederlaag tegen Quick Hoys was als een mokerslag ungekomen. „Als je dan ver- mlgens de week erop van Ko- rakken Boys wint, is dat niet al ien qua stand op de ranglijst islangrijk, maar ook in mentaal opzicht", zei een duidelijk opge luchte Hiensch naderhand Kloetinge moest zaterdag héél hard zwoegen voor de zesde overwinning. Het onderaan- VLISSINGEN - In de hoofd klasse A van het zaterdagvoet- baleindigde de plaatselijke der by tussen Katwijk en Quick Boys doelpuntloos. Ter Leede komt na de winst (4-1) op Mar ken naast Hoek op de tweede plaats. Capelle won het degradatieduel Volendam fors met 1-5. Schevemngen boekte eveneens =?n grote uitzege. Bij Excelsior Mwerd het 1-4. Excelsior Maassluis-Scheveningen H (0-1). 16. Jim Charité 0-1, 49 tarry de Vreede 0-2, 58. Erkan Sen- toy 1-2, 71. Maurice Escaloni 1-3, IL Maurice Escaloni 1-4. Scheids- nchler- Sanou (Amsterdam). Aan- tolloeschouwers: 500 Kalwijk-Quick Boys 0-0. Scheids- ichler Prooi (Hellevoetsluis)Aan- Hhoeschouuers 3000 Noordwijk-Lisse 2-1 (1-0). 20. Flo- «vio Cornelia 1-0, 53. Jerrel Lin- 7*1-1, 77. Rocky Pitti 2-1. Scheids- tchter Boonman (Terneuzen). htnlal toeschouwers. 600. Mendam-Capelle 1-5(1-3). 7. Arne inGelder 0-1, 40. Henk Roeland 0- l 13. Ronny van Engelen 0-3, 44. Tol 1-3,61. Roeland Strak 1-4, '8- Arne van Gelder 1-5. Scheids- achter: Van Ewijk (Utrecht). Aantal We houwers: 200 Ier Leede-Marken 4-1 (4-0). 5. Ro- ?&Cordes 1-0,11 Robin Koers 2-0, Ü.Robin Koers 3-0, 20. Jim Blom 4- 62. Abdelkrim Yahiaoui 4-1 Scheidsrechter: Akkermans (Geer- denberg) Toeschouwers: 600 SPORTREDACTIE Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118) 484454 Fax: (0118) 470102 E-mail: sport@pzc.nl Jan Dagevos (chef) Frits Bakker (coördinator zuid) Koen de Vries (coördinator midden) Rudy Boogert (coördinator noord) Sven Remijnsen Roeland van Vliet Barry van der Hooft CENTRALE REDACTIE Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118) 48^000 Fax:(0118)470102 E-mail; redactie@pzc.nl INTERNET wvw.pzc.nl E-mail: web@pzc.nl staande Kozakken Boys legde de thuisclub het vuur na aan de schenen. De ploeg speelde ge durfd, scherp en stevig, zonder overigens over het randje heen te gaan. Het leidde tot fases, zo wel voor rust als na de pauze, waarbij Kloetinge enige tijd met de rug tegen de muur stond. In eerdere ontmoetingen op ei gen veld trof Kloetinge wel va ker dergelijke tegenstanders, maar taktisch en/of voetballend had de thuisclub dan meestal wel een antwoord. Zaterdag bleef dat lange tijd uit. Op zich was dat niet zo vreemdDe grote vorm ontbreekt bij tal van spe lers. Verder durfde Kloetinge TERNEUZEN - De trainer haalde twee weken geleden een aloud voetbalcliché aan. „Vanaf nu spelen we alleen nog maar fi nales", zei Terneuzen-trainer Dimitri Mbuyu. De eerste finale eindigde vorige week in een ge lijkspel en gaf hoop voor de toe komst. De tweede ging gisteren echter verloren. Schijndel/Da- telnet beschikte over meer in houd en drukte dat uit in vier doelpunten: 1-4. De negende competitieneder laag was daarmee een feit voor Terneuzen. In de eerste helft konden de Zeeuws-Vlamingen nog aardig meekomen (1-1), maar na de rust kwam de Bra bantse klasse bovendrijven. Te gen Schijndel kwam Terneuzen voor de elfde keer deze competi- VLISSINGEN - Gemert nestel de zich in de hoofdklasse B van het zondagvoetbal weer aan kop van de ranglijst. De Brabanders wonnen met 2-1 van UNA en achterhaalden leider SV Meers sen. De lijstaanvoerder kwam op eigen veld tegen TEC niet verder dan 0-0. Aan de staart van de ranglijst liep behalve TEC ook IVS (2-2 tegen Vinkenslag) verder weg van Terneuzen, dat op eigen veld met 1-4 van Sehijndel/Da- telnet verloor. UDI'19/Beter Bed nam door een 6-2-overwin- ning bij SV TOP verder afstand van de onderste regionen. JVC Cuijk en Deurne hielden elkaar in evenwicht: 2-2. Panningen-OJC Rosmalen werd afgelast, omdat de water installatie in Panningen met de legionella-bactene was besmet. FC Vinkenslag-IVS 2-2 (1-0). 26 Danny Bushings 0-1, 50 Martijn Hofman 1-1, 68. Danny Michiels 1-2, 75. Michael Ramakers 2-2 Scheidsrechter T Hoeben Venlo het zaterdag niet altijd aan om achterin één-op-één te spelen, hetgeen natuurlijk terug te voe ren was op de uitslag van vorige week. Het resultaat was wel dat Kloetinge tegen Kozakken Boys, waar libero Marcel van der Net wél veelvuldig inschoof, op het middenveld nogal eens een mannetje tekortkwam. Jo- han de Goederen en Pieter de Graaff liepen zich de longen uit het lijf, maar konden het oppor tunistisch spelende Kozakken Boys nauwelijks afstoppen. Gezien de spelopvatting, het beeld van de wedstrijd en het aantal kansen voor Kozakken Boys (tien, Kloetinge kreeg er tie op achterstand. Van die elf keer verloor Terneuzen zeven wedstrijden, vier keer werd er nog een gelijkspel uit het vuur gesleept Een achterstand heeft voor Ter neuzen dus meestal een neder laag tot gevolg en dat was giste ren ook weer het geval Het puntentotaal bleef daardoor op elf steken en dat zijn er nog al tijd zeven minder dan TEC, dat op de veilige elfde plaats staat. Met nu nog tien wedstrijden voor de boeg lijkt de ultieme op dracht (handhaving) met de week moeilijker te verwezenlij ken. Schijndel hield in Terneuzen zijn 'uit-reputatie' in stand. De ploeg van trainer Johan van Bijsterveld boekte op vreemd terrein tot nu toe zeven over winningen en moest slechts één keer een gelijkspel toestaan. Gele kaart: Arbeel (Vinkenslag), Spronck (IVS). Aantal toeschou wers: 200. S V TOP-UDI' 19/Beter Bed 2-6 (1-3 5. Maikel van Orsouw 1-0, 13. Marcel Seijkens 1-1, 27. Fabrizio Marcucci 1-2, 32. Jurgen Boon (strafschop) 1-3, 70. Fabrizio Mar cucci 1-4, 73. Rob van de Wijst 1-5, 76. Maikel van Orsouw 2-5. 90. Jur gen Boon 2-6 (strafschop). Scheids rechter: R van Diemen (Berkel Ro denrijs). Gele kaart: Van de Most. Tlih. Roelofs, Duys (TOP). Aantal toeschouwers: 800. JVC Cuijk-Deurne 2-2 (1-2). 25. Je roen van de Kerkhof 0-1, 35. Ferdi Akankan 1-1, 40. Jeroen van de Kerkhof 1-2, 80. Dinand van Haar- en 2-2. Scheidsrechter: R. Badal Chawdahri (Eindhoven). Gele kaart: D Eveleens, M. Eveleens (Cuijk). Aantal toeschouwers: 500. SV Meerssen-TEC 0-0, Scheids rechter: F. Franssen (Landgraaf). Gele kaart. J. Verbeek, A. van Velsen (TEC). Rode kaart (2xgeel): 90. Gra- dus Hatsch (TEC). Aantal toeschou wers: 300. Gemert-UNA 2-1 (1-1). 2. Ritchie Schiffer 0-1, 23. Jacco Hoffmans 1-1, 59. Jacco Hoffmans 2-1. Scheidsrechter: T. Goovers (Loon op Zand) Gele kaart: R. van Lankveld (Gemert). Aantal toeschouwers: 1000. acht) had een gelijkspel abso luut niet misstaan De formatie uit Werkendam, die in augustus met titelaspiraties aan de com petitie begonmiste echter koele afmakers. Daarnaast kon Ko zakken Boys zich ook beklagen over een gebrek aan geluk. Tot twee keer toe werden paal en lat geraakt. Verder redde Arno Me- laard een keer voor de doellijn en stond Erwin van der Woerdt precies op de goede plaats bij een inzet van John Verbaan. In de slotfase, toen Kloetinge achterin wat meer risico's durf de te nemen en de vleugelaan vallers bij balverlies wat dichter bij de middenvelders kropen, Hoe anders is de situatie bij Ter neuzen, dat de competitie voortvarend begon maar daar na ver wegzakte. De formatie van Mbuyu had in de eerste helft vooral in het ope ningskwartier een sterk en fel spelend Schijndel tegenover zich. Nico van der Meer moest zich al na dertien minuten laten vervangen met een spierblessu re en daardoor mocht Andy Ver- eertbrugghen debuteren voor eigen publiek. Na een halfuur werd de Belg evenals zijn colle ga-verdedigers verrast door een voorzet van de rechterkant. Raymond Beerens miste de bal, maar Jerry Manneh kopte aan de tweede paal wel binnen 0-1. Terneuzen toonde wel veer kracht. Een kopbal van Benoit Moukoko ging voorlangs en Jacky Lambert stuitte even la ter op keeper Robert Bouw- mans. Zeven minuten voor rust liet Terneuzen eindelijk zien hoe het wel moet. Geert de Poorter stuurde Moukoko weg, die legde in één keer breed op Lambert en de aanvaller schoot droog bin nen: 1-1. kreeg het wat meer grip op het duel. Juist in die periode kreeg de zege ook gestalte. Nadat Ar no Melaard op slag van rust de score had geopend (hij draaide weg bij een tegenstander en schoot knap raak) en Murat Mazlum met een laag afstands schot in de 61e minuut Kozak ken Boys langszij had gebracht, besliste topschutter Erik de Groene bij een razendsnelle counter in de 79e minuut de wedstrijd. Het was een uit braak, waarbij Kloetinge in drie stappen bij het doel van Ko zakken Boys was. Pieter de Graaff stuurde Ronald Zuijd- wegt op links de diepte in. De „In de rust leek er niets aan de hand", zei Lambert. „We had den het aardig gedaan in de eer ste helft, maar na de rust is op nieuw gebleken dat we achterin jammer genoeg erg kwetsbaar zijn." Het tweede doelpunt was daar een mooi voorbeeld van. De sterke en snelle Manneh ging de diepte in en kreeg de pass op maat. De Terneuzen-verdedi- gers bleven staan en Carlo Vor- stenbosch mocht het karwei af maken: 1-2. Lambert: „Na die 2-1 kregen we via Mike But nog wel een goede kans op de 2-2. Maar daarna was het klaar. Het wordt tijd dat we weer eens een overwinning boeken Misschien kunnen we daar dan wat moed uit putten." Geen effect Mbuyu bracht na die 2-1 Domi nique Verlinde voor de hard werkende Remco van Leeuwen, maar de wissel leverde geen effect meer op. Ronny Hoeve- naars mocht van dichtbij voor 1-3 zorgen en twee minuten voor tijd maakte Manneh er nog 1-4 van. Dimitri Mbuyu vond eveneens linksbuiten leverde een prima voorzet af, die door Wilco de Valk werd gemist. Erik de Groe ne was echter ook mee opgeko men en schoof de bal in de tou wen: 2-1. Kloetinge-Kozakken Boys 2-1 (1-0). 45. Arno Melaard 1-0, 61. Murat Mazlum 1-1, 79. Enk de Groene 2-1. Scheidsrechter: F. Vos (Ammerzo- den). Aantal toeschouwers: 700. Kloetinge: Merlijn Swennen, Pieter de Munnik, John Bentschap Knook, Erwin van der Woerdt, Arno Me laard; Johan de Goederen (73. Jan Baaijens), Pieter de Graaff, Wouter Labrujère; Ronald Zuijdwegt (90 Niels Lodewijk), Erik de Groene, Wilco de Valk. foto Willem Mieras dat zijn ploeg in de eerste helft aardig voetbal had laten zien „Maar we hebben de doelpun ten daarna wel in cadeauver pakking weggegeven. Vooral om dat tweede doelpunt kan ik me kwaad maken. Iedereen kijkt naar elkaar en het was dui delijk wat er zou gaan gebeuren. Maar er grijpt niemand in." De trainer heeft de moed echter nog niet opgegeven. „We moe ten alleen constanter worden in ons spel. Vorige week was het goed. deze week niet. En ik denk dat de kwaliteit van deze groep moet volstaan om ons te hand haven." Terneuzen-Schijndcl/Datelnet 1-4 (1-1). 31. Jerry Manneh 0-1, 38. Jac ky Lambert 1-1, 68. Carlo Vosten- bosch 1-2, 84. Ronny Hoevenaars 1- 3, 88 Jerry Manneh 1-4. Scheids rechter M. van den Herik (Ridder kerk). Gele kaart: Danny Magito (Terneuzen). Toeschouwers: 350. Terneuzen: Erik de Koeijer; Geert Bosschaart, Geert de Poorter, Dan ny Magito, Stefan Saey: Philip Pied- fort, Nico van der Meer (13. Andy Vereertbrugghen), Remco van Leeu wen (83. Dominique Verlinde), Mike But; Jacky Lambert (64. Ronald van Sliedregt) en Benoit Moukoko. door Aector Dooms VLISSINGEN - Hei was giste ren een bewogen dagje in de derde klasse A van het zondag voetbal. Zo werd Moerse Boys- Hontenisse na 57 minuten ge staakt. Scheidsrechter Van Ine- veld uit Roosendaal stuurde hij een 2-0-stand in het voordeel van Moerse Boys de ploegen naar de kleedkamers nadat Hontenisse-spelers (rode kaart voor Gyon Asselman) commen taar op de leiding gaven. In Bergen op Zoom kreeg ook Breskens-trainer Rinus Zegers een rode kaart Dat gebeurde tijdens de rust van Dosko-Bres- kens wegens commentaar op de leiding. Overigens verloor Bres- kens kansloos met 5-1 van de Brabanders. Ook bij Grens wachters-Domburg viel er een rode kaart voor Wim van Laar hoven van de thuisclub. Moerse Boys-Hontenisse 2-0 (gestaakt na 57 minuten): Scheidsrechter Van Ineveld voelde zich genoodzaakt om de wedstrijd na 57 minuten te sta ken. De aanleiding vormde een vrije trap. Toen van Hontenisse- zijde al te heftig werd gerea geerd. trok Ineveld gele kaarten voor Wilco de Zwart en Danny Pauwels. Doelman Manfred Bisschop kreeg geel voor het wegtrappen van de bal. Gyon Asselman kreeg een rode kaart voor aanhoudend commentaar. Voorzitter Ben Pauwels van Hontenisse verzekerde dat er tot aan het incident niets aan de hand was geweest. „Moerse Boys was een maatje te groot. Ik heb niet gehoord wat er gezegd is. Het is natuurlijk jammer dat we nog eens terug moeten naar Zundert." De thuisclub had door treffers van Niek Basti- aansen en Bas Schrauwen bij de rust een 2-0-voorsprong geno men. Dosko-Breskens 5-1: In de be ginfase nam Dosko een 2-0- voorsprong door treffers van Jo- chem Jongepier en Jeroen Alle man. De Zeeuws-Vlamingen zaten helemaal niet in de wed strijd. Trainer Rinus Zegers zag zich zelfs genoodzaakt om Esad Osmanovski (hij had toen al een gele kaart) na twintig minuten te wisselen Er was de nodige ir ritatie Dat leidde ertoe dat Ze gers tijdens de rust onderweg naar de kleedkamer op een rode kaart werd getrakteerd, toen hij de scheidsrechter van commen taar voorzag. Het bracht de Brabanders, die na een slechte start omhoog zijn geklommen, niet uit het evenwicht. Integen deel. Vlak na rust scoorden Pa trick Hendriks en Pieter Beule- mans 3-0 en 4-0. waarna Michel Cocquit (kopbal) voor Brcskens iets terug deed: 4-1. In de slot minuut bepaalde Remco van Haaren uit een strafschop de eindstand op 5-1. Patrijzen-Zeelandia Middel burg 3-3: Een spectaculair duel, waarbij een hoofdrol was weg gelegd voor Marcel Lourens. De spits scoorde alle Middelburgse doelpunten. Patrijzen keek in de tweede minuut al tegen een 1-0-achterstand aan, maar de thuisclub herstelde zich me teen. Joffrey Geldof werd m de zesde minuut binnen het straf schopgebied gevloerd Peter de Jong benutte de strafschop. 1-1. Drie minuten later besloot Hu- bèr Rentmeester een schitteren de actie met een fraaie treffer: 2- 1De voorsprong voor Patrijzen was op dat moment verdiend. In de tweede helft waren de rollen omgedraaid Paal en lat en goe de reddingen van doelman Jim my Kikkert stonden Middel burgse doelpunten in de weg Tien minuten voor tijd werd Zeelandia Middelburg beloond met de gelijkmaker van Lou rens. Even later maakte de aan valler zijn derde doelpunt. De winst leek naar Middelburg te gaan, maar in blessuretijd pro fiteerde Niels Mulder van een fout in de Middelburgse verde- diging:3-3. Grenswachters-Domburg 0-1: Ko Brand werd tien minuten voor tijd matchwinnaar voor Domburg door een strafschop te verzilveren. Het niveau van de wedstrijd was niet best. Een ge lijkspel leek een juiste afspiege ling te worden, totdat in de slot fase Domburg een strafschop kreeg. Aanvoerder Wim van Laarhoven van Grenswachters reageerde na die beslissing zijn frustraties af op de scheidsrech ter en werd met een rode kaart uit het veld gestuurd RCS-Zierikzee 1-1: Thomas Vos opende na rust de score namens Zierikzee, maar even later bracht Martin Janse de balans alweer in evenwicht. Steen-Goes 2-1: Net na rust maakte Eddy van de Bosch uit een scrimmage 1-0. Werner Bis schop maakte twintig minuten voor tijd zijn tweede competi tietreffer, waarna Niels Paarde- kooper de marge nog verklein de. Arno Melaard haalt uit voor de openingstreffer van Kloetinge. door Barry van der Hooft Sg.:-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 15