Trainer met een krokant korstje PZC Schaakwereld heeft geen leiders meer eges Van de Ven en Ovaa in indoorcross Terneuzen versterkt zich met verdediger V ereertbrugghen 21 jan Postema deelt ervaringen tijdens zijn oefensessies uitslagen oernooi kan robr Van Wely liet meer stuk s. Meto-Hoek op dinsdagavond Jaap van Stee favoriet in titelstrijd bandstoten wb zaterdag 25 januari 2003 jOES - Streng en rechtvaardig, gdt Jan Postema (41) zichzelf, j Nederlandse topcrosser uc de Reuver kan er over tepraten. Tijdens een training jltef hij volgens Postema eens ponder z'n niveau. Op de te- Igwegnaar huis moest De Reu- m daarvoor boete doen. Vijf olometer voor zijn huis zette tetema de bus aan de kant en ItReuver kon het laatste stuk n. „Want het leek echt ner- inaar." roept de gedachte op aan Ktbaltrainer Co Adriaanse, despelers van Willem II ooit pvoettocht van 26 kilometer na een 6-1-oorwassing tegen AA Gent, maar liever ver gelijkt Postema zichzelf met Jo han CruijffRecht voor zijn raap en met passie voor zijn sport. In Postema's geval motorcross. Ja renlang reed hij mee in het prof circuit - hij won in 1984 met het Nederlands team bijvoorbeeld de Coupe de Nations - en nu pro beert hij zijn kennis en enthou siasme over te brengen op ande ren. Voor de vijfde keer verzorgde Postema, opgegroeid in het Ne derlands motorsporthart Assen, de afgelopen dagen in Goes trai ningen als warming-up voor de Indoorcross. „Ongeacht of je een topper bent of een beginner. Ik probeer iemand bij te bren gen dat-ie veilig rijdt, dat-ie verantwoord rijdt op het niveau BrRudy Boogert 10ES - Sinus van de Ven werd Bteravond de eerste winnaar ijdens de elfde editie van de In- Ioor Motorcross in Goes. De «rtienjarige Vlissinger was de eerste keer in zes optre de sterkste in de Zeeland- iflen. In de 85ce liet hij de En tben Allen Keith (tweede) en radley Smith (derde) vér ach- irich. de serie reed Van de Ven .tnummer 1) al pijlsnel. Zijn Edetijden waren bijna verge- jkbaar met die van de toprij- fersuit de regioklasse. In no ti- reed de viervoudig Neder- mds kampioen in de finale de mcurrentie op een straatleng- lachterstand In de slechts zes oden durende finale dubbelde een deel van het veld zelfs en ikte hij zijn eerste overwin- in Goes. Van de Ven be erde het na afloop dat de Brit Idam Chatfield (de winnaar in vorig jaar) eerder in de week afhaakte met een scheurtje in ijn schouderblad. dat hij aan kan. En dan word je vanzelf beter." „Ik moet er overigens niet aan denken dat ik daar hele dagen mee bezig zou zijn Dat kan ook niet. Veel te vermoeiend. Als ie mand ongemotiveerd of semi- lui bezig is op de baan, scheld ik hem verrot. Weet je, hoe har der iemand rijdt, des te aardi ger de persoon. Smets, Bayle, McGrath, allemaal nette jon gens. De jongens die het net niet halen, dat zijn de rauwdou wers en de beukers. Het is zo vermoeiend om hen met pure passie te blijven trainen. Maar als ik dat krokante verlies, stop ik meteen", zegt de trainer. Meer dan honderd procent in In de regioklasse (het officieuze Zeeuwse indoorkampioen schap) ging de overwinning naar de Belg Robert van Boer, die van start tot finish leidde. De tweede plaats was voor de win naar van vorig jaar Jan-Willem Cornelisse uit Yerseke, die in de voorlaatste ronde de tweede plaats overnam van Frans van Overveld uit Huijbergen. Patrick Delmotte en Casper Ovaa zorgden in de superregio- klasse voor een fraai slotak koord In een boeiende twee strijd leek Delmotte de over winning voor zich op te eisen, maar op het laatste wasbord voor de finish ging Ovaa uit Oost-Souburg alsnog voorbij de Brabander. Dion Verhulst uit Sluiskil eindigde op grote ach terstand als derde. Pechvogel van de avond was Raymond Wisse. Deze baan commissaris uit Wemeldinge kwam tijdens de trainingen in botsing met een rijder. Na een bezoek aan het ziekenhuis keer de hij later op de avond met ne gen hechtingen in zijn wang te rug in de Zeelandhallen. zet, verwacht Postema van zijn pupillen. „Doen ze dat niet, dan zijn ze eerder thuis dan ze kun nen knipperen met hun ogen." Het is een erfenis van zijn eigen carrière. „Ik was een redelijke rijder, maar zat net niet aan de top. Het was voor mij altijd een struggle naar die top. Ik heb daardoor alle fasen in de sport doorlopen en weet daarom waarover ik praat. Pijnlijke ervaring Hij kruipt zelf ook nog wel 's op de motor. Vorig jaar werd hij zelfs nationaal kampioen in de juniorenklasse. Een 41-jarige die bij de junioren wint? Ja, dat is een gevoelig punt bij Postema. De KNMV heeft geen categorie voor veteranen en daarom bou wen rijders af in die junioren klasse Een belachelijk zaak, vindt Postema. Maar op de Goe- se Indoorcross blijven zijn bil len van het zadel. Zelfs tijdens zijn eigen trainingssessies. Twee jaar geleden had hij name lijk een pijnlijke ervaring. „Vroeger deed ik alles voor tij dens die trainingen. Dan was ik zes dagen bezig met mijn eigen rijden, lesgeven en met de ver antwoordelijkheid voor de jon gens. Twee jaar geleden reed ik op de tafelschans. Ik zag een jongen voor me een fout maken en op hetzelfde moment tik ik mijn eigen motor in z'n vrij. Ik werd voorover gelanceerd: her senschudding en vier ribben ge- braken. Moest ik ook nog een nacht in het ziekenhuis blij ven." Geen demonstraties dus meer vap de meester. Voor dit jaar zit het werk van Postema er alweer op. Hij heeft zijn lessen gegeven en genoot gisteravond van de eerste wedstrijden in de Zee landhallen. Vandaag zal hij met bijzondere aandacht de verrich tingen van zijn pupillen Peter Mullenberg en Coen van Haut volgen in de Dutch Open 125cc. Hun opdracht: niet zeiken, lek ker rijden. Anders krijgen ze morgen misschien nog wel een voettocht je voor de kiezen. door Jan Dagevos TERNEUZEN - Het is Terneu zen ernst In de strijd om te over leven in de hoofdklasse. Nadat in eerder stadium Philip Pied- fort de gelederen al kwam ver sterken, is nu ook Andy Vereert - brugghen (22) aan de selectie toegevoegd. Zijn overschrijving is deze week rond gekomen. De Belgische centrale verdediger is morgen in de thuiswedstrijd te gen Schijndel inzetbaar. Terneuzen had Vereert- brugghen, die afkomstig is van FC Nieuwkerken (derde natio nale), al langere tijd op het oog. Zo deed de 1.83 meter lange Belg al eens mee in een oefen wedstrijd tegen Hoek Verder trainde hij verschillende keren mee. De overgang leek echter af te ketsen. Terneuzen kreeg de overschrijving niet rond. Afge lopen week ging het licht alsnog op groen en werd de verdediger meteen ingelijfd. „Hij is een versterking", zegt oe- fenmeester Dimitri Mbuyu. De verdediger kwam in het verle den uit voor Oudegem, Dender- monde. Lokeren en KSK Beve- ren. Verder maakte hij ooit deel uit van de nationale ploeg onder achttien jaar. Hij kwam aan twintig interlands Of Vereertbrugghen morgen zijn debuut al maakt, is nog on zeker. De Belg trainde de afgelo pen week nog niet volop mee vanwege de onduidelijkheden rond zijn overschrijving. Mocht Mbuyu toch een beroep op hem doendan zal de Belg centraal in de defensie spelen. „De spirit is weer terug in het team", vertelt Mbuyu. „Alle neuzen staan weer in dezelfde richting. Ieder een wil ervoor gaan." Terneuzen, dat nog steeds op de laatste plaats staat in de hoofd klasse B van het zondagvoetbal, treft in Schijndel een zware te genstander. De Brabantse for matie staat op de vierde plaats en maakt nog kans op de titel. Voor de winterstop wist Terneu zen opponent Schijndel op ei gen veld te kloppen „We moe ten ook nu weer drie punten pakken", vindt Mbuyu. Geert de Poorter is een twijfelgeval. Hij tobt met een kuitblessure. Hoek miste vorige week in het thuisduel met Katwijk (1-3) zes basisspelers vanwege schorsin gen en blessures. Voor de uit wedstrijd tegen Rijnsburgse Boys van vandaag zit trainer Angelo Nijskens ruimer in zijn jasje. Björn Langeveld, Johan Mücher en Gunther de Meyer keren terug in de basis. Zij heb ben hun schorsing erop zitten. Naast de langdurig geblesseer den Musa Kanu en Patrick de Guchteneire ontbreekt vandaag ook Bart Poppe De middenvel der kampt na de wedstrijd van vorige week met een spierbles sure. „We hebben vorige week door omstandigheden een valse start gemaakt", zegt oefen- meester Angelo Nijskens. „Nor maal ga je van drie punten uit tegen Katwijk en één in de uit wedstrijd tegen Rijnsburgse Boys. We moeten nu proberen om in Rijnsburg wat meer te ha len. Rijnsburg is sterk, maar wij kunnen daar iets tegenover zet ten. Als we dezelfde instelling als vorige week hebben, maken we een goede kans." Kloetinge Kloetinge moet het vandaag in de thuiswedstrijd tegen Kozak ken Boys stellen zonder Emiel Dorst De middenvelder heeft een spierblessure aan het duel met Quick Boys overgehouden. Zijn plaats wordt ingenomen door Pieter de GraaffHet is niet de enige wijziging. Johan de Goederen neemt op het midden veld de positie in van Jan Baaij- ens. „Johan moet voor meer evenwicht op het middenveld zorgen", zegt trainer Diederik Hiensch „Bovendien is Johan belangrijk voor de coaching. Kloetinge kreeg vorige week te gen Quick Boys een flinke dreun te verwerken. De Bevelandse formatie werd bij vlagen over speeld en verloor met 5-1. Hiensch: „We willen tegen Ko zakken Boys laten zien dat het een incident was. Iedereen wil iets rechtzetten." Kloetinge is als enige ploeg in de hoofdklasse A nog ongeslagen op eigen veld. UK AAN ZEE - Vladimir ijoetsjelov, ooit op het Hoge- thool Zeeland toernooi aanwe- met vrouw en hondje, had iitniet meer. De secondant van van Wely sprong gister- tond haast een gat in de lucht mijn 'baas' in de elfde ronde i het Corus-schaaktoernooi bloedstollend pionneneind- I tegen wereldkampioen ladimir Kramnik naar winst Aoof. „Jouw hulpje zijn is heel voor mijn gezondheid", tijnsde de Belgische Rus rich- is; Van Wely. sjoetsjelov banjerde gisteren Ms zenuwachtiger door •orpshuis De Moriaan in Wijk pZee. Hij zag 'zijn' Loek van gedegen uit de Nimzo-In- pening komen, voelde svolgens grote nattigheid, ^rzag Kramnik allesbehalve karaat doorspelen. „Ditpion- oeindspel met loper en toren bdt Loek ineens kansen", Me T^joetsjelov na dik vier spelen op. Nederlandse schaakfans Mden op dat moment weer la- kn. Eerder had Jan Timman -J» partij tegen Ruslan Pono- öriov op ontluisterende wijze in groot contrast met Van ty- die bij winst op Kramnik •«.'deongedeelde derde plaats oprukken - met slechts een achterstand op Judit Pol ken een punt minder dan kop- Jjper Viswanathan Anand. WO-jarige Tilburger dirigeer- 'fzijn pionnenovermacht soe- Mi naar winst. „Een van "ijnboertjes promoveert gefor- Mtot een dame", toonde hij uiteindelijke resultaat be- ®de Van Wely's derde zege /de wereldkampioen van het [®ieke schaak. „Maar ik ben vooral tevreden dat ik mijn Nodige nederlaag van een j-ae eerder heb goedgemaakt. •Met verlies tegen Ponomari- R heb ik echt een bittere na maak overgehouden ■'tón kansje -*w-el Van Wely met twee ron dtegaan nog een klein kansje ^«eindzege heeft, vindt hij ■tijn toernooi nu al geslaagd 1 Jaar met de zwakke Krasen- 2,en Alexei Sjirov als reste nde opponenten, heeft Van ^ytoch kansen op meer? Ze- ook omdat Polgar en Anand '«daag tegenover elkaar zit- J' Wely lachend: „Dan Jfl'k maar hopen dat die twee ^spelen.GPD Anatoli Karpov snapt niet dat niemand in opstand komt tegen de Fide door Theo Brinkman WIJK AAN ZEE - Een gesprek met Anatoli Karpov kan over van alles gaan, maar hoe dan ook komt altijd de Fide - de wereldschaakbond - aan bod. De 51-jarige ex-wereldkampi oen laat geen spaan heel van de organisatie, die hij immoreel en dictatoriaal noemt. Zelf de rotzooi opruimen wil hij niet. Hij heeft wel wat beters te doen. Schaken bijvoorbeeld, en de politiek. Eind jaren tach tig was hij al eens parlements lid in Rusland. Nu heeft Kar pov opnieuw grote ambities. „Terug in de Doema? Da's wel het minste", lacht hij. Met 2 uit 2 ging Anatoli Kar pov in het 65e Corus Schaak toernooi flitsend van start, maar na elf ronden blijft hij steken op 5,5 punten. Hij zal het toernooi dan ook niet win nen, beseft hij, maar toch is hij best content met zijn score. „Ik heb mijn kansen op de eindze ge verspeeld door te verliezen van Judit Polgar. Maar de eer ste drie moet ik nog kunnen ha len." De Moskoviet is de oudste deelnemer in Wijk aan Zee, maar wil nog lang met denken aan stoppen. „Ik voel me ook niet oud en heb nog genoeg energie. Net als toen ik 36, 37 was. Het enige verschil is dat ik toen altijd in vorm was, en nu niet. Nu kan het soms gebeuren dat ik me goed voel, maar toch verlies." Karpov heeft inmiddels zoveel meegemaakt in zijn lange loopbaan dat hij zich niet meer al te druk maakt om toernooi- resultaten Natuurlijk vond hij het jammer dat hij vorig jaar in Cannes, Praag, Bastia en Beni- dorm de eindzege misliep, maar daar stond tegenover dat hij in december zijn aartsri vaal Garry Kasparov versloeg in een korte tweekamp. Die ze ge oversteeg alles. „Dat lijkt me duidelijk", zegt Karpov met een grijns. Karpov meed aanvankelijk het fameuze toernooi in Wijk aan Zee. Hij had gehoord dat het op het Engelse Hastings leek en daar had hij al na één deelname zijn bekomst van. Pas in 1988 besloot hij toch een keer mee te doen, omdat het de jubileume ditie was: de vijftigste. Karpov won direct, zoals hij ook bij zijn tweede deelname, in 1993, Anatoli Karpov (rechts), in duel met de Indiër Anand, wil de politiek weer in. zegevierde. Steeds zat er vijf jaar tussen zijn optredens, zo dat hij nu voor de vierde keer present is. Het zou wel eens de laatste keer kunnen zijn. Want als het aan Karpov ligt, wordt zijn leven buiten het schaken nog drukker dan het nu al is. Zo is hij Unicef-ambassadeur, heeft hij veertien schaakscho- len in Rusland en nog enkele daarbuiten en ook is hij voor zitter van een Russische chari tatieve instelling. Een stich ting die bijvoorbeeld Tsje tsjeense kinderen vakantie laat vieren. „Ik steun de oorlog tegen de Tsjetsjeense terroris ten. maar dat ontslaat ons niet van de plicht de getroffen bur gers te helpen." De politiek En of het nog niet genoeg is, wil Karpov ook weer de politiek in. Welke functie hij ambieert, zegt hij niet. „Een terugkeer in de Doema? Da's wel het min ste." Want zijn ambities blij ven niet beperkt tot het eigen land, laat hij doorschemeren. De Verenigde Naties mis schien? „Meer kan ik niet zeg gen Aan het eind van het voor jaar weet ik waarschijnlijk meer." Zin om zich ook weer in de ru moerige schaakpolitiek te mengen, heeft hij niet. „De Fi de is zo rot, dat het smerig werk is om daar schoon schip te ma ken. Daar wil ik mijn laatste actieve jaren niet aan beste den. En het zal ook moeilijk zijn om iemand te vinden die dat wel zou willen", zegt Kar pov. „Ik snap niet dat er nie mand in opstand komt. De schakers niet, maar ook de schaakjournalisten niet. Vroe ger, in de tijd dat Campomanes voorzitter was, waren er nog sterke leiders op de verschil lende continenten. Nu zijn er in de schaakwereld geen capa bele leiders meer, alleen nog maar dienaren van Fide-voor- zitter Iljoemzjinov." Ook bij de aangekondigde 'hereniging' (de matches Kramnik-Leko en Ponomari- ov-Kasparov moeten tot een officiële WK-finale leiden) zet hij zijn vraagtekens Vooral het geruzie over de tweekamp Po- nomariov-Kasparov (de Fide wil andere regels hanteren dan titelverdediger Ponomariov wil) ziet hij met kromme tenen aan Dictatoriaal „Het idee is goed, maar de uit voering is verschrikkelijk. Ik heb geen goed woord over voor de Fide en voor de manier waarop ze met Ponomariov omgaat Eerst hebben ze zijn Olympiade verpest en nu ook zijn toernooi hier in Wijk aan Zee. Het is immoreel en dicta toriaal wat de Fide doet. Bij mij zouden ze dit nooit gedaan hebben, maar bij een jongen foto Michel Dolelal/EPA van negentien vinden ze het kennelijk wel kunnen. Wat is dat voor een bond, die zijn ei gen wereldkampioen zo be handelt?" „En waarom mag Kasparov die tweekamp eigenlijk spelen, en niet bijvoorbeeld Anand? Ik heb me laten vertellen dat Il joemzjinov een afspraak heeft met Kasparov. Dat laat nog maar eens zien dat Iljoemzjin ov in zijn eentje regeert." Dan laat hij een brief zien. Gekre gen van de organisatie van een toernooi in het Turkse Kusa- dasi, die schrijft dat de deelne mers van enkele jaren geleden alsnog hun prijzengeld krij gen. „Dat toernooi werd ge sponsord door de gemeente, maar bij de prijsuitreiking wa ren de politici opeens nergens te bekennen. Nu is er een ander gemeentebestuur en krijgen we alsnog ons geld. Zo kan het dus gelukkig ook nog." GPD Schaken Wijk aan Zee Corus schaaktoernooi. Grootmeestergroep A, elfde ronde: Tim man (Ned) Ponomariov (Oek) 0-1, Van Wely (Ned) Kramnik (Rus) 1-0. Polgar (Hon) Barejev(Rus) 1/2-1/2, Anand (Ina) - Grisjoek (Rus) 1/2-1/2, Radjabov (Rus) - Sjirov (Spa) 1/2-1/2 Topalov (Bul) Krasenkow (Pol) 1-0, Karpov (Rus) Ivantsioek (Oek) 1/2-1/2. Stand: 1, Anand 7,5, 2. Polgar 7, 3. Van Wely 6,5, 4. Bare- jev, Radjabov, Ivantsjoek 6, 7. Karpov, Sjirov. Grisjoek, Kramnik, Topalov 5,5, 12. Ponomariov5,13. Krasenkow3,5,14. Timman 2 Grootmeestergroep B, elfde ronde Stellwagen (Ned) Van der Wiel (Ned) 0-1, Zhang (Chn) - Cmylite (Lit) 1-0. Karjakin (Oek) - Hector (Zwe) 1/2-1/2, Kostenjoek (Rus) - Rogers (Aus) 1-0, Ko neru (Ina) - Nijboer (Ned) 1/2-1/2, Jonk man (Ned) - De Vreugt (Ned) 0-1. Nai: ditsch (Dui) Acs (Hon) 0-1 Stand: 1 Zhang 10. 2. Nijboer, Stellwagen 6,5, 4 Naiditsch, Karjakin, De Vreugt 6, 7. Hec tor 5,5, 8. Van der Wiel 5, 9 Acs, Kosten joek, Rogers 4,5, 12. Koneru, Cmylite. Jonkman 4. Sportprijsvragen Tafeltennis Zagreb. Open Kroatische kampioen schappen Mannen Keen (Ned) Kus inski (Pol)4-1 (11-611 29 11 11-6 13-11) Tweede ronde. Primorac (Kro) - Keen 4-3 (8-116-11 11-711-811-811-1311-8) Tennis Melbourne. Australian Open, 10,6 mil joen euro. Mannen, halve finales: Schütt- ler (Dui/31) - Roddick (VSl/9) 7-5 2-6 6-3 6- 3. Vrouwen, dubbel. finale: Williams/Williams (VSt/1) Ruano Pas cual/Suarez (Spa/Arg/2) 4 6 6-4 6-3 Ge mengd dubbel, halve finales: Paes/Na- vratilova (Ina/VSt) Ullyett/Hantuchova (Zim/Slw/5) 6-3 6-1. Woodbridge/Daniili dou (Aus/Gri) - Johnson/Stubbs <VS- t/Aus/4) 6-4 6-2. Voetbal Belek (Tur). Istanbulspor(Tur) - De Graaf schap 2-1 (0-0), Doelpunt De Graafschap: Schulp. Cairo (Egy), Al Ahly - Ajax 1 2 (0-1). Doel punten Ajax: Galasek, Mido. Bijzonder heid: Roemeen Munteanu speelt op nieuw mee op proef. Antalya (Tur). Willem II - Arsenal Kiev (Oek) 0-2. Bijzonderheid: Sektioui keert met enkelblessure terug naar Nederland en is een maand uitgeschakeld. Malta Sliema Wanderers (Cyp) - FC Utrecht 0-6 (0-2) Doelpunten: Van den Bergh (2x), Roiha (2x), Arts en Kuyt Rheden. Vitesse-FC Basel (Zwi) 1-1 (1-0). Doelpunt: Amoah. Kerkrade Roda JC - Wisla Krakow (Pol) 5-2 (3-1). Doelpunten Roda: Sergio, Luij- pers, Anastasiou, Soetaers en eigen doelpunt Krakow-speler Haarlem. Haarlem Zwolle 0-0. Wielrennen Tour Down Under Vierde etappe. Un- ley-Goolwa 1 Cooke (Aus) 144 km in 3 33 59,2 Brown(Aus),3.0'Grady(Aus), 4 McEwen (Aus), 5 Hutchinson (Aus), 6 Boonen (Bel), 47 Hoffman. Niet gefi nisht: Tankink (Ned) Algemeen klasse ment: 1. Sacchi (Ita) 11 58 33,2. McEwen 0.08, 3. Flickinger(Fra)0 17,4 Hervé(Fra 0.18, 5. Astarloa (Spa) 0.20, 6. Kristen sen (Den), 15. Hoffman 0.29. VLISSINGEN - Hoek komt dinsdag in actie voor de beker. De Zeeuws-Vlaamse hoofd klasser speelt in de vierde ronde van de districtsbekerstrijd te gen Meto. Het duel in Hooger- heide begint om 19.30 uur. De overige duels uit de vierde ronde, Zeeland Sport-RCS en Rillandia-Steen, zijn nog niet vastgesteld. De voetbalbond heeft de betrokken clubs ge vraagd zelf een geschikte datum te zoeken. De achterstallige wedstrijden dienen uiterlijk 8/9 maart gespeeld te worden Oostkapelle en Kloetinge tref fen elkaar op zaterdag 1 maart Het gaat hierbij om een duel uit de vijfde ronde (tussenronde). Dat duel begint om 14.30 uur. door Joop van den Oudenhoven MIDDELBURG - In café De Zwarte Ruiter wordt vandaag een begin gemaakt met het per soonlijk kampioenschap band stoten vierde klasse van bet dis trict Walcheren/de Bevelanden. Van de 34 biljarters die zich in geschreven hebben, spelen er acht de finale die over twee weekeinden is verdeeld. Omdat café De Zwarte Ruiter over maar één speeltafel be schikt, is de eindstrijd over twee weekeinden uitgesmeerd. Acht deelnemers bevolken het eta blissement aan de Dam in Mid delburg om te strijden voor om de titel en daaraan verbonden een plaats in de gewestelijke eindstrijd. De organisatie is in handen van BV De Dampoort. Wedstrijdleider Jan Marijs be hoort zelf tot de deelnemers en weet wat hij de komende weken te doen heeft. Lijstaanvoerder is Jaap van Stee van Scheldezicht, die met Albert de Jonge van de Toekomst en Lou van Stee van LBV tot de kanshebbers moeten worden gerekend. Erik Nieu- wenhuijse van Onda moet nooit worden onderschat. Het zou niet de eerste keer zijn dat hij de concurrentie voor een voldon gen feit plaatst. De partijen gaan over 40 caramboles en be ginnen vandaag en morgen om 12.30 uur. Jan Postema: „Hoe harder iemand rijdt, des te aardiger de persoon. foto Willem Mieras

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 21