www.pzc.nl/wenskaart KoSft Zeeuws-Vlaanderen een secretaresse Zorg CAMBODJA PZC Sectordirecteur Tweede Fase Ontwerp en begeleiding van werving selectietrajecten verpleegkundige in de wijk m/v Advies KORRE ZEELAND HELPT Steun het Kinderfonds! PROCESOPERATOR M/V zaterdag 25 januari 2003 Het Goese Lyceum in Goes is een openbare brede scholen gemeenschap. Op de hoofdvestiging aan de Van Dussel- dorpstraat wordt Vmbo (gemengde en theoretische leerweg), Havo en Vwo (Atheneum, tweetalig Vwo en Gymnasium) geboden aan 1340 leerlingen. De school groeit de laatste jaren sterk en wordt gekenmerkt door een innovatieve benadering van het onderwijs, veel culturele activiteiten en een informele sfeer waarin leerlingen en docenten zich prettig voelen. Met de 135 medewerkers wordt enthousiast gewerkt aan een kwalitatief goed en eigentijds aanbod. De herziening van de basisvorming is gaande. Ook aan de Tweede Fase wordt nog stevig gewerkt Docenten werken gericht aan het uitbouwen van hun didactisch repertoire. De sectordirecteur Tweede Fase is met de teamleiders boven bouw Havo en Vwo verantwoordelijk voor de sector en vormt samen met de rector en sectordirecteuren Onderbouw en Vmbo het managementteam leder MT-lid heeft een schoolbrede portefeuille Het Goese Lyceum maakt deel uit van Pontes Scholengroep in Goes en Zierikzee (3000 leerlingen). Het Goese Lyceum heeft per 1 juni 2003 een vacature voor een portefeuillehouder onderwijs die integraal leiding geeft aan de sector, schoolbreed het onderwijskundig beleid ontwikkelt en de interne organisatie coördineert. De sectordirecteur rapporteert aan de rector. Functieomvang: 1.0 FTE. Salaris: schaal 13. Uw profiel Uit uw brief en curriculum vitae blijkt dat u: uitstekend op de hoogte bent van de ontwikkelingen in de Tweede Fase ervaring hebt met het aansturen van onderwijskundige ontwikkelingen ervaring hebt met interne organisatie (lestoedeling, formatiebeleid). In gesprekken met u wordt duidelijk dat u over de volgende kwaliteiten beschikt: Onderwijskundig leiderschap: u bent in staat omstandigheden te creëren waarin innovatief onderwijs gedijt. U anticipeert tijdig op nieuwe mogelijkheden en onderwijstrends en communiceert hierover op een uitnodigende manier. U stimuleert professionele groei van docenten Ondernemerschap: u heeft oog voor nieuwe kansen en mogelijkheden. Onderwijskundige verandenngen kunt u tijdig vertalen naar de praktijk van formatie en financiën Resultaatgerichtheid: u maakt dat plannen en beleid geconcretiseerd worden en zorgt voor kwaliteit en voortgang Communicatieve vaardigheden: u spreekt docenten, ouders, leerlingen en vertegenwoordigers van ander onderwijs aan door uw alerte en geïnteresseerde houding. Wilt u meer weten? U kunt tot en met 5 februari 2003 een informatiepakket aanvragen bij Parcours, tel.: 033 - 25 811 25, fax: 033 - 25 811 24 of per e-mail: info@parcours.nl Gaat u solliciteren? Uw brief met motivatie en curriculum vitae dient uiterlijk 9 februari 2003 te zijn ontvangen door Marike Goto, Parcours, Postbus 1533, 3800 BM AMERSFOORT U kunt uw gegevens ook faxen of e-mailen. Belangrijke data De voorrondegesprekken zijn gepland op 24 februari. Een eerste gesprek met de benoemingsadviescommissie vindt plaats op 12 maart. De laatste selectiegesprekken worden gehouden op 14 maart. Een assessment onderzoek is gepland op 18 maart. PARCOURS De Stichting ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen bestaat uit Thuiszorg en Ziekenhuis Zeeuws-Vlaanderen en woon zorgcentra Emmaus en Coensdike. Ons doel is alle inwoners van Zeeuws-Vlaanderen goede gezondheidszorg bieden. Dankzij de inzet en het enthousiasme van meer dan 2000 medewerkers kunnen we kwaliteitszorg garanderen. Binnen rayon Oost, team UW Axel ontstaat hoofdzakelijk ten behoeve van de avond- en weekenddienst een vacature voor de functie van: 16 uur per week, meer uren zijn bespreekbaar De Thuiszorg bevordert de zelfstandigheid van mensen in de thuissituatie. Wij leveren huishoudelijke hulp, verpleging, verzorging en begeleiding. Ook voorzien wij in dieet- advisering en voedingsvoorlichting, ouder- en kindzorg en de uitleen van verpleegartikelen en hulpmiddelen. UW TAKEN: U houdt zich bezig met de zorgverlening aan (chronisch) zieken, gehandicapten en bejaarden in de thuissitatie. De verschillende soorten werkzaamheden zijn curatief en betreffen voorts revalidatie, reactivering, GVO enz UW INBRENG: U beschikt over het diploma verpleegkundige-A. Als verpleeg kundige bent u geregistreerd in het kader van de BIG-wet U bent bereid om in teamverband te werken. U heeft rijbewijs B en een auto en bent flexibel inzetbaar. U heeft een groot verantwoordelijkheidsgevoel, bent inventief en werkt nauwkeurig. U bent bovendien zelfstandig en houdt van afwisselend werk. U gaat graag met mensen om en voelt hen goed aan. Zeeuws-Vlaanderen WIJ BIEDEN U: Het betreft een zeer zelfstandige functie met een gevarieerd takenpakket. Uw salaris bedraagt minimaal 1.542,24 en maximaal 2.170,08 bruto per vier weken bij een fulltime dienstverband 36 uur per week). Er wordt uitgegaan van salarisschaal 7 van de CAO Thuiszorg, de definitieve indeling hangt af van leeftijd en ervaring INLICHTINGEN: Nadere informatie over deze functie kunt u tijdens kantooruren verkrijgen bij mevrouw J. van Dixhoornteamcoördinator, tel.: 0114-38 35 00 of de heer M. Berendsen, personeelsfunctionaris, tel.: 0115 - 6745 00. SOLLICITATIES: Heeft u interesse in de aangeboden functie, voldoet u aan de gewenste inbreng en bent u gemotiveerd? Stuur dan vóór 5 februari 2(X)3 uw sollicitatiebrief naar Stichting ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen divisie Thuiszorg, ta.v. de heer M. Berendsen, personeelsfunctionaris. Postbus 73. 4530AB Terneuzen. OAZ Advies heefl aan de basis gestaan van de invulling van een groot aantal personeelsvacatures in Zuidwest Nederland. Een sterk groeiend aantal opdrachtgevers waardeert onze professionele en praktische aanpak op het gebied van personeels beoordeling en werving selectie. Tevens ondersteunen wij onze klantenkring met diverse vraagstukken op het gebied van personeel organisatie. Onze opdrachtgever is een middelgroot bouwbedrijf in Zeeuws-Vlaanderen, gespecialiseerd in burgerlijke- en utiliteitsbouw. Voor onze opdrachtgever zijn wij op korte termijn op zoek naar een Hoofduitvoerder m/v De functie: U coördineert en geeft leiding aan uitvoerders en voorlieden; U coördineert de inzet van het materieel; U geeft leiding aan administratie en calculatie op de bouwplaats; U houdt toezicht op de naleving van veiligheids-, gezondheids- en milieuvoorschriften; U onderhoudt contacten met de opdrachtgever. Gevraagd wordt: Opleiding ten minste op MBO-niveau; Ervaring in de Utiliteitsbouw en Grond-, Weg- en Waterbouw; VCA 1 2 diploma; Bekendheid met ISO en VCA certificaat is een pré; Goede communicatieve vaardigheden; Bij voorkeur leidinggevende ervaring in een soortgelijke functie; Grote mate van zelfstandigheid; Een stevige persoonlijkheid. Geboden wordt: Een afwisselende-fulltime functie; Goede arbeidsvoorwaarden. Bent u de dynamische collega die wij zoeken? Stuur dan uw sollicitatiebrief en CV binnen 10 dagen aan OAZ Advies, t.a.v. Aslrid de Zeeuw-Beemster, Postbus 148, 4460 AC Goes. U kunt haar bereiken op telefoonnummer 0113-256600, Fax; 0113-256610. E-mail; info@oaz.nl. Internet; www.oaz.nl. AkBElDSetMIDOElINC-SVERGUNNING A 9 10 0 16 Geef gehoor aan de roep van de kluut Vogelbescherming Nederland wil zoveel mogelijk vogelsoorten vrij en zelfstandig laten leven. Zoals de kluut, die onze èn uw hulp hard nodig heeft. Lid worden? Kijk op www.vogelbescherming.nl of bel 030-6937744 V Vogelbescherming stichting De Sprienke, SO/VSO-Mytyl, Goes Deltaschool. SO-ZMLK. Goes Regenboog De Wingerd, SO/VSO-ZMLK, Hulst/Temeuar, Klimopschool, SOA/SO-ZMLK. Middelburg Beatrixschool. SO-ZMLK, Zierikzee Secretariaat: p/a postbus 455, 4330 AL Middelburg Het bestuur van stichting "De Korre" vraagt voor de Commissie voor indicatiestelling Ingangsdatum: Z.s.m. Uren: 16 uur Werkdagen: Maandagmiddag; woensdagmiddag en vrijdagmiddag van 13.00-17.00 Ervaring/Opleiding: Als secretaresse, bij voorkeur in een onderwijsinstelling Salaris: Schaal 4 RbpO (administratief medewerker) Wij bieden: Een prettige werkomgeving. Er is een uitgebreid intern begeleidingsplan voor nieuwe personeelsleden Benoeming: Voor de functie geldt dat de benoeming in principe in eerste instantie tijdelijk is voor één jaar. Bij goed functioneren wordt het een benoeming voor onbepaalde tijd. Werkzaamheden: - Secretariële ondersteuning voor de ambtelijk secretaris van de Commissie voor Indicatiestelling (Cvl), zoals dossierver zameling en verzending. - aannemen van de telefoon en geven van informatie aan ou ders en scholen. - Notuleren vergaderingen van de Cvl Eisen: - Communicatief ingesteld. - Omgaan met de computer: WORD 2000 en internet. - Kennis van archivering. - Bereidheid om soms op wisselende uren te werken, zoals enkele avonden per jaar. Locatie: - Het kantoor van het Cvl is gevestigd op de Klimopschool te Middelburg. Sollicitatieprocedure Sollicitatiebrieven dienen uiterlijk 3 februari in bezit te zijn van het bestuur. U kunt deze richten aan het bestuur van "De Korre", p/a postbus 455, 4330 AL Middelburg. Vrijdag 14 februari zij de sollicitatiegesprekken en vinden plaats op de Sprienke te Goes. Beslissing keuze kandidaat op maandag 17 februari 2003. Cambodja werd geteisterd door bommen, vernieling en uitroeiing. De erfenis van het geweld kent uitsluitend negatieve kanten: verminkte mensen, kaalslag in het onderwijs, bittere armoede en een jeugd die uitgeleverd is aan uitbuiting, prostitutie en de verschrikkelijk ziekte Aids. Help deze kinderen van de rekening! Biedt dat beetje uitzicht op een beter leven. Help de Zeeuwse Stichting Sawasdee helpen! Voor een halve euro per dag helpt u Kanitha aan een meer waardig bestaan Kanitha, hei kind van de foto. is vier jaar jong en vanaf zijn geboorte HlV-besmet. Hij is zijn beide ouders kwijt. Hij en veel lotgenootjes hebben dringend speciale medicijnen en een liefdevolle ver zorging nodig. Wie adopteert Kanitha, wie zijn mede-Cambodiaantjes? Adoptie betekent on derwijs, voeding, kleding, medische zorg en een kans op redding. Elke euro wordt rechtst reeks aan het kind besteed. Honderden Zeeuwen helpen actief mee aan hel opbouwprogram van de Stichting Sawasdee. Ze maken het verscheurde land een beetje leefbaarder: scholenbouw, onderwijs, opbouw van ie samenleving, werkgelegenheid, verbetering van de medische voorzieningen. Steun Kanitha, steun zijn maatjes, Inlichtingen: Stichting Sawasdee, Groenedijk 2A, 4438 NN Driewegen (Zuid-Beveland). Telefoon: 0113-655784 Telefax: 0113-655461 Bank: ING 65.07.90.782 KoSa Netherlands BV te Vlissingen is een zelfstandige werkmaatschappij van het wereldwijd opererende Amerikaanse concern KoSa, dat 7.000 medewerkers telt. Dit marktleidende concern is voortgekomen uit Trevira, de voormalige polyester business van Hoechst AG. Kosa Netherlands heeft 81 medewerkers en is gespecia liseerd in de productie van DMT tdimethylterephthalaat) en Terate® polyolen. Dit zijn grondstoffen voor de vervaardiging van o.a. textiel, videobanden, filmrolletjes en isolatieschuim. Internet: www.kosa.com Voor de productie, die in een 5-ploegendienst plaatsvindt, zijn wij op zoek naar een: De functie De procesoperator zorgt samen met zijn collega's voor een veilig en efficient verloop van de produc tieprocessen. Hierbij valt te denken aan het be dienen en controleren van de pro cessen in en om de fabriek. Tot de ze werkzaamheden behoren o.a. het opnemen van meetgegevens, het nemen van monsters, onder houd installaties, controleronde's en het verladen en lossen van tankauto's. Uiteraard spreekt voor zich dat voor deze functie het naleven van de voorschriften op het gebied van veiligheid, milieu, kwaliteit en ARBO van primair belang zijn. Gevraagd wordt Gemotiveerde krachten met een afgeronde technische MBO-oplei- ding, VAPRO-B en/of VAPRO-C of vergelijkbaar. Enige jaren relevan te werkervaring in een vergelijk bare functie is wenselijk. Geboden Een afwisselende en uitdagende baan in een dynamisch productie bedrijf. De beloning bestaat uiteen aantrekkelijk salaris met een ploe- gentoeslag, een vakantietoeslag, een 13e maand en een bonus. Daarnaast biedt KoSa uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Bent u geïntereseerd in deze functie? Stuur dan uw sollicitatiebrief met curriculum vitae voor 9 februari 2003 aan: KoSa Netherlands B.V. t.a.v. de heer R. van de Plasse, Manager Human Resources Postbus 408 4380 AK VLISSINGEN Mailen kan ook: Voor nadere informatie kuntu contact opnemen met Martin de Graaf, supervisor production, tel. nr. 0113-689332.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 18