J Je werkt hier voor mensen die weten wat ze willen, dat is duidelijk RUGPHEN PERSONEELPERSONEELPERSONEELPERSONEEL Werken en ontspannen....dicht bij huis Vakmedewerker Cultuurtechniek allround Metselaars/Timmerlieden www.pzc.nl/verkeer Café Bar Boschhoek Afdelingshoofd enthousiaste verzorgenden en helpenden Je kunt tot maximaal y# GEMEENTE RELATIEBEHEERDER MAX. 6 29.820,- 34 UUR MIDDELBURG www.CZJobs.nl Je kunt voor CZ kiezen omdat we doorzoeken tot er ergens ruimte is. Bij CZ krijg je de ruimte om door te gaan tot je een oplossing vindt. Dat is ook goed voor onze klanten. Want CZ ziet het als een plicht om de klanten in goede handen te brengen. CZ is een zorgverzekeraar die de ruimte neemt, ook al denken anderen dat die er misschien niet is. De mensen van CZ zijn actief in gezondheid. Wij zien patiënten als mondige consumenten. We - zoeken naar-een oplossing op maat; nee zeggen vinden we het ergste dat er is. We proberen een andere route, als het langs traditionele paden niet lukt. Kies voor de ruimte om door te groeien en draag bij aan nieuwe dimensies in de zorg. Je krijgt volop ruimte om je carrière te verbeteren en een prettige balans te vinden tussen werk en privé. Kijk op www.CZJobs.nl voor meer informatie over al onze vacatures. Ofbeloi3*593 87 87. Zorg kan altijd beter. Je carrière ook. KLANTENADVISEUR MAX. E 26.772,- 34 UUR, GOES Rucphen. Een typische gemeente met 22.600 inwoners in West-Brabant, op een steenworp van Antwerpen en Breda. Waar je nog eindeloos kunt ronddwalen in de bos- en heidegebieden (ruim 1.200 ha). Waar je kunt genieten van de vele sportfaciliteiten. De gezelligheid in de vijf kernen. Maar waar je ook prima kunt werken. In de land- en tuinbouw en het toerisme, bijvoorbeeld. Of bij een van de vele andere bedrijven. En natuurlijk bij de gemeentelijke organisatie zelf. Hier werken zo'n 185 mensen. Doorgaans dicht bij huis! Bij de buitendienst van het bureau Uitvoering van de sector Gemeentewerken is de volgende vacature ontstaan In deze functie voer je beplantingswerkzaamheden uit in de plantsoenen, bossen, landschapselementen, op de sport- en speelterreinen en begraafplaatsen. Deze werkzaamheden voer je zelfstandig of in ploegverband uit. In ploegverband treed je op als voorman. Je kunt werktekeningen lezen en geeft aanwijzingen aan de overige collega's in de ploeg. Je snoeit de bomen aan de hand van het onderhoudsprogramma en maakt hiertoe gebruik van klimtuig en/of een hoogwerker. Je verricht boomverzorging in de ruimste zin van het woord, voert onderhoudswerkzaam heden uit aan de openbare groenvoorzieningen en bedient daarbij de benodigde machines en werktuigen. Je kan worden ingezet voor alle bij de buitendienst voorkomende andere werkzaamheden. Je wordt zo nodig ingeroosterd voor de gladheidbestrijding en storingsdienst buiten de normale werktijden. Je beschikt over een vmbo-/mbo-diploma richting cultuur techniek of (groot)groenbeheer en je hebt de opleiding boom verzorging gevolgd. Je bent in het bezit van rijbewijs B-E. Bijzonderheden: De gemeente beschikt naast de gebruikelijke rechtspositieregelingen over goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals gemeentelijke hypotheekregeling, spaarloonregeling, kinderopvangregeling, ruime studiefaciliteiten, een pc-privéproject via het brutoloon, een cafetariaplan waarin opgenomen de koop/verkoop van verlofuren en een fiets-privéproject. Gelet op de aard van de werkzaamheden in deze functie is een medische aanstellingskeuring verplicht. Voor deze functie gelden vaste werktijden (40 uur per week). Belangstellenden die voldoen aan de Wet REA (Reïntegratie Arbeidsgehandicapten) wordt uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Bij gelijke geschiktheid genieten zij de voorkeur. Informatie: Meer informatie over de gemeente Rucphen vind je op internet onder www.rucphen.nl. Voor nadere informatie over de functie kun je je wenden tot René Mooijman, bureauhoofd Uitvoering op telefoonnummer (0165) 34 96 05. Salaris: Voor deze functie is het niveau bepaald op 5, maximaal 2.105,— bruto per maand volgens de nieuwe salarisstructuur per 1 oktober 2002. Het uitloopniveau 6 bedraagt maximaal 2.213,-- bruto per maand. Sollicitaties: Je sollicitatiebrief met curriculum vitae dien je voor 15 februari 2003 te zenden aan burgemeester en wethouders van Rucphen, Postbus 9, 4715 ZG Rucphen. onder vermelding van vacature nummer VUV 5 (vakmedewerker cultuurtechniek). NB: Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Hé verplegende! Zin in een werkvakantie 1 1 Bent u energiek en werkt u graag zelfstandig? Vanwege het vertrek van een collega hebben wij plaats voor een REGIOCOÖRDINATOR (M/V) voor de afdeling Vereniging en Vrijwilligers, 32 uur per week, standplaats: regio Zuid (Zeeland, Noord Brabant, Limburg en Drechtsteden) Het NBG steunt op het enthousiasme van vrijwilligers en giften van begunstigers Daarom is de afdeling Vereniging en Vrijwilligers de motor van onze organisatie. Taken: coördinatie vrijwilligerswerk, fondsenwerving en het ontwikkelen van nieuwe initiatieven voor plaatselijke werkgroepen. Voor de regio Zuid zoeken wij een energieke coördinator die affiniteit heeft met het werk van de NBG en persoonlijk betrokken is bij de Bijbel. Iemand met kennis van communicatie, public relations en theo logie op HBO-niveau. Hij of zij heeft de gave vrijwilligers te motiveren en informeren, straalt enthousiasme uit en ontplooit initiatieven om draagvlak te creëren in diverse kerkelijke geledingen. Kennis van de kerkelijke kaart van Nederland, maar ook kennis van de computer programma's Excel en Word zijn voor deze functie onontbeerlijk. De regiocoördinator heeft zi|n of haar kantoor aan huis, woont binnen de regio Zuid en bezit een rijbewijs. Deze functie biedt ruimte aan een grote mate van zelfstandigheid en vrijheid (veel werk in de avonden). Salaris: van 6 2776,50 tot max. 3591,30. Bent u geknipt voor deze functie? Stuur dan uw brief met c.v. voor 7 februari a.s. naar het NBG, t.a.v. Tineke Jonker, afd. H.R.M Postbus 620, 2003 RP Haarlem. E-mailen kan ook: tjonker@bijbelgenootschap.nl. Meer informatie over deze vacature kunt u krijgen bij: Bert de Jong. manager Vereniging en Vrijwilligers, tel 06 21287675. Zie ook: www bijbelgenootschap.nl De Bijbel heeft als Woord van God unieke betekenis voor onze wereld. Het Nederlands Bijbelgenootschap (NBG) is een vereniging die zich ten doel stelt de Bijbel te vertalen, uit te geven en te verspreiden en het gebruik ervan te bevorderen in binnen- en buitenland. De organisatie is een beweging van gemotiveerde en door de Bijbel aangesproken medewerkers, vnjwilligers, leden en donateurs. NedtrUndt Bijbclgei De bijbel open - wereldwijd van Driessche de Koster van Bunderen Amerikaweg 5 - 4561 PB HULST - tel. 0114-370137 fax 0114-370138 Bouwbedrijf van Driessche de Koster van Bunderen B.V. is een middelgroot bouwbedrijf met ca. 30 medewerkers. De activiteiten bestaan uit onderhoud, renovatie en nieuwbouw in zowel de woning- als utiliteitsbouwsector. Wegens voortdurende uitbreiding van de activiteiten zijn wij op zoek naar; vakbekwaamheid in beide disciplines is een pre. Wij bieden u uitstekende arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke reactie binnen 8 dagen te richten aan bovenstaand adres t.a.v. Dhr. M.E.C. v. Bunderen. te Oostkapelle zoekt Barkeeper en medewerkers bediening (m/v) Voor komend seizoen zoeken wij enthousiaste en vlotte medewerkers. Flexibele werktijden en goede ver diensten bij verschillende werkcontracten (4 lot 38 uur per weck). De succesvolle kandidaat voor barkeeper moet in een leidinggevende rol kunnen functioneren. Interesse? Neem dan contact met ons op: Boschhoek, Vroonweg 1, 4356 ES Oostkapelle 0118-581749. E-mail: boschhoek@compaqnet.nl Zorgcentrum De Vurssche biedt als werkgever kaders waar binnen medewerkers bun keuzes hebben. Daarbij hoort een modern en zeer flexibel arbeids voorwaardenpakket, waarbij medewerkers als het ware zelf hun pakket kunnen samen stellen. En veranderen. Logisch eigenlijk, want dat mensen hetzelfde werk doen, wil nog niet zeggen dat ze op dezelfde manier beloond willen worden. De behoeftes liggen per fase in het leven immers onders... Wil je veel werken en goed verdienen, wil je wat minder uren draalen om meer bij de kinderen te zijn of wil je investeren in je carrière door een studie te volgen? Bij ons kies je voor jezelf. Je moet wel de instelling hebben om te pionieren in de zorg, om telkens weer nieuwe manieren Ie vinden om de oudere mensen binnen De Vurssche plezier in het leven te loten behouden. Je weel wot je drijfveren in het leven zijn en je bent oprecht geïnteresseerd in de zaken die ouderen bezighouden. Doorom spreekt het volgens ons voor zich dot je bij jezelf een worm hart voelt voor oudere mensen en dat je enthousias me en respect goed kunt combineren. Ben je geïnteresseerd in een baan bij De Vurssche? Je kunt brieven met CV richten aan De Vurssche, P&O Rooseveltlaan 1, 4571 HT Axel Je kunt ook moilen naar devurssche@svrz nl of liQmei&dv.svrz.nl Wil je eerst meer over De Vurssche weten? Maak don een afspraak om langs te komen dan laten we je zien woar we werken en wal er allemaal gebeurt. Ook ofs je nog vrogen hebt, kun je bellen noor 0115 - 56 88 88 Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordl niel op prijs gesteld en niel gehonoreerd. Zorgcentrum De Vurssche in Axel biedt verzorgingshuiszorg, verpleeghuis zorg en extramurale zorg Daarnaast is er een dagverpleging voor psychogeriatrische patiënten en een project dagverzorging. Onze cliënten zijn voornamelijk ouderen die ondersteuning nodig hebben op het gebied van zorg en dienstverlening. Wij gaan daarbij uit van hun vragen en wensen De afdeling verzorgingshuiszorg ondersteunt 75 ouderen, de verpleeghuisafdeling biedt plaats aan 60 mensen. De Vurssche maakt samen met zeven andere zorginstellingen in Zeeland deel uit van de Stichting voor Regionale Zorgverlening (SVRZ) De SVRZ ziet het als haar verantwoordelijkheid daar waar mogelijk aan te sluiten op de (wijzigende) behoeften en wensen van de ouder wordende mens De Vurssche WAAR DE MENS IEMAND IS We zoeken op dit moment een enthousiaste verpleegkundige met manage mentcapaciteiten en bij voorkeur een afgeronde managementopleiding voor de functie van afdelingshoofd (32 uur tot 36 per week) Als afdelingshoofd binnen De Vurssche organiseer je de afdeling, participeer je in de bewonerszorg en werk je je visie op ouderenzorg zelfstandig, coachend en motiverend uit. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Tevens zijn we altijd op zoek naar 24 uur per week aan de slag. Bel eens om te horen wat er allemaal mogelijk is. Wil ji| de Zonnebloem in 2003 helpen om ruim 6400 langdurig zieken (zwaar) lichamelijk gehandicapten» onvergetelijke vakantie te bezorgen? Sluit je dan aan bij ons enthousiasis en supergemotiveerde team van m» dan 6700 vrijwilligers, waaronder een i groot aantal verpleegkundigenen ziekenverzorgenden. Hel kostjeaw weekje van ie vrije tijd, maar je U# er dan ook heel wat voor terug de Zonnebloem1 l&sW J

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 10