Groei van Kwiek zet door PZC Recordzege Delta Sport: 44-16 All Ready moet weer achtervolgen Zeelandia troeft concurrent Lob af Nicolette de Ruiter beste in bandstoten Kwiek niet Maximale zege van volleybalsters uit Bruinisse opgewassen tegen leider Dubbele cijfers vrouwen ZSC uitslagen Gelijkspel voor jeugd Zierikzee EMM komt niet in actie Kousemaker ruimer op kop Overwinning SKNWK Aileen Blommaert heeft alle indoor-clubrecords maandag 20 januari 2003 BRUINISSE - De volleyballers van Kwiek maakten in de twee de klasse A een pas op de plaats. De subtopper uit Bruinisse werd in eigen huis tegen koplo per Volley Voorne 2 gewogen en te licht bevonden: 1-3. Kwiek was niet eens zo veel minder dan de lijstaanvoerder en speelde fris van de lever. Met gevarieerde aanvallen trok Kwiek na verlies in de eerste set (20-25) de stand gelijk door in het tweede bedrijf met 25-18 te winnen. In de derde set haalde de thuisploeg een 13-19- achterstand op. Volley Voorne beschikte evenwel over het sterkste eindschot: 21-25. De bezoekers zetten vervolgens in de vierde set de puntjes op de i en kwamen niet meer in de pro blemen: 16-25. CAPELLE AAN DEN IJSSEL - De voetbalsters van ZSC'62 zijn ijzersterk uit de winterstop ge komen. De Scharendijksc der deklasser verdubbelden zater dag tegen Capelle bijna het totale aantal doelpunten uit de eetste competitiehelft: 1-10. Tot zaterdag maakte ZSC'62 in twaalf duels dertien doelpun ten De dubbele cijfers tegen hekkensluiter Capelle kwamen daarom als een verrassing. Ze ker omdat ZSC door een aantal afwezigen aantrad met een fan tasie-opstelling. zoals coach Kees Snoek het verwoordde Het eerste halfuur ging de score nog gelijk op. Joyce Brand opende de score vanaf de penal tystip, maar drie minuten later stond het alweer gelijk. Een kwartier voorrust kwam de ma chine op gang. Marianne Hille- brand, Patserin Fritzs en Judith Zweistra tilden de score in no ti me naar 1-4. Na rust spartelde Capelle nog even tegen, maar toen Joyce Brand uit een vrije trap 1-5 maakte, was het verzet gebroken. Ramona Oosterling, Brand, Jantine van Marle, Hil- lebrand en opnieuw Oosterling zorgden voor de dubbele cijfers. door Evelyn Pokorni BRUINISSE - In de return tegen De Burgst uit Breda bewezen de volleybalsters van Kwiek zater dagavond progressie te hebben gemaakt. Daarmee lijkt de ploeg uit Bruinisse zich tot een volwaardige derdedivisionist te hebben ontplooid. „Degradatie, dat woord hoeven we echt niet in de mond te nemen", sprak coach Krijn Verlek na de afgete kende 4-O-overwinning op De Burgst. Sporthal De Vanger ontving de volleybalsters uit Breda die evenals Kwiek dit seizoen debu teren in de derde divisie. Een jeugdige ploeg die met snel en gevarieerd spel in de thuiswed strijd in oktober vorig jaar be hoorlijk tegenstand bood aan de vrouwen uit Bruinisse. Die par tij werd, middels een vijfsetter (2-3) in het voordeel van Kwiek beslist. Toen was ook trainer Mark Schregardus nog van de partij. Vorige week echter heeft het bestuur van de Bredase vol leybalvereniging, om niet nader genoemde redenen, de samen werking met hem per direct be ëindigd. Bij Kwiek ontbraken de zussen Van Donge: Ester,de oudste van de twee, eveneens om niet nader genoemde rede nen. De zestienjarige Marian is voor de rest van het seizoen niet beschikbaar vanwege haar blessure en in afwachting van de meniscusoperatie, waarvoor zij nog niet is opgeroepen. In de wedstrijd van de nummer vijf (Kwiek) tegen de nummer acht in de derde divisie liep het vooral in de eerste twee sets voor de thuisploeg op rolletjes. In verdedigend, aanvallend en serverend opzicht ging het alle maal 'gesmeerd' bij Kwiek, ter wijl de bezoekers moeite leken te hebben met de organisatie van een passend antwoord hier op. Ook time-outs en wissels konden hier geen verandering in brengen. Toch was er geen sprake van een eenzijdige pot volleybal in die eerste drie kwartier van de wedstrijd. Technisch gezien goede aan- valsslagen van De Burgst en Kwiek juicht na weer een gewonnen punt. soms lange rally's bleken goed voor attractief spel In de eerste set kwam Kwiek van een 0-2-achterstand op een 7-2- voorsprong. Met 12-10 bleven de bezoekers nog even in de buurt, maar hierna domineerde de Bruse ploeg de puntentelling die resulteerde in de setwinst met 25-16. De tweede set, waar in Kwiek al snel met 7-1 voor stond en in de eindfase vanaf 20-7 geruime tijd een voor sprong behield van dertien pun ten, eindigde in 25-15. Marije Munter maakte indruk met een serie servicebeurten. Concentratie In de derde set leek De Burgst wat georganiseerde!' te gaan spelen, terwijl Kwiek het ach terin verdedigend af en toe liet liggen. Een kleine voorsprong van de bezoekers kon op 7-7 en 15-15 gelijkgetrokken worden. Na een time-out kwam Kwiek met een kleine marge in het voordeel. Krijn Verlek wisselde zijn buitenaanvalsters (Lidewij van Breda kwam er in voor Son- ja de Wit) waarmee de concen tratie werd hersteld en daarmee de setwinst (25-20) werd bin nengehaald. Na anderhalf uur speeltijd werd ook de laatste set winnend afge sloten Ook nu ging dat niet zon der slag of stoot. De Burgst kwam op een 6-10 voorsprong die op 11-11 door Kwiek teniet gedaan werd. Met de Braban ders in het kielzog gedurende de rest van de set werd het 25-21 Kwiek-buitenaanvalster Lide wij van Breda was enthousiast over vooral de eerste helft van de wedstrijd. „De eerste twee sets waren super! Alles ging heel goed: passes, blocks, aanval. De aanval en de tactiek waren heel gevarieerd, waardoorDe Burgst de weg kwijtraakte. Na de twee de set zei Verlek dat we dit moesten zien vol te houden. Dat lukte niet helemaal, het zakte allemaal wat af. Pe passes wer den minder en we gaven iets te veel weg. Wij waren nu wel beter dan in de uitwedstrijd. We zijn gegroeid in de loop van het sei zoen." Scherper Coach Verlek keek met tevreden gevoelens terug op de wedstrijd. „Zoals vandaag was het redelijk vast. Er is degelijk gespeeld. Blokkerend was het goed en er werden weinig fouten gemaakt. De wissels pakten ook goed uit. En ten opzichte van vorige week werd er goed geserveerd. Nu was het scherper: er is de afgelo pen week dan ook met veel ple zier getraind." Volgens hem zit de kracht van Kwiek ook in het feit dat de foto Dirk-Jan Gjeltema speelsters gelijkwaardig aan el kaar zijn en geen fouten willen maken. Ondanks het trainers probleem bij De Burgst noemde de Kwiek-coach de opponent een 'leuk' spelend team. In ver gelijking met de uitwedstrijd die moeizamer werd gewonnen, meende hij: „Wij zijn nu beter. In de kerstvakantie hebben we veel oefenwedstrijden gespeeld en hebben een bepaalde ont wikkeling doorgemaakt. Dat alle vier sets werden ge wonnen en daarmee vijf punten verdiend was ook reden voor te vredenheid. „Ik blijf het een vreemd systeem vinden" bekende Verlek, hier mee verwijzend naar het pun tensysteem waarbij setverlies ook puntverlies inhoudt. „Ook de komende wedstrijden gaan we proberen punten te behalen, want het linkerrijtjè blijft de doelstelling." door Ben Hameeteman WADDINXVEEN - AU Ready heeft zaterdag de koppositie al weer uit handen moeten geven. De Zierikzeese korfballers ver loren in Waddinxveen kansloos van het plaatselijke Korbis. Door de 12-8-nederlaagstaat de formatie van trainer Harm Brandt weer met beide benen op de grond. „Het was een drama", was het eerste dat trainer/coach Brandt na afloop kon uitbrengen. Kor bis, dat de derde plaats in het klassement bezet, had de rood zwarten zojuist een lesje gege ven in felheid, inzet en het af ronden van de kansen. All Rea dy liep eigenlijk twee helften lang achter de feiten aan. „De groep heeft nu weer in de gaten waar het om gaat. Met zo'n matheid komen we er niet. Het zal allemaal een stapje harder moeten", wist Brandt. De Zierikzeese leidsman blijft evenwel geloven in het behalen van de titel. „Alles is nog niet vergeven. Er moeten nog vijf wedstrijden worden gespeeld. We moeten ook nog naarOjp. pia die nu met één puat^ dan wij aan kop gaat." Vanaf het eerste had All Ready het moeilijk; thuisploeg startte fanatiek nam vlot een 4-1-voorspa Even leek All Ready deschrü boven te komen, toen het te alsnog langszij te komen (p Korbis nam hierna evenwel ij finitief het initiatief. Halverwe ge de ontmoeting gaf het scor, bord een 7-5-tussenstandag Na de hervatting kende i Schouwse formatie nog 3 kleine opleving. Bij een l(Lj achterstand werd reeds i handdoek gegooid. Vanwei blessures en het feit dat ookii tweede team van All Ready) gelijkertijd moest spelen, fc Brandt geen wissels inzet* „Maar", zo liet hij weten., vraag me af of het inbra$ van wissels verschil gemaifi zou hebben. Het was alW veel temat. We zijn nu weer e? terug op de plaats gezet." Scores All Ready: Mancm Tom» Esther Snoek, Ronald Snoekt Anouk van Tiggelhoven en L van Eijken beiden 1. door Joop van den Oudenhoven OOSTERLAND - Nicolette de Ruiter van bljartvereniging Westhoekladies is in Oosterland kampioen geworden in het bandstoten vijfde klasse van het district Schouwen-Duiveland. In een sterk gespeelde finale verwees zij Jan Schouwenburg van BV De Graanbeurs naar de tweede en de onttroonde kam pioen Wim van Dijke van OKK naar de derde plaats. Het kampioenschap bandstoten vijfde klasse van het district Schouwen-Duiveland kreeg met Nicolette de Ruiter een ver diende winnaar. Slechts één steekje liet zij vallen in een spannend verlopen eindstrijd. In de tweede ronde verloon krap (27-30) van Van Di& maar maakte verder geen fci meer. In de finale onderste® zij nog eens haar kracht öa Wim de Jonge van d'Eulea haar beste partij van het te nooi te (1.25) verslaan en zo doende de kloof met de achter, volgers onoverbrugbaar t| maken. Met 8 uit 5 en een moy enne van 1.03, goed voor promt tie naar de vierde klassever- diende zij naast de titel ookw een plaats in het gewestelijk kampioenschap dat van 14 !o en met 16 februari wordt gehou den in Zonnemaire. Jan Schou wenburg werd tweede met 6 ui 5 en een moyenne van 0.92? Wim van Dijke legde beslage de derde plaats met eveneens uit 5 en 0.810. van onze sportredactie ZIERIKZEE - De volleyballers van Zeelandia hebben titelver dediger vc Lob van zijn ongesla gen status beroofd in de recrea tieve competitie van Zierikzee. Nog belangrijker was dat Zee landia de koppositie in poule A overnam van zijn concurrent en zelfs nog één wedstrijd minder heeft gespeeld. In poule B belandde HCR De Kroon/Wiska in een zeer riante zetel. Zelf won de leidersploeg met 3-0 van Stars of Life, terwijl de eerste achtervolger Praktijk Jan/Cluzona met 2-1 het deksel op de neus kreeg tegen 't Veger- tje. De voorsprong van HCR De Kroon/Wiska is maar liefst elf punten. Profile Tyrecenter Ri- nus Roon achterhaalde Stars of Life door een 3-0-zege op Café De Vlinder. De topdrie in poule C gaf elkaar niets toe. MOL AGRO, Marleco- /Cluzona 2 en ATLAS 2 wonnen alledrie met maximale 3-0-cij- fers. De voorsprong van lijst- ZIERIKZEE - De A-junioren van Zierikzee boekten in de eer ste wedstrijd na de winterstop een goed resultaat. Tegen RCS Al werd een knap 1-1-gelijk spel geboekt. Voor Zierikzee be tekende dit het vierde gelijkspel van het seizoen. Tot een overwinning kwamen de junioren van trainer Leen Kos ter nog niet. „Maar dit was een verdiend punt. De jongens heb ben er heel hard voor geknokt. Compliment voor de groep. En laten we nu hopen dat het een goed vervolg krijgt", redeneer de Koster. Dat moot dan gebeu ren in de volgende wedstrijd te gen Goes A1 RCS Al kwam na rust aan de leiding. Zierikzee kreeg achter in een vrije trap en de kaats van Martijn van Grunsven op Chris- taan Overweel werd onder schept door een Souburger die zijn ploeg op 0-1 zette Zierikzee kwam uit oen strafschop van Karsten Verkaart, nadat inval ler Leon Sinke werd neerge haald in het zestienmeterge bied, op gelijke hoogte. RCS raakte nog wel de paal en de lat maac kwam niet meer tot sco ren. aanvoerder MOL AGRO bleef daardoor gehandhaafd op een veilige vijf punten. De jeugd van Wea/Mevo'80 wacht na veertien duels nog altijd op de eerste winstpartij. DRS/Wik 2 kreeg - zonder zelf in actie te komen - in de vrou wenpoule een nieuwe directe achtervolger. De nummers twee en drie wisselden stuivertje, want Mazda Legemaate (nu tweede) met 3-0 won van DRV accountants (nu derde), Verder waren er overwinningen voor CZ actief in gezondheid, Kwiek/Sporthuis Zierikzee Dl en Duckhams motor olie/Cluzo- MIDDELBURG - De handbal lers van EMM zijn op de elfde speeldag niet in actie gekomen. Tegenstander Atomium'61 2 werd vorige week met onmidde- li jke ingang uit de Regioklasse C gezet. Voor het Nederlands Handbal Verbond (NHV) was de maat vol. De reserves uit Rotterdam kwamen in de laatste vijf com petitieduels slechts twee keer in actie. De afmelding tegen West- landia afgelopen week deed de deur dicht. De Rotterdamse ploeg wordt nu uit de stand ge schrapt en ook alle resultaten worden tenietgedaan. Voor EMM komt de 27-15-thuiszege te vervallen „Voor het doelge- middelde was het nog wel leuk geweest," vond trainer Rob de Groot. 's-GRAVENPOLDER - In het Zeeuws damkampioenschap heeft Arjo Kousemaker zater dag in het dorpshuis van 's-Gra- venpolder zijn leidende positie versterkt. Zelf won de Goesenaar overtui gend van Evert Wiskerke, ter wijl zijn belangrijkste concur renten Bennie Provoost en Kees Rijk elkaar op remise hielden. Met nog drie ronden voor de boeg bedraagt de voorsprong van Kousemaker op het achter volgende duo drie punten. Atletiek Tommy Verwest. gisteren topscorer met negen doelpunten, haalt uit voor zijn zoveelste treffer. Op de achtergrond kijken Erwin Sehaalje (links) en Francois Verrijzer toe. foto Dirk-Jan Gjeltema door Ben Hameeteman ZIERIKZEE - Nog nooit wonnen de hand ballers van Ambiance/Delta Sport een com petitiewedstrijd met zulke grote cijfers. Gisteren werd in sporthal Onderdak hek kensluiter Snel wiek 2 met maarliefst 44-16 ingemaakt. Het klassenverschil zorgde er voor dat de ontmoeting nooit een échte wed strijd werd. Het was niettemin best leuk om getuige te zijn van een stukje geschied schrijving. De enorme uitslag gisteren zei uiteindelijk meer over de z wa kte van de Rotterdammers dan over de kracht van de Zierikzeeënaren. Delta Sport speelde geen slechte partij, maar het werd ze dan ook enorm gemakke lijk gemaakt. Het jonge Snelwiek 2, dat na negen wedstrijden puntenloos en daardoor troosteloos onderaan bungelde, bakte er niets van. Bezoeker Ralph de Vos symboli seerde in de negentiende minuut de on macht van zijn team door bij een 12-llach- terstand een strafworp minstens één meter naast, het doel van Jacco de Loof te gooien. „Dit kan je geen wedstrijd noemen uiter aard Ik heb geloof ik als speler ooit eens één keer een stand van veertig meegemaakt Als trainer nog nooit Zelfs niet bij een oefen wedstrijd. Het is ook best een beetje verve lend voor mijn collega", toonde Delta Sport-coach John Jansen zelfs enig medele ven na afloop. Ook opbouwer Erwin Bos, die zes keer doel trof. had voor zijn gevoel geen wedstrijd gespeeld. „Dit ging te gemakke lijk. Het was meer oefenen. We hebben van middag dan ook wat dingetjes uitgepro beerd en dat was wel geslaagd." Misschien twee momenten konden enigs zins als hoogtepunt worden beschouwd. Na zeven jaar afwezigheid maakte doelman Mathee Pipping in de zeventiende minuut na de hervatting zijn rentree. De inmiddels 35-jarige sluitpost mocht een 33-11-voor- sprong 'verdedigen'. „Het was wel leuk om in te vallen. Maar het ging natuurlijk ner gens om. Dit was meer een leuke training. Maar ik moet toegeven dat het nog altijd leuk is om te doen", liet Pipping desge vraagd weten. De sfeer van het duel nodigde verder uit tot het bezigen van hoogstandjes zoals de altijd spectaculaire 'vlieger'. Het duurde nog rela- Hulst. Indoorwedstrijd met resultaten atleten Delta Sport (respectievelijk hoog, ver en kogel). MC: 1. Alleen Blommaert 0,90-2,97-4,65. JB: 2. Patrick Elfrink 0,90-3,08-4,10 MB: 1. Sanne van Mourik 0,95-3,05-2,77; 2 Hilde Doeleman 0.95-2.70-3,27. MAI: 1 Paula Schot 1,15-3,29-4.89; 2 Annema- rie de Vos 0,80-2,32-4,38 MA2 1 Kelly van Harmeien 1,20-3,84-7,07; 2. Kristy Blommaert 1,10-3,71-6,25. Biljarten Oosterland Persoonlijk kampioenschap bandstoten vijfde klasse district Schou wen-Duiveland. Eindstand 1 Nicolette de Ruiter (Westhoekladies) 5 gespeeld 8 punten, moyenne 1.03, hoogste partij 1.25, hoogste serie 8; 2. Jan Schouwen burg (De Graanbeurs) 5-6,0.929,1.11; 3. Wim van Dijke (OKK) 5-6, 0 810, 1.07; 4. Wim de Jonge (d'Eule) 5-4, 0 828, 1.42, 5 Leen Nelisse (BV Zierikzee) 5-4, 0.75, 0.93; 6. Dick Markwat (De Poedel) 5-2, 0.790,1 11. Teamcompetitie district Walcheren/De Bevelanden. Klasse B1 driebanden: VE GABV 2 - BV Zierikzee 2-5; LBV Onda 2-5; Seheldezicht - BV Jacobs 2-5; ALM - LBV 2 2-5, OBK - De Herberg 2-5, VE- GABV - De Sportvisser 5-2. Klasse C1 li- bre kl.en kader 38/2: DOS Nieuwerkerk ReHaWe 0-7; Districtsteam Wal/de Bev - VEGABV 6 2-5; Windenburg - Winden burg 27-0. Volleybal Zierikzee. Recreatieve competitie. Poule A: vc Lob - Zeelandia 0-3, Wea/Mevo'80 ATLAS/Korstanje 2-1. Stand: 1. Zeelan dia 12-33, 2. vc Lob 13-32, 3. Café De Stulp 13-24, 4 Big Boss 13-20, 5. Wea/Mevo'80 14-17,6. ATLAS/Korstanje 14-9, 7. Duiveland Vastgoed/Kwiek H3 13-2. Poule B: HCR De Kroon/Wiska - Stars of Life 3-0, Café De Vlinder - Profile Tyrecen ter Rinus Roon 0-3, Zeelandia 2 - Sgravo -de Verfbron 2-1, 't Vegertje - Praktijk Jan/Cluzona 2-1, connexxion - Wea/Me vo'80 31 -2. Stand: 1 HCR De Kroon/Wis ka 16-43,2. Praktijk Jan/Cluzona 15-32,3. Profile Tyrecenter Rinus Roon 15-32,4, 't Vegertje 15-31, 5. Zeelandia 2 14-24, 6. Stars of Life 14-21,7. Café De Vlinder 15- 13, 8. connexxion 16-13, 9. Sgravo-de Verfbron 16-10,10. WE A Mevo '80 3 16- 9. Poule C: Stadscafé De Banjaard - MOL AGRO 0-3, ATLAS 2 - SchilderdeCu /Kwiek H4 3-0, Wea/Mevo'80 jeugd-te landia 3 0-3, Sgravo-DEK verki dingen - Marleco/Cluzona20-3 Sten!' MOL AGRO 14-37,2. Marleco/Oi 14-32, 3. ATLAS 2 14-31. 4 Schifeï Oude/Kwiek H4 14-30, 5 WQZUSI] Stadscafé De Banjaard 14-15,7. Ze dia 3 14-13, 8. Sgravo DEK verte leidingen 14-7, 9. WE A Mevo'80 p( 14-4. Poule DA: Bolle Dier&Tuin<Wik-CZs!i in gezondheid 1-2, DRV account. 3 - Mazda Legemaate 0-3, WeaMs Dames - Kwiek/Sporthuis ZienkzeeOr 2, Duckhams motor olie/Cluzona3 IT De Kroon/Wiska Dames 3-0. Ster! DRS/Wik 2 14-39, 2. Mazda Lf^ 15-30,3. DRV accountants/Wik314-£! Duckhams motor olie/'Cluzona 1ST Wea/Mevo'80 Dames 16-27,6. CZö in gezondheid 14-17,7. KwiekSpMM Zierikzee D1 13-14. 8. Bolle DierSV Wik 1 16-14,9. Wea/Mevo'80 MeisiK'? 12, 10. HCR De Kroon/Wiska Dames ZIERIKZEE - De korfballen van SKNWK hadden zatente geen enkele moeite niet rode- lantaarndrager TOP 5. Het eni ge puntje van kritiek was hei hoge aantal gemiste kansen. De 11-6-zege was daardoor slechts een magere afspiegel^, van de werkelijke verhouding1 Twee periodes van opvallende 'droogte' veroorzaakten de lage score. In het openingskwarti? scoorde SKNWK slechts keer en het eerste kwartier oil rust was een kopie van dat eer ste kwartier Daartussendo« gevlochten bouwden de Nü- werkerkers gestaag aan de ver wachte overwinning Scores SKNWK: Ruud Vercnp\ en Johanvan de Linde beiden 3.0f- j da Kloet en Wout van Marlebo#1 2, Anneke van de Linde 1 tief lang vooraleer de eerste poging kon worden aanschouwd. Eén minuut voor de rust vloog eindelijk Rick Evertse vanuit de rechterhoek de cirkel in Hij werd op maat bediend door de uitblinkende Lars van Zwieten: 22-6. Tevens ruststand. Zoals viel te verwachten verslapte de Zie rikzeese aandacht in deel twee. Het misluk ken van nog twee 'vliegertjes' was illustra tief voor de volledig verdwenen concentra tie bij de blauwhemden. Het was mede waarom Snelwiek nu 'zelfs' tien keer tot scoren kwam. ..Na rust gaven we eigenlijk iets te veel toe. Ik had wel opdracht gegeven druk te blijven zetten op de verdediging. Dat zullen we volgende week toch zeker weer moeten uitvoeren. Maar wat je nu ook ziet, is dat er te vroeg uit de verdediging wordt weggegaan bij een break. Normaal gesproken moet je eerst wachten tot je echt de bal hebt voordat je de verdediging ver laat", aldus Jansen. Scores Delia Sport: Tommy VerweslErwin Ros, Rick Evertse beiden 6, Peter Geweld, Guido de Graaf beiden 5, Frangois Verrijzer 4, Guust Sluijs, Erwin Sehaalje, Jimmy Niemans allen 3. van onze sportredactie HULST - De atleten van het Zierikzeese Delta Sport hebben zich nadrukkelijk gemanifes teerd tijdens indoonvedstrijden in Hulst. Het gezelschap be haalde vier eerste en vier tweede plaatsen. De RK Hulster Atletiek Vereni ging (RKHAV) heeft een. wat af meting betreft, bescheiden in- dooraccommodatie en daarom organiseert de vereniging jaar lijks twee aparte pupillenwed- strijden. Eén voor verenigingen uit Zeeuws-Vlaanderen en Bel gië en één voor verenigingen 'van de overkant', van boven de Westerscheide. Aan beide strijden wordt overigens aefr genomen door de leden Hulst Zaterdag vond de wedstr..- voor boven de WesterscW# plaats met een driekamp w* elke leeftijdscategorie Dpi- Sport was met acht pupillen na drukkelijk aanwezig, want werden acht toptwee-klassen^ gen behaald. Bij de meisjes^ verbeterde Alleen Blommae-- op alledrie onderdelen (h#** springen, verspringen en Kogel stoten) het clubrecord. Zijnen- in haarcategorienuallemdoo clubrecords op haar na staan, wat binnen Delta bpo- een unieke prestatie is.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 34