loek is de weg en de tel kwijt Koploper is nog lief voor Kloetinge PZC PZC Vlissingen is lachende derde Treffers Berrevoets breken Moerse Boys Top vier hoofdklasse komt niet tot winst 15 {0'ijk maakt eind aan lange periode als koploper: 1-3 lorgen groeien iScheveningen maandag 20 januari 2003 nrPnis Bakker (5-Waren de bloemen voor aky Standaert niet iets te ►rbang uitgedeeld? Hoek Ujgde zaterdag voor de wed- ij legen Katwijk zijn aan- jder, omdat hij volgens de ggg zijn 275e wedstrijd «Ide. Vice-voorzitter Guido iSchaik moet een vooruit- uitblik hebben gehad, want rftr viel er zaterdagmiddag ,s meer te vieren. De Zeeu- j leden een kansloze neder- fl-3- terdan de helft van de compe l-as Hoek de trotste koplo- :ade hoofdklasse, in de eer- vedstrijd na de winterstop va er een eind aan die mooie as. En na afloop bleek dat ia niet alleen de weg, maar j de tel kwijt was. Franky iMaert staat volgens de offi- iüellingop 273 in plaats van jwedstrijden en is nog twee jen verwijderd van zijn jubi- 3. Het tel fout je was nog niet erg.de kater over het verlies jte groter. kssures oreen zwakke thuisbeurt na mnter was al gevreesd. Bles- s,schorsingen en ander on- :A hadden de selectie zo agetast, dat Angelo Nijskens helft van zijn elftal moest ssen. Dat bleek te veel van het loek legt vijf pelers vast SOEK - Het management van 5*kheeft voor volgend jaar al (spelers vastgelegd uit de lidige selectie. ian Mücher, Arjan Human, bomas Ragut, Wesley de Smet Franky Standaert hebben egegeven ook volgend jaar bij ek te spelen. Hoek is ook al op tk naar een nieuwe spits voor igend jaar. Zoals bekend gaat no van Oost de club verlaten. nkdeGroene van Kloetinge is raderd, maar heeft geen trek leen overgang naar Hoek. USSINGEN - Scheveningen uade4-0-oorwassing op eigen ü-ld legen Rijnsburgse Boys in out degradatiegevaar. Alleen kakken Boys (1-1 tegen nrdwijk) staal er nog slechter win de hoofdklasse van het Merdagvoetbal. hrkcn-Excelsior Maassluis 1-0(1- H. Kees Bank 1-0. Scheidsrech- S van Beelen (Amsterdam) hart: Dik Zwarthoed, Tom i Paul Mïchielsen (allen Wenj, Fouad El Hamdaoui (Ex- 6»r Maassluis). Aantal toeschou- m 100 i^lle-Ter Leede 1-2 (1-1). 23 MRoeland 1-0, 30. Hicham Rbii 56 Alan Campfens 1-2. &,dsrechier. R van Eijck (TiL 7' Aantal toeschouwers: 1100. Lisse-Volendam 1-4 (0-1). 2. Tol0-1,49. Bob van der Vlucht 50. Tom Tuip 1-2, 63. Henk f^l-3. 82. Jurry Molenaar 1-4. huisrechter- J. Bakker (Ermelo). j»^toeschouwers800 kakken Boys-Noordwijk 1-1 (0-1 h' Horenzo Cornelia 0-1.70. Na- •Bouchlal 1-1. Scheidsrechter: J. (Maasland). Gele kaart: Pe- *8os,Michiel \an der Laan (bei- Noord wijk), Mourad Mazlum takken Boys). Aantal toeschou wt 1250 ^«ingen-Rijnsburgse Boys 0- •MkM Sander Klapwijk 0-1 (ei- "ioelpunt). 80. Jasper Ketting 0- Nick Snater 0-3. 90. Jasper fettug 0-4, Scheidsrechter: C. W (Hellevoetsluis) Rode kaart Michiel Sol (Scheveningen knal toeschouwers: 5 00 sportredactie Postbus 18 •380AAVLISSINGEN iel (01181484454 Fax: (0118) 470102 t-mail; sport@pzc.nl Dagevos (chef) Fr|ts Bakker wórdinatorzuid) koen de Vries coördinator midden) "odyBoogert Coördinator noord) SvenRemijnsen Poeland van Vliet krryvan der Hooft centrale redactie ----wmyaevyeü 10 Postbus 18 ^0 AA VLISSINGEN 'el '0118)484000 (0118) 470102 t-mail: redactie@pzc.nl 'nternet ^•pzc.nl web@pzc.nl goede. De Katwijkers, die nog geen uitwedstrijd hadden ge wonnen, waren veruit de betere ploeg en bewezen hun stadge noot Quick Boys, die na de winst op Kloetinge nu alleen koploper is, een ongewilde vrienden dienst. De wisseling van de wacht aan kop komt niet onverwacht. Hoek was net voor de winter stop in Noordwijk (5-1-verlies) al op een uiterst kwestbare posi tie terecht gekomen De Zeeu wen kwamen na die wedstrijd in spelersaantal in de rode cijfers terecht en moeten nu een zware tol betalen voor de weigering om versterkingen te halen. Angelo Nijskens spreekt zich daar niet meer hardop over uit. De trainer was zaterdag vol lof over de instelling van zijn spe lers, maar realiseerde zich tege lijk ook dat er geen moment zicht was geweest op een beter resultaat. Met twee jongens uit de eigen kweek (Michel en Rem- co Mullaert), een aanval met lichtgewichten en een bijna wildvreemde achterhoede was het vechten tegen de bierkaai Jürgen Belpaire zei berustend: „Als je ook nog twee goals zo maar weggeeft, dan is het snel gelopen." Thomas Ragut zei ge laten: „Het is frustrerend hoor, zo hard werken, maar toch kansloos verliezen." En eigen lijk paste er verder ook geen ver wijt. „We moeten gewoon weer vooruit kijken, want dit was geen graadmeter, met zo'n elf tal", vond Belpaire. Vrije val De vrees voor een vrije val, net als vorig jaar na de winterstop, is nog ongegrond. Hoek raakt weliswaar achterop bij Quick Boys, maar is nog een mooie tweede op de ranglijst. Boven dien is er volgende week de ze kerheid, dat de verdediging weer nagenoeg op volle sterkte is. Tegen Katwijk, dat uitblin kers had in de onvermoeibare Jean Paul Verkade, Vincent Bon en Cees Starmans, lag daar het grootste manco. Frank de Wispelaere leidde die verdediging wel met een zekere Hoek-spits Rieno van Oost sticht gevaar voor het doel van Katwijk, maar zijn inzet zou naast gaan. flair, Djamel Buyse speelde met veel moed en inzet, maar op de vleugels werd Hoek regelmatig voorbij gelopen. Franky Standaert had de gevaarlijkste tegenstander, in de veel opko mende Verkade. Hoek kreeg zelf de beste kans na een halfuur spelen. Rieno van Oost kopte een afgemeten vrije trap van Frank de Wispelaere naar de uiterste hoek, maar zag de bal nog net gestopt door Max de Jong. Chris de Bie scoorde even later aan de andere kant. Heel Hoek tastte mis bij een hoekschop, de kleine spits schoot hard en laag in: 0-1. Het fatale moment lag voor Hoek net na de rust. Mare Minnaert miste in de derde minuut een ho ge voorzet van Bart Poppe, die op twee meter van de goal plot seling voor zijn voeten kwam. Uit de eerstvolgende tegenstoot was het wel weer raak. Verkade verraste vanaf de rechtervleu gel Belpaire met een ziedend schot: 0-2. Strafschop Hoek trok daarna wel in het of fensief, maar werd na een kwar tier definitief gevloerd. Scheidsrechter Harold van de Ketterij wees plotseling naar de strafschopstip, toen Franky Standaert duelleerde met inval ler Sander Molenaar. „Hij greep zijn tegenstander om zijn mid del", verklaarde de Walcherse scheidsrechter na afloop. Cees Starmans benutte de straf schop: 0-3. Dankzij een gekregen goal kon Hoek daarna nog iets terug doen. Rieno van Oost mocht in de twintigste minuut twee keer aanleggen. Het tweede schot werd net voor de doellijn ge stopt, maar werd door de door Jan Dagevos KATWIJK - Gewogen en veel te licht bevonden. Kloetinge had zaterdag snode plannen in Kat wijk, maar het bleef bij mooie woorden. Eenmaal binnen de krijtlijnen kwam de Bevelandse hoofdklasser er in het geheel niet aan te pas tegen het gere nommeerde Quick Boys. Kloe tinge werd overklast door de aanstaande kampioen: 5-1. Ze hadden in Kloetinge het duel van zaterdag met grote letters in de annalen willen bijschrijven Een ontmoeting waar jaren la ter, met het plakboek op tafel, met trots over zou worden ver haald. Voetballen op de prachti ge accommodatie aan de rand van de duinen bij Katwijk aan Zee is een belevenis. Quick Boys is een bolwerk (1800 leden. 85 teams, tien landskampioen schappen en één algehele lands titel). Elke thuiswedstrijd is goed voor een gemiddelde van minimaal 1500 toeschouwers. Wat is er dan mooier om als un derdog te stunten? Wat een mooie middag had moe ten worden voor Kloetinge, ein digde echter in een martelgang. „Deze ploeg kwam op het ver keerde moment voor ons", moest Kloetinge-trainerDiede- rik Hiensch na afloop vaststel len. „We misten vandaag de vorm om een kans te hebben te gen dit Quick Boys. En eigenlijk is dat ook wel logisch. De tegen stander heeft de afgelopen week ideaal kunnen trainen en kun nen spelen." Quick Boys belegde tijdens de winterstop een achtdaags trai ningskamp op Tenerife De ploeg van trainer Gert Aande- wiel trainde daar op prima velden en werkte een oefenwed strijd af. Ter vergelijking: Kloe tinge verbleef begin januari een weekendje in het Sauerland waar alleen iets aan de conditie en de teambuilding gedaan kon worden. Afgelopen week kon er voor het eerst weer echt twee keer goed getraind worden. „Vanaf de eerste minuut was te zien dat zij er beter voor stonden dan wij", zei Hiensch nader hand. Topploeg Toch was niet alles te wijten aan het verschil in voorbereiding. Kloetinge moest zaterdag ook erkennen dat er veel verschil in kwaliteit bestaat tussen de nummer één en de nummer acht van de ranglijst. Quick Boys heeft een topploeg. De meeste Kloetinge-spits Erik de Groene is in een kopduel verwikkeld met Raymond Flaton van Quick Boys. Ploeggenoot Pieter de Munnik (nummer 2) kijkt toe. foto Henk Bouwman aandacht gaat hierbij uit naar de aanval. Dat is niet geheel on terecht, want de Katwijkse for matie is de productiefste ploeg van de hoofdklasse A. In vijftien duels werden 38 treffers gepro duceerd, met dank aan Maarten Bak, Remco Torken en Hendrik van Beelen. Zij zijn de meest vooruitgeschoven mensen, maar ook de middenvelders Pe ter Timmermans en Derek van der Plas (hij was ooit spits) ver schijnen nogal eens in de front linie. Toch liep de beste man van Quick Boys zaterdag niet voor in. Absolute uitblinker was Raymond Flaton (ex-Sparta en ex-ADO Den Haag). Hij speelde centraal vanaf het middenveld, dichtte vele gaatjes, hielp zijn defensie, strooide met prachtige passes en leed nauwelijks bal verlies. Hiensch: „Somsmoetje de dingen accepteren zoals ze zijn. We hebben niet door men tale feiten verloren, de voetbal- technische en tactische aspec ten gaven de doorslag. Quick Boys heeft gewoon meer kwali teit dan wij. Daarom staat die ploeg bovenaan en in mijn ogen is het ook de aanstaande kampi oen." Kloetinge begon nog wel met de beste bedoelingen aan de wed strijd. De Bevelandse ploeg wist dat het in het eerste halfuur veel aanvalsgolven te verwerken zou krijgen, maar met een beetje ge luk moest de storm weerstaan kunnen worden. En wellicht zouden er daarna kansen ko men. Kloetinge hield de eerste dertig minuten inderdaad stand, met kunst- en vliegwerk dat wel en met dank aan doel man Merlijn Swennen. De doel man ranselde tot vier keer toe schoten van Timmermans, Bak en Van der Plas (2x) uit zijn doel. Kloetinge stelde daar twee klei ne kansjes van Emiel Dorst te- door Jos van Belzen VLISSINGEN - Goes heeft de spanning bovenaan in de derde klasse A weer volledig terugge bracht door een 2-0-zege op koploper Moerse Boys. De num mer twee van de ranglijst, Bres- kens, verzuimde te profiteren en ging op eigen veld met 1-2 on deruit tegen Steen. Patrijzen was de lachende derde via een 2- 0-overwinning in Domburg. Zeelandia Middelburg-RCS 0- 3: Via een van richting veran derd schot van Alwin van Ham in de 44e minuut kon RCS met een 1-0-voorsprong aan de thee beginnen. Kort na het begin van de tweede helft werd een treffer van Alberto Conde afgekeurd wegens buitenspel. Aan de an dere kant kopte Martin Janse in de zestigste minuut 0-2 binnen, waarna Ruud de Vroe vijf minu ten later zijn eigen doelman passeerde: 0-3. Hontenisse-Grenswachters 0-0: Na een gelijk opgaand eerste halfuur werd Hontemsse terug gedrongen op eigen helft. Meer dan een afgekeurde treffer van de bezoekers leverde dit echter niet op. In de tweede helft zocht de thuisploeg de aanval, terwijl Grenswachters bleef loeren op een uitval via de snelle spitsen. Doordat in de 67e minuut ook een treffer van Jeroen Maas na mens Hontenisse wegens bui tenspel werd geannuleerd, bleef de teller dit duel op nul staan Goes-Moerse Boys 2-0: Voor de rust zette de koploper met de wind in de rug Goes flink onder druk. Een uitstekende doelman Peter Brussé hield met enkele fraaie reddingen zijn doel ech ter schoon. Vrijwel direct vanaf de aftrap bij het begin van de tweede helft zette Goes de be zoekers onderdruk. Inde zeven tigste minuut opende SergeBer- revoets uit een strafschop de score, nadat Niels Paardekoo- per gevloerd was. Negen minu ten voor het einde besliste Serge Berrevoets het duel na een fraaie combinatie met Niels Paardekooper: 2-0. Zierikzee-Dosko 0-4: Zierikzee kwam er niet aan te pas tegen Dosko, dat zijn tegenstander op de ranglijst passeerde. De vroe ge treffer van Jochem Jongepier kwam Zierikzee niet meer te bo ven. Ocalan, Van Haaren en Jongepier schoten hun ploeg in de tweede helft naar 0-4. Domburg-Patrijzen 0-2: Peter de Jong en Hubèr Rentmeester (die later een rode kaart kreeg) beslisten het duel binnen 25 mi nuten. Breskens-Stcen 1-2: Werner Bisschop maakte vlak voor tijd zijn eerste competitiedoelpunt van het seizoen en het was me teen een belangrijke. Nadat Es- ad Osmanovski 1-0 had ge maakt, tilden Michel van den Bosch en Bisschop Steen alsnog naar de zege. foto Peter Nicolai scheidsrechter op aanwijzing van zijn grensrechter tot doel punt gepromoveerd: 1-3. Hoek-Katwijk 1-3 (0-1). 36. Chris de Bie 0-1, 49. Jean Paul Verkade 0-2, 59. Cees Starmans (strafschop) 0-3, 65 Rieno van Oost 1-3. Scheids rechter H van de Ketterij (Lewe- dorp). Gele kaart: Thomas Ragut (Hoek). Aantal toeschouwers: 700. Hoek: Jürgen Belpaire; Michel Mul laert, Frank de Wispelaere, Djamel Buyse, Franky Standaert; Bart Pop pe (70. Remco Mullaert), Thomas Ragut, Arjan Human, Marc Min naert; Rieno van Oost en Arjen Oostelijk (64. Leon van den Ouden). genover. Net toen het offensief van de thuisclub wat leek weg te ebben en Kloetinge uit zijn schulp kroop, kwam de 1-0 op het bord Aan die treffer ging een afschuwelijke fout van Ar no Melaard vooraf. De links back zag bij een hoge inzet zijn directe tegenstander Peter Tim mermans over het hoofd. Me laard was zich van geen gevaar bewust en dacht dat zijn doel man de bal wel uit de lucht zou plukken. Niet dus. Timmer mans kroop uit de rug van Me laard en schoot de bal simpel binnen: 1-0. Twee minuten later schoot dezelfde speler de 2-0 binnen, toen er een gapend gat op rechts lag en hij op maat be diend werd. De rust kwam als geroepen Het was voor Hiensch het moment om op zijn manschappen in te praten en de zaken in tactisch opzicht wat bij te sturen. Het bleek verspilde moeite, want in de 5 le minuut kopte verdediger Richard Hoek uit een corner van Bak raak: 3-0. De wedstrijd was gespeeld. Hiensch besefte dat Kloetinge het niet had deze middag. Zelfs spelers als Pieter de Munnik en Emiel Dorst deel den mee in de malaise. Hiensch: ..Na die 3-0 zijn we overgescha keld op 4-4-2 en hebben we ge probeerd de schade te beper ken." Maar zelfs dat was Kloetinge niet gegeven. Het was dat Quick Boys wat nonchalant met de mogelijkheden omsprong an ders was de score nog veel hoger uitgevallen. Nu werd het 'slechts' 5-1 via treffers van Hendrik van Beelen en invaller Erwin Beltman. Wilco de Valk mocht bij 4-0 op de rand van buitenspel tegen scoren. Hiensch nam het verlies en weet wat hem te doen staat deze week. Praten (Hiensch: „Teveel jongens lieten wel heel erg ge makkelijk het koppie hangen") en goed trainen om komende za terdag in eigen huis Kozakken Boys het hoofd te kunnen bie den. Quick Boys-Kloetinge 5-1 (2-0). 34. Peter Timmermans 1-0, 36. Peter Timmermans 2-0. 51. Richard Hoek 3-0, 68. Hendrik van Beelen 4-0, 75. Wilco de Valk 4-1, 87. Erwin Belt man 5-1. Scheidsrechter: A. Pijl man. Gele kaart: Emiel Dorst (Kloe tinge). Aantal toeschouwers: 2000. Kloetinge: Merlijn Swennen; Pieter de Munnik, Enoin van der Woerdt, John Bentschap Knook, Arno Me laard; Jan Baaijens, Emiel Dorst, Wouter LabrujèreWilco de Valk, Erik de Groene (65. Pieter de Graaff Ronald Zuijdwegt (65. Johan de Goederen). door Peter van Kouteren VLISSINGEN - In de hoofd klasse B van het zondagvoetbal kwam geen van de vier hoogst geklasseerde ploegen tot winst. SV Meerssen (0-0 bij UDI'19), Gemert (1-1 bij TEC) en OJC Rosmalen (2-2 tegen Terneuzen) speelden gelijk. Schijndel ging op eigen veld on deruit tegen JVC Cuijck (0-2) Deurne schaarde zich in de subtop door de 4-2-zege op TOP UNA en FC Vinkenslag hielden elkaar in evenwicht (1-1). IVS deed aan de staart van de rang lijst prima zaken door met 4-1 te winnen van concurrent Pannin- gen. TEC-Gemert 1-1 (0-1). 4 Bas van der Reyken 0-1, 60. Albert van Velzen 1-1. Scheidsrechter: P Huls- meijer (Oldenzaal). Gele kaart: Haisch (TEC), Van Lankveld, Sen ders (Gemert). Aantal toeschou wers: 500 Deurne-TOP 4-2 (2-0). 20. Jeroen van Moorsel 1-0,22. Bart van Limpt 2-0, 56. Bart van Limpt 3-0, 83. Youssef Laaroussi 3-1, 87. Jeroen van Moorsel 4-1, 90. Remco van de Most. Scheidsrechter: T. van de Doe len (Vinkei). Gele kaart: Peter van Orsouw, Feldkamp (TOP), Arts (Deurne). Aantal toeschouwers: 500. Schijndel-JVC Cuijck 0-2 (0-0). 80. Armand Kremers 0-1, 90. Remco Snoep 0-2. Scheidsrechter: H. Jas pers UdenAantal toeschouwers: 500 IVS-Panningen 4-1 (0-0). 47. Tom my Coenen 1-0, 65. Thijs Joosten 1-1, 80. Rob Schulpen 2-1, 85. Nico Reviers 3-1, 88. Nico Reviers 4-1. Scheidsrechter: P. Covers (Loon op zand). Aantal toeschoutvers: 200. UNA-Vinkenslag 1-L (0-0). 76 Kt' vin van Zeyl 0-1, 90. John Verbeek 1-1. Scheidsrechter: E Jonkman (Raalte) Gele kaartPeijenburg, Van Oudenhoven (UNA), Volders, Van Zeyl, Van Bogaert (Vinkenslag) Aantal toeschouwers: 200. UDI'lö-Meerssen 0-0. Scheidsrech ter- R Badal Chawdahri (Eindho ven). Gele kaart. Coumans, Fid- delers (Meersen). Aantal toeschou wers: 800. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Ria W werkte gisteren in de vierde klasse A een 2-0-aehterstand weg tegen koploper Aardenburg: het duel eindigde in 2-2. Diezelfde eind stand stond ook bij Zeeland Sport-VValcheren op het bord. Hierdoor is Vlissingen, dat met 4-0 won van IJzendijke, nu de ploeg met de minste verliespun- ten in deze klasse. Aardenburg-Ria W 2-2: Een goede eerste helft werd door de thuisploeg afgesloten meteen 2- 0-voorsprong via treffers van Martin van Voorde en Niek van Sprundel. Na de rust stond er een feller Ria W op de mat. dat al na tien minuten terugkwam tot 2-1 via Ruud Audenaerde die via de voet van Remco Dhont raakschoot Een kwartier na de ze aansluitingstreffer bracht Darrvl Rawidjan de bezoekers langszij: 2-2. Renesse-De Noormannen 1-3: In de eerste helft lieten beide ploegen weinig zien zodat de 0- 0-stand halverwege een goede afspiegeling van het spelbeeld was. Trainer Marcel Nijsse be nutte de rust voor wat tactische omzettingen, waardoor De Noormannen met drie in plaats van twee spitsen aan de tweede helft begon. Binnen tien minu ten leidde dit tot een 2-0-voor- sprong via treffers van Mark en Jacky Minderhoud. Omdat Ti- mo de Smet kort hierna oog in oog met doelman Matthijs van Wageningen verzuimde de aan sluitingstreffer te maken, kon Mark Minderhoud even later met zijn tweede treffer de wed strijd beslissen: 0-3. In de slot fase scoorde Vincent Goedege- bure tegen vanaf elf meter. Zeeland Sport-Walcheren 2-2: Een voor rust met de wind in de rug meer aanvallend Zeeland Sport opende na een kwartierde score via Eric-Jan Baas. Tien minuten later kwam Walcheren op gelijke hoogte via Michel van Dalen die een strafschop benut te: 1-1. Davy van Geersdaele bracht zijn ploeg in de 35e mi nuut opnieuw op voorsprong, maar miste even later een uitge lezen kans om de score verder uit te bouwen. In de tweede helft waren de beste kansen voor de bezoekers, die al snel via Vin cent de Rijke langszij kwamen: 2-2 Oostburg-Hulsterloo 4-1: Op een zwaar veld waren de ploe gen in de eerste helft aan elkaar gewaagd. Toch kon Oostburg met een 1-0-voorsprong aan de tweede helft beginnen door een treffer van Mario Quekelberghe in de 43e minuut. In de tweede helft kende de thuisploeg een licht technisch overwicht en een kwartier voor het einde leek Jurgen Dhoore het duel beslist te hebben toen hij 2-0 aanteken de. Hulsterloo toonde echter veerkracht en kwam al snel te rug tot 2-1 via een doelpunt van Kenneth Mangnus. De bezoe kers gingen hierna op zoek naar de gelijkmaker waarbij risico's genomen moesten worden. Via Peter van de Linde en Jurgen Dhoore profiteerde Oostburg in de slotfase van de ruimte die hierdoor ontstond: 4-1. Vlissingen-IJzendijke 4-0: Bei de ploegen hadden hun laatste vier duels voor de winterstop in winst omgezet De thuisploeg kende voor rust een overwicht, maar kwam niet verder dan 1-0 halverwege door een doelpunt van Ngefu Sambi IJzendijke kon hier weinig tegenover stel len, ook al omdat Adri van Ha- negem door Valentino Blom- maert aan banden werd gelegd. Al snel na het begin van de twee de helft moest moest Ron van Dam zich wegens een hoofd wond aan de kant laten behan delen. Met elf tegen tien wisten de bezoekers zich in deze fase enkele goede kansen te schep pen die echter niet werden be nut. Hierna nam Vlissingen het initiatief weer in handen, wat in het laatste kwartier leidde tot een ruime 4-0-zege via treffers van Lunven Vermeer (2x, waar van één uit een strafschop) en Ngefu Sambi. -

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 15