Zussen gebroederlijk naar de top Jonge genomineerden voor Zeeuwse sportprijs PZC BC Vlissingen wint met slim basketbal Biljarter De Jonge heer in eigen huis Winst en verlies voo Vlissingse hockeyers Merlyn en Audrey Atoon uit Brouwershaven zijn jong, sociaal en ambitieus Zilver Goverse Serooskerke legt Geelhoed langer vast uitslagen agenda wb dinsdag 14 januari 2003 door Evelyn Pokorni BROUWERSHAVEN - Op de baan laten ze liever alleen hun rackets spreken, want aan on sportief gedrag hebben ze een hekel. Thuis aan tafel in Brou wershaven blijken de zusjes Merlyn en Audrey Atoon echter enthousiaste praters die een he le sportpagina zouden kunnen vullen met een interview. De twee Zeeuwse indoorkampioe- nes aan het woord in plaats van aan de bal. De vijftienjarige Audrey Atoon, de jongste van de twee zussen, lijkt er nóg verontwaardigd over: „Ik wilde al heel lang ten nissen, maar 'nee, je mag pas tennissen wanneer je zeven bent'..." Moeder Nelleke, even als vader Melvyn ook een actie ve tennisliefhebber, legt nog maar eens een keer uit waarom de beide dochters pas op zeven jarige leeftijd 'tennistoestem- ming' kregen: er waren nog geen echte kinderrackets voorhan den en een te groot en te zwaar racket zou een slechte belasting voor de spieren kunnen zijn. Desondanks - of juist dankzij - die opvatting werd het tennista lent van beide meisjes al snel na de start van de clubtraining in Brouwershaven door Willeke Kort onderkend: bondstraining in Goes was het gevolg Merlyn (17) bewaart de beste herinne ringen uit die tijd aan trainer Luc Govers. ,,Ik heb veel aan hem te danken. Hij is een heel goede trainer, maar tegelijker tijd ook een opvoeder. Bij ten- niskampen was hij een beetje een vaderfiguur. Hij is heel rechtstreeks en af en toe is dat niet leuk om te horen, maar ik heb veel respect voor hem." Finale Aan alle jeugdranglijsttoer- nooien die hen in de loop der ja ren door heel Nederland brach ten, is inmiddels een einde ge komen. Nu staan de senioren- toernooien op het programma. Zoals bijvoorbeeld onlangs het Zuid-West Lease-toernooi in Goes, waar de zusjes Atoon voor de eerste keer in een wedstrijd tegenover elkaar stonden, die ook nog eens een, door Merlyn gewonnen, finale betrof. „Ja, het is m'n zusje", zegt de tweedejaars cios-studente. „Maar ik had geen medelijden. Toch was het ook wel moeilijk, we waren allebei niet fit en je gaat heel anders de baan op, maar wél gemotiveerd." Ook omdat ze samen bij Remco Maandag in Goes trainen, ken nen de zussen eikaars sterke kanten. Merlyns wapens zijn de backhand en de variatie die ze in het spel weet te brengen en Audrey heeft de forehand en de snelheid waarmee ze een bal neemt als pluspunten. Hun afkeer van onsportiviteit door tegenstandsters is echter identiek „Dat vind ik het erg ste", zegt Merlyn hartgrondig. „Onsportieve mensen die ballen 'uit' geven wanneer ze 'in' zijn of de punten in eigen voordeel tel len." Audrey: „Dat vind ik ook. want dan speel je zelf geen leuke wedstrijd meer." Toch weet Merlyn ook voordeel uit onspor tief gedrag te halen: „Als ze vloeken en schelden vind ik dat wel mooi, want dan weet ik dat het niet meer bij ze lukt. Nu ben ik daar sterk in, maar vroeger liet ik me erdoor intimideren." Vriendschap Voor wie nu meteen denkt dat er veel haat en nijd in de tenniswe reld van Merlyn en Audrey voorkomt integendeel. Juist door het tennis zijn er veel vriendschappen ontstaan, bin nen Zeeland en ook in de rest van Nederland Merlyn noemt haar vriendschap met de zes tienjarige Silvana Bauer, de uit Kruiningen afkomstige tennis- international die momenteel in Australië speelt. „Wehebben al tijd samen bij de bond getraind. Eerst was ik beter, toen waren we even sterk. We trokken ons aan elkaar op. Daarna ging zij snel Ier vooruit, ik kreeg last met mijn schouder en stond stil." Een poosje heeft de vriendschap op een laag pitje gestaan geeft Merlyn toe, maar „het was geen ruzie. We gingen de strijd met elkaar aan, het was meer de on derlinge competitie." Nu daar door Jeremy Deug VLISSINGEN - Het eerste vrouwenteam van BC Vlissin gen won ruim in een felle en ge concentreerde wedstrijd tegen Black Eagles, het tweede team verloor van Vossenberg. De bas ketbalsiers van Souburg won een wedstrijd met twee gezich ten van Schijndel. BC Vlissingen - Black Eagles 112-57: BC Vlissingen begon fel aan de wedstrijd en dat resul teerde in een 24-13-voorsprong na het eerste kwart In het twee de kwart speelde Vlissingen nog scherper, zodat er veel snelle scores kwamen De ruststand was 45-28. Na rust begon Black Eagles met een verdediging over het hele veld. Hier profiteerde Vlissingen met slim basketbal van. Bij aanvang van het laatste kwart was de tussenstand 78- 44. In het laatste kwart werd er nog lustig op los gescoord met een monsterscore als gevolg Scores BC Vlissingen: Yolanda Jood se 41, Aslrid Franke 28, Cindy Knie II. Marjolijn van den Bosse Linda de Meij 8, Jessica Verhage 8, Nanun Doeland 6 en Immie Pattikawa 2. Vossenberg - BC Vlissingen 2 71-49: In Oudenbosch konden de vrouwen van BC Vlissingen dankzij een serie afstandsscho ten tot 17-14 bijblijven. Verde digend had BC VI issingen 2 ech ter niets in te brengen, waardoor Vossenberg doordenderde naar 43-27 bij rust. In de tweede helft bracht Marjolein de Dreu het verschil nog terug tot 49-39, maar daarna toonde Vossenberg zich met 71-49 de sterkste. Scores BC Vlissingen 2: Marjolein de Dreu 15, Charlotte Wierikx 13. Il se Bos 6. Dorien de Witte 6, Romana de Ridder 5 en Linda de Paauw 4 BV Souburg-Schijndel 65-54: Het nerveuze begin van de vrou wen uit Oost-Souburg was zichtbaar in de 13-1 O-achter stand na het eerste kwart. In het BREDA - Patrick Goverse heeft bij de gewestelijke afstands kampioenschappen in Breda zilver gewonnen op de 1500 me ter. De schaatser uit Kapellc reed op in Breda een tijd van 2.01 17. De winst ging in 2.00.82 naar René Brandhorst uit Breda. De titel strijd stond open voor schaat sers uit Zeeland, Noord-Bra bant en Zuid-Limburg. geen sprake meer van is, komen andere dingen aan de orde. „We zijn pas nog samen naar Renesse geweest." Merlyns schouderoperatie in 2000 is zeker niet het enige dat haar tennisloopbaan parten heeft gespeeld. Laat Audrey terloops weten 'al lang, bijna zes weken' last van haar knieën te hebben, haar oudere zus is op het fysieke vlak de minder ge lukkige van de twee. Afgelopen zomer onderging Merlyn een buikoperatie, waardoor ze het racket twee maanden moest la ten staan. En dan is er, sinds haar vijfde, de suikerziekte waarmee ze te kampen heeft. „Ik ben niet echt iemand die er graag over praat", zegt ze in eer ste instantie enigszins aarze lend. „Ik heb het er nooit over en wil het ook nooit als excuus ge bruiken." Hier komt haar va ders standpunt om de hoek kij ken, die zegt: „Het heeft te maken met respect voor de te genstander. Als die wint, heeft ze gewonnen vanwege haar spel en niet omdat Merlyn diabetes heeft." Merlyn wil het toch graag eens uitleggen wat het voor haar be tekent: „Soms heb je het niet in de hand wanneer je bloedsui- kerspiegel te hoog of te laag zit. Soms ook wel, dan heb je te wei nig gedronken of te weinig insu line gespoten. Dat is dan dom van jezelf. Want als het verkeerd zit, kun je verliezen. Je reactie wordt trager, je benen willen niet meer. Regelmaat is bij sui kerziekte heel belangrijk, maar met sporten - ik train zestien uur per week - is het moeilijk om regelmaat aan te houden." Vervelend „Af en toe denk ik weieens 'had ik het maar niet'. Maar ik wil wel laten zien dat je heel goed kunt presteren met suikerziek te." Audrey vindt vooral dat haar zus het zelf in de hand heeft: „Ga nou eten, zeggen wij dan. Ze doet soms eigenwijs er over. Maar ik vind het wel verve lend voor haar." Voor de toe komst hebben de beide B-speel sters dezelfde doelstelling: A- tennissters worden. Kondigde Johnny Quaak onlangs aan de eerste A-speler van Schouwen- Duiveland te willen worden, dan roept Merlyn. „Dan wil ik de eerste vrouwelijke A-speler van Schouwen-Duiveland wor den! "En tegen Audrey: „Is jouw doelstelling niet: proberen van mij te winnen?" tweede kwart werd er minder gespannen gebasketbald. De aanval liep beter, zodat de thuisploeg uitliep naar een 31- 22-voorsprong bij rust. In het laatste kwart zakte het niveau, zodat Schijndel kon terugko men tot acht punten: 53-45. Door snelle scores in de laatste minuten kwam de zege van BV Souburg niet meer in gevaar. Scores BV Souburg: Ilse Rijnberg 28. Nicoline Kraste 11. Esther Ven- drik 10, Gitta Krayo 7, Judy Slager 6 en Jacqueline Kooislra 3 BS Weert - BC Vlissingen 68-57: De jongensjunioren van coach Tom Joziassebegonnen sterkte gen de nummer twee van de competitie. Door onnauwkeu righeid kon de Vlissingse ploeg niet loskomen en sloot het de eerste helft af met een 32-27- achterstand. Na rust bleven de jongens uit Vlissingen goed bas ketballen, maar door een goede verdediging van de thuisploeg werd er moeizaam gescoord. Daardoor sloop Weert lang zaam naar een 68-57-zege. Scores BC Vlissingen: Timothy Pau- lissen Hi, Wilfred Klap 12, Jeremy Deug 11. Tristan Volker 8, Souve- rein van de Gaag 4, Tom van de Kooi 4 en Lucas Manuel 2. SEROOSKERKE - Voetbalver eniging Serooskerke heeft trai ner Leendert Geelhoed tot 30 juni 2005 aan zich verbonden. De oefenmeester uit Kamper land is momenteel bezig aan zijn tweede seizoen bij de zaterdag- derdeklasser. De Walcherse club bood de hoofdtrainer een meerjarig con tract aan omdat zowel het be stuur als de spelersgroep met hem door wilde gaan. Het be stuur heeft aangegeven dat, om dat Serooskerke hogerop wil, de continuïteit belangrijk is. Van daar het meerjarige contract met de hoofdtrainer. Ad Poortvliet, nu nog trainer van VCK, wordt volgend sei zoen de trainer van derdeklas ser Nieuwdorp. Hij volgt de ver trekkende Piet Puijpe op. John Tahapary blijft ook vol gend jaar trainer van Colijns- plaatse Boys. De Goese trainer begint dan aan zijn vierde sei zoen bij de vierdeklasser. door Jan Dagevos VLISSINGEN - Zeiler Erwin Veldman, atleet Daniel Ward en wielrenner Richard Siabbe- koorn maken kans om Zeeuws sporter van het jaar 2002 te worden. De drie sporters zijn genomineerd voor de sport- prijs. Tijdens het sportgala Night of the Sports op vrijdag 14 februari in Hulst wordt de definitieve winnaar bekend gemaakt. Vorig jaar ging de titel naar Jean-Paul de Bruijn. De bil jarter uit Hulst behoorde ook dit jaar in eerste instantie tot de kandidaten, maar overleef de de eerste schifting niet. Plaatsgenoot Daniel Ward lukte dat wel. De atleet kende een prima sei zoen Hij maakte deel uit van de RKHAV-ploeg die natio naal kampioen werd op de 4x400 meter estafette. Verder bereikte hij tijdens de jeugd- wereldkampioensehappcn in de Jamaicaanse hoofdstad Kingston de halve finale op de 100 meter. Hij liep daar met te veel rugwind een tijd van 10.27 seconden. In de eerste ronde liep hij een Zeeuws re cord van 10.61De Hulstenaar kreeg afgelopen weekeinde vanwege zijn opvallende pres taties tijdens het voorbije sei zoen de Albert Spree Beker van de KNAU. Ook wielrenner Richard Slab- bekoom behoort tot de geno mineerden De Kapellenaar brak het afgelopen jaar door- Hij won de derde etappe in Olympia's Tour en droeg enke le dagen de leiderstrui. Daar naast won hij nog eens acht wedstrijden. Een derde kanshebber voor de titel is Erwin Veldman uit Middelburg. De zeiler pakte de Eurocup in de flashklasse. Daarnaast werd hij in de laser klasse tweede bij het Open Belgisch kampioenschap. Ver der waren ook nog een tweede plaats in het Superprijsklasse- ment en een zesde plek bij het Open NK voor olympische zei lers in Medemblik zijn deel. Ook was hij twee dagen lei dei- in het tussenklassement. Talenten In de categorie talenten gaat het tussen Anthony van As- sche (turnen), Simone de Klerk (tafeltennis) en Rinus van de Ven (motorcross). Rol stoeltennisster Yolanda van Raay, atlete Marianne Ver donk en zwemmer JarkZilver- entant zijn de genomineerden in de categone aangepast sporten. De vrouwen-tafeltennisploeg van SAR, de A-junioren van atletiekvereniging RKHAV en de zwemclub Koewacht ma ken kans om sportploeg van het jaar te worden. De nomi naties in de categorie sport vrouw van het jaar worden later deze week bekendge maakt. De organisatie heeft nog enige bedenktijd nodig om een zogoed mogelijk oordeel te kunnen vellen. De sportbonden, de Zeeuwse gemeenten en de media kon den de voorbije maand de kan didaten voor de sportverkie- zing voordragen. Een vakjury heeft vervolgens de nomina ties vastgesteld. De jury be stond dit jaar uit Michel van Sluijs (Omroep Zeeland), Ton Koomen (BN/De Stem), Jan Dagevos (PZC), Graeme Rut- jes (oud-profvoetballer en te genwoordig directeur van de Goese Golf), Piet Koster (oud arbiter en ex-voorzitter van onder meer RBC), Tonnie Veerman (oud-zwemmer en voormalig regiocoördinator van de KNAU), Cees van Liere (burgemeester van Noord-Be veland), Chris Jebbink (voor zitter Zeeuwse Sportraad) en Ton Kienhuis (directeur Zeeuwse Sportraad). Het gala wordt vrijdag 14 fe bruari in Den Dullaert in Hulst gehouden. De presentatie is net als vorig jaar in handen van Louis de Pelsmaeker, voormalig televisie- en radio verslaggever van de VRT. De organisatie berust bij de Zeeuwse Sportraad, die bin nenkort verder gaat onder de naam Sport Zeeland. Erwin Veldman Richard Slabbekoorn door Joop van den Oudenhoven 's-HEERENHOEK - Leo de Jonge van biljartvereniging De Toekomst toonde zich de sterk ste man tijdens het persoonlijk kampioenschap bandstoten vijfde klasse. In eigen huis bleef hij ongeslagen en behaalde pro motie naar de vierde klasse. Een plaats in de gewestelijke eind strijd in Zonnemaire is zijn be loning. Als iemand recht had op de overwinning in het kampioen schap van het district Walche ren/de Bevelanden, dan was het Leo de Jonge. Ongeslagen knokte hij zich door het toernooi. Ondanks zijn on geslagen status bleef er tot het einde toe spanning in het toer nooi Omdat Remko Blok van BV Del ta na zes ronden nog maar één steekje had laten vallen en beide kemphanen in de slotronde te genover elkaar zouden staan, was alles nog mogelijk. De spanning in die slotronde week echter al snel. Blok kon niet goed overweg met de druk, ter wijl De Jonge met 1.25 gemid deld een van zijn betere partijen speelde. Met 30-13 na 24 beur ten ging de winst naar de thuis- speler, die daarmee promotie naar de vierde klasse bewerk stelligde. De gewestelijke eindstrijd vindt plaats van 14 tot en met 16 fe bruari door Peter Snelders DRUNEN - Het mannenteam van Vlissingen heeft eindelijk twee overwinningen te pakken in de tweede klasse van het zaal- hockeycompetitie. De ploeg won met 5-1 van het Eindho- vense Don Quishoot, waarna Drunen met 4-3 werd verslagen. De overige twee wedstrijden gingen verloren. De start tegen Gemert, dat in de veldcompetitie uitkomt in de tweede klasse, oogde allerminst hoopvol. In de eerste helft liep Gemert uit naar 4-0. Na de doel- wisseling toonde Vlissingen veerkracht en kwam terug tot 4- 2 door twee keer een tip-in van Gijsbert van Empel. Daarna verruimde Gemert de voor sprong alvorens Pieter Liezenga de eindstand met twee treffers op 5-4 bracht. Die positieve lijn trok de ploeg van coach Chris Jiskoot door in de tweede wedstrijd Het thuis- spelende Don Quishoot nam kort na het begin wel de leiding, maar nog voor de rust stoncl Vlissingen aan de positieve kant van de score. Marius Versteeg tekende voor de gelijkmaker en liet uit een strafcorner eveneens de 1-2 noteren. Johan Tange til de voor rust de stand naar 1-3. In de tweede helft liepen de Zeeuwen uit naar 1-5 door; treffers van Joost Jiskoot Vlissingen had het tegenh per HOD erg moeilijk. Bi? stond het al 5-1. De enige' singse treffer kwam opc van Johan Tange. In de t® helft kwam Vlissingen knap terug tot 5-3 door a punten van Tim Wouten Mark Schütz. Juist op het' ment dat de aansluitingstn leek te vallen, waseenarb» dwaling er debet aan data op 6-3 kwam. Toen ookn» doelman van Vlissingenic veld werd gestuurd en hetii met vier spelers verder na kon HOD gecontroleerd des strijd uitspelen en zelfs 7-3 scoren. Revanche In de laatste wedstrijd va. weekeinde revancheerde 1 singen zich tegen Drunen i de eerder opgelopen forse derlaag (8-3) in dezeeomp* Drunen nam wel de tec maar voor de rust boog Va gen die stand om in l-?j doelpunten van Lem Lab:: re, Joost Jiskoot en Johan) ge Na rust kwam Drunen* tot 3-3. Een verbeten stnja Vlissingen trok op de valréa winst naar zich toe doen treffer van opnieuw Leir bruyére. Badminton Basketbal Audrey (links) en Merlyn Atoon hebben in hun nog jonge tenniscarrière al heel wat tegenslagen moeten overwinnen, foto Willem Mieras Biljarten Bowling Zevenbergen. Funky Town-toernooi Mannen: 1. Jim van der Wal (Spijkenisse) 2076, 2. Reinier de Rooy (Middelburg) 2070,6. Piet Schippers (Burgh-Haamste de) 2027. Vrouwen: 1. Carole Cossee (Zevenber gen) 2183, 2 Liesbeth Sonnemans (Burgh-Haamstede) 2086, 9. Martha Schippers (Burgh-Haamstede) 1921. Schiedam. Stedenontmoeting. Landelij ke finale: 1BV Rijswijk 9645, 6. BV Goes 9187, 24. Renesse. Hoofddorp. Stedenontmoeting jeugd. Pupillen: 1. BV Nieuwegein 2313, 9. BV Middelburg 1715. Aspiranten: 1 BV Nieuwegein 2830, 15 BV Middelburg 2079. Junioren. 1. BV Nieuwegein 2833, 12. BV Goes 2405. Schaatsen Breda Gewestelijke afstandskampioen schappen, 1500 meter Mannen: 1 René Brandhorst (Breda) 2.00 82, 2. Patrick Goverse (Kapelle) 2.01.17, 19 Niels Goverse (Kapelle) 2.09.56, 22 Maarten Janse (Wolphaartsdijk) 2 10 80 Vrouwen: 15. Marianne Treur (Oud-Sab- binge) 2.31.49. Breda. Langebaanwedstrijden. 500 en 1000 meter. Tim Fase (Sint-Annaland) 56.07 seconden en 2.02,75 minuten. Er win Mesu (Middelburg) 58.18 en 1.58,73; Frans Aben (Nieuwerkerk) 59.25 en 2.13,47; Sjaak Aben (Nieuwerkerk) 50.45 en 1.46,77; Margreet Baakman (Zierikzee 53 45 en 1 49,03; Jan de Visser (Kloetin- ge) 48.50 en 1.39.40. Harry Gubbels (Goes) 49 87 en 1.44,74; René de Leeuw ('s Heer Hendrikskinderen) 50 67 en 1 40,86, Bert Smits (Nieuwdorp) 52 28 en 1.48,95; Martin Steendijk (Goes) 58 56 en 1.54,73 500 meter: Anouk Fase (Sint-An naland) 56.57 seconden; Martijn de Kley (Veere) 53.39, Niels Mesu (Middelburg) 60.73, Derk ten Kley (Veere) 73.50. Skiën Tennis Hoofdklasse: Sinar 1-Rhoon 14-4 Eer ste klasse afd 8: BCR '91 9-Terneuzen 1 5- 3, Flying Shuttle 1-Netwerk 1 5-3. Derde klasse afd 71: Marathon 1-Sinar'75 1 3-5 Vierde klasse afd 72: Zierikzee 2-De Sjut- tel 1 6-2, Den Ossaert 2-Terneuzen 3 1-7, Zierikzee 3-Den Ossaert 1 2-6 Vijfde klas se afd 73: Marathon 3-Kats 1 0-8, Astroi- den 2-Rillandia 2 0-8. Vijfde klasse afd 74: Astroiden 3-Pluumpje 1 2-6, Kats 2-Mara- thon 4 4-4 Zesde klasse afd 75: Marathon 5-Schepnet 3 3-5, Astroiden 4-Terneu- zen 4 5-3, Pluumpje 2-Rillandia 4, De Sjuttel 2-Rillandia 57-1. Jeugd. Tweede klasse: Sinar'75 3-Ter- neuzen 1 2-6, Pluumpje 2-Marathon 1. Derde klasse: Marathon 2-Rillandia 3 2-6 Sinar'75 4-Terneuzen 2 1-7. Vierde klas se: Sinar'75 5-Terneuzen 3 6-2, Schepnet 2-Sinar'75 6 8-0. Vrouwen. Promotiedivisie: Baros-Shar klets 56-62, The Jumpers-BV Lely 2 58-45, Jugglers-Orca's 61-59,Rotter- dam-Quo Vadis 50-48, Akrides-JRC Box tel 87-45, Cangeroes-Landsl.Lions 2 68-48, BC Vlissingen-Black Eagles 112-57 Derde divisie: High Five 2-Ten derfeet 59-50, Jumping Crabs-Barons 2 38-61, Vossenberg-BC Vlissingen 2 71-49, BV Souburg-Schijndel 65-54, Eastwood Tigers-Pendragon 41-59. Mannen. Tweede divisie: Den Dungk SVH 65-48, PSV 2-Black Eagles 72-62, High Five-WSC 76-48, EBBC 3-Dunatos 73-64, BC Vlissingen-Pendragon 77-62 Derde divisie: Volharding-Waldric 64-57, Springfield-Barons 2 92-81Jum ping Crabs-Migliore 76-70, EBBC 4-High Five 2 69-73, BV Rooi-Eastw Tigers 82-72. Eerste klasse: Agathos-Barons 3 53-73, Smokkelhoek-ABC 62-58, BV Souburg-Starz'81 80-62, Scheldesport- Pendragon 2 73-69, Blauw Wit-Condor 67-53. Tweede klasse: Marathon-Vol harding 2 85-48, Mevo'80-Dynamo'70 41-46. 's-Heerenhoek. Persoonlijk kampioen schap bandstoten vijfde klasse district Walcheren/de Bevelanden. Eindstand 1 Leo de Jonge, De Toekomst 7-13, 1.014, hoogste serie 8; 2. Remko Blok, Delta 7-10, 0.847, 7; 3. Bertus van de Dries, DOS 7-9, 0.893, 7, 4 Kees van Leeuwen 7-8, 0.893, 6, 5 Marco Lobbe zoo, Onda 7-6, 1.005 (promotie), 6, 6. Henny van Hese, VEGABV 7-6, 0.734, 7, Kees Rooze, LBV 7-4,0.808,7; 8. Ton van Leeuwen 7-0,0,532,4. Melbourne. Australian Open, lönij euro Mannen, enkelspel, eerster^ Schalken (Ned/16) - Brasingtom^l 6-2 7-6, Philippoussis (Aus) Va (Ned) 6-4 6-4 6-7 6-3, Ancic(Kro|-fl (Dui) 6-3 6-4 7-6, Gaudio (Arg)17)-a vist (Zwe) 7-5 7-5 6-2, Lapentti'Ecü* Benneteau(Fra)6-O6-46-0,Ferre:rij - Robredo (Spa/26) 5-7 6-06-36-4.<4 (Slw) - Vacek (Tsj) 6-2 6-16-4, Drape) - Kim VSt) 7-56-33-66-3,Costal» Prinosil (Dui) 6-4 6-1 3-67-6,Snchn (Tha/11) - Melzer (Oos) 7-5 6-4 ijl Grosjean (Fra/12) - MeligenitBra'W 6-3, Sanchez (Spa) - Pless(Den)MH 6 6-4 10-8, Christophe RochuslBe l badze (Geo) 6-2 6-3 6-4, Sargsianlfcj Calleri (Arg) 6-4 3-6 7-6 6-0, Krq (Zwi) - Sanguinetti (Ita) 6-36-06-3.W (Spa/5) - Norman (Bel) 7-56-364H (Ita) - Pavel (Roe/21) 4-1 opgaveM Santoro (Fra) - Phau (Dui)6-46-3W cudé (Fra/29) - Motomura (Jap)64lj 3 6-2, Luczak (Aus) - Savolt (Hon)7-5j 6-4, Agassi (VSt/2) - Vahaly (VSD7-M 6-3, Lisnard (Fra) - GaudenzilllaIWi 6-1 4-6 6-1, Canas (Arg/14) VM (WRu) 6-3 7-5 6-3, Lee Hyung-fci©! Ferrer (Spa) 5-7 6-2 6-2 6-3, Fish'VSC-J hansson (Zwe) 6-37-5 6-2, GambJ ïS Llodra (Fra) 6-2 7-5 6-7 4-6 6-2, Kafö (Rus/22) - Morrison (VSt) 7-6634 Mantilla (Spa) - Zabaleta (Arg)4öTï 4-6 6-4, Ferrero (Spa/4) - Squillariifc; 63-66-26-3, Coria (Arg) - Clave! Sy 7-56-1, Nieminen (Fin) - Davidert: 6-3 3-6 3-6 6-2 7-5, Arthurs (Aus'-Oi (Bra) 6-7 3-6 7-6 6-4 6-4. Vrouwen, enkelspel, eerste rortfr in (Bel/5) - Casanova (Zwi- 6: Sugiyama (Jap) - Widjaja (Indo 63' 2, Petrova(Rus) - Am6-26-1,Gad"' McQuillan (Aus) 6-47-6, Suarez'A.-j2 Randiantefy (Mad) 6-4 6-3, Kor' (Rus) - Nagyova (Slw) 6-16-2. Verg (Jap) - Hrozenska (Slw) 6-2 6' Williams (VSt/2) - KoetsnetsovaOfcl 6-2, Hantuchova (Slw/7) - Zultó?' 7-5 6-7 6-4, Stevenson (VSt/151- Ui (GBr) 6-1 6-4, Panova (Rus'24)-%f (Dui) 7-6 3-6 6-2. Srebotnik (Slvi Si (Rus) 3-6 6-3 6-3, Serra Zaneü 1 Likovtseva (Rus) 7-6 6-4, Moriga" - Hrozenska (Slw) 6-2 6-1, Domri (Aus) - Rittner (Dui) 7-5 4-6 6-4, Ra (Fra) - Craybas (VSt) 7-6 4 6 5; (Can) - Sanchez Lorenzo (Spa)2-5"3 Chladkova (Tsj) - Black(Zim)6 36-3' arova (Slw/30) - Salerni (Arg) 6-36-1 venport (VSt/9) - Pin (Fra) 6-2 6-1 Ca (VSt) - Garrigues (Spa) 6-16-2,R«ifl (VSt/27) - Lee-Waters (VSt) 7-66-3i nyder (Zwi/12) - Prakusya (lno)6:l Pratt (Aus) - Washington (VSlI 64 Stosur (Aus) - Martinez (Spa/3116-16 4, Foretz (Fra) - KoelikovskajalRusi1, 16-0, Farina Elia (Ita) - Pennettallak 2, Kremer (Lux/22) - Prusova(Tsj)6![ Barna (Dui) - Schiavone (Ita) 5-76' Marrero (Spa) - Kostanic (Krol 74 Weingartner (Dui) - Capriati(VStliIt 6 6-4, Toeliaganova (Oez) Molik(A4 6 6-4 opgave, Pacual(Spa)-Asag«'J 6-26-1. Kapelle. KNLTB-competitie. I MLTC 1-MLTC 2 8-4, Halve Va» 1-Halve Maantje 2 10-2. Stand"» Maantje 1-10, MLTC 1 1-8, MLTC! Halve Maantje 2 1 -2, de Scheldek Voetbal Antalya. EFES Pilsen Cup Wen»* men (Dui) - PSV 2-2(1-0). Werden^ strafschoppen (4-2). 31. KlasnicK; Ailton 2-0 (strafschop), 58 Robtfj 75. Bruggink2-2. Bijzonderheid* debuteren Zuid-Koreanen Y<w Lee en Ji-sungPark Wielrennen Aigle. Wereldranglijst veldrijder Clercq(Bel) 1849 punten, 2. Grtt^ (Ned) 1770, 3 Nijs (Bel) 1675.4 (Bel) 1275. 5. Vannoppen (W 4 Vervecken (Bel) 721, 7. Berden'* (8),8 DeKnegt(Ned)655(7l.9.V** vliet (Bel) 521, 10. VanthourenhoJ 508 (11), 18. Verhagen 296,19 295(171,23. Nijland 249(21)- Zaalhockey Tweede klasse mannen Don0-J. HOD 3-9. Vlissingen-Gemed 4: Shot 3-2, Don Quishoot-Vliss*^ Gemert-Shot 7-5, Drunen-DonO** 10-1, HOD-Vlissi ngen 7-3, Don 0.» - Gemert 2-11, Drunen-Vlissojf" Stand: HOD7-21, Gemert 5-12,^ 9, Shot 6-9, Vlissingen 8-6. DonOA» Kreischberg. WK snowboard Vrouwen, parallelreuzenslalom 1 Bruhin (Zwi), 2. Pomagalski (Fra), 3. Renoth (Dui), 4. T ret tel (Ita). 5. Ruby (Fra), 6. Pichler (Oos), 7. Heiramo (Fin), 8 Hookom (VSt). Uitge schakeld in kwalificaties: 17. Nicolien Sauerbrei) 52,94, 30 Marieke Sauerbreij 55,45. Sportprijsvragen Lucky Day: 2-7-8-16-20-21-22-30-32-33- 45 51-52-57-60-61-64-68-69-79. (onder voorbehoud) dinsdag- Landelijke competitie ui'ev Derde divisie, poule 4: De Bilt*' drieband* j* Van Dik Hout. Locatie: Plaza, Goes. Aanvang: Sier**; SPB-cen"'' PZDB-clubcompetitie. Lammerenburg PWG 's 3. Aanvang. 19.30 uur Dam"*' Hooi**' j-Grave""'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 18