De Die gaat ontspannen naar ZK Teleurstellende dag Evertse Adriaan Nieuwenhuijse blijft bij SSV'65 Futsalploeg van Cinerent/De Bokx boekt eerste zege Ilyo de Loos winnaar van finale in klasse M lammer uit Terneuzen is topfavoriet voor titelstrijd in Oostburg 19 Atleten zetten titelstrijd voort in Deltacross uitslagen f' Benefietduel afgelast zaterdag 11 januari 2003 ,nnn?e sportredactie YLISSIN'GEN - Nu Adriaan Nieuwenhuijse niet is gekozen j|s trainer van hoofdklasser Kloetinge, blijft hij trainer van ersteklasser SSV'65. De inwo ner van Kruiningen heeft ko mende week een afrondend ge sprek met het bestuur van de Goese voetbalclub. Gisteren werd bekend dat de huidige Oostkapelle-trainer Karl Vergouwen opvolger wordt bij Kloetinge van Diederik Hiensch, die naar Sunderland vertrekt. Nieuwenhuijse was te leurgesteld, toen hij hoorde dat de keus niet op hem was geval len. „Maar ikga met goede moed verder bij SSV. Ik heb het goed naar mijn zin bij die club. Het is wel jammer dat ik het nieuws via teletekst moest vernemen. Ik gaf donderdagavond training en was even niet te bereiken. Het was misschien netter geweest wanneer Kloetinge het nieuws pas naar buiten had gebracht foor Peter van Kouteren TERNEUZEN - De zestienjari- w Stefan de Die uit Terneuzen jal het zelf niet van de daken schreeuwen, maar hij geldt bij de kenners als de grootste Zeeuwse zwembelofte sinds ja ren Zijn trainer Kees van Hou- velingen van De Schelde acht hem in staat om Leon Verhage soorgoed uit de recordboeken te wemmen. Jac van der Hooft, die hem als zwemtrainer van de slichting Assist onder zijn hoe de heeft, spreekt van een gewel dig talent. De havo-scholier kan dit week einde tijdens de Zeeuwse win terkampioenschappen eigenlijk tieen maar verliezen Stefan de Die („het water is mijn hobby") behoort tot een uitstervend ras en is in tegenstelling tot veel leeftijdsgenoten niet aan de computer verslingerd. Hij staat voor zijn eindexamen aan de havo, traint gemiddeld een uur of twaalf in de week en droomt vaneen startbewijs op het Euro pees jeugdkampioenschap. Jac van der Hooft „Ik denk dat dat laalbaar is. Hij is er bijna." Wachtkamer De jonge Zeeuws-Vlaming gaat erechter van uit dat hij nog een jaar in de wachtkamer moet plaatsnemen. „Ik heb nog geen hnieten gezwommen Die lig gen heel scherp. Ik geloof dat ik er niet zo ver vandaan zit. Ik «wacht niet dat het dit jaar sog lukt. Maar als ik volgend jaar zelf tot de oudste jeugd be hoor, schat ik mijn kansen wel iels hoger in." Stefan de Die leeft voor het zwemmen en heeft geen moeite m topsport en studie te combi- Hen „Ik sta er hartstikke goed voor", stelt hij vast, terwijl hij midden in de tweede toetsperio- de zit. „Ik wil volgend jaar sport en economie gaan studeren. Dat kan in Amsterdam en Tilburg. Vooral in Amsterdam zijn er wat meer faciliteiten. Ik train op dit moment veel minder dan jon gens die net zo hard zwemmen als ik. Ik wil verder in het zwem men Als ik een aangepast roos ter zou kunnen krijgen, zou ik met meer training nog harder moeten kunnen." Jac van der Hooft: „Ik ken Ste fan al vanaf zijn achtste jaar. Hij was toen al behoorlijk goed en behoorde in Zeeland tot de beste vier van zijn jaargang. De laat ste jaren is hij onbetwist uitge groeid tot de beste. Hij heeft een mooie stroomlijn en een perfec te techniek. Hij is vrij lang en slank. Dat geeft weinig weer stand en is dus een optimale combinatie." Kees van Houwelingen: „Als je zijn leeftijd en tijden bekijkt, dan moet hij nog veel progressie kunnen maken. Hij is een zwem mer die op de 100 meter vrije slag onder de vijftig seconden moet kunnen zwemmen. Je praat over tijden die in Zeeland nog nooit gezwommen zijn." „Als je hem (bijna twee meter, 78 kilogram) ziet staan", wijst Van Houwelingen, „zie je me teen dat hij het nog duidelijk niet van kracht moet hebben. Hij is een draadnagel en voor het water geboren. In zijn jaar gang (1986) is hij nationaal ge zien een absolute topper. Hij viel op het NK steeds net buiten de prijzen, omdat hij geconfron teerd werd met jongens die een jaar ouder waren. Dat is toeval lig ook nog eens een sterke lich ting. Maar zijn concurrenten liggen wel een uur of vijf per week meer in het water. Stefan de Die: „Ik was zelf heel tevreden over het Nederlands kampioenschap. Op de 200 me ter vrije slag was ik in mijn leef tijdsgroep eigenlijk eerste. Op de andere afstanden allemaal derde Ik had niet verwacht dat het zo supergoed zou gaan." Goede progressie De jonge Terneuzenaar leefde na de nationale titelstrijd ont spannen toe naar de Zeeuwse winterkampioenschappen, die dit weekeinde in Oostburg wor den gehouden. Hij start op vier persoonlijke nummers en lijkt op voorhand zeker van drie eer ste plaatsen. „Er zijn wel jaren geweest dat ik er wakker van lag, maar nu voel ik voor de 'Zeeuwse' niet echt druk", be kent hij. „In elk geval minder dan voor een NK." nadat men mij had ingelicht." Romeo van Aerde is ook volgend seizoen trainer bij Tholense Boys. Van Aerde, profvoetballer bij FC Dordrecht, maakt een moeilijk seizoen door met de za terdag-tweedeklasser. De ploeg staat na twaalf duels op de op de laatste plaats met zes punten. Stefan de Die is favoriet op de 100 meter rugslag en vrije slag en de 200 meter wisselslag, is kanshebber op de schoolslag en heeft daarnaast op de vlinder slag een goede progressie ge boekt. „Hij moet overal in de prijzen vallen", voorspelt Kees van Houwelingen. „De vlinderslag is de enige afstand waarop hij misschien geen goud pakt." Van Houwelingen draait zelf al jaren mee en doet in Oostburg opnieuw een gooi naar Zeeuws eremetaal. „Ik heb de mazzel dat Stefan niet meedoet bij de senioren. Dan maak ik zelf ook nog een kansje." van onze sportredactie AXEL - Cinerent/De Bokx heeft in de eerste klasse van het regio nale futsal na twaalf verliespar- tijen de eerste zege geboekt. Slachtoffer bij de herstart van de competitie was Wentzler- /Pauwels, dat inet 14-5 door de Terneuzenaren werd ingepakt. Leider bleef Smile Services. De ze keer was Vervaet met 8-3 de klos. Max Korting pakte in Sas van Gent gastheer Ploegaert met 5-2 in en kwam in de top van het klassement terecht. In Hulst verraste Red Roadhouse door met 7-5 de baas te blijven over GTI. In dezelfde plaats was Ar row te sterk voor Meermarkt Goethals (8-4). Cinerent/De Bokx-Wentzler- /Pauwels 14-5: Bij de thuisclub was men diktevreden. De hate lijke nul werd weggewerkt en dat gaf een goed gevoel. De tref fers werden gemaakt door Mar co Vaal (5x), Angelo Coone (5x), Frank Schoonakker (2x), Erwin van de Wege en Kadir Admese. Tegen scoorden Wim Delaere (2x), Peter Vael (2x) en Marcel Verschuren. Arrow-Meermarkt/Goethals 8- 3: De thuisclub won door vooral na rust trefzeker met de kansen om te springen. De winnende goals kwamen op naam van Mi chel van den Bosch (3x), Gino Vink, Wouter de Neijs (2x) en Dennis de Block (2x). Jurgen Naeye en Theo Goethals (3x) scoorden voor de mannen uit Westdorpe. Ploegaert-Max Korting 2-5: De formatie van coach Job Z wegers zette de opmars na een zwakke start voort. Dennis Rietjens (3x Nicky de Wolff en Ed van Bel len scoorden Voor de equipe uit Philippine schoten Tonnv Goos- sens, Maikel de Clippelaar raak. Smile Services-Vervaet 8-3: Het kostte de gastheren niet veel moeite de zegereeks voort te zet ten. Michel van Craenenbroek legde de basis door met een zui vere hattrick van start te gaan. Vervolgens maakten Michel de Vries, Henslev Victorina (2x), Danny van de Velde en Menno den Dekker de serie vol. Jochem Vervaet (2x) en Jeroen Vervaet schoten voor Vervaet in de roos Red Roadhouse-GTI 7-5: GTI liet veel kansen onbenut. De winst ging daardoor terecht naar Red Roadhouse dat in dit open duel Johnny Smits, Björn Vermeerssen, Julius Dest (2), Ergun K09 (2x) en Merijn Tael- man zag scoren. Voor GTI deden dat Edward Tieleman (2x), Wil liam Freijzer, Robin de la Ruelle en Jean-Paul Eggermont. BURGH-HAAMSTEDE - De Deltacross, de vierde wedstrijd voor de Oranjewoud crosscom petitie, moet zaterdag meer dui delijkheid geven over de vraag of Alwin Vermeulen van AV'56 zijn Zeeuwse crosstitel kan pro longeren of dat Arjan Beije van het organiserende Delta Sport eindelijk een keer met de hoog ste eer gaat strijken. In de tussenstand staat Alwin Vermeulen na drie wedstrijden nog aan de leiding. Beije staat er, met een wedstrijd minder, echter relatief beter voor omdat hij al een keer tweede was en de Elderschanscross wist te win nen. De zege in de 32e editie van de Deltacross lijkt weg gelegd voor Said Kanfaoui (av Gouda), die de Mosselloop vong jaar no vember met speels gemak op zijn naam schreef. Kanfaoui, die lid is van het Pearlteam van Zierikzeeënaar Archie Staal, was ook de man die voor de nodige opschudding zorgde bij de finish van de Sal- vatorhoeveloop in Ouwerkerk. In het tweede deel van die wed strijd had hij een ruime voor sprong opgebouwd. Maar om te finishen wachtte hij eerstop Ra- chid ben Meziane, die vervol gens de overwinning cadeau kreeg omdat hij tien jaar gele den in deze wedstrijd zijn eerste zege in Nederland behaalde. Shinozuka geopereerd TUNIS - De Japanse rallycou reur Kenjiro Shinozuka is in de pacht van donderdag op vrijdag in het ziekenhuis van Tunis ge opereerd. Artsen behandelden verwon dingen aan zijn kaak, jukbeen ffl schedelbasis. „Hij ligt nog aan de beademing, maar maakt het goed", meldde één van de doktoren na de ingreep. Oud- winnaar Shinozuka raakte don derdag bij een crash in de acht- rteetappe van de Dakar Rally in übie zwaargewond RTR/AFP Biljarten Stefan de Die: „Ik train op dit moment veel minder dan jongens die net zo hard zwemmen als ik." foto Peter Nicolai doorLucien Roelandt GOES - Ilyo de Loos uit Hulst heeft gisteravond de Gouden Mossel in de klasse M op aan zijn prijzenlijst toegevoegd. De Zeeuws-Vlaming reed op de voorlaatste dag van Indoor Zee luid de snelste tijd in de barra ge, waarin alle zeven combina ties een balk naar de grond walden. De Loos hield met Polotti VDL twee tellen over op de Brabantse Tan ja Kommers. Eerder op de dag won Patrick van der Schans uit Lun teren zo- wel in het klassiek als in het ™ee-fasenparcours van de *ksse Z de hoofdrpijs. Van der bewees daarmee in de «elandhallen dat er, ondanks sterke internationale bezet- Mg, voor de basisruiter in In- door Zeeland wel degelijk kan teen technisch Parcours eis- v ,e,Beteische bouwer Mare ygb heel wat stuurmanskunst Ifijj iter's' Desondanks bidden zich in het klassiek Parcours dertien combinaties •oor de barrage, onder hen de «euwen Joost van Bussel, Den g's Evertse en Sindy Perdaen de internationals Henrik y«arcrona (Zweden) en David Sle (frankrijk) leek de heshsteChter reec's ki) voorbaat Zeker toen Ank a rc ro n a foutloos 0.15 naar de finish stuurde. 'lel Patrick van der Schans <ui> Ij bloedstollende rit ratÜi» Minneavera als een jT®1 door het parcours en toon- s. 1, yierhonderdste seconde Bn n an ^we°dJoost van PaM am met Analogminds Tmrier °°k *n de beslissende 'n de buurt van het Detijdvan 33.35 was voor de ruiter uit Kapelle goed voor een fraaie vierde plaats. Ook in het twee-fasenparcours bleek tegen de ontketende Pa trick van der Schans geen kruit gewassen. Ook niet voor snel heidsduivel David Jobertie. De Fransman stuurde Nisinia van de Wolfshoeve in de tweede en beslissende fase in 28.37 naar de finish. Geen moment het ritme van Minneavera verstorend toonde Patrick van der Schans zich echter een fractie sneller Met een derde plaats toonde Joost van Bussel dat zijn eerste rit geen toevalstreffer betrof, Het bracht de Kapellenaar op de tweede plaats in het overall klassement. In een zinderende finale van de klasse L eiste Lia Verhoeven gis teren de eerste Gouden Mossel voor zich op. Zestien combina ties hielden in de eerste omloop het strafblad schoon. Rob ter Borg had de ondankbare taak om als eerste de finale te starten De ruiter uit Bruinisse hield met Aquadelta's Perth wel de lei blank, maar de tijd van 42.34 bleek slechts goed voor de ze vende plaats. De Brabander Mare Jespers toonde zich met Biermans Tiki- la ruim zes seconden sneller. Voor de achtervolgers het sein om de gaskraan open te draaien Het was uiteindelijk laatste starter Lia Verhoeven uit Din- teloord die met Agrovorm's Orain die zich met de supersnel le tijd van 34.07 een tel sneller toonde dan Kees van Pluym uit Raamsdonk met Olando. De pas veertienjarige en nog maar net van de pony's overgestapte Mo nique van Sabben was met een vijfde plaats de beste Zeeuwse. De amazone uit 's-Heer Arends- kerke stuurde de merrie Lavita in 37.30 foutloos rond door Barry van der Hooft GOES - Het moest de dag worden van zijn internationale springdebuut. Maar die dag werd het gisteren niet voor Dennis Evertse, want de regelgeving dwarsboomde de vol gende stap in zijn nog prille carrière. Voor de vijftienjarige ruiter uit Nieuwland ble ven de activiteiten op de voorlaatste dag van Indoor Zeeland beperkt tot twee wed strijden in de klasse Z en één finale in de klasse M. Dat hij zijn debuut tijdens een internatio nale springwedstrijd (nog) niet mocht ma ken was uiteraard een teleurstelling. „Ik moet eerst nationaal voldoende punten hebben om internationaal te mogen sprin gen", vertelde Dennis Evertse, die als enige Zeeuw aan die wedstrijd zou deelnemen, met een beteuterd gezicht „Maar daar kwa men ze wel heel laat mee. Volgens Piet Huige, voorzitter van de orga nisatie, was het een simpel rekensommetje „In de klasse Z moet je eerst tien punten of meer verzamelen. Vervolgens moet je natio naal één keer een foutloos parcours rijden bij de hindernissen van 1.30 meter hoog. Als dat is gelukt, mag je een internationaal pas poort en startbewijs aanvragen en dat krijg je dan ook. En vanaf dat moment mag je in ternationaal in de klassen van 1.30 meter starten." Voor Dennis Evertse zal dat moment in de nabije toekomst wel komen, want de jeugdi ge ruiter wordt als één van de grootste talen ten van Zeeland gezien. Volgens de kenners moet hij ver kunnen komen in de paarden sport Maar hoe denkt hij daar zelf over? Zou hij het tot professional kunnen schop pen? Dennis Evertse- „Dat weet ik echt niet. Het ligt er ook aan of er voldoende geld mee te verdienen is." Hij vertelde het allemaal gelaten, maar in zijn stem was toch een lichte vorm van te leurstelling hoorbaar. Enkele minuten eer der was Evertse namelijk uitgeschakeld in de klasse Z in het twee-fasenparcours. Hij had de eerste acht hindemissen foutloos moeten rijden om vervolgens in de tweede fase een goede prestatie en tijd te mogen neerzetten. Maar bij het vierde obstakel ging het voor de zuinig rijdende Evertse al mis. Zijn twaalfjarige bruine merrie Juzel- ma stootte een balk van de hindernis en dus was het over en sluiten. Dat het paard daar na nog een balk op de grond liet stuiteren, was niet belangrijk meer Klein foutje „Het is jammer", vond vader Ruud Evertse „Hij reed iets te traag hé." Zijn zoon wist niet wat de oorzaak van de uitschakeling was. „Juzelma trapte de balken er wel erg makkelijk uit. En je bent als ruiter toch af hankelijk van je paard. Maar ja, dat pro bleem heeft iedereen." Zijn vader: „Ik zeg altijd: het enige zekere in de paardensport, is dat niets zeker is. Je kunt een paard nog zó goed voorbereiden, maar een klein foutje is vlug gemaakt En moeder Jacqueline, zelf een uitstekende dressuuramazone. sprak uit ervaring: „Het is heel simpel: alles moet meezitten." In het geval van Dennis Evertse was dat gis teren dus niet zo. In het ochtendprogramma leek het in het basisparcours van de klasse Z klassiek nog wel de goede kant op te gaan Hij zette in een foutloze rit de vijfde tijd neer en was daardoor één van de twaalf deelne mers aan de barrage. Daarin ging het echter niet zoals gehoopt. Evertse eindigde rond de klok van kwart over twee na 3416 seconden op acht straf punten en belandde daarmee op de twaalfde plaats. De familie Evertse besloot om drie uur even terug naar Nieuwland te gaan, om later op de dag weer terug te keren in de Goese Zee landhallen. Want 's avonds stond de finale van de klasse M gepland en die zou Dennis Evertse niet met Juzelma, maar met Oblige afwerken. Het was de laatste kans om, na zijn derde plaats in de klasse M eerder in de week, opnieuw een prijs mee naar huis te ne men. Dennis Evertse slaagde daar echter niet in. Bij de eerste hindernis ging de balk na een lichte aanraking naar de grond en dat bete kende vier strafpunten. De rest van het par cours reed hij vervolgens vlekkeloos uit, maar een prijs was uit het zicht. Evertse moest Indoor Zeeland daarom met één prijs afsluiten en dat hadden er meer kunnen zijn. „Maar ik heb gewoon niet echt veel ge luk gehad tijdens Indoor Zeeland", besluit het jonge talent. Barendrecht. Dutch Open driebanden Eerste ronde: Jaspers (Ned) Peter Ceu- lemans (Bel) 3-1 (15-9 6-15 15 8 15- 12/1,457-1.294), Zanetti (Ita) - Menheer (Bel) 3-2 (15-13 9-15 15-9 13 15 15- 8/1,175-1,052). Sanchez (Spa) Theriaga (Por) 3-2 (15-13 11-15 15-7 14-15 15- 8/1.794-1,526). Tasdemir (Tur) - Horn (Dui) 3-1 (15-12 15-12 3-15 15-12/1,142- 1,243), Bitalis (Fra) - Arnouts (Ned) 3-0 (15-9 15-10 15-3/1.551-0,814), Burgman (Ned) - Kasidokostas (Gri) 3-1 (15-7 10-15 15-14 15-12/1,666-1,500), Merckx (Bel) - Jean-Paul de Bruyn (Ned) 3-0 (15-6 15-5 15-12/2,045-1,095), De Backer (Bel) Ne- lin (Den) 3-0 (15-11 15-6 15-14/1,730- 1,240), Carlsen (Den) - Christiani (Ned) 3- 1 (10-15 15-6 15-10 15-9/1,571 1,176), Blomdahl (Zwe) - Efler (Oos) 3-2 (6-1515- 8 13-15 15-9 15-8/1.777-1,571), Forton BelSayginer (Tur) 3-2 (3-15 9-15 15-11 15-9 15-8.'1.239-1.288). Haack-Sörensen (Den) - Rodriguez (Per) 3-0. Bridge Terneuzen. Woensdagcompetitie BC Luctor et Emergo A-groep 1 Mevr. Van Leeuwe/dhr Vogels 64,88%. 2. HH. Sim pelaar/De Rijk 59,52%. 3. Ds. Lichteveld- Pieters 56,55% B-groep: 1 Ds. Kini- /Kamp 59,95%. 2 Echtpaar Ysebaert 58.16%. 3 HH. De Clercq/Van Puyvelde 56.63' o. C-groep: 1 Ds Bukkens/Jasper- se 59.03%, 2. Ds. Suylen/De Zeeuw 54.86%. 3. Ds Hamelink/Miedema 54,17%. Futsal Eerste klasse Zeeuws-Vlaanderen Ar row-Meermark Goethals 8-4, Red Road house-GTI 7-5, Ploegaert-Max Korting 2-5. Smile Services-Vervaet 8-3. Cine rent/De Bokx-Wentzler/Pauwels 14-5. Stand: Smile Services 13-39, Premi re- /Zaman 12-25. Max Korting 13-25. Ar row 13-24, GTI 13-21. Ploegaert 13-21. Meermarkt Goethals 13-20, Red Road house 13-17, Vervaet 13-13, Wentzler- /Pauwels 13-9, DPO Driewegen 12-7, Ci nerent/De Bokx 13-3, Tweede klasse: Morres 2-Kroes 7-3, DOW 1-Pays de Mer 2-9, HKC-Axa Boys 2-8, GLSK/Du Puy DOW 2 -4 Stand: Pays de Mer 10-23, GLSK/Du Puy 11 -23. MerQ Office 10-22, Axa Boys 11-18, Kroes 11-15. Morres 2 10-14. DOW 2 10-14. Bakkers land 10-8, HKC 10-7, DOW 111-4 Dennis Evertse: „Ik heb niet echt veel geluk gehad tijdens Indoor Zeeland." foto Willem Mieras Paardensport Goes Indoor Zeeland. Internationaal 1 40m direct op tijd 1 Jur Vrieling, La bor's VDL Kalusha (Holwierde) 48.13; 2. Piet Raymakers, Van Schijndels Now Or Ever (Asten) 48.60, 3. Wil Schellekens, Stapp's Hollywood (Esbeek) 49 13; 4. Da vid Jobertie, Quasimodo van de Molen- dreef (Fra.) 49.26; 5. Wil Schellekens, Stapp's Madermie. 49.84. 1.35m direct op tijd. 1 David Jobertie. Quasine. 51 36. 2 Jurgen Stenfert. Kupido (Bemmel) 52 74. 3 Mathijs van Asten, Laory van Zas (IJsselstijn) 53.32: A Tracey New man. Puerto Rico (GBR) 54.09, 5. Leon Thijssen, Liefhebbers Manet (Baarlo) 54,25 1 30m twee fasen: 1 Ann Carton. Paniki SB (België) 0/0/28.78; 2 Henrik Amkarcrona (Swe) 0/0/29.11; 3 Jur Vrie ling, Labor's VDL on Line, 0/0/29 44. 4 Henk van de Pol, AK en K Alcataz J (Veld hoven) 29.98; 5. Wiljam Laarakkers, Kas kavelle (Ottersem) 30.30. Basis klasse Z klassiek met barrage: 1 Patrick van der Schans, Minneavera (Lunteren) 0*0/30 11. 2 Henrick Ankarc- rona, Audi's Nero. 0/0/30.15; 3. Gert Ver- meiren. Golden Dream van de Laarse Heide (Zundert) 0/0/30.72, 4. Joost van Bussel, Analogminds Pant (Kapelle) 0/0/33.35; 5. Maurice van Ruisbroek, Fresco (Halsteren) 0/0/36 5; 12 Dennis Evertse, Juzelma (Nieuwland) 0/8/34.16, 13 Cindy Perdaen, Sunrice (Sas van Gent 0/eli. 15 Simon den Exter, Nono (Kort gene 14/68.39. Klasse Z twee fasen 1Pa trick van der Schans. Minneavera, 0/0/27 96; 2. David Jobertie, Nisinia van de Wolfakker, 0/0/28.37; 3. Joost van Bussel. Analogminds Pant, 29,21; 4. Sie be Kramer. Opleasure (Oud Beyerland) 0/0/29.94; 5 DennisWauben. W&L Ottali ne (Molenschot) 0/0/30 33; 7 Margreet Walraven. Jendy (Veere) 0/0/30.94; 9 Cindy Perdaen. Sunrise (Sas van Gent) 0/0/34.86 Finale klasse M: 1. Ilyo de Loos. Palotti VDL (Hulst) 0/4/30.50, 2 Tanja Kommers. Nirvana (Hoogerheide) 0/4/32.66, 3 Albert Tester, DDL Pleasure (Kruisland) 35 20, 4 Jacqueline van We zei. Janus (Rilland) 0/8/33.66,5. Kees van der Pluym, Orion (Raamsdonk) 0/8/35.34 Finale klasse L: 1 Lia Verhoe ven, Agrovorm's Orain (Dinteloord) 0/0/34.07, 2, Kees van der Pluym, Olanda (Raamsdonk) 0/0/35 16; 3. Bram Landa, Pegasus (Woensdrecht) 0/0/35 78; 4 Mark Jespers, Bierman's Tikila J (Prin senbeek) 0/0/36.39; 5. Monique van Sab ben. Lavita ('s Heer Arendskerke) 0/0/37 30; 7. Rob ter Borg. Aquadelta Perht (Bruinisse) 0/0/42.34, 11. Sandy den Exter, Ruby (Kortgene) 0/4/35.42,15. Ingrid Jakobsen, Leila Luca (Meliskerke) 0/8/41.22. Sportprijsvragen Lucky Day: 2 3-5 9-11 13-21-30-31 42 43 44 53-57-58-61 62 63 68-78 (onder voorbehoud) Volleybal Hulst. Bedrijfscompetitie. Mannen, eer ste klasse mannen: Stuntmarkt-Party Max/Smash 2000 3-0, BVH Rhodos-Ko- le Luctor 2-1, Matthijs IS-CVC Doolaege 2-1, Brandax-BVH Avosta 1-2 Stand: 1 Stuntmarkt 1 16-41, 2. BVH Avesta 16-31; 3. Party Max/Smash 2000 16-30, 4 BVH Rhodos 16-28; 5. Kole Luctor 16-26, 6. Brandax 16-12; 7. CVC Doolae ge 16-11; 8 Matthijs 16-11. Tweede klasse: Ambulo-De Troubadour 2-1, ABN/Amro-Kole Luctor 2 3-0. Stand: 1 De Troubadour 13-30, 2 Stuntmarkt 2 11-26; 3. Ambulo 13-20: 4 ABN/AMRO 12-14,5 Kole Luctor 2 13-0. Vrouwen. Eerste klasse: Zaman Sport WC Rhodos 3-0, Van Waterschoot Fer ket en de Maat 2-1, Vroome-Verhulst 2 1 Stand. 1 Van Waterschoot 16-34; 2. Vroome 16-33, 3. Zaman 16-30; 4. Ce- restar 15-25; 5. Voorwaarts 15-24,6. Fer ket en de Maat 16-20, 7. Verhulst 16-15; 8 WC Rhodos 16-8 Tweede klasse Haulez-Jong Morres 1-2, Van Wese mael-SC Morres 2 1-2, SC Morres 1-PC Place 3-0, CVC/Boehlé-Total de Beule 3-0. Stand: 1. SC Morres 115-42.2 Total de Beule 15-30, 3. Haulez 15-25, 4. SC Morres 2 15-25; 5 PC Place 15-19; 6 Jong Morres 15-19, 7. Van Wesemael 15-12, 8 CVC/Boehlé 15-7. Derde klas se: 't Hoeksken-De Bruijn 3-0, Tènce-De Sterre 3-0, SC Morres 3-Wentzler Pau wels 0-3. Stand 1. Wentzler Pauwels 16-34; 2. SC Morres 3 16-30; 3. Tence 16-30; 4. De Sterre 16-23; 5. 't Hoeksken 16-20; 6. De Bruijn 16-7. VLISSINGEN - Het oefenduel tussen zaterdag-tweedeklasser Kapelle en Sparta dat vanmid dag in Kapelle zou worden ge houden. is afgelast. De wedstrijd waarvan de op brengst ten goede zou komen aan de Hartstichting is ver plaatst naar het begin van vol gend seizoen. Het duel tussen FC Dauwendaele en Hoek gaat vandaag wel gewoon door. om dat het wordt gespeeld op het kunstgrasveld in Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 73