Eleos (fflt M t. H00NDERT T Activiteitenbegeleiders o*m 's-Heerenhoek INSPECTEUR BOUW- EN WONINGTOEZICHT/ TECHNISCH ADVISEUR WVG V/M PZC W17 1 AdvieS Hoofduitvoerder m/v Grenzeloze vooruitzichten preparatie TERNEUZEN OP ZOEK NAAR WERK OF PERSONEEL IN DE AGRARISCHE OF TRANSPORT SECTOR! VORKHEFTRUCK CHAUFFEURS ONDER PICKERS CHAUFFEU met rijbewijs (B, C, D, E) agrovervice krabbendijke Wij zijn gespecialiseerd in het uitlenen van personeel voor de agrarische- en transportsector. Interesse? Laadschopmachinisten VAKANTIE KOMEN Het centrum voor dagbesteding en arbeidsrehabilitatie De Wèrkplèkke te Kapelle zoekt enthousiaste 16 uur per week (textielafdeling) I Sfturtleickets Het centrum speelt in op individuele behoeften van deelnemers. De activiteiten zijn divers en gedifferentieerd van inhoud. Het is mogelijk voor deelnemers om educatieve en/of creatieve activiteiten op te pakken die gericht zijn op een zinvolle dagbesteding of op arbeidsrehabilitatie (o.a. houtbewerking, schilderen, pc-gebruik, tuinieren, kaarten maken, inpakwerk en bloem schikken). Pc fuHCttc De functie omvat de volgende taken: het begeleiden van deelnemers binnen bovenstaande projecten; het voeren van intake- en begeleidings gesprekken, het maken van werk- individuele bege leidingsplannen. Jouw profiel Voor de boeiende functie in een enthousiast team zijn we op zoek naar iemand die: beschikt over een opleiding mbo-AB of SPW; ervaring heeft in het omgaan met de doelgroep; affiniteit heeft met en zich creatief wil inzetten voor de genoemde activiteiten; zelfstandig met deelnemers een individueel activiteitenplan kan opzetten en uitwerken; in staat is sfeer en gezelligheid aan de afdeling te geven; goed kan werken in teamverband Athbod Eleos biedt jou een uitdagende functie binnen een dynamische werkomgeving waarbij aan dacht is voor jouw professionele ontwikkeling. Voor deze functie gelden de arbeidsvoorwaarden conform de cao-ggz. Daarnaast bieden we een flexibel secundair arbeidsvoorwaardenpakket, dat kan worden afgestemd op jouw wensen. Informdtle Meer informatie en/of een uitgebreide functie beschrijving is verkrijgbaar bij: mevr. J.C. Korf (wnd. hoofd De Wèrkplèkke), tel.: (0113) 3410 95 of dhr. dr. S.D. Post MPM (manager), tel.: (078) 61110 50 of per e-mail: hanneke.korf@eleos.nl of steef.post@eleos.nl Schriftelijke sollicitaties kunnen uiterlijk tot 23 januari a.s. worden gericht aan Eleos, t.a.v. mevr. B.C. van Dasier (adviseur P&O). Postbus 306,3430 AH te Nieuwegein E-mail: bertine.vandasler@eleos nl Sollicitatiegesprekken worden gehouden op D.V. 4 februari a.s. U kunt ook onze website bezoeken: www.eleos.Tll Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. stichting gereformeerde geestelijke gezondheidszorg Eleos, stichting gereformeerde geestelijke gezondheidszorg, is een gespecialiseerde en professionele organisatie voor behandeling, begeleiding en advies bij psychiatrische en ernstig psychosociale problemen. De zorg van Eleos wordt geboden vanuit een christelijke levensovertuiging op gereformeerde grondslag. Van onze medewerkers wordt verwacht dat ze vanuit deze grondslag in hun handelen uiting geven aan de gereformeerde identiteit van Eleos. Hé verplegende! Zin in een werkvakantie? Wil jij de Zonnebloem in 2003 helpen om ruim 6400 langdurig zieken en (zwaar) lichamelijk gehandicapten een onvergetelijke vakantie te bezorgen0 Sluit je dan aan b<| ons enthousiaste en supergemotiveerde team van meer dan 6700 vrijwilligers, waaronder een groot aantal verpleegkundigen en ziekenverzorgenden. Het kostje een weekje van je vrije tijd. maar je krijgt er dan ook heel wat voor terug. Meer informatie? Bel (076) 564 63 62 of kijk op www.zonnebtoem.nl de Zonnebloem OAZ Advies heeft aan de basis gestaan van de invulling van een groot aantal personeelsvacatures in Zuidwest Nederland. Een sterk groeiend aantal opdrachtgevers waardeert onze professionele en praktische aanpak op het gebied van personeels beoordeling en werving selectie. Tevens ondersteunen wij onze klantenkring met diverse vraagstukken op het gebied van personeel organisatie. Onze opdrachtgever is een middelgroot bouwbedrijf in Zeeuws Vlaanderen, gespecialiseerd in burgerlijke- en utiliteitsbouw. Voor onze opdrachtgever zijn wij op korte termijn op zoek naar een De functie: U coördineert en geeft leiding aan uitvoerders en voorlieden; U coördineert de inzet van het materieel; U geeft leiding aan administratie en calculatie op de bouwplaats; U houdt toezicht op de naleving van veiligheids-, gezondheids- en milieuvoorschriften; U onderhoudt contacten met de opdrachtgever- Gevraagd wordt: Opleiding ten minste op MBO-niveau; Ervaring in de Utiliteitsbouw en Grond-, Weg- en Waterbouw; VCA 1 2 diploma; Bekendheid met ISO en VCA certificaat is een pré; Goede communicatieve vaardigheden; Bij voorkeur leidinggevende ervaring in een soortgelijke functie; Grote mate van zelfstandigheid; Een stevige persoonlijkheid. Geboden wordt: Een afwisselende fulltime functie; Goede arbeidsvoorwaarden. Bent u de dynamische collega die wij zoeken? Stuur dan uw sollicitatiebrief en CV binnen 10 dagen aan OAZ Advies, t.a.v. Astrid de Zeeuw-Beemster, Postbus 148, 4460 AC Goes. U kunt haar bereiken op telefoonnummer 0113-256600, Fax: 0113-256610. E-mail: info@oaz.nl. Internet: www.oaz.nl. AïeEIDSBÉMlDDtl ih'GSVERGUMNIKG A 910016 in de grootste gemeente van Zeeland Een wereld van contrasten in Zeeland's grootste gemeente Economische bedrijvigheid, scheepvaart, industrie en werkgelegenheid. Ruimte, water en groen. Zorg-, onderwijs- en cultuurvoorzieningen voor iederéén. De fusie van de gemeenten Axel. Sas van Gent en Tcrneuzen brengt een wereld van contrasten bij elkaar. Vanaf 1 januari 2003 gaan de drie gemeenten in Midden Zeeuwsch-VIaandeten gezamenlijk verder onder de naam Terneuzen. Ze vormen zo één aantrekkelijke gemeente om in te wonen, te werken én te recreëren. En dit op een steenworp afstand van cultuursteden Antwerpen en Gent. Terneuzen wordt na de fusie de grootste gemeente van Zeeland. Dat biedt perspectieven voor de 55-000 inwoners, die na de herindeling kunnen rekenen op een betere en efficiëntere dienstverlening En op een slagvaardiger gemeentelijke organisatie, die sociaal-economisch en maatschappelijke kansen creëert door gemeente- en grensoverschrijdende samenwerkings verbanden verder uit te bouwen. Uiteraard biedt de nieuwe organisatie ook interessante vooruitzichten voor het gemeentelijk personeel. Een grootschaliger werkomgeving, meer professionele kwaliteit en ruimte voor De nieuwe gemeentelijke organisatie bestaat uit de sectoren Ruimtelijk en Economische Ontwikkeling. Maatschappelijke Zaken, Stads- en Dorpsbehcer en Middelen. Daarnaast ressorteren rechtstreeks onder de gemeentesecretaris de projectleider Publiekszakcn en de afdelingen Bestuurs- en Managementondersteuning. Personeel en Organisatie en Brandweer. Voor de afdeling Brandweer zijn wij op zoek naar een 36 uur per week De functie - opstellen en onderhouden van bcrcikbaarhcidskaarten, aanvalsplannen en rampenplannen: - regisseren en organiseren van instructies, opleidingen en oefeningen. - het opstellen van het oefen- en opleidingsbeleid; - organiseren en voorbereiden van oefenavonden aan de hand van de Leidraad Oefenen; - onderhouden van contacten met bedrijven en andere belanghebbenden; - het afstemmen van het vakgebied met aangrenzende specialismen; - het verrichten van repressieve werkzaamheden voor de brandweer zowel binnen als buiten werktijd in de functie van hoofd Officier van Dienst. De functie-eisen Kandidaat - heeft een hbo-diploma met chemische achtergrond; - heeft diploma hoofdbrandmeester met het certificaat ROGS; - kan zelfstandig en in teamverband werken en beschikt over goede mondelinge cn schriftelijke uitdrukkings vaardigheid; - is in het bezit van auto cn rijbewijs B. Arbeidsvoorwaarden Het definitieve functieniveau dient nog te worden vastgesteld. Bij indiensttreding wordt maximaal een salaris geboden op basis van de gemeentelijke salaris schaal 9 3.102,— bruto per maand: 36 uur per week). Het aanvangssalaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Voor de piketfunctie wordt de 10/16 regeling gehanteerd. Informatie cn sollici Informatie over deze functie kunt u inwinnen bij de heer C. Overdulvc, plv. commandant brandweer, tel. 0115 - 45 50 00 of 06 - 53 91 80 15. of hij de heer G. Tabak, personeelsfunctionaris, tel. 0115 - 45 51 81. e-mail g.tabak@tcrncuzen.nl. Sollicitaties kunnen tot uiterlijk 20 januari 2003 worden ingezonden aan het College van Burgemeester en Wet houders van Terneuzen. Postbus 35. 4530 AA Terneuzen. leven Waar het spelen stopt komen wij in actie i 'f' Geef kinderen een jeugd. Geef ze een toekomst met 10.- per maand. Giro 809. Save the Children Den Haag. Bel 070 - 338 44 48 of ga naar www.savethechildren.nl I Het recht om kind te zijn Voor de transportsector zijn wij op zoek naar: Poststraat23 Tel 06 51 88 70 05 fax. 0113-50 44 89 V Zoals: - grondwerkers - oppermensen - akkerbouw- en fruitteeltmedewerkers - chauffeurs met rijbwijs B, C, D, E - vorkheftruckers - groenvoorzieners Neem contact op met Pieter Polderman. Aannemings- en verhuurbedrijf J Hoondert Zn. B.V. is een bedrijf met een uitgebreid en modern machinepark. De activiteiten bestaan o.a. uit het uitvoeren van GWW-projecten, industriële dienstverlening, puinrecyding, op- en overslag, en het verhuren van bouwmaterieel De werkzaamheden vinden voornamelijk plaats in Zeeland, maar ook buiten Zeeland zijn wij actief. Met een groep jonge mensen bieden wij een uitgebreide service en voldoen wij aan de laatste veiligheids- en milieu-eisen die van een modern bedrijf verwacht mogen worden. Wegens uitbreiding van onze bedrijfsactiviteiten zijn wij op zoek naar Uw profiel In bezit van het certificaat Basisveiligheid (VCA1) is een pre Een positieve instelling vinden wij belangrijker dan ervaring Ons aanbod Wij bieden een goed salaris, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en een uitstekende werksfeer. Informatie en sollicitatie U kunt uw schriftelijke reactie binnen twee weken naar onderstaand adres versturen. Tevens is het mogelijk om gebruik te maken van het sollicitatieformulier dat vermeld staat op onze website: www.hoondert.nl Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de heer J. Hoondert. Aann. en verhuurbedrijf J. Hoondert Zn. B.V. Heinkenszandseweg 19 Postbus 4 4453 ZG 's-Heerenhoek Tel.: 0113-352510 info@hoondert.nl www.hoondert.nl GOES (36.000 inwoners) is een levendige stad in hartje Zeeland, waar veel gebeurt. De gemeente werkt aan ambitieuze plannen voor de histori sche binnenstad. Concrete projecten zijn de bouw van een nieuw theater en een nieuw stads kantoor. Goes is een fijne stad om te wonen. Je vindt er betaalbare huizen in een prachtige omgeving en uitstekende voorzieningen als het gaat om sport, gezondheidszorg en onderwijs. Aleer informatie vindt je op www.goes.nl v ff* Wij zijn voor de afdeling bouwen en wonen op zoek naar een enthousiaste voor 21,6 uur per week. DE AFDELING MILIEU De afdeling Bouwen en Wonen is verdeeld in twee bureaus en heeft 24 mede werkers. De afdeling is een onderdeel van de sector Grondgebied en is op vele terreinen actief Bijvoorbeeld op het gebied van het wonen en de stedelijke vernieuwing. Ook nieuwbouwprojecten van de gemeente zelf vallen onder de taak stelling van de afdeling. Op dit moment werken we bijvoorbeeld aan een nieuw stadskantoor en een nieuwe schouwburg. Bouwen en Wonen is daarnaast actief op het terrein van handhaving, bouw- en sloopvergunningen, beeldkwaliteit, monu menten en risicobeheer. je bent inspecteur, maar in hoofdzaak belast met de technische advisering van de woonvoorzieningen voor de Wet Voorzieningen Gehandicapten (WVG) Je doet dat voor de gemeenten Goes en Noord- Beveland. Je vraagt en bespreekt offertes, controleert kostenramingen en houdt toezicht op de uitvoering van werken. Ook ben je verantwoordelijk voor het noodzakelijke overleg met bewoners en andere betrokkenen Daarnaast wordt van jou een bijdrage verwacht bij de handhaving van regelgeving en het opsporen van clandestiene bouwwerken, in samenspraak met de beleidsmedewerker handhaving. WIE ZOEKEN Wl Je beschikt over het diploma MTO-bouwkunde.Je hebt relevante werkervaring op het gebied van bouw- en woningtoezicht en/of de WVG. Daarnaast kun |e |e zowel mondeling als schriftelijk helder uitdrukken. Ook ben je in het bezit van rijbewijs B. Van jou wordt verwacht dat |e in het bezit bent van een auto die voor de uit oefening van de functie gebruikt kan worden. Wij bieden je een bruto maandsalaris dat afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring minimaal 1.643,00 (aanloopschaal 7) en maximaal 2.747,00 (functie- schaal 8) bedraagt op basis van een voltijdsfunctie. Daarnaast hebben wij goede regelingen op het gebied van studiefaciliteiten, flexibele arbeidstijden, kinderopvang, betaald ouderschapsverlof, een pc- en fietsprivé-regeling, mogelijkheid tot het kopen en verkopen van verlofuren en een gunstige hypotheekregeling. Informatie. Voor informatie over de inhoud van de functie kun je contact opnemen met Arjan de Waard, coördinator Bouwen, telefoon (0113) 249692 of met Hans Schinkel, hoofd van de afdeling Bouwen en Wonen, telefoon (01 13) 249701 Informatie over de procedure kun je krijgen van Els Vis. personeelsconsulent, telefoon (0113) 249633. Bij de selectieprocedure zijn twee commissies betrokken. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de procedure. Sollicitatie. Spreekt deze functie je aan, schrijf dan je brief en cv naar burgemees ter en wethouders van Goes. Postbus 2118. 4460 MC Goes onder vermelding van vacaturenummer 2331.05. Je kunt ook je brief en cv per e-mail sturen naar: vacatures@goes.nl. De sollicitatietermijn sluit 14 dagen na het verschijnen van dit blad. VOORKEURSBELEID Wij streven naar een organisatie die een afspiegeling vormt van de samenleving. Arbeidsgehandicapten, vrouwen en leden van etnische minderheidsgroepen, die voldoen aan de functie-eisen, verzoeken wij daarom nadrukkelijk te solliciteren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 45