«jirpciclc Zeeuws-Vlaanderen Cp OFFICE MANAGER MCXX Zorg PZC Groepsleerkrachten m/v teamcoördinator m/v zaterdag 11 januari 2003 Je kunt voor CZ kiezen omdat je liever wilt voorkomen dan genezen. Bij CZ krijg je de kans om vooruit te komen. En het is mooi als jouw plannen en ambities anderen helpen om beter te worden. Want CZ helpt niet alleen de zorg beter te maken, maar ook je carrière. CZ is een zorgverzekeraar die liever voorkomt dan geneest. De mensen van CZ zijn actief in gezondheid. Wij zien patiën ten als mondige consumenten. We zoeken een oplossing op maat; nee zeggen vinden we het ergste dat er is. We proberen knelpunten in de zorg te voorzien en op te lossen, voordat ze een probleem worden. Kjes voor de ver snelling van je loopbaan en draag bij aan het verbeteren van de zorg. (e krijgt volop ruimte om je carrière te verbeteren en een prettige balans te vinden tussen werk en privé. Kijk op www.CZJobs.nl voor meer informatie over al onze vacatures. Of bel 013 - 593 87 87. Zorg kan altijd beter. Je carrière ook. PERSONEEL KAPRIOM, Stichting voor katholiek onderwijs in Midden Zeeuws-Vlaanderei De Stichting is in 1998 opgericht en beheert 12, veelal kleinere, katholieke basisscholen in Midden Zeeuws-Vlaanderen. De organisatie bestaat uit een algemeen bestuur en 6 schoolcommissies. Daarmee wordt aan het idee van het schoolnabije bestuur daadwerkelijk vorm gegeven. Wegens wijzigingen in de personele bezetting zijn wij op zoek naar: op De Komme te Biervliet voor tenminste 3,5 dag per week in groep 7/8 en op De Vaickeburcht te Sas van Gent voor 1,5 dag per week, bijvoorkeur in de bovenbouw. Na gebleken geschiktheid kunt u rekenen op werkgelegenheidsgarantie. Uw profiel. U heeft een onderwijsbevoegdheid voor het basisonderwijs met een catechesediploma of u bent bereid dit diploma binnen 2 jaar te behalen. U onderschrijft de katholieke identiteit van de school en draagt deze uit. U ziet er niet tegenop om te werken in een gecombineerde groep. U bent flexibel, ondernemend en in staat om positieve feedback te geven en te ontvangen. U bezit actuele kennis van hedendaagse onderwijskundige ontwikkelingen en gaat vernieuwingsgericht te werk. U kunt vorm geven aan de kwaliteitsbewaking en cultuur van de school. U beschikt over goede contactuele eigenschappen en sociale vaardigheden. Ons aanbod. U krijgt een boeiende functie die echter ook veel tijd en energie van u vraagt. Het Rechtspositie besluit Onderwijspersoneel is van toepassing met daarnaast enkele secundaire regelingen vanu- het bestuur. Informatie over de functie. Verdere informatie kunt u inwinnen bij de directeur van de school. Voor De Komme is dit dhr. R.Huisman, tel. 0115-486059 of 0115-694558 (privé). Voor De Vaickeburcht bij dhr. A.van Opdorp, tel. 0115-460041 of 0115-452143 (privé). Uw reactie. Indien u geïnteresseerd bent in de functie en zich herkent in het profiel, dan nodigen wij uit om* solliciteren. U kunt uw sollicitatiebrief voor 21 januari a.s. sturen naar het secretariaat van de Stichting, t.a.v. dhr. F. Janssens, Kennedystraat 6, 4551 TW Sas van Gent, tel. 0115-461001. Tevens hebben we vacatures voor groepsleerkrachten die willen vervangen wegens ziekte waarbij er geregeld de mogelijkheid bestaat om daarna in een vast dienstverband benoemd te worden. Interesse? Schrijf dan een briefje met uw wensen/mogelijkheden naar het secretariaat. Dit jaar bouwt Airpack al vijf en twintig jaar complete compact installaties voor het leveren van samen geperste lucht, gas en/of stikstof. Kapitaal producten maken is investeren over een zeer lange termijn en als het product goed is dan kom je in een stroomversnelling. Voor de huidige orderstroom hebben wij geen probleem, echter in Indonesië' en Latijns Amerika gaan wij ook kansen maken, daarom zoeken wij jonge. MBO'ers met aanvullende opleiding voor de continuïteit van het bedrijf. Wij bieden een jaar contract en de mogelijkheid van een vaste overeenkomst, mits er geen oorlog uitbreekt in Irak. Na een interne opleiding van drie maanden zal hij/zij verantwoordelijk zijn voor de project administratie in het kantoor. Airpack Nederland B.V. is fabrikant van lucht en gas compressorinstallaties voor de petrochemische industrie en vooral actief in het Midden en Verre Oosten. Carly is altijd aanwezig om u de nodige informatie over deze betrekking te geven, echter voor u haar belt bezoek eerst onze web page www. Airpack.nl Heeft u interesse stuur dan uw sollicitatiebrief met CV naar het volgende adres: Airpack Nederland B.V PO. Box 197 4300 AD Zierikzee T.a.v: Carly Romeijn De Stichting ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen bestaat uit Thuiszorg en Ziekenhuis Zeeuws-Vlaanderen en woon- zorgcentra Emmaus en Coensdike. Ons doel is alle inwoners van Zeeuws-Vlaanderen goede gezorndheidszorg bieden. Dankzij de inzet en het enthousiasme van meer dan 2000 medewerkers kunnen we kwaliteitszorg garanderen. Binnen het rayon Midden ontstaat voor de unit Verpleging en Verzorging Sas van Gent een vacature voor de functie van voor minimaal 28 uur per week De Thuiszorg bevordert de zelfstandigheid van mensen in de thuissituatie. Wij leveren huishoudelijke hulp, verpleging, verzorging en begeleiding. Ook voorzien wij in dieet- advisering en voedingsvoorlichting, ouder- en kindzorg en de uitleen van verpleegartikelen en hulpmiddelen. UW TAKEN: Op basis van een integrale benadering bent u als team coördinator samen met de unit Verpleging en Verzorging verantwoordelijk voor een efficiënte en effectieve uitvoering van het primaire proces. U bent hiërarchisch verantwoordelijk en heeft de hierbij behorende beslissingsbevoegdheid. U geeft sturing aan het proces dat past bij een resultaatverantwoordelijk team en u doet verslag aan de rayonmanager In samenwerking met de unit bent u verantwoordelijk voor het bewaken van de kwantiteit en de kwaliteit van de geboden zorg. U helpt mee aan de werkplanmng en u bent waar nodig inzetbaar voor uitvoerende zorgverlemngstaken. U stelt jaarlijks een werkplan samen, afgeleid van het rayonwerkplan. U zorgt voor een goede kwantitatieve en kwalitatieve personeelsbezetting, afgestemd op de zorgvraag. U herkent en signaleert ontwikkelingen in de zorg en de zorgvraag. Ontwikkelingen die van belang kunnen zijn voor het strategisch zorgbeleid Zeeuws-Vlaanderen geeft u door aan uw rayonmanager Tevens verzorgt u aan de functie gerelateerde administratie. UW INBRENG: U heeft een afgeronde HB0-V-opleiding of een gelijkwaardig diploma. U heeft deze scholing bij voorkeur aangevuld met een management opleiding U beschikt over goede sociale-, communicatieve- en onderhande lingsvaardigheden. U heeft ondernemingszin, bent initiatiefrijk en gericht op professionele samenwerkingsresultaten. Ook bent u bereid nadere scholing te volgen. U beschikt over een rijbewijs en een auto. WIJ BIEDEN: Een dienstverband van minimaal 28 uur per week. Van de beschikbare uren wordt u 18 uur ingezet als teamcoördinator. De overige uren worden ingevuld met uitvoerende zorgverleningstaken Het salaris is conform CAO Thuiszorg, salarisschaal 9. Dit betekent minimaal 1876,32 en maximaal 2720,16 bruto per vier weken bij een fulltime dienstverband 36 uur per week). De definitieve indeling hangt af van leeftijd en ervaring. INUCHTINGEN: Voor meer informatie over deze functie kunt u tijdens kantooruren bellen naar mevrouw A van der Veeken. rayonmanager 0115-674500 en/of mevrouw S. van Oosten, teamcoördinator 0115-451156. SOLLICITATIES: Heeft u interesse m deze funcueStuur dan uw schriftelijke reactie voorzien van CV naar de afdeling Personeel Organisatie van Thuiszorg Zeeuws- Vlaanderen, La.v mevrouw M. Buijck, personeelsfunctionaris, Postbus 73. 4530 AB Terneuzen Uw brief dient uiterlijk 22 januari 2003 in ons bezit te zijn. Acquisitie n.a.v deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Wij zoeken voor de nieuwe MEXX store in Middelburg dynamische medewerkers: Verkoopmedewerkers [m/v] fulltime/parttime Je hebt ervaring in de verkoop van kleding waardoor je vertrouwd bent met merken en styling. Je bent modebewust en op de hoogte van wat reilt en zeilt in de modewereld. Je beschikt over zeer goede commercie* en contactuele vaardigheden en je houdt ervan in een team te werken. Heb je interesse in bovenstaande functie, stuur dan je sollicitatiebrief met pasfoto en curriculum vitae naar: MEXX - Lifestyle Concepts BV t.a.v. Wilfra Jonker, Singelstraat 17, 4461 HZ Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 10