zc iude terug op gewicht en niveau Rubels heeft nog heel wat te bewijzen Studie resulteert in mountainbikewedstrijd Ferro-afstammelingen stelen de show Tennissers Van Voren winnen openingsduel knisser uit 's-Gravenpolder overwint tegenslagen z 17 Rattenloop in Sint Jansteen uitslagen agenda donderdag 9 januari 2003 ygtfftn Remiinsen IGH-HAAMSTEDE - De «achterij Westersehouwen löterdag 8 februari het to- vaneen bijzondere moun- jikerace. De wedstrijd is eenmansproject van de itigjarige Jasper Slager uit jh-Haamstede. Slager, zelf actief mountainbi- ker bij de Zeeuwse vereniging X-Treme, studeert aan het Cios in Goes. Als stageproject moet hij een sportief evenement voor bereiden, uitvoeren en evalue ren. Hij heeft gekozen voor een ATB-race, die dankzij een wel willende sponsor The Fysio For You MTB Challenge is gedoopt en door de Nederlandse wiel- renunie (KNWU) in categorie 3 is ingedeeld, wat inhoudt dat zowel licentiehouders als recre anten mogen deelnemen. De debuterende organisator heeft zijn handen vol aan de voorbereidingen. ,,Dit project is eigenlijk te veel voor één man", zegt Slager. ,,Ik heb een promo tieplan geschreven, een draai boek in elkaar gezet en sponsors en vrijwilligers benaderd. Ge lukkig zijn veel mensen bereid om me te helpen." Slager maak te de afgelopen weken reclame voor zijn evenement tijdens di verse manches van de Zeeuwse ATB-competitie. Zijn wedstrijd is bestemd voor alle categorie- en. Geïnteresseerden kunnen op de dag zelf inschrijven. Voor de jeugd van zeven tot en met zes tien jaar is deelname gratis. Ferdinand Koppejan 8AVENPOLDER - Opeens 'lterug op zijn oude niveau. eEude (27) won afgelopen dreinde het Open Walcherse liskampioenschap. Proble- d met de stofwisseling en pnreleed weerhielden hem ■lang an successen. Het |»gl van zijn comeback. ge Eude heeft altijd al ge- et fysieke proble- a Wat techniek, tactiek en ataliteit betreft, was het al- prima in orde, maar vaak Éden conditionele proble- e een onoverkomelijke hin- ris voor de tenniser uit 's- ivenpolder. „Mijn lichaam ede intensiteit van het trai- i niet aan", licht hij toe aardoor kreeg ik blessures, oorzaakt door overbelasting ce aanhechtingen." alve door blessures werd agd door problemen idestofwisseling. Die waren belangrijke oorzaak van ■besluit af en toe een jaartje prei volledig met tennis te ppen. „Ik heb te vaak al tij- is de derde set mijn tegen- iderde hand moeten schud- met de mededeling dat ik >eputwas." ïgemotiveerd iwas een bittere pil voor de die op zijn twaalfde tennis ivoorkeur gaf boven voetbal, knis vond ik gewoon leuker, idien ben je in tennis zelf ssid procent verantwoor- t>: voor het resultaat. Met übal waren er altijd wel een ons team die totaal on- itiveerd waren en daar ik me aan." ;iasaltijd een superfanatie- ke speler en dook naar elke bal, of die nu haalbaar was of niet", blikt de met rechts spelende Eu- de terug. „Ik zag de bal en ging er als een razende achteraan. Mensen die me toen volgden, herinneren zich mij als een jon gen die veel over de baan rolde." Toen hij negentien was, kwa men de eerste zware tegensla gen. „Ik studeerde toen aan de Sportacademie in Zwolle, maar moest toch besluiten het trainen op een lager pitje te zetten. Al leen als het uitkwam, was hij op zaterdagochtend nog wel eens te vinden op de trainingsbaan bij oefenmeester Remco Maan dag. Wel speelde hij nog regel matig wedstrijden. Medicijnen om die gezond heidsperikelen te bestrijden, zorgden ervoor dat hij ander halfjaar geleden 118 kilo woog. Voor een sportman die boven dien een jaar Cios en drie jaar sportacademie deed, is dat on verteerbaar. „Het maakte me in elk geval niet sneller", zegt de zoon van een Franse vader en een Nederlandse moeder met gevoel voor understatement. IJzeren discipline en keihard werken zorgden ervoor dat Eu- de nu terug is op een gewicht van 93 kilo. Hij verloor 25 kilo door zich aan een streng dieet te houden en veel te fitnessen, hard te lopen en te fietsen. „De medicijnen zorgden ervoor dat mijn lichaam veel vocht vast hield en bovendien werden veel suikers omgezet in vetten", ver klaart Eude. „Dat wilde ik per se kwijt raken." Het fanatisme waar hij vroeger om bekend stond op de tennis baan, toonde hij nu in de wed strijd tegen de kilo's. Zonder hulp van derden won hij dat ge vecht en verloor hij gewicht. De prijs is een sterk verbeterde con ditie. „Ik merk dat mijn lichaam nu meer belasting kan hebben." Afgelopen zondag won hij voor het eerst sinds lange tijd weer een toernooi. In de finale van de Open Walcherse tenniskampi oenschappen versloeg hij Mare Felius met overtuigende cijfers: 8-3. Maar een beter gevoel heeft hij overzijn partij tegen Duncan Blackman in de halve finale. ..Mare maakte veel fouten in de finale en dat was eigenlijk de re den dat ik zo ruim won. Maar in die halve finale speelde ik voor mijn eigen gevoel gewoon een heel lekkere wedstrijd." Verrast Eude verbaasde niet alleen de Zeeuwse tennisliefhebbers. Zelf is hij ook nog steeds verrast door zijn zege. „Maar voor mij zelf is de grootste overwinning dat ik na alle problemen weer een toernooi waar de Zeeuwse top aanwezig was, moeiteloos heb uitgespeeld." Serge Eude is dus weer terug en hij heeft er vertrouwen in dat hij zich op dit niveau kan handha ven. „Kijk, mijn doel is om weer i ntensief te sporten en me met de Zeeuwse top te kunnen meten", vertelt hij. De echte test komt voor Eude als het zomerseizoen begint en het weer draait om twee gewonnen sets in plaats rKoen de Vries GES - Hoed uit de koffer, hoed de koffer, hoed de koffer uit, ted er weer in. Hans Peter inderhout heeft het druk tij- Bs de hengstencompetitie, «iganiseerd door het KYVPN. vier keer komt hij in de ig voor een dressuur en drie w moet hij opdraven voor prijuitreiking. Minderhout, koren en getogen in West- ipelle, is zo langzamerhand autoriteit als het om het Ksuurrijden van hengsten se.hi] heeft even geen tijd voor B babbeltje. „Om een uur of wanneer de wedstrijden algelopen", zegt hij terwijl j-zonder hoed - een van zijn iarden naar de boxen brengt, iweg is hij, Even later komt nog steeds zonder hoed, te lg met een andere viervoeter. 101 goed losrijden en hup, met op de ring weer in. afovart voor twee gistermid- $kwam Minderhout voor het ra in actieIn de klasse L reed Hhodium naar de tweede -a's. „Als we het ideale dres- £paard zouden moeten teke- dan kwam Rhodium een cd in de buurt", was een van de ®plimenten van juryvoorzit- BArie Hamoen. itsmijter 'dekwartier later was hi j in de '®eMmet Painted Black aan ebeurt en weer drie kwartier ütrbetrad Minderhout de ring fflniddels in de klasse Z - met 'nisper. Het optreden met Ru- '-ogen de klok van vijf was f uitsmijter, maar wel een heel De jury waardeerde de pïedens met Painted Black en met de eerste prijs, dat Whisper met de derde ®»at Whisper en Rubels in de cide klasse uitkomen en Min- frnout niet op twee paarden tegelijk kan rijden, verschijnt hij (met hoed) slechts twee keer op de prijsuitreiking. Ooit begon Hans Peter Minder hout zijn carrière in de paarden sport als staljongen bij Anky van Grunsven. Die tijd heeft hij ver achter zich gelaten. Inmid dels is hij ruiter van beroep en komen de mensen vragen of hij alsjeblieft niet op hun paard wil rijden. De laatste tijd moet hij nogal eens nee verkopen. En dat in de wereld van de hengsten, waarin verreweg het meeste geld omgaat. Minderhout heeft dat vooral te danken aan zijn fascinatie voor hengsten. In zijn stallen in Den Hout (bij Breda) heeft hij negen hengsten en één ruin staan. En eigenlijk is hem dat nog niet ge noeg. „Die ene ruin is Washing ton en als ik op hem rijd, is het wel leuk maar ook elke keer het zelfde. Als je op een hengst rijdt, is het avontuur veel groter. Hengsten hebben power, ze hebben karakter. Het is een uit daging om op een hengst te rij den." Vermoeiend Op een gewone, doordeweekse dag zit Minderhout van 8 tot 5 op het paard, op negen verschil lende in totaal. „Of dat ver moeiend is? Dat kan sterk ver schillen. Op het ene paard zou je oneindig lang kunnen blijven rijden, het andere paard is zo vermoeiend dat je na een kwar tier kapot bent." Rubels is het absolute toppaard dat bij Minderhout in de stallen staat. Twee keer werd de combi natie wereldkampioen dressuur bij de hengsten, bij de vijfjari gen en de zesjarigen. Het optre den van Rubels in de Zeeland hallen stemt de ruiter tevreden. Het was belangrijk dat het hier goed ging, want hier zit publiek dat speciaal naar de hengsten komt kijken. „Als ik met Rubels een con- coursje met paarden van allerlei soorten win, dan valt het niet op Maar als je hier de andere heng sten verslaat, is dat van groot commercieel belang voor de ei genaar. Vorig jaar zorgde Rubels voor honderdtwintig dekkin gen." Ter illustratie: een dek king met het sperma van een tophengst kost al snel duizend euro. Veel van de tophengsten beho ren tot het stamboek van het KWPN. het Koninklijk Warm bloed Paardenstamboek Neder land. Zo ook Rubels. Omdat de commerciële belangen zo groot zijn_wi het KWPN naar een zo goed mogelijk ras streeft, is de controle enorm. Een-van de kop stukken van het KWPNTcHït de vorderingen van de goedge keurde paarden in de gaten houdt, is Jaap Werners uit Den Haag. Hij is sinds 1984 voorzit ter van de hengstenkeurings- commissie en kijkt in Goes hoe de KWPN-vlag erbij hangt. De vlag hangt strak en is goed te zien, zo lijkt het, want de KWPN-paarden doen het prima in Goes. Maar als de prestaties onverhoopt tegenvallen, kan de status 'goedgekeurd' het paard ook zo weer ontnomen worden. Rubels hoeft niet bang te zijn dat hij de kwalificatie - het af gelopen jaar toegekend aan nog geen twintig hengsten - weer kwijtraakt omdat de dressuur- proeven tegenvallen. Maar dat is niet het hele verhaal. Ook de Hans Peter Minderhout leidt de hengst Whisper naar de derde plaats in de dressuurklasse Z. i foorLucien Roelandt GOES - Keuze te over. Dat was pteren de conclusie na de I' ^"gstencompetitie dressuur *an Indoor Zeeland in Goes. kt name de Ferro-afstamme- 'IDgen maakten grote indruk °P de in de Zeelandhallen tal- "jkaanwezige fokkers. j 0e fokker Jas Haak uit Philip- I' jD^emaakteruim vier jaar ge lden de juiste keuze. Ondanks niveau stak het fok- product van Haak, Hilltop Rousseau, in de klasse L duide lijk boven zijn concurrenten uit. De Ferro-zoon beschikt over drie fantastische basis gangen. Voor de zuiverheid, re gelmaat, kwaliteit en bruik baarheid van de draf scoorde de bruine hengst, geleid door amazone Nicolette van Lierop, zelfs een negen. Qua gedragen heid. exterieur en algemene in druk liep voor de pas vierjarige hengst de teller op naar 8.5 Met het totaal van 86 punten bleef Van Lierop met het Zeeuwse fokproduct, dat in middels eigendom is van de Amerikaanse Hilltop Farm, Hans Peter Minderhout met Rousseau's broer Rhodium ne gen punten voor. Voor exteri eur werd de zwart-bruine Fer ro-zoon Rhosium beloond met een uitzonderlijke 9.5. Marijke Folmer eiste met de broer van Rousseau en Rhodi um, de donkerbruine vijfjarige Paddox, met een totaal van 75.5 punten de overwinning in de Idasse M voor zich op, daarmee de suprematie van de Ferro-stam onderstrepend. Hans Peter Minderhout werd met 74 punten tweede met de Gribaldi-zoon Painted Black. In de klasse Z deed Minderhout met Rubels wat men van een wereldkampioen mag ver wachten. Hij reed de veel sou plesse en uitstraling tonende Rafurstinels-zoon met 155 punten naar de overwinning. De harmonie tussen ruiter en paard, die werd beloond met een 8, was uitstekend. Met de derde plaats van de Weltmev- er-zoon Whisper bevestigde Minderhout zijn klasse. Bert Rutten eiste met de gewel denaar Paganini de tweede plaats voor zich op. De Ha- vidoff-zoon toonde zich wat gespannen. Daardoor ontbrak het hem in de travers aan vol doende buiging, waardoor de combinatie strandde op 147 punten. van onze sportredactie HULST - De tennisformatie van Van Voren heeft in zijn eerste wedstrijd in de A2-poule van de bedrijfscompctitie in Hulst een overtuigende overwinning be haald. Hoewel het team met en kele invallers aantrad, won hel met 6-2 van Van der Staal. In het vrouwenenkelspel speel de Imre van Overloop tegen Machteld Fraanje. Van Over loop nam een 3-1-voorsprong, maar zag Fraanje op gelijke hoogte komen: 3-3. Het werd zelfs 4-6. Van Overloop kwam nog terug tot 5-6, maar ze kon met verhinderen dat de Van der Staal-formatie twee punten binnenhaalde. Paul Hendrikse maakte namens Van Voren korte metten met Wouter Blokland. 9-3. Hendrik- se nam een 5-1-voorsprong en liet de winst vervolgens niet meer glippen. Imre van Over loop en Bart van de Sande wa ren goed op dreef in het ge- mengddubbel Ze versloegen Machteld Fraanje en Kevin de Rooy met 10-2. Van Voren pakte nog twee punten door het man- nendubbel te winnen dankzij Bart van de Sande en Paul Hen drikse, die Kevin de Rooy en Wouter Blokland met 12-1 te rugwezen. Van Voren leidt de competitie met een totaal van 6 punten. PC Place.nl en Attent Blom- maert hielden elkaar goed in evenwicht. Fanny Kool en Mar- tine Daelman speelden een aan trekkelijke enkelpartij. Inval ster Daelman speelde erg goed, maar kon niet voorkomen dat Fannv Kool een 5-3-voorsprong nam. Na een spannende slotfase eindigde de wedstrijd onbeslist: 6-6. René van Gassen was dicht bij een overwinning tegen Desiré de Schepper. Van Gassen kwam met 5-3 voor, maar zag De Schepper steeds beter in zijn ritme komen. Op 6-6 had Van Gassen drie matchpunten, maar bij het klinken van de bel was de stnjd nog altijd niet beslist; het bleef dus bij 6-6. Fanny Kool en Laurens Scheer ders gaven Mart ine Daelman en Dennie Cappendij k weinig kans in het gemengddubbel: 9-6. Uit eindelijk hielden beide teams vier punten aan het duel over, want René van Gassen en Lau rens Scheerders waren niet op gewassen tegen Desiré de Schepper en Dennie Cappen- dijk, die een klinkende 3-11-ze- ge behaalden. SINTJANSTEEN - De Funrun- ners uit Sint Jansteen organise ren morgen opnieuw de Steense Rattenloop. Het is alweer de vierde editie van deze trimloop. Theo de Bot en Tonny Verwer zijn de drijvende krachten ach ter het evenement De jeugd bijt het spits af met de '500 me ter van Steen', waarna de wed strijden over 6400, 8400 en 13.000 meter worden gehouden. De kantine van voetbalvereni ging Steen fungeert als uitvals basis. Serge Eude; „Ik heb te vaak tijdens de derde set mijn tegenstander de hand moeten schudden omdat ik uitgeput was." foto Willem Mieras van de stand na vijftig minuten, zoals in de winter gebruikelijk is. „Ik vertrouw erop dat het goed komt, maar cle grote vraag blijft voor mij of ik dan ook con ditioneel mee kan komen." Op dit moment geniet hij. Van het gevoel dat hij weer op de baan staat en zijn wedstrijden kan winnen. En natuurlijk vooral van het gevoel dat hij zijn lichamelijke problemen voorlo pig heeft verslagen. Autosport vererving is belangrijk Als de kleine Rubelsjes meer op hob belpaarden dan op dressuur- paarden lijken, is er een pro bleem. De eerste resultaten zijn binnenkort bekend, want dan zijn de eerste nakomelingen drie jaar oud. Daar ligt het eer ste meetpunt van het KWPN. Wat dat betreft heeft Rubels nog wat te bewijzen. Daar komt Hans Peter Minderhout, met of zonder hoed, niet aan te pas. Dakar Rally. Zevende etappe, Ghadames - Ghat, 584 km Auto's 1 Peterhansel (Fral Mitsubishi 5.07.41, 2. Masuoka (Jap) Mitsubishi 11.32, 3. Vatanen (Fin) Nissan 27.04, 4. De Vilhers IZAf) Nissan 29.03, 5. Kleinschmidt (Dui) Volkswagen 29.25,6 Fontenay (Fra) Mitsubishi 32.17 Stand 1 Peterhansel 10.48.57, 2 Masu oka 12 21,3. Shinozuka(Jap)51.20,4 De Mevius (Bel) 55.38,5. Vatanen 1.00.01,6 De Villiers 1.00.52. Motoren: 1 Sainct (Fra) KTM 5.49.52. 2 Meoni (Ita) KTM 1.30,3 Roma (Spa) KTM 5.30, 4. Despres (Fra) KTM. 5. Cox (ZAf) KTM 8.18, 6. De Gavardo (Chl) KTM 11.59,18. Verhoef$4 08 Stand: 1. Sainct 12.13.03, 2. Meoni 1 47, 3. Roma 5.47, 4. Despres 9.58, 5. Cos 11 51. 6. Sala (Ita) 40.06,16. Verhoef 1.37 01 Vrachtwagens. 1Gerard de Rooy (Ned) DAF 6.15.46, 2. Tsjagoeine (Rus) 1.41, 3. De Azevedo (Bra) 24 29,4 Kabirov (Rus) 37 49,5. Sugawara (Jap) 1 24 28,6. Pichl- bauer(Oos) 1.36.29, 7. Jan de Rooy DAF l 59 18 Stand: 1. Gerard de Rooy 13.59.24,2 Tsjagoeine 2 14,3. De Azeve do 30.07.4 Kabirov 46 06,5 Jan de Rooy 1.52.43,6. Sugawara 2.54.33. Badminton Bangkok. Thailand Open Vrouwen, eer ste ronde: De Wit (Ned/3) Pai (Tai) 11-4 11-0, Ogura (Jap) Jie (Ned/4) 11 -413-11. Dubbel, eerste ronde: Ogura/Shiota (Jap) - Audina/Jonathans (Ned/2) 10-13 13-11 11-8 Mannen, eerste ronde: Oht suka (Jap) - Palyama (Ned/4) 15-13 7-15 15-5. Gemengd dubbel, eerste ronde Bruil/Jonathans (Ned/2) Asuncion/As uncion (Fil) 11-2 11-2 Futsal Zavio-competitie: Du Commerce - Tob betje 7-4, Vooruit - Zeemeeuw 8-4, Tinós Fruit - Groosman/Casuals 4-9, Cassandria Bad - Hoogduin 1-4 Stand: Vooruit 8-20, Hoogduin 9-19, Groos man/Casuals 8-16, Du Commerce 8-15, Zeemeeuw 9-14, Cassandria Bad 9-10, Kromme Watergang 7-9, Tobbetje 9-9, Rodanborgh 8-8, Tinós Fruit 9-0. Paardensport Goes. Indoor Zeeland. KNHS/KWPN henstencompetitie dressuur. Klasse Z/ZZ: 1. Hans Peter Minderhout, Rubels (vader Rafurstinels) 155; 2. Bert Rutten, Paganini (Havidoff) 147; 3. Hans Peter Minderhout. Whisper (Weltmeyer) 143; 4 Kirsten Beckers, Broere Phoenix (Jazz) 142; 5. Karen Nijvelt, Nero Balzflug) 130. Klasse M. 1 Marijke Folmer, Paddox (Ferro) 75.5; 2. Hans Peter Minderhout. Painted Black (Gribaldi) 74; 3 Christa Laarakkers, VDL Prestige (Silvano) 70,4. Gerdine Maree. Polanski (Kostolany) 68.5; 5. Edward Gal. Oscar (Wolfgang) 66.5. Klasse L: 1. Nicolette van Lierop. Hilltop Rousseau (Ferro) 86, 2 Hans Pe ter Minderhout, Rhodium (Ferro) 77; 3 Anke ter Beek, Riant (Jazz) 76.5; 4. Ed ward Gal, Redford (Krack C) 74.5; 5. Anke ter Beek, Radar (Cocktail) 72. Schaatsen Eindhoven. Tiende marathon KNSB/Es- sent-beker Vrouwen, 50 ronden. 1 Smit (Rouveen), 2. Huizebosch-Smit (Grams- bergen), 3. Bekkering (Den Ham), 4. Grimbergen (Heerenveen), 5. Borst-Bok (Sint Nicolaasga» Stand' 1 Grimbergen 181,1 punten, 2 Bekkering 180,1, 3. Hul zebosch-Smit 171,5. Tennis foto Willem Mieras Sydney Mannen, 360.000 euro. Tweede ronde: Safin (Rus/1) - Nieminen (Fin) 3-6 6-1 6-2, Ferrero (Spa/2) - Joezjni (Rus) 6-3 6-2, Fish (VSt) - Moya (Spa/3) 7-6 4-6 6-4. Srichaphan(Tha/7) Mirnii (WRu)3-66 4 6 4, Hyung-Taik (ZKo) - Roddick (VSt/6) 7-6 7-5, Squillari (Arg) Davidenko (Rus) 6-1 6-4, Schüttler (Dui) Gaudio (Arg) 7-6 6-0, Ferreira (ZAf) - Chela (Arg) 6-7 6-4 6-4. Sydney Vrouwen, 585.000 euro. Twee de ronde Clijsters (Bel/2) Schnyder (Zwi) 6-1 6-3, Henin (Bel/3) Husarova (Slw) 6-1 6-0, Davenport (VSt/6) - Ray mond (VSt) 6-4 6-1. Rubin (VSt/7) - Ste venson (VSt) 6-1 6-3, Coetzer (ZAf) Ma leeva (Bul/8) 6 4 6 1. Barabansjikova (WRu) - Bovina (Rus) 7-6 6-2 Melbourne. Plaatsingslijsten Australian Open. Mannen. 1. Hewitt (Aus). 2 Agassi (VSt), 3. Safin (Rus), 4. Ferrero (Spa). 5 Moya (Spa), 6. Federer (Zwi). 7. Novak (Tsj), 8. Costa (Spa), 9. Roddick (VSt), 10. Nal bandian (Arg), 11 Srichaphan (Tha), 12. Grosjean (Fra), 13. Gonzalez (Chl), 14. Ca nas (Arg), 15. Corretja (Spa), 16. Schal ken (Ned), 17. Gaudio (Arg), 18. El Ay- naoui (Mar), 19, Chela (Arg), 20. Malisse (Bel), 21. Pavel (Roe), 22. Kafelnikov (Rus), 23. Blake (VSt), 24. Lapentti (Ecu), 25. Joezjni (Rus), 26. Robredo (Spa), 27 Gambill(VSt),28 Santoro(Fra), 29.Escu- de (Fra), 30. Kuerten (Bra), 31. Schüttler (Dui), 32. Koubek (Oos) Vrouwen: 1. Serena Williams (VSt), 2. Venus Williams (VSt). 3 Capriati (VSt). 4 Clijsters (Bel), 5. Henin (Bel), 6. Seles (VSt), 7 Hantuchova (Slw), 8. Miskina (Rus). 9. Davenport (VSt), 10 Rubin (VSt), 11. Maleeva(Bul), 12. Schnyder (Zwi), 13. Farina Elia (Ita), 14. Smashnova-Pistole si (Isr), 15. Stevenson (VSt). 16 Dechy (Fra), 17 Dementieva (Rus), 18 Daniili- dou (Gri). 19. Coetzer (ZAf). 20 Bovina (Rus), 21. Sugiyama (Jap), 22. Kremer (Lux), 23. Suarez (Arg). 24. Panova (Rus), 25. Shaughnessy (VSt). 26. Tanasugarn (Tha), 27 Raymond (VSt), 28. Fernandez (Arg), 29. Majoli (Kro), 30. Husarova (Slw 31Martinez (Spa), 32. Srebontik (Slv). KNLTB-competitie vrouwen. Eerste klasse Poule A: De Bongerd-Yerseke 0-8, Halve Maantje 2-Tiola 8-0, Dau- wendaele-Brulen 2-6. Stand Yerseke 1-8, Halve Maantje 2 1-8, Bruten 1-6, Dauwendaele 1-2, De Bongerd 1-0, Tio- la 1-0 Poule B Racket-Kruiningen 4-4, Noord Beveland-Souburg 2 4-4, Scha- rendijke-Zierikzee 4-4 Stand- Kruinin- gen 1-4, Racket 1-4, Souburg 2 1-4, Noord Beveland 1-4, Zierikzee 2 1-4, Scharendijke 1-4. Hulst. Bedrijfscompetitie Poule A2: Van Voren-Van der Staal 6-2, PC Place.nl-Attent Blommaert 4-4 Poule BI: Dow-Fermont Terneuzen 6-2, Ge meente Axel-Verdi 4-4, Luctor -Stoffels 4-4 Poule B2: Stuntmarkt 2-Stuntmarkt 1 4-4 Poule C2: Welzorg-Bleyenberg 0-8, HAS 2-Yacht 3-5, HAS 1-KPS 2-6. Poule E1. Bun-Kint 6-2, Dierenkliniek Aerts-Golff Kerckhoven 8-0 Poule E2: Tijger Klappers-Den Dullaert 2-6, Jum ping Jacks-Mammoet 3-5. Poule F: Go For It-Rabo 2 2-6, Vedior-Versmarkt 1-7. Standen Poule A2 Van Voren 1-6, At tent Blommaert 1-4, PC. Place.nl 1-4, Van der Staal 1-2, Andre Dees Garage 0-0, Rijnberg 0-0 Poule B1: Fow 3-18. Verdi 3-13, Stoffels 3-13, Gemeente Ax el 3-10. Luctor 3-10, Fermont Terneuzen 3-8 Poule B2: Stuntmarkt 1 3-12, Stunt markt 23-11, De Schrijver 2-10, ING 2-9, H4A 2-9, Microfil 2-5 Poule C2: Yacht 3-15, Kint 3-15, Bleyenberg 3-13, HAS 2 3-12, HAS 1 3-9, Welzorg Axel 3-8 Pou- leE1DierenkliniekAerts3-20, Bun3-16, Kint Electro 3-9, Golff Kerckhoven 3-9, Cerestar 2-8, Rabo Kloosterzande 2-2 Poule E2: Tijger Klappers 3-14, Mam moet 3-13, Den Dullaert 3-11, Fortis 2 2-11, Tridacna 2-8, Jumping Jacks 3-7. Poule F: Versmarkt Clinge 6-41Go For It 6-31, Rabo 2 6-24, Vedior 6-19, Egemin 5-18, De Tegenpartij 5-3. Voetbal Alanya Vriendschappelijk NEC Club Brugge (Bel) 4-2 (2-2) Doelpunten NEC: Simr, Hristov, Wisgerhof, Govedarica. Volleybal Rijswijk.TopTeamsCupmannen Groep 1: VC Omniworld (Ned) Lokomotiv Charkov (Oek) 3-1 <23-25 25-22 28-26 25- 17). Groep 2: SCC Berlin (Dui) Piet Zoomers/Dynamo (Ned) 3-2 (25 20 22-25 25 14 23 25 15-12), Rabotniki Fersped Skopje (Mac) - Dunaferr Dunaujvaros (Hon) 3-0 (25-16 25-19 25-20. Stand: 1 Dynamo 4-6(114), 2 Skopje 4-6 (9-4), 3. Berlin4-4 (7-8), 4. Dunaujvaros4 0(1-12). Terneuzen. Voorjaarscompetitie Bevo- bo Eerste klasse A Zaman Sport BN/De Stem 3-0, Delta-Broomchemie 2-1, Dow Dees Sport 0-3. Eerste klasse B DBFD/ Scheldesport-De Pooter 3-1. De Hoop- Echo Audio 0-3, NHI Terneuzen-Wim de Waal 2-1. Tweede klasse A: Garage Ver vaet-PSOVZ 1-2. Delta 2 Dow 2 0-3. IVIO URS 0-3. Tweede klasse B: Visser Smit Hanab Dees Sport 2 12. Gemeente Bi anca/Scheldesport 2 3 0, Dow 3-Rabo- bank 0-3. Derde klasse A: BN/De Stem 4- Henno Cysouw 1-2, V&KC1000 Hoek- Zeeland Seaports 1-2 Derde klasse B Gemeente 2-BN/De Stem 3 0-3, PSOVZ 2- V&KC1000 Hoek 2 3-0. donderdag— Paardensport Indoor Zeeland. Springen. Paarden klas se Z/ZZ en Internationaal. Aanvang: 9.00 uur. Locatie: Zeelandhallen. Goes. Voetbal Vriendschappelijk; FC Dauwendaele SpBrta. Locatie: De Kruitmolen, Middel burg. Aanvang: 19.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 39