SPRINT PERSONEEL ZorgSaam Zeeuws-Vlaanc 3ren Londen Barcelona Rome Prijs! •JU interieurarchitect/adviseur m/v PZC teamleider schoonhoud m/v Postbank ZOEK JE EEN LEUKE BAAN? FULLTIME MEDEWERKER (M/V) Krijg jij alle deuren open? Initial Hokatex DE DRVKKERY ZELFSTANDIG WERKENDE KOK MEDEWERKER MULTIMEDIA V. bas+mar de jager zaterdag 4 januari 2003 De Stichting ZorgSaam Zeeuws- Vlaanderen bestaat uit Thuiszorg en Ziekenhuis Zeeuws- Vlaanderen. Ons doel is alle inwoners van Zeeuws-Vlaanderen goede gezondheidszorg bieden. Dankzij de inzet en het enthousiasme van onze 2000 medewerkers kunnen we kwaliteitszorg garanderen. Binnen de Facilitaire Dienst op locatie De Honte is plaatsingsmogelijkheid voor een 100% arbeidspercentage Het ziekenhuis heeft alle algemene speciale in huis. Het ziekenhuis diagnosticeert, behandelt, verpleegt en verzorgt de patiënten op drie locaties in de regio: De Honte in Terneuzen, Antonius in Oostburg en Liduina in Hulst (polikliniek). De afdeling Hotel is een onderdeel van de Facilitaire Dienst en draagt zorg voor schoonhoud, tuinonderhoud, vrijwilligers, telefoon/ receptie, bewaking/ beveiliging en BHV, De subafdeling schoonhoud op locatie De Honte en locatie Liduina bestaat uit circa 70 mensen in 30 fte's. De medewerkers werken in wisselende diensten van 06.00 uur tot 22.00 uur. UW TAKEN: U plant, coördineert en controleert de dagelijkse werkzaamheden van de medewerkers en u voert het beleid van de afdeling Hotel uit met betrekking tot klantgerichtheid en geldende voorschriften. U bent aan spreekpunt voor afdelingshoofden en teamleiders voor wat betreft schoon houd en u stelt roosters op en bewaakt het ziekteverzuim. Bovendien voert u werkoverleg, controleert u rekeningen en signaleert u budgetafwijkingen. U neemt deel aan diverse overlegvormen. ZIEKENHUIS mmS ZEEUWS-VLAANDEREN UW INBRENG: U heeft een opleiding op MBO-niveau en leidinggevende ervaring en beschikt over managementvaardigheden op MBO niveau. Bovendien beschikt u over ruime praktijkervaring en een klantgerichte houding. Er worden eisen gesteld aan organisatievermogen, volharding, doorzettingsvermogen, flexibiliteit en integriteit. Tenslotte moet u bereid zijn om cursussen te volgen. WIJ BIEDEN U: Het betreft een dienstverband voor onbepaalde tijd. De werkzaamheden worden verricht van maandag tot en met vrijdag in wisse lende diensten van 06.00 uur tot 22.00 uur. De salariëring is gebaseerd op FWG functiegroep 45 (minimaal 1.527 en maximaal 2.482 bruto per maand op fulltime basis. Ook de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuizen. INLICHTINGEN: Nadere inlichtingen worden verstrekt door de heer H de Pre, teamleider receptie/telefoon, telefoonnummer 0115-688510, of mevrouw VA. Menens, personeels functionaris, telefoonnummer 0115-688097. Oe selectieprocedure bestaat onder andere uit een gesprek met de selectiecommissie, een gesprek met een delegatiecommissie en een functiegerichte medische aanstellingskeuring. SOLLICITATIES: Uw schriftelijke sollicitatie dient uiterlijk op 20 januari 2003 in ons beat te rijn. U kunt deze richten aan de afdeling Personeelszaken en Opleidingen van Ziekenhuis Zeeuws-Vlaanderen, ta.v. mevrouw V.A. Mariens, personeelsfunctionaris, Wielingenlaan 2,4535 PA Terneuzen, of via e-mail: v.mariens®zzv.nl Vanaf 26 het hele jaar voordelig verzekerd op reis, met nü kans op één van de tien Europese stedentrips! Gaat u meer dan twee weken per jaar met vakantie? Dan bent u met de doorlopende Blue Travel Polis al snel voordeliger uit. Met deze uitgebreide doorlopende reisverzekering bent u vanaf 26 het hele jaar verzekerd tijdens al uw reizen. U sluit hem één keer af en bei 0800 666 66 OO of kijk op postbank.nl/verzekeren onderdeel van 1NG&) u hebt er geen omkijken meer naar. Bel nu 0800 666 66 00 of kijk op postbank.nl/verzekeren. Als u vóór 14 februari a.s. een doorlopende Blue Travel Polis afsluit maakt u bovendien kans op één van de tien Europese stedentrips voor twee personen! t/lrfXAA iTiSi kelij:; i 'i SPRINT PHOTO is een snelgroeiende keten van I uur fotozaken. In kleine teams worden dagelijks honderden foto 's per uur afgedrukt van absolute topkwaliteit. Ook digitale fotoverwerking neemt een steeds belangrijkere plaats in. SPRINT PHOTO 1 uur fotoserv ice blijft groeien. Door de steeds toenemende drukte in onze zaken te Vlissingen. Middelburg en Goes vragen wij met spoed: Als je graag klanten helpt, service en kwaliteitsgericht bent, en ook nog eens creatief, dan is Sprint Photo een goede keuze. Enige computerkennis is gewenst. Wij bieden een leuke baan binnen een jong enthousiast team, met doorgroeimogelijkheden. Spreekt deze baan je aan, schrijf dan snel een brief met je persoonlijke gegevens en pasfoto naar: Sprint Photo, Postbus 2089,4460 MB Goes t.a.v. dhr. H. Back. VLISSINGEN MIDDELBURG GOES BERGEN OP ZOOM ROOSENDAAL ETTEN - LEUR OOSTERHOUT Succesvol marktleider Initial Hokatex is in Nederland toonaangevend in full service verhuur van toiletgroepdiensten, bedrijfskleding, linnengoed en schoonloopmatten Daarnaast verkopen we disposables en accessoires. Onze organisatie kent in Nederland een grote spreiding. Naast de Centrale Unit in Voorburg zijn er 6 Sales Services Branches en 6 Processing Units. Op al deze vestigingen is dankzij de no-nonsense mentaliteit sprake van een prettige en informele werksfeer. Binnen onze resultaatge richte organisatie bereiken we optimale klanttevreden heid door teamwork waarbij resultaten en participatie op alle niveaus meetellen Initial Hokatex behoort tot Rentokil Initial plc.. wereldwijd marktleider in facilitaire dienstverlening aan bedrijven en instellingen. Meer informatie over werken bij Initial Hokatex? Kijk dan op onze website: www.initlalhokatex nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Initial Hokatex groeit in omzet, marktaandeel, winstgevendheid en wil de komende jaren verder groeien. Om dit te realiseren zoeken we verkoopadviseurs m/v voor de regio Zuid-West Nederland. Heeft u: - een commerciële en resultaatgerichte instelling - overtuigingskracht en doorzettingsvermogen - gevoel voor humor een commerciële opleiding op HAVO/MBO-niveau - tenminste 2 jaar ervaring in persoonlijke verkoop aan bedrijven - rijbewijs B. Dan bieden wij u: - zelfstandigheid - vrijheid - veel ruimte en waardering voor eigen ideeën en initiatieven - uitstekend vast salaris met zeer interessante bonussen en incentives - 13e maand - telefoon en auto van de zaak - goede onkostenvergoeding - groeimogelijkheden binnen functie en organisatie - opleidings- en coachingstrajecten - enthousiast en jong team - verkoop van kwalitatief goede diensten - goede ondersteuning door binnendienst en Sales Manager. Kortom, alles om zeer succesvol te zijn en hiervoor meer dan uitstekend beloond te worden! Bel voor meer informatie met Peter de jong (Sales Manager in Eindhoven) via telefoonnummer 040 2662200. Wanneer u wilt reageren, stuur dan uw brief met CV naar: Initial Hokatex. Branche Eindhoven T.a.v. Ellen van den Hove. HR-Supervlsor Hoppenkuil 20. 5626 DD Eindhoven E-maii. ehove@initialhokatex.nl Totaal helder Winkel in woord, beeld en geluid in Middelburg De Drvkkery is onderdeel van De Ruiter Fanoy, gevestigd in Vlissingen en Mid delburg. Een snel groeiend en innoverend bedrijf waar inmiddels bijna tachtig men sen werken. voor Brasserie De Drvkkery zoeken wij een Gezien de samenstelling van het hui dige team gaat onze voorkeur uit naar een vrouw of man tot 25 jaar. Informatie over deze functie bij de be drijfsleider van de Brasserie: Rob van Akkeren, 0118-886866. voor de afdeling Multimedia zoeken wij een met veel kennis van en liefde voor multimediaproducten. Iemand die ac tief is en zelfstandig kan werken en bovenal een zeer klantvriendelijke in stelling heeft. Gezien de huidige sa menstelling van ons team hebben wij een duidelijke voorkeur voor een vrouw of man tot 25 jaar. Informatie Dick Anbeek (0118- 886862 of 886886). Sollicitaties uitsluitend schriftelijk binnen 14 dagen naar De Drvkkery, personeelszaken. Postbus 170, 4330 AD Middelburg. Noordzee Bungalow Beheer B.V. exploiteert de verhuur, beheer en verkoop van vakantie bungalows op Noordzeepark Ouddorp (Goeree-Overflakkee). Bijna 300 bungalows zijn door de eigenaars aan onze organisatie in beheer gegeven. Op dit fraaie park groeien de werkzaamheden nog steeds, in het bijzonder op het gebied van verhuur. Spil in dit geheel is onze receptie, waar zowel mondeling, telefonisch als schriftelijke een grote hoeveelheid informatie wordt verstrekt. Ter versterking van ons team zoeken wij per I februari a.s. een nieuwe medewerker, voor 16 uur, in de functie van RECEPTIONIST/ ADM. MEDEWERKER Voor deze functie vragen wij: vriendelijke en gastvrije instelling goede contactuele vaardigheden een redelijk mondje Duits spreken en schrijven opleiding Mavo/Havo ervaring met automatisering/computers is een pré. Kortom, iemand die zijn/haar zaakjes voor elkaar heeft en het plezierig vindt met mensen om te gaan en op de meest vreemdsoortige vragen een antwoord heeft. Wanneer werken in een prima sfeer, een afwisselende job met variabele werktijden en een daarbij behorend salaris |e aanspreken, schrijf dan een sollicitatiebrief met C V. en een pasfoto naar onderstaand adres. Telefonische informatie is te verkrijgen bij mw. C.Teurlings, tel. 0187-683099. NOORDZEE Oud Nieuwlandseweg 43 BUNGALOW Postbus 24 BEHEER B.V. 3253 ZC Ouddorp bas+mar de jager in kapelle (zeeland) is specialist in modern wonen. in de showroom (2500 m2) zien klanten uit nederland en belgië topcollecties meubelen en stoffering (denk daarbij aan onder andere cassina, interlübke, montis) wij zoeken een (full-time): wat houdt deze functie in? adviseren en begeleiden van onze relaties persoonlijk contact met bezoekers van de showroom en het bezoeken van opdrachtgevers juist en duidelijk vastleggen van ordergegevens en offertes bezoeken van beurzen meedenken over collectionering wat zijn de functie eisen? opleiding interieurarchitectuur of gelijkwaardig niveau in staat op hoog niveau te adviseren gevoel voor ontwerp, kwaliteit en kleur affiniteit met het topsegment in meubels, verlichting en stoffering affiniteit met projectinrichting vaardig in schetsen en tekenen leeftijd: 22-35 jaar dit mag u van bas+mar de jager verwachten: u krijgt waar nodig een gedegen opleiding en begeleiding (vaktechnisch en commercieel) u maakt deel uit van een collegiaal team u werkt bij een toonaangevend bedrijf in de branche is dit de vacature die bij u past? dan zien wij graag uw sollicitatiebrief binnen 10 dagen, voorzien van uw curriculum vitae, tegemoet op onderstaand adres postbus 19, 4420 AA kapelle kerkplein 57, 4421 AB kapelle telefoon 0113 343810 hy telefax 0113 341006 e-maii info@basmar.nl Van Oeveren-Vervaet BV is officieel Mercedes-Benz dealer voor de Provincie /.eeland. Naast de verkoop van nieuwe en gebruikte personen- en bedrijfswagens bieden w ij onze klanten leasing, financiering, verzekeringen, onderhoud, reparatie en schadcherstcl. I)oor middel van een uitermate klantvriendelijke instelling streven wij al ruim 70 jaar naar 100% klanttevredenheid. Onze 100 medewerkers in de vestigingen te does, Vlissingen, Terneuzen en Axel worden met een uitstekend trainingsprogramma opgeleid bij hun werk. Werken bij Van Oeveren-Vervaet BV betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is, wat onder andere blijkt uit de nieuwbouw van onze show room te does en de bouw van een totaal nieuw pand in Terneuzen voor zowel de personen- als ook de bedrijfswagens. Bent u geïnteresseerd in een functie in de automobielbranche bij het meest gerenommeerde merk van dit moment, dan is dit uw kans. Wegens sterke uitbreiding van onze werkzaamheden zoeken wij: (le) Monteur Personenwagens (Goes) Functieinhoud: U bent een ervaren reparatie- en onderhoudstechnicus die geen moeite heeft met het stellen van de juiste diagnose. U herkent klantenklachten en lost ze efficiënt op. U werkt samen met 14 collega's met topproducten in een topbedrijf Gevraagd wordt: Een zelfstandige technicus die in het bezit is van het diploma lc autotechnicus of hiervoor leert. Een enthousiaste en gemotiveerde en klantvriendelijke persoon lijkheid. Een flexibele werkinstelling (geen acht-tot-vijf-mentaliteit) Wat bieden wij: Wij bieden u een veelzijdige functie in een dynamisch bedrijf. Motiveren en stimuleren zijn daarbij voor ons sleutelwoorden om u optimaal te laten functioneren. Vanzelfsprekend bieden wij u een uitstekend salaris en een compleet pakket arbeidsvoorwaarden dat ge baseerd is op de CAO voor het mo torvoertuigenbedrijf maar uitstijgt boven datgene wal gebruikelijk is in M R de branche. IVltJI LUÜUÏy-DUIU Spreekt bovenstaande uitdaging u aan en voldoet u aan de bovenstaande beschrijving, grijp dan nu uw kans en richt uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van een curriculum vitae. binnen 10 dagen aan: Van Oeveren-Vervaet BV, t.a.v. de heer R. W. Boekliolt. Albert Piesmanweg 2,4462 GC Goes. Acquisitie naar aanleiding van dc/c advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 34