Sasse soccerploegen excelleren Erik Goossen op schema voor Midwintermarathon PZC Kiwanistoernooi is Verberkmoes gunstig gezind Slagboom verspert Blackman de weg Jongepier Sport onttroont Sranang RIA WestdorpeCorn Boys en Philippine door naar hoofdtoernooi Hiel maakt meeste meters agenda uitslagen zll maandag 30 december 2002 door Peter Snelders SAS VAN GENT - Het niveau van de voorronden van het zeventiende ABAB Soccertoer- nooi in Sas van Gent was zater dag wat minder dan in voor gaande jaren, maar de spanning vergoedde veel. Vooral de laat ste wedstrijden in de poules, toen er in de meeste gevallen om kwalificatie voor het hoofd toernooi gestreden moest wor den, hadden een hoge amuse mentswaarde. De aanloop tot die beslissende fase was aanvankelijk wat vlak. Dit belette RIA overigens niet om zich in poule 1 direct te pro fileren als een belangrijke kan didaat voor het hoofdtoernooi, dat op zaterdag 4 januari wordt gespeeld. De ploeg uit Westdor pe versloeg in de openingswed strijd van de voorronden Koe wacht met 3-1. RIA was ook daarna goed bezig en werd zon der puntenverlies winnaar na zeges op Clinge (1-2) en IJzen- dijke (2-1). De ploegen uit de bijna opgehe ven gemeente Sas van Gent de den het toch al opmerkelijk goed in de plaatselijke sporthal. Het in het eigen Sas van Gent spelende Corn Boys beëindigde poule 2 eveneens zonder pun tenverlies. Corn Boys startte moeizaam via een minimale ze ge (0-1) op Cadzand, maar over tuigde daarna tegen Groede (2- 0) en Spui (5-2). Afgetekend Dat laatste duel was van beslis sende aard om te bepalen welk team samen met Cadzand zou doorstromen naar het hoofd toernooi. Spui moest met twee doelpunten verschil van Corn Boys winnen om voor plaatsing in aanmerking te komen. Bij een 1-0-stand in het voordeel van Corn Boys kreeg Spui vijf kan sen op rij. Nestor Jan Mutsaers, de doelman van Corn Boys, hield zijn team echter op de been. Vervolgens boekte de ploeg via de counter nog een af getekende zege. Philippine was het derde team uit de gemeente Sas van Gent dat de eerste plaats in de groep voor zich opeiste. De formatie finishte weliswaar met evenveel punten als Aardenburg, maar stelde de eerste positie veilig op basis van een beter doelsaldo in poule 4. Dat had Philippine vooral te danken aan de riante zege (0-4) op Hontenisse. In het laatste duel moest Philippine nog wel winst boeken op Oostburg om door te kunnen gaan. Dat ge beurde ook. Het werd 1 -2 door treffers van Marnix Schieman. Voor het uitgerangeerde Oost burg was het de derde nederlaag op rij met slechts één doelpunt verschil. Vernederd In poule 3 ging de eerste plaats naar Biervliet, dat bijzonder matig aan de voorronden was begonnen met een 0-2-neder laag tegen Hulsterloo. Na dat verlies was de ploeg van trainer Willy de Jaeger wél bij de les. Tegen buurman Hoofdplaat gingen alle remmen los. Met 1-9 werd de rivaal vernederd. Een belangrijk aandeel in die zege had de latere topscorer van de voorronden, Hensley Victori- na. Hij scoorde, evenals trai ner/speler Carlo van Grim- berghe van Koewacht, in totaal vier keer. Biervliet verzekerde zich van de overwinning in de poule door in de slotwedstrijd Schoondijke met 1-3 te ver slaan. Ook de nummers twee van de poule kwalificeerden zich voor de finaledag. In poule 1 eindigde Koewacht als runner-up door in de laatste wedstrijd van de pou le Clinge met 1-2 verslaan. In poule 2 was Cadzand door de 4- 0-zege op Groede zeker van kwalificatie. Hulsterloo en Hoofdplaat streden in het laat ste duel van poule 3 om de twee de positie. Hoofdplaat stond na de forse nederlaag tegen Bier vliet voor de welhaast onmoge lijke opgave Hulsterloo met zes doelpunten verschil te verslaan. Dat zat er geen moment in, al nam Hoofdplaat nog wel waar dig afscheid van het toernooi door het slotduel met 1 -2 te win nen. Bijzonder interessant was de laatste wedstrijd in poule 4 tus sen Aardenburg en Hontenisse. De winnaar van dat treffen was minimaal verzekerd van de tweede plaats. Van een echte wedstrijd was echter slechts en- van onze sportredactie VLISSINGEN - Jongepier Sport heeft gisteren in het Emergo-futsaltoernooi de zege reeks van FM Sranang doorbro ken. Het Middelburgse team, met een gemiddelde leeftijd van 35 jaar, was in de finale met 4-3 te sterk voor het verrassende Hebu Sport. Jongepier Sport bestond bijna kele minuten sprake. Na drie minuten werd bij een stand van 1-0 in het voordeel van Aarden burg van beide teams een speler uit het veld gestuurd. Omdat Hontenisse-speler Dave de Booy zich daarna wat al te na drukkelijk verbaal liet gelden tegen de scheidsrechter, kon ook hij met rood vertrekken en moest zijn team het resterende gedeelte van de wedstrijd met drie veldspelers verder. Het kostte Aardenburg, en met na me Niek van Sprundel die alle doelpunten maakte, vervolgens weinig moeite om het duel te be slissen door naar 3-0 uit te lo pen. Edward Tieleman tekende in de slotminuten voor het laat ste doelpunt van de dag: 3-1 Jongepier in de kwartfinale met WZP, dat pas na strafschoppen door de knieën ging. In de halve finale werd Kapsalon New Ima ge uit Rotterdam verslagen (2-0 waarna in de finale de opmars van Hebu Sport werd gestuit (4- 3). Hebu Sport verraste in de halve finale met een 4-1-zege op drievoudig winnaar FM Sra nang, aantredend met Cam- buur-speler Lionel Lord, dat uiteindelijk als derde eindigde. door Willy van Leeuwen GOES - De Zeeuws-Vlaamse tennisser Donovan Blackman, de favoriet in het enkelspel 3, is verrassend uitgeschakeld in het Zuid-West Lease-toernooi in Goes. Zijn tegenstander Thijs Slagboom was goed op dreef en versloeg de als eerste geplaatste Blackman met 10-5. Nummer twee Virgil Greeve werd poule winnaar door Bram de Nijs met 10-2 en Erik Bakker met 9-4 te verslaan, waardoor hij zich plaatste voor de finale. In het enkelspel 4 zorgde Mar- tijn Franken voor een verras sing door favoriet Remco Maan dag met 12-4 uit het toernooi te slaan. Bij de vrouwen drong de als eerste gerangschikte Merlijn Atoon door tot de halve finales in het enkelspel 3. Ze versloeg Saskia Oranje in haar poule wedstrijd met 7-4. Atoon treft vanmiddag de als tweede ge plaatste Kim van der Steen, die gemakkelijk met 9-2 won van Nadine Hillebrand. Bij de mannen werden behalve Donovan Blackman nog meer favorieten uitgeschakeld. Rem co Maandag overleefde zijn ron de tegen Martij n Franken niet in het enkelspel 4. De als derde ge plaatste Ei-win de Keijzer vloog er ook al uit door een walk-over voor Ard Breure. Orestis Molo- podis rook zijn kans en won met 8-4 van Ramon de Jong. Volleyballer Michael Joosse en Jaimy Bish kwamen tot een overwinning in het enkel 5. Joosse won met 8-7 van Thimo Petri en Bish ver sloeg Martijn Franken met 8-5. Volleyballer Quinten van de Vrie liet in het enkel 7 35+ blij ken ook met het tennisracket overweg te kunnen. Hij boekte twee klinkende resultaten in zijn poule. Eerst versloeg hij Adrie de Dreu met 12-2 om daarna ook Mare le Clercq vol strekt kansloos te laten: 10-0. In het mannendubbel bereikten Thijs Slagboom en Virgil Greeve de kwartfinale ten kosten van Peter Godrie en Marcel Verwei. Beiden gingen met 14-5 onder uit. Duncan Blackman en Ro gier van Housselt waren succes vol tegen Emiel Jansen en Johi Meijer. Ze wonnen met 7-6. Oei Melvyn Atoon en Rene Floh; redden het niet. zij verloren mc 12-8. Tom Felius en Sjoerd Hun in 't Veld boekten een dubbeii zege. Ze versloegen Dennis Hel leman en Ferry Sonnemans ma 9-7 en Sander van Buren ea Daan van Nassau met 12-4. Ooi Dominique Asselman en Rem van Gassen deden van zich sp«. ken. De Zeeuws-Vlamingen ga- ven zowel De Jong enDeNijsals Kok en Nipius geen schijn var, kans (11-5 en 12-8) en bereikten daardoor de kwartfinale. Bij de vrouwen staat Audrey Atoon vanmiddag in de halve eindstrijd tegenover tegen Sas kia Oranje. Atoon speelde rne[ 7-7 gelijk tegen Kim van der] Steen, terwijl Daisy Boogaard met 10-3 werd uitgeschakeld Boogaard verloor ook haar en kelpartij tegen Kim van der Steen: 10-5. In het enkel 5 bereikte Naomi Hillebrand de halve finale dankzij winst op Ingrid Saman Kimberley Goudt, als derde ge plaatst, speelt tegen de winna res van de wedstrijd tussen Machteld Fraanje en Stephanie Pauwels. Goudt won zelf met 9- 5 en 10-5 van Inge Dierickx er, Jacky Steehouwer. Diezelfde Steehouwer bereikte overigens wel de kwartfinale in het enkel 6. Ze versloeg Marjolein Dobbe- laer met duidelijke cijfers: 12-]. Merlijn Atoon en Remco Maan dag begonnen erg goed in hel gemengd dubbel 3. Ze versloe gen Nadine Hillebrand en Tom Felius met 11-4. Verder was er succes voor Corinne Davidseen Jacco de Looff: twee zeges op rij Luijpen en Flohil werden ver slagen met 13-4 en Van Nassau en Hees met 11-2. Ook Daisy Boogaard en Rene van Gassen hadden de smaak te pakken. Ze waren met 12-6 te sterk voor Van der Steen en Feli us en met 14-4 voor Houmes eri l Kuijl. Annemarie Ketting en Thijs Slagboom versloegen i Stephanie Pauwels en Sven Ver meulen met 9-7 en Machteld Fr aanje en Donovan Blackman werden met 13-6 geklopt. Vandaag zijn in Goes de halve I finales, morgen worden de fina- les afgewerkt. uit louter dertigers, onder wie nen, doelman van hoofdklasser profvoetballer Roy Hendriksen Kloetinge. Verder bestond de (Helmond Sport) en Johan le ploeg uit Peter de Roo, Ruud Conté (elftalleider Kloetinge). Corré, Egon Kok, Rieno Weng De jongste speler in de win- en MarkHoogendam. naarsploeg was Merlijn Swen- De grootste problemen kende Een recordaantal deelnemers gaat in Axel van start voor de Eindejaarscross. foto Charles Strijd door Wim de Vos AXEL - Erik Goossen kende vorig jaar een tegenvallend seizoen. Zo tegenval lend zelfs dat zijn zelfvertrouwen soms ver te zoeken was. Dit jaar kwam het ver trouwen in eigen kunnen terug door een goed baanseizoen en een aantal prima re sultaten tijdens stratenlopen. Zo eindigde de atleet uit Terneuzen als derde in het PZC Stratenloopcircuit. Bin nenkort wacht hem een belangrijke perio de, omdat Goossen zijn zinnen heeft gezet op de Midwintermarathon, die op zater dag 1 februari in Apeldoorn wordt gelo pen. Voor die wedstrijd, waaraan hij vorig jaar voor de eerste keer deelnam, heeft Goossen veel opzij gezet. Hij besloot niet deel te nemen aan de Zeeuwse crosscom petitie. In de tien voorgaande jaren had hij onafgebroken meegedaan aan die wed- strijdreeks, zonder nauwelijks een wed strijd te missen. De Zeeuws-Vlaming wilde zich de afgelo pen maanden optimaal voorbereiden met zoals hij het zelf noemt, slooptrainingen met steeds oplopende duurtrainingen en lange oefensessies op de baan. Soms liep hij vijftien kilometer lang rondjes op de baan. „Lopen op de baan biedt meer aflei ding dan in je eentje lopen in de polders", gaf Goossen al eens aan„Als je op de baan bent, zijn er altijd wel andere groepen aan het trainen." Testen Zaterdag had hij over gebrek aan gezel schap evenmin te klagen. In Axel ver scheen hij aan de start van de Einde jaarscross, die werd georganiseerd dooi de Zeeuws-Vlaamse scheidsrechtersver- eniging en de Terneuzense atletiekvereni ging Scheldesport. Voor Erik Goossen paste die wedstrijd nog net in de voorbe reiding op de Apeldoornse marathon Hij kon nogmaals zijn vorm testen, die in orde bleek te zijn. Goossen miste weliswaar de concurrentie van Kurt Vanhaverbeke, de Belg die in verschillende trimlopen een sterke tegenstander was geweest, maar ditmaal vond hij in Tim Brouwer- Koning uit Leiderdorp een snelle oppo nent. Goossen slaagde er in om op het juiste mo ment de tempoversnelling een plaatsen. Zo schreef hij de bijna dertien kilometer lange loop door het modderige Axelse Bos op zijn naam. ,,Nu nog twee weken be hoorlijk trainen en daarna doe ik het in de laatste weken rustig aan", verklaarde de winnaar. „Dan moet ik klaar zijn voor het karwei in Apeldoorn." Ingrid IJsebaert was op de langste afstand de sterke winnares bij de wouwen. De middenafstand (6400 meter) werd bij de mannen gewonnen door Patrick van Que- kelberghe uit Aardenburg en bij de wou wen door de Terneuzense Sandra Bakker. De Belgische Terneuzen-voetballer Matty Buvsse won de wedstrijd over 3200 meter bij de mannen. Liselot Kaijser uit Terneu zen was hier de snelste bij de wouwen. De Eindejaarscross was een groot succes voor de organiserende clubs. In totaal na men bijna 170 atleten deel, verdeeld over verschillende afstanden. Dat aantal was zelfs goed voor een record. Axel. Eindejaarscross. 12,6 kilometer, mannen: 1. Erik Goossen (Terneuzen) 33.51, 2, Tim Brouwer-Koning (Leider dorp) 34.13, 3. Eric Cappon (Zuidzande) 34.40, 4. Nitin Klapwijk (Axel) 34.44, 5. Patrick Hembrecht (B) 34.59, 6. Dirk van de Veire (B) 35.36,7. Ivan Mees (B) 36,06, 8. Peter Jansen (Sluiskil) 36.16, 9. Sepp Vermeulen (Koewacht) 36 43,10. Arnold Boonman (Hulst) 37.45. Vrouwen: 1. In grid IJsebaert (Hulst) 40 05, 2. Cindy Mees (B) 45.20,3. Paulette d'Huyvetter (B 154.31. 6400 meter, mannen: 1Patrick van Que- kelberghe (Aardenburg) 22.39, 2. Dirk Christiaens (B) 23 26, 3. Peter de Vet (Ax el) 23.33,4. Patrick de Boevere (Aarden burg) 23.42, 5. Chris Hamburger (B) 24.00. Vrouwen: 1. Sandra Bakker (Ter neuzen) 33.03, 2 Jessica Ocké (IJzendij- ke) 34.24,3. Freija van Dalle (B) 40.39. 3200 meter, mannen: 1Matty Buysse (B) 11.04, 2. Tim Buysse (B) 11113. Marco de Koeijer (Biervliet) 12.30,4. Bart Cusse (B) 12.37,5. MelvinRijckaert(Axel) 12.37 Vrouwen: 1. Liselot Kaijser (Terneuzen) 14.11,2. Andrea Boeije (Axel) 22.47. Hulst Coopertest, 12 minuten. Mannen: 1. Harold Hiel (Sint Jansteen) 3520 me ter, 2. Carlo van Immerseel (Hulst) 3465, 3. Guy van Damme (Hulst) 3451, 4. Tim Aper (Hulst) 3295, 5. Marcel Mangnus (Hulst) 3282, 6. Reggie Lambert (Hulst) 3243, 7 Frank van de Branden (Hulst) 3195,8. Frits Vervaet (Walsoorden) 3190, 9. Marco Peters (Hulst) 3130,10 Wilfried Aper (Hulst) 3120. Vrouwen: 1. Karine van Hecke (Hulst) 2750 meter, 2. Marjo lein d'Hondt (Hulst) 2880,3. Anniek Aper (Hulst) 2820, 4. Sofie Vervaet (Walsoor den) 2817,5, Sonja de Witte (Hulst) 2685. Halve Coopertest, 6 minuten. Jongens. 1 Tim Broekman (Koewacht) 1591 me ter, 2. Jeffry de Brouwer (Hulst) 1450, 3. Job de Brouwer (Hulst) 1432, 4. Tim van Dorsselaer (Hulst) 1200, 5. Roy de Moor (Hulst) 1060. Meisjes: 1. Eva Ysebaert (Hulst) 1345 meter, 2. Francoise van Wa terschoot (Hulst) 1323, 3, Maaike Yse baert (Hulst) 1245, 4. Sara Ysebaert (Hulst) 1191, 5. Evelien Boehle (Hulst) 1179. HULST - Harold Hiel heeft op de Piet Vonck-baan in Hulst de kerslcoopertest van de atletiek vereniging RKHAV gewonnen. Hiel liep in twaalf minuten 3520 meter. 45 meter meer dan Carlo van Immerseel. Bij de vrouwen kwam Karine van Hecke tot 2950 meter. 70 meer dan Marjolein d'Hondt. Wouter Saman van RKHAV stelde tijdens de kerstmeeting in de Gentse Topsporthal het club record hoogspringen bij de A- junioren scherper. De atleet uit Hulst won de meeting met een sprong van 1,86 meter. Het oude clubrecord dateerde van twaalf jaar geleden. Toen sprong Evert Rombout in Gent over 1,85 me ter. Alex Ward, de jongere broer van de in Gent bijzonder succes volle Daniël, liep bij de A-junio- ren op de 60 meter naar een tijd va n 7,41Op de 200 meter verbe terde Ward, nu lid van Prins Hendrik in Vught, zijn persoon lijk record tot 23,67 seconden. door Willy van Leeuwen TERNEUZEN - Michel Ver berkmoes liep gisteren glunde rend rond tijdens de finaledag van het Kiwanistoernooi in Ter neuzen. De linkshandige ten nisser had daar alle reden toe, want hij mocht tijdens de prijs uitreiking zelfs tweemaal aan treden om een hoofdprijs in ont vangst te nemen. Verberkmoes bleef samen met Tim Poppe ongeslagen in het dubbel 3 en hij was ook succes vol in het gemengd dubbel met zijn mixedpartner Anouschka Asselman. ..Het vertrouwen was er en het liep als een trein", zei de altijd zeer solide spelende Verberkmoes. Bij de vrouwen 3- 4 gingen Lotje Kerckhaert en Tessy Kint met de toernooizege aan de haal, nadat ze in de ver lenging met 9-8 van Marianne Fraanje en Ingrid Visser hadden gewonnen. Maar het Kiwanistoernooi was toch vooral het toernooi van Mi - chel Verberkmoes. Samen met Tim Poppe bleef hij vier wed strijden ongeslagen in de poule. Ze wonnen gemakkelijk met 13- 2 van Koen van den Berg en Björn Obrie, met 11-7 van Paul Cortvriendt en Frank Hamelink en ook Coen Dobbeleir en Han Matthijssen konden hen niet van de toernooizege houden, al zaten ze er wel dichtbij' 9-8. Eerder had dit sterke duo al met 2-0 gewonnen van Ronny van Kessel en Michiel van der Windt, doordat Van Kessel ge blesseerd moest opgeven. Paul Cortvriendt en Frank Hamelink legden beslag op de tweede plaats. Ongeslagen Koen van den Berg en Björn Obrie waren weer niet te stui ten. Ze bleven in hun poulewed- strijden ongeslagen en maakten in de finale korte metten met Kees Kommers en Han Mat thijssen. Die werden eenvoudig met 14-4 aan de kant geschoven, waardoor Van den Bergen Obrie hun zoveelste toernooizege bin nenhaalden. Arjan Michielsen en Mart de Zeeuw grepen de winst in het dubbel 6. Ze schakelden in de halve finale op het nippertje Geysels en Heyman uit met 9-8 en toonden hun goede vorm in de finale door Epskamp en Vis ser met 11-8 te verslaan. Dit be tekende opnieuw toernooiwinst voor Arjan Michielsen in het dubbel 6. Michielsen, die veelal samen met Eddo Lokken speelt, wil graag doorstromen naar ni veau 5. „Ik heb afgelopen zomer in Philippine een mixedpartij verloren waardoor ik negen punten in mindering kreeg", zei Michielsen gisteren. „Daardoor ben ik net 6-spelergebleven." Dion Beuzenberg en Marco van Overdulve speelden een simpele finale in het dubbel 7. Met 14-8 werden De Bruyn en Michielsen teruggewezen. Bij de vrouwen waren Lotje Kerckhaert en Tessy Kint in het dubbel 3 het sterkste duo. Ze wonnen met 11-6 van Sophie Boddaert en Mariek Kristine Poppe. Pas na een verlenging kregen ze Marianne Fraanje en Ingrid Visser met 9-8 op de knie- en. In het dubbel 6 speelden de twaalfjarigen Mandy Wolfert en Margot Mariens een aantrekke lijke finale tegen De Bokx en De Jong. De talentvolle combinatie nam een 6-2-voorsprong, maar de routine van De Bokx en De Jong gaf uiteindelijk toch de doorslag. Het publiek kreeg veel lange rally's voorgeschoteld, die op de beslissende momenten veelal door de routiniers werden gewonnen. De Bokx en De Jong sleepten zo met 11-8 de hoofd prijs in de wacht. In de categorie gemengd 3-4 presteerde Michel Verberkmoes prima aan de zijde van Anous chka Asselman. Deze combina tie was een maatje te groot voor de andere twee koppels in de poule. Verberkmoes en Assel man gaven Sophie Boddaert en Frank Hamelink (14-3) en In grid Visser en Kees Kommers (13-5) geen schijn van kans. „We zijn niet in de problemen ge weest", aldus Verberkmoes. Sophie Boddaert sloot het toer nooi toch nog met een goed gevoel af. Ze won samen met Michiel van der Windt het ge mengd dubbel 5 Muriel Bod daert bleef niet bij haar achter. Zij won samen met Marcel Meij er de finale van het gemengd dubbel 6 met 10-6 van Heikamp en De Smet. Opvallend was ook de toernooizege van het echt paar Bert en Lia van Broekho ven in de7-finale. Futsal Hulst. Rayoncompetitie: Morres/Contro- lec 3-Neckermann/Stuntmarkt 3-5, 't Anker/Schelfhout-Première/Zaman Sport 2 5-5, Donckers-Max Korting/Van de Voorde 8-2, IZV/IBS-IZV/IBS 2 5-1. Kosova-Casteels/De Meerpaal 2-4, Ra- bobank-ING bank7-2, Pabo-ADM/Laza- rus 14-2, 't Jagershuis-De Smet 8-5, Chevy's-Den Dullaert 14-6. Stand: Casteels/De Meerpaal 15-40, Pa bo 14-36, Chevy's 14-31, Kosova 13-30. 't Jagershuis 13-30, Rabobank 14-28, Donckers 14-28, DeSmet 15-28, Necker- mann/Stuntmarkt 14-24. 't Anker/Schelf hout 14-22, Première/Zaman Sport 2 15-21, ING bank 14-19, ADM/Lazarus 14-12, Morres/Controlec 3 14-9, Max Korting/Van de Voorde 14-9, De Reizen de Man 13-4, Den Dullaert 14-4, IZV/IBS 215-3. Soccer Sas van Gent. Voorronden ABAB Soc- certoernooi Poule 1RIA-Koewacht 3-1, IJzendijke-Clïnge 1-3, Clinge-RIA 1-2, Koewacht-IJzendijke 5-2, RIA-IJzendi| ke2-1,Clinge-Koewacht 1-2 Eindstand 1. RIA 9 punten, 2. Koewacht 6, 3. Cling 3,4. IJzendijke 0. Poule 2: Cadzand-Corr Boys 0-1, Groede-Spui 0-2, Spui-Cad zand 1-4, Corn Boys-Groede 2-0, Cad- zand-Groede 4-0, Spui-Corn Boys 2-5. Eindstand: 1. Corn Boys 9, 2. Cadzand 6 3. Spui 3,4. Groede 0. Poule 3: Schoondij- ke-Hoofdplaat 0-0, Biervliet-Hulsterloo 0-2, Hulsterloo-Schoondijke 1 -1, Hoofd plaat-Biervliet 1-9, Schoondijke-Bier- vliet 1-3, Hulsterloo-Hoofdplaat 1-2 Eindstand: 1 Biervliet 6, 2. Hulsterloo 4 (4-3), 3. Hoofdplaat 4 (3-10), 4. Schoon dijke 2. Poule 4: Oostburg-Hontenisse 1-2, Philippine-Aardenburg 1-1, Aar denburg-Oostburg 1 -0, Hontenisse-Phi- lippine 0-4, Oostburg-Philippine 1-2, Aardenburg-Hontenisse 3-1. Eindstand. 1. Philippine 7 (7-2), 2. Aardenburg 7 (5-2), 3. Hontenisse 3,4. Oostburg 0 pun ten. Indeling hoofdtoernooi (4 januari). Poule 1: Sluiskil, Axel, Philippine en Cadzand Poule 2: HVV'24, Breskens, Biervliet en Koewacht. Poule 3: AZVV, Terneuzense Boys, Corn Boys, Aardenburcj. Poule 4: Terneuzen,Zaamslag, RIAen Hulsterloo. Tennis Terneuzen. Kiwanistoernooi, finales. VD 3-4, poule: 1. Kerckhaert/Kint, VD 6: De Bokx/de Jong - MartensA/Volfert 11-8, VD 7: Deruyck/Steyaert - Bun/Hoekstra 9-8, VD 8-9: poule: 1Van Dessel/Fieret, MD 3, poule: 1 Poppe/Verberkmoes, MD 5: Van den Berg/Obrie - Kommers/Mat thijssen 14-4, MD 6: Michielsen/de Zeeuw - Epskamp/Visser 11—8, MD 7 Beuzenberg/van Overdulve - de Bruijn- /Michielsen 14-8, MD 8-9: Van hemert /Bac - Bohyn/Dieleman 13-2, GD 3-4, poule: 1 Asselman/Verberkmoes, GD 5: Boddaert/van der Windt - Poppe/Hame- link 9-7. GD 6: Boddaert/Meijer - Heik amp/de Smet 10-6, GD 7- Van Broekho ven/van Broekhoven - Hoekstra/Sinke 12-5. GD 8-9: Van Dessel/de Kort - Tho- maes/de Buck 9-7. maandag Futsal ABAB Soccertoernooi. Prestatief be drijfssoccer. Locatie. Gemeentelijke sporthal. Sas van Gent. Aanvang: 10.00 uur Finale omstreeks 17.00 uur. Paardensport Indoor Zeeland. Springen Paarden klas se L en M. Locatie. Zeelandhallen, Goes Aanvang: 10.00 uur. Atletiek

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 36