PZC 10 Familieberichten °m Familieberich ten zie ook pagina 12 maandag 30 december 2002 Op 27 december 2002 is er een abrupt einde geko men aan het leven van onze lieve zoon. broer, oom en vader CORNELIS ADRIAAN ROEST Kees in de leeftijd van 52 jaar, 's-Gravenpolder: Henk en Tinv Roest Middelburg: Dré en Rietje Roest 's-Heer Hendrikskinderen: Eric Roest Middelburg: Joost Roest Middelburg: Jobine Roest en Michel Middelburg: Feline Roest Correspondentieadres: Prunusstraat 5. 4431 DC 's-Gravenpolder. Kees ligt opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg'. Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 31 december van 10.00-10.30 uur. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna is er gelegenheid om te condoleren. Geen bezoek aan huis. Na een aantal moeilijke jaren, waarin hij altijd de allerliefste vader bleef, is veel te jong gestorven De vader van Feline, KEES ROEST "De liefste papa" Feline en Anne zoveel van mijn mooiste jeugdherinneringen dank ik aan m'n grootste broer..... Vaarwel KEES Jobine 'je laatste glimlach was voor mij'. Dag lieve OME KEES Een laatste dikke 'knuf voor jou van "Het is goed zo" Kees heeft van het leven genoten Op 27 december is Kees na een ziekbed van 3 da gen op 52-jarige leeftijd rustig overleden. Mijn lieverd, onze broer, zwager en oom KEES STOEL Middelburg: Corrie Stoel-van Keep Ko Stoel Truus Stoel-de Jong Jan Stoel Vlissingen: Rob Besse Ans Besse-van Keep Danny, Chantal Jessy Erik en Tineke Hof van St. Jan 10 4331 MJ Middelburg De crematie vindt plaats op vrijdag 3 januari 2003 om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Voorafgaande is er van 13.00 tot 13.30 uur gelegen heid afscheid te nemen van Kees in het rouwcen trum aan de Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Jessy "Hand in hand Het doet ons veel verdriet dat wij afscheid moesten nemen van onze fijne vriend KEES STOEL Wij wensen Corrie en familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Leen en Jenny de Fouw Oost-Souburg. 27 december 2002 Nog geen week na onze laatste spelletjesavond moesten we afscheid nemen van onze beste vriend KEES STOEL We zullen je missen maar we zijn blij je gekend te hebben. Hugo en René Veilig in Jezus' armen Geheel onverwacht is door haar Heer en Heiland thuisgehaald JACOBA ALBURG Koos op de leeftijd van 65 jaar. Uit allernaam: Rien Heijboer 22 december 2002 Kievitlaan 64, Goes Correspondentieadres: Schipperswegeling 14, 4461 RR Goes. De uitvaartdienst en de begrafenis hebben inmid dels plaatsgevonden op zaterdag 28 december. God heeft ons geen kalme vaart beloofd maar wel een behouden thuiskomst. Plotseling is van ons heengegaan onze lieve zuster, schoonzuster en tante JACOBA ALBURG op de leeftijd van 65 jaar. Mevrouw M. J. Tabor-Alburg Familie N. Alburg-Bronshoff Neven en nichten Mevrouw A. Nebbeling Goes, 22 december 2002 In het huis mijns Vaders zijn vele woningen. Joh. 14:2a. Op de dag des Heren is opgenomen in het huis van zijn Vader COR BOONE Hellevoetsluis. 29 december Een ECHTE vriend is ons voorgegaan. Wij bidden Bets met de kinderen en kleinkinderen Gods troost en bemoediging toe. Martha en Gerard Dronkers Wemeldinge. Zo dapper en strijdlustig zul je bij ons blijven. Met veel verdriet in ons hart, delen wij u mede dat op zondag 29 december 2002 op 67-jarige leeftijd is overleden mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moe der en oma GERDI ROSE-FOKKES Kapelle Kloelinge Biezelinge René en Jacolien Daniëla en Richard Carmen, Jerrel Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Gerdi op donderdag 2 januari 2003 van 19.00 tot 19.30 uur in het rouwcentrum Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Het samenzijn voorafgaande aan de begrafenis waar bij u wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op vrijdag 3 januari om 10.00 uur in de Nederlands Hervormde Kerk te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de Koor kerk van de Nederlands Hervormde Kerk. -Met dank aan iedereen die haar heeft bijgestaan- Gerdi houdt van rozen Familie Rose Spaarlingsstraat 19 4421 GD Kapelle Na jaren van goede vriendschap zijn wij heel verdrie tig dat GERDI ROSE-FOKKES is overleden. We wensen Günter, de kinderen en kleinkinderen al le sterkte toe. Janette en Gerard Toorenaar Joke Verwest en Ad Stouthamer Joke en Rinus van Maris en de kinderen Kapelle, 29 december 2002. Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve vriendin Corrie H. Trees Jo Ina Engelien Jolanda Jannie Corrie V. Gerrie B. Bineke Je verwonderen over het gewoonste, het spelen van licht, het strelen van de wind, de openhartigheid van een bloem, het gezoem van een bij, zoek niet te ver, je zit vlak bij het vuur het geheim dat leven heet, het liefste, het warmste - geluk iedere dag weer ligt het voor de hand Omringd door liefde is gestorven Lien Hollestelle-Bal OI-06-i934 t 27-i2-2002 Lien was een dierbare echtgenote, een liefdevolle (schoon)moeder en een bijzondere oma. Wij zijn geschokt, verdrietig en ontroerd. kloetinge: Aijaan Hoüestelle capelle a/d ijssel: Bert e[ Anja, Rutger, Sander 's-heerenhoek: Hans goes: Emmy, Dominique utrecht: Martin Margret, Thomas, Luca goes: Bettie e[ Peter, Daniël, Matthijs Correspondentieadres: Hemstraat 17,4481 bl kloetinge Op dinsdag 31 december a.s om 14.00 uur gedenken we Lien in Amicitia, Schimmelpenninckstraat 14 in Kloetinge. Daar is van 13.30 tot 13.45 uur ook gelegenheid om afscheid van haar te nemen. We begraven Lien om 15.00 uur op de begraafplaats te Kloetinge. We treffen elkaar daama weer in Amicitia. Lien kende veel mensen. Mocht u geen kaart hebben ontvangen, dan nodigen wij u hierbij uit. O W 0 Echt Oma slaapr Ze zier me nier Ze hoorr nier war ik zeg Zachjjes trek ik aan haar oor Oma doe je ogen open Oma word weer echr De liefsre oma van de hele wereld Daniël en Marfhjjs Üeve Ovaxa, <k<rA- je er ocV voor ohs een beetje wovs. Ridder S<*H<Aer Lien Hollestelle-Bal (*ijuni 1934) op 27 december 2002 opgegaan in Licht Bert Hollestelle SC Anja Pigmans. Rutger, Sander Children of the future age, Reading this indignant page, Know that in a former time, Love, sweet love, was thought a crime. -William Blake 7 Petrus 15 Na eert jarenlange liefdevolle verzorging in het psy chiatrisch ziekenhuis 'Vrederust' is van ons heenge gaan onze lieve zus, schoonzus en tante ADRIAANTJE DINA KOLE in de leeftijd van 72 jaar. Veenendaal: D. A. Neels-Kole W. Neels Wolphaartsdijk: R D. Kole A. Kole-van de Kreeke Neven en nichten Halsteren. 29 december 2002 GGZWNB (voorheen Vrederust), Hoofdlaan 8 te Halsteren. Correspondentieadres: Burgemeester C. Koertstraat 37, 4471 BW Wolphaartsdijk. D.V. donderdag 2 januari 2003 wordt om 12.00 uur de dienst van Woord en Gebed gehouden in de aula op de begraafplaats van Vrederust te Halsteren. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis bent u in de gelegen heid de familie te condoleren in de aula. Geen bloemen. Zij heeft haar strijd gestreden. De wereld werd steeds kleiner om haar heen. Hoe zij in stilte heeft geleden, weet niemand; zij alleen. Na het Sacrament der Zieken ontvangen te hebben is 'Moeders' vredig ingeslapen ANNA JOSEPHINA JESMIATKA-JANSSEN 'Annie' sinds 1999 weduwe van Joseph Jesmiatka Kerkrade, 29 juni 1928 t Breda, 28 december 2002 Zoutelande: Stan en Matty Jesmiatka-Koppejan Ruben, Eva Arnhem: Marcel en Jacqueline Jesmiatka- Paulides Kevin, Mike Correspondentieadres: Panheelstraat 26. 6845 MA Arnhem. Gelegenheid tot afscheid nemen is er op woensdag 1 januari van 14.00 tot 15.00 uur in het DELA uit vaartcentrum, Wilhelminasingel 3 te Breda. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 2 januari om 12.00 uur in de H. Cathari- nakerk van het Begijnhof. Catharinastraat te Breda. Gelieve uw auto te parkeren op de parkeerplaats aan de Vlaszak of het Chasséveld. Om 14.00 uur gevolgd door de crematieplechtigheid in de nieuwe aula, Tuinzigtlaan 11 (rechterzijde parkeerterrein crematorium) te Breda. Voor aanvang van de uitvaartdienst kunt u schrifte lijk condoleren achter in de kerk. Na de crematieplechtigheid bestaat de mogelijkheid tot persoonlijk condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Met groot verdriet willen wij u kennis geven van het overlijden van onze dierbare broer, zwager en oom PETRUS DIELEMAN 19-10-1926 t 29-12-2002 Terneuzen: P. J. Maat-Dieleman Kapelle: P. Dieleman t J. Dieleman-Tramper Breda: J. S. Nugteren-Dieleman Neven en nichten Correspondentieadres: P. J. Maat-Dieleman, Amstelstraat 11, 4535 CE Terneuzen. De uitvaartplechtigheid wordt gehouden op donder dag 2 januari 2003 om 12.45 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneu zen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in het Restaurant van het Churchillhotel. Churchill- laan 700 te Terneuzen. De Vereniging van Vrijzinnige Hervormden in Vlis singen heeft met leedwezen kennisgenomen van het overlijden van haar voorzitter de heer I. L. DRONKERS Hij heeft voor ons veel betekend. Met leedwezen geven wij kennis van het overlijden op 26 december 2002 van ons bestuurslid de heer I. L. DRONKERS Zijn inzet voor onze stichting gedenken wij met dankbaarheid. Het bestuur van de Stichting Vrijzinnige Protestants Centrum Vlissingen 'Ophir' Er zijn geen woorden voor een zieke van wie je weet hij redt het niet. Je streelt zijn hand, je ziet zijn ogen, je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor zijn einde. Dat na zoveel moedig strijden kwam. Omdat het niet zijn leven maar zijn lijden overnam. Niet geheel onverwacht, maar voor ons allen te vroeg, is overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader, groot- en overgrootvader CORNELIS PIETER VAN HOEVE echtgenoot van Adriana Donze in de leeftijd van 78 jaar. Hoek: A. van Hoeve-Donze Hoek: Anneke en Leen Nicole en Robin Gwen, Kim Naomi en Jean-Paul Philippine: Bert Michaël Erik Jurgen Terneuzen: Petro en Wilma Davy Hoek, 28 december 2002, Noordstraat 29, 4542 CD. Mijn man, onze vader en opa, is opgebaard in rouw centrum "Terneuzen". Rooseveltlaan 6 te Terneu zen. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar op maandag 30 december van 19.00 uur tot 19.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op donderdag 2 januari om 14.00 uur in de S.O.W. kerk, Lange- straat 6 te Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats te Hoek. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij hebben afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma MARIA WISKERKE-BOONE in de leeftijd van 81 jaar. Tot het laatst toe was zij bezorgd om hen die haar lief waren. Rilland: M. Wiskerke Goes: Janny van Damme-Wiskerke Kees van Damme Rianne en Kees-Jan Lydia en Peter Stefan Almere: Diana Kalle-Wiskerke Leon Kalle Malou Veerle Valerie 27 december 2002 Valckenisseweg 69, 4411 AL Rilland. De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 2 januari 2003 om 11.00 uur in de 'Johanneskerk', Burg. Elenbaasstraat 4 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het verenigingsgebouw, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Met grote droefheid moeten we afscheid nemen van onze lieve schoonzus en tante MARIE WISKERKE Echtgenote van Rinus Wiskerke We gedenken haar in liefde. 's-Heer Hendrikskinderen: Piet Wiskerke Jannie Wiskerke-van Liere Heinkenszand: Dies Wiskerke Lien Wiskerke-de Bel Goes: Joop Wiskerke Lenie Wiskerke-Souren Krabbendijke: Piet Joosen f Jannie Joosen-Wiskerke Middelburg: Adri Wiskerke Joke Wiskerke-Engelse Goes: Jan Wiskerke Sjaan Wiskerke-Gijzel Neven en nichten "God zelf vertaalt de duisternis in eindlijk eeuwig licht. Het aardse leven van onze lieve MARIE WISKERKE-BOONE is beëindigd. Zij was vanaf onze vroege jeugd een deel van ons le ven. Haar betrokkenheid, zorg en warmte zullen we mis sen. Janny en Sas Koppe-Fraanje Matty en Piet, Pieter-Sas, Robbert Annemarie en Hans Wim en Janny Fraanje-van der Graaff Izet en Martijn Thijske en Sander Kloetinge/Zaamslag, 27 december 2002. Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van kracht. Zo ben je langzaam moegestreden uit ons midden weggegleden. Verdrietig omdat we hem moeten missen, en vol be wondering voor de wijze waarop hij zijn steeds ach teruitgaande gezondheid heeft weten te dragen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vader en opa JOHANNES HENDRICUS VAN ROSSUM weduwnaar van Johanna Bliek in de leeftijd van 82 jaar. Sluiskil: Christel Willemsen-van Rossum Edwin Willem sent Damian Noah Terneuzen: familie Van Bentegem Terneuzen, 28 december 2002 Corresponden t ieadres Spoorstraat 99, 4541 AJ Sluiskil. Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 2 ja nuari van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum Ter neuzen, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno digd, wordt gehouden op vrijdag 3 januari om 14.00 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Psalm 891 'k Zal eeuwig zingen van Gods goedertierenheên; Uw waarheid 't allen tijd' vermelden door mijn reên. Ik weet, hoe 't vast gebouw van Uwe gunstbewijzen, Naar Uw gemaakt bestek, in eeuwigheid zal rijzen; Zo min de hemel ooit uit Zijnen stand zal wijken, Zo min zal Uwe trouw ooit wank'len of bezwijken. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinne ring aan hem, is na een leven dat getekend was door inzet en hartelijkheid voor allen, door de Fiere uit ons midden weggenomen, onze allerliefste vader en opa ANTHONIE WISSE Toon weduwnaar van Maria Hage 19 september 1916 t 27 december 2002 Vlissingen: Matty en Wim Passchier-Wisse Ronald en Mia, Loes, Bram Frank en Esther. Minca, Aaron Danielle en Jeroen, Sjoerd, Niels Terneuzen: Rinus Wisse t Terneuzen: Tonny en Janny Wisse-Maas Ellen en Danny, Jantien, Hieke Marjolein en Peter, Kirsten Christian en Evelien Terneuzen: Anne-Marie Wisse Yvonne Alexandra Correspondentieadres: Schubertstraat 18, 4536 AS Terneuzen. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden dinsdag 31 december om 13.00 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74. Ter neuzen. Aansluitend zal de begrafenis D.V. plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Opstandingskerk. Mocht u door omstandigheden geen rouwkaart heb ben ontvangen beschouw dan deze kennisgeving als zodanig. Als leven lijden wordt, komt de dood als een verlossing. Met verdriet in ons hart geven wij u kennis dat in verpleeghuis "Ter Valcke" op 83-jarige leeftijd is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en overopa (AAen/ArrA ffaco/>i/& GBurger Kapelle, 25 juli 1919 t Goes, 28 december 2002 Kapelle A. J. Burger - Daane Kapelle Adi de Jager - Burger Bas de Jager Marijke en Louis, Merel Henri en Rebecca, Christiaan, Tobias. Famke, Nienke Baske en Libor, Paco Kapellen (B) Suzan Hoogstrate - Burger Jan Hoogstrate Anja en Patrick, Jimmy, Sascha Jan jr. en Angelique Jeanine en Mark, Max, Isa Kapelle Marijke Herselman - Burger Dave Herselman Jon en Monique, Kim, Trislon Hendriek en Joban- Peter Schore Gommert Burger Heieen Burger - de Schipper Jessica en Jean Pierre, Valentijn, Nathanael Remco Kapelle Henny Witte - Burger Jan Witte Park Beukenhof 3, 4421 BV Kapelle Mijn man, onze vader, opa en overopa is overgebracht naar het rouwcentrum, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Gelegenheid tot afscheidnemen op woensdag 1 januari 2003 van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst zal geleid worden door ds L P. C. Deventer op donderdag 2 januari om 13.00 uur in de Ned. Hervormde kerk te Kapelle. De begrafenis zal plaatsvinden om 14 00 uur op de algemene begraafplaats te Kapelle Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de koor kerk van de Ned Hervormde kerk Onze oprechte dank gaat uit naar de medewerkers van verpleeghuis "Ter Valcke" voor de liefdevolle verzorging. Met verdriet geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom fflèncAriA ff. (Aurr/cr IJzendijke M. P. J. Burger Kapelle Jac. A. Burger (in herinnering) A. Burger - Eversdijk Goes Joh. Burger D. M. Burger - Paardekooper Kapelle J. M. Meulpolder - Remijnse lin herinnering) C. Meulpolder Kapelle N. J. Meenken - Remijnse J. Meenken (in herinnering) Neven en nichten 28 december 2002 Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze zwager en oom AAtèn.(Auryer Wij zullen hem erg missen. Kloetinge Coba van Strien - Daane Kees van Strien Vlissingen Elly Klap - van Strien Sjaak Klap Beuningen Anja van Strien Wim Eilander 28 december 2002 Heden overleed na een langdurig lijden onze bes te vriend en kameraad AAe/u/r/A (Awyrv Joh. Smallegange (in herinnering) C. Smallegange - Goud Kapelle, 28 december 2002 Toch nog onverwacht moeten we afscheid nemen van onze zwager en oom PIET KOLE Heinkenszand: M. de Bart-Musse Heinkenszand: A. Nieuwdorp H. Nieuwdorp-Musse Wilhelminadorp: J. Snoek P. Snoek-Musse Neven en nichten 29 december 2002

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 22