PERSONEEL Kan Essent de energieproductie in Borssele aan overlaten? I Werktuigkundige (MBOyHBO) 1 Persoonlijke zorg j bij een moderne werkgever ZOEKT STERKE TEAMSPELERS -essen tO R<tK XU/oho* PZC WK) n Ergotherapeut(e) m/v Rechtbank Middelburg Kwaliteits medewerker Herteld zaterdag 28 december 2002 Essent is actief in de markten voor energie, kabelcom en milieu. Essent, marktleider in Nederland, zit vol ambitie en wil uitgroeien tot vooraanstaande speler op Europees niveau. Er werken in totaal circa 12.000 mensen, verdeeld over de holding en de divisies Energie, Kabelcom, Milieu, Netwerk, Retail en Internationaal. Betrouwbaarheid, innovatie en toegankelijkheid zijn belangrijke waarden bij Essent. Essent Energie verleent een uitgebreid scala diensten. We produceren in eigen centrales elektriciteit en warmte, winnen Groene Stroom uit zon, wind, water en schone biomassa, verzorgen de inkoop, handel en verkoop van energie voor de zakelijke markt en leveren advies voor energiebeheer. We doen er alles aan om te zorgen voor tevreden klanten. We geloven in samenwerking, binnen de eigen organisatie, met partners en met klanten. Samen bereik je meer in energiebeheer. Voor de vestiging Borssele van Essent Energie Productie zoeken wij nu een nieuwe collega. energie kabelcom milieu U gaat aan de slag bij de conventionele energiecentrale van de vestiging Borssele, afdeling bedrijfsvoering. Doel is een goed, efficient en veilig procesverloop van de centrale. U zorgt voor de bediening en controle van de ketel-, (gas)turbine- en hulp installaties en de rookgasontzwavelingsinstallatie (ROI), voor het in en uit bedrijf nemen en veiligstellen van de gehele installatie en het bewaken van het procesverloop. Ook voert u kleine reparaties en eerstelijns onderhoud uit plus aanverwante werk zaamheden. Technisch interessant en verantwoordelijk werk, waarin u ressorteert onder de teamleider en functioneel onder leiding staat van de hoofdwerktuigkundige. Aangezien de afdeling bedrijfsvoering in volcontinudienst werkt, kunt u rekenen op een ploegentoeslag (23,5%). Belangstelling? Als u eerst meer wilt weten, kunt u bellen met Koos Duker, teamleider, telefoon (0113) 35 62 51, of metMajella Haanskorf, personeelsconsulente, telefoon (073) 853 83 94. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 9 januari as. richten aan Essent Energie Productie, tav. Majella Haanskorf, personeelsconsulente, Postbus 158,4930 AD Geertruidenberg of per e-mail naar majellahaanskorf@essent.nl. Vermeld op uw brief en envelop s.v.p. "Vacature WTK Borssele". Ervaring is gewenst Ervaring op het gebied van stoomwerktuigen en/of elektriciteits opwekking is zonder meer gewenst. Door opleiding en/of ervaring beschikt u over een MBO7HB0 niveau. We verwachten minimaal het diploma REWIC-A of AOT plus de bereidheid om de opleiding Onder- houdstechnicus of REWIC-B te volgen. Verder bent u stressbestendig en kunt u goed in teamverband werken. We bieden u een arbeidsovereenkomst voor onbepaalde tijd. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. R&B Wonen is een klantgerichte woningcorporatie in Midden Zeeland. De organisatie levert op slagvaardige en efficiënte wijze hoogwaardige woningen en diensten. De kwaliteit wordt afgestemd op de wensen van de klant. Met een team van 38 medewerkers gaan we als luisterende en creatieve organisatie voor de klant aan de slag. Met nadruk op eigentijds beheer van ruim 4.000 huurwoningen. De belangrijkste aandachtsgebieden zijn de primaire doelgroep en de kwaliteit van de woonomgeving. Het woningbezit staat verspreid over 22 kernen in de gemeenten Reimerswaal en Borsele. Wij beogen met kwaliteitsimpulsen het platteland mede vitaal te houden. Ook op het terrein van wonen en zorg is R&B Wonen zeer actief. Als het om wonen gaat, worden bij R&B Wonen de diensten geleverd vanuit Woonwinkels in Kruiningen en Heinkenszand. Voorde Woonwinkel Heinkenszand is een vacature ontstaan voor de functie van: 36 uur Alle primaire processen die met wonen te maken hebben worden door een team van woonconsulentes en wijkopzichters uitgevoerd. De wijkopzichter heeft de verantwoording over het technisch beheer van een bepaald deel van de vastgoedportefeuille. Functie-inhoud: 0 Het toezien op de verlangde kwaliteit van uitvoering van serviceonderhoud, mutatie- onderhoud en planmatig onderhoud. 0 Het verrichten van inspecties aan woningen als voorbereiding op het uitvoeren van onderhoud, het beantwoorden van verzoeke in het kader van zelf aan te brengen voorzieningen door de klant en het doen van aanbiedingen voor kwaliteits toevoegingen. 0 Draagt zorg voor het efficiënt en klantgericht werken van externe medewerkers die worden ingezet ten behoeve van diverse soorten onderhoud. 0 Draagt zorg voor correcte naleving van arbeidsomstandigheden en milieuvoorschriften door de externe medewerkers. 0 Beoordeelt de woningen die door mutaties voor verhuur beschikbaar komen en verzorgt de technische begeleiding rondom de nieuwe verhuur. 0 Bezichtigt op verzoek van de woonconsulente met de klant een toegewezen woning. 0 Onderhoudt contacten met de klanten over onderhoudszaken en bevordert de goede verstandhouding met R&B Wonen. 0 Verricht periodiek wachtdienst met een frequentie van eens per vijf weken. Functie-eisen: 0 Tenminste een voltooide opleiding MTS bouwkunde. 0 Ervaring in leidinggeven. 0 Kennis van ARBO en milieuvoorschriften. 0 Kennis van inspecties en het houden van toezicht op uitvoering, voortgang en kwaliteit van het onderhoud. 0 Vaardig in het beoordelen van mutatiewoningen en het bepalen van bouwkundige kosten voor herstel. 0 Vaardig in het signaleren van ongewenste ontwikkelingen en kennis om deze op te lossen. 0 Affiniteit met ICT toepassingen en enige kennis van administratieve werkzaamheden 0 Inzicht in organisatorische verhoudingen. Arbeidsvoorwaarden: Wij bieden een arbeidsovereenkomst voor de duur van één jaar, welke bij goed functioneren wordt omgezet in een contract voor onbepaalde tijd. Wij bieden een salaris dat is afgestemd op de opleiding en ervaring conform de CAO voor woningcorporaties. Indicatie: vanaf 2-32g,03 met uitloopmogelijkheden tot 3.108,20 en een aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Indiensttreding: Zo spoedig mogelijk. Voor informatie over deze functie kunt u na 6 januari 2003 contact opnemen met Peter van Luijk, directeur R&B Wonen, 0113-396451 of 06-51225446. Schrijf of mail uw sollicitatie vóór 15 januari 2003 naar de directie van R&B Wonen, Postbus 30,4450 AA Heinkenszand of naar het volgende e-mail adres: Pvanluijk@renbwonen.nl WOONDIENSTEN rtfr, GERECHTSDEURWAARDERSKANTOOR - ZEELAND mei kantoren te Middelburg en Goes heeft voor het kantoor te Goes, Vogelzangsweg 100, per direct plaató voor een ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (m/v) (fulltime) die in staat is om na een inwcrkperiode zelfstan dig administratieve werkzaamheden te verrichten. Wij vragen: - afgeronde opleiding op HAVO-niveau - bereidheid tot verdere studie - flexibele instelling en goede communicatieve vaardigheden - goede beheersing van de Nederlandse taal - enige werkervaring en juridische kennis is een pre - leeftijd tot 23 jaar Wij bieden: - zelfstandige en afwisselende baan - doorgroeimogelijkheden - goede primaire en secundaire arbeidsvoor waarden Indien u geïnteresseerd bent, dan kunt u uw schriftelijke sol licitatie met c.v. (o.v.v. 'sollicitatie'in linkerbovenhoek enve lop) binnen 14 dagen sturen naar: Gerechtsdeurwaarderskantoor Zeeland, t.a.v. de heer B J Meijering, Postbus 127, 4330 AC Middelburg. Verpleeghuis Ter Schorre in Teraeuzen biedt als werkgever kaders waarbinnen medewerkers hun keuzes hebben. Daarbij hoort een modern en zeer flexibel aanvullend arbeidsvoorwaarden pakket met mogelijkheden tot aanschaf van bijvoorbeeld een computer of een fiets of het sparen van verlof. Logisch eigenlijk, want dat mensen het zelfde werk doen, wil nog niet zeggen dat ze op dezelfde manier beloond willen worden. Behoeftes liggen per fase in het leven immers anders...Wilt u hard werken en goed verdienen, wilt u wat minder uren draaien om meer de kinderen te zijn of wilt u investeren in uw carrière door een studie te volgen? Bij ons kiest u voor uzelf. U moet wel de instelling hebben om te pionieren in de zorg, om telkens weer nieuwe manieren te vinden om de mensen binnen Ter Schorre plezier in het leven te laten behouden. U weet wat uw drijfveren in het leven zijn en u bent oprecht geïnteresseerd in de zaken die ouderen bezighouden. Daarom spreekt het volgens ons voor zich dat u bij uzelf een worm hort voelt voor mensen en dat u enthousiasme en respect goed kunt combineren. Bent u geïnteresseerd in werken bij Ter Schorre? Maak dan een afspraak met uw toekomstige collega's en de organisatie. Bel voor een afspraak met mevrouw C Voncoeyzeele of mevrouw E. Oppeneer, bereikbaar onder telefoon nummer 0115-678910. Ook ak u nog vragen over de functie hebt, kunt u dot nummer belien. U kunt uw brief met CV richten aan Ter Schorre, P0&0, Churchillkian 1200, 4532 JK Tetneuzen, Nederland. U kunt ook mailen naar tollenaor@tssvrz.nl. Solliciteren binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie. Aquisilie naar aanleiding van deze adverlentie wordt niet op prijs gesleld en niet gehonoreerd. Ter Schorre waar de mens iemand is 20 uur gemiddeld per week Aan u de uitdagende taakstelling vorm en inhoud te geven aan de ergotherapeutische ondersteuning voor onze somatische en psychogeria trische bewoners en cliënten. Zij vragen om gespecialiseerd onderzoek, behandeling, begeleiding en advisering en ondersteuning bij het opstellen van een individueel ergotherapeutisch zorgplan, wat de nodige eisen aan uw vakmatige expertise, inventiviteit en betrokkenheid stelt. Uw inzet is daarbij gericht op het realiseren van een zo groot mogelijke zelfstandig heid voor de bewoners. Zo speelt u actief in op de speciale ontwikkelingen binnen uw vakgebied en participeert u in werkgroepen. Daarnaast geeft u informatie aan de cliënt en zijn/haar familie en geeft u advies aan verplegend en verzorgend personeel. Al met al een veelzijdige functie waarin u volop kansen krijgt uw meerwaarde te tonen. Wij zoeken een enthousiaste, bij voorkeur ervaren ergotherapeut(e) die het uitdagend vindt om vanuit zijn deskundige inbreng de kwaliteit van leven van de cliënten binnen Ter Schorre te verbeteren. U beschikt over een afgeronde Hbo-opleiding ergotherapie met inschrijving in het basisregister. Daarnaast strekt kennis van Neuro Development treatment tot de aanbeveling. De werkzaamheden zijn voor een deel gekoppeld aan ondersteuningsvragen van cliënten die woonachtig zijn in een verzorgingshuis of aanleunwoning (de zogenaamde eerste cirkel) of cliënten die gebruik maken van de deskundigheid van Ter Schorre om te revalideren. Aangezien de onder- steuningsvraag op beide terreinen kan schommelen wordt van u enige flexibiliteit qua inzet verwacht. In ieder geval behoort de woensdag tot uw vaste werkdag. Daarnaast verwachten wij van u dat u bereid bent extra te werken. Wij bieden u goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een regeling kinderopvang en een aanvullend meerkeuzesysteem arbeidsvoor waarden. Het salaris wordt u aangeboden conform de CAO V&V (Verpleeg- en Verzorgingshuizen) FWG 55, max. 3.173,04 bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Verder biedt Ter Schorre mogelijk heden tot aanvullende scholing. Rechtbank Middelburg is één van de negentien rechtbanken in Nederland. De rechtbank bestaat uit de sectoren civiel recht, strafrecht, bestuursrecht en kanton en een bedrijfsbureau. Er werken zoin 150 medewerkers. Op dit moment is de rechtbank op zoek naar een: v/m 18 uur per week Taken De kwaliteitsmedewerker maakt de vertaalslag van theoretische en beleidsmatige kwaliteitsconcepten naar de praktische toepassing binnen de sectoren en het bedrijfsbureau, ondersteunt de beleidsmedewerker bij het uitvoeren van kwaliteitsprojecten, zorgt er voor dat activiteiten in het kader van kwaliteit binnen de sectoren overeenstemmen met het rechtbankbrede kwaliteitsbeleid, ondersteunt de sectorleiding bij de implementatie van kwaliteitsprojecten binnen de sectoren. Functie-eisen Een Hbo-opleiding (MER), ervaring met het implementeren van kwaliteitstrajecten, goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheden, alsmede goede contactuele eigenschappen, goed analytisch vermogen, praktische instelling, cijfermatig inzicht, affiniteit met geautomatiseerde systemen en beheersing van Word, een grote mate van zelfstandigheid is vereist Salaris Afhankelijk van ervaring en kennis zal inschaling plaatsvinden tussen€2167,11 en€3098,73 (schaal 9) bij een 36-urige werkweek, exclusief 8% vakantiegeld. B ijzonderheden De rechtbank werkt met competentie profielen, die bij de werving en selectie als criteria zullen worden gehanteerd. De van toepassing zijnde competenties voor deze functie zijn samenwerken, schriftelijke- en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid, probleemanalyse, voortgangscontrole en zorgvuldigheid. Inlichtingen Meer informatie over deze functie kan vanaf 6 januari 2003 worden verkregen bij mw. ir. P.L. Lijnse, beleidsmedewerker. Sollicitatiewijze Belangstellenden kunnen tot 11 januari 2003 hun schriftelijke sollicitaties richten aan het bestuur van de Rechtbank, ta.v. de afdeling personeelszaken, postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Hertel B.V. is een multifunctionele internationale aannemer van isolatie-, steigerbouw- en con- serveringswerkzaamheden. Bovendien is Hertel producent van en handelaar in afdichtings- en rubberprodukten. Hertel B.V., opererend vanuit 9 Nederlandse vestigingen alsmede vanuit België, Engeland en Duitsland, weet zich na ruim een eeuw verzekerd van een sterke positie in diverse marktsectoren waaronder (petro)chemie, centrales en scheepsbouw. Hertel B.V. heeft als kenmerk het voeren van een permanent innovatief beleid. Onze opdrachtgevers weten zich zo verzekerd van een bedrijfszekere uitvoering en/of levering. Hertel Services Middelburg is op zoek naar: 1E 2E STEIGERBOUWERS UITVOERDERS STEIGERBOUW Voor de regio Zeeland/ West- Brabant InteresseEn ben je in bezit van het certificaat Steigerbouwer A en/of B, Basisveiligheid VCA - 1 en heb je minimaal 3 jaar ervaring in de (petro) chemie, reageer dan snel. Je kunt op werkdagen tussen 08.00 en 16.30 uur een sollicitatieformulier opvragen bij de afdeling Personeel Organisatie 010 - 2958222. Of stuur een e-mail naar P&0@hertel.com. Voor meer informatie gaarne contact opnemen met Hertel Services Middelburg 0118 - 653333. Voor nadere informatie kun je ook een kijkje nemen op onze website: www hertel.nl. Waar het spelen stopt komen wij in actie i im ssp Geef kinderen een icugd Geef ze een toekomst met 10.- per maand. Giro 809 Save the Children Den Haag. Bel 070 - 338 44 48 of ga naar www.savethechildren.nl -1 kind te zijn

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 36