BKC behoudt ongeslagen status Dubbel voor Van Pamelen Jeugdtoernooi Hulst met 200 tennissers Rul en IJsebaert maken dienst uit Scheldesport pakt winst in verlenging Stormvogels kan niet profiteren van haperingen thuisploeg Nieuwe voorzitter Scheidesport Winst vrouwen Terneuzense Boys Finales futsalbeker in Terneuzen Kerstloop van Breskens Runners Atkinson zegeviert in Dutch Open uitslagen Goede start voor Fraanje en Visser agenda Futsal maandag 23 december 2002 door Jan Roovers BRESKENS - In de voorbe schouwing op het zaalseizoen werden de korfbalploegen van Stormvogels en BKC in één adem genoemd als belangrijk ste kandidaten voor het kampi oenschap in de vierde klasse A. De resultaten in de eerste helft van de competitie bevestigden dat, want beide ploegen bleven ongeslagen. Tot zaterdag dan. In de rechtstreekse confrontatie won BKC in eigen huis met 14-11. Gesterkt door de prestaties van vorig seizoen (tweede achter kampioen Ondo) en tussentijds nog versterkt door de komst van Danny en Ellen Hamelink van Luctor (de Terneuzense club heeft inmiddels vier spelers naar BKC zien vertrekken) durfde coach Mare Kolijn de ti- telaspiraties wel uit te spreken. Alleen de smalle selectie baarde hem zorgen en deed hem hopen gespaard te blijven van blessu res. Maar na de titel en de promotie naar de derde klasse op het veld wil Kolijn met de ploeg ook in de zaal naar dat niveau. Na een se rie gewonnen opwarmertjes te gen Scheldevogels, Atlas, Blauw Wit en KVK werd met vertrouwen uitgekeken naar het 'duel van de waarheid' tegen Stormvogels. „We zijn er klaar voor", besefte Kolijn in zijn voorbeschouwing. Stormvogels was dat zaterdag niet. Vooraf liet aanvoerder Jan Theune al weten dat zijn achttal door afwezigheid van vier ba- sispelers gehandicapt zou star ten. „De vervangers zijn zeker niet minder, maar door de om zettingen moeten we maar af wachten of de combinaties lopen", had de Stormvogels captain zo zijn twijfels. Hij zou voor een deel gelijk krijgen. Maar om nou de vervangers aan te w ij zen als oorzaak voor de ne derlaag ging toch iets te ver, gaf Jan Theune ook toe. Daar waren andere factoren debet aan. Zo als de bliksemstart die BKC op voerde en die na amper vijf mi nuten 4-0 op het scorebord liet TERNEUZEN - Jan Scheele uit Terneuzen is tijdens de jaar vergadering van Scheldesport gekozen tot voorzitter van de Terneuzense basketbalvereniging. De opvolger van Johan Faas wil een herstructurering gaan doorvoeren bij Schelde sport. „We moeten naar een kleiner bestuur en een aantal commis sies voor technisch zaken, public relations en nevenactivitei ten in het leven roepen. We zijn bezig daarvoor mensen te strikken", aldus Jan Scheele. De nieuwe voorzitter hoopt met het realiseren van de plannen de organisatie te verbeteren. Het gebrek aan kader heeft de Terneuzense basketbalclub de laatste jaren opgebroken. Jan Scheele:Eén van de prioriteiten is het aanstellen vaneen coach bij het eerste mannenteamDaarnaast moeten we de te rugloop van het aantal leden een halt toeroepen. We willen met het organiseren van activiteiten meer jeugd aantrekken.'1 DRIEWEGEN - Het duel in de vierde klasse zaterdag van het vrouwenvoetbal tussen SVD en Terneuzense Boys was niet hoogstaand. De Zeeuws-Vlaamse formatie heerste echter op alle fronten en zegevierde met 6-0. Het enige gevaarlijke wa penfeit voor SVD kwam eveneens op het conto van Terneu zense Boys, doordat een terugspeelbal bijna in eigen doel ver dween. De doelpunten werd gelijkmatig over beide helften verdeeld. Voorrust scoorde Monica van Vooren twee keer en mikte Deb bie Bakker één keer raak. Na de pauze werd de productie ver zorgd door achtereenvolgens Debbie Bakker, Stephanie Roe- giers en Laura Grguric. TERNEUZEN - In sporthal 't Zwaantje in Terneuzen wordt vanavond de finale-avond van de regionale futsalbeker afge werkt. Na de voorronden zijn nog vier ploegen uit de regio Terneuzen overgebleven. Die spelen vanavond in 't Zwaantje in een halve competitie om de regionale beker. De eerste klasse is vertegenwoordigd door koploper Smile Services en Méérmarkt Goethals uit Westdorpe. Pays de Mer en GSLK/Du Puy spelen in de tweede klasse. De finale-avond begint om 19.00 uur. BRESKENS - De Breskens Runners, bestaande uit het duo Willy Faro en Peter Nicolai, houdt vrijdag 27 december een kerstloop op en rondom recreatiecentrum De Napoleonhoeve in Breskens. De jeugd opent het loopgala aanstaande vrijdag om 13.45 uur met afstanden van 500 en 750 meter. Vervolgens is het dan om 14.00 uur de beurt aan de andere categorieën, die een keuze kunnen maken uit 4300 meter, 8600 meter en 12.900 meter. Er worden ti jdens de Kerstloop rondjes gelopen van 4300 me ter, door de fraaie natuur van de West-Zeeuws-Vlaamse kust Er kan vanaf 13.00 uur worden ingeschreven op recreatiecen trum De Napoleonhoeve, waar tevens was- en kleedaccom modatie aanwezig is. MAASTRICHT - Vanessa Atkinson heeft gisteren in Maas tricht het Dutch Open Squash gewonnen. In de eindstrijd ver sloeg de Nederlandse nummer één de Schotse PamelaNimmo in drie games. De gamestanden waren 9-3 9-5 9-5. zien. Die tik kwam gevoelig aan en zou in het verdere verloop van de wedstrijd nooit meer he lemaal worden verwerkt. Anders gezegd: Stormvogels kon de aansluiting nooit tot stand brengen. Kansen daarop kwamen er wel omdat BKC zo wel voor als na de rust een perio de van tien minuten kende waarin de ploeg niet scoorde. „Maar verdedigend deden we het erg goed, konden we ze van de korf weghouden", noemde Kolijn vooral Jerry van Haneg- hem in dat opzicht als uitblin ker. Aanvallend was Carlo Hamelink de 'grote man'. Hij opende de wedstrijd met twee doelpunten, liet in totaal vijf treffers noteren en zijn vak voortreffelijk draaien. Stormvogels kwam in deze wedstrijd op een aantal onder delen te kort. „We waren niet scherp en niet fel genoeg. Te lief ook voor de tegenstander. En hadden ook geen complete ploeg in het veld staan", doelde coach Robert-Jan Cannoo op de afwezigheid van een aantal ba sisspelers. Reden waarom de haperingen bij de tegenstander (4-1 naar 4-3, 10-6 naar 10-9) nooit hadden geleid tot de aan sluiting. „Maar we krijgen ze thuis nog", sloot Cannoo af. Scores BKC: Carlo Hamelink 5, Li lian van de Lijke, Karin Kolijn, Mi- chiel Roest en Danny Hamelink al len 2, Jerry van Haneghem 1 Scores Stormvogels: Jos Reijnierse 4, Jan Theune 3, Anita Adriaanse 2, Sabine Dominicus en Jan van Vaar- degem beiden 1. Scheidsrechter: Reinoud Bakker (Vlissingen) Luctor In de reserve vierde klasse B bleef Luctor thuis tegen Blauw Wit 2 ongeslagen. Maar de 11- 10-overwinning was niet echt overtuigend. Vooral aanvallend was het zwak en de thuisploeg kreeg het na de rust (8-4) be nauwd. Na 10-10 kort voor tijd bezorgde Eric-Jan Dellebeke in de slotseconden zijn ploeg de ze ge- Scores Luctor: Jelslce Geelhoedt, Peter Durink, Eric-Jan Dellebeke en Ferry de Waele allen 2, Sandra de Doelder, Evelien van den Dool en Davy Jonker allen 1 BKC-speelster Karin Kolijn breekt door en schiet op de korf. foto Peter Nicolai door Willy van Leeuwen HULST - Vanaf vandaag wordt in het ten- niscentrum in Den Dullaert in Hulst voor de twintigste maal een internationaal jeugd- tennistoernooi gehouden. In dit jubileum jaar heeft het toernooi een andere naam gekregen en gaat nu als Kia Skoda jeugd toernooi door het leven. Het toernooi is voorzien van een grote prijzenpot. De wedstrijden beginnen iedere dag om 9.00 uur. De finales worden zoals gebruikelijk afgewerkt op oudejaarsdag. Dit jaar zijn er weer een record aantal deelnemers: twee honderd. Spelers en speelsters van twee Belgische tennisscholen uit Temse en Eeklo zijn ook van de partij om zich te meten met de Zeeuws-Vlaamse tennisjeugd. Door de gro te deelname laat wedstrijdleider Richard Bral, die wordt bijgestaan door de wed strijdcommissie, alleen enkelpartijen op tijd spelen. De plaatsingslijst ziet er als volgt uit: Meisjes, t/m 9 jaar: 1. Stephanie de Schepper; 2. Pauline Verbeke. T/m 11 jaar: l.JeskeBoedmg; 2. Lotte Roeland. T/m 13 jaar: 1. Renee Pieters; 2. Sophie de Schepper. T/m 17 jaar: 1. TessyKint; 2. Nathalie de Schepper. Jongens, t/m 9 jaar: 1. Ruud Martens; 2. Kwint Donze. T/m 11 jaar: 1. Marlon de Maagt; 2. Sem van der Gucht. T/m 13 jaar: 1. Dominic de Maagt:; 2. Yorick Maenhout:. T/m 15 jaar: 1Anthony De- rijekere; 2. Gilles Derijckere. T/m 17 jaar: 7. Stijn van Doeselaar; 2. Gilles Derijckere. Tennisser Bas Mulder pakt twee hoofdprijzen in De Braakman door Willy van Leeuwen HOEK - Routinier Jolanda van Pamelen en de zeventien jarige Bas Mulder waren twee van de hoofdrolspelers van de vijfde editie van het Kerst toernooi, dat afgelopen week in tenniscentrum De Braak man in Hoek werd gehouden. Van Pamelen en Mulder speel den gisteren allebei twee span nende finales en wisten beide keren te winnen. Jolanda van Pamelen won sa rren met Karin de Bruyckere ie vrouwenfinale van het dub- oel 3 en samen met Tom Huis von ze de dubbelfinale van de rategorie gemengddubbel 3. De talentvolle Bas Mulder stal ie show. Hij won samen met de seer goed spelende dertienja- 'ige Dominic de Maagt de fi nale in het mannendubbel 6 en samen met Eric Sponselee de 'inale in het dubbel 7. in de vrouwenfinale 3 tegen de riola-speelsters Daisy Boog- rard en Imre van Overloop verd de zeer beweeglijke Van Een aantal van de finalisten in Hoek. Zittend vlnr: Esther Arens, Jolanda van Pamelen, Danny Vantricht, Dominic de Maagt, Bas Mulder en Nathalie de Schepper. Staand vlnr: Björn Neve, Mar co van Avermaete, Trudy Dannenburg, Ingmar Vermeulen, Tom Huis en Donovan Blackman. foto Peter Nicolai van onze sportredactie KIELDRECHT - De tweede edi tie van de Juul van de Walle Me morial in Kieldrecht kreeg zo wel bij de mannen als bij de vrouwen een schitterende naam op de nog korte erelijst. Bij de mannen won de Belg Kristol' Rul met bijna twee minuten voor sprong op Kurt Vanhaverbeke, terwijl bij de vrouwen Ingrid IJsebaert nog maar eens liet zien dat ze tot veel in staat is. De Hulsterse, nationaal kampi oene op de marathon bij de vete ranen, werd in het ijzersterke veld tussen de mannen zestien de en liep bij de vrouwen ruim veertien minuten sneller dan de als tweede eindigende plaatse lijke favoriete Annelies Rom- baut. Deze Juul van de Walle Memorial, genoemd naar de le gendarische sportman die op 45-jarige leeftijd door een auto- ongeluk om het leven kwam, was de zevende wedstrijd van het grensoverschrijdende Klus- sendienst Runnerscriterium. Het hoofdmenu bestond uit een twaalf kilometer lange loop, door de in nevelen gehulde Kiel- drechtse polders. De twee top favorieten, Rul en van Vanha verbeke lieten gelijk zien dat ze er waren, want het veld was amper op pad gestuurd of het tweetal liep al weg bij de con currentie. Drie kilometer kon Vanhaverbeke zijn metgezel volgen. Het verschil met de ontspannen lopende Rul was aan de streep bijna twee minuten, te veel voor een 'goede' Vanhaverbeke. Dat doet overigens niets af aan de prestatie van Rul, want een tijd door Aector Dooms TERNEUZEN - De basketbal lers van Scheldesport kunnen met een goed gevoel aan de win terstop beginnen. Zaterdag werd in Terneuzen het belang rijke duel met ABC na verlen ging gewonnen (75-73), nadat de wedstrijd in de onderste regionen van de eerste klasse rayon zuid in 64-64 was geëin digd. De mannen van Voor waarts verloren in de Zeeuwse competitie met 89-52 van Mara thon. Scheldesport-ABC 75-73 (28- 27,64-64): Een echte basketbal thriller speelde zich zaterdag af in sporthal 't Zwaantje in Ter neuzen. Scheldesport kende een van 40 minuten en 27 seconden op de twaalf kilometer is voor vele atleten in het peloton een utopie. Achter het tweetal maakten twee Zeeuws-Vlamingen en een Belgische veteraan de dienst uit. Een zeer sterk lopende Jos de Koek (Graauw), Peter de Vet (Axel) en Dirk van de Veire (Oostakker) vonden elkaar in de jacht op eerdergenoemd duo. Een jacht die eigenlijk nooit een echte jacht was, omdat de twee hazen zich in de nevelige om standigheden uit het zicht hiel den. Wel. was het spannend achter dit trio, waarRonni van Acker tien kilometer lang op een vijftigtal meter liep. Van Acker, woon achtig in Nieuw-Namen, maar Kieldrechtenaar van geboorte en betrokken bij de organisatie, kon het gaatje maar niet dicht- lopen. Voor Van Acker zat er dan ook niet meer in dan een zesde plaats. Onderschat Het trio voor hem viel pas in de laatste honderden meters uit el kaar. Het was Jos de Koek die de strijd om de derde podium plaats in zijn voordeel besliste voor Peter de Vet en de onver- slijtbare Dirk van de Veire. Ingrid IJsebaert was bij de vrou wen een aantal maatjes te groot voor de concurrenten. Achter haar vochten Annelies Rom- baut en Lilian Bisschop om de tweede plaats. Rombaut won deze strijd. Els Zweistra uit Ter neuzen werd vierde. De bloe men op de acht kilometer gingen naar Chris Dervaux (Gistel) en Cindy Mees (Zelza- te). prima start, had daarna een te rugval, maar herpakte zich in de tweede helft. De jonge thuis ploeg gaf in de slotfase wel ge heel onnodig een voorsprong van zes punten uit handen. Het spel was toen te onrustig. De Terneuzenaren maakten de fout veel te snel voor het schot te kie zen. De thuisclub opende sterk en nam na tien minuten een 21-13- voorsprong. Daarna was er een opmerkelijke terugval. Slechts zeven punten werden er nog voor rust gescoord, waardoor de tegenstander uit Wijk en Aal burg terug in de wedstrijd Pamelen gesteund door Karin de Bruyckere. Het tweetal hield hun tegenstanders goed onder druk. Met ferme klap pen werden de punten binnen gehaald. Uiteindelijk was het verschil vier games en won het duo Van Pamelen/De Bruyc kere met 7-3. Gistermiddag moest Van Pamelen nog eens de mouwen opstropen in de finale van het gemengddubbel 3. Dankzij enkele goede opslagbeurten kwam. Na rust ging het eerst ge lijk op, maar in het laatste part leek Scheldesport toe te slaan. Pleinbasketballer Met een opvallende rol voor Ju nior da Conceicao. De zestienja rige speler is een echte pleinbas ketballer. „Hij is door ons van een basketbalplein geplukt, want je ziet meteen zijn kwali teiten", vertelde speler/coach Martin van Ham. De jonge bas ketballer is door zijn techniek en soepele heupbewegingen sterk in de korte ruimte. In het duel met ABC gaf Conceicao uitstekende assists en maakte liep de combinatie Tom Huis/Jolanda van Pamelen uit naar een 4-1-voorsprong op Donovan Blackman en Natha lie de Schepper. Het loopwerk van Van Pamelen en de goede returns van Huis leverden veel punten op, terwijl Blackman en De Schepper pas na enige tijd op dreef kwamen. Ze kwa men punt voor punt terug tot 6-6, maar toen Nathalie de Schepper op het beslissende zelf fraaie treffers. Conceicao toonde lef, maar moest zijn ge durfde acties weieens bekopen met balverlies. Maar het talent bewees wel zijn waarde voor het team te hebben. Er waren nog meer spelers die goed of dreef waren, zoals Vla dimir Dielemans. De forward scoorde verreweg de meeste punten. Zijn specialiteit is het afstandsschot. In de slotminuut leek zijn driepunter voldoende voor de genadeklap, maar 27 se conden voor het eindsignaal sleepte ABC er met een driepun ter een verlenging van vijf mi nuten uit. moment een bal in. het net sloeg was de buit binnen voor Huis en Van Pamelen: 7-6. Bij de mannen 3 speelden de duo's Duncan Blackman/Kim Langeraert en Sven Vermeu- len/Donovan Blackman een enerverende finale. Ze hielden elkaar na lange slagenwisse lingen goed in evenwicht tot 6- 6. Bij 0-40 kwamen Blackman en Langeraert nog terug tot deuce, maar Sven Vermeulen In die verlenging gaf de conditie van het collectief sterker Schel desport de doorslag. Vlak voor tijd kwam ABC nog terug tot 75-73, maar in de resterende 26 seconden deed Scheldesport wat het eerder had verzuimd: de wedstrijd uitspelen. Vladimir Dielemans werd voor Schelde sport topscorer met 27 punten. De rest van de productie werd verdeeld onder Bas Dieleman (18), Martin van Ham (15) en Ju nior da Conceicao (9). Voorwaarts-Marathon 52-89 (25-38): In de beginfase konden de Axelaars nog aanklampen. Een versnelling van Marathon, en Donovan Blackman lieten deze maal de hoofdprijs niet meer glippen: 7-6. In de andere finales greep de jeugd de macht. Bernd van Broekhoven en Jurran Schut verrasten René van Gassen en Sjakco de Braai in de finale met maar liefst 11-4, terwijl Marco van Avermaete en Dan ny Vantricht te licht werden bevonden door het duo Domi nic de Maagt en Bas Mulder. dat veelal scoorde uit fast- breaks, kon niet worden beant woord. Het verschil was bij de rust opgelopen tot dertien pun ten. In de tweede helft gaf de verde diging van Voorwaarts teveel ruimte weg. Vooral Hutteling kon daarvan profiteren. Hij zou uiteindelijk 36 punten maken voor de Vlissingers. „Het gat werd toen wel erg groot. Het pleit voor de ploeg dat er tot het einde is geknokt", vond inte rim-coach Mischa van Waes- berghe. De schade bleef nog enigszins beperkt tegen een sterkere Vlis- singse tegenstander. Ruud de Bruijn (18 punten) en Robbert d'Hondt (11 punten) waren de topscorers bij Voorwaarts. Atletiek Juul van de Walle Memorial Kieldrecht. 12 kilometer. Mannen: 1. Kristof Rul (Gent) 40.27 minuten; 2. Kurt Vanhaver beke (Zelzate) 42.24; 3. Jos de Koek (Graauw) 43.30; 4. Peter de Vet (Axel) 43.36; 5. Dirk van de Veire (Oostakker) 43.39; 6. Ronni van Acker (Nieuw- Namen) 43.46; 7. Paul Jaspers (Beren- drecht) 44.27; 8. Ivan Mees (Zelzate) 44.37; 9. Rudy van Guijse (Stekene) 44.44; 10. Mare Ferket (St.-Niklaas) 46.22. Vrouwen: 1. Ingrid IJsebaert (Hulst) 48.55 minuten; 2. Annelies Rombaut (Kieldrecht) 1.03.02 uur; 3. Lilian Bis schop (Kieldrecht) 1.03.05; 4. Els Zwei stra (Terneuzen) 1.03.36. 8 kilometer. Mannen: 1. Chris Dervaux (Gistel) 26.13 minuten; 2. Frederik de Backer (Ware- gem) 26.48; 3. Marc Bosman (Belsele) 27.12; 4. Jochum Morel (Gent) 27.54; 5. Danny Decaestecker (Eppegem) 29.05 Vrouwen: 1. Cindy Mees (Zelzate) 34.10 minuten; 2. Wendy van de Velde (Maar- kedaal) 37.17; 3. Rita Slowack (Stekene) 39.25.4 kilometer. Mannen: 1Jarno van Guijse (Stekene) 14.10 minuten; 2. Edwin de la Ruelle (Koewacht) 14.37; 3. Bart Cusse (Sijsele) 15.33; 4. Mario Schocka- ert (Lede) 15.45; 5. Alex Cusse (Sijsele) 15.54. Vrouwen: 1. Haike van de Velde (Maarkedaal) 17.31 minuten; 2. Bianca Casielle (Stekene) 23.05; 3. Claudia Pae- linck (Belsele) 23.35. Tennis Hoek. Kersttoernooi. Finales. VD 3: Van Pamelen/De Bruyckere-Boogaard/Van Overloop 7-3. VD6: Van Brug/Nijsse-De Buck/Van de Water 7-6. VD7: Van Gas- sen/Rademakers-Gommers/De Poorter 9-4. VD8: Hoogstrate/Van Liere-Arens/ De Haan 8-4. MD3: Vermeulen/Black- man-Blackman/Langeraert 7-6, MD 5: TERNEUZEN - De favorieten Marianne Fraanje en Ingrid Vis ser zijn goed gestart in het vrou- wendubbel 3 van het Kiwanis- tennistoernooi in Terneuzen. Het als eerste geplaatste duo won met 13-8 van Boddaert/ Poppe en zette daarmee een eer ste stap richting de eindzege. Margot; Martens en Mandy Wol- fert wonnen hun eerste poule wedstrijd in het dubbel 6 over tuigend met 14-6 van het duo Van Boom/Van Broekhoven. In poule 1 van het vrouwendubbel 7 is de poulewinnaar al bekend. Het duo De Baets/Lacunes won driemaal op rij. Ze versloegen Cornelis/Tazelaar met 13-6, Fieret/Meeuse met 11-7 en Van der Schelling/Verhage met 9-7. Bij de mannen klopten Koen van den Berg en Björn Obrie in het dubbel 3 de routiniers Coen Dobbeleir en Han Matthijssen met 12-9. Ze verloren echter van de favorieten Paul Cortvriendt en Frank Hamelink: 15-6. Tim Poppe en Michel Verberkmoes sleepten er tegen Dobbeleir/ Matthijssen een nipte 9-8-over- winning uit. Jos Saman en Davy de Waal wonnen met 11-8 van Patrick Baumgarte en Jordy" Versprille. Van Broekhoven/Schut-Van Gassen/D; Braai 11-4. MD6: De Maagt/Mulder-Var Avermaete/Vantricht 8-2 MD 7: Spor- selee/Mulder-Pieters/Visser 9-4. MD 8: Verplane/Wesdorp-Dieleman/Van Min nen 6-4. GD 3: Huis/Van Pamelen-Blacl:- man/De Schepper 7-6. GD 5: Van Gassen1 Pauwels-Agten/Schut 8-3. GD 6. Neve/Arens-Dannenburg/Vermeulen 7-5. GD 7: Daelman/Sponselee-Van der Zalm/Pattijn 9-1. GD 8: De Haan/Van Lie- re-Van Minnen/Verplanke 7-6. Terneuzen. Kiwanistoernooi. VD 3-4. Fraanje/Visser-Boddaert/Poppe 13-8. VD 6: Martens/Wolfert-Van Boom/Van Broekhoven 14-6, VD 7: De Baets/Lacu- nes-Cornelis/Tazelaar 13-6, De Baets/La- cunes-Fieret/Meeuse 11-7, De Baets/L3 cunes-Van der Schelling/Verhage 9 7, Van der Schelling/Verhage-Fieret/Meeu se 14-3, Campofens/La Heijne-Dieleman' Kamphorst 9-7, Elskamp/Van Espen- Campfens/La Heijne 13-7, Elskamp/Van Espen-Pauw/Pauw 11-10, Deruyck/Stey- aert-Bolleman/De Waal 10-7. VD 8-9: Van Dessel/Fieret-Koeman/Nyhuis9-8 MD3. Van den Berg/Obrie-Dobbeleir/Matthijs sen 12-9, Cortvriendt/Hamelink-Vanden Berg/Obrie 15-6, Poppe/Verberkmoes( Dobbeleir/Matthijssen 9-8. MD 5.' Saman/De Waal-Baumgarte/Versprille 11-8, Van den Akker/Van Tiel-De Heus Van der Windt 9-7, Van den AkkenVan Tiel-Jongsma/Langeraert 16-6, De Heo; Van der Windt-Jongsma/Langeraer, 15-3, Van den Berg/Obrie-Hamelint Meijer 13-6, Van den Berg/Obrie-Mar lens/De Meijer 11-8. MD 6: Epskamp/Vis ser-Jongsma/Langeraert 8-7, Epskamp /Visser-Lammerts/De Milliano 13-8, Var Bremen/Vermeulen-Boender/Lim 16-7, Michielsen/De Zeeuw-Van Broekhoven /Maenhout 11-8, Geysels/Heyman-Vai Beest/De Ryk 15-4. MD 7: De Bruyn/Mi chielsen-d'Hont/Verschelling 15J d'Hont/Verschelling-Janssens/Lim 9-8 Janssens/Lim-Dhondt/Van Hese 12 c Kunst/Terluin-Campfens/Baert 13: Kunst/Terluin-Jorissen/Sinke 13-7, Pij pelink/Rouw-Spijker/De Visser 10-9, Smet/Stoffels-Spijker/De Visser 13-: Reinarz/De la Ruelle-Goossens/Knegie 11-7, Beuzxenberg/Van Overdulve-Me: er/De Visser 14-6, Meijer/Van Rumsi Meijer/De Visser 11-8, Heede/Van Sou deren-De Jonge/Morcus 9-8, Heede/Va» Sonderen-De Maagt/Hoefnagels 12-5. De Jonge/Morcus-De Maagt/Hoefnageï 12-7, Adriaanse/Boddaert-Van Mien- hem/De Zeeuw 10-9. MD 8-9: Van df Peyl/Radt-Jansen/Van der Meyden 11-8 Bac/Van Hemert-De Coninck/Wielan: 15-1. GD 3-4: Visser/Kommers-Boddae' t/Hamelink 11-10. GD 5: Boddaert/Va- der Windt-Dees/De Baets 12-6. GD i Boddaert/Meijer-De Visser/De ZeeuwH 6, Heikamp/De Smet-De Jong/De Zeeu» 12-8. GD 7: Geryl/Vennix-Versprille/Va: der Meyden 13-8, Van Waes/Jorissen Geryl/Vennix 11-8, Knegtel/De Jonge Roeland/Verschelling 11-9, d'Hont/Va1 Rumst-De Bakker/Campfens 13-3, Var Espen/Rouw-Kerckhaert/Van Oosten 15 6 GD 8-9: Broekhoven/Meijer-Donze/D: Coninck 13-6, Thomaes/De Buck-D< Waal/Dobbelaar 13-8, De Waal/Dobba laar-Donze/De Coninck 10-9, Van Desse: /De Kort-Vroegop/Vroegop 16-4, Pichei /Pichel-Vroegop/Vroegop Fermont/Verschelling-De Buck/Janser 10-5. maandag Zeventiende ABAB Soccertoernooi. Re creatief bedrijfssoccer. Aanvang: 10.00 uur. Finale omstreeks 17,00 uur. Locatie Gemeentelijke sporthal te Sas van Gent- Finale regionale beker. Halve compete met Smile Services, Méérmarkt Goa thald, Pays de Mer en GSLK/Du Puy- L° catie: Sporthal 't Zwaantje te Terneuzen Aanvang: 19.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 40