Knullige nederlaag van Fortis PZC Basketbalsters diep bedroefd Onverwachte nederlaag van EMM Eerste overwinning handbalsters GSC Kousemaker blijft koploper damstrijd 22 Korfballers vallen in tweede helft stil tegen Avanti: 16-17 Wisselend succes voor Zeeuwse basketbalteams uitslagen Simpele zege voor Sinar'75 agenda wb maandag 23 december 2002 door Pieter van Klinken VLISSINGEN - „Dit was zó knullig", drukte Fortis-trainer Leonard Debbaut zich zaterdag treffend uit. Zijn ploeg scoorde tegen Avanti voor rust dertien keer. Na rust was dat nog maar drie keer, waardoor de Sou- burgse korfballers met 17-16 verloren. Bij de derde wedstrijd van dit seizoen zei Debbaut het al: de zesde wedstrijd wordt één van de sleutelduels. Zaterdag was die zesde wedstrijd, met Avanti als tegenstander. Vooraf was al duidelijk dat Debbaut gelijk had. Fortis stond tweede, vier punten achter koploper DVO. Avanti stond voorlaatste. Het verschil bedroeg echter maar twee punten. „We moeten win nen om naar boven te kunnen blijven kijken. Verliezen we, dan moeten we zorgen dat we uit degradatiegevaar blijven", filo sofeerde Debbaut vooraf. Wat Avanti sterk maakte in de vorige wedstrijden waren de schoten van afstand. Debbaut was er echter niet bang voor. „Ze schieten dan wel veelj rhaar die schoten zijn lang niet altijd zuiver. De manier waarop Avan ti speelt is net iets anders dan normaal. De vrouwen schieten het meest. Die zijn klein. De mannen zijn lang en zorgen veel voor de afvang." Het bleek precies te gaan zoals Debbaut vooraf meldde. Met name de kleinste van Avanti, Mariska Zuidervaart, viel daar bij op. Zij was door haar opmer kelijke beweeglijkheid een plaag voor de Fortis-verdedi- ging. Drie keer trof zij doel. In de eerste helft was het nog een goede wedstrijd. Spreken voetballers wel eens van een korfbaluitslag, de korfballers dachten even aan een basket baluitslag. Na vijf minuten spe len had Fortis via Chaïm Koole, Rob Sanderse en Jouri van de Broeke een 3-0-voorsprong. Daarna kwam ook Avanti in het spel en bleef de hele eerste helft het verschil rond de twee of drie treffers. Uitblinker bij Fortis was in de eerste helft Joeri van de Broeke, die vrijwel als enige een zuiver schot had. Na rust verliep het allemaal veel moeizamer. Fortis maakte nog drie doelpunten, Avanti zeven. En van die zeven van Avanti wa ren er drie in de eerste vij f minu ten, waardoor het weer gelijk was: 13-13. Bij Fortis leek de wanhoop toe te slaan. Geen en kel schot viel nog in de korf en daardoor werd er zelfs op goede momenten niet meer geschoten. Rob Sanderse kreeg in de slotfa se zelfs een goede vijf seconden om te mikken. Ruth Hoogwerf en Marieke de Rijke stonden on der de korf voor de afvang en toch schoot Sanderse de bal nog naar Chaïm Koole, die op zijn beurt weer miste. Fortis kwam met 16-14 achter, maar Wander Koole schoot nog twee keer raak, zodat het met drie minuten op de klok 16-16 werd. Het noodlot sloeg toe in de laatste seconde. Elze Blanken- burgh maakte een fout door Bas Molijn te hinderen voor de paal. Een strafworp volgde. Diezelf de Molijn was onverbiddelijk. Hij maakte de 16-17 en scheids rechter Van der Terp floot voor het einde van de wedstrijd. Dramatisch „De eerste helft ging goed, maar de tweede was dramatisch", analyseerde Debbaut achteraf. Maar wat ik erger vind, is dat de spelers zich op de één of andere manier niet aan de afspraken konden houden. We spraken af dat Rob Sanderse de rebound zou pakken en Chaïm Koole in de punt zou spelen om te scoren. Dat gebeurde niet en daarnaast stonden we ook nog eens heel statisch te spelen. We moeten nu naar beneden kijken en dat ook nog eens in combinatie met twee moeilijke wedstrijden na nieuwjaar (uit naar Wit Blauw en Tjoba)Dan is het j ammer dat je met dit resultaat twee weken moet leven. Wat een knullig ver lies was het vandaag." Fortis-Avanti 16-17 (13-10). Scores Fortis: Wander Koole en Chaim Koole beiden 5, Jouri van de Broeke 4, Marieke de Rijke en Rob Sanderse beiden 1. door Jeremy Deug VLISSINGEN - De Zeeuwse basketbalteams boekten week einde wisselende resultaten. Winst was er voor de mannen van BC Vlissingen en het tweede vrouwenteam van BC Vlissin gen. De Vlissingse junioren ver loren, net als de mannen van Volharding. Den Dungk-BC Vlissingen 63- 100: Vlissingen begon fel, nam een 11-0-voorsprong en zette de strijdwijze in de tweede periode voort: 26-49. Na rust bleef de ploeg geconcentreerd basket ballen en scherpte de verdedi ging aan waardoor de thuis ploeg veel balverlies leed. Dankzij deze overwinning wordt het kalenderjaar afgeslo- ten met een fraaie derde plaats in de tweede divisie. Scores BC Vlissingen: Arno Franke 15 punten, Erwin Hilbert 14, Danny Kasander 14, Jeffrey van Driel 13, Jeroen Nieuivkamp 13, Niels Wisse 12, Sander Klap 9, Stefan Schrier, Rakhis Angnoe 2 en Wilfred Klap 2. Volharding-Attacus 2 49-69: De formatie van Cees Steur begon stroef. Door goed verdedigen bleef de schade enigszins be perkt en was de rustand 22-28. In de tweede helft bleef de aan val moeizaam scoren en doordat de verdediging verzwakte kon- doorWim Kakebeeke VLISSINGEN - Vreugde en ver driet bij de Zeeuwse handbal- ploegen. De vrouwen van GSC boekten de eerste overwinning, maar de vrouwen van Olympus moesten de eerste nederlaag slikken. MOK-EMM 21-9: EMM was een makkelijke prooi. Binnen een kwartier was de strijd beslist: 9- 1Trainer Jos Aertssen probeer de tot twee keer toe het tij te ke ren. Zowel in de verdediging als aanval werd er geschoven, maar de kloof werd nooit kleiner. Scores EMM: Angela van de Bergh 4, Maria Terra 3 en Ariska Tax 2. DES'72 2-GSC 8-15: De eerste zege hing al weken in de lucht. Het hechte team speelde steeds met overtuiging, maar dat werd niet vertaald in zeges. Gisteren heerste GSC op alle fronten. „Ierdereen verdient een pluim. We zijn nooit in de problemen geweest", aldus trainer Huib Quinten. De Meeuwen-Olympus 10-8: De eerste seizoensnederlaag kwam als een verrassing. Trai ner Dierikckx: „Het probleem zat in de aanval. Na de pauze werd er niet meer afgewerkt." Mannen DWS 2-Olympus 16-17: Met kunst- en vliegwerk werd de tweede competitiezege binnen gesleept. Jan Woudstra was de grote man. Met een droge knal schoot hij twintig seconden voor tijd de illusies van DWS aan flarden. Snelwiek 4-GSC 12-22: GSC blijft koploper, maar de zege was niet overtuigend. „Als we zo tegen Saturnus 2 en WIK 2 spelen, heb ik er een hard hoofd in," zei trainer Quinten. Hagar Hoogwerf aan de bal tijdens de wedstrijd van haar ploeg Fortis tegen Avanti. doorWim Kakebeeke VLISSINGEN - Aan de impo nerende zegetocht van EMM in de regioklasse kwam gisteren een eind. De handballers wer den gisteren door middenmoter Rijnstreek op hun nummer ge zet: 33-30. Gevolg was dat Her cules de leiding overnam. EMM volgt op twee punten maar heeft een duel minder gespeeld. De voorbereiding op de strijd in Alphen aan den Rijn was niet optimaal. De ploeg had nog last van de vreemde beslissing van de bond na het gestaakte duel tegen Quintus 3: het duel moet in zijn geheel over gespeeld worden. EMM leidde na drie kwartier met 22-14. „Belachelijk gewoon", reageer de trainer Rob de Groot verbol gen. „Quintus beheert die hal. Wij zijn de dupe omdat Quintus z'n zaakjes niet op orde heeft." De Groot moest nog een andere tegenvaller slikken. In het duel met Rijnstreek ontbraken Ed win Davidse, Sjoerd Jongepier, Eric Dingemanse en Wim Bran- des. Daar stond wel de terug keer van Ronny Onwijn tegen over. Een zwak gespeelde eerste helft was de oorzaak voor de eerste nederlaag. De verdedigers kre gen geen vat op de opbouw en aanvallend ging er ook veel mis: 20-11. Na de pauze kreeg Rob de Groot den de Brabanders uitlopen naar een 49-69-overwinning. Scores Volharding: Winston Does burg 13, Kany Nugloze 9, Ralph Ranshuysen 8, Jacco Barth 8, Rim Ranshuijsen 6, Louis Pikard 3 en Frank Vermeulen 2. BC Vlissingen 2-Barons 2 49-42: BC Vlissingen begon sterk en nam door schoten van Charlotte Wierikx een 10-0-voorsprong. Door zwak verdedigen kwam Barons terug en bij rust was de voorsprong geslonken tot 22- 18. Daarna verzuimde de thuis ploeg afstand te nemen. Vlissin gen hield uiteindelijk nipt de punten in eigen huis. Scores BC Vlissingen 2: Charlotte Wierikx 17 punten, Marjolein de Dreu 9, Linda de Paauw 8, Elisa Kuipers 7, Ilse Bos 4 en Romana de Ridder 4. Virtus-BC Vlissingen 87-69: De juniorenploeg van Tom Joziasse begon goed en sloot het eerste kwart af met een 23-16-voor- sprong. Door matige verdedigen in het tweede kwart kwam de thuisploeg terug tot 37-39. Na rust kon de thuisploeg steeds bijblijven en sloeg toe toen Vlis singen aanvallend geen vuist meer kon maken. Scores BC Vlissingen: Wilfred Klap 2 0 punten, Jeremy Deug 18, Radjku- mar Poetai 11, Tom van de Kooi 8, Tristan Volker 6, Sjors van de Poel 3 en Benjamin Risakotta 3. door Ron de Waal VLISSINGEN - Het is de bas ketbalsters van BC Vlissingen in de thuiswedstrijd tegen het Utrechtse Cangeroes gisteren niet gelukt om een vervolg te ge ven aan de goede reeks van de laatste weken. In een bloedstol lende slotfase moest de ploeg van Frank Böseler nipt het hoofd buigen: 59-60. Zichtbaar aangeslagen bleven de Vlissingse speelsters minu tenlang voor zich uitstaren. De beloning voor een enorme portie strijd die ze hadden geleverd bleef uit en dat kwam hard aan. Ondanks een flitsende start (16- 9), moest de ploeg uit de promo tiedivisie bijna de hele wed strijd tegen een minieme ach terstand opboksen. Maar van wijken wilde niemand weten. „Daarom is de kater juist zo groot", zei topscorer Astrid Franke na afloop. „Ik denk dat we deze wedstrijd juist in dat eerste kwart hebben verloren, omdat onze vroege voorsprong veel te snel uit handen werd ge geven. Je ziet dan op den duur dat Cangeroes net dat stukje meer ervaring heeft dan wij Frank Böseler wilde niets van gebrek aan ervaring meer we ten. „Daar mogen we ons niet meer achter verschuilen", zei de coach. „Het enige wat ik de ploeg kan verwijten is dat we een fase in de eerste helft niet in de organisatie bleven spelen. Daarbij kwam natuurlijk ook dat we weer in foutenlast raak ten." De coach doelde vooral op As trid Franke en Linda de Meij, die het laatste deel van de wed strijd vanaf de spelersbank moesten volgen. Ook Yolanda Joosse, die een taaie middag had tegen ex-international Anneke Maurits, zat met vier fouten akelig dicht tegen een vroegtij dig wedstrijdeinde aan te hik ken. Het was in de beginfase juist aan Maurits en ex-Vlissingenspeel- ster Sophia van der Kaaden te danken dat de bezoekers in de wedstrijd konden blijven. Na twee driepunters van Linda de Meij en een aantal nuttige inter cepties van de kleine Immie Pat- tikawa, stond het al heel snel 16-9 en moest Cangeroes-coach Danny Post zijn toevlucht zoe ken in een time-out. De onderbreking miste zijn uit werking niet, want in een mum van tijd bogen de bezoekers de achterstand om in een 21-16- voorsprong. De thuisploeg kon met veel strijdlust in het spoor Nanon Doeland wordt omringd door speelsters van Cangeroes. blijven. Dat BC Vlissingen met achterstand (29-36) ging rusten, had dan ook meer te maken met het onbenut laten van enkele vrije kansen. Wankelen Een voor iedere meter strijden de thuisploeg liet zich echter niet ontmoedigen en knokte zich aan het einde van het derde kwart terug tot een verschil van twee: 50-52. In een rommelige, maar o zo spannende laatste tien minuten rook BC Vlissin gen de winst. Een driepunter van Astrid Franke betekende een 58-56-voorsprong, maar juist Sophia van den Kaaden bracht de thuisploeg weer aan het wankelen: 59-60. Met nog vijfentwintig seconden op de klok heroverde BC Vlissingen de bal en mocht het op zoek gaan naar de winst. Een vrije schot kans werd door Cindy Kole niet genomen, waarna prompt bal verlies werd geleden. De laatste vier seconden liet Cangeroes zich de bal niet meer ontfutselen en bleef de thuisploeg met lege handen achter. foto Lex de Meester „Ik had het verlate Sinterklaas- -feestje dat straks gevierd wordt wel anders willen bele ven", treurde Frank Böseler. „Maar aan de andere kant ben i k toch ook weer een beetje trots op die meiden. Ze hebben de pro blemen van de laatste tijd goed verwerkt. Daarom is het: zuur dat we dat vanmiddag niet in winst konden vertalen." BCVlissingen-Cangeroes 59-60 (29- 36). Scores BC Vlissingen: Astrid Franke 23, Nanon Doeland 15, Lin da de Meij 8, Marjolijn van den Bos- se 6, Cindy Kole 5, Yolanda Joosse 2. foto Lex de Meester de boel weer op de rails, maar de illusie dat er nog gewonnen kon worden was allang verkeken. Vinent van der Meij den, die liefst dertien keer scoorde: „Voor de pauze ging er teveel mis. Dat betekent niet dat we de titel uit ons hoofd zetten. Die doelstelling blijft overeind. Ook na vandaag." Scores EMM: Vincent van der Meij- den 13, Arno Wouters 9, Jean Marie Toubiana 4, Ben Benoit 2, Ronny Onwijn en Wally Houtepen beiden 1 van onze sportredactie 's-GRAVENPOLDER - Arjo Kousemaker heeft zaterdag in het Zeeuws damkampioen schap zijn koppositie behouden. Zelf speelde de Goesenaar in een spannende partij gelijk te gen Jan van de Weteringh, maar zijn naaste achtervolgers Kees Rijk en Daaf Kasse slaagden er in het dorpshuis van 's-Graven- polder ook niet in hun partij in winst om te zetten. Van de topdrie in het Zeeuws kampioenschap was koploper Arj o Kousemaker het di chtst bij een overwinning. Hij speelde een sterke partij waarin hij voortdurend dreigde te profite ren van een zwakke binding tus sen twee vijandelijke schijven. Jan van de Weteringh moest voortdurend op zijn qui-vive zijn maar uiteindelijk kon de man uit Stavenisse afwikkelen naar een eindspel waarin de koploper weliswaar beter stond, maar niet meer kon win nen. Titelhouder Kees Rijk kwam za terdag niet tot winst, maar hij speelde dan ook tegen niemand minder dan Johnny de Leeuw. Na een rustige opening inves teerde De Leeuw veel tijd in een aanvalsplan, maar Rijk had zijn verdediging goed op orde. Met nog slechts enkele minuten op de digitale klok deed De Leeuw een remiseaanbod, wat door zijn vroegere leermeester werd geaccepteerd. Ook Daaf Kasse slaagde er in zijn partij tegen Aart Walraven niet in de koppositie van Kouse maker te bedreigen. De Middel burger stond zaterdag geen moment beter en ging in het middenspel door het oog van de naald, toen hij per ongeluk een ingewikkelde damcombinatie liet openstaan. Na rijp beraad besloot Walraven de dam niette nemen omdat Kasse de dam met gelijk spel kon afpakken. Bennie Provoost nestelde zich dankzij een overwinning 0p Evert Wiskerke op een met Kas se en Rijk gedeelde tweede plaats. De jongeling uit Aagte- kerke, die volgend weekeinde op Papendal begint aan de halve finale van het Nederlands kam pioenschap, had al een goede positie opgebouwd toen zijn te- genstander volstrekt onnodig een schijf offerde. Winst was daarna een peulenschil voor Provoost. Behalve de winstpartij van Pin. voost viel er in de hoofdklasse nog één andere beslissing. Er- win Hamers speelde tegen Ko Louwerse een prachtige aan- valspartij, maar in de tijdnood fase ging er toch nog het een en ander mis. Er kwam een remise- -eindspel op het bord, waann Louwerse verzuimde een schijf te offeren en door een bekende truc alsnog verloor. In de promotieklasse kwam koploopster Rianjca Rentmees ter tegen haar clubgenoot Peter van Rijsbergen niet tot winst. Haar belangrijkste achtervol ger Kees de Jonge kon zaterdag niet winnen van Mare Bronkeen kreeg op de tweede plaats gezel schap van Jolien de Graag, die een mooie overwinning op René Dusebout behaalde. Van de twee koplopers in de eer ste klasse, Jan Flikweert en Niels Roelofsen, kwam alleen eerstgenoemde in actie. Hij speelde remise tegen Izak op 't Hof. Als Roelofsen zijn inhaal- partij tegen Ad Goudzwaard weet te winnen komt hij alleen aan de leiding. Jo Houmes blijft koploper in de tweede klasse. De speler uit Westkapelle speel de remise tegen Jan van den Ou den en heeft nu nog één punt voorsprong op Piet van Keulen. Biljarten Teamcompetitie district Walcheren/de Bevelanden. Klasse BI Driebanden: ALM 1 - VEGABV 2 5-2; LBV 1 - BVZierikzee 1 5-2; Scheldezicht 1 - Onda 1 7-0; BV Ja cobs 1 - De Herberg 1 4-3. Klasse B2A: LBV 3 - Onda 2 0-7; Avontuur 1 - ALM 2 5-2; Scheldezicht 2 - De Sportvrienden 1 2-5; De Vier Linden 1 - De Herberg 2 2—5; De Sportvisser 2 - OBK 2 5-2. Klasse B2B: LBV 4 - OKK 1 4-3; Onda 3 - TOG 1 5-2; OBK 3 - Drieb. De Kroon 1 2-5; VE GABV 3 - De Toekomst 1 5-2; 't Raedt- huys 1 - DOSov. 1 2-5. Klasse C1 Libre kl.en kader 38/2: DOSnieuwk. 1 - VE GABV 6 4-3; Distr.team Wal.deBev 1 - VEGABV57-0; Windenburg 2 - ReHaWe 1 5-2. Klasse C2A: De Toekomst 2 - Avontuur 2 0-7; Scheldezicht 3 - De Sportvisser 3 2-5. Klasse C2B: OBK 4 - Dampoort 1 3-4; OHGL 2 - De Toekomst 3 2-5; 't Raedthuys 3 - ReHaWe 2 2-5. Klasse C3: TOG 2 - OHGL 3 4-3SNA 1 - OHGL 42-5. Klasse C4A: ALM 4 - Delta 4 7-2; LBV 5 - OKK 2 4-5; VEGABV 8 - Scheldezicht 47-2; DeToekomst4- TOG 3 9-0; Dampoort 2 - DOSov. 2 7-2. Klas se C4B: Delta 5 - De Vier Linden 3 4-5; Onda 5 - HIO 3 0-9; Avontuur 3 - ReHa We 3 2-7; OKK77 1 - ALM 5 7-2; De Sportvisser4 - De Herberg 5 5-4;TOG 4 - Scheldezicht 5 4-5. Klasse C5: OKK 3 - Onda 6 5-4; VEGABV 9 - 't Raedthuys 4 7-2; De Herberg 6 - De Herberg 7 2-7. 0. Stand na 45 games: Herwegh42, van Kampen schoenen 39.5, Morena 39, Schrobbelerke 38, Full house 38, de Voogd 36, Poseidon 32.5, Zandeeende Kuyper 31Theo maakt 't 30, Taekwond' 29, M&O bedr. 26, Timmermans 23:. Biggekerke 20.5, Johns 20, Vergospcrl 20, Auto Louwerse 14. Donderdagles gue: Kruitmolen - EPZ 2 4-0, Auto Ram Fonsies 0-4, Eastman - EPZ 2-2, Wonder- gem - de Rekening 3-1. Stand na 42 ning 23.5, EPZ 22, Eastman 22, EPZ21 Futsaï Bowlen Bowling Vereniging Middelburg. Maan dagleague: Computer service - Kwik kwek kwak 2-2, Kapsalon Duck - Euro cars 3-1Hertel service - Spruyt 2-2, Pro shop - Pelgrim 4-0, Imtech - Pelgrim 2 3-1, Fine line tattoo - E-property 0-4, Pets place - Hart van Middelburg 4-0. Stand na 45 games: Imtech 40.5, Computer service 38.5, Pets place 38, Hart van Middelburg 37.5, Pelgrim 2 37, Pro shop 35, Hertel service 33, Spruyt 30, Euro cars 27.5, Kwik kwek kwak 25.5, E-property 24, Pel grim 21.5, Kapsalon Duck 21, Fine line tattoo 10 Dinsdagleague: Pulse audio - van derZwan 1-3, Risa bevestiging - Ho veniersbedrijf Souburg 4-0, Rechter hand - The unknown 4-0, Toyota de Jon ge - Suzuki 4-0, Lammers - Boogaard 1-3. Stand na 42 games: van der Zwan 38, Toyota de Jonge 37 5, Pulse audio 37, Suzuki 37, Rechterhand 26, Hoveniers bedrijf Souburg 25.5, Boogaard 25, Lam mers 23, Risa bevest 19.5, The unknown 10.5. Woensdagleague: Timmermans - Morena 1-3,Full house-Johns3-1,Taek wondo - Zandee en de Kuyper 4-0, Schrobbelerke-deVoogd3-1, Herwegh - Theo maakt 't 4-0, van Kampen Schoe nen - M&O bedr. 4-0, Poseidon - Vergo- sport 3-1, Auto Louwerse - Biggekerke 4- MIDDELBURG - Door een af getekende zege (6-2) op hekken sluiter Pijnacker blijft Sinar'75 op de vijfde plaats in de rang schikking van de hoofdklasse van de badmintoncompetitie. Het thuisspelende Sinar leverde alleen twee enkelspelen in. Wouter Phaff moest in Ray mond van Buytene (9-15 en 4-15 zijn de meerdere erkennen en Stephanie Potter was niet opge wassen tegen Aleta Kerklaan: 3-11, 3-11. De andere partijen werden simpel gewonnen door de Middelburgse formatie. Sinar'75-Pijnacker 6-2. ME: Wouter Phaff-Raymond van Buytene 9-15 4-15; Bas Codée-Vincent Schut 15-1 15-6. VE: Stephanie Potter-Allea Kerklaan 3-11 3-11; Eveline van der Hof-Larissa de Lange 11-4 11-4. GD: Codée/I- vanka Visser-Leo Deknatel/Kerk laan ll-o 11-2Marcel van Aspe- ren/Van der Hof-Schut/De Lange 11-3 13-10. MD: Van Asperen/Phaff-Van Buytene/De- knatel 15-12 15-6. VD: Potter/Vis- ser-Kerklaan/De Lange 11-211-6. Regio Walcheren. Tweede klasse: De dwaes - Ontop 1-3, Torna - WZP 4-8, VZ- V/Hydrofa 2 - Café 't Fust 3-7, WEA-w Hebusport 3-3, Schinkel assurantie Oostkapelle 5-3. Stand: w Hebusport 12 34, Café 't Fust 12-24, Ontop 12-24, WZP 12-22, WEA 12-20, Oostkapelle 2 11-18, Schinkel assurantie 12-15, Torna 12-13, Garderen/Dekker 11-12, VZV/Hydrofa 2 12-12, fc Laurens 12-12, De dwaes 12-3 Derde klasse: Akkerdaas kado - Café Stout 9-1. Vierde klasse: fc Laurens 2- EPZ 3-4, Dekker/Tramper - Dauwendaele 2 11-1. Stand: SSVW 12-28, Uiterton 12 26, VZV/Hydrofa 3 12-25, VPV 12-23, w Hebusport2 12-21, EPZ 13-21, BVR groep 12-18, Dekker/Tramper 12-17, De stoot 12-11, Varian Chrompack 12-11, tc Lau rens 2 13-7, fc Dauwendaele 2 12 2. Vijf de klasse: Torna 2 - Gouwe gheyt 8-6, Vanuus/ABC decor 2 - fc Zeeland 3-5, VAW 2 - Uiterton 2 5-9, FC Miniatuur NDW advocaten 8-6, Café Albatros-Ato- fina 2-10, De goede vrienden - Wesfe pelle 3 15-4. Zesde klasse: Jong Arnf- muiden - JD Janse 5-1, Domburg 3 Westkapelle 44-5, Schinkel assurantii.' Uiterton 3 4-4, Partner advies - Provffik Zeeland 6-6,fc Laurens 3 - VZV/Hydroii' 3-9, v. d. Sluis grondwerk - Draadkrab- bers 2 7-5. Bekercompetitie, derde ronde: Alfonds /Zuidwest negen - Oostkapelle 2 110, Murre/de Visser - Domburg 3-8, VZV/Hy drofa - WZP 8-1, Bij de punt - PSVW32 Schietingen Scherpenisse. Kerstschieting schutters vereniging Cloveniersgilde: 1. Koos Pol sema +0.01 (na extra schietbeurt i.v.m gelijke stand), 2. Toos de Wilde +0.01,3. Hans Kloet +0.05, 4. Peter v/d Gouwe -0.13, 5. Peter Suurland +0.15, 6. Kees Jansens +0,26, 7. Conja v/d Gouwe -0.33, 8. Jaap de Wilde +0.33, 9. Rinus Snelleman +0.85, 10. Dick van Gijlswijt 1.40. Tafeltennis Thoolse kampioenschappen. Mannen A-klasse: 1 Christian van 'I (St.Annaland), 2. Anné van Dijke (i Winnaar troostronde: Adrie Aarnoudss (St.Annaland). Mannen B-klasse. 1. Ms thijs v.d. Graaf (St.Annaland), 2. Anh Vroegop (idem). Winnaar troostronde: Rina Bout-den Ouden (Tholen). Meisjes: 1. Esther Bruijnzeel (St.Anna land), 2. Cindy v.d. Klooster (idem). Win naar troostronde: Veerle Lammers (St.Annaland). Jongens A-klasse: 1 Remco Vroegop (St.Annaland), 2. Len nard Uijl (St Maartensdijk). Winaa' troostronde. Kees-Jan Bruijnzee (St.Annaland). Jongens B-klasse: 1 Eric Bruijnzeel (St Annaland), 2. Job Moe' land (idem). Winnaar troostronde: Je roen Donken (Oud-Vossemeer). Volleybal Goes. Recreatieve volleybalcompetitie Poule A (mannen): De Bongerd (H (-Wonderboys 1-2,1 Am-VVR 0-3, HH< (H1)-VVR 0-4, WEA-HHK (Hl) 2-1 Pou le B (gemengd): Recretantes-Menge' moes 1-2, De Brug 2-Recretantes 0-f De Brug 1-Oosterschelde Coll 0-4, HH* (H2)-Wolphaartsdijk 2-1Poule C (vrou wen): De Bongerd (D)-BOK 4-0, De Vier linden-HHK (D) 0-4, VC Kattendijke-Ca féBaarends2-1. maandag_ Biljarten Driebanden toernooi Graanbeurs Tro fee. Tweede ronde. Locatie; Huis var Nassau, Zierikzee. Aanvang: 19.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 22