PZC 10 GEBR. D0MINICUS BV familie berichten Intens verdrietig en toch nog vrij onverwachts ver loren wij ons lieve nichtje PETRA na een heel moedig gedragen strijd. Wij wensen Rob, de kinderen maar ook vaders, moeders en de verdere familie alle sterkte toe met dit verlies. Leo, Jeannet en Marlijn de Vos-Stoutjesdijk Tante Joke De Tijd Ik heb hem niet gezien de tijd 'K zag niet dat hij voorbijging Ik heb hem niet gegroet, en hij vroeg ook niet hoe 't met mij ging Zo zijn de jaren weggespoeld Naar hier, naar daar, naar waar... Als de tijd té duidelijk voelt dan weegt ie veel te zwaar Met intens verdriet, maar met de mooiste herinne ringen hebben wij afscheid moeten nemen van JOHANNIS NICOLAAS OUDESLUIJS -Johan- 9 juli 1952 t 21 december 2002 Marianne Jolanda en Jordi René en Irene 4328 EA Burgh-Haamstede Platboslaan 38 Johan houdt van witte bloemen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden dinsdag 24 december om 9.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 8.45 uur aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium na de plechtigheid. Ik neem afscheid van mijn broer. Ik kijk achterom en als ik aan jou denk dan weet ik niet waarom. Na een moedige strijd is overleden mijn broer JOHAN Wim Oudesluijs, Zierikzee Met veel verdriet nemen wij afscheid van IOHAN onze geliefde schoonzoon, zwager en oom. Wij zullen zijn gevoel voor humor en gezelligheid enorm missen. Middelburg: Ma en Rien Vlissingen: André en Matty Dennis, Lisa Goes: Sanny en Leo Ilse, Elles Vlissingen: Eric en Jolanda Indy, Esmeef Middelburg, 21 december 2002 Verdrietig maar met veel fijne herinneringen hebben we afscheid genomen van onze fijne vriend JOHAN Annie en Jan de Vlieger Erik en Karin lurgen én 'M'a'rit Mathieu en Caroline Andrea Noord Gouwe, 21 december 2002 Wij zijn bedroefd door het overlijden van JANNET BOVENLANDER In haar zullen wij een gewaardeerd koorlid missen. Wij wensen Ane veel sterkte toe. Kon i n k I ij ke O ra to ri u m ve renigi ng Tot Oefening en Uitspanning Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van on ze fijne broer, zwager en oom JOHN AERTSSEN 28-06-1947 t 22-12-2002 Wij wensen Ina, kinderen en kleinkinderen alle sterk te toe. Goes: Jos en Mart Aertssen Oost-Souburg: Charl en Janna Aertssen Neven en nichten Correspondentieadres: Familie Aertssen, Muzieklaan 29, 2717 CW Zoetermeer. cZwaar werden de dagen, ei i lang duurde de i lacl J-loe moeilijk is het vechten bij hel ontbreken vat i kracht. Maar ondanks je verlies van de strijd om het leven, heb jij ons een goed voorbeeld gegeven. Intens bedroefd om haar te vroege afscheid, maar op recht. dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dal na een langdurige ziekte rustig en kalm is inge slapen mijn dierbare geliefde vrouw, onze lieve moe der, oma, oma-oma, zus en schoonzus Slisabeth fetrondla Jioornick-van denjioek ii i de leeftijd van 63 jaar. Vlissii igei IKees.Jioon riek Vlissingen: poesje en died Daphne en 'foei fochel ■Kim en John Christel en Jreek Jesse 1Benjamin en fobecca Vlissingen:fins en frank Jjewis Vlissingen: Chris en -Sachet ,/hnij, Ta ra, .Lotte Maassluis:Je broer Gerard en.flennij 20 december 2002. Pres. fooseveltlaan 16,4382 CJf Vlissingen. Gelegenheid om afscheid te nemen van SlisabeM dinsdag 24 december van 10.43 tol 11.30 uur in hel uitvaartcentrum Monuta 'De Voorzorg', Industrieweg 20 te Vlissingen. De afscheidsdiensi zal aansluitend worden gehouden om 12.15 uur in de OJf Vrouwe Parochie Kerk aan de Singel te Vlissingen. Om 13.30 uur zullen wij haar begraven op het fooms- ■Katholieke gedeelte van de begraafplaats te Vlissingen. ■Na de begrafenis is er gelegenheid tol condoleren in i vton wetnd uitvaartceiUrum. Elisabeth houdt erg veel van rode rozen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te be schouwen. Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het als een moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen watje hebt geleden? Rust nu maar uit en laat het leven gaan. Vrij naar: Nel Benschop Op 19 december 's avonds is overleden onze lieve mam, zus en oma. Met veel verdriet nemen wij af scheid, ze leeft voort in onze gedachten. TINI MARIJKE BROKKAAR (Tineke) 24 januari 1939 t 19 december 2002 Mark Krista, Rick, Rianne en Anouk Albert en Irina Walter en Pinelopi Henk en Tini Correspondentieadres: Mijnbouwstraat 16, 2628 RW Delft Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 24 december a.s. van 12.00 tot 12.30 uur in rouwcen- trum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. De crematie zal aansluitend plaatsvinden om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Ha vendijk te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid om gezamen lijk iets te drinken in de aula van het crematorium. 'Elf maanden gekregen tijd' Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve, zorgzame man, vader, schoonvader, opa en overgrootvader PIET PAULUS BAART echtgenoot van Helena Johanna Koole in de leeftijd van 69 jaar. Ellewoutsdijk: H. J. Baart-Koole Ellewoutsdijk: Lia Marco en Annet CP Kimberly Driewegen: Arjanneke en Piet Ard, Anderson 21 december 2002. Van Hattumstraat 6, 4437 AG Ellewoutsdijk Maandag 23 december is er van 19.30-20.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De begrafenis zal plaatshebben dinsdag 24 decem ber om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Ellewoutsdijk. Na afloop van de begrafenis is er in het M. J. van Hattumhuis gelegenheid tot condoleren. Indien u de begrafenis wenst bij te wonen, nodigen wij u uil om 13.15 uur in het M. J. van Hattumhuis, Zomerstraat 16 te Ellewoutsdijk aanwezig te zijn. Dokter Kupèr, Bins en assistentes van het Ooster- schelde Ziekenhuis en dokter Coen van het ZRTI willen wij hierbij hartelijk dank zeggen voor hun zorgzame begeleiding. Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van ons wedstrijdcommissielid, oud-bestuurslid en hengelsportvriend CO ROMIJN Wij wensen zijn vrouw;, kinderen en kleinkind veel sterkte toe. Bestuur en leden Hengelsportvereniging "Dreischor" Ps. 27:7 berijmd. Vervuld van dankbaarheid voor alles wat zij voor ons heeft betekend geven wij u kennis dat de Here tot Zich heeft genomen, mijn geliefde vrouw, onze Nel en oma NEELTJE JOOSSE echtgenote van Pieter van Kooten, sinds 22 november 1984 weduwe van Joseph Troy in de leeftijd van 79 jaar. Middelburg: P. van Kooten Apeldoorn: Jaap van Kooien Joke van Kooten-van den Berg Annemarie Frank Heieen Koudekerke: Cora Hage-van Kooten Kees Hage Colin Tamara Iris Beveren (België): Marja van Kooten Een bijzonder woord van dank aan het verplegend personeel van Verpleeghuis De Poort, aid. Juliana, voor de liefdevolle verzorging aan haar besteed. 4335 VJ Middelburg, 21 december 2002 Volkerakstraat 12 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag a.s. van 18.00 lot 19.00 uur in het rouwcentrum 'Mid delburg', Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden wor den op vrijdag 27 december om 12.30 uur in de Onl- moetingskerk, Oosterscheldestraat 1 te Middelburg. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Op zaterdag 21 december 2002 is onze moeder, oma en overgrootmoeder vredig gestorven. NEELTJE JOOSSE echtgenote van Pieter van Kooten, sinds 22 november 1984 weduwe van Joseph Troy Ze heeft ons zoveel gegeven. We houden van haar en zullen haar erg missen. Middelburg: Ada Troy Peter van den Wijngaard Harald en Vivian; Ilja Christian en Theresa; Kyle, Shannon Oostkapelle: Jos Troy Wilma Troy Jerry Danny St. Laurens: Martin Troy Pietra Troy Saskia Andy. Kevin Heinkenszand: Mary Geldof-Troy Jack Geldof Linda Erwin en Daniëlle Sander Raamsdonkveer: Ellen Lampert-Troy Leo Lampert Michael Aileen BEGRAFENISVERZORGING C.W. VADER Tarweakker 23, 4341 MD Arnemuiden Voor een persoonlijke en correcte begeleiding. Tel. 0118-60 25 00 - 0118-41 27 60 maandag 23 december 2002 Op 21 december is NEL JOOSSE echtgenote van onze vader Piet van Kooten overleden. Zij blijft in onze herinnering als een lieve, spontane vrouw, betrokken bij onze familie. Apeldoorn: Jaap en Joke van Kooten Annemarie, Frank, Heieen Koudekerke: Kees en Cora Hage Colin, Tamara en Ronald, Iris Beveren (B): Marja van Kooten OMA TROY Toen opa met de Schotten Arnemuiden bevrijdde, wist hij tevens uw hart te veroveren. U stond aan de basis van onze liefde voor Schotland. Zo zult u ook altijd in onze herinnering blijven. Rust zacht Harald Vivian Ilja Christian Theresa Kyle Shannon Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem is bespaard, geven wij u kennis dat toch nog onver wacht is overleden mijn lieve man en onze zorgza me vader, groot- en overgrootvader NIKLAAS HERMAN FASTENAU Vlissingen, Vlissingen, 27 juli 1923 21 december 2002 Vlissingen: Caty Fastenau-Melse Oss: Etty Rinses-Fastenau Pirn Rinses Marjolein en Anthony Niels Janneke Haarlem: Marianne Fastenau Boulevard de Ruyter 174 4381 KE Vlissingen Niek is opgebaard in het rouwcentrum Overtoom- Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Al daar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatshebben dinsdag 24 december om 17.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematori- In vertrouwen op haar heiland is overleden te Grims by Ont. Canada onze geliefde schoonzuster en tante ADRIANA MAATJE VADER echtgenote van Willem de Visser 83 jaar oud. 20 december 2002 Namens de familie Krabbendijke: A. J. de Visser Oost-Souburg: N. van de Putte-de Visser M. C. van de Putte Neven en nichten je was een man van weinig woorden, herkenbaar voor degene die bij je hoorden. Een man, vader en opa op wie je kon bouwen, op wiens woord je kon vertrou wen. Zo bescheiden als je hebt geleefd, zo bescheiden ben je gestorven. Met groot verdriet geven wij u kennis dat nog vrij onverwacht is overleden, mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa JAN CORNELIS HANEGRAAF in de leeftijd van 84 jaar. Middelburg: C. Hanegraaf-de Smit Middelburg: A. E. C. Hanegraaf Bleskensgraaf: A. W. van der Moere-Hanegraaf L. E. van der Moere Sandra en Henny Cisca en Rene Lisette en Rick Denise Middelburg: C. S. M. Zwemer-Hanegraaf R. T, Zwemer Angelique Michael 4335 HV Middelburg, 21 december 2002 Trompstraat 36 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 27 december van 12.00 tot 12.30 uur in het rouwcen trum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1 te Middel burg. Aansluitend zal om 13.00 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Bedroefd zijn we door het overlijden van HENRIARNOLDUS Nestor en chartermember van onze club Henri: Rijk aan cultuur, kritisch, milde spot. Een vriend die we missen. Die in onze herinnering blijft. Lionsclub Walcheren. Het is vandaag zo stil zo stil is het nog nooit geweest: Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft bete kend, geven wij u kennis dat mijn dierbare man, on ze lieve gezellige vader, opa en opi, na een bewogen leven is overleden JOHANNES HENDRIK ERNST WOLTERING Drager van het Kruis van Verdienste en het Verzetsherdenkingskruis Vlissingen, 2 april 1916 Vlissingen, 20 december 2002 We bewonderen zijn levenskracht en sociale bewogenheid. We zullen hem vreselijk missen. Koudekerke: Gré Woltering-Marijs Amersfoort: Flip Woltering Rietje van Groenigen Joost Roos en Freek Vlissingen: Ineke Leijdekker-Wol tering Jan Leijdekker Marleen Kim Vlissingen: Gerda Habraken-Woltering Peter Habraken Linda en Torsten Maarten Middelburg: Margriet Woltering Peter van Geel Martijn Stefan Janneke en Edmond Arnhem: Ernst Woltering Ans de Groot Kris Margriet President Rooseveltlaan 77 4383 BZ Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 27 de cember van 11.30-12.00 uur in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vliss ingen. Aansluitend wordt daar om 12.15 uur een herden kingsdienst gehouden, gevolgd door de begrafenis om 13.00 uur op de algemene begraafplaats te Vlis singen. Na de plechtigheid is er gelegenheid om samen met de familie koffie te drinken in het rouwcentrum. Op vrijdagochtend 20 december overleed mijn lieve broer, mijn zwager en onze oom |0 WOLTERING in hem verliezen wij een markant lid van onze familie. G. J. Steketee-Wol tering P. Woltering-Janssen Nichten en neven Met verslagenheid geven wij u kennis van het over lijden van onze gewaardeerde secretaris, penning meester de heer J. H. E. WOLTERING Jo Namens alle leden van de vereniging Voormalig Verzet afdeling Zeeland P. J. Hijbrecht, voorzitter Wij zullen Jo erg missen maar niet vergeten. Je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd, fe unit haar niet missen, omdat je van haar houclt. Maar eens komt de dag, dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Op 21 december 2002 is toch nog onverwachts op 88-jarige leeftijd overleden onze lieve en zorgzame ma, oma en overgrootmoeder JACOMINA PIETERNELLA JOZINA CASTENMILLER-WESTERVELD sinds 1986 weduwe van Michaël Castenmiller Corry van Roosmalen-Castenmiller Frans van Roosmalen Jorien en Milko Nienke Mariëlle en Martin Jan Castenmiller Nel Castenmiller-Van Hees Lesley en Marloes Pascal en Johnny Niels Ineke Jongepier-Castenmiller Jan Jongepier Sjoerd en Mirella Joëlle Jits Giel Castenmiller Jennie Castenmi 1 ler-Hoogesteger Morüek en Robbert: Anouk en Benjamin Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van het Jacob Roggeveenhuis voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: J. Castenmiller T. Brandsmakwartier 8 4333 EM Middelburg De begrafenis zal op vrijdag 27 december 2002 om 15.00 uur plaatsvinden op de algemene begraaf plaats aan de Westelijke Oude Havendijk te Middel burg. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. IN LIEFDEVOLLE HERINNERING... Uw gedachten over een uniek gedenkteken geven wij gestalte in natuursteen. Vraag naar het fotoboek met vele voorbeelden. Goes: Rotonde Ringbaan-West Telefoon (0113) 216555 Middelburg: Arnesteinweg 40 Telefoon (0118) 612579 Nu ook in Zoetermeer! www.grafgedenktekens.nl .edenktekens Zandee de Kuijper een leegte... alexandra markusse ^^^uitvaartverzorging ..vraagt om zorg en aandacht bevelanden 0113 214291 06 10730321 Walcheren 01 18 629018 06 53397611 info@uitvaartinzeeland.nl www.uitvaartinzeeland.nl In de vrede en de barmhartigheid van Christus mo ge ingaan ZUSTER MECHTILDIS Frederica Cecilia Leonie Vermandei Geboren te Steenbergen, 12 mei 1914. Overleden in Maria-oord te Dongen, 20 december 2002. Zij was in het 67ste jaar van haar professie in de Congregatie van de Zusters Franciscanessen van Dongen, Hoge Ham 25. Op dinsdag 24 december 2002 om 10.30 uur wordt de uitvaartdienst gevierd in de kapel van de Zusters Franciscanessen van Dongen, Hoge Ham 25. De bijeenkomst vindt plaats in het klooster, Hoge Ham 25 te Dongen om 10.15 uur. Namens medezusters en familie Zr. Rafaël Kops Tot het laatst bezorgd om haar met wie hij 60 jaar lief en leed deelde, is tot onze diepe droefheid geheel onverwacht van ons heengegaan mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, opa en overopa (jo/vie/fW &tefer QOa/////ta/t/i in de gezegende leeftijd van 90 jaar. Schore: L. J. Dammann-Potter Hansweert: Wim Dammann Miek Dammann-Mol Sandy en Etienne Tessa en Edwin Middelburg: Aagje v. d. Kreeke-Dammann Jan v. d. Kreeke Ilona en Menno Christel, Ymke Elvira en Peter Ronnie Middelburg: Liesbeth Staring-Dammann Tsjeert Staring Myrna 21 december 2002, Steenweg 17, 4423 AL Schore. De dienst van Woord en Gebed, zal worden gehou den op dinsdag 24 december om 10.30 uur in het dorpshuis, Nieuwe Kerkplein 15 te Schore. Aansluitend zal de teraardebestelling plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Schore. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in voor noemd dorpshuis. Elke dag een stapje dichter naar het eind. Elke dag een beetje van je kracht verkleind, f Elke dag wat zwaarder wat je torsen moet. j Doch algaande wetend, eens komt alles goed. Rustend na het leven, rusten bij de bron, van waar lang geleden ook de weg begon. Op 91 -jarige leeftijd is in zorgcentrum "Poelwijck" te 's-Heer Arendskerke overleden, onze lieve en zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder WfY/e/mma ffyo/ci/ma f/t ei/e/'A'e -Qfóci/ma/er# sinds 2 februari 1986 weduwe van Jan Reijerse *28-08-1911 4 21-12-2002 Schiebroek: I. Reijerse 1. Reijerse-Kok Dolly en Koos Ticho, Laura, Eva, Vera, Sara Peter-Jan Heinkenszand: C. Reijerse D. Reijerse-Martens Jan Marian en Niels Torn, Martijn Slotstraat 15, Kamer 29, 's-Heer Arendskerke Correspondentieadres: Rem brand tstraat 2, 4451 AV Heinkenszand. Onze bijzondere clank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum "Poelwijck" en dr. Wolbers voor de goede verzorging. Onze moeder is opgebaard in het mortuarium van zorgcentrum "Poelwijck" te 's-Heer Arendskerke. j Gelegenheid tot afscheid nemen op 24 december van 14.30 - 15.00 uur. Aansluitend volgt de crematieplechtigheid door ds. J. W. Allewijn in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg om 16.00 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van het crematorium. Enige en algemene kennisgeving Met droefheid geven wij u kennis van het heengaan van onze zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgFootvader ANDRÉ VAN DEN BROEK sinds 1997 weduwnaar van Suzanna Adriana Rijnders in de leeftijd van 96 jaar. Vlissingen: Kees en Leny Vlissingen: André en Elise Eva, Davy Middelburg: Simon en Nicole Stijn, Anne Middelburg, 21 december 2002 Correspondentieadres: Groen van Prinstererlaan 52, 4384 CH Vlissingen. De samenkomst voorafgaande aan de begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 27 december om 11.00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aan het begin hiervan zal er aldaar nog gelegenheid zijn tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. eti toch steeds weer, zullen we je tegenkomen. Zeg nooit: "t is voorbij". Slechts je lichaam werd'om ontnomen, niet watje was en oofniet watje zei. Langs deze weg wil if iedereen Bedanken die met ons heef meegelee tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn dierbare man en onu allerliefste papa Markvan den Berg 'Uw warme Belangstelling, de talloze lieve kaarten en telefoontjes, alt- mede uw medeleven - ook. de vorm van uw aanwezigheid tijdens de Begrafenis - en al die prachtige Bloemen, heBBen veel voor ons Betefed Het is fijn te weten dat Marfniet alleen Bij ons, maar oof Bij zavekn van u een grote leegte achterlaat. 'Een speciaal zooord van danf voor ieder die ons nabij was in zvoonlen Edith van den 'Berg-van der Schagt Samantha Soraija Sander 'December 2002 Oost-Souburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 10