Bekerduel heeft geen prioriteit Soethaert is bezeten van de wielersport Honderdste doelpunt voor Smile Services A Zaamslag hoopt weer op een goed resultaat l18 Axa Boys stunt S met zege op J de koploper Mike But en Anrico van Hecke blikken vooruit naar Terneuzense derby agenda Futsaltoernooi uitslagen vrijdag 20 december 2002 van onze sportredactie AXEL - GTI heeft zich in de eer ste klasse van het regionale fut- sal tot een prima subtopper ont popt. De ploeg verloor eerder weliswaar van koploper Smile Services (6-2), maar versloeg daarna Cinerent/De Bokx met 9-4. Max Korting is na een ge weldige opmars nu ook in de subtop terug te vinden. Door een 7-4-overwinning op Arrow staat het nu op de derde plaats. GTI-Smile Services 2-6 (2-2): Even leek het erop dat GTI voor een stunt zou gaan zorgen, toen de ploeg een 2-0-voorsprong namHalverwege stond het ech ter al weer 2-2 en na de doelwis- seling schakelde Smile Services een tandje hoger. Voor GTI scoorden Benny Maes en Wil liam Freijzer. De productie van Smile Servi ces kwam op naam van Barry van der Hooft, Hensley Victori- na, Ryan de Regt (2x) en Michel de Vries (2x). Max Korting-Arrow 7-4 (3-3): De thuisploeg hanteerde op nieuw met succes de countert actiek. Arrow liep in die val, na dat het pal na de doelwisseling op 3-4 was gekomen. Hans Pica- vet (2x), Dennis Rietjens (3x) en Peter Cambeen (2x) scoorden voor Max Korting. Voor Arrow maakten Michel van den Bosch (2x), Peter Drumont en Jurgen Ras de doelpunten. GTI-Cinerent/De Bokx 9-4 (5-1): De wedstrijd was snel ge speeld. De Bokx gaat de winter- pauze in met nul punten3 6 tref fers voor en 113 tegen. Voor GTI scoorden William Freijzer (4x), Robin de la Ruelle, Edward Tieleman (3x) en Benny Maes. Angelo Coone en Marco Vaal (3x) schoten voor de gasten raak. Wentzler/Pauwels-Smile Ser vices 1-8 (1-4): Michel de Vries eiste de eer van het honderdste doelpunt van Smile Services in deze competitie voor zich op. Het was voor hem de tweede treffer van de zuivere hattrick, die hij na de doelwisseling maakte. Eerder deed Hensley Victorina hetzelfde voor de pau ze. Michel van Craenenbroeck en Menno den Dekker maakten het achttal treffers vol. Wim De- laere scoorde in dit eenzijdig* duel voor de ploeg uit Vogel! f waarde. Meermarkt Goethals-Premie- re/Zaman 4-6 (1-2): De gasthe- ren uit Westdorpe hadden geen wissels op de bank en dat braii de ploeg op naarmate het duel vorderde. T Voor Première/Zaman scooida Norbert Baart, Tristan van Ac- w ker (2x), Peter Bouwman, Jean- b' Claude Everaert en Evert Vei- w wer. Theo Goethals, Gerbe. Dierickx en Darryl Radwidjan n (2x) schoten voor de thuisclub K raak. h DPO Driewegen-Red Road h house 1-4 (1-2): Voor DPO Drie- P wegen bleef het bij het ene doel- punt van Christian Palm. Re; t( Roadhouse scoorde via Nazur Zaoujal, Jochem Gajewski n Johnny Smits en Björn Ver- z meerssen. o Vervaet-Ploegaert 4-6 (2-4); s' Voor Ploegaert scoorden Ham d Vermeire (2x), Paul de Putter s Edwald Marteijn en Jim de Jongh (2x). Voor de thuisclub 1 schoten Eugenio Alvarez (3x)er. r Mark van de Beek raak. AXEL - In de tweede klasse van het regionale futsal zorgde Axa Boys voor een stunt door koplo- per GLSK/Du Puy met 7-3 te verslaan. Axa Boys-GLSK/Du Puy 7-3 (4-1), Axa Boys: Christof de Beule (4ij. Andy Roegiers, Tim Buijsse, Pascal de Letter. GLSK/Du Puy: Rober.t Triance, Ronald Lijbaart, Ivo m Damme. MerQ Office-Morres 2 5-1 (1-0| MerQ Office: Theo de Schepper (k Marcel Gokke, Brian Rxekwel, Je roen Hofman. Morres 2: Fran; Riekwel (eigen doel). DOW 2-DOW 1 9-2 (2-2). DOW 2 Peter Eekhout, André Buckers (3x'i Gamel Nouali (4x), Antoine de Rui ter. DOW 1: Burret Broere, Wem- Meyer. Kroes-Bakkersland 7 -2 (4-2), Kroes: Davy Voet (3.x), Hans Goe- thals (2.x), Luc Mangnus. Rem de Witte. Bakkersland: Fred van Kou teren (2x). door Eddy van der Hooft TERNEUZEN - Niet voor de eerste keer staan Terneuzen en Terneuzense Boys morgen te genover elkaar in de bekercom petitie. De confrontatie tussen de beide grootmachten is de laatste jaren langzamerhand uitgegroeid tot een 'traditional', waarin Terneuzen veelal aan het langste eind trekt. De hoofdklasser is ook voor het duel van morgen weer veruit fa voriet, maar mag rekenen op een getergde opponent. Mike But (Terneuzen) en Anrico van Hec ke (Terneuzense Boys) blikken vooruit: 1rHet zou wel lekker zijn om net voor de winterstop nog een goed resultaat te beha len." Wat zegt jullie de wedstrijd van morgen Mike But (Terneuzen): ,,Ik had eerst zoiets van: wéér Terneu zense Boys, want zolang ik al bij Terneuzen speel, hebben we elk jaar Terneuzense Boys in de be ker getroffen. Misschien komt de wedstrijd voor ons wel gele gen, in zoverre dat we kunnen spelen met de ploeg waarmee we de tweede competitiehelft in gaan. Want het mag duidelijk zijn dat daar onze prioriteit ligt: bij de competitie. Hopelijk kun nen we tegen Terneuzense Boys wat aan ons zelfvertrouwen werken, want dat is hard nodig. Zo goed gaat het dit seizoen ten slotte niet." Anrico van Hecke (Terneuzense Boys): „Henk Ottens heeft een paar weken geleden voor die dramatische wedstrijd tegen Hulsterloo nog gezegd: laten we zorgen dat we winnen, want dan spelen we misschien tegen Ter neuzen of Hoek. Voor ons en voor het publiek zijn dat toch leuke wedstrijden, zeker als je thuis speelt. Wat dat betreft lééft de wedstrijd bij ons wel. Bovendien hebben we nog wat goed te maken van vorig jaar." Hebben jullie ook niet zoiets van: de wedstrijd van morgen is een uitgelezen mogelijkheid om te laten zien dat ive beter kun rood op de kaken van het veld moeten. Ik verwacht dat ook niet. Vorig jaar zat het bij Ter neuzen allemaal mee en was het na twintig minuten spelen al 4-0. Het verschil tussen Terneu zen en Terneuzense Boys is dan wel twee klassen, maar dat hoeft niet te betekenen dat we weer weggespeeld worden. Als we spelen met honderd procent inzet, moet ik nog zien dat Ter neuzen weer zo makkelijk wint." Wat voor gevolgen kan een eventuele nederlaag voor jullie hebben? Mike But: „Als wij verliezen van Terneuzense Boys, bedoel je? Ik weet het niet, maar dat een ne derlaag niet goed zal vallen, is wel duidelijk. Misschien moe ten we met de Kerstdagen dan wel doortrainen... Maar eerlijk gezegd ga ik op basis van het klassenverschil niet uit van een nederlaag." Anrico van Hecke: „Terneuzen speelt nu eenmaal hoger, dus als wij verliezen is er nog geen man over boord. De druk ligt veel meer bij Terneuzen. Wij mogen dan wel niet echt geweldig spe len, maar dan nog zal het niet zo zijn dat een nederlaag naar de competitie doorwerkt. Als het 3-2 of 4-2 wordt en we hebben lang stand gehouden zal ieder een toch zeggen dat we het goed gedaan hebben." Zijn jullie morgen compleet? Mike But: „Als het goed is wel. Alleen Philip Piedfort is nog niet beschikbaar, omdat hij pas per 1 januari speelgerechtigd is. Het is dit seizoen ook pas de eer ste keer dat we over een zo com plete selectie kunnen beschik ken. In alle wedstrijden die we tot nu toe gespeeld hebben ont braken er wel een paar. Wat dat betreft ziet het er voor de tweede competitiehelft gelukkig weer wat beter uit." Anrico van Hecke: „Wat is com pleet? We hebben het het hele seizoen al met een selectie van krap twaalf man moeten doen en dat is ook morgen zo. Op dit moment is er in elk geval nie mand geschorst of geblesseerd. nen dan de resultaten, tot nu toe doen geloven? Mike But: „Voor ons maakt het niet zoveel uit of we morgen nu met 4-0 of met 8-0 winnen. De mensen zullen toch wel zeggen dat competitievoetbal héél iets anders is. Voor ons is het belang rijkst dat we alleen naar onszelf kijken en dat we niet naar de buitenwereld luisteren. Het is voor ons en voor de hele club hard nodig dat we een goed re sultaat behalen. En dat we ver schoond blijven van blessures, want als we in de competitie nog wat klaar willen maken, dan moeten we over een zo volledig mogelijke selectie kunnen be schikken." Anrico van Hecke: „Het zou wel lekker zijn om net voor de win terstop een goed resultaat tegen Terneuzen te boeken, maar meer ook niet. Als we na Terneu zen nog een aantal competitie wedstrijden zouden moeten spelen, zou dat anders zijn. Maar nu heb ik zoiets vanals we het maar veel beter doen dan te Terneuzen-aanvoerder Mike But. foto Charles Strijd gen Dinteloord, Seolto en Noad'67Tegen Dinteloord heb ben we er nog wel voor gevoch ten, maar tegen Seolto en Noad hebben we het laten zitten. Als we blijven spelen zoals in die wedstrijden grijpen we dit sei zoen overal naast." Vorigjaar werd het 8-0 voor Ter neuzen. Liggen de verhoudin gen morgen weerzo ver uiteen? Mike But: „Ik weet het niet en eerlijk gezegd vind ik dat niet zo belangrijk. Als we maar lekker bezig kunnen zijn Ik heb liever dat het morgen 2-0 of 3-0 wordt en dat we kunnen zeggen dat we ons niveau hebben gehaald, dan dat het weer 8-0 wordt en ieder een zegt dat het geen kunst was. Ik hoop ook op wat meer tegen stand, zodat we er nog wat aan hebben voor de competitie. Bo vendien weet je het nooit. Het blijft tenslotte voetbal en in de vorm waarin we op dit moment verkeren is niets zeker." Anrico van Hecke: „Ik hoop niet dat we weer met het schaam Terneuzense Boys-speler Anrico van Hecke. foto Charles Strijd _vrijdag_ Basketbal Vrouwen Eerste klasse: Dynamo'70- Marathon 119.45 uur). Mannen. Derde divisie: Volharding- Attacus 2 (20.00 uur) Eerste klasse: Pendragon 2-Condor Tweede klasse: Voorwaarts-Marathon (20.30 uur), Vol harding 2-Dynamo'70 (21.30 uur), BV Souburg 2-BC Vlissingen 2 (21.30 uur). Biljarten Biljartkampioenschap Groot Hulst voor verenigingen. Aanvang: 13.00 uur. Loca tie: gemeenschapshuis Malpertuus te Clinge. Paardensport Golden Horse Trophy (springen paar den). 9 00 uur: ideale tijd 5-jarige. 10.20 uur: twee fasen 6-jarige. 12.30 uur: twee fasen 1 20 m. 14.30 uur: twee fasen 1.25 m. 17.00 uur: klassiek met barrage 1.30 m. 20.10 uur: klassiek met barrage. Loca tie: Hippisch Sportcentrum Manege Hei kant. Voetbal Eredivisie. FC Twente-RBC, Roda JC-FC Utrecht. Eerste divisie. Den Bosch-Eindhoven, Dordrecht-Sparta, Volendam-Heracles, VVV-Fortuna Sittard, Helmond Sport- TOP, Haarlem-MW, GA Eagles-Storm vogels/Telstar, Emmen-Cambuur Leeu warden, Veendam-ADO Den Haag. Volleybal Tweede klasse E: AVC'87-Volley/A 2. _zaterdag_ Atletiek Pallandtloop. Derde wedstrijd voor het Van Buuren Van Marion Runningcircuit. Aanvang: 14.00 uur. Afstanden: 16 en 8 km. Inschrijven: Clubhuis msv av Flak- kee, Pallandtpolderte Middelharnis. Juul van de Walleloop. Wedstrijd in ka der van Klussendienst Runnerscriterium Zeeuws-Vlaanderen. Locatie1 Sport pleinstraat, Kieldrecht (B). Start: 15.00 uur. Afstanden: 3.5,7 en 14 kilometer. Basketbal Vrouwen Promotiedivisie: Sharklets Orca's, JRC Boxtel-The Jumpers, Wild cats-Quo Vadis, Black Eagles-Landslake Lions, Akrides-BV Lely 2. Derde divisie: Jumping Crabs-Schijndel, BC Vlissingen 2-Barons 2 (18.45 uur), BV Souburg-Eastwood Tigers (20.30 uur). Mannen. Tweede divisie: Den Dungk-BC Vlissingen, PSV 2-SVH, Virtus-Dunatos. Derde divisie: Jumping Crabs-Waldric, Migliore-Eastwood Tigers. Eerste klas se: Agathos-Starz'81, Smokkelhoek BV Souburg (19.30 uur). Scheldesport-ABC (19 45 uur) Jongensjunioren hoofdklas se: Virtus-BC Vlissingen. HH Biljarten Biljartkampioenschap Groot Hulst voor verenigingen. Aanvang: 13.00 uur. Loca tie: gemeenschapshuis Malpertuus te Clinge. Dammen Zeeuws kampioenschap: Zesde ronde Lokatie: Ons Dorpsleven in 's-Graven- polder. Aanvang: 13.00 uur. HH Paardensport Golden Horse Trophy (springen paar den). 9.00 uur: ideale tijd 5-jange 10 20 uur: twee fasen 6-jarige. 12.10 uur: twee fasen 1.20 m. 14.00 uur. 1.25 m. 16.20 uur: twee fasen 1.30 m 18.20 uur: klas siek met barrage 1.35 m. 20.45 uur: klas siek met barrage 1.40 m. Locatie: Hip pisch Sportcentrum Manege Heikant. Dressuur LR en PC De Zwinruiters 9.00 uur: Pony's klasse L2 9 30 uur: paarden klasse L2 11 15 uur- paarden klasse M1/M2. 12 30 uur: Pony's klasse Z1 12.50 uur: paarden klasse Z1. 13.20 uur: pony's klasse Z2. 13.40 uur: paarden klasse Z2. 14.00 uur: paarden klasse B. 15.30 uur: pony's klasse B. 16.00 uur. po ny's klasse LI. 17 00 uur: paarden klasse LI. Locatie: Paardensportcentrum Nieuwvliet. Dressuur LR en PC De Paardebloem. 8.30 uur: pony's klasse B. 9 40 uur. paarden klasse B. 11.40 uur: pony's klasse LI. 12.25 uur: pony's klasse L2. 13.30 uur: paarden klasse L1. 14.45 uur: paarden klasse L2. 15.15 uur: pony's klasse M1. 16.07 uur: pony's klasse M2. 16.30 uur: paarden klasse Ml. 18.15 uur. paarden klasse M2 19.00 uur: pony's klasse Zl. 19.29 uur pony's klasse Z2. 20.05 uur: paarden klasse Zl. 21.05 uur: paarden klasse Z2 Locatie: manege Stal Vermue Heinkenszand BH Turnen Forza International Gymnastics. Organi satie: Forza Gymnastica. Locatie: Sport- punt Zeeland te Goes. Voorrondes: 12.30-17.00 uur, Finales: 19.30-22.00 uur. BH Voetbal Eredivisie Graafschap-FC Zwolle, PSV Vitesse, Willem ll-Groningen, NEC-RKC Zaterdagvoetbal Eerste klasse C: Altena-GJS, Wilhelmi na'26-Grooie Lindt; Tweede klasse E Zaamslag-Arnemuiden; Derde klasse A: Kruiningen-De Meeuwen; Vierde klasse A: Spui-Wissenkerke. Aanvang: 14.30 uur. Amsteldistrictsbeker Vierde ronde: Veere-Patrijzen, Nieuw- dorp-Jong Ambon, Rillandia-Steen, Tern. Boys-Terneuzen, Borssele-Kloe- tinge. Aanvang: 14.30 uur. Juniorenvoetbal A-junioren, derde divisie: Voab-lnternos (14.30). B-junioren, derde divisie: Internos-Voab (13.00), RCS-Terneuzen (14.30). Juniorenbeker A-junioren, Poule 109. Aardenburg- Oostburg, Terneuzen-Breskens. (14.30). B-junioren, Poule 102: Zeeland Sport Dauwendaele (13.15). Poule 104: Zierik zee-Bruse Boys (12.45), Mevo-SKNWK (11.15), Poule 108. Oostburg-Breskens 13.00), Vogelwaarde-Koewacht 12.45), Vrouwenvoetbal Eerste klasse C: KFC'71-Buitenveldert 2, Nootdorp-Zwart Wit'28; Derde klasse: GVV'63-Peursum (restant 39 min./stand 1-0). BB Volleybal Mannen, tweede divisie C: Wea/Mevo- '80-Spivo (Onderdak, 18.30 uur). Derde divisie: Fusion-Jola/Olympus. Eerste klasse C: Fusion 3-De Sterre Tweede klasse A: Fusion 4-Vovero. Derde klasse A: Fusion 5-Wea/Mevo'80 2, Vollido 3-Rijnmond7. Vrouwen, derde divisie: Fusion-Mikro Electro/Roosendaal 2, Vollido-Sarto. Tweede klasse E: Diomedon 2-Morres/ Hulst 3. BB Wielrennen Zeeuwse ATB Cup, negende wedstrijd. Locatie, omgeving Boulevard, Vlissin gen. 13.00 uur: jeugd t/m 12 jaar (20 mi nuten). 13.30 uur: jeugd 13t/m 16 jaar(30 minuten). 14.15 uur: veteranen en vrou wen (50 minuten) 15.15 uur: senioren (60 minuten). Inschrijven: De Kanovijver, Van Woelderenlaan te Vlissingen. Orga nisatie: wielerstichting Vlissingen. BB Zaalhandbal Eerste klasse vrouwen: MOK-EMM se A: Scheldevogels-KVK (12.45), Atlas- Blauw Wit (19.50), BKC-Stormvogels (15.50) Reserve vierde klasse A: Olym- pia W-Ondo 2 (17.00), Volharding-Al! Ready 2 (15.20) Reserve vierde klasse B: Luctor-Blauw Wit 2 (13.05) Jeugd. Over gangsklasse D: Swift-IJsselvogels (17.00). zondag BB Zaalkorfbal Overgangsklasse B: Koag-Wit Blauw, Fortis-Avanti (19 40), KCC-DVO, Excelsi- or-Tjoba (17.30). Eerste klasse G: HKC- TOP (17.15), Snel-Maassluis, Swift-IJs- selvogels (19 30), RWA-Albatros. Derde klasse A: DSO-Ondo (17 10), Seolto- Vriendenschaar B (17.10), Ventura Sport-Vios W. Oranje Zwart-Oranje Nas sau Derde klasse B: Korbis-Olympia S, Togo-DVS (19.20). NIO-Good Luck. Reeuwijk-AII Ready (17.50). Vierde klas BB Basketbal Vrouwen. Promotiedivisie: BC Vlissin- gen-Cangeroes (15.15 uur). BB Biljarten Biljartkampioenschap Groot Hulst voor verenigingen. Aanvang: 13 00 uur. Loca tie: gemeenschapshuis Malpertuus te Clinge. BB Paardensport Golden Horse Trophy (springen paar den). 9,00 uur: twee fasen 1.20 m. 10.45 uur: twee fasen 1.25 m. 12.55 uur: jacht 1,30 m, 15.00 uur: Kleine Grote Prijs. Klassiek met barrage 1.35 m. 17.40 uur: Grote Prijs Golden Horse Trophy Klas siek met barrage 1.45 M. Locatie: Hip pisch Sportcentrum Manege Heikant. BB Voetbal Eredivisie. NAC-Feyenoord, Excelsior- Ajax Zondagvoetbal Hoofdklasse B: TEC-TOP (14.00). Twee de klasse E: Oosterhout-Unitas'30, Don- gen-SV Triborgh (restant 45 min./stand 1-1); Derde klasse A: Zeelandia/Middel- burg-Domburg, Grenswachters-Honte- nisse; Vierde klasse A: Hulsterloo- Walcheren, Oostburg-Vlissingen, Clin ge-Aardenburg; Vijfde klasse A: Vogel waarde-Terhole, Groede-Philippine, Hoofdplaat-Corn Boys, Koewacht-S luiskil, Graauw-Sluis; Vijfde klasse B: Volharding-Luctor'88, Vivoo-Ouwer- kerk, Robur-FC Bergen; Vijfde klasse C: Cluzona-Kaaise Boys, Rimboe-FC Moerstraten, NVS-Vosmeer, SC Wel- berg-DSE, VES'35-Val Aan. Indien niet anders vermeld, aanvang 14.30 uur. Amsteldistictsbeker. Vierde ronde: Zeeland Sport-RCS. (14.30). Vrouwenvoetbal Derde klasse: Kaaise Boys-Internos, SC Olympus-Madese Boys, Terneuzen-DIA (10.30). BB Zaalhandbal Regioklasse C mannen: Rijnstreek- -EMM, Hermes-vd Voort/Quintus 3. Hercules-Westlandia, Atomium'61 2-Dios, DES'72 3-WIK. door Aector Dooms WESTDORPE - Danny Soethaert geniet zolang hij wielerwedstrijden mag orga niseren. „Ik ben nu eenmaal bezeten van de wielersport", zegt de 45-jarige Sasse- naar herhaaldelijk. Soethaert betreurt de terugloop in Zeeland en pleit voor meer wielerwedstrijden. „Het is toch on begrijpelijk dat een stad als Terneuzen geen wielerkoers heeft", stelt hij vast. De wielerfanaat maakt al 23 jaar deel uit van de Stichting Wielerpromotion West dorpe, die elk jaar garant staat voor een sterk bezet wielercriterium. Danny Soethaert is secretaris-penning meester binnen het Westdorpse stich tingsbestuur, dat verder kan bogen op ervaren bestuursleden. ..De organisatie steekt goed in elkaar. We hebben 65 vrij willigers tot onze beschikking. Dat is best veel. Het is een echt dorpsgebeu- ren." De jaarlijkse kermiskoers vergt meer tijd aan voorbereiding dan het organiseren van de ATB-cross die dit jaar voor de vierde keer op het Finlandparcours is ge houden. „Voor het uitzetten van een cros- sparcours heb ik een dag nodig. Ik neem meestal de dag voor de wedstrijd vrij. Ik krijg hulp. want ik kan dit vanzelfspre kend niet alleen." Samen met Eddy Vink, Patrick van Hulle en Frits Schout heeft hij dit jaar het parcours met een lengte van 1900 meter, in de luwte van de Axelse Sassing, uitgezet. Verder kan hij rekenen op de steun van parcoursbeheerder Jan Hilbrink on Eddie Hemelsoet. „Meer is er niet nodig. Je zorgt nog voor prijzen en je hebt een wedstrijd", klinkt het als van zelfsprekend. Hij onderstreept het belang van de ren ners. „Je moet het aantrekkelijk maken voor de deelnemers Ik doe de ATB-cross Danny Soethaert: „Het is toch onbegrijpelijk dat een stad als Terneuzen geen wieler koers heeft." foto Wim Kooyman inmiddels zeven jaar. We zijn verplicht geweest om uit te wijken naar De Braak man, omdat het Finlandcircuit door de modder minder aantrekkelijk was ge worden en niet voldeed aan een ATB- wedstnjd. Je moet ook denken aan de jeugd, die zo'n zwaar parcours niet aan kan Het Finlandcircuit biedt nu weer uitkomst, want er liggen mooie verharde paden." In totaal verschenen er dit jaar honderd deelnemers aan de start op het motor crosscircuit. „Daar doe je het voor en niet voor de neutrale toeschouwer, want die zijn op de vingers van één hand te tellen. Het crossen is een zware sport, maar voor velen een prima overbrugging naar de aanloop van het wegseizoen. De organi satiekosten vallen mee. De renners beta len wat inschrijfgeld. Voor de rest zit het van onze sportredactie TERNEUZEN - De laatste speeldag voor de jaarwisseling wordt ook dit jaar weer door de voetbalbond benut voor de be kercompetitie en een aantal inhaalwedstrijden. Op het pro gramma staan onder meer Ter neuzense Boys-Terneuzen (be ker), Zaamslag-Arnemuiden (competitie) en Grenswachters- Hontenisse. Na de 1 -O-overwinning op Dau wendaele hoopt zaterdag-twee deklasser Zaamslag morgen ook tegen Arnemuiden met een goed resultaat voor de dag te komen. Een nieuwe zege zou hoogst ge legen komen, want dan passeert de ploeg van trainer Mare de Kunder Noad'67 en 's-Heer Arendskerke op de ranglijst. Arnemuiden wist van de laatste zes wedstrijden er maar één in winst om te zetten. In de derde klasse van het zon dagvoetbal brengt Hontenisse zondag een bezoek aan Grens wachters. De ploeg van trainer Rudy Rietjens is al wekenlang zonder overwinning en staat op de ranglijst dan ook moederziel' alleen onderaan met niet meer dan vier winstpunten. In de vierde ronde van de beker competitie is Terneuzense Boys- Terneuzen niet de enige wed strijd. Ook Rillandia-Steen wordt morgen gespeeld. HULST - Futsalverenigmg Der Dullaert houdt morgen in sport hal Den Dullaert in Hulst haar traditionele kersttoernooi. Naast de organiserende vereni ging zijn zeven teams ingeschre ven. Het toernooi begint om 16.30 uur. De prijsuitreiking isl omstreeks 22.00 uur. wel snor." Daarom snapt hij niet dat er slechts twee ATB-crossen in Zeeuws- Vlaanderen worden verreden: in Hulst en Westdorpe. Zelf is hij vijf jaar coördina tor van de Zeeuwse ATB-competitie ge weest. Opvallend is dat de regie opnieuw in handen is van een Zeeuws-Vlaming: Fons van Dorsselaer uit Hulst. Aan de ATB-competitie zijn geldprijzen verbon den. Veel premies De organisatie van het amateurcriterium in Westdorpe, dat tijdens de kermis in juli wordt gehouden, vereist een andere aan pak. „Daar zijn we als bestuur maanden van tevoren mee bezig Het lukt ons tel kens weer een aantrekkelij k deelnemers veld aan de start te krijgen. Hoe dat komt? We hebben in Westdorpe een pri ma middenstand en horeca. Het prijzen geld is dankzij hun medewerking aan trekkelijk. Er zijn veel premies te verdie nen. Daarmee houd je de koers levendig." De Stichting heeft als hoogtepunten de Ster van Zeeland en een tijdrit van het Zeeuws-Vlaamse wielerweekend naar Westdorpe gehaald. De wielerfanaat uit Sas van Gent heeft zelf als beoefenaar ook mooie tijden beleefd. Zo reed Soethaert samen met (ex-)profs toer- klassiekers als Milaan-San Remo en de Ronde van Lombardije. Zijn ultieme wens is om ooit nog eens een profwed strijd te organiseren. „Dan kom ik weer terug op Terneuzen. Met zoveel midden stand en horeca moet men daar toch een koers van de grond zien te krijgen. Ik blijf het jammer vinden. Ik begrijp best dat een profkoers vanwege de hoge startgel- den moeilijk te realiseren valt, maar aan de andere kant is Terneuzen straks de grootste gemeente van Zeeland. Dus...", droomt Soethaert hardop van een impuls voor de Zeeuwse wielersport. Bridge Zeeuws-Vlaanderen Tussenstand seni oren, Na drie zittingen: 1. Ep. IJsebaert 57,29%; 2 DD. Otto/Biesbroeck 56.56; 3. HH. Otto/Biesbroeck 56.35, 4. HH. Nijs/ Verbist 54.48; 5. DD. Van Leeuwe/De Rid der 52.60, 6 HH. De Cock/Tieleman 52.19,7. DD. Stam/De Waele51.88; 8. DH. Schijve/Luchies 50.21, 9. HH Van Hurck/ Vogels 48.33; 10. DD. Touw/Van de Zan- de 47.29. BC Lamswaarde. Zesde zitting. A-lij°n: 1 RietA/erschueren/Wilmar Vermaire 61.16%; 2. Herman Nieland/Joop Tim mermans 57.28; 3. Patrick Droesbeke/Hugo de la Ruelle 56.38 B- 'ijn: 1- Lonneke Allaerts/Ferdinand Praats 59,82%, 2. Luc Allaerts/George van de Vijver 58,08; 3. Lilianne van der Ha(Nelly Kerckhaert 57 90. C-lijn-1. Adri Andnessen/John de Poeijer 63 10%; 2. Cees Brock/Linda Kort 61.90; 3 Jos de Kort/Maria Voet 50.00, Dammen Riga. WK-tweekamp vrouwen, eerste set, vierde partij. Tamara Tansykkoezina (Rus) - Zoja Go- loebjeva (Let) 2-0. Eindstand: 5-3 10-22, Pays de Mer 9-20. Axa Boys 10-15 I Kroes lósse. Schelde/Grens bv-Deto Jeans 10-4, Curamus-Marine ServiKi 2-11, Kafe Anverse-Atoom Boys/dt I Kraag 5-4, Benny Sport-D.I.T. Technif» 5-8, Cerestar-Mega Chalet 2-10 Stand: D.I.T. Techniek 12-34; 2. Schelde Grera bv 12-33; 3. Marine Service 12-24.4 Be1 ny Sport 12-21; 5. Deto Jeans 12-16. Kafe Anverse 12-13; 7. Mega Chaë 12-13, 8. Atoom Boys/de Kraag 12-11:5 Cerestar 12-9; 10. Curamus 12-0. Vierde klasse: Dow 3-Flux Electro SH Dow3-Broomchemie 2-3, Unitron-FCVa titec 4-1, 't Zwaantje-Flux Electro 7-3 Stand: 1. 't Zwaantje 10-23; 2. Dow; 10-21; 3. Smit 9-20; 4. Flux Electro 1046: 5. Reham/de Griete 9-13; 6. FC Vatite: 10-13; 7. Broomchemie 10-12; 8. Unitror 10-11; 9. Schipper/Adhanco 9-10; H Deurwaarder M8iT 9-0. Sportprijsvragen Lucky Day: 6-7-8-14-15-18-25-26-27 3.' 32-34-44-50-54-61-62-70-73-75. (onde I voorbehoud) Tennis Futsal Regionaal futsal. Eerste klasse: GTI-Smi Ie Services 2-6, Max Korting-Arrow 7-4, GTI-Cinerent/De Bokx 9-4, Wentzler/Pau wels-Smile Services 1-8, Meermarkt Goethals-Premiere/Zaman 4-6, DPO Driewegen-Red Roadhouse 1-4, Ver vaet-Ploegaert 4-6 Stand: Smile Servi ces 12-36, Première/Zaman 12-25, Max Korting 12-22, Arrow 12-21, GTI 12-21, Ploegaert 12-21, Goethals 12-20, Red Roadhouse 12-14, Vervaet 12-13, Wentz- ler/Pauwels 12-9, DPO Driewegen 12-7, Cinerent/De Bokx 12-0 Tweede klasse. Axa Boys-GLSK/Du Puy r.™.,6 Off'ce-Morres 2 5-1. DOW 2 cP^. 9'2, Kroes-Bakkersland 7-2 Stand: GLSK/Du Puy 10-22, MerQ Office Hoek. Kersttoernooi. VD8: Hoogstraat Van Liere-Van Noord/Tazelaar 6-5, Va' Noord/Tazelaar-Van Minnen/Vis^ 11-1. MD 5: De Braai/Van Gassen-Vir^ Willemsen 11 -3, Van Broekhoven/SchV Van de Bulck/Gruben 6-4. MD 6: Are":- Dijkers-Broeders/Van Esbroek 7-4. MD' Campfens/Mulder-Neve/Van Strien 94 Pieters/Visser-Borghouts/Van Noc«: 14-2. MD 8: Lauret/Pauw-Pauwels/Ze gers 10-4, Van Hyfte/Van der Meyden-D* Smet/Verschorre 10-2. GD 5: Van Espen De Rijk-Van Overloop/De Jonge 8-7. GO 6: Dannenburg/Vermeulen-Visser/Vis ser 15-2, Rademakers/Van Avermaete- De Buck/Vantricht 7-6. GD 7: Van Broek hoven/Van Broekhoven-MaasV'3' Schaick 14-1, Cauwels/Rijckaert-Var Waes/Jorissen 12-3. GD 8. Verplant Van Minnen-Van der Vliet/Serkekad* 8-4.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 44