Geen plan verkeer Mosselbanken Je vertrouwt ineens niemand meer Geen scheuren of gaten in Tricolor Stadsraad voor Sluis Afscheid van haven en happy hour Geen hoger beroep over sluitingsdatum van kerncentrale Ondernemers op de Hogeweg willen vereniging oprichten riAj Pas na opening tunnel aanpak soepele verkeersafwikkeling bedrijven Vogelexpositie in De Halle Axel Optocht met lampionnen Internationale ruilbeurs agenda donderdag 19 december 2002 door René Hoonhorst TERNEUZEN - Burgemeester en wethouders van Terneuzen slagen er dit jaar niet meer in een verkeersafwikkelingsplan te presenteren voor de nieuwe bedrijfsterreinen op de Mossel- banken en in de Braakmanha ven. Het rapport van externe deskundigen biedt het college slechts een aantal 'vage aanbe velingen'. waarmee de gemeen te niet direct aan de slag kan. Gesprekken met Zeeland Sea ports, Dow, het waterschap, de provincie en nieuwe bedrijven moeten de komende maanden leiden tot een concreet ver keersplan. verwacht wethouder K. van der Hoofd Aanleg van eventueel noodzakelijke nieu we wegen of weggedeelten kan daardoor nooit geschieden voor de opening van de Westerschei - detunnel. Het verkeersaanbod vanuit die tunnel moet via de bestaande Herbert H. Dowweg richting Terneuzen en de nieu we weg naar de brug bij Sluiskil kunnen plaatsvinden. Maar als het verkeersaanbod veel groter wordt door het dagelijks af- en aanrijden van honderden vrachtwagens van en naar de nieuwe bedrijfsterreinen zijn verkeersopstoppingen niet te vermijden, vreest ook Van der Hoofd. Het idee om ook de Lovenpol- derstraat als ontsluitingsweg te gebruiken, vindt weinig begrip bij de wethouder. „Die weg is te smal en helemaal niet berekend op zwaar verkeer. Daar gaat het waterschap ook nooit mee ak koord", stelt Van der Hoofd. Hij gaat er dan ook vanuit dat de westelijke ontsluitingsweg, de Savoyaardsweg, het eerste jaar niet wordt afgesloten. Die weg moet dicht vindt de Dienst Lan delijke Gebieden - om kansen te bieden aan verdere natuuront wikkeling rondom de noordelij ke Braakmanbossen. Calamiteitenweg Van der Hoofd denkt dat het er elk geval een calamiteitenweg aan de westkant van de be drijfsterreinen van Dow Bene lux en de nieuwe haventerrei nen moet komen. Afhankelijk van hoe snel de verkeersstroom groeit, zou de calamiteitenweg ook voor de normale verkeers afwikkeling open moeten zijn. Mocht het voor natuurontwik keling of andere toekomstige wensen nodig zijn dat de Savoy aardsweg niet meer voor snel verkeer beschikbaar is, dan moet een nieuwe weg worden aangelegd. Van der Hoofd kan zich voorstellen dat er aan de westkant van de Mosselbanken een nieuw weggedeelte door de Paulinapolder wordt aange legd. De nieuwe verbinding zou uit moeten komen bij de rotonde tussen Biervliet en de Braakmankreek. Via die roton de moet het verkeer ook op pa rallelwegen geraken om Bier vliet en recreatiecentrum de Braakman te bereiken. De rechtstreekse afslagen voor het dorp en het vakantie-eiland verdwijnen bij het ombouwen van rijksweg N61 tot stroom weg. Alternatief Van der Hoofd: „Aansluiting vanuit de Paulinapolder op de nieuwe stroomweg lijkt me een prima alternatief voor een extra ontsluitingsweg voor de be drijfsterreinen aan de Wester- schelde. Zeker als Katoennatie. Oil Tanking en Vos Logistics de gehoopte groei doormaken. Maar ik zal er niet verder over filosoferen. De uiteindelijke be slissing is, in samenspraak met andere belanghebbenden en wegbeheerders, aan de nieuwe gemeenteraad." Dow Benelux door Wout Bareman DUINKERKE - Duikers van het Rotterdamse bergingsbedrijf Smit zijn gisteren in het Kanaal begonnen met het inspecteren van de scheepswand- en romp van het gekapseisde vracht schip Tricolor. Tegen de avond meldden ze vanaf het bergings vaartuig Deurloo dat er geen ga ten of scheuren waren aange troffen. Het onderzoek wordt, afhanke lijk van het weer, vandaag voortgezet De Deurloo van de Unie van Reddings- en Sleep dienst (Union) uit Antwerpen zag gisterochtend kans vast te maken aan het wrak. Bij woelige zee manoeuvreerde het bergingsvaartuig zicfy op ongeveer tien meter afstand langszij de Tricolor en ligt daar sindsdien vast aan ankers en ka bels. Eerste opdracht voor de bergingsploeg is het wegpom pen van de 2000 ton zware stookolie uit het wrak. Duikers hebben daartoe gisteren voor bereidingen getroffen. Smit di rigeert vandaag ook haar groot ste drijvende kraan, de Asian Hercules II. naar de locatie, twintig kilometer uit de kust van Duinkerke. Speciaal voor de berging van de stookolie zijn twee grote olietanks aan boord geplaatst, waarin de olie die door de Deurloo uit het wrak wordt gehaald wordt overge pompt. De Asian Hercules gaat ook dienen als stabiel platform voor de duikwerkzaamheden Over de berging van de Tricolor, die zaterdag in dichte mist in aanvaring kwam met het con tainerschip Kariba en kapseis de, is nog niets bekend. Daar over beslissen de Franse autoriteiten in overleg met de rederij. De bergingsoperatie zou, vol gens een woordvoerder van Union, maanden kunnen wor den vertraagd door de barre weersomstandigheden. Pro bleem is ook dat Smit niet direct over voldoende drijvende bok ken kan beschikken om de Tri color te lichten De bokken worden momenteel elders ter wereld ingezet. door Frank Gijsel SLUIS - Sluis heeft sinds kort een eigen stadsraad. Het initia tief hiervoor werd genomen door de stuurgroep Dorpsblik die in april dit jaar werd opge richt 0111 de sterke en zwakke punten in de leefomgeving te in ventariseren en aanbevelingen te doen naar het gemeentebe stuur. Dat er een behoefte bestaat aan een stadsraad bleek uit de ge houden enquête Maar liefst ze ventig procent van de inwoners vulde de vragenlijsten in Daar naast was de komst van de nieu we en grotere gemeente Sluis een goede aanleiding om te ko men tot de oprichting van een raad. In het voorlopige bestuur van de stadsraad hebben tien mensen zitting genomen. Het dagelijks bestuur bestaat uit Willem Behr (voorzitter), Wim Deynen (se cretaris) en Wout Bakker (pen ningmeester) De overige be stuursleden zijn Sander en Jan Spelier, Luc Mille, Johan van Parijs, PatrickBuyze, Marjolein de Ket en Carlo Pyfferoen (vice voorzitter). Volgens Behr wil de stichting stadsraad zich in maart volgend jaar aan de bevolking presente ren. „Het huidige bestuur heeft een voorlopige status Nieuwe mensen kunnen zich dan aan melden voor een bestuursfunc tie en er worden dan verkiezin gen gehouden. Tijdens die avond in maart maken we te vens de uitkomsten bekend van de gehouden enquête met de aanbevelingen naar het ge meentebestuur." De leden zien het als hun eerste taak om een verbinding te zijn tussen het gemeentebestuur en de bevolking. Om voorstellen of ideeën naar de leden kenbaar te kunnen maken, worden op cen trale plaatsen brievenbussen geplaatst. Gedacht wordt aan postkantoor, bibliotheek, su permarkt en stadhuis. Binnenkort wordt een website geopend waar bewoners te rechtkunnen. Behr: „We hopen op die manier de lijnen kort te houden. Een groot aandachts punt voor ons is de fiets-voet- veerverbinding. De tarieven, maar ook de frequentie van het varen en de aansluiting op het openbaar vervoer baren ons zorgen." Jan Doorns ziet er naar uit om weer veel te gaan fietsen na zijn afscheid van het havenschap. foto Charles Strijd door Wout Bareman TERNEUZEN - Hij maakte het haven schap niet in z'n kleinste, knusse vorm mee. Maar Terneuzenaar Jan Doorns dien de nog wel een hele tijd onder de eerste, markante havenschapsdirecteur Willem Blok, die er een geheel eigen stijl op na hield en de uitbouw van de haven combi neerde met de geneugten des levens. Blok was de man die bij wijze van spreken iede re dag wel wilde afsluiten met een team geest bevorderend happy hour. Jan Doorns (58) lacht besmuikt. Het was onmiskenbaar een gezellige boel in het havenschapskantoor aan de Noorwegen- weg. Vrijdagmiddag neemt hij er na ruim 24 jaar afscheid als financieel-econo- misch beleidsmedewerker. Hij maakte de opening van het huidige havenschaps kantoor net niet mee en mist over een jaar ook de ingebruikname van het nieuwe, grote hoofdkantoor van het havenschap Zeeland Seaports aan het Schelpenpad bij het sluizencomplex. Vóór zijn carrière bij het havenschap Ter neuzen werkte hij dertien jaar bij wat la ter de dienst Openbare Werken van de ge meente Terneuzen zou worden. Van de herindeling in 1970 merkte Doorns nau welijks iets. „Ambtenaren van de voor malige gemeenten Biervliet, Hoek en Zaamslag gingen voornamelijk aan de slag op het stadhuis en de gemeentesecre tarie. Met die mensen hadden wij nauwe lijks iets te maken. Nee. die herindeling verliep wat dat betreft heel wat rustiger dan de grote fusie van de Kanaalzoncge- meenten, die nu plaatsvindt." Daartussen die financiële paperassen vond hij overi gens wel z'n vrouw Adrie Steketee. In '78 werd hij benoemd op de afdeling fi nanciën van het havenschap Terneuzen. ..We hebben in al die jaren nooit in de rode cijfers gestaan; altijd overschot. In tegen stelling tot Vlissingen, dat overigens een aantal jaren geleden uit dat diepe dal is geklommen en er mede dankzij de samen werking met het Havenbedrijf Rotterdam in de Exploitatiemaatschappij Schelde- Maas eigenlijk beter voorstaat dan ooit. Feit is dat, als het om beschikbare haven terreinen in Zeeland gaat, de Kanaalzone de kpmende jaren nog enorm veel te bie den heeft. Jammer genoeg houdt dat ook verband met de trage ontwikkeling van de Axelse Vlakte/Autrichepolder. Ik denk dat het verstandiger is de terreinen daar eerst te ont wi kkelen en er dan mee de boer op te gaan Nu zijn ze nauwelijks toegan kelijk en daardoor - denk ik - minder goed verkoopbaar." Jan Doorns betreurt zijn vertrek niet. De afgelopen jaren nam z'n enthousiasme wat af. „Moest je even op en neer naar Vlissingen voor een vergadering, dan was je - mede door die boot - meer dan drie uur onderweg. Wat dat betreft is dat nieuwe hoofdkantoor hier in Terneuzen een uit komst. Het zal vermoedelijk ook de on derlinge band tussen de medewerkers in Vlissingen en Terneuzen vestevigen. De onderlinge rivaliteit tussen de twee ha vens is door de fusie dan wel grotendeels verdwenen, maar er zijn toch nog altijd (cultuur)verschillen." Hij laat de begelei ding van de verdere groei van het schap graag over aan jongere collega's. Doorns gaat weer lekker fietsen en waarschijnlijk ook de wielerklassiekers in 'achtertuin' Vlaanderen af Voetbal En verder? Voetbal natuurlijk. Hij was trainer van haast alle clubs in en om Ter neuzen, was ooit een verdienstelijk voet baller bij Terneuzen en net over de grens en traint nu nog regelmatig het gehandi captenteam van AZW. Over één ding maakt hij zich zorgen: de toekomst van het Varenscentrum in Terneuzen, waar van hij vier jaar penningmeester was. Het werd twee jaar terug ternauwernood ge red van de financiële ondergang en dreigt nu weer te worden wegbezuinigd. „Maar dat centrum is wel het enige toevluchts oord van al die uitgebuite bemanningsle den van de goedkope vlagschepen." Sint Philipsland in ban van moord op weduwe door Ben van den Aarssen SINT PHILIPSLAND - Wat be zielde iemand om een vriende lijke tachtigjarige weduwe te vermoorden, juist op het mo ment dat het halve dorp feest vierde in dorpshuis De Wimpel? Die vraag houdt de 2252 inwo ners van Sint Philipsland nu al bijna twee weken bezig. De ver slagenheid in het dorp is nog al tijd groot. Met name oudere, al leenstaande bewoners zijn in de greep van de angst. „Je vertrouwt ineens niemand meer." Sint Philipsland op een doordeweekse ochtend De moord op de weduwe Coby Ser- né houd iedereen in de ban. Ou- *de wonden worden opengere ten. De doorgaans zo gesloten gemeenschap herinnert zich nog altijd de moord op de be heerster van het postkantoor in Anna Jacobapolder, alweer zo veel jaren geleden. Toen bleek de dader uit de kennissenkring van het slachtoffer afkomstig Een oudere man in de Achter straat, net als iedere mannelijke inwoner van het dorp door de politie ondervraagd over de re cente moord, weet het nog als de dag van gisteren. „Ik hoop maar dat de dader ditmaal niet van Flipland komt." De Fliplander heeft zo zijn be denkingen over de ondervra ging door de politie. Niet dat de recherche niet grondig heeft doorgevraagd: ,,Ze moesten al les weten, vanaf het moment dat je die bewuste zaterdag uit bed bent gekomen totdat je naar bed ging. Maar waarom zijn er geen vrouwen ondervraagd? En waarom zijn ze niet in Anna Ja cobapolder geweest? Ook uit de polder waren er die avond een heleboel mensen op het dorp." Op de avond van de moord was het groot feest in dorpshuis De Wimpel. Muziekvereniging Concordia sloot de viering van het honderdjarig bestaan af met een promconcert. „Als de dader uit het dorp komt, moet hij dat hebben geweten en zijn kans schoon hebben gezien." Alge meen wordt aangenomen dat de moordenaar een bekende van de weduwe is geweest. Van sporen van inbraak is officieel niets vernomen. En het slachtoffer stond er niet om bekend dat zij zomaar mensen binnenl iet- Mevrouw Serné, sinds drie jaar weduwe, had de laatste tijd ech ter problemen met haar gezond heid. „Ze was nogal dement", weet een man die op de dijk zijn hond uitlaat „Ze moest soms op straat vragen waar ze woonde In het dorp zeggen ze dat de fa milie haar bankpasje heeft laten blokkeren, om te voorkomen dat ze grote bedragen zou opne men. Ze zou nogal vermogend zijn geweest." Roddels Kleine dorpen hebben grote roddels, in Sint Philipsland is het niet anders. Zo vragen be woners vragen zich af of er een verband bestaat tussen de moord op mevrouw Serné en de tragische dood begin dit jaar van haar dochter in Krimpen aan de IJssel. Anderen wijzen naar een stille aanbidder die de weduwe zou hebben gehad, en naar twee onbekende jongens die de bejaarde vrouw onlangs op straat zouden zijn gevolgd. In een dorp dat geschokt is, wor den loze opmerkingen al gauw een halve waarheicL De span ning in Flipland is na de drama tisch gebeurtenis enorm toege nomen, zegt een jonge vrouw in de Voorstraat. „Natuurlijk wordt er gewezen naar duistere figuren, die elk dorp wel kent. Mannen die 's avonds alleen een rondje doen en nooit veel zeg gen. Je vertrouwt ineens nie mand meer." Vooral de ouderen zijn geschokt door de moord, zegt een bejaar de man. „Mijn vrouw liet 's a- vonds altijd alleen het hondje uit. Op dit moment ziet ze er te genop." Een vrouw die werkt in de thuiszorg, hoort dagelijks de zelfde verhalen. „Iedereen waar ik werk is bang. Zelf let je ook extra op als je 's avonds thuis komt. Alleen daarom al is te ho pen dat de dader snel gepakt wordt. Niets is zo erg als die on zekerheid." drong enkele maanden geleden sterk aan op het snel nemen van maatregelen om een soepele verkeersafwikkeling te garan deren. Woordvoerder F Neve heeft er echter geen behoefte aan de ge meente te kapittelen vanwege het voorlopig uitblijven van concrete verkeersmaatregelen. „We hebben destijds aan de bel getrokken omdat we grote zor gen hebben over de capaciteit van de infrastructuur na de ope ning van de Westerscheldetun- nel en een snelle ontwikkeling van bedrijvigheden op de Mos selbanken. Onze zorg blijft on verminderd groot, maar we ho pen nog steeds dat op tijd verkeersmaatregelen worden getroffen." door Harmen van der Werf DEN HAAG - Het kabinet hoeft niet in hoger beroep te gaan over de sluitingsdatum van de kern centrale Borssele. Een motie van GroenLinks waarin de regering werd opge roepen wel bezwaar aan te teke nen, is deze week door een ruime Kamermeerderheid verworpen. De Tweede Kamer volgt daar mee staatssecretaris Van Geel van Milieubeheer die al eerder had aangegeven dat hij niet in beroep wilde tegen een uit spraak van de rechtbank van Den Bosch over Borssele. In dat vonnis oordeelde de Bossche rechtbank eerder dit jaar dat de rijksoverheid in 1994 geen rechtsgeldige afspraak heeft ge maakt over sluiting van Borsse le in 2004. De kerncentrale mag dus juri disch gezien langer openblijven, wat voordien overigens al poli tiek bevestigd was bij de vor ming van het nu demissionaire kabinet-Balkenende van CDA, LPF en WD. Voor de motie van GroenLinks stemden deze week PvdA, SP. D66 en GroenLinks. Tegen stemden in elk geval de 'regeringspartijen'. SGP en de Christenunie. Dat de Christen- Unie tegen stemde, was opval lend. Die partij - althans één van de voorgangers, de RPF - hielp in 1994 een motie voor sluiting van Borssele in 2004 juist aan een meerderheid. De Christen- Unie is daarover niet van me ning veranderd, maar vindt te gelijkertijd dat de rijksoverheid zich als een betrouwbare part ner moet gedragen. Als iets juri disch niet goed is verankerd, zo als met de kerncentrale, dan moet je niet via allerlei andere wegen toch je gelijk proberen te halen, aldus een woordvoerder van de ChristenUnie. Milieuor ganisatie Greenpeace is teleur gesteld over de Kameruit spraak, maar gaat zelf evenmin in hoger beroep, zoals eerst wel is overwogen. Greenpeace ziet juridisch weinig mogelijkheden en hoopt dat na de Kamerver kiezingen van 22 januari de po litieke kaarten over de kerncen trale Borssele opnieuw anders zijn geschud. Greenpeace heeft bovendien bij de Raad van State een zaak lopen over Borssele, waarin de rijksoverheid wordt gevraagd de exploitatievergun- ning voor de kerncentrale aan een strenge tijdslimiet te bin den. AXEL - De vogelvereniging Zeeuwse-Vlaamse Vogelvrien den uit Axel houdt op beide kerstdagen in het cultureel cen trum De Halle traditioneel haar jaarlijkse expositie. De 23 inzenders, waaronder drie jeugdleden, stellen ruim driehonderd gevleugelde dieren van allerlei pluimage ten toon Het publiek kan op eerste Kerstdag de vogels bezichtigen vanaf 10.00 tot 17.00 uur. Twee de Kerstdag is de expositie ge opend van 10.00 tot 16.00 uur. Dan reikt voorzitter C. Hame link van de vogelclub de prijzen uit. Beide dagen is ér tevens een enveloppenactie en voor deliei- hebbers een vrije verkoopklasse van vogels. HEIKANT - Vanaf de kerk in Heikant vertrekt donderdag avond 29 december om 19.00 uur een lampionnenoptocht.De opzet van deze kersttocht is het licht door te geven aan de men- Licht door vele handen gedra gen geeft namelijk hoop voorde toekomst vindt het organise rende feestcomité. De inwoners van het dorp is gevraagd om ook hun huizen te versieren of met lichtjes wat meer in de schijn werpers te zetten. De muziek vereniging Heikan t begeleidt de stoet met vrolijke kerstmuziek Na de tocht krijgen de deelne mers op het plein voor de kerk een traktatie. De moord op weduwe Serné is in Sint Philipsland het gesprek van de dag. fQto Dick de Boer door Frank van Cooten HULST - De ondernemers op bedrijventerrein Hogeweg in Hulst willen meer met elkaar gaan samenwerken. Om dat voor elkaar te krijgen, wordt een vereniging opgericht. Deze wens kwam dinsdagavond naar voren tijdens een bijeen komst van de ondernemers met de gemeente Hulst en de Kamer van Koophandel. „Voor de on dernemers is een vereniging een belangrijke motivatie om de za ken op het bedrijventerrein op orde te krijgen", zegt econo misch coördinator D. van Bun der van de gemeente Hulst. De gemeente Hulst en de Kamer van Koophandel zien de voor delen in van de oprichting van een ondernemersvereniging op het bedrijventerrein Hogeweg. „Wij hopen dat de trekkersrol dan bij de bedrijven komt te lig gen en niet langer bij de ge meente en bij de Kamer van Koophandel. Uiteraard trekken wij ons niet terug, maar we ho pen dat een wisselwerking komt tussen de bedrijven en de ge meente." De vereniging in oprichting streeft een aantal doelen na. Er wordt voor gezorgd dat het be drijventerrein er netjes bij komt te leggen. Troep wordt tijdig op geruimd. „Daarnaast wordt ge dacht aan samenwerking op het terrein van bijvoorbeeld bevei liging. Ook willen de bedrijven meer eikaars diensten gebrui ken om kostenbesparend te werken." Waar bedrijventerrein Hoge weg op termijn naar toe wil, is een parkmanagement naar het voorbeeld van bedrijventerrein Handelspoort in Terneuzen. „Maar eerst wordt een vereni ging opgericht om een aantal gezamenlijke doelen te formu leren. We hopen in februari of maart een opzetje te hebben van de basisprincipes van zo'n ver eniging," TERNEUZEN - De eerstvol gende Internationale Ruilbeurs met twee veilingen wordt ge houden op zaterdag 4 januari in de kantine van Dethon aan de Mr. Haarmanweg. Een aantal ondernemers kreeg op de bijeenkomst de indruk dat de gemeente Hulst spijt zou hebben van de aanleg van het bedrijventerrein omdat het veel geld kost. Volgens Van Bunder is dat verkeerd genterpreteerd „Kijk. investeringen zijn niet altijd winstgevend maarvoorde werkgelegenheid is een bedrij venterrein van essentieel be lang. Voor de gemeente Hulst zijn de inspanningen voor be-, drij venterrein Hogeweg meer dan waard." STREEKACTIVITEITEN AXEL - Gregoriuscentrum, 13.30 uur Creatief handwerken; 13.30 uur: Kaarten; De Halle, 14 00 uur: Kerstbal met Dirk van de Voorde; Trefpunt, 13.00 uur: Kaarten en biljarten; 14.00 uur: Zangkoor; CLINGE - Malpertuus. 13 30 uur. KB0 gymnastiek en biljarten; 13 30 uur. AN- BO hobby en handwerkmiddag; 1945 uur: Bingo; Café de Gouden Kroon, 14.00 uur: Kaarten; GRAAUW Gemeenschapshuis, 13.30 uur: Kaarten; HEIKANT 't Heike, 13.15 uur' Kaarten, 13.30 uur: Volksdansen; 15.00 uur: Bin go; HENGSTDIJK - Café 't Jagershuis, 14.00 uur: Kaarten, HOEK - De Lovenhoek, 9.00 uur: Bridge, 9.30 uur: Koersbalcompetitie, 13.30 uur Biljarten, kaarten en soosmiddag: HULST - De Lieve, 9.30 uur: Clienten plat form; 13.00 uur: Biljarten, KLOOSTERZANDE Hontenisseha! 19.00 22.00 uur: Jubileumexpositie vo gelvereniging Zang en Kleur, KOEWACHT - De Vlaschaard, 13.00 uur; Biljarten; 13.30 uur: LAMSWAARDE - Café de Lamsoren, 13.30 uur: Schieting voor ouderen; NIEUW-NAMEN - De Kauter19.00 uur Kerstviering KVO; NIEUWVLIET Openbare basisschool. 17.00 20.00 uur: Kerstmarkt; OOSTBURG Den Hoekzak. 13.30 uur Koersbal en sjoelen voor ouderen; PHILIPPINE De Schotse Hoek. 18 30uur Pergamano voor de jeugd en tekenclub, SAS VAN GENT De Roselaer, 15.30 uur Techniek is leuk voor groep 6 tot en mei 8; SLUISKIL - Het Meulengat, 13,30 uur. SWOS koersbal, kaarten, canasta; 18.00 uur: Kindercabaret Het Talent, 19 00 uur Jeugdcabaret Het Talent; 19.30 uur Blaaskapel Ein Prosit en toneelgroep Se- mpre Avanti; ST.JANSTEEN De Warande. 13.30 uur KBO biljarten, TERNEUZEN - De Veste, 13 30 uur. Hand werken, soos, canasta en biljarten, 19 00 uur Bridge: Buurthuis de Hoeve, 13.30 uur: Biljarten; 20.00 uur: Bingo; WESTDORPE - Café 't Polderken, 13.30 uur: Jokeren; Concordia, 13.30 uur. KBO kaarten en bingo; 19.00 uur: Tafeltennis; ZAAMSLAG Dorpshuis, 9.30 uur' Aero bic; 10.30 uur: Volkdansen, 13.00 uur: Kaarten en biljarten; 14 00 uur: Handwer ken;

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 50