Apart Goes is echt apart Goed gekleed door Weer en Wind De Andere Makelaar: de juiste keuze Dwalen tussen antiek bij De Pagter Al na een jaar uitbreiding bij Red Blue Kidsfashion Lü Jl Citroën Dijkwel van Middelburg naar Vlissingen 16 Service beloof je niet, die geef je! Magic Bubbles bij Kuzee PZC GEOPEND-HEROPEND-VERHUISD-GESTART-UITGEBREID Goes - Het heet APART en die vijf letters zijn ook van toepassing op de hele aanpak. Op de plaats waar kopers nog een beetje gewend zijn aan de showroom van BouwCenter De Jager-Tolhoek, onstond een nieuw zelfstandig bedrijf. De buitenzijde van de nieuwe toon- te trekken met dit soort uithang- zaal verraadt al wat de bezoeker borden. Het aparte van APART is binnen kan verwachten. Een eigen- juist dat deze merkbinding bewust zinnige stijl en geen merknamen wordt vermeden. De verwende kop- van keukens of badkamers. Op- er stapt niet binnen voor een merkelijk, want in deze wereld is keuken of badkamer uit een catalo- het juist zo gebruikelijk om kopers gus, maar voor een ontwerp op Het woord 'anders' zit niet voor niets in de naam. "Wij proberen de dingen ook echt anders aan te pakken. Er worden op dit gebied zoveel dingen als vanzelfsprekend beschouwd terwijl je die dingen ook totaal anders aan kan pakken. Wij nemen het gehele traject onder de loep en pakken de dingen be wust anders aan. Daardoor onder scheiden wij onszelf van de mas sa." Zo kun je bijvoorbeeld met de overwaarde van je woning natuur lijk meer doen dan het in een nieuwe woning te stoppen. Het kan veel voordeliger zijn om juist een hogere hypotheek te nemen en de overwaarde om te zetten in staats obligaties. Wat Roland de Wit be nadrukt is dat De Andere Makelaar alleen advies geeft op financieel gebied en de verdere uitwerking overlaat aan de specialisten. Uiter aard kan er wel bemiddeld worden. In de hedendaagse maatschappij met een scala aan finaniële mo gelijkheden komt het steeds vaker voor dat mensen in de schulden zit ten. Ook dan kan advies of bemid deling van de De Andere Makelaar tot een oplossing leiden. De Andere Makelaar: de juiste keuze bij de aan- of verkoop van uw woning, maar ook voor bemiddel ingen advies. De Andere Makelaar Sluisweg 5A, Veere Tel: 0118 - 506141 E-mail: con tact@an deremakelaar, nl www.anderemakelaar.nl Veere - Rene Leenpoel en Roland de Wit zijn ervan overtuigd: ze hebben de juiste keuze gemaakt met het oprichten van hun makelaarskantoor De Andere Makelaar. Alweer acht maanden werken ze vanuit hun kan toor aan de Sluisweg in Veere. Er zitten zoveel verschillende kanten aan het makelaarsvak dat het elke dag weer uitdagend is. Middelburg - In 1997 openden Wilma en Willem Jobse de kledingzaak Weer en Wind aan de Pottenmarkt in Middelburg. Sinds een jaar echter zit de zaak onder dak bij Willem's Winkel aan de Dam in Middelburg. Naast de 400 m2 grote interieur- en antiekwinkel vindt u op nummer 61 nu dus ook ruim 30 vierkante meter kleding van Weer en Wind. Met de verhuizing naar de Dam is de bereikbaarheid veel beter geworden en vindt men de parkeerruimte voor de deur. De uitstraling van Weer en Wind ligt in het verlengde van Willem's Winkel. De kleding is klassiek/- sportief en kwalitatief even sterk als antiek. Door de combinatie van de twee zaken is een lifestyle- winkel gecreeerd: wonen en mode onder één dak. Naast dames- en herenkleding tot en met maat XXXL heeft Weer en Wind ook baby- en kinderkleding vanaf 3 maanden in de collectie van het merk Armorlux. Bij de dames- en herenkleding zijn de merken Aigle, Fisherman, Saint James, Re gatta en Michel Beaudouin verte genwoordigd. Sinds kort maken de exclusieve Ierse sjaals van Helena Ruuth ook deel uit van de collectie. De mensen die deze merken ken nen weten waar ze voor staan: ef fectieve basiskleding die je beschermd tegen weer en wind. Zeer functioneel en modisch tegelijk. De merken die Weer in Wind in de collectie heeft staan voor kwaliteit. Neem nu de laarzen van Aigle. Een handgemaakte, natuurrubberen laars. Oorspronke lijk was het een werklaars, tegen woordig kiezen ook de fanatiekere wandelaars voor het merk. De laarzen zijn geschikt voor intensief gebruik en bieden zeer veel draag- comfort. Wie ze eenmaal heeft wil niet anders meer! Bovendien zijn ze ook in kindermaten beschikbaar. In het voorjaar maakt ook de canvas loopschoen van Aigle deel uit van de collectie. Weer en Wind: voor kleding om weer en wind te trotseren! Weer en Wind Dam 61, Middelburg Tel: 0118 - 616638 Middelburg - Wie op de website www.antiekhandeldepagter.nl kijkt raakt niet uitgekeken. Op de website presenteert de bekende Middel burgse antiekhandel een belangrijk deel van haar aanbod. Wie echter één van de drie winkels van De Pagter bezoekt komt helemaal ogen te kort. De 30 jaar ervaring in het antiekvak waarop De Pagter terug kan vallen laat zich niet verbergen. Anno 2002 is het resultaat een zeer di vers assortiment aan antiek en repro antiek. De collectie antiek komt uit alle windstreken, van Nederland tot China. Daarnaast wordt een groot assortiment aan repro antiek ver kocht. Tafels in bijna alle mogelijke af metingen, TV-kasten, spiegels, woonaccessoires en heel veel cu riositeiten maken de collectie meer dan compleet. Antiekhandel De Pagter beschikt over drie vestigingen. De hoofd vestiging vindt u in het centrum van Middelburg. De twee entrees (Herenstraat 9 en Segeersstraat 8) geven toegang tot ruim 2500 vierkante meter vloeroppervlakte vol met antiek en repro antiek. Deze winkel is ook iedere eerste zondagmiddag van de maand ge opend. Aan de pittoreske Kaai in Veere, op nummer 53, vindt u de tweede vestiging. De voormalige kerk is omgetoverd tot een prachtige an tiekwinkel. Deze winkel is iedere zondag geopend, maar is in de winter op maandag en dinsdag gesloten. De derde vestiging heet De Pag ter Interieurs. Deze vindt u aan de Herenstraat 6B in Middelburg. In deze speciaalzaak worden zit meubelen van gerenommeerde merken verkocht: Baxter, Dodo, Juanes, Duresta en Whitehead. Voor gedistingeerde interieurs vindt u er een grote keus aan meubel- en gordijnstoffen en be hang. merken als Ralph Lauren, Elitis, Warner en Mulberry staan garant voor een smaakvolle kwa liteit. Wij kunnen ook het herstof feren van bestaande zitmeubelen voor u verzorgen. Loop binnenkort eens binnen bij één van de drie vestigingen van De Pagter. Ook u komt vast en ze ker ogen te kort! Antiekhandel De Pagter Herenstraat 9, Segeersstraat 8, Middelburg Tel. 0118 - 634133 Kaai 53, Veere Tel: 0118 - 501854 www.antiekhandeldepagter.nl Vlissingen - In het voorjaar van 2002 verhuisde Citroën-garage Dijkwel vanuit Middelburg naar Vlissingen. Ook Citroën is daardoor nu verte genwoordigd in het 'autogebied' rond het voormalige MIRO-terrein. De garage, op een perfecte zichtlokatie op de hoek van de President Rooseveltlaan en de Nieuwe Vlissingseweg, is dit jaar fors gereno veerd. Het interieur werd totaal vernieuwd en de buitenzijde werd voorzien van de huisstijl van Citroën. In de ruime en lichte showroom staat de gehele modellenlijn van Citroën voor u klaar. Van de kleine Saxo via de splinternieuwe C3 tot de luxe C8. Ook voor de onderne mer is de showroom van Citroën Dijkwel interessant. Het hele be drijfswagenprogramma is namelijk ook aanwezig. Daarnaast biedt Ci troën Dijkwel natuurlijk een breed scala aan occasions van Citroën en andere merken. Leasing, verhuur, schadeherstel en reparatie zijn de andere takken waarin het bedrijf actiefis. Overigens gaat het goed met Ci troën. Hoewel de algemene auto markt stagneert blijven de ver koopcijfers van de Franse auto merken een opmerkelijke groei vertonen. Een breed scala aan mo dellen (voor iedereen wat wils) en vooral een aantrekkelijke en ei genzinnige vormgeving van de verschillende modellen lijken de twee belangrijkste oorzaken van dit Franse succes op de Neder landse automarkt. Momenteel staat bij Citroën Dijkwel de nieuwe C3 in het mid delpunt van de belangstelling. U bent van harte welkom! Middelburg - Toen Brigitte Castel in februari van dit jaar met haar kinderkledingzaak op het Middelburgse Damplein startte, kon ze nog niet vermoeden dat de ontwikkelingen wel erg snel zouden gaan. Grote veranderingen staan voor de deur. Brigitte is bij de oprichting van haar zaak niet over één nacht ijs gegaan. Ze oriënteerde zich goed en stelde naar aanleiding van haar bevindingen een assortiment samen dat uniek is in Middelburg. Citroën Dijkwel President Rooseveltlaan 745, Vlissingen Tel: 0118 - 412008 www. dijkwel. citroen, nl Door de zorgvuldige keuze van het assortiment, de grote betrokken heid en de betaalbaarheid van de kindermode bij Red Blue is de klantenkring van Brigitte het afgelopen jaar enorm gegroeid. Dit succes deed Brigitte besluiten om in de loop van 2003 haar knusse pandje aan het Damplein te ver ruilen voor een veel groter pand aan de Gravenstraat. Ze gaat verder met de Villa Happ formule: bijzonder kindvriendelijke winkels waarin niet alleen kleding wordt verkocht. Het hele concept van trendy, stoere kindermode in combinatie met veel fantasie en entertainment maakt Villa Happ tot een spannend winkelparadijs voor kinderen en hun volwassenen. Lekker spelen en heel veel bijzon dere dingen: het belletje lellen aan de voordeur, Arjo de Villa-Ratt die z'n snater maar niet houdt, com puteren, de spookkelder en de sprekende toiletdeur. Een bezoekje aan Villa Happ wordt op die manier een belevenis! Ook de ouders worden zoet gehouden. Ze kunnen even een kop koffie drinken en de krant lezen terwijl hun kroost ziet uitleeft in de Villa. Maar het wordt pas echt feest als de kinderen der toeziend oog van de chocomelmevrouw hun verjaardag op woensdag- of vrijdagmiddag komen vieren. Lekker dollen, ravot ten en gieren als ridders en prins essen, tovenaars en heksen of me z'n allen als piraat. In de kelder s het trouwens 'levensgevaarlijk', e mag echt niemand komen Villa Happ: te gek voor woorden1 Vanaf februari 2003 in Middelburg. Red Blue Kidsfashion Damplein 18, Middelburg Tel: 0118 - 674758 donderdag 19 december 2002 maat. Dat is ook te zien als je een maal binnen bent. Er is een totaal inrichting gerealiseerd, met keukens en badkamers die meer dienst doen als voorbeeld dan als verkoopobject. De onderdelen van de verschillende interieurs komen van gevestigde fabrikanten of wor den op maat gemaakt. De heer Her- rebout (die samen met zijn collega Elenbaas aan de wieg staat van dit nieuwe concept) en zijn team kun nen bijvoorbeeld uit verschillende keukens en keukenattributen één nieuw ontwerp voorstellen. Dat gebeurt dan in overleg met de klant, afhankelijk van zijn of haar smaak, de portemonnee en de ruimte die wordt ingericht. Lei draad is niet alleen de function aliteit, maar ook het design. Door onderdelen, materialen en kleuren te combineren ontstaat de aparte keuken of badkamer, die op zo'n manier dus elementen kan bevat ten van verschillende producenten of merken. Wat opgaat voor de individuele keuken geldt ook voor de show room zelf. Herrebout: "Daar is een sfeer gecreëerd waarvan je denkt dat men zich daarin thuis voelt. Maar je moet ook nog eens durven experimenteren. Wat hier staat is de creatieve vertaling van mensen. Alle overbodige luxe is weggelaten. Terug naar de basis. En van daaruit kun je speciale wensen toevoegen. Wat voor de keukens geldt, geldt in dezelfde mate voor de badkamers. Geen toeters en bellen, maar een koppeling van creativiteit en func tionaliteit. Basisvormen met mo gelijkheden. Veel bezoekers van vinden onze de nieuwe toonzaal in derdaad apart. Wij zijn benieuwd naar uw mening!" APART Goes Industrieterrein De Poel 2, Stanleyweg 2, Goes Tel: 0113 - 246622 Oost-Souburg - Op een prominente plaats bij de afslag Oost-Souburg van de A58 verrees in 2002 een groot BP-tankstation en een uitgebreide wasstraat van het bekende Souburgse auto- en bergingsbedrijf Kuzee. Met name de wasstraat is voor Zeeland uniek. De Magic Bubbles Carwash ge bruikt het nieuwste borstelmateri aal waardoor elke auto krasvrij gewassen wordt. De machine kan een auto ook machinaal poetsen. De auto wordt eerst door een medewerker van de wasstraat met hoge druk afgespoten. Daarna wast de machine de auto geheel contourvolgend. Er is altijd een medewerker aanwezig die de ma chine met de hand kan bijregelen als dat nodig mocht zijn. Uiteraard staat de zorg voor het milieu voorop: het waswater wordt direct gerecycled. Naast de wasstraat beschikt Magie Bubbles over drie buitenboxen voor doe-het-zelf-wassen met de allernieuwste hoge druk techniek. Één box is ingericht met een bor des voor het wassen van caravans, campers en busjes. Deze zelfwas boxen zijn 2Zf uur per dag open en zijn voorzien van vloerverwarming, warm water voor een optimale reiniging en een hot wax behan deling. Door het grote succes van de wasstraat heeft Ruud Kuzee in middels besloten naast de huidige wasstraat een washal van maar liefst 50 meter te laten bouwen voor het wassen van vrachtwa gens. Het gebruik van de wasstraat biedt vele voordelen: de lak wordt in goede conditie gehouden en alle naden van de carrosserie worden grondig gereinigd zodat roestvorming minder kans krijgt. Uiteraard is het mogelijk een abonnement te nemen om met ko rting te wassen. Magic Bubbles Carwash/ BP tankstation Bedrijventerrein Souburg langs de A58 Vlissingen - Een computer kopen kunnen we overal. Maar service? Meestal moet de pc dan worden opgestuurd en is het afwachten. Op het gebied van zowel de lever ing van pe's als de randapparatu ur en vooral de bijbehorende ser vice heeft IMHA Computers Vlissingen (geen filiaal van IMHA Goes) een naam opgebouwd die klinkt als een klok. Niet beloven, maar doen! Dat is het credo van het IMHA Computers Vlissingen team. Bij die service hoort natuurlijk een goed aankoopadvies dat precies is toegesneden op de wensen en fi nanciële mogelijkheden van de klant. De service is de grote kracht van IMHA Computers Vlissingen. Bedrijven en mensen die met een computer werken verlangen dat de pc het altijd doet. Daarnaast rekent men op een goede service. De wereld van computers is een wereld waar een leek dol van wordt: pe's zijn in de supermarkt te koop en de nieuwste computer is binnen de kortste keren alweer achterhaald. Juist in die wereld wordt goede voorlichting en uitmuntende ser vice steeds essentiëler bij de aankoop van een pc. IMHA Com puters Vlissingen stelt ook eigen pe's samen. Geheel toegesneden op de wensen van de klant. Hoe snel? Hoeveel schijfruimte? Internet via kabel, ADSL, ISDN of telefoon? Een stand-alone of een netwerk? Twee, drie of vijftig pe's? Ook op de zakelijke markt heeft IMHA Computers Vlissingen een uitstek ende reputatie opgebouwd met service, aandacht en maatwerk als belangrijkste uitgangspunten. Kom eens lanes in de splin ternieuwe winkel van IMHA Com, puters Vlissingen aan het Schelde- plein. IMHA Computers Vlissingen Wolstraat 195, Vlissingen Tel: 0900 - 2354642 (0,30 c/pmj www.imha.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 16