Indoor Zeeland is succesnummer PZC Strijd om ATB Cup nadert ontknoping Smit laat NK schieten Matisse en Morres treffen elkaar in halve finale beker Zware tijden voor schakers Zierikzee Paardensportevenement trekt meer deelnemers, maar minder sponsors Indoor Zeeland Atletiek ter ziele Biljarttoernooi Zierikzee in trek uitslagen WIK'57 wacht een herkansing agenda woensdag 18 december 2002 door Barry van der Hooft WOUW - Matisse/Intersport en Morres/Controlec hebben de laatste vier van het bekertoer nooi van het district Zuid 1 be reikt. Matisse rekende in Wouw eenvoudig af met Driesprong (6-0) en daarna wonnen de fut- sallers van Morres na een moei zaam duel met 6-4 van Raaij- makers. De twee Zeeuwse ploegen treffen elkaar nu in de halve finale. Driesprong-Matisse/Intersport 0-6: De formatie uit Goes speel de een romelige wedstrijd, maar boekte toch een simpele zege. ,,We hadden makkelijk de dub bele cijfers kunnen halen", zei coach Theo Hoogerland. „Maar we lieten veel kansen liggen en Ron Brusket schoot vier keer op de paal." Diezelfde Brusket zorgde in de eerste helft wel voor de 1-O-voorsprong en Bud Aschman bepaalde de ruststand met twee treffers op 3-0. In de tweede helft schoot Ron Brus ket nog twee keer raak en de zes de en laatste Matisse-treffer kwam op naam van Cornelis Verkuil. Raaijmakers-Morres/Controlec 4-6: De thuisploeg kon lang ge lijke tred houden met het één klasse hoger spelende Morres en dat had het aan één speler te danken: Ad Gladdines. De voor malig spits van onder andere Veere, Hoek en Halsteren nam de totale productie van Raaij- makers voor zijn rekening en bezorgde Morres een moeilijke avond. De Zeeuws-Vlamingen namen via Mario de Fouw en Fred Verwei in de eerste helft tot twee keer toe een voorsprong, maar Gladdines bracht de stand beide keren weer in evenwicht. Ralph Zegers zorgde in de twee de helft voor 2-3, maar Gladdi nes maakte weer 3-3. En nadat Larry Vink met twee doelpun ten voor 3-5 had gezorgd, bracht Ad Gladdines de span ning weer even terug (4-5). Ma rio de Fouw zorgde in de aller laatste seconden voor 4-6. doorSven Remijnsen GOES - De jaarwisselingnadert en dus is het tijd voor Indoor Zeeland. Tussen 24 december en 11 januari wordt in de Goese Zeelandhallen de 24e editie van het paardensportevenement af gewerkt. De belangstelling van de ruiters en amazones is tradi tiegetrouw enorm. „In sommige categorieën hadden we zo nog een extra dag kunnen vullen", zegt Piet Huige, de voorzitter van de organisatie. Hoewel Indoor Zeeland door de jaren heen heeft bewezen een succesnummer te zijn, zijn er grenzen aan de groei. Het streef bedrag van 135.000 euro aan sponsorinkomsten, meer dan de helft van het totale budget van 225.000 euro, is vlak voor de start nog niet bereikt. „Het valt niet mee om sponsors te blijven motiveren", reageert Piet Hui- ge. „We Zijn er weliswaar in ge slaagd enkele nieuwe geldschie ters aan te trekken, maar we kregen ook te maken met een aantal afvallers. Dat is vooral een gevolg van de economische situatie. Ibch heb ik er alle ver trouwen in dat we uiteindelijk uit de kosten komen Het voornaamste deel van het programma wordt zoals gebrui kelijk ingenomen door het springen In de internationale categorie komen opnieuw tal van nationale toppers in de ring, onder wie Angelique Hoorn, Yves Houtackers, Kevin Ols- meijer, Piet Ravmakers en Piet Ravmakers jr, Wout Jan van der Schans, Emile Tacken, Leon VLISSINGEN - De 25e editie van Indoor Zeeland Atletiek krijgt geen vervolg. De organi satoren hebben besloten het bijltje erbij neer te leggen, om dat er niet voldoende vrijwilli gers beschikbaar zijn. De afgelopen dagen werd er nog eefi laatste poging gedaan om het evenement van de onder gang te redden. Dat gebeurde tijdens een bijeenkomst van de Vereniging Zeeland Atletiek (VZA), waarbij de voorzitters van alle Zeeuwse atletiekver enigingen aanwezig waren. Daarbij kwam onder meer het aanbod van Ton Kienhuis (voor- zittèr Zeeuwse Sportraad) en cios-docent Jan Eversdijk ter sprake. Het duo had voorgesteld om op de dag van het evenement hetcios in té schakelen. De ondersteuning van het cios kan alleen maar gegeven wor den op de Wedstrijddag zelf. Om de zaak organisatorisch te blij ven runnen zijn mensen nodig die de indoorcommissie verster ken. Interim-voorzitter Anton Vael van de VZA riep daarop de voorzitters op om vrijwilligers te leveren, maar hij kreeg nul op het rekest. Daarmee was Indoor Zeeland Atletiek ter ziele ZIERIKZEE - Het Huis van Nassan aan de Lange Nobel- straat in Zierikzee vormt morgen het decor voor de senio renbiljarters van Schouwen Duiveland en Goeree-Overflak- kee. Liefst 28 senioren hebben zich voor het koppeltoernooi aangemeld. Na het succes vorig jaar besloot de organisatie onder leiding van Bertus Visser uit Burgh-Haam- stedë ook dit jaar een koppel- toertïooi voor senioren te hou den. Om tien uur 's morgens wordt het beginsignaal gegeven voor het toernooi De 28 deelne mers worden in steeds wisselen de samenstelling aan een andere deelnemer gekoppeld. Net zo lang tot iedereen met en tegen iederéén heeft gespeeld De spelsoort. die wordt ge speeld, wordt bij aanvang door de organisatie bekendgemaakt De partijen duren ongeveer 30 minuten. Direct na het fluitsig naal wordt de partij beëindigd en de stan'd opgemaakt.De dag wórdt besloten met de prijsuit reiking waarvoor Ad van der Werf. ,combëtitieleider voor teafhs -Vffri het district Schou- weftfoViiWtetacL is uttgenocjigd - Thijssen, Eric van der Vleuten en Eric Willemsz Geeroms. Op verzoek van bondscoach Rob Ehrens krijgen ook talentvolle Young Riders als Vincent Voorn en Tim Franssen startgelegen heid. Vanuit het buitenland on dernemen onder anderen David Jobertie (Frankrijk), Walter Le lie (België), Henrik Ankarcrona (Zweden) en Ricki Hill (Enge land) met meerdere paarden de reis naar Nederland. Debuut In totaal kunnen de stallen van de Zeelandhallen honderdtwin tig paarden herbergen. Daarvan komt de helft uit Nederland. Voor de buitenlandse deelne mers zijn vijftig startplaatsen gereserveerd. Een van de overi ge tien beschikbare tickets is uitgedeeld aan de jonge Zeeuw se ruiter Dennis Evertse, die in Goes zijn internationale spring- debuut zal maken. De finales van de internationale rubrieken vinden plaats op zaterdag 11 ja nuari. tevens de slotdag. De startbewijzen in de dressuur waren opnieuw binnen de kort ste keren vergeven. Met name voor de klasse Z had de organi satie moeiteloos nog een wed strijddag kunnen organiseren. Piet Huige: „Er staan al dertig combinaties op de wachtlijst. Het gaat ook om mensen uit on ze eigen provincie, die te laat hebben ingeschreven. Dat is toch jammer. Je ziet het overal in het land: de mooiste wedstrij den zijn altijd zo vol. De dressuurfinales worden af gewerkt op zaterdag 28 decem ber. Ter afwisseling van de kür op muziek is de zogenaamde Pas de deux in het programma opge nomen, waarin Zeeuwse combi naties gekostumeerd een proef uitvoeren. Laurens van Lieren treedt op met Jan van der Bijl, Leunis van Lieren met Thamar Zweistra, Anita Rekkers is ge koppeld aan Ingrid Langel, Mascha Bustraan aan Ida Sinke en Stephanie de Frel vormt een duo met Linda Wille. Ook kan het publiek tijdens de finale-avond afscheid nemen van Controversy, het paard waarmee Barbara en Mischa Koot in het verleden successen vierden. Vlak voor zijn pensioen mag Controversy, geleid door Mischa Koot, nog eenmaal de Zeelandhallen betreden voor een laatste kür op muziek. De zaterdagavond tussen de dressuur en het springen is vol ledig gewijd aan het aangespan nen rijden. Op 4 januari geeft de complete Nederlandse top, on der wie IJsbrand Charclon, acte de présence in Goes. „Het aan gespannen rijden viel vorig jaar zo in de smaak dat we er een za terdag voor hebben ingeruimd", legt Piet Huige uit. „De sport zit enorm in de lift. ook in Zeeland. Bij die ontwikkeling wilden wij niet achterblijven." Behalve de gebruikelijke heng- stencompetitie op woensdag 8 januari levert het Koninklijk Warmbloed Paardenstamboek Nederland (KWPN) dit jaar ook een bijdrage aan de clinic op donderdag 2 januari. Dressuur- instructeur Frenk Jespers zal de ring betreden met drie in Zee land gefokte en goedgekeurde KWPN-hengsten:Polanski, Ru- biquil en Rousseau. Zijn collega Pieter Kersten verzorgt een ver gelijkbare clinic met een drietal Zeeuwse springpaarden. Paardengevoel Een andere blikvanger tijdens de clinic is Emiel Voest, een zo genaamde 'freestyle' instruc teur. „Er zijn steeds meer men sen met paarden, maar steeds minder paardenmensen", ver klaart Piet Huige. „Emiel Voest doceert het paardengevoel. Hij kan natuurlij k geen groen paard zonder oefening laten piafferen. Wel kan hij de paarden ertoe be wegen om de vaardigheden die ze al beheersen uit te voeren. Het bijzondere daaraan is dat hij dat van afstand doet." Indoor Zeeland is verdeeld over elf dagen, waarvan er negen als wedstrijddagen gelden. De res terende twee dagen worden be steed aan een showcompetitie voor de Zeeuwse verenigingen, waarmee het evenement vol gende week dinsdag wordt ge opend, en een promotiedag paardrijden voor gehandicap ten op 2 januari. Huige: „Dat is een initiatief waar wij met ple zier ruimte voor maken. Zie het maar als onze manier om het goede doel te dienen." door Wim de Vos VLISSINGEN - De strijd om de Zeeuwse ATB Cup gaat de slotfase in. Er zijn nog drie wedstrijden te rijden. Eric Vereecken, de winnaar van de laatste ja ren, is de laatste weken belangrijke pun ten aan het verzamelen en heeft nu een voorsprong van zeven punten op Dick van den Berg uit Gapinge. Zaterdag wordt de negende wedstrijd gehouden op een parkoers in de omgeving van de Bou levard in Vlissingen. Eric Vereecken lijkt op het juiste moment de vorm gevonden te hebben. Zelf zegt hij dat hij al sinds de aanvang van de strijd om de Zeeuwse ATB Cup scherp is. „Maar ik heb in de eerste wedstrijden enorm veel pech gehad. Zoals in Hein- kenszand waar ik direct na de start pech kreeg en zeker drie minuten stil heb ge staan. De laatste paar weken heb ik geen pech meer en kan ik dus wel weer win nen." Door de overwinningen in achtereenvol gens Hulst en Westenschouwen heeft de Hulstenaar zijn voorsprong dus uitge bouwd naar zeven punten. Is dit vol doende om opnieuw eindwinnaar te wor den? „Je weet het nooit natuurlijk maar normaal gesproken is het verschil ruim genoeg Het is van belang om vooral ge concentreerd te blijven rijden", meent Vereecken. Zijn enig overgebleven concurrent, Dick van den Berg, wil zich nog niet verloren geven. „Natuurlijk wordt het steeds moeilijker", zei Van den Berg vorige week na afloop van de wedstrijd in Wes tenschouwen, „maar ik zal me in de laat ste wedstrijden tot het uiterste geven om het Vereecken nog zo lastig mogelijk te maken. Bovendien kan hij ook nog te genslag krijgen." In Vlissingen is de regie in handen van Bert van Gils. Hij heeft opnieuw een par koers uitgezet dat voor iedereen wat te bieden heeft.,Er zijn daar veel mogelijk heden: een ruiterpad, voetpaden, gras en enkele klimmetjes. Het is een parkoers vooreen allrounder dat ook goed te berij den is als het geregend heeft", aldus Van Gils. De eerste wedstrijden beginnen za terdag om 13.00 uur. De permanence is in De Kanovijver aan de Van Woelderen- laan in Vlissingen gevestigd. Gretha Smit neemt voorlopig rust. foto Marcel Antonisse/ANP door René Banierink ENSCHEDE - Gretha Smit gaat komend weekeinde niet van start op het NK allround in As sen. De schaatsster uit de DPA- ploeg van Ingrid Paul heeft nog steeds last van haar rugblessure en wil nu eerst helemaal fit wor den. „Als ik nu van start ga op de 500 meter, verkloot ik het me teen voor de rest van het toer nooi en moet ik bovendien weer opnieuw beginnen. Daar heb ik geen zin in." Gretha Smit revalideerde afge lopen zomer van de knie-opera tie die ze onderging na de Olym pische Spelen van Salt Lake City, waar ze zilver won op de vijf kilometer. Een maand gele den leek ze volledig hersteld, maar tijdens de marathon in Haarlem op 16 november ging ze onderuit en blesseerde zich aan de rug. Smit reed een week later, op 23 november, alleen nog een vij f kilometer tijdens de wereldbekerwedstrijden in Heerenveen omdat ze haar deel name aan het WK afstanden in Berlijn wilde veilig stellen. Ze vertrok vervolgens op trai ningskamp naar het Italiaanse Coilalbo om te herstellen en zich voor te bereiden op het NK all round. Coach Ingrid Paul: „We zijn daar op een gegeven mo ment begonnen met wat tempo- werk, met het oog op de 500 me ter die ze in geen tien jaar meer heeft gedaan. Maar dat ging he lemaal niet, het werd alleen maar erger. Ze kon daarna niet eens duurwerk doen, dus star ten op het NK allround heeft nu totaal geen zin." Elfstedentocht Smit („Het is een soort spier- scheuring die heel diep zit") kreeg het in Italië even te kwaad. „Was ik net hersteld van die knieblessure, kwam die rug er achteraan. En in Coilalbo schoot het er gelijk weer in, kon ik weer opnieuw beginnen. En terug in Nederland begon het ook nog eens te vriezen en werd er al gesproken over een Elfstedentocht. „Dat was na tuurlijk onzin. Maar een NK of een klassieker op natuurijs had zomaar gekund. Ik was blij dat het begon te dooien. Als ik dat ook nog had moeten missenZe is er nu_ echter weer overheen. „Het heeft tijd nodig. Ik wil nu eerst weer helemaal fit, zijn." Volgens haar en coach Ingrid Paul is het seizoen nog niet ver loren. Paul: „Als ze in januari weer lekker en goed schaatst, kan ze zich alsnog plaatsen voor de World Cups. Misschien nog wel voor het WK allround als ie mand van die andere meiden er helemaal doorheen zakt En er is ook nog het WK afstanden. Nee, ze kan haar oorspronkelijke doel, in maart weer op haar ni veau van vorig jaar zijn, nog makkelijk halen. Maar zc moet eerst weer eens een keer lekker kunnen schaatsen, zonder pijn. GPD van onze sportredactie ZIERIKZEE - De ZSB-compe- titie kent een dramatisch ver loop voor schaakvereniging Zierikzee. Tijdens de vierde ronde verloor det derde team de uitwedstrijd tegen Goes 3: 3-1. Het tweede ging zwaar onderuit tegen Middelburg 3: 0-6. Het achttal van Zierikzee 1 speelde thuis tegen Landau uit Axel. Dit duel werd door een ge havend Zierikzee met 2-6 verfo ren. Zierikzee 1 en Zierikzee 2 hebben beide nog geen match- punten kunnen bemachtigen in de Zeeuwse competitie. Zierik zee 3 heeft twee punten uit vijf wedstrijden. In de interne competitie behaal de Richard van der Veken de volle winst tegen Herman Juk- kenekke. Het was een boeiende partij waarin Van der Veken zijn torens prachtig liet samenwer ken. Jukkenekke kreeg een zeer verzwakte e6 pion en ging ten slotte zelfs mat. Klok Hans Aangeenbrug speelde met zwart tegen Arend Bandsma. Deze partij belandde al snel in het eindspel en werd door Aangeenbrug strategisch goed afgemaakt. Tannie Blok nam het met wit op tegen Marijn van Wijngaarden. Blok zette de par tij aanvallend goed op alles leek te kloppen. De winst was binnen handbereik ware het niet dat de klok roet in het eten gooide. De vlag van Blok viel, zodat Van Wijngaarden toch nog met de winst aan de haal ging. Sjaak Spiegels speelde een dijk van een partij tegen Sven Tillema. Spiegels kon zich een dame-of fer veroorloven om het spel po sitioneel af te maken. Jan Heiligers-Bas van de Graaf. I.e2-e4 c7-c5; 2. Pbl-c3 Pb8-c6 3. d2-d3 g7-g6; 4. g2-g3 Lf8-g7; 5. Lcl-d2 e7-e6; 6. Lfl-g2 Pg8e7 7. Pgl-e2 d7-d6; 8. a2-a3 a7-a6; 9. Ddl-bl 0-0; 10. 0-0 Ta8-b8; 11. Dbl-cl b7-b5 12. b2-b4 cxb4 13. a3xb414. Tal-bl Pb4-c6; 15. Ld2-h6 Lc8-b716. Lh6xg7 Kglxg7; 17. Dcl-b2 Kg7-g8; 18. f2—f4 Dd8-c7; 19. f4-f5 e6xf5; 20 e4xf5 Pc6 e5: 21. Lg2xb7 Dc7xb7; 22. f5xg6 f7xg6; 23. Pe2xf4 Pe5xf3+ Badminton Tiende competitieronde. Senioren. Der de klasse: Sinar 2-Marathon 2 5-3, Sinar 3-Terneuzen 2 6-2, Zierikzee 1-Astroiden 1 7-1. Vierde klasse: Den Ossaert 1-Ter neuzen 2 2-6, Zierikzee 3-Den Ossaert 2 5- 3. Vijfde klasse (afd. 73): Sinar 4-Rillan- dia 2 5-3, Marathon 3-Schepnet 2 6-2, Zie rikzee 4-Astroiden 2 2-6. Vijfde klasse (afd. 74): Rillandia 3-Kats 2 7-1, Den Os saert 3-Pluumpje 1 5-3. Zesde klasse: Ril landia 4-Terneuzen 4 4-4, Marathon 5- Sjuttel 2 6-2. Jeugd. Eerste klasse: Pluumpje 1-Sinar 1 3-5, Rillandia 1-Sinar 2 2-6. Tweede klasse: Pluumpje 2 Sinar 3 6-2, Marathon 1-Terneuzen 1 5-3. Derde klasse: Rillandia 3-Marathon 37-1 Dammen Riga. WK-tweekamp, vrouwen. Eerste set. tweede partij: Tanssikkoezina (Rus) - Golubjeva (Let) 1-1. Stand: 2-2. Eric van der Vleuten en zijn paard Goldenbridge wonnen tijdens de 23e editie van Indoor Zeeland de belangrijkste internationale springrubrieken en sloegen daarmee een imiekc dubbelslag. foto Willem Mieras Darts Achtste competitieronde. Eredivisie. DC Red Lions-Trefpunt 12-1, The Despera dos-Arrows 5-8, DT Pechiney/EPA-The Phantoms 8-5, Trefpunt 2-Grando/Triple Players 6-7, Hart van M'burg-Kantaria 11-2 Eerste divisie: De Basken-Hart van M'burg 2 8-5, Yip Plaza 4-Scumbags 11 -2, The Oldies-Tramzicht 5-8, Game On-Yip Plaza 4-9, Gompy 2-Yip Plaza 2 5-8, Flightstones-Walk Inn 2 6-7. Tweede di visie: The Cabby's 2-Midcity 0-13, The Bouncers-The Cabby's 9-4, Bravour- EMM 1-2, High Five-DCRed Lions 2 2-11 Derde divisie: DC Zierikzee 2-Hart van M'burg 3 8-5, Veerhuis-De Mutsen 13-0 The Duke-DTP/EPA 2 2-11, Midcity 2-DC Zierikzee 1-12, High Five 2-Hart van M'burg 4 5-8, Darts On Fire-van Toen van Nu 7-6. Vierde divisie: The Oldli mers-EPA/Gompy 3 10-3, Jong Arrows- DT Les Amies 4-9, Butterfly-Veerhuis 2 2- 11. DC Zierikzee 3-No Mercy 0-13, De Basken 2-De Pitbullers 6-7. Schaken Zierikzee. Interne competitie. Twaalfde ronde. Richard van der Veken Herman Jukkenekke 1-0; Arend Bandsma Hans Aangeenbrug 0-1; Henny de Jonge Mar tin Krijger 0-1; Sjaak Spiegels Sven Tille ma 1-0; Jan Heiligers Bas van de Graaf 0-1; Teun Brouwer Dick Doeswijk 0-1; Alex de Nie Arjan van Wijngaarden 0-1. Leo Oosters Johan Hoogstrate remise; Henk Bremer Jan Overdijk 0-1; Aat Bra- kel Kees Polderman 1-0; Michiel Meer kerk Jos Maaskant 0-1; Dik Baars Jan Verkerk remise; Chris van Eldik Jan Bom remise;Thijs Wiegmann Maurice Nibbe- link 0-1; Tannie Blok Marijn van Wijn gaarden 0-1. Stand: 1. R. van der Veken 545 punten; 2. H. Aangeenbrug 505; 3. M. Krijger 452; 4. S. Spiegels 423; 5. A. Bandsma 403; 6. B, van de Graaf 383,7. H. van der Made 308; 8. S. Tillema 300; 9. S. Stoel 280; 10. A. Tillema 274; 11. J. van Dalsen 274; 12. H. de Jonge 269; 13. H. Jukkenekke 265; 14. D. Doeswijk 259; 15. P. de Vrieze 242; 16. J. Heiligers 237; 17. A. van Wijngaarden 232; 18. T. Brouwer 224; 19. A. de Jonge 218; 20. L. Oosters 215; 21. J. Overdijk 215; 22. P. van Welt 207; 23. A. de Nie 206; 24. J .Hoogstrate 193; 25. J. Verduijn den Boer 191; 26. A Brakel 190; 27 H. Bremer 162; 28 K Pol derman 152; 29. J. Maaskant 150; 30. V. van den Berg 141;31. C. van Eldik 138; 32. D Baars 134; 33. M Meerkerk 130; 34. M. Nibbelink 130; 35. J. Bom 127; 36. J. Ver kerk 115;37. M. van Wijngaarden 102;38. T. Wiegmann 82; 39. P Yuen 58; 40. T. Blok55;41. S. Safarjan36;42. H. Baris36. Sportprijsvragen Lucky Day. 3-4-9-12-16-17-28-31-34-37 41-46-57-59-62-64-66-69-70-77. (onder voorbehoud) Tennis Janvier jeugdcircuit. Jongens A-poule: 24. Tf lxf3 Db7xf3; 25 Db> k Kg8-h8. 26. Tbl-fl Df3-^ Kgl-g2 De4-e5; 28. Pc3-e4s$J 29. Pe4xg5 Dc5xg5; 30. De;"J Kh8-g8 31. Pg5-e6 FgS-fsT, geeft het op. BURGH-HAAMSTEDE - eerste dag van het Indoor S« certoernooi in Burgh-Haamsli de heeft al meteen een davert de verrassing opgelever WIK'57, de winnaar in 200(h de verliezend finalist van vo jaar, eindigde gisteren op laatste plaats in poule A. De formatie uit Kerkwerveisi aangewezen op de herkans van zaterdag. WIK'57 kanr. dan overigens nog wel plaats voor de kwartfinales. Gist;, avond moest WIK'57 tot keer toe het onderspit delv? Het ging weliswaar om kle verschillen, maar de niet opgewassen tegen Oikk kerk (5-6), DFS-(3-4) enBrc, wershaven (5-7). De winst in poule A u DFS, dat twee keer won enen maal gelijk speelde. Brouwt shaven eindigde op de tweed plaats en plaatste zich net DFS voor de volgende rond Ouwerkerk, de nummer dne poule A, wacht net als WIK: herkansing. De organisatie moest gists avond nog een kleine tegentij Ier incasseren. Zonnemat: meldde zich definitief af 3 ploeg heeft zondag competic? verplichtingen en kan vrijdi niet genoeg spelers op de be? brengen. Voor het verloop vi het kampioenschap heeft b weinig gevolgen. Ouwerke hoeft in de herkansing nu alle? één wedstrijd minder af te we ken. De uitslagen in poule A zi WIK'57-Ouwerkerk 5-6, DE Brouwershaven 4-2, WIK'57-DF 3-4, Ouwerkerk-Brouwershaven 3 4. Ouwerkerk-DFS 1-1, WIKY Brouwershaven 5-7 Eindstand'I DFS 3-7. 2. Brouwershaven 3-fj Ouwerkerk 3-4,4. WIK 3-0. S. van As - Y. Maenhout 5-4, D. deMaad B. Felius 8-1D. van Golen - C. de Walei] 5, M. Goeseije - A. Koops 7-7, P. Boot van Gilst 1-10, T. Ie Clercq -1. vandeBal; 4, D. de Rave - S. Wirth 3-7, S. Hernias ij Vos 4-4. Dubbels: Van As/De taf j Maenhout/Felius 5-5, Van GoteiG- seije - De Water/Koops 5-6, BootlaCe cq - Van Gilst/Van de Bel 35. Rave/Hermus - Worth/Vos 4-8. Meisjes A-poule: L. Kerkhove - R. Fras-jj 4-5, L. Agten - A. van de Meet 4-6. Maenhout - S. van de Eijk7-3, V. Hernia - S. Lageweg8-2, B. van deVelde-L. Ba derheij 7-3, F. van de Velde -W. Bins 5! Dubbels: Kerkhove/Agten - FraanjeA'a de Meet 4-7, Maenhout/Hermans Va de Eijk/Lageweg 7-1, Van de VeldeVa de Velde - Bolderheij/Bins 9-2. Inhaalwedstrijden. Meisjes B-pout Lankhorst - L. Schraven 6-3, E. deWï: K. Cremer 10-2, S. Tawfik - M. Ie DucH Y. Veurink - M. Telussa 3-7. T Lankhorst/De Water - Schraven/Cren 7-4, TawfilWeurink - Le DucTTelussa* Jongens D-poule: J. Erentreich -R V« sluis 17-0, R. Blank - H. Meijer 17-0 Dul bel: Erentreïch/Blank - Versluis/Mei) 10-1. Voetbal Eredivisie. NEC - RBC Roosendaal3-C 0). 59. Hersi 1-0, 66. Hersi 2-0,67.Zcr veld 3-0. Scheidsrechter: Luyten G kaart: Hersi, Wisgerhof (NEC). Ar toeschouwers: 7500. PSV 16 1 2 3 1 39 Ajax 16 11 4 1 37 42 Feyenoord 16 10 2 4 32 35 NAC 15 6 7 2 25 21 FC Utrecht 16 6 6 4 24 23 r RKC 16 7 3 6 24 181 c RodaJC 16 6 5 5 23 23 i Willem II 16 6 4 6 22 25 NEC 16 6 4 6 22 22 AZ 16 6 2 8 20 T FC Twente 16 4 7 5 19 li Heerenveen 16 4 5 7 17 25 Vitesse 15 4 4 7 16 '5 RBC 16 4 4 8 16 2t Excelsior 15 3 6 6 15 15 FC Zwolle 15 3 4 8 13 1' Groningen 16 3 4 9 13 15 Graafschap 16 2 4 10 10 Eerste divisie. TOP Oss - FC Volenda- 3 (0-2). 7. Salden 0-1. 20. Buys 0-2 Ouhsaine 0-3. Scheidsrechter Ws meijer. Rode kaart: 80. Brunsv# Oss) Gele kaart: Langenberg (T0PÖ Buys, Tevreden (Volendam). Aantflr schouwers: 1350. ADODenHaag 16 1 3 1 2 40 16 12 16 10 16 10 Emmen Heracles Volendam GA Eagles Helmond Sp Den Bosch Cambuur L. TOP Veendam Haarlem Sparta Stormv. Eindhoven Dordrecht WV MVV Fortuna S. 16 9 16 9 2 4 32 1 5 31 t 3 4 30 25 2 5 29 f 2 5 29 3J: i 1 7 25 30 2 7 23 25 4 6 22 23 4 7 19 2 9 17 1 10 16 '5 3 9 15 2 10 14 t 1 11 13 2' 4 10 10 11 3 11 9 Volleybal Kharkiv (Oek). Top Teams Cup,"—- Derde wedstrijd: Lokomotiv KW| (Oek) - VC Omniworld (Ned) 3-0 25-14 25-18). woensdag- Eredivisie. Vitesse-Excelsior, veen-FC Zwolle, AZ-NAC. Voefc ior, HS°|

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 40